Ú v o d n í   s t r á n k a  |  Reklama   

Péče o vlasy > Velký problém s vlasy

Nejnovější příspěvky v tomto vláknu:
Vyzkoušela jsem před měsícem na doporučení kadeřni..., host, 3.7.2011
Ahojky.Ja jsem si nechala od kadernice aplikova..., host, 10.6.2011
Ahoj, nedavno som zalozila diskusiu o tekuctych..., host, 20.11.2009
Holky, chtela bych se jeste zeptat, jake mate z..., host, 15.10.2009
, host, 15.10.2009
Stránky: 1, 2, 3 | Zobrazit celou diskuzi   

Velký problém s vlasy

host - xxx.xxx.244.34 (?)
12.9.2009 20:06, počet návštěv: 18463
Přejít na: tento příspěvek (zjistit adresu)

Ahoj děvčata tak si tu brouzdam těmito diskusemi a docetla jsem se tu hodne veci, ale je to tu hodne nazorove ruzne, proto jsem se chtela zeptat na par konkretnich veci jake jsou vase zkusenosti s nemi a taky na nejake rady.           1.Mam takovy problem kazdy den si umyvam hlavu a fenuji abych docilila narovnani, protoze si nechci zehlit vlasy ,kdyz posloucham ty reakce mych kamaradek, ktere se sveruji jak maji znicene vlasy a taky to jde viditelnej videt nez u¨me tak me to opravdu odradilo zehlit si vlasy.Tak bych se rada zeptala jeslti znate nejaky balzam nebo pripravek do 1000 kč, ktery by me pomohl v narovnani vlasu aby me vydrzely vlasy narovnane cely den a chranily me vlasy pred mechnaickym poskozovanim, ale abych nemela ulizle vlasy a   nevypadala bych jako kdybych je mela mastne.             2. Taky bych se chtela zeptat na nejaky pripravek myslim balzam, krem atd co se neoplachuje a vmasiruje do vlasu proti vypadavani a lamani vlasu ,suche konecky.           3.Mužete mi prosím nekdo poradit s čim michate jojobovy olej nebo makadamovy, ricinový??  nebo mužete mi poradit jak aaplikovat jen ten olej na vlasy a jak dlouho jej nechat pusobit a pote oplachnout?? jestli mam pouzit potom jeste sampon a kondicioner? nebo jak to vubec provest dekuji           PS: Jak jsem mluvila otom ze si narovnavama vlasy pomoci fenu tka mam vlasy narovnané, ale za par hodin už se mi zacnou kroutit  používam momentlaně na ochranu vlasu od L'OREAL PARIS Studio HotStraight je to termofixacni uhlazujici mleko a potom pouzivam od Loreal paris ELVITAL  Reparierende thermo-protect-milch je proti lamavösti vlasu a pro snadne fenovani.

SNAD NEKDO ODPOVÍ DIKY            

Připojit reakci   

Velký problém s vlasy

Petule (170) - xxx.xxx.251.222 (?)
13.9.2009 11:21
Přejít na: předchozí příspěvek | tento příspěvek (zjistit adresu)

Ahojky.Jak jsem se dočetla, tak tvůj největší problémek je..jak udržet narovnané vlasy po celý den a potřebuješ nějaké přípravky na narovnání, pokud možno bez použití žehličky.Z mojí zkušenosti ti můžu říct, že používám růžový sprej od Loreal a potom si vlasy jemně vyfénuju, tak aby byly ještě lehce vlhké..potom nanesu trošku růžového mléka od Lorealu a vyžehlím si je žehličkou.Takhle to dělám a mám rovné vlasky, které se nekrepatí a vydrží rovné až dva dny.Toho mléka nedávej moc, protože potom se rychleji budou mastit.Nevím jak tyto dva přípravky působí pouze s fénem a myslím si, že výsledek je trošku jiný než s použitím žehličky..fén neudrží vlasy rovné po celý den a proto spoustu lidí používá žehličku.Jaké máš zkušenosti s tím Elvitalem, o tom jsem nikde neslyšela?Podle mě žehlička není zase takový ničitel vlasů, jak se o ní říká..musí se s ní správně zacházet a používat pro hydrataci přípravky k žehlení.Je sice pravda, že trošku vysušuje a záleží také na vlasech, jaké má člověk, velmi suchým bych to příliš nedoporučovala..mě se po žehličče kupodivu zacelily konečky a vlasky mám hladší, záleží to na tobě a když jí budeš používat jenom občas, tak na tom bych nic špatného neviděla:)

Připojit reakci

Velký problém s vlasy

13.9.2009 15:46

achuj hejky moc ti dekuju zkusim se nato mrknout v obchode   prave se chystam ze si koupim i novy fen se specialnim hrebenem protoze se to da pry narovnat i bez zehlicky i  kdyz kolikrat vidim treba jak ma nekdo jen tkaove mirne vlnky   tak to kadernici normalne narovnaji i fenem akorat teda ty pripravky v tom je ten nejvetsi problem nevim co si koupit už jsme se divala i od Goldwel, kerastase,redken a dalsi znacky ale nevim co si mam vybrat jsme z toho docela vedle nerada bych si koupila pripravek za 800 Kc a potom byla z toho nestastna ze hoo vlasy ulizle jako dkybych si je neumyla kdyz jsme byla blondyna tka me to tak nestvalo ale tedka jsem hnedocernovlaska a fakt se s tim docela trapim tak jsme si rikala zkusim se tady zeptat .Jinak tedy  od lorealu s tim Elvitalem mam dobre zkusenosti klasne voni a jsou ponem hebke vlasy apson tedy t ymoje na omak jak jsme psala je proti lamavosti vlasu a pro snadne fenovni tka to bych souhlasila akorat s tim narovnavanim a ja se fakt bojim te zehlicky mam ji doma ale nepouzivam to mamka ma kudrnate blond vlasy a predtim si to s ni trosku rovnala mirne ale zacaly se ji trepit vlasy a vubec  tka jsem usoudila ze do toho nejdu .sice moje kamaradka si zehli kazdy den a ma je krasne pak druha si ej zehli a ma je hrozne znicene a ridke mela krasne huste vlasy nez zacala zehlit tak ja fakt nevim co amm delat holky rikaji ze zehlit v zadnym pripade ze je to zahul pro vlasky jak neco me sice hodne padaji jako vlasy to mam vzdycky plny sytko divims e ze nate hlave porad neco mam a ze mi stale kazdy rika ze mam pekne leskle vlasy a ze vypadaji zdrave ikdyz muj nazor je fakt opacny oproti tomu jake jsme mela vlasy kdyz jsme byla blondynka zlate casy .Jinak prosimte jake pouzivas sampony a kondicionery popripade kury?? jeslti se mužu zeptat ja planuju objednat nejakou drazsi kosmetiku na  vlasy bez lesku, vitality,regeneraci a proti lamani a aj neco proti vypadavani vlasu   abych to mela tak v jednom akorat fakt od lepsi znacky tedka pouzivam   zrovna od rady elseve  sampon nutri-gloss a je na vyziveni, uhlazeni,revitalizaci, dokonaly lesk a sametova hebkost .potom pouzivam druhy sampon a ten je taky od elsevu   ochrany sampon SOLAS regeneracni   a zabranuje vysusovani a je na snadne rozcesavani a na celkouvou ochrnau vlasu a lesk barvy  + kondicioner od elsevu regeneracni balzam proti lamavosti vlasu pro snadne rocesavani, vitalitu a lesk je   tu napsano technologie ciment-ceramide a zaceluje a sjednocuje naruseny povrch vlasu obnovene a na povrchu leskle vlasy.potom jsme si vcera koupila od shaumy masku v tkaovem cervenem kelimku mylsim ze je to na lesk a vitalitu vlasu nevim musela bych se jit podivat  ale to te aisk enbdue zajimat kazdopadne pouzivam ejste vice kosmetiky a rada bych to tedka zmenila za neco kvalitnejsiho protoze vytvor mojich kadernic mno vzdycky me proste zkur.y vlasy moje zkusenost je opravdu tkaova jsme nestastna a pod ruky kadernika ikdyz by me mel poradit jen kosmetiku nejdu tak snad se tu s nekym poradim a nejsme jedina koho tady trapi tyhle problemy

Připojit reakci

Velký problém s vlasy

host - xxx.xxx.104.213 (?)
13.9.2009 16:04
doporučuju sprej loreal studio hott liss termofixační uhlazující sprej také chrání
Připojit reakci

Velký problém s vlasy

13.9.2009 16:08

dekuji moc za radu kouknu se hnedka nato na internetu   ja bych mela moznost nastrihkat to lakem nebo tak ale ja jsme to vypustila a mužu rict ze odte doby se mi fakt polepsily vlasy neni to takova zatez na vlasky .ale tedka se pro zmenu peru s tim narovnavanim nocni mura

Připojit reakci

Velký problém s vlasy

host - xxx.xxx.167.13 (?)
13.9.2009 17:10

Tak k tvému bodu 2. bezoplachový balzám

Doporučuji spreje od Gliss Kur (tuhle značku mi jako jedinou z "drogerkových" výrobků doporučila i má kadeřnice).

Jinak je docela dobrá i Nivea Intense Repair, ale u té mám pak pocit ztěžklých vlasů (používám večer, když vím, že ráno si budu umývat vlasy).

Připojit reakci

Velký problém s vlasy

14.9.2009 13:47

Ahojky.Růžový sprej Loreal používám a je opravdu fajn, hydratuje vlasy a zásobuje živinami, aby se v horku žehličky nebo fénu nelámaly a netřepily..

Používala jsem asi rok šampon Nutri Gloss s perlovým proteinem a měl dobrý ůčinek, ovšem po dlouhém používání se mi začaly mastit vlasy, obsahuje totiž silikony a ty trošku ucpávají vlas a někdy se začnou více mastit, ovšem jestli máš suché vlasky, tak by je to mělo hydratovat..

Šampon který mám se jmenuje Swiss O par s kokosovými proteiny a k tomu je kůra taky s kokosem, opravdu vřele doporučuji a nestojí mnoho..výsledek je pro mě skvělý a vlasky mám heboučké:)

Připojit reakci

Velký problém s vlasy

host - xxx.xxx.160.1 (?)
14.9.2009 18:17

Ahojky Já být tebou tak bychráda si nechala vlnité vlasy a nenatahovala bych je. Aď od žehličky či od fénu je zničíš pravidelném používáním tak nebo tak. Jen tak ti vlasy nevydrží narovnané ovšem pokud je nemáš rovné od přírody.  Pokud ti mohu poradit tak nefénuj, nežehli, neumývej každý den (ale ob den) a nepoužívej přípravky co obsahují silikony (to je to nejhorší co může být). Zkus používat přírodní vlasovou kosmetiku jako je: henna - šampony, kondicionéry (bezbarvé zábaly), alverde - šampony, kondicionéry, lawera - šampony kondiše... je to ta laciná vlasová kosmetika a hlavně pomáhá (pokud ti nebude sedět tak si kup od elséve šampon s kondišem na lámavé vlasy, budeš je mít ještě jemnější a nebo od satejné značky s mateří kašičkou, pak je fajn schauma s makadonovým olejem).

Mám vlasový jasmínový olej (dovoz z Turecka), napíši ti svůj postup olejového zábalu: 1) umyji si vlasy šamponem, zabalím do ručníku a nechám chvíli vysušit (vlasy v turbanu je šetrnější než drhnutí ručníkem, zabráníš tak mechanickému poškození).  2)naliji si trošičku vlasového oleje do umělé mystičky a dám si olej pouze po délce vlasů a do konečků (nikdy ne k pokožce), zabalím do igelitu a zaváži látkovou gumičkou, nechávám působit 2,5 - 3 hodiny. 3)poté vlasy umyji 3x šamponem a dám je zabalím do ručníku, pak sundám ručník a dám na ně kondiš nebo masku, nechám působit 3 - 5 minut, vlasy rozčeši hřebínkem se širokými zuby, poté vlasy opláchnu vlažnou vodou, vyždímu a zabalím je do turbanu, turban sundám a rozčeši od konečků, postupuji ke kořínkům, opatrně a šetrně abych vlasy nepoškodila. 

Vlasový průplach: po umytí a ošetření vlasů propláchnu heřmánkovým průplachem, nechám působit 5 minut, vyždímu a zabalím do turbanu. Vlasový průplach je z vyluhovaných bylin. 

Nejlepší jsou látkové gumičky, skřipce, spony... Kdež to ty gumové vlasy ničí. U rozčesávání vlasů se postupuje stejně od konečků ke kořínkům. U mokrých vlasů člověk musí být opatrnější a šetrnější, vlasy jsou křehčí. 

Připojit reakci

Velký problém s vlasy

15.9.2009 16:03

Líbí se mi, že si s vlasy tak vyhraješ..to bych chtěla umět a mít také na ně trošku času, ale jakmile si dám zábal z olivového oleje a potom smyju, mám vlasy stále trošku mastné a tak to raději nezkouším, o jiných olejích nemluvě..nejde mi to:-(

Asi už dva roky si žehlím vlasy a myslím, že se mi spravily..předtím jsem je měla suché a lámavé, konečky vypadaly hrozně, byly uplně roztřepené a taky se mi často zacuchávaly..začala jsem si je žehlit a ted je mám krásně hladké a na koneččích nejsou vůbec znát nějaké třepené konce, jsem spokojená..

Jenom mě mrzí, že mi trošku zřídly vlasy a hlavně je to u konečků, na druhou stranu jsem ráda, že je nemám husté, jako předtím..nešly mi pomalu rozčesávat a měla jsem je všude.

Připojit reakci

Velký problém s vlasy

16.9.2009 18:50

achuj holky  tak jsem moc rada ze tu smenou tka debatite jen jak em radite vite mno ty spreje je tu tkaovej problem me se ty vlasy po sprejich strasne lepi proste pouzivam jen mlika bezoplachova jinak se mi vlasy po tech sprejich natuzi a proste mam je tkaove divne na omak koupila jsem si od loreal paris  ELSEVE COLOR VIVE pecujici balzam ochrana a lehkost vlasu neoplachuje se je pro snadne rozcesavani potom  je na vyziveni vlasu crani barvu atd ale jsme pekne nestastna  zas ejsem vrazila penizky do pece ktera stoji zaprd mno nicmene holky kdyztka bych uvitala mlika pecujici a ruzne kury nebo i vodicky na vyziveni s jakymi mate dobry zkusenosti ja se o to hodne zajimamm dokazu poradit druhym ale sobe samotne jaksik ne nebo spis me zajima co se vam tedy osvedcilo i od tech drazsich znacek kerastase goldwel, redken atd i olejicky koupila jsme si vcera ricinovy a musim rici zatim spokojenost jeste planuji nejaky ty olejicky a tak mno ale musim pockat az budou penizky z prace jsme studentka je mi 16 tka musim pockat az budou penizky z rpaxe a pak budu zase nakupovat ale zitra si jdu koupit od elseve nejaky mliko ochrany jsem to zkoumala v regalu v obchode citala a citala tak jsem si tam vyhlidka super serum od elsevu zluty a tedy mliko jak jsme zminovala tak ufidim aspon zase vyzkousim neco na ochranu a pak pisnu jeslti ej to dobry a vy holky jeslti mužete tak prosim prosim moc   o vase dobre zkusenosti s vyrobky pro ochranu vlasu proti vypadavani, trepeni,lamani a tak sak to znate jinak teda musim rict ze jsem si tedka dvakrat natirala vlasky tim ricinovym olejem a je to fakt prima masiruju pokozku kazdej vecer momentlane apson se snazim mno hyckat ty moje vlasy vzala sjem to vubec kompletne i s pleti tka uvidime vysledek jeslti ta pece vubec k necemu bude jinak asik pujdu brzo skocit z mostu penize leti luftem   z penezenky tak aby z toho neco bylo

Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky) >> | 1, 2, 3 | Zobrazit celou diskuzi   
Založit nové téma Nápověda
  Název diskusního téma   Počet příspěvků   Datum   Počet návštěv
Brazilský keratin78.7.20136129
Návod na správné odbarvení vlasů318.7.201372722
Z černé na světle hnědou - jak toho docílit6730.6.201390127
Posim poradte, jak na suche vlasy?227.6.20132418
Barvení vlasů doma / Kadeřnictví?726.5.20136305
Kadeřnictví v Brně preferující loreal?321.5.20132774
Schauma58.5.20135092
Global keratin - Brazilský keratin - jaký je rozdíl?17.5.20131973
Tvrdé a nepoddajné vlasy1024.4.20137381
trvalá?2023.4.201332183