Ú v o d n í   s t r á n k a  |  Reklama   

Péče o vlasy > Vlasová kosmetika Subrína

Vlasová kosmetika Subrína

host - xxx.xxx.100.137 (?)
10.11.2008 12:30

Subrínu si objednávám přes internet. Je to nejlepsi vlasova komsetika podle me. Kupovala jsem si i drahy loreal v kadernickych potrebach, ale na Subrinu nema. A za ty penize? Fakt mazec

Ukázat polohu příspěvku v diskuzi >
Připojit reakci

Nejnovější příspěvky v tomto vláknu:
Někdo tady psal, že se dají tyto barvy objednat..., host, 27.2.2011
ahoj, vedel by mi prosim niekto..., host, 6.7.2010
ahoj, vedel by mi prosim niekto poradiť..., host, 6.7.2010
ano mám ji doma a jsem s ní nadmíru spokojená....., host, 11.10.2009
ahoj mám již šletou skušenost s lakem, tužidlem..., host, 11.10.2009

host - xxx.xxx.91.60 (?)
24.8.2008 19:48, počet návštěv: 73765
Přejít na: tento příspěvek (zjistit adresu)

Subrína je úplný vlasový zázrak!!! Máte ji některá doma??? Díky za odpovědi!

Připojit reakci   

host - xxx.xxx.22.222 (?)
25.8.2008 11:21
Přejít na: předchozí příspěvek | tento příspěvek (zjistit adresu)

Čím je Subrína tak zázračná? Slyším o tom poprvé. Dívala jsem se na jejich výrobky a nic zvláštního jsem se nedočetla.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.91.60 (?)
25.8.2008 17:40

Taky jsem ji našla na internetu a všechno o ní, ale bohužel jsem nikde nevyčetla, v jakých obchodech/drogeriích se prodává!  Nemůžu ji nikde sehnat.  Subrína je opravdu velmi profesionální péče o vlasy!!!

Připojit reakci

host - xxx.xxx.197.117 (?)
25.8.2008 18:10

je to vlasová kosmetika pro salony, takže jedině najít kadeřnictví kde to mají to je jako Loreal Profesional, to taky neseženete v drogerii...

Připojit reakci

host - xxx.xxx.91.60 (?)
25.8.2008 18:54

Měla jsem odbarvováním hodně zničené, spálené a lámavé vlasy a kadeřnice mi ty vlasy spravila Subrínou. (Samozřejmě mi pomohl i L´Oréal a olivový olej, který jsem si vtírala do vlasů.) ... Do odrůstajících vlasů mi kadeřnice dala proužky melíru a celé vlasy mi pak namazala Subrínou. Po odchodu z toho kadeřnictví jsem měla vlasy tak nádherné jako nikdy v životě!!! Měla jsem je krásně nadýchané, jemné a hlavně konce nebyly několik dnů vůbec suché a dodnes mám i ty konce supeeer!!! Hooodně se spravily!!! Myju si vlasy šamponem a kondišem Dove pro melírované vlasy (občas i L´Oréalem nebo Gliss Kurem) a vlasy mám krásné. Myslím, že ta Subrína mi taky hodně pomohla + šampon a kondiš, které mi ta kadeřnice vetřela do vlasů!!!... No jo, v kadeřnictvích mají opravdu profesionální výrobky, které běžně v drogeriích nejsou ani k sehnání!!! 

Připojit reakci

host - xxx.xxx.76.94 (?)
27.8.2008 10:18

Taky uvažuji o koupi této vlasové kosmetiky.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.239.227 (?)
30.8.2008 12:40

A navíc krásně voní :-)  Prodává se to v kadeřnických potřebách!!!  

Připojit reakci

host - xxx.xxx.88.104 (?)
1.9.2008 14:58

Obsahují přípravky Subrína silikony? Nikde jsem na netu nenašla složení a do obchodu se nedostanu. Díky

Připojit reakci

host - xxx.xxx.113.240 (?)
8.9.2008 13:20

Ahoj holky,

já si takhle jednou za rok objednám vlasovou kosmetiku na internetu a vydrží mi fakt rok.

U těchto šamponu stačí fakt malinko a je z toho hodně pěny.Lenka

Připojit reakci

host - xxx.xxx.91.60 (?)
8.9.2008 17:10

Paní Lenko, je tato profesionální vlasová kosmetika vážně tak dobrá??? A za ty peníze opravdu pomáhá??? Jsou po ní vlasy lepší??? Jste s ní spokojená? Děkuji!

Připojit reakci

host - xxx.xxx.100.137 (?)
10.11.2008 12:30

Subrínu si objednávám přes internet. Je to nejlepsi vlasova komsetika podle me. Kupovala jsem si i drahy loreal v kadernickych potrebach, ale na Subrinu nema. A za ty penize? Fakt mazec

Připojit reakci

host - xxx.xxx.61.165 (?)
15.11.2008 21:58

tak to je lež nejsem profesionální kadeřník a Subrinu (velké balení) jsme si normálně objednal přes internet

Připojit reakci

host - xxx.xxx.31.129 (?)
7.1.2009 13:46

Ahoj holky, já jsem začala používat Subrínu asi před měsícem.Po narození syna mi hrozně padali vlasy a Subrína mi fakt pomohla.Teď když jsem našla její stránky na netu tak jsem ráda, že si můžu výrobky opatřit sama a ne přes kadeřnici.Můžu jen doporučit a je pravda, že šampóny hodně pění tak vydrží dlouho.Monika

Připojit reakci

host - xxx.xxx.37.130 (?)
18.1.2009 21:43

Ahoj, prosím máte někdo zkušenosti s lakem na vlasy či tužidlem Subrina? Dík moc

Připojit reakci

host - xxx.xxx.93.250 (?)
1.2.2009 15:11

Ahoj, opravdu je třeba barva na vlasy lepší než loreal? Já nevím, za ty peníze se mi tomu také nechce věřit. Musím si už koupit další dávku barev, tak že bych si objednala subrínu - popelavý blond odstín č. 19 místo Majiblondu 901S, ale trochu se bojím, abych si na hlavě neudělala paseku :-) Nemáte někdo zkušenost? Ta cena je fakt o dost příznivější:-) Díky

Připojit reakci

host - xxx.xxx.88.19 (?)
11.10.2009 12:49

ahoj mám již šletou skušenost s lakem, tužidlem, gelem, voskem i brilantinou na vlasy od firmy subrina profesional. Jsem velice spokojená. lak od subrýny nejen že krásně voní, ale hlavně drží. pokud by si chtěl/a větší ztužení tak si pořiť číslo3 pokud menší ztužení ale přesto pevné stačí 2ka. a Tužidlo je výborné má stejně charizmatickou vůni jako lak a jiné výrobky drží skvěle a velice dobře chrání vlas před vnějším prostředím.Dvojka by taky stačila.. 

Připojit reakci

host - xxx.xxx.140.55 (?)
13.2.2009 13:31

Subrinu v drogeriích neseženete. Je to profesionální barva určená do kadeřnictví. Dá se samozřejmě koupit ve velkoskladech, ovšem jen s ŽL.

Já sama se Subrinou barvím, mají velice pěkné a přirozené odstíny hnedé, a hlavně perfektně drží a nevymývají se. Na to, že je to profi barva, je za super cenu. Doporučuji - horká čokoláda, srnčí hnědá, čokoládově hdědá, jsou to krásné odstíny. Tak hodně zdaru. 

Připojit reakci

host - xxx.xxx.114.136 (?)
9.3.2009 19:16

ahojte chtěla bych se zeptat, máte někdo ponětí, kde jsou nějaké salony Subrína v okolí Moravkoslezkého kraje??? nebo třeba i někájé jíné??? díky

Připojit reakci

host - xxx.xxx.237.251 (?)
11.3.2009 17:53

ahojky,

chcela by som si objednat farbu Subrina cokoladovohnedu-56 len neviem ci by mi stacil 3% peroxid a aky je pomer farba peroxid? moje vlasy su tmavohnede cca 3cm-odrosty zbytok zafarbena blond s castingom ladovy gastan-cize tiez tmavohnede a este by ma zaujimalo ci tento odtien je vyslovene hnedy alebo ci ma aj cervene odlesky? velmi pekne dakujem  :)

Připojit reakci

13.3.2009 10:15

haló?

moze moze mi prosím niekto odpovedat na vyssie uvedený príspevok? dakujem

Připojit reakci

host - xxx.xxx.77.147 (?)
13.3.2009 10:19

návod na poměr peroxidu a barvy bude zřejmě uvedený na obale. Jinak Subrina dělá i přelivy a ty by byly asi lepší než barva (vzhledem k tomu, že chtete použít jen 3% peroxid, tak předpokládám, že chce pro vlasy něco šetrnějšího). Když se prý smíchá barva jen se 3% peroxidem, tak prý barva nedrží, rychle se výmývá a není tak lesklá. Je tedy lepší použít přeliv. Jinak tenhle odstín prý má trochu odlesky do červena, ale osobní zkušenost zatím nemám.

Připojit reakci

13.3.2009 17:22

ďakujem za vysvetlenie :)

áno majú aj prelivy Subrima Senseo ale tam píšu, že je to neoxidačná farba-preliv, takže tam zrejme peroxid 3%-tný už nejde ak má niekto skúsenosť prosím napíšte či áno alebo nie, zrejme by som si potom objednala ten preliv, ďakujem

Připojit reakci

host - xxx.xxx.174.226 (?)
13.3.2009 17:38

tak prelivy jsou take vyborne, uvedu vas na pravou miru lak to funguje: prirodni preliv od subriny se samozrejmne micha s 3peroxidem v pomeru 1:1 presnej proto to radeji doporucuji nechat na odbornici kde vam tom presne namicha na dikit vaze a muze smichat vic odstinu hnede pro dosazeni super hnedeho odstinu, kdyz se spatne navazi preliv nebo barva s peroxidem tak nemusi dobre chytnout nebo drzet.

Připojit reakci

13.3.2009 17:40

ahoj, kadernice Iveta

Připojit reakci

13.3.2009 17:27

dobry den, jsem kedernice Iveta a pracuji s firmou ilirija coz je hlavni a od toho se odviji pod nazev pripravků Subrina a Recept, Subrina ma vlasovou kosmetiku: pripravky na vlasy.barvy, prelivy atd, jsem a i me zakaznice jsme velice spokojeny, polovic.cena nez.napr.wella a kvalita i lepsi, dotaz na cokolad.odstin 56:krasny odstin s lehkym nadechem srnci ci medenkav.odlesku, hodne zalezi na podkladu stavajici barvy: na svetl.odstinu chytne s timto odleskem a na tmavsim vice do cokoladova, doporucuji se 6°perxid.protoze opravdu drzi lepe ajsou krasne leskle,3perxid jen s prelivem, nejlepe zajit do kadernic.kde tuto znacku maji a nechat si odbor.pozadovany odstin namichattak preji at se dilo tak ci tak zdari, preji hezky den ikdyz venku neni, zdravi kadernice Iveta.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.34.222 (?)
13.3.2009 21:28

Tak jsem se dívala, že to obsahuje silikony... jen jestli ten efekt není právě proto, že ten silikon ten vlas krásně obalí... Ale těžko říct...

Připojit reakci

13.3.2009 21:41

Kaderníčka Iveta, veľmi pekne ďakujem za vysvetlenie čo sa týka prelivov a farby Subrina 

Připojit reakci

14.3.2009 8:51

urcite procento silikonu tam musi byt ma to svoje opodstatneni, uzavre vlas po barveni a uzavrenim vlasovych supinek se udrzi barevny pigment ve vlasu, IVETA.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.34.222 (?)
14.3.2009 19:24

Díky za vysvětlení... Je to logické..A co ty výrobky co se označují za bezsilikonové? Je tam také silikon nebo ne? Někde jsem četla, že jen určité typy silikonů nejsou dobré... Díky :-)

Připojit reakci

14.3.2009 20:50

ahojte, po prečítaní príspevkov ma farba Subrina veľmi zaujala, moje vlasy sú špinavé blond-taká tá myšacia blond už asi 3 roky si ich odfarbujem na svetlú blond ale uz ich mám dosť zničené, vysušené a chcem ísť do takej peknej tmavšej prirodzenej blond podobnej mojej ale všetky blond farby v drogérii mi chytajú peroxidovo bielo tak by som si chcela objednať nejakú peknú blond od Subríny-vie mi prosím niekto poradiť nejaký pekný blond odtieň a či by mi stačil ku jednej farbe jeden 60ml 3% peroxid? už si nechcem ničiť vlasy silnými farbami :(dakujem 

Připojit reakci

monika (37) - xxx.xxx.216.36 (?)
15.3.2009 11:06
jaka je ta regenerační maska??
Připojit reakci

15.3.2009 18:16

Regeneracni maska SUBRINA je jako maslickohodne vlasu pomuze-uzavre vl.supinky vlas je vyhlazeny, leskly a netrepi se tak rychle-pouzivat 2krat tydne na pul hodky nebo vecer nanest a nechaz do rana pak rano lehce premyt, IVETA.

Připojit reakci

15.3.2009 17:59

Tak ja bych v tomto pripade volila pouze preliv svetleho odstinu s 3peroxidem aby se strhla ta chemicka barva a odstin byl v teplejsi barve tudiz smichat 2-3odstiny pro dosazeni nejprirozenej.svetle a to cisla:08-88-29 ale nesmi tam byt odrosty, jeste odbarvi predem pouze odrosty stavajici barvou a pak dat tento preliv vlasy jsou uzasne ozdravene, leskle a krasne se upravuji-sama na sobe to mam vyzkousene, ale predpokl.ze si nebudete chtit kupovat prelivy tak bude stacit ta zakladni 08 v pomeru1:1,5s 3%perox. a pak pri dalsim odrostu uz barvu SUBRINA 08s9% nebo 09svetlejsi ale jen s 06%setrnejsi a zlatave medovy odstin, odrosty a pak az do celych vlasu po doporuc.dobe pusobnosti, at se vse zdari zdravi IVETA.

Připojit reakci

15.3.2009 18:10

jeste dodam ze preliv nechyta na prirodni vlas zudiz na ty odrosty pouze na odbarveny vlas.

Připojit reakci

15.3.2009 18:25
IVETO, prosím nemáš nkede složení te regenerační masky?? prosím!!
Připojit reakci

15.3.2009 19:22

Vlas.maska na poskozene vlasy s exktaktem bavlny to je hlavni slozeni.chrani vl.konecky s timto extraktem bavlny pred vysusovanim, ma vuni vanilky a merunky, potom je vyborna vec Repair Elixir s vysokym obsahem vitaminuE, vyhladi povrch vl.a uzavre roztrep.konecky, vlasum vraci pruznost a lesk, ma exotic.vuni po tropickem ovoci:2-3kapky rozetrit v dlanich a jemne vetrit do vlhkych nebo suchych vl.neoplachujte!!50ml v lahvicce vse Subrina a ta maska se jmenuje Repair maska.

Připojit reakci

15.3.2009 19:30

jinak jeste k tem maskam: maji vice druhu a ve vetsim baleni napr.na poskoz.konecky s extraktem slunecnice a keratinem-velmi dulezita vec pro vlas-zpevni rozpadla keratin.spojeni a tim posiluje vl.strukturu.dele maska-Milk a Honey-mentol-med a mleko: mlecne proteiny vse 500ml.

Připojit reakci

15.3.2009 19:32

jo a ta prvotni maska Repair ma gramaz 150ml.IVETA

Připojit reakci

15.3.2009 20:33
a jaké ma složení? ta maska repair mask
Připojit reakci

host - xxx.xxx.34.194 (?)
16.3.2009 17:03

Ahojky chtela bych se zeptat pani kadernice jakou y me doporucila barvu od subriny jaky odstin..chtela bych neco hnede tmavsi ale ne cerne tak stredne az tmave hnedou??jaky byste mi doporcila odstin??a musi byt k tomu presne peroxid od subriny nebo je mozno to smichat treba s jinym??

Připojit reakci

16.3.2009 18:37

Zdravim, doporucovala bych samozr.michani vice odstinu cokoladove, ale predpokl.ze to chcete na domaci pouziti s jednou barvou tudiz odstin 54cokol.hnedy nebo o stupen tmavsi na leto vice vydrzi napor slunicka a to 53espresso, ale tezko takto urcovat kdyz neznam vas odstin vlasu ted z toho je potreba vychazet a volit odstin na plavy az tmave plavy by uplne stacila 54 a peroxid je kazdopedne lepsi od SUBRINY k vuli slozeni na sebe navazujici ale napr.peroxid od schwarzkopfu by mel navazovat tez-podobne slozeniIVETA.

Připojit reakci

16.3.2009 19:48

muj odstin je takovy neco mezi tmavou a stredne hnedou..jeste sem se chtela zeptat barvila sem touto barvou a uvim se na kadernici ma sestra si koupila barvu od teto znacky a ja smichala s peroxidem od welly nevim proc ale ten odstin 56 chytl strasne svetle a na melir jen malo je to mozny ze je to tim peroxidem vlasy byly poradne natrene..sem to pretirala dvakrat..

Připojit reakci

16.3.2009 21:27

Takze jako nastavajici koleg.kadernici ti mozna nemusim psat, ale radeji popisi v pripade toho ze jsi v 1rocniku: odstin 56je svetlejsi s oodleskem do modnejsiho tonu a v pripade tve sestry s melirem je jasne ze chytl svetleji na meliru to asi kazdya barva krome tech zakladnich 05-04-03atd oststni jsou s pridavkem treba malim, ale je tam nejaky primichavaci prvek to neni peroxidem!!Pouzij 54mozna radeji i u sebe53barvu a bude to OK   iveta.

Připojit reakci

17.3.2009 16:32

dekuju ste hodna..tak tedka uz je mi to jasny..ona vypadala ve vzorniku tmavsi dekuju moc za rady velmi ste mi pomohla;-)

Připojit reakci

17.3.2009 18:31

To je v poradku, rada predam zkusenosti dal po 11lete praxi si to uz muzu dovolit:)tak at te to ve skole bavi v tomto oboru pracovat i dal a dal, hodne stesti... Iveta.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.83.149 (?)
17.3.2009 20:56

Mám trošku OT dotaz... Doma se přeme, jaká musí uplynout doba mezi barvením vlasů a trvalou. Nevíte někdo, za jak dlouho po barvení se může dát trvalá?

Připojit reakci

17.3.2009 22:24

Tak urcite bych doporucila opacny proces a to prvne trvalou je to vetsi chemicky zasah a otevira vlas.supinky tudiz by ta ty barevne pigmenty vyplavila a Vy vyhodite zbytec.penize za barvu, takze za 1trvalou a preliv je mozny dat po splachnuti a osetreni trvale, vlasy jsou oziveny a barvivo nasaji vice do hloubky a preliv vydrzi jako barva do 50%sedivosti max pak uz barvu a tu pouzijeme nejlepe 4den az tyden po trvale, melir tyden az 10dnu podle vlasu a sile trvale-silne trvale uz nejsou v mode-prirozenost!!Iveta.

Připojit reakci

17.3.2009 16:41

http://libimseti.cz/Pajulinenka?uid=071d8542e9a5b589811d9c565e0eb513  prominte ze vas porad otravuju ale chtela bych poradit odstin divala ses se na espresso nebo tmavy kastan jaka si myslite ze by byla vyhodnejsi barva??a musim k tomu pouziat aji sampon a kondicioner

Připojit reakci

17.3.2009 18:37

Nic se nedeje to neni otravovani, k te barve: zalezi jestli vas laka vice hneda jako ciste hneda nebo s lehkym odleskem do modnejsi medenkavejsim nadechu podobna je ta 56 jde vice do kastanova 53je teply odstin tmave hnede a prekryva dobre melir i sedivost vlasu a na leto lepe drzi nez kastanove odsiny, Iveta.

Připojit reakci

17.3.2009 18:48

Jeste jsem zapom.napsat k tem samponum a kondicion.jestli jste myslela jako ze to ma byt od znacky Subrina?Tak to samozr.neni uplne podstatny, ale hlavne aby ta znacka vyhovov.Vam a nejlepe oba pripravky od 1stejne znacky a na barveny vlas a co muzu vrele doporucit je pripravky stridat i od treba jinych znacek nebo jen stridat na barveny vl a pak dalsi myti napr.na normal.nebo na mastny podle toho jak se Vas vlas projevuje, je to proto, ze vlas cerpa vice ruznych latek a neni navykly jen porad dokola na 1slozeni samponu a kondicion nebo balsamu, je pruznejsi, leskly a tolik neelektrizuje, Subrina ma i vlas.kosmetiku supr a dost ruznych druhu samponu na prostridani, Iveta.

Připojit reakci

18.3.2009 17:49

tak uz sem teda na vasi radu zkusila tu subrinu odstin 53 espresso je to krasna t, ava barva chytla fakt pekne a moc se mi libi..jeste ten melirek tam musim doladit..ale je to hezky tedka zas ebudsu jewn vlasky regenerovat dekuju vam za rady jeste jednou;-)myslim ze i ja dam subrine sanci..:)

Připojit reakci

18.3.2009 21:16

Tak to me tedy velice tesi ze se vam tento odstin libi a citite se vnem dobre, protoze to je to dulezite Vas dobry pocit ze sebe nazor druheho je uz podradny a v Subrině budete pokracovat to je fajn, ja sama jsem presla z welly a nelituji naopak!!Jsem take spokiojena byt verna 1znacce a neprebihat... tak at Vam nadale slouzi a dela radost, jinak za rady nemate zac..rado se stalo, vyborna vec po cerstvem barveni je vl.zabal na barvene vl.2krat tydne na 30min nebo i vecer po myti nanest a nechat pusobit do rana a ranop vlasy lehce smyt samponem, protoze vice nasaji byly by rychle promastene a pak uz jen lehce protrit balsamem do koncu a hned splachnout, nejlepsi vyziva pro vlasy 1-2krat tydne po dobu 3tydnu pak uz muzete dat pauzu az zase pnapr.tyden pred barvenim opet zahajit kuru, zmenu poznate na 100% a urcite nejen Vy, me zakaznici uz po 14dnech tvrdili jeji znami ze ma urcite nejakou novou barvu ze ma tak krasny lesk a odstin barvy-zrovna se tez jednalo o hnedy odytin, ale na odsinu nezalezi, to ta kura!!IVETA.

Připojit reakci

19.3.2009 13:24

a co je to za kuru a kolik stoji zhruba??

Připojit reakci

19.3.2009 13:33

Tak je tuto kuru si muzete prave zvolit podle sebe a hlavne vlasu co potrebuji, jestli sou suche a lamave tak vl.masku primo pro tento usel, nebo jsou jen barvene a jinak se masti tak staci 1tydne masku na barveny vlas atd.znacku si urcite sama od Subriny cca148kc IVETA

Připojit reakci

19.3.2009 19:02

pripravek vyzkousim.a uvidm tedka mam dost znicene po obdraveni myslite si ze dkyz pouzivam modry sampon denne(vim ze by se to nemelo ze pre vysusuje)myslite si ze to buder mit nejaky vliv na barvu ze bgy treba rychlejs vybledla nebo tak??

Připojit reakci

host - xxx.xxx.220.46 (?)
19.3.2009 19:27
no ten modrý šampon je na vyblednutí barvy (lépe řečeno na opětovné dosažení platinového odstínu), má se používat cca 1x za 14 dní, jinak hrozí přesušení vlasů a jejich zašednutí, nebo přímo namodrání
Připojit reakci

19.3.2009 19:54

jj ale ja myslela jestli tro nebude mit vliv na tu hnedou..

Připojit reakci

19.3.2009 20:14
ne, na tu by to vliv mít nemělo, tedy krom toho, že je taky hodně vysuší
Připojit reakci

20.3.2009 10:57

jj..jaamm hodne zazloutly melira tak to poudzivam porad..a co ty ampulky od subriny..sem videla ze nejaky jsou pomaha neco od tetp znacky na rust vlasu?

Připojit reakci

20.3.2009 16:14

jaka byste rekla ze je nejlepsi pro me maska nebo kura mam hnede vlasy nabarvene subrinou jak jste mi poradila 53 a melir je spis takovy hodne zluty nekde mistama rezavy a nekde taky bily:-Dzda se mi ze jsou valsy moc vysusene z meliru ale jinak se mi vlasy masti jaka by byla pro me regenerace doporucena??:-)

Připojit reakci

21.3.2009 16:46

Tak k tomu meliru: tahle troji barevnost je asi tim provedenim meliru stazenim y hnede barvy te 53,bud se spatne royetrel melir do vlasu a tim ty barevne odlisnosti nebo jestli jsou spise konce a uprostred az do reyava tak tim ye na konce vlasu barva vice saje a hneda byla intenziv a tim se melir nestahl uplne do svetla, lepsi zesvetl.od tmavsich koncu smerem na horu k pokozce samozrej.do alobalu a tu masku urcite na poskozene vlasy od Subriny 2krat tydne jelikoz je tam i melir, IVETA.

Připojit reakci

23.3.2009 12:49

jj dekuju za rady a myslite si ze kdybych vam poslala dve fotky kdyz sem byla blond a na hnedo mohla byste byt tak hodna a poradit jaka barva mi lepe slusela..jelikoz vsicvhni maji jiny nazor..a rada slysim vice nazoru..

Připojit reakci

24.3.2009 11:01

urcite poslite a rada pridam svuj nazor

Připojit reakci

24.3.2009 16:23

http://libimseti.cz/Pajulinenka?uid=071d8542e9a5b589811d9c565e0eb513   tady je ta adresa zkuste s epodivat ndo slozky moji kamaradiu tam sem poloblond s podbarvenym tmavym a pak na normlani kde sem tmavovlasa a muzete mi napsat prosim nazor jaka se vam libi a kterou byste mii doporucila

Připojit reakci

24.3.2009 17:14

taak uz sem vyzkousela sampon na barveny vlasy krasne to voni a dobre peni,..urcite si poridim aji kondicioner a masku faktz super..

Připojit reakci

25.3.2009 7:41

Ahoj, tak ja bych sama osobne sla urcite do kompromisu a volila bych obe 2naraz, tudiz promelirovat jemne a pravidelne ne podbarveni tmavou, to te moc utlumi, ztvrdi rysy v obliceji a tomu uz davno i odzvonilo, ted je i trend jemnej.tonu ne kontrastu spise ton v tonu zadne moc divke rozdily odstinu naraz, jinak ti slusi vice svetla, rozzari te a, zjemni oblicej a krasne podtrhne hezke oci a vubec nevadi i napadnejio nalic.oci, mozna jen na bezne noseni bych volila klidne i mene te tuzky na oci nebo i do tmavsi hnede jde vice a priroz.navaze na tu blondstrtih ti slusi i mikadove i delsi jen si u delsich dej pozor na roztrep. a suche konecky, vlasy ppak nevipadaji upravene a zdrave a vice ze jsou jemnejsi!!Jinak jeste k te hnede bych i volila radeji teplejsi odstin hnede a urcite i svetlejsi, svetle hnedou nebo tmave plavou, ale urcite vic svetle, v te tmave cele tmave a v tomto odstinu si hodne ponura, starsi a tvrdacka-neni potreba to se uz zdaleka nenosi, urcite jdi do jemnych tonu budes i trendy!!A kdyz uz bys sla do te cele hnede tak urco svetlejsi a dolem obliceje na rozzareni svetle praminky ne uplne bile to uz taky neni aktual.zdravou.priroz.svitivou blond i vlasy tim nezatizis!!Iveta.

Připojit reakci

25.3.2009 19:41

tady je moje aktualni fotka: barvila sem se pred tydnem barvou tou espresso od te subriny a ten melir. Je tam i vice fotek tak se muzete podivat a posoudit zda je to as tim melirem lepsi..:)

Připojit reakci

21.3.2009 16:58

Na zazloutly melir je urcite lepsi, ekonomictejsi,ucelnej.a vlasy jsou ozdravene jiz drive zminovanym prelivem od Subriny svetly odstin ktery zmatni zlutou a vycisti vlas odstin 29 a 80-8 vice te 80ky samotna ale radejo ne pry se musi michat s tou 29kou jinak to nemusi reagovat!!A ty ampulky jsou asi spise Recept to je taky subrinacky a to je nejsilnejsi ucinny pripravek na velke % padavosti a obnovy rustu, maji i masazni vodu a sampon, vse velmi ucinne!!Iveta.

Připojit reakci

16.3.2009 18:24

Repair maska ma slozeni viz prispevek-maska na poskozene vl.s obsahem bavlny to je jeji hlavni slozka.

Připojit reakci

17.3.2009 22:30

To je otazka do pranice, asi by Vam na to mel odpúovedet nekdo z laboratore, vyzkumu... urcite neni silikon jako silikon, ale do samponu se urcite dava jen ten jediny kosmeticky s licenci!!Kdyz bez silikonu tak tam urcite nebude to by jim neproslo v testech, nejspis to bude vlas.rada prirodni bylinna napr od ILIRIE-subrina a to RECEPT sasmpony.IVETA.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.16.15 (?)
24.3.2009 15:29

ahojky,

prosim aký je dtien Subrina 04-stredne hneda? je to čisto hnedá sýta tmavšia farba alebo má aj nejaký odlesk a je studená alebo teplá a je tmavšia ako espresso? dakujem 

Připojit reakci

24.3.2009 18:32

Odstin 04 je ze zakladni rady prirodnich odstinu hnede: zacnu od zadu-53 essp.je o nešco malo teplejsi odstin nez zakladni 04,ale vzdy zalezi na predchozim odstinu ktery pred barvenim mate... krasny a prirozeny odstin vznikne pul mna pul z obou barev dohromady,04je o 1odstin svetlejsi nez 53rekla bych ze ve srovnani s 53 je 04 i zaraditelna do teplejs.odstinu pokud mate podobny odstin urcite vic nez 03 je uz hodne tmave hneda 04je akorat!!53jdew tim padem jako 03take do tmave hnede, O4nema zadne odlesky jako 54,53 tip padem ma byt studenej.odstin ale ani mi to tak po me praxi neprijde, Iveta.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.243.179 (?)
24.3.2009 18:53

dakujem Iveta  . Škoda, espresso nemám ale mám 04 a 56 nemohla by som zmiesať tieto pol na pol? Moje natural vlasy sú tmavohnedé studeného tonu a pleť mám svetlú, oči sivomodré som zimný typ a dlžky vlasov mám odfarbené na svetlohnedo a necitim sa v tejto farbe dobre tak nevýrazne  

Připojit reakci

25.3.2009 7:24

tak to by take slo!!Urcite dejte vetsi podil 04 a te 56to je teplejsi odstin a vice svetlejsi tak te dejte tretinu jen jako na zablesk pro cokoladovejsi ton pokud chcete docilit teplejsiho odstinu, ale urcite vice te 04,protoze na Vasi barvu by vam 56nebyle moc videt, Iveta

Připojit reakci

host - xxx.xxx.31.73 (?)
25.3.2009 9:02

Dobrý den, ráda bych se Vás také zeptala jak je možné, že když jsem se nabarvila č. 19 (popelavou blond) s 9% oxidantem, tak jsem byla do zrzava? S L´orealem (majiblondem) bylo vše bez problémů. Myslíte, že jsem měla použít ještě silnější peroxid? Děkuji Martina 

Připojit reakci

25.3.2009 9:57

Dobry den, je to proto, jelikoz odstiny popelave jsou mixezni ne prirodni tudiz potrebuji vetsi %peroxidu a to 12% a micha se 1:1,5 s 9%peroxidem jen v pripade ze jsou vlesy odbarvene na platinu nejsvetlej.odsin blond jinek chyta tak jak rikate, nemejte strach z 12%perox.je to prizpus.barve, barva obsahuje hodne regenerac.vytazku tak se to vyrovna, IVETA

Připojit reakci

host - xxx.xxx.200.37 (?)
26.3.2009 22:09

Moc Vám děkuji za odpověď  Martina

Připojit reakci

host - xxx.xxx.243.179 (?)
25.3.2009 11:33

Díky moc   skusim ako radíte. Želám pekný deň. 

Připojit reakci

host - xxx.xxx.53.158 (?)
30.3.2009 21:11

Iveta, prosím o radu  je preliv senseo cokoládova hnedá tmavšia ako farba čokoládová hnedá? velmi pekne dakujem

Připojit reakci

31.3.2009 11:42

Zdravim a k Vasi otazce: preliv sen.cok.hnedy coz je cc.56je srovnatelny u barvy s č.55 capucino, preliv chytne a prekryje i melir docela intenziv.ale samozr.se rychleji vymyva nez intenz.barva zalezi i na kvalite, podkladu puvodni barvy a jak casto si vlasy myjete.do 50%sedivosti pekne prekryjeIveta.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.53.158 (?)
31.3.2009 11:59
Ivetka, ďakujem za vysvetlenie :)
Připojit reakci

31.3.2009 16:46

tak uz sem si poridila od subriny sampon kondicioner na barveny vlay a masku na suche a poskozene..necham ji tam tak tu pul hodinky a vlasy se mi nadherne leskonou krasne jdou rozcesat fak super:-)a nevim jestli se pani v kadernickych potrebach sekla ale dala mi masku jen za 83 kc pre misto kondicioneru takze sem to mela za levno :-)

Připojit reakci

1.4.2009 14:47

Tak to rada slysim ze jste spokojena a ucel splnen, ta cene odpovida balsamu ne masce, mozna se opravdu spletla!!Tak at se vlaskum dari. Iveta.

Připojit reakci

8.4.2009 18:24

jaky je lak od te subrny drzi dobre?jinak chvalim barvu uz ji mam mesic a porad je stejna a skoro se vubec nevymyla poard mam takove leskly:)

Připojit reakci

11.4.2009 18:38

Laky od S.jsou 2druhy: bud ve spreji mensi baleni a vetsai baleni je plynove a vice druhu tuzivosti, oba jsou fajn, ale zalezi na druhu a delce vlasu, v rozprasovaci spise na kratke rozcuchy je vice mokry... Iveta.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.180.72 (?)
11.4.2009 21:59

Tak jsem si kopila řadu Repair, ale teda velké zklamání... Bihužel mi na mé vlasy vůbec nesedla... Tak škoda...

Připojit reakci

host - xxx.xxx.235.229 (?)
12.4.2009 18:39

ja som si objednala šampon a kondicioner na farbené vlasy a nejako nie som spokojná  očakávala som že vlasy budu ošetrené, lesklé a pružne nakoľko je to profi kozmetika ale nedočkala som sa. Mám doma aj prelivy 56 a 54 a farbu 04 a teraz váham či si ich dať bojím že nebudú vlasy tak lesklé ako po prelive casting ktorý používam od decembra 

Připojit reakci

12.4.2009 19:58

ja sampon na barveny valsy kondis..+ masku na suche a poskozene a a nabaravne ajsou barvou cislo 53 a super barva se nevymyva vlasy jsou leskle ja su spokojena

Připojit reakci

15.4.2009 12:02

nemuzete cekat zazraky po 1.2pouziti, neni kazdy vlas stejny a regenerac.schopnosti muze mit delsi poikud je vice narusen, dodrzovat dobu pusobnosti radeji dele nez mene u kondic. a masek!!Nehazejte flinzu do zita hned!!Iveta.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.198.82 (?)
16.4.2009 7:52

Ahoj Ivetko,

je videt, ze se v barvach subrina vyznas :) chtela bych te taky poprosit o radu :) pred tydnem jsem neodolala a subrinu si taky koupila a chtela jsem o neco svetlejsi hnedy odstin a hlavne odbarvit sve odrosty temer cernych vlasu, tak jsem si dala ten stredne silny melir s 6% peroxidem asi na 14 min, chytlo to teda na tak kratkou chvili docela silne :) ale problem nastal kdyz jsem si chtela dat barvu (po umyti samponem) - konkretne 36 s 6% vyvijecem, jenze ta mi vubec nechytla asi ani po trictvrte hodine, tak jsem na to musela dat nejakou hnedou, co jsem mela doma. Poradila bys mi prosim nejaky hnedy studeny odstin od subriny (pokud mozno uplne bez cervenych odlesku), ktery by mi chytl? a jeste jsem se chtela zeptat, aby mi melir nechytl tak silne a lepe se mi s nim zachazelo, je mozno ho zredit vodou nebo s 3% peroxidem?

Diky, G.

Připojit reakci

16.4.2009 16:53

Ahoj G se Subrinkou pracuji uz nejaky ten rok tak, pokud mas tak tmave vlasy ze je musis od hlavy ztahovat, odrosty,aby ti chytla hneda?Tak to asi bude opravdu vice cerna a snad by tim padem mela stacit emulse melir.prasku s 3%peroxidem jen ztrhnout ten svrchni cerny obal anebo do 6%peroxcvrknout vodu nebo trosku samponu a zapenit, nechytlo to predpúokladam, ta 36 u odrostu, nejspis proto, ze bl odbarven vlas hloubeji, u hlavy je nej.teplo a vse chyta vice rychleji a jeste k tomu 36neni prirod.hneda je to z rady jine michaci e je tmave plava tudis ji musis smichat se studenym jak chces a to s 05 nebo 06pokud chces do tmave plave, ale zalezi jakou mas barvu na konsich aby se barva napojila na konce a byla stejna ne u hlavy svetlejsi, radeji05-1:1s 36Iveta.

Připojit reakci

20.4.2009 8:42

Dekuju moc! zkusim to pri dalsim barveni

chtela jsem se jeste zeptat, nemas nejaky tip jak docilit studeneho hnedeho tonu? prijde mi ze vsechny hnede jsou v cervenem zlatem nebo medenem tonu a kdyz jsem chtela zkusit onu tmave plavou tak nechytla :(

Připojit reakci

20.4.2009 13:38

ten postup jsem psala v predchozim clanku, barvy zakladni, prirodni bez odlesku jsou:06,05 atd tmavsi, Iveta.

Připojit reakci

20.4.2009 13:47

A Iveto prosim Te, jsou tam jeste nejake studene hnede odstiny? Co kastanova, jaky ma podton?

Jeste jsem se chtela zeptat, kdyz bych chtela tu nejtmavsi cedre docilit ze stredne az tmave hnede, je nutne je predtim odbarovovat nebo staci jen vyssi koncentrace peroxidu? a jestli ano tak kolika? nezmeni se tim ton barvy treba do oranzova..?

A posledni dota z trochu jineho soudku :) s jakym prostedkem na ochranu proti teplu jsi spokojena? Myslim hlavne na zehleni vlasu?

Dekuju moc, si uzasna :)

Připojit reakci

host - xxx.xxx.110.16 (?)
20.4.2009 14:55

Ahoj, mam stejny problem. Vsechny hnede, co jsem kdy mela na vlasech, byly bud do cervena nebo do medena. Chtela bych opravdu studeny odstin hnede. Uz nevim, jak to mam kadernicim vysvetlit. Vzdycky to dopadne stejne a je to s nejakym nadechem do teple barvy. Libi se mi studena hneda jakoby az do hodne tmave sediva. Nevim jak to mam popsat. Proste poradte mi nekdo nejakou studenou barvu hnede prosim!!!

Připojit reakci

20.4.2009 16:09
A co zkusit tu 10minut od Loreal, jmenuje se Ledový kaštan(odstín 5.15) a píšou, že má studené odlesky, jenže kaštan by měl být do červena jako takový, tak nevím :(
Připojit reakci

20.4.2009 23:18

Jeste me napadlo, neslo by misto smichani prirodniho a jiz namichaneho odstinu (cedre) smichat prirodni se samotnym dobarvovacim odstinem cedre...? G:

Připojit reakci

21.4.2009 18:29

Dobry den chtela bych se vas zeptat na tento pripravek Subrína Regenerace
Keratin Lotion pro intenzivní péči o vlasy muze se davat po kazdym myti vlasu neni to moc silny??kdyz obsahuje vysokou koncentraci keratinu muze se pouzivat casto nebo jen treba jednou za dva tydny??a jaka je podle vas nejlepsi regenerace na valsy barvene +melir od subriny??

Připojit reakci

22.4.2009 16:05

Na dotaz ohledne keratinu-je to hlavni tudiz nejdulezit.slozka vlasu s proto ba se nemela predopovat, pokud je vlas velmi narusen tak po kazdem myti ke kondici.nebo balsamu si kertin prodat a nanest na vlas a nechat par min.pusobit, jinak uplkne staci 1-2krat do tydne s polu s vl.maskou nebo i samotny.Iveta.

Připojit reakci

22.4.2009 15:58

Ahoj G, je fakt dost tezke takto od stolu postupovat-radit, je potreba ten vlas znat, kvalitu,barvu a jak parilnava barvu!!Cedre je č.36 aq je to y rady O6tudiz plavych odstinu, ideal studen.tonu docilis pokud mas barvu svetlejsi nez je CEDre tak smichat tyto 2odstiny do sebe, ale pokud mas tmavsi tak se dost tezko toho dociluje, misto 6%dat9% k temto odstinum je strasny risk a sama nemuzu tvrdit ze to dopadne! Jedine zkusit na silnej.pramenu ze spodavlasu na 35-45min.pozoz.jak se barva vybarvuje a kdyz ok tak jdi do toho, na celou radeji hned ne!!Pokud mas tmavsi hnedou a na tu ochranu pred teplem pouzivam zaktez od Subr.pripravek ve spreji pred zehlenim.vlas je zvlhcen, lehce natuzen a neelektr.hlavne je osetreny!!Kastanove odstiny obecne i od Subr.maji odlesky od medenklave po nadech do cervena!!cislo 16prirod tmave popel.blond s nadechem do az sediva je krasny studeny odstin spolu s 36 a zakladni 06nebo i radeji 05je studenejsi barvajiny studeny samotny nejsou, nejlepe se docili namichanim a radeji odborne s kadernici-osvedcenou!!Iveta.

Připojit reakci

22.4.2009 20:34

No prave ze co se tyce barev, tak neni jednoduche najit kadernici, u ktere by se clovek nebal :(jestli mas nejaky tip v Praze budu moc rada! Jinak s tim pramenem vlasu a zkouskou to je asi nejlepsi moznost, asi to vyresim takto a moc dekuju za rady!

Připojit reakci

22.4.2009 21:29

To chapu, je nas hodne, ale odvedena prace je u kazde bohuzel jinas Prahou zkusenosti nemam, pracuji na Vysocine v male vesnicce a jsem za to rad, klientela i tak vysoka, na 2mesice obsazeno, v Praze to moc o klientele neni, je to takovy studeeny pristu, serivy jako na drate, bohuzel jezdi a mam 2zakaznice z Prahy tak vim... hodne stesti s vyberem, zkus nekde okrajove kde neni takovy frmol!!!Iveta

Připojit reakci

host - xxx.xxx.16.117 (?)
25.4.2009 0:50

preliv Senseo od Subriny sa dáva na mokré, umyté alebo suché vlasy? ďakujem :)

Připojit reakci

25.4.2009 8:29

Na umyte prosusene rucnikem...

Připojit reakci

host - xxx.xxx.16.117 (?)
25.4.2009 17:44

dakujééém   :)

Připojit reakci

26.4.2009 12:12

Ivetko, jste bych mela jeden dotaz, jestli primichavas samotne mix-tony, v kterych pripadech michas barvy s nimi a ne napr. jak si radila prirozne odstiny a ty uz dopredu namichane? a kdybych si chtela takovyto odstin namichat tak v jakem pomeru se mixtony do barvy pridavaji? dekuju!

Připojit reakci

27.4.2009 14:23

Mix tony jsou umele vytvorene odstiny ktere samotne bez pridani barvy pozadov.odstinu nedrzi, nemaji tolik trvan.pigmentu, musi se postipovat z daneho odstinu na vlasech a ze vzorniku jaky ten pozadfovany odastin ma byt, micha se vetsinou 2:1pomer mix ton: barve s prirodnim odstinem, tohle sami bez znalosti mich a praxe se vzornikem tezko doma zvladnete, od toho mame tuto skolu abysme v teto sluzbe vyhoveli, fuserstvi a setreni nasobe vuci kadernici neuznavam, meliry michani a dalsi slozitej.ukony nechte prosim na odbornikach!!!Vim zes se to ani u kadernice podarit tak jak chcete nemusi, bophuzel neni kazda nej nej, ale ani vlas neni stejny a barvy nemusi v danem problemu vlasu co pouhym okem neni videt, chytnout a reagovat na znacku barvy a odstin... dobre, ale reklamace v urcitych pripadech jde, ale co vykouzlite doma to uz si musite obhajovaz anest nasledky sama!!!

Připojit reakci

27.4.2009 21:01

to vim a samozrejme se bych jakykoliv ukon podstupovala s vedomim tohoto rizika, ale cinim tak bohuzel jen proto, ze jsem se u kadernic jiz mnohokrat zklamala a pak dlouhe tydny cekala, nez cas spravi, to co ony mi zkazily :(proto me mrzi, ze kdy se mi podari narazit na nekoho ocividn znaleho a sikovneho, ze musi byt z Vysociny :) nepracuj v Praze napr. nekdo koho jste skolila? :)

Připojit reakci

host - xxx.xxx.82.58 (?)
6.7.2010 13:54

ahoj,

vedel by mi prosim niekto poradiť? Mám tmavohnede vlasy a páči sa mi odtieň  č.56 čokoládovohnedý+6% peroxid,  len neviem či tento odtien je vhodný pre tmavohnedé vlasy - teraz som si dala Londu lieskový oriešok a chytilo mi to skoro načierno :(  to už nechcem - bola by som rada keby naozaj tie vlasy boli hnede-čokoládové, dakujem za radu :)    

Připojit reakci

host - xxx.xxx.131.170 (?)
27.2.2011 21:18

Někdo tady psal, že se dají tyto barvy objednat i přes unternet, můžete tady hodit odkaz? Já jsem všude viděla jen prodej na IČO.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.195.30 (?)
27.4.2009 21:15

Třeba v Havířově...

Připojit reakci

host - xxx.xxx.195.30 (?)
27.4.2009 21:21

To je odpověď tazatelce, která se ptá kde v Severomoravském kraji pracují kadeřnice se Subrinou...

Připojit reakci

30.4.2009 17:29

dobry de¨n chtela bych s ezeútat jeslti je enjaky rozdil v te male masc ena suche poksozene vlasy a v te velke je mezi nema nejaky rozdil ve slozeni ze je tam takova rozdilna cena??

Připojit reakci

host - xxx.xxx.160.103 (?)
9.6.2009 16:27

Dobrý den, chtěla bych se zeptat těch, co mají doma šampony subrína proti lupům nebo padání vlasů, nebo keratinovou masku. Mám pocit jako by to bylo jenom obyčejné mýdlo..já vím je to divný ale fakt to vypadá jenom jako hustější voda, je to bezbarvé a voní to jako nějaký sprchový gel.. asi ty přírodní složky voněj tak podivně... ale je to správně? nepodvedli mě v tom e-shopu? děkuji

Připojit reakci

host - xxx.xxx.221.212 (?)
12.6.2009 19:13

Dobrý den, máte někdo zkušenost s lakama na vlasy od subríny? Četla jsem, že mají silný lak a extra silný. Prosím vás, je ten lak extra silný fakt hodně tužící a nepůsobí na hlavě jako helma? Je tu někdo, kdo třeba vyzkoušel již oba a může říct, který je lepší. Nechci, abych měla vlasy zase moc ztužený, ale zase chci, aby mi ty vlasy trochu držely tvar.děkuji

Připojit reakci

host - xxx.xxx.5.237 (?)
15.6.2009 19:19

ahojky,

chcela by som si nafarbiť vlasy prelivom Senseo od subriny ale v návode sa píše že sa aplikuje na umyté a uterákom vysušené vlasy. Moja otázka - možem použiť aj kondicionér? problém je v tom že ked si vlasy umyjem tak ich bez kondišu nerozčešem a neviem ako by som následne naniesla pekne rovnomerne preliv :(alebo by bola ešte možná aplikácia len na navlhčené vlasy bez umytia? poradte prosím ako možem postupovať, velmi pekne dakujem :)

Připojit reakci

host - xxx.xxx.239.134 (?)
20.6.2009 8:12

ahojky,

už som nafarbená :) dala som si preliv Senseo subrina odtieň Horká čokoláda a som vééélmi spokojná, vlásky sú krásne lesklé a farba tmavá čokoládová-nechala som ju o 10min.dlhšie pre sýtejší odtieň, voňala jemne o niečo hustejšia kozistencia ako casting - len keby to vydržalo na vlasoch aspoň 4.týždne a nevymývala sa rýchlo, som velmi zvedavá, pá  

Připojit reakci

host - xxx.xxx.88.19 (?)
11.10.2009 12:49

ano mám ji doma a jsem s ní nadmíru spokojená...

Připojit reakci

host - xxx.xxx.234.233 (?)
6.7.2010 20:25

ahoj,

vedel by mi prosim niekto poradiť? Mám tmavohnede vlasy a páči sa mi odtieň č.56 čokoládovohnedý+6% peroxid, len neviem či tento odtien je vhodný pre tmavohnedé vlasy - teraz som si dala Londu lieskový oriešok a chytilo mi to skoro načierno :(to už nechcem - bola by som rada keby naozaj tie vlasy boli hnede-čokoládové, dakujem za radu :)

Připojit reakci
Založit nové téma Nápověda
  Název diskusního téma   Počet příspěvků   Datum   Počet návštěv
Jaký šampon a kondicioner1226.11.20149773
Barva na vlasy 315.11.20141382
Regenerace suchých vlasů244.11.201419930
Blond vlasy a černý melír1124.9.201413023
Co pomáhá na vypadávání vlasů?1814.8.201427957
Jak docílit vymytí barvy?239.8.201442447
Nedrží mi na vlasech žádná barva na vlasy929.7.20149542
Zrzavé vlasy1014.7.201411073
Methionin1727.6.201440060
Výběr kvalitního hřebenu327.4.20142517
Alpicort1210.4.201422802
"medová maska na vlasy" - ze skutečného medu1426.3.201415274
Vlasy se nechtějí regenerovat2910.3.201419164
Odbarvení z černé na plavou3269.3.2014318296
kadeřnický salon v Brně?466.3.201459569
Pěnové barvy Perfect Mousse (novinka od Schwarzkopf)294.2.201444895
Šampony a balzámy Balea197.1.201419405
Avon8115.12.201352163
Hydratacni sampon a masky53.12.20133610
Schwarzkopf datum spotřeby (Gliss Kur a spol.)52.12.201310731
Prirodni kosmetika128.11.20131548
Clip in vlasy627.11.20135209
Melír - Jak se ho zbavit?1324.11.201312041
Šampóny Himalaya Herbals524.11.201310078
Šampon vůbec nepění2827.10.201319840
Zničené vlasy barvením33725.10.2013287412
Brazilský keratin223.10.20134128
Oranžové odrosty, co s tím?1023.10.201311548
Revalid tabletky116.10.20131970
Nejlepší kadeřnice v Brně113.10.20136765
Přípravky na žehlení vlasů5312.10.201366615
Jak vymýt hennu1126.9.201315201
Je Laureth-4 silikon?119.9.20132359
Co jsou to "silikony" v šamponech a čím škodí vlasům?23718.9.2013169919
Seznam oleju a jejich charakteristika + recepty na domaci masky a rady pro vase vlasky1314.9.201320437
Vhodný šampon a kondicionér213.9.20133814
Šampon tajemného mnicha912.9.201311333
Vlasová kosmetika Black65.9.20137827
Přípravek na rozčesávání19.8.20132247
Nejlepší šampon, kondicioner, maska na vlasy407.8.201356391
Další diskuze: 1, 2, 3, 4, 5 >  
Kulinářské fórum - recepty, rady, zkušenosti a zajímavosti českých kulinářů
Uzení domácích klobás20.12.2014
Barevné tofu s jasmínovou rýží11.12.2014
Dmácí uzený sýr7.12.2014
Neznáte někdo recept na pravé znojemské okurky?7.12.2014
Neznáte někdo recept na pravé znojemské okurky?7.12.2014