Ú v o d n í   s t r á n k a  |  Reklama   

Ústní kosmetika > Nej zubni pasta (prirodni)

Nej zubni pasta (prirodni)

host - xxx.xxx.41.21 (?)
6.8.2010 9:21
já si teď koupila indickou pastu vicco a asi začnu experimentovat s přírodními pastami a zkoušet různé druhy, po téhle mi přestaly krvácet dásně, které mi krvácely už deset let a nepomohlo nic! taky už nemám citlivé bolavé zuby a vydrží celý den bez plaku. jen mi není úplně příjemná jakási mýdlová příchuť, kterou pak po vyčištění chvíli cítím v ústech...
Ukázat polohu příspěvku v diskuzi >
Připojit reakci

Nejnovější příspěvky v tomto vláknu:
ahoj, já používám pastu Stoma, je za velmi přij..., host, 11.2.2011
Ahoj. Mám vyzkoušenou a osvědčenou zubní pastu..., Yanna, 9.2.2011
Objednala jsem si zubní pastu Kiss My face &quo..., host, 4.10.2010
Mohu doporučit přírodní pasty americké firmy JA..., host, 6.8.2010
já si teď koupila indickou pastu vicco a asi začnu..., host, 6.8.2010

host - xxx.xxx.214.20 (?)
25.1.2008 9:40, počet návštěv: 28007
Přejít na: tento příspěvek (zjistit adresu)

Ahoj slysela jsem o Supervicky je to dobra pasta? A co matova od Lavery? Jake pouzivate vy?

Připojit reakci   

host - xxx.xxx.35.172 (?)
25.1.2008 19:47
Přejít na: předchozí příspěvek | tento příspěvek (zjistit adresu)

Ahoj, předevčírem jsem si koupila právě tuto pastu a zatím naprostá spokojenost. Zuby dobře vyčistí a nedráždí dásně. I cena je příznivá, cca 89,-Kč. Takže za sebe doporučuji. M.

Připojit reakci

25.1.2008 19:55

A ta supervicky, jaka je chutove?

Připojit reakci

host - xxx.xxx.143.206 (?)
25.1.2008 19:58

Taková pálivá, ale příjemně :) Je v ní pepř a je to nejlepší pasta, kterou jsem měla!!!

Připojit reakci

host - xxx.xxx.141.11 (?)
25.1.2008 20:12

Zatim nejvic z prirodnich past se mi osvedcila pasta od Dr Vogel, ale uz ju delsi dobu nemozu sehnat. Ted doma pouzivame Weledu pastu se soli, je vyborna, ale na ta chut soli v paste je docela neobvykla, ale za chvilu si zvyknete. Manzel, ktery normalne rad soli, si pastu nemuze vynachvalit. Po vycisteni zubu mate opravdu svezi chut v puse.

Připojit reakci

26.1.2008 19:55

pepř? to me trochu desi myslela jsemze po ni budu mit prijemny pocit vycistenych zubu ale pepr? tak ted nevim zda ji kupovat?

Připojit reakci

host - xxx.xxx.35.172 (?)
25.1.2008 21:05

Jé, já zapomněla upřesnit, kterou tu pastu mám. Je to ta mátová od Lavery :-) M.

Připojit reakci

29.1.2008 14:18

Ahoj. Co zubni pasta JASON?

Připojit reakci

8.2.2008 15:48

tak jsem koupila supirirvicky je docela fajn:)

Připojit reakci

Zubní pasta Swissdent Nanowhitening

host - xxx.xxx.25.152 (?)
1.3.2008 17:03

Ahoj všichni, sorry, nepíšu o přírodní zubní pastě, ale prostě jsem tady nenašla jiný link k pastám. Chci vědět, jestli má někdo zkušenosti s touto zubní pastou?? Potřebuji trochu zesvětlit zuby, roky piju různé čaje a fakt mi to dost zabarvilo sklovinu. Nepiju kávu ani nekouřím, jen to zabarvení od čajů je dost výrazné. Naprosto nevěřím jakýmkoliv účinkům bělících zubních past od Colgate, Signal apod, tj. těm, kgteré jsou k dostání v drogerkách. Nemínm si zuby poničit, jde mi opravdu o kvalitu. Proto jsem se rozhodla koupit si pastu od Swissdent. No ale protože tahle sranda stojí téměř 500 Kč, tak potřebuju vědět nějakou zkušenost s ní... Jestli nedráždí dásně atd. Používám klasicky dentální nit a ústní vodu, před 14 dny jsem si koupila od Elmexu tu novinku Geleé, je to fajn, ale používá se to jenom jednou týdně. Doteď jsem si čistila zuby červenou Elmex, je fajn, ale teď potřebuju něco na vybělení. Nechci žádný velký zákrok jako různé bělící gely, bělení u doktora atd. Tak jestli někdo máte zkušenost s touto pastou, napiště, prosím.

Děkuji, Veronika

Připojit reakci

host - xxx.xxx.126.52 (?)
3.3.2008 9:00

Nejprve bych doporučila nechat si zuby vyčistit od zubní hygienistky a pak začít používat tu pastu.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.64.115 (?)
29.3.2008 22:19

Mám výbornou zkušenost se Zubním olejem od Hádka (100ml za 160 Kč)a se zubní pastou s propolisem od Plevy - 75ml za 52 Kč.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.58.187 (?)
19.11.2008 23:22

mne docela vyhovuje(pokud ji pouzivam casto - ne jednou za den;o)) Lacalut Brilliant White(bilozelena tuba na citlive krcky) z lekarny. chut trosku jina nez normalni pasty, ale zadny pepr. jsem kuracka a piju hodne caje.  Pasta stoji 200 Kc.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.22.221 (?)
20.11.2008 10:15

ahoj ja ted mam pastu od logony s rozmarynem, je to gel a jsem moc spokojena. A ted jsem si objednala dve pasty a ustni vody od dr. hauschky tak vam pak dam vedet..

Připojit reakci

Whitening od Kiss My Face

host - xxx.xxx.12.125 (?)
6.12.2008 14:13

Nejlíp mi sedí Kiss My Face Whitening - zubní pasta s bio aloe vera. Přírodní 100%. Bezvadně bělí zuby a moc příjemná s mátou. Koupíte ji na netu i v kamenných prodejnách...

Připojit reakci

host - xxx.xxx.164.158 (?)
7.12.2008 12:38

Ahojky, dívala jsem se na pastu Kiss my face Whitening a asi si ji objednám, moc mě zaujala, tady je malé info..díky, už se těším, až ji vyzkouším:-)

Kiss My Face Aloe Vera Péče o Zuby – Bělící Zubní Pasta

Průlom na poli péče o zuby. Zubní pasta Kiss My Face - Whitening využívá zklidňující Certifikovanou BIO Aloe Vera kombinovanou se silnou směsí pečlivě vybraných přírodních bělidel pro vytvoření skutečně výjimečné zubní pasty, která zanechá na vašich zubech pocit neopakovatelné svěžesti. Obsahuje Certifikovanou BIO Aloe Vera, Kysličník Křemičitý (přírodní bělidlo), Islandský Mech (přírodní bělidlo), Mátu Peprnou (přírodní příchuť), Olej Tea Tree (čistící a antiseptické vlastnosti), a Mentol (přírodní příchuť).

Jako vždy výrobky Kiss My Face neobsahují žádné živočišné složky, umělá barviva nebo nepotřebné chemikálie a nebyly testovány na zvířatech.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.147.74 (?)
6.2.2009 15:53

nevite kde se da ta pasta sehnat v brne? nerada nakupuju pres internet. dekuji Verca:)

Připojit reakci

host - xxx.xxx.239.174 (?)
17.9.2009 9:37

Já používám zubní Biopastu od ATW a bez problémů s ní čistím zuby i mým dvěma malým dětem. Ukazovala jsem složení naší zubařce a říkala že bez problémů můžu, že má perfektní složení. Dokonce si ji od té doby kupuje taky.

Tohle mají napsáno na etiketě:

A.T.W. Biopasta je spojením čistících a antibakteriálních substancí s rostlinnými výtažky z šalvěje, tymiánu, aloe, arniky horské, dubu a heřmánku, pro osoby se sklony ke krvácení dásní, obnaženými zubními krčky, oslabenou sklovinou a náchylností k paradontóze.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.86.60 (?)
17.9.2009 9:47

Přírodní pasty na zuby většinou neobsahují fluor. Chtěla bych se zeptat, zda se po dlouhodobém používání takových past nezačnou třeba kazit zuby, třebaže si je člověk čistí důkladně a používá kromě zubního kartáčku i mezizubní kartáček a nit? Fluor se doporučuje pro posílení zubní skloviny, a tak by mě zajímalo, která z rostlinných složek může fluor v pastách nahradit a zda se nemusím obávat začít přírodní pasty bez fluoru používat.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.182.89 (?)
20.10.2009 23:21

Elmex gelee neni zadna novinka (me ji dentistka poprve doporucila nekdy v roce 1991), sklovinu posili, ale nevybeli. Swissdent nanowhitening vybeli setrne. Cena czk 340 (jako Rembrandt), RDA 25,coz je podstatne nizsi nez Rembrandt. A naprosto nesrovnatelne nizsi nez u beznych belicich past. S belenim mam asi 20 let zkusenosti. Lacine pasty typu Pearl Whites, Pearl Drops... etc. nedoporucuji vubec, ty mohou sklovinu opravdu poskodit.HH

Připojit reakci

Magda Síbková, Cestaprirody.cz (347) - xxx.xxx.161.190 (?)
6.2.2009 14:46
Zdravím:-)! Supirivicky znám a miluju, stejně jako její sestřičku Sumudu. Supiricky je bělící (funguje na bázi toho, že zabraňuje usazování bakteriálního plaku na zubech). Tak bělící používám na den a Sumudu je na problémy s krvácením dásní a paradontózou. Supirivikcy je opravdu pikantní po peři a první kontakt s ní je trošku šok :-)), ale každý kdo zjistí jak dobře funguje, tak si chuť oblíbí. Sumudu chutná po hřebíčku. Jinka pasty od Weledy mám taky ráda (kromě Měsíčkové, ta je s lékořicí a tu moc nemusím), lae manžel je nemusí. Má rád, když pasta trochu pění. Pasty od Lavery mi nechutnají a hlavně ani moc nečistí. Teď byly akce Mátová s fuorem za 29,-K a víc bych za ni ani nedala. Prostě nic moc. Skvělé pasyt má Logona. Tam mám asi nejradši tuhle: Minerální zubní pasta
Připojit reakci

host - xxx.xxx.224.148 (?)
16.9.2009 15:22

Ahoj. Vidím, že Supirivicky vede :), ale po zásluze. Pasta je to opravdu dobrá, stejně jako zklidňující Sumudu, který mi svou chutí připomíná cocacolu. A Supirivicky opravdu i dobře bělí! Co chválím dál, je Aloefresh ESI Whitening (trošku vydatnější obdoba Kiss My Face), taky Fitne Sole a Ratanhovou zubní pastu Weleda. Mátová zubní pasta od Lavery je takový průměr, myslím, že lepší bude varinata s echinaceou. Hodlám prozkoumat Logodent a zaujala mě i ajurvédská pasta Vicco. Ještě jsem měl nedávno vzorek nimbové zubní pasty Thera Neem, ale ta ani nešla vytlačit z tuby a v podstatě nijak nechutnala. Pak jsem si ale všimnul, že mi ji prodali rok a půl po datu spotřeby, takže to asi bude tím :).

Připojit reakci

host - xxx.xxx.221.217 (?)
1.4.2010 18:36

Upřednostnuji zubni pastu BIOFER neobsahuje fluor, mentol ani umělá sladidla a cukr sladkou příchut ji dodává výtažek z rostliny stévia kterou užívali indiáni. Pasta velmi dobře odstranuje zubni plak a její působeni je dlouhodobé zuby jsou po večernim vyčištěni i ráno krásně lesklé a bez povlaku. Pasta je k dostání v lékárnach nebo na netu za přijatelnou cenu okolo 70,- Kč

Připojit reakci

host - xxx.xxx.165.36 (?)
2.4.2010 23:39

Naše rodina používá zubní pastu glister už 15 let a jsme s ní spokojeni.

Připojit reakci

Aneta Línová (9) - xxx.xxx.35.146 (?)
20.6.2010 17:45

Ahojky. Taky bych se rádá vyjádřila k tomu tématu: Já jsem si naprosto oblíbila Mátovou pastu od Lavery. Velice mi voní i chutná a mám mnohem bělejší zoubky než předtím tuto pastu vlastně máme oblíbenou všichni v rodině, j sme na ní skoro závislí.Určitě vám ji doporučuji koupit a vyzkoušet. Já osobně si ji kupuji v obchodě Organic-time v Brně, ale kámošky si ji objednávají i na internetu.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.86.60 (?)
21.6.2010 7:20

Já teď používám pasty od fy Jason a celé dny mám zuby pěkně hladké a lesklé. To ovšem vůbec neznamená, že je večer řádně nevyčistím

Připojit reakci

Aneta Línová (9) - xxx.xxx.223.152 (?)
5.8.2010 14:01

Mátová zubní pasta od Lavery je super. Dříve jsem měla takový žlutý povlak na zubech a po používání této pasty ho již nemám. Používá ji celá rodina a moc jsme s ní spokojení. Též má moc příjemnou chuť

Připojit reakci

host - xxx.xxx.41.21 (?)
6.8.2010 9:21
já si teď koupila indickou pastu vicco a asi začnu experimentovat s přírodními pastami a zkoušet různé druhy, po téhle mi přestaly krvácet dásně, které mi krvácely už deset let a nepomohlo nic! taky už nemám citlivé bolavé zuby a vydrží celý den bez plaku. jen mi není úplně příjemná jakási mýdlová příchuť, kterou pak po vyčištění chvíli cítím v ústech...
Připojit reakci

host - xxx.xxx.86.60 (?)
6.8.2010 9:44

Mohu doporučit přírodní pasty americké firmy JASON. Po nich žádná mýdlová příchuť není.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.51.17 (?)
4.10.2010 11:08

Objednala jsem si zubní pastu Kiss My face "Trojitý účinek" a Urtekram zelený čaj s mátou, tak jsme zvědavá, jaké budou. K tomu i ústní vodu od Kiss My Face s aloe vera a mátou bez fluoru... Pak písnu, jaká spokojenost  Jinak mám vyzkoušeny zubní pasty od Sidhaleppy a jsou moc moc fajn.

Připojit reakci

Yanna (10) - xxx.xxx.35.100 (?)
9.2.2011 18:00

Ahoj. Mám vyzkoušenou a osvědčenou zubní pastu s mastichou(-od středověku je masticha známá jako prostředek na bělení zubů, vonný dech a také pro léčbu žaludečních potíží). Pokud si ji budeš kupovat, hoď do košíku také žvýkačky nebo surovou mastichu. Doporučuji :)

Připojit reakci

host - xxx.xxx.141.34 (?)
11.2.2011 11:31

ahoj, já používám pastu Stoma, je za velmi přijatelnou cenu a neobsahuje fluor, takže paráda

Připojit reakci
Založit nové téma Nápověda
  Název diskusního téma   Počet příspěvků   Datum   Počet návštěv
Slaná zubní pasta412.8.20143431
zubní pasta bez fluoru3911.8.201434867
Bělící pasta?62.5.20146161
Bělení zubů od kávy330.4.20143159
Citlivost zubů - Sensodyne522.10.20135051
White smile4319.9.201250765
Beleni zubu1815.7.201212788
Fluor v zubních pastách236.6.201220432
Yotuel216.6.20113655