Ú v o d n í   s t r á n k a  |  Reklama   

Pocení > Driclor

Driclor

host - xxx.xxx.223.45 (?)
12.7.2008 19:25

No vidíš a můj neznámý lékař na chirurgii, neznámá paní primářka a neznámá kožní lékařka jsou opačného názoru než ta tvá známá lékárnice. Mně je to celkem jedno, dělej jak uznáš za vhodné. Ale v době internetu a vyhledávače google, máš více možností na získání informací než abys musela věřit všemu co ti kdo řekne, byt´ je to tobě známý člověk.

Ukázat polohu příspěvku v diskuzi >
Připojit reakci

Nejnovější příspěvky v tomto vláknu:
Z Dricloru to určitě nemáš. Driclor se do tě..., host, 22.3.2013
Driclor není svinstvo. Obsahuje to stejné úč..., host, 22.3.2013
Je tam i velké balení 75ml Dricloru, které s..., host, 22.3.2013
Přesně tak, u mě to samé. Je třeba holt jen ..., host, 21.3.2013
Dobrý den, chci se zeptat, je mi 13 let a na..., host, 12.7.2012

Driclor

host - xxx.xxx.34.252 (?)
8.10.2007 12:04, počet návštěv: 209749
Přejít na: tento příspěvek (zjistit adresu)
Ahoj.
Měla jsem dost problémy s pocením, během chvilky jsem měla na tričku obrovský spocený kruhy, vzít si světlý tričko nemyslitelný... Což bylo děsný, protože já mám takový barvy ráda :)
A tak jsme tu pročítala ty diskuze a narazila na přípravek driclor. Běžela do lékárny, zaplatila 200kč a výsledek? Používám ho týden a paráda, žádný fleky a podpaží úplně suchý! A jak tu některé popisujete svědění a pálení, tak to mě svědilo jen jednou, když jsem se ráno holila a večer nanesla, jinak absolutně bez problemů. Takže určitě všem doporučuju, protože vím, jaký je to peklo...
pa :)
Připojit reakci   

Driclor

host - xxx.xxx.90.94 (?)
25.10.2007 22:25
Přejít na: předchozí příspěvek | tento příspěvek (zjistit adresu)
Já musím jedině souhlasit. Po 2 dnech mám úplně suchý podpaží. Nevěřila jsem tomu, ale přesto jsem si přípravek koupila. Po 6 letech neustálého pocení je to pryč. Hurááá, už se nemusím obávat hrozných fleků.
Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.247.253 (?)
28.12.2007 16:43

To je sice super, ale uvědomujete si, jaký je to driák? Zkuste se podívat na složení... dle mého je to samý hliník... Tohle bych si teda na tělo nedávala...

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.108.153 (?)
27.1.2008 16:02

Taky můžu jedině doporučit... a ten hliník je skoro v každém antiperspirantu a jakákoliv spojitost s rakovinou (zatím) nebyla prokázaná.

Ono není nic přijemnějšího než suché triko... a driclor jako jediný pomáhá.

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.139.253 (?)
9.8.2011 0:38

hliník je opravdu v kde čem a aby z toho byla rakovina, muselo by to být asi podstatně větší množství. Já používám Everdry, který je v podstatě stejný, alespoň podle zkušeností na různých forech, jen je bez alkoholu a neštípe tolik. Navíc se nemusí používat denně, ale ze začátku trochu intenzivněji a později už jen jednou za čas.

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.65.238 (?)
19.10.2011 22:33

Driclor jsem používala asi rok, je to asi 5 let nazpět, ke konci mi přestal pomáhat, nedávno mi zjistili rakovinu prsu... nevím jistě z čeho to může být, ale holky raději si nezahrávejte se zdravím jenom kvůli kráse, nestojí to za to...

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.65.238 (?)
19.10.2011 22:34

jo a jinak je mi 24...

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.208.207 (?)
22.3.2013 19:42

Z Dricloru to určitě nemáš. Driclor se do těla nedostává, působí pouze na povrchu kůže. Jinak mimochodem - hliník je 3. nejrozšířenější prvek na planetě... takže to, že to máš z hliníku je hodně silné řečení.

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.56.126 (?)
1.2.2009 12:00

Je to nejspíš svinstvo, ale pro lidi, který mají tento porblém je to zázrak, který by používali za jakýchkoli okolností.

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.212.145 (?)
22.3.2013 19:39

Driclor není svinstvo. Obsahuje to stejné účinné látky jako jakékoliv jiné deodoranty akorát v jiných koncentracích. Pokud se používá dle návodu, je všechno v pohodě. Však ono kdyby to svinstvo skutečně bylo a prokázalo se to, tak se to neprodává. Navíc když se skutečně podíváte na složení, tak obsahuje látky jenom 3 a když mrknete na ty z reklam, tak to je jich i 10-20.

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.67.82 (?)
20.1.2010 18:19

Kdyby ses potila jako my, kteri s tim mame hodne velky problemy... a nenasla zadne jine reseni, tak bys do toho sla taky... Tohle hrozne snizuje sebevedomi, ani nevis jak.. kdyz se bojis vyjit na ulici, do skoly, nakupovat.. neni to nic prijemnyho. Ja osobne to vyzkousim..

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.221.138 (?)
18.5.2011 17:02

Plně souhlasím, mám také problém s pocením, potí se mi i ruce a nohy, ale na ty to nezabralo, ale aspoň na to podpaží, teď už můžu v pohodě zvednout ruce:-)

Připojit reakci

Driclor

Klárka Kotásková (2) - xxx.xxx.248.34 (?)
15.4.2009 19:38
dobrý den tak jáá už ho mám taky doma a dávala jsem si ho tedka 6 dní!..a upa jenom 3 den trošku svědilo..ale včera to bylo strašný měla jsem uplně suchééééé!!! podpaždíí ale to se nedalo vydržet.:(!!!strašne večer mě to stíípalo!!!..svědelo pálilo..:(ale necu se ho nějak vzdáát znáte to děvčata že horzne spoecen stydění atd..:(..ale trápí me to az tak svědíí a mam to trosku červenýý..:(poradte co stíím..mam dělat!:(?..asi nic na svědění vidte?:(
Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.182.167 (?)
18.4.2009 23:36

Ahoj, ja jsem mela podobny problem, ale pak jsem si poradne precetla navod, a pak uz take problemy nebyli. Kdyz se to aplikuje, tak se musi jenom na misto nejvetsi koncentrace potnich zlaz, priblizne tam, kde jsou chloupky, kdyz jsem to aplikovali i v okoli, tak tam to bylo nejvic cervene a svedelo to.kdyz jsem to davala jenom na to mistecko, tak problemy zmizeli.tedka ho uzivam jiz 2. rok a staci to aplikovat jednou tydne, nebo za dva a to jiz pak nesvedi.Janka

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.255.21 (?)
8.3.2011 19:59

Nika Mám, taky tento problém a zrovna dnes mi o dricloru řekla kamarádka, má to vyzkoušené a já jdu taky do toho, protože ty spoc koláče, no však víte hrůza, doufám,že budu spokojená:))a nebudu mít depku z toho, že tohle tričko si nemůžu vzít:)

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.115.33 (?)
11.3.2011 21:22

Ahoj, taky sem měla problém s pocením, ale moje známá, kožní lékařka, mi doporučila právě tohle. Tak si myslím, že ona by jen tak něco škodlivého nedoporučila... takže si myslím, že pro nás, kterým pocení dělalo fakt problémy, je to úžasná věc :) ten kdo pocení nepociťuje, nemůže vědět jaký to je :)

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.108.169 (?)
10.5.2010 20:22

mám tento problém a většinou deodorantů, antiperspiratů a jinými přípravky. Večer je třeba podpaží důkladné omýt, nejlépe šetrným mýdlem na citlivou pokožku (úplně nejlepší je neparfémované mýdlo či gel na intimní partie, je šetrné) na noc se natřít v podpaží na postižených místech kréme, též bez parfemace (Nivea - klasická v plechovce, nebo Neutrogena) hlavně vás to po nanešení krému nesmí pálit, štípat, kousat ani řezat, jestli vznikla nějaká infekce či úcpání potních žláz je lepší navštívit doktora, ovšem Cannesten krém, taky pomůže. V tomto případě je vhodné upustit od dalšího používání přípravu Driclor, protože ho vaše pokožka nesnese. Osobně jsem vyzkošela sedmidenní kůru proti pocení a deodorant od zn. Vichy a byla jsem velmi spokojena. 

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.123.19 (?)
19.2.2011 13:27

a jak účinná je ta kůra od Vichy? a pořád se potíš?? díky za radu:)

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.71.200 (?)
19.7.2011 11:29

používala jsem Vichy a je to k ničemu. Po přečtení názoru zkusím ten Driclor

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.144.10 (?)
8.3.2008 21:59

Ahoj lidi :) Chtěl bych vám napsat něco o pocení. Taky jsem hodně trpěl pocením – minulost! Koupil jsem si v lékárně Driclor stál něco kolem 100. Je to zázrak … Musím ale na něco hodně důležitého upozornit! I rada mé léčitelky mě „dokopala“ se trochu zamyslet na téma pocení. Pocením se tělo nejen ochlazuje ale taky se zbavuje škodlivin. Tedy- když se natřu v neděli přípravkem Driclor, tak mi to vydří do pátku ale v pátek už se objevuje pocení. Je dobré tohle zopakovat až zase v neděli. Je třeba dostat ten pot v sobotu a neděli třeba nějakou činností :) např. sportem ;-) (Teda podle mě) Je také dobré se koupat ve slann vodě. Je potřeba si koupit mořskou sů,l stojí kolem 15 Kč za kilo. Já si tam dám třeba i dva kila. Můžete třeba si tam dát jen dvě hrsti ale takhle si udělat moře doma – to taky není špatné. Tu sůl je nejlepší koupit normálně v obchodě (na vaření atd.), protože ty v drogerce jsou různě chemicky upravovány. A ještě jedna věc, ten Driclor je ten večer po aplikování docela nesnesitelný ale není to až tak nevydržitelné. Hodně to svědí. Je tam myslím napsáno, že doporučují se 24 hodin před aplikací neholit ani depilovat atd. to nejlepší je ale se neholit atd. 48 hodin, pak to až tak moc nesvědí. Hodně štěstí. Vašek

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.168.114 (?)
20.3.2008 11:36

..a ráno to pak teda můžu umýt a oholit se? Jinak jak dlouho se to může používat? To asi není tak, že to budu týden používat a pocení se na celý život ztratí :-) asi nějak pravidelně?

Děkuji za info

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.68.221 (?)
20.3.2008 12:29

Já ho používala na nohy a že by to byl zázrak se nedá říct, ale zase aspoň něco trochu pomohlo.

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.136.167 (?)
18.5.2008 1:49

Driclor mi pomohl hned pri prvnim pouziti.a svedilo to jen trochu opravdu se to da vydrzet.je to opravdu skvela vec a jsem moc rada ze neco takoveho konecne vynalezli.nepotim se vůbec ani kdyz je 30°C.vsem vrele doporucuju protoze za zkousku to stoji... a 200,- neni zase tak moc ne?

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.150.125 (?)
13.6.2008 12:06

Konečně někdo normální!!! Lidi, nebuďtě blbí... kam se vám ten pot asi ztratí??? Vždyť tělo se potřebuje potit!!! Alespoň někdo přišel na nějakou cestu, když už používat takovýhle driáky. Tento pán je jediný, který přemýšlí...

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.150.125 (?)
13.6.2008 12:07

Pardón, nějak mi uniklo jméno... ten pán, který přemýšlí... myslím Vaška :-)

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.19.203 (?)
16.6.2008 14:39

Zdravím všechny, asi 5 let jsem se šíleně potila. Bylo to pro mě strašně stresující. Tak jak píší všichni - nošení jen černých triček - žádné barevné, vybírání pouze materiálů, kde nebyly asi deseti centimetrové kruhy vidět, nezvedání rukou a šílené pocity. Chtěla jsem jít i na botulotoxinovou injekci, ale na poslední chvíly jsem našla Driclor a přestalo to. Jsem nejšťastnější. Samozdřejmě se to nesmí s ním přehánět - svědí to a mám i zarudlou podrážděnou kůži, ale je to pro mě jediné řešení a jsem ráda, že proti tomu něco zabírá...

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.7.56 (?)
9.7.2008 22:30

Ahoj, i já připojím reakci. Také jsem se docela potila, vyzkoušela jsem hodně přípravků, ale teprve Driclor mi pomohl. Určitě se to ale nesmí přehánět a hlavně si pořádně přečíst návod. Já to poprvé přelítla jen tak jedním okem, podpaží si asi tak 3x "projela" a určitě si umíte představit, jakou paseku to nadělalo. Myslela jsem, že snad nedožiju rána, jak moc to pálilo a svědilo, měla jsem pak šíleně podrážděnou pokožku. Už je to ale bez problémů, postupuju přesně podle návodu a nyní Driclor použiju tak 1x týdně a musím uznat, že to opravdu zabralo :-)

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.181.34 (?)
11.7.2008 10:57

Ahojky, každý sem píše jak je Driclor úžaasný a jak mu pomohl a já se chci také připojit. Měla sem hrozné problémy s pocením. Potila jsem se i v zimě, prostě pořád. Byla jsem nešťastná z toho, že nemůžu nosit moje oblíbená trička s rukávama a různým barev. Koupila sem si tedy Driclor, večer jsem ho nanesla. Neštípalo to a ani nepálilo, absolutně bez problému. Ráno jsem si vzala tričko s rukávem a za celý den žádný pot. Je to fakt zázrak!!

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.223.29 (?)
11.7.2008 16:03

Co v tom musí být za svinstvo když to kompletně ucpe potní žlázy

Driclor nikdy. Je to o zdraví. Ono se to vrátí jinak, když se tělo nemůže potit a zbavovat se tak jedů. Tak se ty jedy uchovávají v těle. Driclor je skoro čistý hliník, totálně to zacpe potní žlázu.

proboha. jak si to někdo dobrovolně může na sebe dát. Taky se hodně potím, ale přežiju to, raději než se mazat driclorem.

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.229.207 (?)
11.7.2008 20:13

Jasně, že to zacpe potní žlázky. Normální člověk má potní žlázky v kůži celého těla, někde ve větší nebo menší koncentraci.

Pokud Vy je máte jen v podpaží, tak Driclor opravdu nedoporučuji. 

Pokud je máte jako my všude, tak si Driclor klidně pořiďte, tělo se zbaví škodlivin v pohodě jinou cestou.

Připojit reakci

Driclor

11.7.2008 20:22

Mě třeba přijde nezdravé cpát si do těla hliník a ucpávat žlázy, ale pokud Vám to vyhovuje tak je to bez debat.

Mě by to pomyšlení, že si pomalu trávím tělo jedem, dělalo špatně. Chápu že někdo s tím problém nemá

Připojit reakci

Driclor

11.7.2008 20:26

Podle mě by si měl každý sáhnout do svědomí a uvědomit si, že do sebe každý den cpe mnohem horší věci. Počínaje ovzduším a jídlem konče.

Připojit reakci

Driclor

11.7.2008 20:31

Ovzduší neovlivníme, ale jídlo si třeba někteří velmi hlídají. Velmi.

Připojit reakci

Driclor

12.7.2008 9:32

Negativní reakce na Driclor jsou dost přehnané. To by člověk nemohl používat vůbec žádnou kosmetiku.

Připojit reakci

Driclor

12.7.2008 13:29

Najděte si na netu něco o zánětu potních žláz v podpaží (novější název Acne Inversa), veřte že po jedné návštěvě na chirurgii byste v životě nepoužili žádný antiperspirant natož časovanou bombu Driclor!

Chápu, že smrdět nechce nikdo, ale v dnešní době jsou jiné možnosti než Driclor..

Připojit reakci

Driclor

12.7.2008 16:29

Vždyť to tu pořád říkám... je to tak. ale je těžké přesvědčit lidi, kteří nemají zájem si sami hledat informace.

Je zajímavé, jak tu lidi říkají - to nic neudělá, nic v tom není. Přitom se ani nepodívali na složení, nehledali na internetu, neudělali pro to nic, aby zjistili, jak se věci mají, naprosto nic neví!

A pak tu řeknou - je to jedno, to by člověk nemohl používat nic, znečištění jde z ovzduší a tak.

Je to docela smutný ale ti lidi na to jednou sami přijdou, že si škodili. A pokud už je jim to teď jedno, jejich věc. Ať každý dělá, jak myslí... mě jen zaráží, že se tu někdo ohání tím, že to nic nedělá, přitom o výrobku téměř nic neví.

Připojit reakci

Driclor

12.7.2008 18:30

Moje dobrá známá je lékárnice a sama mi Driclor doporučila. Pochybuju, že by tak učinila, kdyby měl Driclor tak neskutečně otřesné a smrtící účinky na organismus!

Připojit reakci

Driclor

12.7.2008 19:21

To, že je někdo lékárník, ještě neznamená, že ví všechno (a že se snaží proniknout do hloubky složení každého přípravku). Je smutný, že přípravek, který dlouhodobě poškozuje zdraví, doporučí z neznalosti i osoby, které by měly vědět, o co jde.

Ale v tom všem je byznys (výrobci) a nevědomost (pracovníci).

- mimochodem - proč si nepřečtete složení, proč si sama nezjistíte, co to je? Stačí vám je to, že lékárnice říkala, že je to OK? (děsí mě lidi co uvěří všemu co jim "odborníci" - kteří sami neví - doporučí.)

Kdybyste si zjistila, co v tom je a jaké to má účinky, už by vám to tak v pohodě nepřišlo.

Ale znovu opakuju - papouškovat a nic si nezjistit, to je tady klasika.

Připojit reakci

Driclor

12.7.2008 19:31

Můžeme být klidné..varovaly jsme je a tím splnily svou občanskou povinnost:-))) Ted´ už to záleží jen na nich!

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.234.1 (?)
13.5.2009 22:14

Kazdy je proti necemu, vy nesnasite Driclor a ja bych do sebe treba nikdy necpala hormony, vetsi svinstvo neexistuje. Bohuzel je ale stejne nedobrovolne uzivam... a to napr. v pitne vode, kam se dostava z lidi, kteri je uzivaji... no nekonecne tema.

Lekarnik ma vystudovanou farmacii a vetsi odbornik vlastne neexistuje. Nebo si myslite ze nekdo, kdo ma titul PharmDr. tomu nerozumi? Pracuji ve farmaceuticke firme, tak moc dobre vim o cem mluvim. Prave Driclor jsem konzultovala s nasim prednim odbornikem a takove hororove informace jako tu podavaji nekteri jsem tedy neslysela. Ano, obsahuje Zinek, ale ten obsahuji skoro vsechny antiperperinty.  Ano, ucpe docasne pory, ale tech mame po tele dost a dost...

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.90.110 (?)
13.5.2009 22:43

LOL tak náš přední odborník pravil, že Driclor obsahuje zinek  To bude možná než na pocení lepší na plet´!

Ne, ted vážně, Driclor tak neškodný není, stejně jako antiperspiranty. Kdo měl někdy zánět potních žláz v podpaží, díky hliníku v těchto příravcích mi to potvrdí.

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.224.4 (?)
28.5.2009 9:22

Heh, ten zánět opravdu není sranda. Já se ho nemohla zbavit asi měsíc, hrozně to bolelo, ze zánětu tekl takový nepříjemně páchnoucí sekret a musela jsem si hrozně dlouho mazat podpaždí mastičkou a polykat prášky. Hlavně nechápu, jak jsem ten zánět mohla dostat - ten samý deodorant (adidaska) jsem už měla xkrát předtím. A podle doktorky je v nich hliníku habaděj.

Připojit reakci

Driclor

Markéta Drápalová (2) - xxx.xxx.223.190 (?)
28.3.2010 11:50

Víš kdyby si měla s pocením stejné problémy jako mi taky by si pro to udělala cokoli..! Mně moje doktorka doporučila Driclor, ted už ale není nikde dostupný a newím proč..:(doufám že brzy zase bude..:) Dělala sem to tak že sem driclor nanesla v neděli večer a vydrželo mi to do soboty odpoledne nebo nějak tak, přes sobotu a neděli často sportuji takže všechen pot sem se snažila vypotit..:) Tenhle postup mi poradila moje doktorka, a já sem s tím byla naprosto spokojená..:) Přes týden sem se nepotila a navíc moje tělo ani netrpělo..:) Chtěla bych to tak dělat i nadále ale Driclor není nikde k sehnání dokonce ani na internetu ne! Ale má lékarníce říkala že nějak na konci dubna by mněl být opět v prodeji..:)

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.125.229 (?)
9.4.2010 20:03

Marketo, ja ho objednala ze slovenska z internetove lekarny, tam je porad jeste dostupny.za tyden prisel.

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.202.81 (?)
25.5.2010 22:37

Prave studuji farmaii a velmi me urazi, kdyz si nekdo mysli, ze lekarnici sami nevi. To si opravdu myslite, ze to jsou jen nejake prodavacky??? My si nemuzeme dovolit nevedet a pokud si nejsme jiste, dohledame si informace! Lekarnice se cely zivot musi vzdelavat. Tak si to prosim uvedomte! Mame zodpovednost!

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.235.59 (?)
25.5.2010 22:45

vůbec nereaguji na předchozí příspěvek jen čerstvá zkušenost vsobotu mě štípl komár vím že mám nezvykle prudké reakce jdu si do lekárny v Globusu v OC koupit zirtek a ptám se na možné kontraindikace pokud beru Xanax... a magistra?počkejte rozbalila letáček od zirtecu na počítači stáhla leták od xanaxu a řekla... asi by se neměly ovlivňovat... asi...tohle jsem si mohl provést sám přečíst letáky a říct si asi ne...

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.31.130 (?)
19.1.2011 11:22

Já bych zas nepřeháněla. Pokud to někomu pomůže psychicky a pokud se s tím přípravkem nepřehání, pak proč ne. Stačí to pak používat už jen jednou týdně. Teď už ho asi půl roku nepoužívám, potím se příšerně, taky jsem přemýšlela, co to může způsobovat, že to má až tak silné účinky. Proto hledám na netu, ale zatím jsem nenašla že by to někomu způsobilo nějakou závažnou nemoc, tak budu ještě chvilku hledat dál a pak si ho půjdu asi koupit.

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.22.87 (?)
28.9.2011 11:07

No, já si myslím, že každý v životě musí ledacos vyzkoušet, aby mu bylo dobře. Já si včera Driclor koupila a zatím mám suché tričko. A ikdyž nevím, kdo tenhle předešlý článek napsal, tak ti můžu říct, že já byla na konzultaci u kožního lékaře kvůli tomuhle přípravku, doporučil mi ho on sám, protože se už 10 let v podpaží potím, což není příjemné ani v osobním životě a rozhodla jsem se k němu zajít až včera. A mimochodem, ani lékaři až tak moc do podrobnosti neví, jak až moc to tělu škodí. Nevím, jestli ty osobně používáš deodoranty čí antiperspiranty, ale věř, že pokud tady tak drsně napadáš Driclor, tak laskavě nepapouškuj ty, a podívej se na JEJICH složení. Hlavní a účinná složka jak v dricloru tak v antiperspirantech je úpně stejná, akorát v menších dávkách!!!

Připojit reakci

Driclor

12.7.2008 19:25

No vidíš a můj neznámý lékař na chirurgii, neznámá paní primářka a neznámá kožní lékařka jsou opačného názoru než ta tvá známá lékárnice. Mně je to celkem jedno, dělej jak uznáš za vhodné. Ale v době internetu a vyhledávače google, máš více možností na získání informací než abys musela věřit všemu co ti kdo řekne, byt´ je to tobě známý člověk.

Připojit reakci

Driclor

12.7.2008 20:12

Aluminium chlorid obsahujou všechny antiperspiranty, takže je lepší se jednou za měsíc napatlat driclorem než se třikrát denně mazat antiperspirantem, nemyslíte?

Jen kvůli tomu, že někdo někde někdy prohlásil, že všechny deodoranty způsobujou rakovinu, tak všichni zahodí zbytky svého smyslu pro hygienu a upotěj se k smrti.

Před náma se antiperspiranty používaly a budou se používat dál. Já osobně nikoho, kdo by umřel na deodorant neznám, třeba budu první a pak budete mít pravdu.

Čau

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.60.156 (?)
13.7.2008 12:29
223.45 šmarja, jestli tady někdo papouškuje, tak vy, zdroj informací evidentně hoax. kupte si učebnici fyziologie, skripta dermatologie, když tak spoléháte na internet (což je samozřejmě blbost), tak si najděte studie o vlivu antiperspirantů, hliníku atd. na organismus - samozřejmě ne v češtině, nastudujte si to a pak až raďte. chytrolíny s informacemi z netu mám nejradši. pokud nemáte zdravotnické vzdělání v konkrétním oboru, tak nejste schopna informace správně zhodnotit. hlavně, že víte, co je dobré :(
Připojit reakci

Driclor

13.7.2008 12:54

Pro xxx.xxx.60.156: Naučte se číst a tím hoax se tady pořád ohaníte jen vy!!! Copak tady tvrdím, že antiperspiranty způsobují rakovinu?!!Netvrdím!!! Já píšu své zkušenosti, vy jen papouškujete, to co se dočítáte na netu a v učebnicích!

Jen jsem napsala své zkušenosti, o zánětu žláz v podpaží (Acne inversa), které jsem si uhnala používáním těch úžasných a zdravotně nezávadných antiperspirantů. Přes dva roky jsem tím trpěla, poté jsem se dostala na jednu známou pražskou kliniku, kde mi okamžitě zákazali používání antiperspirantů a divili, že jsem na to za celou dobu nebyla upozorněna! Musím to zaklepat, je to už přes rok a jsem bez problémů...!!! Ještě mi řekněte, že doktor Arenberger tomu vůbec nerozumí, protože jedinou odbornicí, která dokáže posoudit vliv antiperspirantů na potní žlázy, jste vy!

Připojit reakci

Driclor

13.7.2008 13:32

http://www.akne-inversa.de/ - Toto onemocnění není moc známe, někteří naši lékaři o něm ani nevědí, podobná situace byla i v Německu, ale nyní jsou na tom co se týká vědění, mnohem lépe. Je velmi zajímavé, že specialisté zabývající se touto chorobou jsou proti používaní antiperspirantů, je to opravdu velmi zajímavé, protože vy velká specialistka na potní žlázy, jste opačného názoru. Zajímalo by mě kolik lidí trpící akne inversa prošlo vašima rukama...

Připojit reakci

Driclor

13.7.2008 17:12

Napsala jsem jen svou vlastní zkušenost, doporučení mých lékařů (specialistů) a naštvalo mě, že mi někdo bude předhazovat lékařské knihy a ohánět se hoaxem. Mám to bohužel odzkoušeno na vlastním kůži - spíš podpažím, abych byla přesná.

Pravdou je, že jsem nikdy nadměrným pocením netrpěla, takže se nemůžu vžít do pocitu lidí, kteří s tím mají problém. Ale kdybyste měla někdy zánět žláz v podpaží, veřte mi, že po jedné návštěvě na chirurgii, byste dala nevím co, abyste trpěla jen tím nadměrným pocením - za tohle bych dala i ruku do ohně!

Připojit reakci

Driclor

13.7.2008 19:57

Já si taky myslím. Sice už jsem výše psala, že se potím dost (koukám jaký flame se tady rozjel) ale klidně to přetrpím. A slečna co tu psala že trpěla nemocí kvůli hliníku z antiperspirantů, měla úplnou pravdu v tom, když říkala, že tady někdo zná jen driclor a antiperspiranty.

Já třeba taky nesmrdím, a potím se dost. Záhada, že. Používám ale přírodní deodorant od Ecocosmetics, je fajn a hlavně zdravý. Jinak Lavera, Weleda, Logona i Hauschka, u nás v dm Alverde mají deodoranty, které neškodí zdraví. Ale jsou jemné, nezabrání pocení (pocení je přirozené ), ale zlikvidujou pach.

Jak to tu tak čtu - tak mám strach jít k doktorům. Jestli ta, která tady ječela, že driclor neškodí, pracuje ve zdravotnictví, vůbec se nedivím, že jsme tady se zdravotnictvím sto let za opicemi. Pak jim má člověk věřit - já se i u doktorky dočkala takových rad, že jsem nevěřila svým uší (o některých bylinkách ta baba v životě neslyšela), na všechno jen antibiotika... to je přístup

Moc se omlouvám za off topic. A k těm deodorantům - řekly jsme, co jsme chtěly. Ať se každý maže čím chce, sami si ti lidi zadělávají na problémy. Aspoň kdyby ale byli tak slušní a nevyřvávali tu, že je Driclor v pohodě. V tom případě se mi otvírá kudla v kapse, protože tím nepřímo navádí další lidi, aby si ten jed koupili.

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.95.96 (?)
14.7.2008 14:40

Já se teda taky připojim, je fakt, že nikdo smrdět nechce, ačkoliv spousta z nás smrdí a není to kvůli tomu, že by se báli antiperspirantů, ale spíš je asi nepoužívají. Já mám to štěstí, že se téměř nepotím, ale přítel s tím měl velké potíže, také používal dricolor a trpěl jako zvíře, tak začal používat mou Niveu nebo Dove a je naprosto spokojený (už se nepotí a nesmrdí) Bohužel asi zde pokulhávají mé znalosti, nikdy jsem o onemocnění z antiperspirantu neslyšela, tudíž to nebude asi nic moc obvyklého. Shrnuto pokud nechceme smrdět a mít kruhy podpaždí, něčím se napatlat musíme

Připojit reakci

Driclor

14.7.2008 15:00

To je fakt, něčím jo. Ale důležité je, že existujou i přírodní bezpečné a voňavé deodoraty

Připojit reakci

Driclor

9.4.2010 20:10

deodorantyale nezastavuji poceni, pouze navoni.Kdyz chcete snizit intenzitu poceni, musite pouzit antiperspirant,-hlinik v tom je velky rozdil..

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.243.30 (?)
12.4.2011 17:54
A ked ani tie nepomáhajú???
Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.225.166 (?)
27.4.2010 19:46

AHOJ, mam vyzkousene snad vsechny antiperspiranty: rexona, nivea, fa, adidas, vichy kulicku, balea, garnier   a nic, nesmrdim, jen mam mokre fleky, dnes jsem si koupila driclor a jsem zvedava...

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.224.3 (?)
31.5.2010 17:35

Ahoj, pořídila jsem si konečně Driclor a jsem nadšena:)..vím, ucpává potní žlázy, není to zdravé..ale kolik karcinogenních látek si denno denně cpeme do těla?..tak a ted zahodím černý tričko a kupuji barevné..proč je debil si ho nepořídila dřív???...

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.16.162 (?)
19.4.2009 1:22

Ježiši... no a co... já na parties popíjim vodku, denně vykouřim minimálně 20 cigaret atd...takže si myslim, že jestli mě něco zabije, tak to nebude určitě Driclor...je mi úplně jedno kolik to obsahuje hliníku, hlavně že se nepotím. Vy asi vůbec nevíte o čem tahle diskuze je... není to o tom, že se někdo hodně potí, ale že trpí nadměrným pocením, což je něco jiného a je to opravdu peklo.

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.25.144 (?)
14.5.2009 12:04

Někteří třeba používají deodorant, ve kterém hliník není. Ne antiperspirant. To není o hygieně!

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.215.242 (?)
29.7.2009 10:31
Člověk musí použít oči, aby si vybral takový deodorant, v kterém Aluminium chlorid... tedy chlorid hlinitý... není. Kdo hledá, najde!
Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.28.236 (?)
5.1.2012 11:17

Ráda bych se zapojila do diskuze. 

Sama jsem měla celá život (je mi 25 let) nehorázné problémy s pocením - trička vyhazovala po 5 použitích kvůli zažloutlým flekům v podpaží, nemohla jsem zvednout ruce, bylo mi trapně, kamkoliv jsem přišla, nekupovala si barevná trika, nic.. věřte, kdo to nezažil, netuší o čem mluvím..vyzkoušela jsem vše možné a jedině Driclor mi až pomohl, až teď se cítím opravdu svobodně. A myslím, že v dnešní době, kdy se používá hormonální antikoncepce, lidi se holí, používají parfémy, chodí na kavitace, kosmetiku atd atd. - nic z toho není přirozené samozřejmě. Pokud bychom měli žít přirozeně, tak bychom vypadali všichni jako orangutani. Takže si myslím, že pokud si lze ten život takto zpříjemnit - nevidím jediný důvod proč to neudělat a pokud někdo chce vypadat jako opice, ať tak vypadá - takových lidí na ulici potkávám milion. A pokud by byl driclor až tak drastický a škodlivý jak se tu spousta lidí ohrazuje, tak by se nejspíš neprodával volně v lékarně! Není nikde nic dokázáno, takové názory miluju.. Nehledě na to, že lidé se potí po celém tělě, ne jenom v podpaží, takže ten pot odejde v pohodě jinou cestou. Takže všem, kterým Driclor pomohl stejně jako mě - přeji ať si užívají dny bez koláčů v podpaží co možná nejdéle :)

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.56.126 (?)
1.2.2009 12:08

Jde vidět že vůbec nemáš ponětí, co to znamená nadměrné pocení, niči ti to image, sebedůvěru, pořád jen černá!

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.204.25 (?)
14.6.2009 12:09

A myslíte že kdyby to bylo tak děsiví jak říkáte, že by to prodávali v Lékárně?????

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.100.66 (?)
17.9.2009 18:44

přesně tak, v dnešní dobe je přece i blbý paralen na předpis, takže pochybuju, že kdyby to byl takový jed, že by se to vůbec mohlo prodávat a nechápu, proč se tu všichni tolik hádají, kdo driclor používá a je spokojený, stejně ho bude používat dál a kdo si myslí, že je to jed, používat to nebude, tak se tu snad lidi nemusíte napadat, ne?

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.223.201 (?)
17.9.2009 18:51

Ale obyčejný paralen není na předpis :-)) Na předpis je Paralen Plus, ale to není obyčejný Paralen. Je to Paralen s obsahem látky pseudoefedrin. A na předpis není kvůli nebezpečnosti této látky, ale proto, že ji hojně využívají narkomané k výrobě drog! Až se začnou vyrábět drogy z hliníku, tak bude na předpis jako první Driclor :-D

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.216.96 (?)
17.9.2009 18:55
Obyčejný Paralen není na předpis :-))) Na předpis je Paralen Plus, což je paralen obohacený o látku pseudoefedrin a na předpis to není proto, že by to byl JED, ale kvůli tomu, že tato látka (pseudoefedrin) je hojně využiváná narkomany k výrobě DROG. Takže až se začnou vyrábět drogy z hliníku, Driclor bude hned ten první přípravek, který bude podléhat lékařskému předpisu :-D
Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.72.113 (?)
30.10.2009 11:50

Taky vám chci něco napsát.Mám(teda měla jsem) velké problémy s pocením.Koupila jsem hodně přípravků a zkoušela různé fígly, ale nic nezabralo.Fakt jsem byla zoufalá, ale po objevení Dricloru jsem zase člověk a štastná a nemusím furt řešit to, že ani nevyjdu z domu a jsem už spocená.Mám opravdu radost, že je, i když má v sobě hliník, ale kdyby se lidi, co ho odsuzují přečetli všechny antiperspiranty, tak hliník obsahují všechny.A kdyby byl tak nebezpečný, jak tady někteří píší, tak by ho přece vůbec neprodávali.Pro nás, co jsme si prošli peklem potu, je to něco úžasného, jsem opravdu ráda, že ho mám a už se ho nepustím!!!

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.53.74 (?)
27.11.2009 14:13

Z mého nadměrné pocení jsem byla fakt nešťastná, sotva jsem si vzala tričko a už se jevily známky fleků... odpodledne, když jsem přišla ze školy tak jsem na triku měla obrovské spocené kruhy..nic mi nepomáhalo, zakrývala jsem to mikinou(i v létě)...sráželo mi to sebevědomí a zvednout někde ruku bylo nemyslitelné... dozvěděla jsem se o Dricloru a zašla si ho koupit do lékarny a JE TO ZÁZRAK! Driclor jsem si večer aplikovala, ani mě to moc nepálilo a po celý druhý den jsem měla podpáždí suché a triko také... jsem moc ráda a je to hezký pocit si tu mikinu slíknout a vědět, že kruhy už jsou fuč! i při vyšším výkonu (např. u mě tělocvik) jsem měla stále triko suché

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.108.98 (?)
12.12.2009 14:40

Uvažuju jestli si ho mám koupit nebo ne!! ale lidi uvazujte vite jk je to hnusne ve 14 letech chodit porád v cernych mikinách nenosit barevne tricka , mít ruky u sebe, a jen cekat kdo si toho vsimne..!! to si ratsí spálim podpazí nez tohle..!!!

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.58.235 (?)
19.9.2008 12:08

Asi jsi nikdy nezažil/a, jaký to je neustále se potit a cejtit se pořád trapně..Je to fakt něco hroznýho a klidně to s driclorem risknu a budu aspoň psychicky v pořádku!!!

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.221.202 (?)
19.9.2008 12:51

Hmm no když máš takové problémy s pocením, tak proč ho nepoužíváš už dávno? Proč teprve až ted´ - "tak já ho risknu"..??? Návštívila si už kvůli tomu nějakého lékaře? Kdyby jo, tak by ti Driclor dávno doporučil. Pravdou ale bude, že to tvoje pocení zase tak hrozné nebude, co? Proto si s tím nikde nebyla, tady ses jen dočetla o super přípravku Driclor, tak proč ho hned nezkusit: D :D :D

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.32.73 (?)
4.6.2010 12:24

Moje starší sestra trpí také nadměrným pocením a je jí to tak trapné, dokonce i o tom mluvit, že za žádným lékařem dlouho nešla. Měla velmi nízké sebevědomí, kruhy v podpaží v zimě, v létě, pořád ruce u těla apod. Pak jsem jí na internetu našla různé diskuze a zjistila, že tímto trpí mnoho lidí, to jí psychicky hodně pomohlo. Začla za dermatologem a ten jí doporučil Driclor. Je bez "koláčů" v podpaží, úplně jinak se začala oblékat a určitě jí vzrostlo sebevědomí. Pokud přípravek doporučí lékař specialista, nemyslím, že je TAAAAK nebezpečný, jak tady píšou jistí lidé.

Petra

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.170.62 (?)
6.2.2009 22:11

Lidi, pocení je přirozená reakce organismu, a pokud se někdo potí nadměrně, je třeba najít a pokusit se odstranit příčinu, místo toho, aby jakýmkoli, pro ně pohodlným způsobem likvidoval následek a nezajímal se o vedlejší účinky!!

Vzhledem k tomu, že i kosmetické firmy mají mnohdy určující slovo, se nám díky této lobby nedostane do ruky žádná průkazná studie o škodlivosti aluminiových solí. Ale proč myslíte, že se hromadně odstranil hliník ze závodních jídelen apod? Jeho vliv na vznik Alzheimra apod. je již prokázaný!! Je to jed a působí celkově, a tudíž i lokálně (to samé např. fluorid).

A doktoři? Proč myslíte, že je tak oblíbená hormonální antikoncepce?? Oni si díky naší fóbii z otěhotnění jezdí na exotické dovolené.. tento problém je nemusí pálit, oni jsou naučení na to, aby dávali léky na příznaky a nepídili se po příčinách... Nesvalujme na ně ale svůj díl odpovědnosti za vlastní zdraví!

A názory, že "škodliviny vstřebáváme mnoha způsoby", co tu také padly? Okej, jedno přísloví říká něco o cigaretách a hřebících do rakve.. tak se mazejte hliníkem, abyste nevypadli!!

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.156.89 (?)
26.3.2009 14:44

Ahoj. Jistěže nebude Diclor bez závad, tak jako vše kolem nás, myslím tím že každý prášek někde pomůže a jinde uškodí. To je chemie. Jenže kdo se opravdu nadměrně potí a ví co je to za psychické trauma tak velmi rád po Dricloru šáhne. Já zkoušela i homeopatii a dnes si jdu Driclor koupit a vyzkoušet. Potřebuju normálně žít, komunikovat s lidmi v práci a ne se bát oddělat paži od těla... nesmrdím o tom to vůbec není používám deodoranty, voňavky apod... Jde o to že se bu´d oblíkám málo a přesto se potím přitom ruce ledový nebo si dám svetr, mikinu a tu stejně propotím a pak sedím v mokru a je mi zima, neustále jsem pak nachlazená. Prostě kdo to nezažil nemůže vědět o čem mluvím.  Vím že jsem ve stresu, životospráva asi taky nebude úplně OK ale jako uhnaná maminka od dvou dětí nevidím jiné východisko a řešení a pokud ano tak na něj zase nemám. Abych dala za injekci třeba 15 tisíc a přitom to není řešení napořád... Takže myslím že Driclor nebude víc škodit jako každý jiný antiperspirant nebo prášek na bolest např. hlavy... Bylo by krásný žít v souladu s přírodou ale to bychom museli vyházet mobili, PC, TV, všechno chemické apod... Čistě přírodní stejně na této planetě už není nic. Ani slavné biopotraviny... Jdu do toho!!!

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.223.61 (?)
26.3.2009 15:46

Ha ha ha vyzkoušela jste dokonce homeopatii, předpokládám že až poté, co jste vyzkoušela "normálního" lékaře. Je tedy zajímavé, že pro Driclor jste se rozhodla sama až ted´...:-))) Kdybyste navštívila lékaře, tak Driclor by Vám nejspíše sám doporučil a nemusela byste si ho tady před ostatními na diskusi "ospravedlnovat" práškem na bolest hlavy apod. A tento Váš argument nemá chybu:"Čistě přírodní stejně na této planetě už není nic. Ani slavné biopotraviny... ":-D Připomíná mi to argument většiny kuřáků, kteří se ohánějí tím, že i bez cigaret dýchají škodlivé zplodiny

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.64.236 (?)
1.12.2008 15:49

tak tobe to mozna prijde divny, ale ono kdyz se potis a pak na tebe vsichni koukaji ze mas kruhy, divny pohledy a noseni jen mikin nebo maximalne cernejch tricek je fakt na masli viss... Chtela jsem se zeptat jestli Driclor funguje i proti "psychickemu" poceni. Muzu pres den pouzivat normalni antiperspirant? A neni treba Driclor navykovy? A kdyz ho prestanu pouzivat poceni se vrati?

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.164.227 (?)
22.10.2009 20:36
ale ono to neucpava potni zlazy! Pripravek zpusobi pouze zatazeni potnich zlaz na danych mistech. Telo mam potnich zlaz dostatek a pot se tak vylouci jinudy. Navic problem u poceni v podpazi je casto psychicky, tj cim vic mate mokre tricko, tim vic vas to stresuje a tim vic se v tech mistech potite.
Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.173.171 (?)
2.1.2011 16:45

Souhlasím, když je člověk psychicky v klidu, tak se v podpaží nepotí. Takže kdyby to bylo jen o tom, že se tak tělo přirozeně zbavuje toxinů, potilo by se 24 hodin denně v podpaží. Tělo se přece zbavuje toxinů močením a stolicí, potem také, ale pokud je to v pořádku, pocení není vidět, odchází celým tělem, a hned se to odpařuje, protože téměř na celým těle máme potní žlázy... takže kdyby toto bylo přirozený, byli bychom mokří celí :-) Takže si myslím, že pokud se nebudeme potit díky tomuhle přípravku v podpaží, tělo vyloučí škodliviny právě zbytkem své kůže a vylučovacím systémem.

Připojit reakci

Driclor

Zuzula (17) - xxx.xxx.142.135 (?)
23.1.2010 13:42
já třeba sportuju pravidelně, potím se teda jen pod pažemi a to hodně proto mě neuvidíte s dlouhým nebo krátkým rukávem celý rok nosím trika na ramena... ale i tak to nekdy nepomože... aniteprspiranty vubec jedine otcův pánský ale jak kdy, taky tomu napomáha stres který si ani neuvědomujete... zkusím ten dricolor
Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.149.18 (?)
13.2.2010 14:43
Nechápu proč se navážíte do lidí, kteří ten Driclor používají.. snad naše věc ne?? pokud se vám to nelíbí, tak to je zase vaše věc... já sem se s pocením trápila od páté třídy až do prváku na střední a nebylo nic příjemnýho vyrůstat s tím... a navíc každý jednou musí umřít.. a radši umřu s pocitem sucha v podpaží než nějaká spocená stařena...
Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.72.10 (?)
11.6.2010 23:13

Ahoj lidičky, tak jak to tady čtu budu muset ten zázrak taky zkusit a dost mě štvou lidi co píšou že je to sajrajt.Je mi 21 let a prakticky se potím od děctví a je to děs těm co tu píšou tak blbě a sami neví jaký to je s prominutím potit se jak vrata od chlíva bych to přála.

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.207.97 (?)
28.6.2009 21:26

To je pravda. To pocení mi už vážně vadilo a tak sem začala používat driclor. Hned poprvé sem zjistila, že se mi pocení přeneslo do zad zní to možná divně, ale víc se mi potí záda. Je to ale stoprocentně lepší než v podpaží. Záda vám zase hned uschnou ale v podpaží to tak lehké není. Budu se ale snažit dělat něco proto abych to zesebe dostala. Vyuziji rady a budu více sportovat a zkusím tu mořskou koupel. Myslím, že když se budem snažit aspon něco udělat, tak nás to nezabije protože driclor je vážně jediná věc co pomáhá

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.139.67 (?)
21.10.2010 11:06

Přesně tak, i doktor mi říkal, že tělo vylučuje pot na mnoha místech, proto nevadí, když se v podpaží nepotíme, takže Driclor určitě neuškodí, pokud je správně používán :-)

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.172.199 (?)
27.1.2009 23:52

Člověk se potí celým povrchem těla takže je třeba si uvědomit, kolik procent z celkového povrchu kůže asi zabírá podpaží ...

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.104.119 (?)
1.4.2010 19:56

jasne ze to zacpe potni zlazu, ale ten pot jde ven pak jinudy..treba se potis vic na zadech nebo dlanich! ale driclor je pro me jediny reseni

Připojit reakci

Driclor

9.4.2010 19:50

driclor je super, podle me bezpecny.Ve slozeni pisou ze ma v sobe hlinik a alkohol.ten mozna trochu podrazdi kuzi ale kdyz se nenanasi kazdy den tak to neni tak hrozne, me osobne driclor pomohl po prvnim pouziti na deset dni!!Kdyz si prectete slozeni jinych antiperspirantu, zjistite,ze hlinik je v nich take, mozna v mensim mnozstvi ale bohuzel jina latka na poceni nez hlinik nezabira.Ze je tak skodlivy se jeste neprokazalo, navic kdyby byl Driclor zdravotne zavadny, nemohl by se prodavat a uz vubec ne v lekarne.Zadejte si do vyhledavace driclor-nazor lekare a prectete si ze ho bezne doporucuji i dermatologove a ti by vam asi nic spatneho doporucit nechteli.Pro nektere z nas je to jedine reseni jak se citit dobre bez potu, kdyz nic jioneho nezabira.Cloveka to desne obtezuje.Strach ze se pot nekde zadrzuje a nejde ven neni na miste, na telůe je tolik potnich zlaz ze se vylouci z tela jinde a vasemu zdravi to neublizi.A pokud ho nanesete do podpazi, pot se tam nikde nestrada, proste se nevytvori.DRiclor ted nebyl a mozna jeste neni nikde k sehnani u nas v Cechach ale na slovensku ho jeste maji tak jsem si ho objednala pres internetovou lekarnu a do tydne ho mela doma:-))

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.119.60 (?)
23.6.2010 18:33
Potní žlázy jsou po celém těle - jsou všude. Takže když si někdo Driclor nanáší např. pouze do podpaží, tak ten pot může jít snad jinudy, ne?
Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.144.2 (?)
9.7.2010 18:32
Ale vždyť nikdo nemluví o používání Dricloru na celém těle. Tělo má dál šanci se potit. Setkávám se se spoustou lidí (hlavně ráno v MHD), kteří to taky "raději přežijou". A výsledek je cítit v celé tramvaji. Musím říct, že jsem ráda, že díky Dricloru nepatřím mezi ně. Netvrdím, že je to geniální neškodný přírodní produkt. Ale mě pomohl už po druhém použití.
Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.41.127 (?)
16.9.2008 20:46

Ahojky, chtěla bych se zeptat jestli se prodává ve všech lékárnách, nebo jen v nějakých.

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.210.50 (?)
12.2.2009 14:31

Ahoj, lidičky strašně bych vám chtěla poděkovat za to, že píšete do diskuzí o directoru, protože bez vás bych už nevěděla vůbec co s tím mám dělat. Je mi 15 tak si snad dokážete představit jaký problém to pro mě byl - ve škole, venku s přáteli a podobně. Už jsem byla hondě zoufalá... Strašně nepříjemná a nechutná věc - pocení. Driclor je fakt uplně super a taky můžu jenom doporočit ale přehánět se to opravdu nesmí. Následky sou opravdu nesnesitelné   Ale jinak ten výsledek stojí za to...

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.8.11 (?)
22.8.2008 18:46

Možná jste se nikdy nesetkal s problémy, jaké mají tito lidé i já. Nedokážete si představit, co to je mít ve škole během 30 minut propocené podpaží a pak 5 hodin být mezi lidmi, nezvedat ruce a stranit se jich, aby necítili, jak páchnete. Hned v pondělí si ho půjdu koupit.

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.254.154 (?)
13.2.2009 9:50

A vy si myslíte, že se člověk potí jenom v podpaždí? Člověk se potí celým tělem, takže se to má kudy vylučovat!!! 

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.8.141 (?)
5.4.2009 22:45

pardon, ale vy se potíte jen v podpaží??? pot odchází z těla i jinými cestami... takže když omezíme pocení v podpaží, těch pár centimetrů čtverečních tělu neublíží... Díky za Driclor!!!

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.234.1 (?)
13.5.2009 22:01

Je videt, ze tebe asi poceni nikdy netrapilo... neznases ten hrozny pocit kdyz musis vybirat tricka jen podle barvy, u ktere nebude spocene podpazi videt.

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.145.201 (?)
18.6.2009 9:30

Vašek má pravdu... Jenom bych chtěla podotknout, že podpaždí není jediné místo, kudy se vylučuje pot... Bavila jsem se o tom s doktorkou a říkala, že u dospělého člověka toto není extra velký problém, jelikož tělo pocením reguluje teplotu a když to na jednom místě nejde - zařídí si to jinde. :D. Problém by byl, kdyby se tím někdo namazal od hlavy k patě. :D

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.134.242 (?)
29.10.2009 21:53

Souhlasím s tím, že tělo se potřebuje potit, aby se zbavilo škodlivin a ochladilo se, ale myslím, že pokud se nebudu potit pouze pod pažemi, ale na ostatních místech těla ano, tak že by to mělo stačit. Samozřejmě je nejlepší se potit všude, ale potím se už asi 3 roky a je to tak nepříjemný, že jsem rád, že jsem se dočet o tom Dricloru a určitě ho vyzkouším! A s tím,,plánem, který přemýšlí" souhlasím. Pravidelně sportuji takže myslím, že to bude snad v pořádku.

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.62.40 (?)
4.5.2010 20:03
Člověk se ale nepotí jen v podpaží...
Připojit reakci

Driclor

Klárka Kotásková (2) - xxx.xxx.248.34 (?)
4.4.2009 18:58
dobrý den chtela bych se zpetat myslíte ze to pomáhá v každým věku???..!mě hodně trápí pocení!:(..je mi 14 a ja vím že je to jako i pubertou ale víte jak me to upa vadíí:(..štve:(.. a nevím co stíím:(..ráda byhc ho vyzousela a uvidíme a hlavne pod pažema a trápí me aj na zádech!!!.ze se potím:(..prosim poradtee..dekuju predem..!klárkaa
Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.223.5 (?)
27.6.2010 17:39

jj přesně tohle mě taky trápí :(akorát já se potím jen v podpaží ale zato dost :(a hlavně mě to omezuje když sem se svym klukem :(je to hrozný pocit jen co přijdu do školy tak se nemužu vyslict do trička, některé oblečení už vůbec nevytáhnu ze skríně, hnedka si ho pujdu koupit :(  :)

Připojit reakci

Driclor

Markéta Drápalová (2) - xxx.xxx.223.190 (?)
28.3.2010 11:54

Tvůj postup mi poradila i má lékarnice..;)

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.90.186 (?)
2.8.2008 19:19

Opravdu ten driclor pomůže? A stojí 200 Kč?Strašně mě trápí, ty problémy s tím pocením. Stalo se vám taky, že to přišlo zničehonic? Nevím jak se toho mám zbavit, je to hrozný, žadný barevý trika.
Mějte se!

Připojit reakci

Driclor

jana7 (1) - xxx.xxx.30.162 (?)
11.8.2008 15:09

Ahoj... jsem 17ti letá studentka a problém s nadměrným pocením mám asi od 13ti let... je to pro mě dost nepříjemný problém... dnes jsem si šla koupit přípravek Dricolor... podle Vašich příspěvků soudím, že mi pomůže... moc se těším až se můj problém s pocením prostě ztratí

Připojit reakci

Driclor

12.8.2008 22:25

Ahoj jano7. Mám s tím taky problémy a zvažuju nad koupi Dricloru. Jsem stejně stará jako ty, vím jak se cítíš. Chtěla jsem se zeptat, jestli ti pomohl, a kolik stál? Děkuji

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.143.206 (?)
13.8.2008 10:50

ahoj vsichni, taky mam Driclor a nemuzu si stezovat.  Jako jediny fakt zabira, nedela fleky a konecne si muzu vzit svetle triko a nemam mokre fleky... Jinak u nekterych prospevku jsem se tady fakt nasmala (viz. splneni obcanske povinnosti:-))) Driclor doporucuju! Jinak prirodni deodoranty se mi zdaji priserne, nejen ze mi vubec nezabraly, ale jeste navic po Alverde jsem mela znicene triko.

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.211.224 (?)
13.8.2008 12:21

Hehe ted´ jsem se zase nasmála já To "splnění občanské povinnosti" bylo samozřejmě myšleno s nadsázkou:-) Myslela jsem, že to každému dojde, evidentně ne Jinak taky Driclor vřele doporučuju všem, kteří si chtějí "zhuntovat" zdraví:-)))

Připojit reakci

Driclor

13.8.2008 12:25

Ha, ha, tak jsme se nasmály obě :))) Myslím si, že některé výroky nezachrání ani nadsázka... :D A pochybuji, že Driclor někomu zhuntuje zdraví, ale děkuji za upozornění, občanskou povinnost jsi splnila, takže můžeš v klidu spát :)

Připojit reakci

Driclor

13.8.2008 12:31

Haha hlavně, že je tady veselo:-))) Jen se divím, že Driclor doporučuješ zrovna ty, když pracuješ ve zdravotnictví - to mi hlava nebere. Čekala bych od tebe,  že budeš víc v obraze Asi něco na rčení  - kovářova kobyla chodí bosa - přece jen bude :-)))

Připojit reakci

Driclor

13.8.2008 12:51

asi jo :D :D :D A nebo nebude nic na tom, že je škodlivý... :)))))

Připojit reakci

Driclor

13.8.2008 13:26

Jano/Klárko (podepisuješ se tady pod více jmény, tak nevím které je pravé),  je zajímavé, že v diskusi o antiperspirantech píšeš toto: "Nesmylím si, že používání deodorantů bylo zdravé...". Ale hlavně, že tady doporučuješ Driclor, že?  :D :D :D

Podívej, já ve zdravotnictví nepracuji, ale určitě věřím více lékaři z Dermatovenerologické kliniky FN Královské Vinohrady (jmenovitě prof. MUDr. Petr Arenberger, DrSc.,) než nějaké vysmáté slečně z netu,  která ani pořádně neví jak se jmenuje:-)))

Chápu, že je pro tebe pohodlnější a komfortnější používat Driclor, podpaží navždy suché (řečeno s nadsázkou) než častěji používat mýdlo,  vodu a např. deodorant, takže chápu že Tě zrovna moc netěší řeči někoho, kdo ti tady tvrdí, že onen zázrak není zdraví neškodný. Nemyslím to vůbec zle, jen je škoda, že si to nechceš vůbec připustit a stojíš si za svým. Ale já Ti to neberu, každý má právo stát si za svým

A jestli se tady začneš ohánět hoaxem jak jsi už jednou udělala, tak mě toho prosím ušetři, netvrdím, že by Driclor či jiný antipersprant způsoboval rakovinu prsu!!!

Připojit reakci

Driclor

13.8.2008 14:05

Takze na Tvé narážky reagovat nebudu, snad jen napíšu to, že absolutně nechápu, o co Ti jde, zřejmě nějaký komplex, používám počítač v práci, občas sem napíšu, ale nepamatuju, že bych se někdy podepisovala, možná kolegyně z práce, občas se u některých příspěvků pobavíme, to jen pro vysvětlení, než začneš někoho napadat... Jinak můj názor je ten, že se z používání deodorantů dělá zbytečný strašák.  Netrvdím, že je to zdravé, ale ani si nemyslím, že je to zdraví nebezpečné. Více to rozebírat nebudu, zřejmě si krátíš čas dohadováním se na intenetu... Já jsem se o tom původně ani bavit nechtěla, jen mně nedala ta tvá "občanská povinnost". Tím bych tuto naši neplodnou diskuzi ukončila, každá máme svůj názor :-)

Připojit reakci

Driclor

13.8.2008 14:17

Tak třeba u tématu Diane35 je uveden podpis Jana No hlavně, že se tady, holky v práci, dobře bavíte. Možná by to chtělo místo toho serfování po netu, doplnit si nějaké informace týkající se zdraví, hned by to šlo líp:-))

Ještě, že máme tak chytré porodní asistentky, které mají větší rozhled než kdejaký lékař či profesor, který se touto problamatikou zabývá určitě více než vy na porodním sále:-)))

Tak Vám přeji hezkou zábavu a poźor at´ v práci nepoprskáte smíchy karty pacientům

Připojit reakci

Driclor

13.8.2008 14:20

Jen doplním - Na to, že máš lékařské vzdělání, nějak si pleteš pojmy - deodorant a antiperspirant není to samé! Proti používaní deodorantů nejsem ani náhodou!!!

Připojit reakci

Driclor

13.8.2008 14:47

Myslím si, že Tvůj předposlední příspěvek mluví sám za sebe a není ho potřeba ani komentovat, každý si udělá názor sám :-) Je jen vidět, že vlastně o deodoranty či antiperspiranty tu vůbec nejde, že? Zklamu Tě, ale na léčení komplexů si musíš najít jinou oběť, já nemám čas ani chuť se tu s Tebou dohadovat. Přeji hezký den! Jana

Připojit reakci

Driclor

13.8.2008 14:57

Jano, nejspíš soudíš podle sebe, ale já komplexy netrpím!  A myslím, že zrovna tento tvůj poslední příspěvek mluví za vše. Pokud neznáš rozdíl mezi deodorantem a antiperspirantem, nechápu jak pak si můžeš vůbec dovolit tvrdit, že je Driclor neškodný!

A podle tvé znalosti "deodorantů" si o tobě ostatní obrázek udělali už dávno sami. Jinak nechápu tvou narážku o tom, že mi nejde o deodoranty a antiperspiranty Nechápu oč jiného by mi mělo na této diskusi jít! Vadí mi to, že tady nějaká trubka "všeználek"  chlácholí Driclor a přitom vůbec nemá ponětí o jeho negativních účincích, které může způsobit

Připojit reakci

Driclor

13.8.2008 16:54

Driclor aneb zaručený způsob, jak se pohádat. Jen do sebe, všichni se všema!!!

Odcituji jednoho mého známého, je to skvělý chemik- "Všechno je jedovatý, jen záleží na množství."

Tudíž se můžeme otrávit třeba chlebem s máslem, je to úplně jedno. Vy se otrávíte mejdlem s vodou, nás odrovná Driclor.

Tahle diskuze je naprosto zbytečná. Otázka zněla, zda-li je Driclor účinný- ano, je! konec tečka vykřičník... Přestaňte tady plnit ty vaše občanský povinnosti, nikoho nezajímají, každý na ně kašle, Driclor bude používat dál, protože když ho někdo používá, je to většinou ta poslední možnost, jelikož trpí nadměrným pocením proboha!!! Zkuste takovému člověku říct, že se má vykašlat na Driclor a používat vodu s mejdlem, pak se ale nedivte, že vás pošle někam. Možná, že kdyby nějaký deodorant na něco fungoval, tak by jsme si asi nekupovali Driclor nééé!?!?!

Hmm, povznášející pocit. Vybila jsem si zlost na fóru o kosmetice, ušetřím na kurzu sebeovládání a to se vyplatí.

Připojit reakci

Driclor

13.8.2008 17:29

Jééé já netvrdím, že Driclor není účinný, at´ si ho používá kdo chce! Ale vadí mi to, že jeho uživatelé budou do morku kosti tvrdit, že je naprosto bezbečný, což je holý nesmysl, z kterého mě vyvedl lékař, který se zabývá denně pacienty, kterým hliník v podpaží způsobil pořádný problém s potními žlázkami!

Pokud někdo trpí nadměrným pocením, myslím tím opravdové nadměrné pocení - hyperhidrózu -  je Driclor pro něj jedno z možných účinných řešení, ale jak se říká - něco za něco..

Když jsem používala antiperspiranty, nestávalo se mi, abych měla mokrá trička v oblasti podpaží. A to se mi líbilo! A nebýt zánětu žláz, nejspíš bych je používala dál, protože bych si říkala: Co je dneska neškodné apod.  Nyní už nějakou dobu používám deodoranty a když jsou v létě vedra, můžete hádat, mokré tričko v podpaží mám a to netrpím žádným nadměrným pocením! Tím chci říct, že něktěří se uchylují k používaní Dricloru jen z pohodlnosti, aniž by hyperhidrózou trpěli. Lidé trpící touto chorobou se hodně potí nejen v podpaží!!! A pokud jsem si vědoma, slečně Janě, vadilo mokré tričko v podpaží. Nejsem vědma, ale myslím si, že zrovna ona hyperhidrózou netrpí! Je -li tomu jinak, hluboce se jí omlouvám!

Připojit reakci

Driclor

17.8.2008 11:37

Naprosto souhlasím s tímto člověkem =>  host - xxx.xxx.229.207 (?), 13.8.2008 16:54
Driclor fakt pomahá!

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.156.5 (?)
28.8.2008 19:20

moc tu "diskuzi" tady už nechápu... Dokážete se vcítit do role někoho, kdo trpí nadměrným pocením? Jaký to musí být úžasný pocit, když vypadáte, jakobyste nevěděli co je to antiperspirant? Když vypadáte, jakoby vás vůbec nezajímala nějaká osobní hygiena? Docela to snižuje sebevědomí, aspoň mě. Už fakt nevím, co dělat. O dricloru jsem se dozvěděla dneska a hodlám se o tom informovat a popřípadě vyzkoušet, protože nic jiného mi doteď nepomohlo. Používám antiperspiranty a pořád se cítím jak ..., co o něčem takovém v životě neslyšel, protože stačí jít ven a už mám mokré podpaží, což není zrovna příjemné, když jste plánovali nějaké zábavné odpoledne s kamarádkama, které se vás nakonec budou stranit. Aspoň se někdy pokuste podívat se na svět očima někoho jiného. Aspoň někdy se vy chytráci zkuste zamyslet nad tím, jak se asi cítí lidi, co se bojí vyjít z baráku, protože se tak potí.

Připojit reakci

Driclor

28.8.2008 20:04

Amen.

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.211.42 (?)
28.8.2008 20:18

Ajéje paní - Probuďte se - opět přidala příspěvek (slovo) v tomhle tématu.

Připojit reakci

Driclor

28.8.2008 20:51

já jsem vzhůru, a vy?

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.211.42 (?)
28.8.2008 20:15

Myslím, že tady je to o tom, že některé holky se k užívání Dricloru uchylují aniž by nadměrným pocením trpěly! Třeba v létě mívají mokrá trička i ti, kteří žádným nadměrným pocením netrpí a to používají antiperspiranty, to je prostě normální.

Já proti Dricloru nejsem, ale jen v případě, že dotyčný trpí nemocí - nadměrným pocením a né jen "normálním" pocením. Protože at´ se Vám to líbí nebo ne - je to driják!

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.133.156 (?)
2.9.2008 12:19

Dobrý den.

Tak jsem si přečetl diskuzi na téma pocení a jelikož s ním mám sám dost velký problém, vyzkouším Driclor.

Jen by mě zajímala jedna věc, můžu jej použít i na obličej??

Děkuji za odpověď.

Připojit reakci

Driclor

2.9.2008 13:59

Na krabičce je napsáno, že jen na ruce, nohy a do podpaží..

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.57.184 (?)
1.10.2008 21:43

Lidé, kteří tvrdí, že je blbost driclor používat jen ukazují, že nadměrným pocením nikdy netrpěli. nejde jen o kola v podpaží v létě, ale celý rok, ať na sobě máte a používáte cokoliv. neuvěřitelně to podráží sebevědomí. nepopírám, že je zdraví škodlivý, ale poraďte tedy mně i další spoustě lidí trpící hyperhidrozou, co mají jiného dělat? přežít to? děkuju. zkuste si to sami.

J.G.

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.94.245 (?)
2.10.2008 0:19

J. G. mám pocit, že čtu jinou diskusi než vy! Přece se tady jasně psalo, že Driclor je pro ty, kteří trpí hyperhidrozou a těm to samozřejmě nikdo nevymlouvá! Spíš jde o to, že tady někteří doporučují Driclor jako úplně normální prostředek proti pocení, který funguje líp než "Rexona", takže i ty, kteří hyperhidrozou netrpí nabývají dojmu, že je to super a už žádné pocení..at´ už při sportu, v létě atd. Mně to připadá s Driclorem úplně stejné jako kdyby někdo doporučoval dospívajícím v puběrtě, kteří mají úplně "normální" akné hned  Roacatuane, protože když ho budou používat, nebudou mi ani jeden pupínek, přitom by jim stačilo jen poradit jak se správně o plet´ starat a že jsou i jiné, bezpečnější metody a pro ně naprosto dostačující a to, že se jin udělá sem tam nějaký "bedar" je v tom období zcela normální!

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.49.1 (?)
1.4.2009 21:58
Plně souhlasím!
Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.95.203 (?)
25.5.2011 11:34
Jano/Klárko :) ráda bych se zmínila o nemoci které se říká hyperhydróza a trpí jí několik málo % lidí. Věř mi že na to mýdlo, voda a deodorant nepomůže.. Driclor používám a konečně se nepotím, pravidelně chodím cvičit a že se sakra zapotim :) je jasné že Driclor obsahuje škodlivé látky ale musí se s ním umět zacházet ato dle návodu, když se tak zamyslím tak co třeba Botulotoxinové injekce do podpaží, také potní žlázu "přetrhnou" dle tvých slov by se pak pot také přece nevylučoval a toxiny by zůstávaly v těle ne :)
Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.33.33 (?)
9.6.2011 12:14

Prečítala som si diskusiu a tiež sa zapojím, aby som sa podelila o vlastnú skúsenosť s potením. Potila som sa pod pazuchami tak strašne, že som tričko mohla mať oblečené len jeden deň, potom už bolo nepoužiteľné, prepotené a po niekoľkých praniach úplne zničené.

Driclor používam cca 3roky. Prvý krát keď som si Driclor naniesla, som nespala takmer celú noc, čo to tak štípalo a pálilo. Až potom som si prečítala POZORNE návod na použitie. Nanesenie Dricloru musí byť posledná vec, ktorú pred spaním urobíte. Minimálne hodinku pred spaním si treba poriadne mydlom umyť podpazušie a nechať VYSCHNÚŤ. 24 hodín pred a po aplikácii sa nesmiete holiť. Ja robím ešte jednu vec, keď si Driclor nanesiem, jemne si ho rozotriem prstami po podpazuší, chvíľku nechám roztiahnuté ruky, aby emulzia zaschla a v pokoji si ľahnem a žiadne problémy nemám. Nemám ani fľaky, či popálenú kožu, keď sa presne dodržiavajú pokyny podľa návodu, tak by nemali byť žiadne problémy, konzultovala som to aj s lekárničkou a povedala, že keby bol taký nebezpečný ako sa v niektorých článkoch píše, v žiadnom prípade by sa nepredával v lekárňach. Samozrejme že existujú ľudia, ktorí môžu mať alergickú reakciu, ale to sú skôr výnimky, väčšinou vznikajú popálenia a začervenania z nesprávneho použitia, a hlavne, keď sa nanesie Dricloru príliš veľa. Stačí prejsť guličkou hore a dole. Viac krát to nie je potrebné.

A ešte k téme, že Driclor spôsobuje rakovinu prsníka. Driclor podobne ako všetky iné anti-perspiranty obsahuje hlinník, ktorý je zdraviu škodlivý. Iste, Driclor obsahuje oveľa väčšie množstvo hlinníka ako iné anti-perspiranty, ale ja osobne ho používam 1x za mesiac, niekedy len 1x za 6týždňov. Málokedy si cez deň dám iný deo alebo anti-perspirant, skôr je to o pocite voňavosti ako nutnosti. A ako zodpovedná 32ročná žena, chodím na pravidelné preventívne prehliadky medzi inými aj na sono prsníkov a zatiaľ našťastie žiadny problém nemám. Používala som Driclor aj v tehotenste, ale v oveľa menšej miere, keďže asi vplyvom hormónov som sa potila menej. A aj počas kojenia, tiež možno 1x za 2 - 3 mesiace a to len v lete, keď boli neskutočné horúčavy, a mám krásne zdravé ročné dievčatko.

Takže myslím, že je na uvážení každého či si Driclor aplikuje alebo nie. Keď si niekto strieka anti-perspirant niekoľko krát denne, aj na neumytú pokožku a ja a mne podobní ľudia si Driclor dajú 1x mesačne a niekedy aj menej, tak kto z nás si škodí viac??? V dnešnom svete chémie si myslím, že by sme nemohli používať nič, aby sme si vedome neškodili.

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.217.94 (?)
4.9.2008 10:56
No zní to suprově už žádný pot, ale ty vedlejší uřinky mě dost odrazují, vzhledem k tomu že mám extrémě citlivou plet tak to raděj ani nebudu riskovat a hledám jiné řešení
Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.4.106 (?)
4.9.2008 16:14

Tak jsem si tady přečetla ty Vaše příspěvky.. S pocením mám problém už od základní školy, vyzkoušela jsem snad všechny možné deodoranty a stejně se potim dál, i když musim uznat, ze Rexona docela zabira v tom, že nesmrdim, stejne jako Dove... ale mám zničená všechna trička, krom černých a tilek, co že se mi uděla mokra skvrna, to by se dalo ještě přežít, ale že už nikdy nevyperu žluté až nazelenalé fleky z oblečení, i když si je vemu jen jednou, to mi dost vadi.

Koupim si tedy Driclor, přečtu si příbalový leták, nežádoucí učinky a veškerou dokumentaci, budu použivat tak jak je předepsano a uvidime.

Rozhodne to vidim lepe, nez kdyz jsem byla u dermatologa, ktery mi poradil líh, protoze vysušuje... asi tak na minutku, dve

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.34.130 (?)
19.9.2008 13:55

Ahoj, vždy jsem měla hrozný problémy s pocením, jenom jsem si oblíkla tričko tak do minuty už jsem měla koláče v podpáždí.Takže jsem pořád nosila černý a bílý trička, i když barevných mám plnou skříň.Vyzkoušela jsem všechny antiperspiranty co snad jsou, i Vichy, ale úplně bez účinku.Tak jsem se rozhodla koupit si Driclor, i když jsem z něj měla docela strach, tak jsem dlouho odolávala.První tři dny jsem si ho nanášela každou noc, teď už mi stačí jednou za 14 dní-používám ho už asi 7 měsíců.A vůbec se nepotím, podpáždí mám naprosto suché.Jiný antiperspirant už nepoužívám, Driclor stačí.Pálil mě jenom jednou, někdy na začátku užívání.Hlavně je důležitý se před aplikací nesprchovat, nejlépe několik hodin a ráno po smytí místo aplikace namazat krémem.Driclor opravdu moc doporučuji, je fakt skvělej

Připojit reakci

Driclor je zázrak

host - xxx.xxx.190.247 (?)
5.10.2008 11:43

Včera jsem si konecne koupila Driclor. Asi po 10 letech až ponižujícího pocení v podpaží jsem to brala jako zázrak a s velkou nadějí a strachem jsem čekala na večer až ho nanesu. Musím říct, že žádné svědění ani pálení mě nepostihlo a dnes dělám všechno proto abych se zpotila a pořád nic.Je to zázrak a už se těším až si koupím spoustu barevných triček a budu se volně protahovat.

Připojit reakci

Problém s pocením Driclor vyřeší, otázkou je za jakou cenu

host - xxx.xxx.253.83 (?)
18.10.2008 1:17

Používám Driclor teprve týden, ale hned první den pocení zmizelo, a to tak, že úplně! vůbec tomu nemůžu věřit, do tý doby to totiž bylo fakt hrozný, nemohla sem nikde zvedat ruce, nosit jen černý oblečení, který samozrejme bylo taky hned uplne propoceny, ale aspon to neslo tolik videt..ale ted..hned zitra si jdu nakoupit nějaký pěkný barevný trička, už se těšim! Ikdyž musim rict, ze obcas to štípe fakt hodně, takže těžko říct, jestli to je pro mý tělo zrovna to nejlepsi..ale uprimně to je mi ted jedno, nebudu se snad radsi ani pidit po tom, co Driclor obsahuje, nechci si kazit radost a pocit, kterej jsem za poslední 4 roky nezazila, at si kazdej mysli co chce, ale ten kdo se potí tak že má behem pul hodiny uplně propoceny tricko, nemuze delat to co ostatni, musi se furt omezovat, skrývat to, nezvedat ruce, nenechat na sebe sahnout..mě odsuzovat nebude, ja to zkratka muzu temto lidem jenom doporucit, tento problém totiž Driclor skutečně vyřeší..ale uznávám že uplně zdravotně nezávadný to asi nebude..

Připojit reakci

driclor

host - xxx.xxx.99.224 (?)
21.10.2008 21:16

pokud nekdo zazil, dalo by se rici, sikanu kvuli mokrym kruhum v podpazi, tak vyzkousi vsechno, aby to nemusel zazit znova..viz.muj pripad, takze si driclor klidne objednam..

Připojit reakci

driclor

29.10.2008 12:03

Driclor je prostě jednička!!!

Připojit reakci

driclor

host - xxx.xxx.212.13 (?)
6.11.2008 10:26

Ahoj Driclor jsem si koupila a jsem s ním nadšena a chtela bych to zkusit i na nohy protoze se mi desne poti, ale nevim jak, jestli jen na chodidlo nebo jestli i nahoru. Nezkousel ste to někdo?

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.35.165 (?)
26.11.2008 16:03

vy vsichni co sem pisete o tom hliniku jak je nezdravi... Potíte se? Víte, jake to je omezovaní?ne sice smutne ze je to nezdrave zabranovat poceni ale znate to... syty hladovemu neveri a tak ani ti co se nepotí nemuzou vedet jake to je!

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.205.240 (?)
27.11.2008 0:42

Co jsem tady pročítala tuhle diskusi plnou emocí, nikdo tady není proti Dricloru, když je to opravdu nutné a ten dotyčný či dotyčná trpí nadměrným pocením. O tom bez debat!  Spíš se tady zbrojí, aby nebyl Driclor propagován jako něco naprosto skvělý přípravek i pro ty, kteří se potí jen "normálně" a představa toho, že by se nepotili vůbec - při sportu, při nervozitě atd. by mohla být pro ně lákavá. Driclor není normální "hygienický přípravek", proto by se mělo s ním taky tak zacházet.

Nechápu proč se uživatelé Dricloru, tak zlobí. Pokud trpíte nadměrným pocením, byli jste určitě s tím u lékaře, podstoupili jste určitá vyšetření, aby se vyloučila jiné možné příčiny nadměrného pocení a lékař Vám určitě Driclor sám doporučil, takže nějaké příspěvky zdejších "odpůrců" tohoto přípravku Vám můžou být naprosto ukradené!!! Jenže ono to tak nebude, že? Něktěří Driclor používají jen proto, že je "lepší" (pro ně) než nějaké deodoranty či antiperspiranty a ted´ se vztekají, protože jim tady někdo píše, že Driclor není "neškodná věcička"... :-)))

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.160.7 (?)
9.12.2008 9:06

ahojky, ja jsem mela problemy s nadmernym pocenim strasne dlouho, proto jsem jen nocila cerne tricka a barevne jsem mohla mit tak akorat pod svetrem nebo mikinou a vyslect jsem se nemohla, po precteni cele diskuse jsem zjistila ze lide co timto trpi nebo trpeli tak si to pochvaluji a jsem mezi nimi, ale kdo tyto problemy nemel tak driclor odsuzuje, vime urcite vsichni ze to nebude zdrave, ze ta dotycna ma taky v necem pravdu ale denne se dela tolik skodlivych veci, jako je treba koureni, alkohol a tak.prave ze ten driclor se nemusi pouzivat kazdy den, a potime se snad celym telem ne jen v podpazi... kdyz jsete si pripadali jako lidi z jine planety kdyz ostatni koukali a mysleli si ze se nekoupes nebo tak a ty si byla ve sprse porad... proto bych na zaver rekla, komu driclor nevadi ze nema spalene podpazi tak at ho pouziva, uz jen kvuli tomu ze ma lepsi pocit, ale urcite to neni zdrave jako hodne veci.co treba prasky, antibiotika,atd...

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.67.53 (?)
8.5.2009 11:58

Zkuste si vyzkoušet všechny, ale opravdu všechny antiperspiranty (rexona, dove, nivea, dokonce i garnier který "zaručuje ochranu po 48 hodin", přitom vám nevydrží ani dvě), které na vás nepůsobí a pak odsuzujte ty, kteří vyzkouší další, účinnější možnost jako je Driclor.

Jak vůbec můžete chápat ty, kteří trpí hyperhydrozou v používání Dricloru a zároveň posílat jiné se stejnými problémy k lékaři aby jim Driclor vyvrátil? Nemyslíte, že lidé trpící hyperhydrozou u doktora byli, proto ví o své diagnoze? Neměl je tedy lékař před Driclorem "varovat", stejně jako to děláte vy, kteří závěrem napíšete, že takové lidi chápete?

Driclor není neškodný. Opravdu ne. Ale nezdá se vám logičké, že když se někdo potí málo, stačí mu dávka hliníku obsažená v antiperspirantech a že když se někdo potí hodně (normální antiperspiranty nezabírají), musí to vyvážit dávkou hliníku obsaženém v Dricloru? Ty dvě rovnice se musí rovnat. Je to jako kdybyste si řekli, že když vám na půlku chleba stačí lžíce másla, na celý chleba vám stačí to stejné. Je to blbost, na celý chleba musí přijít dvě lžíce. Třeba je to víc nezdravé, ale je to taky víc účinné.

Tak nad tím aspoň trochu přemýšlejte.

Připojit reakci

Driclor

Andy (4) - xxx.xxx.220.54 (?)
31.12.2008 23:57
Skvělá věc... sice mi ten hliník taky není moc sympatický, ale není stres pro člověka taky škodlivý? Moc mi to pomohlo...
Připojit reakci

Driclor

Piña colada (378) - xxx.xxx.11.7 (?)
2.1.2009 14:18

Ahoj, před pár lety jsem si taky nadšeně koupila Driclor a byl účinný dokonce tak dokonale, že když jsem šla z tréninku, měla jsem sice naprosto propocené tričko durch, ale v podpaždí světlé suché kruhy.

Enemže něco za něco, za prvé to svědí a s kamarádkou, která si ho také koupila, jsme se obě v noci ze spaní drbaly, takže ta zarudlá kůže fakt nevypadala nic moc.

No a za druhé a hlavně - po nějaké době užívání jsem si všimla, že ta kůže v popaždí je dost nepříjemně cítit- začala jsem se tedy usilovnějí mydlit a přesto to smrdělo dál. nevím, co se v té kůži dělo, ale asi nic dobrýho, ona nejenže svědila a smrděla, ale taky i ztmavla do hněda... takže jsem s tim skončila a vám to moc nedoporučuju, nebo fakt jen krátkodobě.

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.234.131 (?)
7.1.2009 20:09

Také se nadměrně potím, ale nemyslím jen v podpaždí ale i záda nohy... U lékaře sem byla(takže se nemusíte ohánět tím že sem se dočetla o Dricloru a hned si ho du koupit)

Musím říct, že lékař nedoporujčuje ani moc antiperspiranty a podobně... ale ráda bych se už cítila dobře bez pachu a kruhů hlavně v podpaždí..je to opravdu nepříjemné, ale nemůžu se rozhodnout zda si ho opravdu koupit...

Připojit reakci

Driclor

Piña colada (378) - xxx.xxx.11.7 (?)
7.1.2009 21:25
Já se taky potím dost a všude, nesnáším koženkové židle.. ble... Řekl ti lékař, co s tím? Uvažovala jsem se i obrátit na nějakou čínskou medicínu, ale nemam čas někoho hledat a taky to stojí dost peněz.

U mě je to dost daný tím, že hodně piju, ale nebudu přeci kvuli pocení se žíznivět. Holt když moje tělo chce dost vody, nemůžu mu bránit.

Jako Driclor zkusit můžeš, ale obávám se, že dojdeš ke stejnému závěru jako já s kamarádkou a po chvíli s tím taky zkoncuješ. Tak si to zkoušení možná nech na léto. Otázka je, zdali to není karcinogenní.. ale to dnes nevíš ani o mikrovlnce.

Jo, a je ověřené, že mobily poškozují mozek. Ten civilizovaný život nás holt zabíjí.
Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.234.131 (?)
9.1.2009 13:30

No popravdě mi doporučila hodně pít..ale závěry žádný nedělala, řekla,  že kdybych s tím měla dál problémy ať vyhledám odborníka... Jenže já mám lítaček po doktorech opravdu hodně, takže návštěvu neplánuju. Ty máš teda špatnou zkušenost?

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.127.2 (?)
2.2.2009 17:19
poradíte mi prosím od kolika se tento výrobek Driclor může používat, je vhodný i pro mladé dívky mladších 15 let.
Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.188.128 (?)
12.3.2009 19:36

Já ho používám asi dva týdny a takhle sebevědomě a přitažlivě sem se nikdy necítila, ten pocit když se nemusíš hlídat, brát si mikinu po dvou vteřinách, aby nebylo vidět propocené tričko apod. je k nezaplacení. Vyzkoušela sem všechno a nic nepomohlo, až teď Driclor...

Chápu, neni to zrovna zdravé, ale to se dá dohnat na jiných věcech... já si teď například hodně hlídám co jím a snažím se pít vodu z kohoutku.

Zkus to, stojí jenom 200 Kč a kdykž ti to nebude vyhovovat, tak ho prostě přestaneš používát.

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.111.173 (?)
26.1.2009 15:11

Dobrý den, ja bych se chtěla zeptat, driclor už použivam dva dny a jaksi mi napomaha spis naopak.Vubev nevim co stim, poradite mi co proti poceni v podpaži zaručeně pomáhá?a nebo to mam s Driclorem ještě chvíli zkusit?

Předem děkuji za odpověď

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.9.157 (?)
15.2.2009 13:33

Aby Driclor nepálil, musí se nanášet na opravdu suchou kůži. To znamená, osprchovat se min. 2 hodiny před aplikací a pak už být v klidu, aby se kůže zase nezapotila. Může také pomoct, když před nanesením rozetřete do podpaždí trochu dětského pudru - vysuší to. Taky se mi osvědčilo dát si nejprve trochu dricloru na prsty a pak teprve vklepat lehce do podpaždí. Stačí ho tam dát opravdu maličko, pak by to nemělo pálit. Když to přeženete, můžete si opravdu spálit kůži. - Toť mé zkušenosti. Je to jediný přípravek, který mi pomohl, ale snažím se ho nanášet jen občas. Když jeho po nějaké době od posledního nanesení zase přestává fungovat a já se začínám zas trochu potit, používám normální antiperspirant, dokud i ten nepřestává účinkovat a pak se teprve zase vrátím k dricloru. Jinak kůže je po dricloru docela vysušená, takže ji občas večer před spaním, když zrovna nepoužívám driclor, natřu bambuckým máslem. Terka

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.38.18 (?)
25.2.2009 8:56

Ahoj. Můžete sem prosím někdo opsat složení Dricloru? Byla bych Vám vděčná. Dík

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.38.18 (?)
25.2.2009 9:03

Tak jsem to složení konečně našla na netu. Pro ty, které zajímá, co si mažou na tělo...

Složení
20% hexahydrátu chloridu hlinitého USP (185 mg/ml) v alkoholu

Je to svinstvo největší! Takže už vím, že Driclor už v životě nepoužiju.

Pro ty, co se do mě hned pustí, že to nechápu. Potím se opravdu hodně, na střední škole jsem v horku měla propocené kruhy o velikosti talíře. Teď je to teda o něco málo lepší, kruhy mám teda o něco menší, ale stíle i v zimě, v létě... Prostě o pocení vím své. Ale radši budu trochu zpocená, zato zdravá!

Není to žádný útok na nikoho, jen pro úplnost informací a můj názor. Mějte se.

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.219.199 (?)
9.3.2009 18:15

Ahoj. To složení sice není vůbec ideální, určitě to škodí. Ale co ne...
Jenže mi je 19 let a od 13 se permanentně každý den v jakékoli roční období (i v mínus 10) potím. A to tak, že dost. Stačí mi jen vyjít z baráku a za pár minut jsem spocená. Je to hrozně nepříjemné, ani ne tak kvůli nějakému zápachu (to se mě naštěstí netýká), ale hlavně tím, jak se pořád musíte hlídat, nezvedat ruce... Strašně mi to snižuje sebevědomí... Hledala jsem všechno možné na internetu, ptala se na to své doktorky, ta mi řekla, že je to normální, že se to spraví. To mi říká už od patnácti. A pokrok? Žádný. Je to pořád horší. Používala jsem už i krém Excipial DeoForte, ale je to bez výsledku. Navíc po něm pot silně zapáchá a ničí to trička. Zítra jdu opět k lékaři, k jinému, a budu se na to ptát. Jestliže mi nic neporadí, půjdu do lékárny a koupím to svinstvo Driclor. Protože jiné řešení nevidím... Tak si jen přeju, aby to zabralo...

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.173.58 (?)
31.3.2009 23:02

já si myslim, že je to asi tak škodlivé jako když někdo kouří, taky to způsobuje rakovinu a kouří hodně lidí

a jestli pot z těla má odejít tak odejde jinudy - treba na zadečku, ale to uz mi nebude tolik vadit jako obrovské kruhy na mých tričkách a sebevědomí kvůli tomu na nule.

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.49.1 (?)
1.4.2009 21:56

Propocené kruhy o velikosti talíře u tebe znamená být trochu zpocená? A kdy jsi teda hodně???

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.165.55 (?)
2.4.2009 14:53

Já neřekla, že to pro mě znamená že jsem málo spocená!

Nic méně, včera jsem si Driclor koupila a již dneska je to znát! Už nemám obrovské kruhy na tričku a dokonce ina mikině, už mám jen malé flíčky na tričku, takže to fakt pomáhá, budu se snažit používat Driclor minimálně, ale mám z toho radost, že konečně když někam půjdu se nebudu muset kontrolovat jestli je neco videt nebu ne

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.44.28 (?)
14.7.2011 11:47

a jak to škodí zdraví?

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.2.62 (?)
2.4.2009 16:43

Ahoj, Driclor můžu jedině doporučit!!! Používám ho týden a jsou vidět výledky. Je to jako zázrak nemusit se ve výběru oblečení omezovat na určitou barvu či materiál. Po velmi dlouhé shánění a zkoušení všeho možného tohle pomohlo stoprocentně. S pálením a svěděním sice byl první den trochu problém. Ale to nebylo nic co by se nedalo vydržet, rozhodně to stojí za to :o)

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.29.128 (?)
12.4.2009 21:28

Dobrý den, ráda bych se zeptala zda se Driclor může používat pouze na záda? Jinde než na zádech se totiž nepotím a to dost extréémně, takže žádné koláče v podpaží, ale jeden velký flek na zádech a tam to jen tak nezamaskujeteDěkuji velmi za odpověď. Lenka

Připojit reakci

Driclor

Peťula (7) - xxx.xxx.90.135 (?)
5.5.2009 14:31

Leni ja si myslim ze to zkusit muzes :-) Ja driclor pouzivam asi tak 2 roky do podpazi, Zkousela sem ho i na ruce, ale zesupinkovately mi hrozne a svedily :-(jako bych mela lupenku. Tak uz to zkouset nebudu ;) ale na kazdeho to pusobi jinak. Driclor muj zachrance - konecne muzu nosit tricka jake chci

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.215.145 (?)
11.5.2009 5:57
Jen bych chtěla reagovat, že driclor jsem objevila cca před rokem a půl, byla jsem nadšená, kdykoli jsem potřebovala vzít si ať už plesové šaty či vlétě tričko - driclor mě zachránil. Je ale pravdou, že v zimě jsem ho nikdy nepoužívala klidně i pár měsícu, v létě jen párkrát na 3 týdny. Minulý týden jsem si po "zimní" sezóně napatlala driclor tak, jak jsem byla zvyklá a popálilo mi to kůži či co to bylo, vyskákala vyrážka a do dvou dnů se mi udělali bolestné boule s hnisavou hlavičkou z čehož tedy usuzuji, že mám zánět potních žláz. Evidentně jsem na to dojela...
Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.234.1 (?)
13.5.2009 22:30

Muzes mit citlivejsi plet a mohl se ti udelat zanet. Nemusi jit ale o zanet potnich zlaz, ale jen o zanet poru = normalni pupinek ktery sem nam dela napr. v obliceji. Radeji si s tim ale dojdi k lekari.

Ja po Dricloru mivam jen cervene podrazdeni, ale za to si muzu sama, kdyz si neuvedomim, ze si ho aplikuji po holeni... chce to tak 2 dny po.

Jinak ho take pouzivam jen pres "sezonu"  a tak 1-2x za tyden, nekdy tyden vynecham, bohate to staci a svuj ukol krasne splni.

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.15.93 (?)
31.5.2009 17:04

Ja se jen musim pripojit, ze Driclor, je fakt zachrana, pro vsechny, kdo maji s pocenim sve zkusenosti. Samozrejme mluvim o poceni nadmernem, ktere vznika porad, bez jakekoliv fyzicke namahy nebo stresu, proste stale. Byla jsem u lekarky, nechala jsem si udela nejruznejsi vysetreni, zda to neni jen ukazka nejakeho dalsiho problemu, ale nic... vse v porad, jsem uplne zdrava... az na tohle... lekarka mi doporucila vyzkuset Excipial deo forte, s ocekavanim jsem koupila a nic... vysledek temer nulovy, navic je to pripravek kremovy, zanechavajici bile stopy... az jedine Driclor mi opravdu pomohl a dokud mi budou vsichni lekari rikat, ze jsem zdrava a zadny dalsi problem nemam, budu ho s klidem pouzivat:-)

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.211.178 (?)
17.6.2009 14:17

Zdravím,

je mi 20 let a nadměrně se potím už od 14. Nic nepomohlo, měla jsem i ten Excipial a nic... koupila jsem si Driclor. Nanesla jsem ho předevčírem a včera před spaním, ale stále se potím - sice méně, ale ano... je to normální? přestanu se potit v podpaží?

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.165.54 (?)
29.9.2009 17:22

Chtela jsem se zeptat, zda se muze i v prubehu dne pouzivat treba antiperspirant..? Protoze mi prijde nezvykle vyjit z domu bez toho, aniz bych pouzila deodorant nebo antiperspirant..Mate s tim nejake zkusenosti..?

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.185.206 (?)
29.9.2009 17:41

Nenapadá mě jediný důvod, proč by se antiperpirant neměl používat během dne... znám spoustu lidí, kteří to tak dělají. Mně osobně stačí ráno :-)

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.160.35 (?)
9.10.2009 21:40

Ja si myslim, ze slecna myslela jestli muze antiperspirant/deodorat pouzivat i behem pouzivani Dricloru:)

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.245.64 (?)
20.6.2009 17:59

Musím tady taky napsat svou zkušenost s Driclorem. Nadměrným pocením trpím také. Stačilo vyjít ven a během 2 minut bylo tričko mokré. Pak jsem uslyšela o Dricloru. Koupila si ho a začala používat, pocení bylo pryč. Ale s koupi tohoto přípravku jsem začala i hledat diskuse na internetu a dočetla jsem se velmi zajímavé věci. nicméně i když mi Driclor pomohl na 100%, nemohla jsem přestat myslet na ty nažádoucí účinky. Celý den jsem na to musela myslet a byla z toho nervózní. Proto jsem Driclor odložila a snažím se teď hledat jinou variantu. Mé myšlenky jsou klidnější a já spokojenější. Vyhledala jsem nějaké další rady a tak teď zkouším každý den se umývyt v podpaží zeleným čajem a pít louhovanou šalvěj, tak uvidím jak to zabere.

Každopádně jinak myslím, že je každého věc, co používá. Pokud mu to nevadí a ví o nežádoucích účincích, tak je to v pořádku. Já jsem s tím žít nemohla, proto jsem ho odložila. Přeju všem úspěšný boj proti pocením a držím palce, ať se to podaří... Míša

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.89.122 (?)
22.6.2009 19:13

Jsem synek, potil jsem se jako blázen, koupil sem si driclor, trochu to občas štípe ale stojí to za to, podpaží suché i po fotbalovém turnaji!!! Doporučuju

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.115.203 (?)
26.7.2009 19:46

Chci se zeptat, kdybych si teoreticky Driclor koupila v pondělí a v Neděli bych si oholila podpaží, mohu Driclor nanést v ponděli? Den po holení? Jak se psalo, že se to nemá hned na oholenou pokožku, tak jestli to jde Den Po holení? Díky za odpověd..

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.18.73 (?)
7.8.2009 9:50

Ahoj, mela bych taky dotaz k Dricloru a holeni.

Uz jsem pochopila, ze bych se nemela holit idealne 48 hodin pred nanesenim Dricloru, ale muzu se oholit den po tom?

Rada bych si ho dneska koupila, takze bych nanesla vecer, rano omyla a rovnou oholila.

Co myslite?

Predem moc diky za odpoved.

Připojit reakci

Driclor

7.8.2009 10:01

Já tedy nevím mám ho jen 8 dní ale vím že první noc bylo podpaží tak jako tak dost citlivé po první aplikaci po druhé ještě víc a teď už je to v pohodě takže bych to holení vsunul někam až druhý den po aplikaci ale třeba to zvládneš hned první ráno po večerní aplikaci, já byl rád že jsem usnul

Ale taky jsem nedodržel jak píší prvních 7 dní denně použil jsem ho první 2 dny denně a teď už jen obden protože to bych měl asi místo podpaždí díru

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.18.73 (?)
7.8.2009 11:18

No trochu me to desi - ta dira v podpazdi. :-)) Tak ja nevim, premyslim, jestli to mam risknout teda.

Jdu zitra na svatbu, tak abych nemela rudy podpazi. Ale beru si na sebe cernej vrsek, na kterym by se bily skvrny od deodorantu fakt moc nevyjimaly. :-(Tak jsem si prave rikala, ze bych to vyresila tim Driclorem.

A bylo to citlivy jenom pres noc, nebo i rano, kdyz jsi to smyl?

Dik moc

Připojit reakci

Driclor

7.8.2009 12:07

přes noc to jen svědilo a ráno to pak bylo citlivé na dotek čehokoliv takže i tričko co jsem měl na sobě

teď už je to v pořádku možná mám citlivější kůži

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.162.170 (?)
12.8.2009 10:29

Ahoj, jen chci napsat, jak jsem s tím Driclorem dopadla. V pondělí večer (dva dny po holení) jsem ho nanesla, přetřela jsem to jen dvakrát pro jistotu. No, bála jsem se strašně, ale vůbec nic, žádné svědění, štípání, nic. A včera celý den ani kapka. Zpotila jsem se třeba někde jinde, ale v podpaží vůbec. Uvidím co dneska a kdyžtak večer zase nanesu. Nechci to používat zbytečně denně, když to není potřeba. Kéž by se v tom dalo koupat. :-))

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.241.229 (?)
17.8.2009 20:15

No konecene konec s pocením, do konce cervence me poceni otravovalo zivot, 3 krat denne prevlekat a stejne to nepomohlo, ani zadny deodorant mi jeste nikdy nepomohl, Driclor mi po trech dnech pomohl, uz ani kapka, jsem stastna, je to uplne nezvyk, kdyz si muzu i dva dny oblect stejne tricko, sice me to dost svedelo ale to mi je jedno, po sedmi dnech jsem to prestala pouzivat, ted uz jen jednou za tyden, je to fakt super pocit, hlavne ted pres leto!!!

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.11.180 (?)
15.9.2009 21:16

(to by mě zajímalo, jak se sem přidá reakce, která by na nikoho nenavazovala...)

Abych řekla pravdu, při pročítání této diskuse jsem se celkem pobavila :),,přírodní'' lidi, co razí teorii, že všechny přírodní přípravky jsou neškodné a všechny chemické nás co nevidět zabijí, přímo zbožňuju. (S přírodními přípravky - snad kromě šamponů, mýdel a henny - mám takovou zkušenost, že se po jejich použití vůbec nic nestane.) Samozřejmě, že Driclor asi není neškodný, ale to není žádný deodorant ani antiperspirant. Pokud ho člověk nepoužívá každý den a postupuje podle návodu, tak by se nemělo nic moc stát... Ovšem s tím, že by se člověk potom nepotil vůbec, nemůžu tak úplně souhlasit. Já se například při sportu nebo z nervozity potím úplně normálně i přes to, že Driclor používám. Za těchto okolností je větší pocení přece jen normální, ale když je člověk v klidu a má ona kola v podpaží - no jak všichni známe - tak to asi zas až tak normální není a s psychikou to také dělá divy, co si budeme povídat. Na to asi nějaké již zmíněné antiperspiranty (které povětšinou mají takovou podivnou,,vůni'', jak jsem zjistila), nebo snad jenom deodoranty jen tak nepomůžou. Deodorant by asi měl ve 21. století používat každý, to je snad bez diskuse (i když přesto se stále setkávám s lidmi, kterým pravý opak přijde normální - což mě celkem zarmucuje).

No nic, myslím, že správným používáním Dricloru si člověk hrob nekope (i když takové věci se asi sčítají, tak možná na to jednou doplatím - podle některých asi něco jako radioaktivita, což?). Přeju všem hodně štěstí a málo pocení a těm, kteří ještě stále nepřišli na to, že splynutí s přírodou se dnešní člověk už asi nedočká, přeju hodně trpělivosti :)

Au revoir

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.11.180 (?)
15.9.2009 21:36

akorát bych ještě měla menší problém - přípravek mi strašně vysychá, nejde mi totiž pořádně zavřít. Nevím, asi to neumím správně sestavit :D teď jsem někde četla, že to někomu vydrží půl roku - mně kvůli tomuhle asi 2 měsíce. Nestává se vám to taky někomu? Díky

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.215.63 (?)
16.9.2009 7:36

Nejsem "přírodní člověk" - přírodní přípravky mi v 90% nevyhovují, ale přesto bych Driclor nepoužívala ani za nic - teda samozřejmě pokud bych netrpěla už NEMOCÍ zvanou hyperhidróza. Přičemž sekundární hyperhidróza je obvykle příznakem jiného onemocnění, takže místo abych sáhla automaticky po tom SUPER HLINÍKU Driclor, nechala bych se nejdříve řádně vyšetřit.

Samozřejmě, že Driclor asi není neškodný, ale to není žádný deodorant ani antiperspirant.

Až na to, že podle "stupnice škodlivosti" (řazeno od nejškodlivějšího...) by byl Driclor na prvním místě :-) Dávat na stejnou úroven Driclor s nějakým deodorantem mi příjde hooodně úsměvné:-)

Adiós

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.215.63 (?)
16.9.2009 7:39

Při pročítaní příspěvků některých uživatelů Dricloru se mi rýsuju úsměv na tváři :-) Já sice nejsem absolutně "přírodní člověk", ale Driclor bych si na sebe nedala ani za nic. Možná tak, kdybych trpěla už NEMOCÍ

Připojit reakci

Driclor

16.9.2009 7:49
Při čtení příspěvků některých uživatelů Dricloru se mi rýsuje úsměv na tváři :-) Nejsem sice "přírodní člověk", ale Driclor bych na sebe nedala ani za nic. Teda pokud bych netrpěla už NEMOCÍ zvanou hyperhydróza. Přičemž sekundární hyperhidróza je obvykle příznakem jiného onemocnění (neléčený diiabetes, nemoci štítné žlázy, menopauza, vysoký tlak, problém vnitřních orgánů, psych. onemocnění, obezita...) nebo taky jen důsledek špatné životosprávy či abstinenčních příznaků. Pokud dochází dlouhodoběji či opakovaně k nadměrnému pocení, je třeba to nějakým způsobem řešit. Měla by se vždy vystopovat příčina, kterou lze v mnohých případech léčit či odstranit. Když pomine příčina, pomine většinou i nadměrné pocení. Ale nač chodit k lékaři, když je tady SUPER HLINÍK Driclor :-)) Adiós
Připojit reakci

Driclor

16.9.2009 7:55
Píšeš: "Samozřejmě, že Driclor asi není neškodný, ale to není žádný deodorant ani antiperspirant" Úsměvné dávat na stejnou úroven Driclor s nějakým deodorantem :-D P.S. "(to by mě zajímalo, jak se sem přidá reakce, která by na nikoho nenavazovala...)" Stačí reagovat na příspěvek zakladatele diskuse (tj. úplně ten první příspěvek v každé diskusi)...:-) Ach ta věda :-)
Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.25.177 (?)
16.9.2009 18:26

Možná je dávat Driclor na stejnou úroveň s deodorantem opravdu úsměvné, ale běžný deodorant narozdíl od Dricloru člověk používá celý život každý den, ne - li víckrát, čili desítky let - a to neškodné není? Samozřejmě jsem si vědoma toho, že Driclor není žádná bylinka, ale myslím, že nijak extrasuper závažný taky nebude. Ovšem záleží na tom, jak často a v jaké intenzitě ho člověk používá... No, koneckonců myslím, že tohle je diskuse, ze které nikdy žádné řešení nevzejde. Kolik hlav, tolik názorů... 

Přeji pěkný den

Připojit reakci

Driclor

16.9.2009 18:41
"ale běžný deodorant narozdíl od Dricloru člověk používá celý život každý den, ne - li víckrát, čili desítky let - a to neškodné není?" Asi takhle - Až si nastudujete ROZDÍL mezi ANTIPERSPIRANTEM a DEODORANTEM, teprve můžeme začít na toto téma diskutovat ;-) Nevěděla jsem, jaký oficiální název je pro onemocnění "nadměrné pocení", tak jsem to zadala do Googlu a první odkaz, který na mě vykouknul zněl takto: ""Nemocní hyperhidrózou se potí až pětkrát více než zdraví lidé," uvedl ředitel kliniky Roman Šmucler." - tak jsem to zkopírovala a nepátrala, zda-li tam je gramatická chyba :-)
Připojit reakci

Driclor

16.9.2009 18:47

Dobře, ale pokud vím, tak ta samá látka, co je v Dricloru, je i v téměř každém deodorantu či antiperspirantu - samozřejmě asi v menší koncentraci, ale je tam. Někdo to už psal na začátku této diskuse... Mimochodem nadměrné pocení podle mě nemusí být vinou nějaké nemoce (nebo že bych snad měla diabetes a dosud na to nikdo nepřišel?), ale může to být klidně i dědičné - někdo se prostě potí víc a někdo míň. Myslím, že tu ani tak nejde o to, jestli je někdo nemocný, ale spíš o to, že být po 2 minutách propocený, aniž by dělal jakoukoli větší aktivitu, je opravdu nepříjemné, a to nejen fyzicky - což asi někdo, komu se to nikdy nestalo, holt nepochopí...

Připojit reakci

Driclor

16.9.2009 18:56
"Dobře, ale pokud vím, tak ta samá látka, co je v Dricloru, je i v téměř každém deodorantu či antiperspirantu - samozřejmě asi v menší koncentraci, ale je tam" - tak to teda není :-) Deodoranty hliník neobsahují! Vždyt´ to říkám - vůbec neznáte rozdíl mezi deodoranty a antiperspiranty. Antiperspiranty hliník obsahují, ale v mnohem menší koncentraci než Driclor. O tom jaký je to asi driják už vypovídá jen to, že Driclor není potřeba používat každý den.
Připojit reakci

Driclor

16.9.2009 18:59

To je zajímavé, že v mém deodorantu to zrovna je :) značka Garnier, takže nic moc pochybného. Hmm?

Připojit reakci

Driclor

16.9.2009 19:03

Mimochodem - pro člověka, který se hodně potí, v reálu mezi deodorantem a antiperspirantem žádný rozdíl neexistuje.

Připojit reakci

Driclor

16.9.2009 19:13
"Mimochodem - pro člověka, který se hodně potí, v reálu mezi deodorantem a antiperspirantem žádný rozdíl neexistuje." Není??? :-)) Deodorant nezabranuje pocení, jen zabranuje nepříjemnému zápachu potu. Antiperspiranty OMEZUJÍ tvorbu potu. Tak probůh neříkejte, že v reálu pro člověka hodně potícího žádný rozdíl mezi deodorantem a antieprsirantem neexistuje. Je to nesmysl!
Připojit reakci

Driclor

16.9.2009 19:17

Hele, já jsem tady proto, že se opravdu NADMĚRNĚ POTÍM, a z vlastní zkušenosti můžu říct, že pro mě rozdíl mezi antipespirantem a deodorantem ani v nejmenším neexistuje. Antiperspirant pocení omezí asi jako deodorant - takže vůbec.  Myslím, že všichni, co tady psali o nadměrném pocení a o tom, že nic nepomohlo, by mi to mohli dosvědčit.

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.146.167 (?)
4.11.2009 15:50
Ahoj, já se můžu jen připojit je mi sice 21 let ale mám strašně velké problémy s pocením, a to se můžu umývat kolikrát chci, můžu používat deodoranty nebo antiperspiranty kolik chci, a stejně mi nepomáhá.bohužel v práci trávím 12 hodin reklamací apod takže to je strašné být mezi lidmi a čekat že ti někdo řekne umyj se... použila jsem přípravek driclor a už nemám problémy, asi to nebude bůhví jak super přípravek ale pro mě hodně znamená
Připojit reakci

Driclor

16.9.2009 19:08
"To je zajímavé, že v mém deodorantu to zrovna je :) značka Garnier, takže nic moc pochybného. Hmm?" Vy jste vážně studovala 7 let chemii? :-) Podívejte, jestli v tom vašem údajném DEODORANTU Garnier je hliník, tak to není DEODORANT. V deodorantu hliník být nemůže, nevím jak jinak to mám ještě napsat, abyste pochopila...
Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.1.58 (?)
6.10.2009 11:50

Studuji VŠCHT, dokonce se zabývám kosmetikou... a také samozřejmě chemií. 2 roky jsme pracovala v biokosmetickém obchůdku... A dnes si jdu koupit Driclor.

Jinak tady máte konečně poučku, jak se naučíte rozdíl mezi antiperspirantem a deodorantem: ANO JE V TOM ROZDÍL

DEOdorant - pouze zabrání zápachu, proto není třeba zabránit pocení a není v něm hliník

ANTIperspirant - Antipocení, ten má zabraňovat pocení, tudíž obsahuje hliník... výrobce to musí na obale uvést - Je to dle vyhlášky tuším 113/1995 o označování výrobků...

Doufám, že to nebylo moc chemické   A že už opravdu nebudete řešit výše uvedený rozdíl

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.80.188 (?)
1.5.2010 14:38

Libovka... konecne se citim pohodlne, bez "kolaců" a bez cernych tricek mikin.

par lidi mi reklo, ze se jim poti ruce, nechapala sem jak je to mozne, ale podpazi meli naopak suche. to ja to mela naopak. predevcirem jsem si poprve aplikovala Driclor a uz dva dny se mi prave zacaly potit dlane. ale budiz... radeji dlane, nez podpazi. jen doporucuju se fakt tech par dni co to pouzivate neholit. v noci to tak svedilo, az sem nemohla usnout. Jinak je to moc dobrá vecicka :o)

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.215.125 (?)
1.5.2010 14:48

Az na to ze Driclor uz neni temer nikde k sehnani (doprodavaji se zasoby) a jen tak zas nebude. Firmu vyrabejici Driclor koupila jina firma a vyrobu Dricloru stale nezahajila, je to v nedohlednu jestli vubec...

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.187.3 (?)
23.8.2010 11:07

Ahoj.. také mám děsné problémy s pocením a Driclor si asi také v nejbližší době pořídím. Je mi 17 a je to strašné jít třeba do školy nebo někam na zábavu a mít furt černé triko a i na tom se stejně po čase dva obrovské,,koláče" ukážou a barevná trička si vezmu tak na foceni ktere za 5 minut sundám protože se tam koláče zase tvoří ať je léto nebo zima...

Tady pořád všichni řeší ten hliník a další škodlivé látky, ale tak já myslím že ty co kouří cigarety nebo třeba marihuanu a nebo jiné svinstvo, tak že jsou na tom hodně hůř než ty co do sebe cpou pro zlepšení sebedůvěry hliník. Nevím jak ostatní ale já myslím že dneska je toho hodně špatnýho co pro sebe děláme, že jednou týdně hliník asi tak zásadně neuškodí.. Nevím no prostě můj názor

Přeji krásný den!

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.44.103 (?)
20.5.2011 9:50
Používám ho už rok a nejvíc spokojená. Píšou tam, že poprve by se měl používat cca 5 dní, vůbec tomu nevěřte, jen sem si spálila podpážo. Stačí 2 a to maximum. Ted si déle než 2 dny nikdy nedávám. Jinak používám ho cca jednou za 4-5 dní na noc a spokojenost. Co si kdo myslí je mi to jedno, raději budu používat driclor jednou týdne, než abych si zapálila cigaretu
Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.84.182 (?)
24.8.2009 23:59

ahoj, musí to být opravdu účinné, určitě driclor také vyzkouším..jen se chci zeptat: Víte někdo, jestli se může driclor použít i na jiné partie (krk, záda, obličej,..)??

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.90.135 (?)
7.9.2009 14:20

Já sem driclor natrela na dlaně - a jakoby mi to spalilo kuzi a loupala se mi jak pri nejake lupence :-(uz to delat nebudu. Ale na podpazi je the best!

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.118.242 (?)
15.9.2009 22:55

Myslíte, že můžu aplikovat Driclor, když mám v podpaží velké mateřské znaménko?

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.146.178 (?)
5.11.2009 13:08

Ahoj, ohledně toho znamínka bych se radši přeptala v lékárně. Já používala Driclor měsíc, potřebovala jsem suché podpaží do svatebních šatů. Funguje to skvěle, ale po měsíci užívání už to bylo utrpení... Asi záleží na citlivosti kůže každého z nás, ale mě na pár místečkách kůži jakoby spálil, nebo přesušil, takže až po dalším měsíci, kdy jsem ho nepoužívala, se mi v podpaží uklidnilo svědění a zmizely načervenalé fleky. Ovšem na příležitostné použití - je to 100% jednička!

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.102.39 (?)
10.12.2009 17:50

Prosím vás, mohu Driclor používat na záda a na břicho? Děsně se tam potím a je to hrozně vidět Děkuji

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.189.146 (?)
13.1.2010 8:42

Dobrý den,

driclor jsem už několikrát vyzkoušela.Můžu říct, že je to super věc!

Nedám na něho dopustit.Samozřejmě se musí používat rozumně... Já mám problémy z pocením v podpaží.Bylo to naprosto neunosné, kruhy jsem měla i v největším mrazu, styděla jsem se, bylo to hrozně nepříjemné jak pro mě tak pro ostatní.Po porodu je to jěště horší.Takže driclor občas použiju a jsem spokojená.

Nevím jestli se může použít na záda a břicho.Nikdy jsem to nezkoušela, ale myslím si, že ne...

Připojit reakci

Driclor

Lara (1) - xxx.xxx.39.174 (?)
17.2.2010 13:10

Neverila som, ze je to vobec mozne!!! No skutocne Driclor zabera! Mne uz od prveho dna, aj ked to u kazdeho moze byt individualne. Urcite je potrebne presne dodrziavat pouzivatelske informacie na pribalovom letaku. Najlepsie precitat v anglictine, pretoze castokrat byvaju do cestiny alebo slovenciny nepresne alebo nedostatocne prelozene. O Dricloru som sa dozvedela na tejto stranke, takze DAKUJEM velmi pekne:). Vediet o tom skor, nemusela som sa trapit tolke roky. Hned si uz aj idem nakupit svetle tricka, pretoze kvoli nadmernemu poteniu som na ne uplne zanevrela a nosila vyhradne ciernu farbu. Konecne mozem zacat novy-suchsi zivot:)!!!

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.3.242 (?)
22.3.2010 13:24

Dobrý den, dnes jsem si chtěla Driclor koupit a v lékárně mi oznámili, že je stáhnut z prodeje, že se momentálně nedá sehnat . Poradili mi Excipial deo forte - máte někdo zkušenosti?? Díky Zuzka

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.40.193 (?)
23.3.2010 10:14

Ahoj Zuzko,

no já byla taky nemile překvapena, když jsem si ho chtěla koupit. Taky mi řekli, že je již delší dobu stáhnut z prodeje a nikdo neví proč.Psala jsem dotaz do jedné lékarny, kdy bude zase v prodeji a odpověděli mi, že podle ditributorů by se měl objevit koncem dubna. Výborná je i 7denní kůra proti pocení od Vichy. Musim říct, že je příjemná v tom, že neni tak agresivní jako Driclor a myslim, že je taky učinná a je tak zhruba stejná i cena něco okolo 200,-.

Zuzka :)) jojo stejné

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.3.242 (?)
23.3.2010 13:10

Ahoj, díky za tip.  Zkusila jsem si koupit ten Excipial, tak uvidíme. Když tak vyzkouším tu kůru od Vichy. A když ani to ne, tak se budeme modlit, ať nám rychle vrátí Driclor a nebo ho zkusit sehnat v zahraničí. Dneska jsem našla nějaký kontakt...

Zuzka

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.46.234 (?)
30.3.2010 20:53

Taky Driclor používám a nyní jsem byla zděšena, že se nedá sehnat. Manžel jezdí služebně do Francie, tak jsem ho pověřila, ať se mi tam zeptá. Dovezl obdobný přípravek s podobným složením s názvem Etiaxil. Ještě jsem ho nezkoušela, ale myslím, že to bude fungovat stejně. Takže kdo máte možnost zeptat se v lékárně někde v zahraničí, zkuste.

Petra

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.128.2 (?)
15.4.2010 14:27

driclor je k sehnání na aukru za 290 kč v 60ml balení:-) už mi běží domů:-)

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.124.0 (?)
6.5.2010 23:24

Ahoj. Je mi 14 let a dnes se chystám driclor použít. Čtu, a myslím, že na kždém něco bude. Nic s chemií zdravé být nemůže, nadruhou stranu myslím, že smrtící by driclor taky neměl být. jasný, kdyby to jen trochu šlo a existoval by nějaký přírodní přípravek který by zabranoval pocení, šla bych radši do něj. Ale pocení mě trápí již od 5. třídy a mě opravdu nezbývá nic jiného než použít driclor. Vím, možná si zdraví níčím, beru to, ale asi je jedno, jestli budu mít trauma psychycké z toho, že s epotím nebo fyzické, z toho že mě podpaží svědí a škrábem či jiné potíže. Mám to dědičné, můžu tedy doufam, že se mi to během puberty teřba ještě spraví, ale moc v to nevěřím. Dám vědět, jak fungoval.

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.167.239 (?)
7.5.2010 12:18

Ahoj, kde si kupujete Driclor? Já jsem si ho kupovala na http://driclor.nazory.cz Mají ho tam nejlevněji co jsem viděla a jednání s nimi je naprosto fantastický! Na email mi hned odepsali, zboží jsem měla doma snad do dvou dnů... Všechno strašně rychlý, ochotný, příjemný a bez komplikací. Jestli víte i o nějakých jiných obchodech, tak to sem napiště, ať to nemusíme složitě hledat na internetu... Hančí

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.86.247 (?)
11.5.2010 17:08

Já kupuju driclor už jen 60ml. Na internetu stojí pomalu to samý, co tady v lékárnách 20ml. Výrobce stejný, účinnost stejná, jen 60ml balení je určený v zahraničí spíše pro velkoobchodní prodej, sem se dostane jen 20ml a vzhledem k tomu, že jsme v předražené České republice, rejžujou na tom. Rozdíl je jen ten, že to větší balení nemá prý tak hezkou krabičku - cenově nákladou jako prý 20ml balení, protože je určený pro velkoobchod. Osobně si ale myslím, že má krabičku hezčí.

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.70.143 (?)
12.5.2010 9:30
Zdravím všechny, chtěla jsem se zeptat, jestli má někdo zkušenost s používáním Dricloru při pocení nohou? V podpaždí to ujde, na to mi stačí běžný antiperspirant z drogerie, ale nohy se mi potí v zimě- v létě, s ponožkami i bez, spreje a různé krémy nepomáhají, nebo jen na chvíli, boty musím každou chvíli měnit, jak páchnou, jinak samotné nohy až tak ne, ale ty umyji, obuv ne, proto používám nejraději textilní, kterou mohu vyprat. Jenže v zimě nosit plátěnky...:). Podle toho co se tu píše, mám strach z toho, aby mi Driclor nohy doslova " nesežral "...:((
Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.238.204 (?)
12.5.2010 15:00

S Driclorem na nohy zkusenost nemam, ale pouzivam Excipial Deo Forte a zadne boty mi jeste nevyzral :)

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.167.239 (?)
13.5.2010 1:25
Ahoj, na bezpecnyzivot.eu jsem také jednou kupovala. Prodávají to tam mezi obušky a paralyzéry. To bi mi nevadilo, ale horší bylo, že jsem na to musela 3 týdny čekat... :-(
Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.75.28 (?)
8.7.2010 1:14

Zdravím. Jsem z Prahy a dnes jsem si pořídil Driclor v lékárně v obchodním centru Nový Smíchov. Teď sem se natřel, tak sem na ten zázrak zvědavej :-)

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.198.11 (?)
31.5.2010 20:11

jhj,

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.223.5 (?)
28.6.2010 19:05
Ahoj (: chtěla bych se zeptat, když hu budu používat a pak si třeba ve 30○c vezmu tričko tak   se nebudu potit??? 
Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.147.33 (?)
29.6.2010 11:52
v podpaží ne. Ale všude jinde úplně normálně. Já jsem se třeba začala víc potit mezi prsy, ale to mi nevadí, protože to není vidět. KOLÁČE SLEDOVANOSTI jsou historií. Díky za ten driáků.
Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.93.133 (?)
17.7.2010 20:07

Ahoj, už několik let mám problémy s pocením, koláče co se mi dělaly pod paždim, no hruza a čím víc jsem o tom věděla, tak byly větší.Před pul rokem jsem šla do lékárny a tam mi doporučili Excipial DeoRorte a a vubec nic se nezměnilo, stejně jako po ruzných deo-ati.Zašla jsem do lékárny znova, nevim jestli to píšu dobře lékárna Mr.Max a tam mi rovnou řekla jestli chci nákou bombu, tak jsem to vzala a je to Driclor.Hned po prvním nanešení, zázrak,suché podpaží.Ale ted asi po týdnu nanášení mi přijde, že ten pot se vráží do čela, pod nos a záda.Nevim, jestli to je ted tim příšernym horkem.Muže i prosím na to něco poradit?Děkuju přeji hezký večer D.

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.58.19 (?)
17.8.2010 11:36

Taky mám dlouhodobé potíže s pocením a po přečtení různých diskuzí na internetu o Dricloru jsem si ho včera koupila. Včera večer jsem ho použila a opravdu funguje   Potím se všude jinde, ale podpaží mám pořád suché Před použitím jsem si podpaží 2 dny neholila a vůbec mě nepálil - jen mě trochu štípal v ohybu kůže, kterou jsem měla už předtím trochu zarudlou (ale to trvalo asi jen 5 minut). Kdybych o Dricloru věděla dřív, tak bych zbytečně neutrácela za antiperspiranty 

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.213.177 (?)
21.9.2010 17:52

Ahoj všem, je mi 34 let a také jsem podlehla Dricloru, měla jsem také problémy s potem tak jsem se rozhodla že to vyzkouším stál 239,kč.

Opravdu mi pomohl, ale to muka v noci je nesnesitelné! První den to štípalo jen asi hodinku, a potom to zkončilo! Teď po 5.aplikaci mám kůži jako kdyby mi hořela, červené kola obrovské štípání až cukání v místech po aplikaci snažila jsem se to v noci vydržel ale dnes jsem to nevydržela a o půloci jsem to šla umýt namazala to olivovým olejem a po hodině jsem teprv měla klid!

A to podotýkám že vydržím jako pes, když mi o něco jde ale toto je asi hodně silné kafe a není asi pro všechny.

Člověk je rád že něco pomůže, ale toto musí být s (prominutím svinstvo)

když se držím přesně podle pravidel, ani jsem se radši neholila, abych neměla problémy a doslova mi to spálilo kůži.

Hodně lidí si to chválí, mají asi hroší kůži nebo to nechápu!

Proto píšu jestli má někdo stejné problémy prosím piště ať vím, popřípadě poraďte.

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.58.19 (?)
21.9.2010 23:07

Taky se mi stalo, že mi Driclor jakoby  "spálil" kůži, ale jen proto, že jsem ho namazala v podpaží i na místa, kde nevyrůstají chloupky... Když ho použiju jen tam, kde vyrůstají chloupky, tak mi kůži nespálí. 

Občas mě také trochu štípe, ale spíš mě to nutí si místo poškrábat, takže to není nic hrozného. Většinou to bývá v případě, že ho použiju víc. Zkuste Driclor nanést jen v menší míře, mohlo by to pomoct...

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.231.244 (?)
22.9.2010 18:18

Může Diclor použivat 13 leta holka?? z nadmerným pocením dekuji predem

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.165.48 (?)
5.10.2010 14:23

Joo to fakt nevím jestli můžeš.. radši zaběhni za doktorkou ráda ti poradí.. Já když sem šla na 17. letou prohlídku tak jsem se doktorky zeptala.. (skoro se slzama v očích, protože pro mě je pocení to nejhorsi téma co může být a je mi hrozně trapné a divné o tom s někým mluvit) .. ale sama doktorka mi rekla že jediné co mi možná pomůže bude driclor.. tak sem to tu pročetla a včera když jsem šla koupit léky tak sem si všimla že v naší lékárně driclor mají.. dneska poprvé nanáším a určitě napíšu jak mi pomohl=)

Jo a ještě pro ty co pořád odsuzujou a sami ví prd o pocení.. udělejte si menší pokus: vemte na sebe nějaké barevné tričko, namočte si ho vodou v podpaží jako kdyby bylo zpocené a vyjděte mezi lidi.. po 5 minutách budete mít ruce u sebe jak tyčka protože každý pohled který to zaregistruje vám bude divný děsně nepříjemný.. já vím své už 5 let.. a věřte mi že jediný co v mim šatníku je barevné jsou bundy a kalhoty..

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.86.247 (?)
3.11.2010 9:31

Driclor i antiperspiranty celkově jsou zcela bezpečné pro lidské zdraví

Ráda bych zde uvedla na pravou míru fámu o nebezpečnosti Dricloru a antiperspirantů celkově. Chlorid hlinitý, který je v nich obsažen je zcela bezpečný lidskému zdraví. Obsah chloridu hlinitého je též zcela dle vyhlášky č. 448/2009 Sb., o stanovení hygienických požadavků na kosmetické prostředky. Co se týče spojitosti s rakovinou prsu, jedná se opravdu pouze o fámu, která se bohužel díky neznalosti lidí rozšířila. Z anatomického hlediska odvod mízy z oblasti axily a prsní žlázy probíhá odděleně. Použitím antiperspirantů látky v nich obsažené nepronikají do hlubších vrstev přes dno potní žlázy. Též možná souvislost Alzheimerovy choroby s vysokým příjmem hliníku (např. z hliníkových uzávěrů limonád) byla v minulosti zmiňována pouze v případě požití hliníku, což není případ antiperspirantů, které jsou aplikovány na kůži a nejsou určeny k požití. Dle vyjádření odborníků ze Státního zdravotního ústavu a též Ministerstva zdravotnictví je použití přípravku Driclor i antiperspirantů celkově zcela bezpečné pro lidské zdraví. Dále dle vyjádření PhDr. Zuzany Joukalové z Masarykova onkologického ústavu se spojitost s rakovinou považuje pouze za fámu. Neexistuje žádná seriózní studie, která by nebezpečí antiperspirantů potvrzovala. Dále vyjádření dermatologa MUDr. Radka Litvíka, ve kterém uvádí, že antiperspiranty jsou bezpečné a též potvrzuje, že spojitost mezi antiperspiranty a rakovinou nebyla nikdy prokázána. Chlorid hlinitý v nich obsažený je účinnou látkou, která omezuje pocení v místech, kam byl antiperspirant aplikován

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.73.71 (?)
3.11.2010 22:54

Dobrý večer,

driclor jsem koupila před pár dny a je to opravdu neskutečné, funguje! Ihned po první aplikaci, dle letáčku, byl celý den bez potu! Jsem ráda, že jsem narazila na tuto diskuzi a vím, že stačí použiívat jen jednou týdně, já dle letáčku mažu třetí večer, tak to dnes vynechám a uvidím, jak dlouho to vydrží.

Kůži mi vůbec nedráží, ale opravdu dodržuji aplikaci nejdříve hodinu po koupeli a ne na oholené podpaží! A jen ve slabé vrstvě a tam, kde rostou chloupky. A těsně před spaním.

Jen škoda, že jsem o dricloru nevěděla dřív, ušetřila bych si léta trápení s pocením a tou hrůzou na tričku!!!

A lidi, co to tady straší driclorem,  nemají vůbec potuchy, jak velký problém může nadměrné pocení pro lidi znamenat a myslí si, že nám snad pomůže jen mýdlo, časté sprchování a přírodní produkty! To vše zkoušíme, ale na mokré koláče na oblečení jen přírodní produkty a hygiena nestačí. Nejde o zápach, ale o mokro.

Velice doporučuji driclor a jsem za něj nesmírně štastná!

ps: toto je diskuze o dricloru, jesti funguje a jaké jsou zkušenosti... nikdo se neptá, z čeho je složený a podobně. Je určená pro lidi, co mají problém s pocením a trápí je to a ne pro lidi, co se nepotí a nemusí tento problém řešit nebo jim mokré podpaží nevadí.

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.195.65 (?)
4.11.2010 21:03

Souhlasím, taky je to pro mě zázrak. Navíc kdyby to bylo tak strašně škodlivý, neprošlo mi to přes testy Ministerstva zdravotnictví apod. V dnešním světě chemie, éček, emisí apod mě nějaký driclor fakt nezabije

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.210.50 (?)
27.12.2010 9:10

Ahoj

Taky jsem jedna z těch co se potí nehorázným způsobem a Driclor je pro mě už neodmyslitelnou součástí každého dne. Nemůžu si stěžovat. Ale jeden problém přeci jen je. Po delším užívání mám docela viditelné tmavé fleky na kůži v podpaží. Je to normální? Nebo je to jen s nadměrného používání? Přestat ho používat je pro mě nemyslitelné.

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.105.167 (?)
7.11.2010 20:01

Zdarec! Ve škole či ve společnosti sem se furt potil v podpaždí, ve škole sem musel nosit mikinu, protože chodít s koláčema je hnus. Uplně čistě náhodou jsem ve středu objevil Dricol a musel sem si ho hned objednat!! Naštěstí přišel hnedka v pátek, takže sem měl víkend na vyzkoušení... z Pátku na sobotu jsem si ho dal a celou sobotu sem žasnul. Byl jsem ve společnosti, posiloval sem, bylo mi občas horko... ale podpaždí zůstalo celý den absolutně SUCHÉ!!! Děkuji za tenhle zázrak!! A hurá do školy s barevnejma tričkama =)

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.176.18 (?)
24.11.2010 18:02

Asi tady nebudu popisovat jaký mám problémy s pocením, trápilo mě to neuvěřitelných osm let, za celou dobu jsem nepřišla na způsob jak se toho zbavit...:-( V jednom časopisu jsem se dozvěděla o tzv hyperhidroze, zašla jsem do SANUSU, kde jsem si o problému promluvila s lékařem, ten mi doporučil operaci, která mě na" VŽDY! zbavý nadměrného pocení, za tuto operaci jsem zaplatila 16 000Kč (tak je člověk zoufalý), 4 krásný roky jsem byla opravdu spokojená, je to měsíc a půl co se mi to vrátilo, asi nemusím psát, že se mi chtělo fakt brečet...:-(Dneska mi kamarádka doporučila Dricol, přečetla jsem si tady vaše příspěvky a hned zítra si ho jdu koupit, doufám, že Vám pak napíšu též pozitivní názor...:-)))

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.46.234 (?)
6.12.2010 17:45
Zdravím..:) chtěla bych se zeptat.. nevíte někdo, jestli se Driclor dá použít aji na pocení dlaní?
Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.11.21 (?)
14.12.2010 21:23
Zdravíím, dá se použít na podpaží, záda, dlaně, čelo... :) takže sláva tomu kdo ho vynalezl... A těm co sem píšou jak je neškodný... Kdybyste se VY ocitli v NAŠÍ kůži a alespon jeden jedinej den si zkusili jaký to je se takhle potit a cítit se tak špatně!!...Dřív nebo později byste si ho taky pořídili a říkejte si co chcete nevěřím tomu, žebyste se dobrovolně dáál potili jak prasátka...!
Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.98.125 (?)
14.12.2010 22:49

fakt jste dal/a i čelo, jako chodidla těsně nad hýžděma to zvládám ale čelo bych si teda netroufl, nejste vysušený/á?

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.11.21 (?)
15.12.2010 22:53
Já to na čelo nezkoušela, ale co tak čtu v ostatních diskuzích tak to am píšou běžně... že to zkoušeli ale musí se to dávat pomalu aby to nenateklo do očí atk... Já nevím jestli to má stejný účinek jako v podpaží, jestli to může štípak a svědit... To bych se asi zbláznila nevím jak bych to na čele drápala a pak šla mezi lidi... ale kdo ví jak to vlastně psobí :)
Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.143.211 (?)
26.1.2011 22:39

Zdravím, mě nepomáhalo absolutně nic, vůbec, kožní mi poradila explician deoforte či co... k ničemu, fakt šílený. Včera sem narazil na diskusi o Dricloru tak sem okamžitě běžel do lékárny, můžu říct že fakt zázrak, trochu podrážděný podpaží ale fakt zázrak... snad to neni nějak škodlivý ale funguje famózně...

Připojit reakci

Driclor

12.4.2011 18:12
Ahojte. Potím sa už niekolko rokov. A nehovorím o normálnom potení ale o NADMERNOM potení, kedy sa potím hned ako si dám tričko, nemožem nosit farebné tričká a o vystupovaní na verejnosti ani nehovorím. Skúšala som všeličo, žiadne deodoranty, ani antiperspiranty nepomáhali. Ani zápach sa mi nepodarilo odstránit. Máčala som sa aj v dubovej kore, natierala som sa roznymi neškodlivými prípravkami z lekárne a mačkala som si akupresúrne body. Snažila som sa zdravšie jesť, ale ani to nepomohlo. Asi si neviete predstavit aké je žit s takým potením, ale bola som zúfalá. Viem, že driclor asi nieje to nalepšie čo človek pre seba može urobit, ale stojí to zato. Treba ho však vediet používat a je to fakt dobrý pomocník. Ak má niekto niečo proti jeho používaniu, tak nech ho nepoužíva, ale tí ktorí sa dost potia ho vedia ocenit. A nemyslím, že by vaše hádanie niečo vyriešilo. Sú dobrí doktori, ktorí vedia a sú aj takí chytráci, ktorí to tu len kritizujú a pritom nevedia čo je potenie a driclor a potné žlazy videli len na obrázku!
Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.111.173 (?)
17.4.2011 19:14

Dobrý den, dnes jsem si koupila driclor a chci se zeptat, jestli kdyz dnes pouziji driclo tak jestli zítra ráno si mohu dát deodorant.Dekuji :)

Připojit reakci

Driclor

2.5.2011 22:34
Určite ne!
Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.238.158 (?)
3.5.2011 10:49

Je to v návodu. Na noc se nanáší Driclor, ráno se smyje a použije se obvyklý deodorant.

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.44.103 (?)
20.5.2011 10:03
Driclor se nema pouzivat jako deodorant, ale jako tlumič potu. Stejne jako klasicke deodoranty-nejsou na tlumeni potu, nybrz na tlumeni pachu. a myslim, ze opravdu minimum lidi co zabira deo i na pot. Ja sem si koupila v lekarne 20ml a mam ho uz rok a stale tam toho je. pouzivam 1x v tydnu, kdyz mam zkousku tak i 2x. a vubec si nestezuju. Píšou tam, že poprve by se měl používat cca 5 dní, vůbec tomu nevěřte, jen sem si spálila podpážo. Stačí 2 a to maximum. Ted si déle než 2 dny nikdy nedávám.. Co si kdo myslí je mi to jedno, raději budu používat driclor jednou týdne, než abych si zapálila cigaretu
Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.57.234 (?)
24.5.2011 12:25

Milé dámy, přečtěte si názor odborníka na přípravek Driclor. Tento přípravek není radno užívat, když plánujete otěhotnět. Silná dávna Aluminium chloride je nebezpečná pro vývoj plodu. Rovněž nesmí užívat těhotné a kojící ženy. V lékárně Vám do očí neřeknou, abyste nekupovali, když v dnešní době farmaceutické firmy rýžují na nevědomosti lidí, ale lékárnice si pomyslí - další ženská, která si bude mazat silnou hořlavinu do podpaží. Ano, je skvělé se nepotit a chápu ty z Vás, které mají celoživotní problém s nadměrným pocením, vím o tom své, ale důkladně zvažte používání přípravku. Pokud ano, tak max. 1x týdně a krátkodobě, např. v jarních a letních měsících. Nežádoucí účinky vážnějšího charakteru zatím nejsou prokázány, ale bohužel je to jen otázka času. Nikomu neprospěje, když si bude "mazat hořlavinu" do podpaží několik let. Jako např. kuřáci po několika letech, opalovači v soláriích po několika letech, apod. Nic se nemá přehánět. Každý strůjcem svého štěstí. Jako odborník v oblasti chemie Vám radím, nepoužívat, pokud ano tak minimálně a krátkodobě.

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.134.71 (?)
25.1.2012 23:09

Mno me to taky palilo, ale pote co jsem si precetla poradne letak, tak pohoda, temer zadne stipani ci paleni

Připojit reakci

Driclor

host - xxx.xxx.50.128 (?)
12.7.2012 22:12

Dobrý den, chci se zeptat, je mi 13 let a nadměrně se potím a nic mi nepomáhá.Myslíte, že je dobré, abych Driclor používala? Děkuji za odpověď

Připojit reakci

Driclor

21.3.2013 14:01

Přesně tak, u mě to samé. Je třeba holt jen dodržovat příbalový leták.

Připojit reakci

Driclor

22.3.2013 19:36

Je tam i velké balení 75ml Dricloru, které se nedá normálně sehnat a vychází to o dost levněji. V lékárnách je myslím dostupné jenom 20ml balení (ano, přesně tak, 4x méně) za 200Kč, takže cenová úspora je značná.

Připojit reakci
Založit nové téma Nápověda
  Název diskusního téma   Počet příspěvků   Datum   Počet návštěv
Pocení rukou2020.3.201436152
Nadměrné pocení - injekce botulotoxinu523.9.20131591
Pocení nohou3113.9.201348922
Dricolor - používání515.7.20138050
Balea deodoranty extra stark79.7.20138501
Driclor25014.4.2013209750
Boj s pocením3329.3.201333210
Pocení nohou, rukou a podpaždí, co s tím?129.10.20121214
Pánské antiperspiranty - pro ženy?67.8.20125193