Při poskytování těchto stránek nám pomáhají soubory cookie. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.
Další informace.
Ú v o d n í   s t r á n k a  |  Kontakty   

Akné > Aknecolor

Aknecolor

host - xxx.xxx.221.25 (?)
10.10.2017 10:41

AHoj holky pouzivam od dermacolu ten cover makeup a jsem s nim velmi spokojena na akne mi pomaha nejlepe kryt. :-) Jinak je ted i plno odstinu a je lepsi teda si objednat nejdrive dany vzorek te barvy kterou jste si vybrali at neplatite za neco co vam nakonec nesedne. na notinu to maji za dobrou cenu a plno tech odstinu skladem

Ukázat polohu příspěvku v diskuzi >
Připojit reakci

Nejnovější příspěvky v tomto vláknu:
AHoj holky pouzivam od dermacolu ten cover m..., host, 10.10.2017
Tak ja som si ten Aknecolor kupila, a vyhovu..., host, 3.6.2012
já si teda myslím, že to záleží na pleti každéh..., host, 17.9.2011
no tak ono je vidět že na obličeji něco máš, ta..., host, 17.9.2011
Aknecolor používám hodně dlouho. Dobře zakryje ..., host, 25.7.2011

Aknecolor

host - xxx.xxx.91.60 (?)
24.5.2008 21:59, počet návštěv: 132426
Přejít na: tento příspěvek (zjistit adresu)

Na problémy s akné a zakrytí a zároveň hojení pupínků mohu doporučit Aknecolor. Dá se koupit v lékárně (stojí cca. 100 Kč - taková oranžovo-hnědá krabička!) anebo ho předepíše lékař. Bratr měl velké problémy s akné a Aknecolorem si pupínky zakrýval a docela se mu to i zahojilo. I já jsem jej několikrát použila a vždy jsem s ním byla velmi spokojená! I odstín je super!!! Použili jste ho někdy? Jaký na něj máte názor vy???

Připojit reakci   

Aknecolor

host - xxx.xxx.184.129 (?)
30.5.2008 13:58
Přejít na: předchozí příspěvek | tento příspěvek (zjistit adresu)

můžu říct, že aknecolor je perfektní, na akne na obličeji bohatě stačí, vždycky mi hodně pomoh, bohužel mam i silné akne na zádech tak tam už má trošku problém, takže kdo máte silnější akné, tak šup na kožní a na antibiotika:) ale hlavně ne zinerit, jo:)

Připojit reakci

Aknecolor

host - xxx.xxx.91.60 (?)
30.5.2008 14:01

Musím se přiznat, že párkrát jsem Aknecolor použila místo make-upu (na celý obličej).  Ale byla jsem s ním docela spokojená... 

Připojit reakci

Aknecolor

host - xxx.xxx.35.235 (?)
31.5.2008 16:38

Tak to já se zase musím přiznat, že jsem dříve používala aknecolor místo make-upu, ale nepřinášelo to kýžený efekt. Teď jsem si koupila make-up Affinitone od Maybelline a je to mnohonásobně lepší! Je hydratační - což pleť s akné potřebuje - a obsahuje vitamíny :) A dobře kryje, pleť je hezky sjednocená :)

Připojit reakci

Aknecolor

host - xxx.xxx.40.1 (?)
3.7.2008 17:36

Já aknecolor používám už rok, na zakrytí akné a nedostatků, je to hodně dobré místo make - upu, ale akné mi to nijak nezlepšilo..:(

Připojit reakci

Aknecolor

host - xxx.xxx.56.170 (?)
4.7.2008 17:04

aknecolor používam asi rok..Byla jsem s ním spokojená do té doby než se mi z něho začali dělat jakoby dirky v obličeji..Proto jsem radši přešla na lehký make-up..:)

Připojit reakci

Aknecolor

host - xxx.xxx.60.62 (?)
6.7.2008 0:07

Aknecolor je možná dobrý na zakrytí nedokonalostí, ale já mám problémy s lesknoucí a mastnou pletí a tu už sjednotit nedokáže, takže se lesknu a jsem neuvěřitelně mastná.

Jediný make up který mě na tohle pomohl je Dermablend od vichy... s Normadermem krémem.

Připojit reakci

Aknecolor

host - xxx.xxx.23.12 (?)
8.7.2008 15:04

to ja jsem acnecolor pouzival jenom na noc.. jako nejak moc velkej zazrak to neni, ale pres den bych si to asi netroufnul dat.. mel jsem ho jednou celej den a lidi se na me divne divali...

Připojit reakci

Aknecolor

host - xxx.xxx.91.60 (?)
8.7.2008 17:06

Ony se ty odstíny Aknecoloru prodávají 2: hodně světlý a tmavý. Ale smícháním těchto 2 odstínů se vytvoří odstín, který pasuje každému!!! Nejlepší je si koupit Aknecolor i Aknecolor Light! Já jsem jej dlouhou dobu používala místo make-upu. Zakryl mi vždy úplně všechno a nikdy se nerozmazával!!! Seženete jej v každé lékárně! (Kdybych teď nezačala používat make-up Toleriane od La Roche-Posay, používala bych Aknecolor dál!).

Jestli ti můžu poradit: píšeš, že se na tebe lidi na ulici divně dívali. Bylo to nejspíš proto, že sis dal velkou vrstvu toho tmavého Aknecoloru. Zkus smíchat ten tmavý Aknecolor s tím Aknecolorem Light a zakryj jimi jen pupínky nebo nedostatky na pleti. Nedávej si ho moc! Jen jím zakryj veškeré nedokonalosti na pleti! Já jsem Aknecolor používala hodně dlouho a když se dobře rozetře, vypadá skvěle - jako kterýkoli jiný make-up!!!

Připojit reakci

Aknecolor

host - xxx.xxx.91.60 (?)
8.7.2008 17:15

... Ještě bych chtěla dodat, že u Aknecoloru je skvělé, že si odstín můžete namíchat sami!!! Jste-li v létě opálení, pak stačí trošinečka Aknecoloru Light vmíchat do toho tmavého. Přes zimu jsem to dělala naopak. A nikdy jsem nevypadala jako maska!!! Aknecolor sice typický make-up není, ale můžu jej doporučit. (Pokud vám jej předepíše kožní nebo obvodní lékař, zaplatíte za něj v lékárně o polovinu méně.)

Připojit reakci

Aknecolor

Toxiczek (kadeřník) (45) - xxx.xxx.200.157 (?)
8.7.2008 17:43
ja jsem aknecolor pouzival, ale nikdy jsem nedokazal smichat svetly s tmavym aby mi to sedlo k pleti, tak to pouzivam jen vyjimecne. kdyz se mi udela nejaky vetsi bolacek tak si to dam na noc. jinak baych zakryl svoje nedostatky tak pouzivam make up od maybelline a je to dream matte mousse odstin 40-fawn. jsem sice kluk, ale na tom jak vypadam mi hoden zalezi.takze at se na me lidi divaji jak chteji.kdy jdu nekam na akci tak si proset dam make up, pekne nageluju vlasy, luxusne se oblecu a ostatni mi muzou vite co :-)
Připojit reakci

Aknecolor

host - xxx.xxx.91.60 (?)
8.7.2008 18:20

Je každého věc, jak vypadá! Na osatní se vykašli - ať si každý říká co chce! Hlavně, že ty sám jsi se sebou spokojen! To je nejdůležitější!!!

Myslím si však, že používat Aknecolor na noc je zbytečné. Můj bratr má docela velké problémy s akné a Aknecolor používá už delší dobu. Ten Aknecolor však akné nevyléčí. Pokud má člověk problémy s akné, tak je nevyléčí nic, jen je určité přípravky mohou zklidnit. Za pár let akné zmizí (tak to říká kožní doktorka bratrovi). Podle mě Aknecolor slouží hlavně na to, aby zaryl akné a nedostatky na pleti = a to zakrývá perfektně!!! Měla jsem velké akné a Aknecolor mi ho velmi dobře skryl - nikoli vyléčil.

Jinak - make-upů je v dnešní době opravdu hodně! Stačí si jen vybrat... 

Připojit reakci

Aknecolor

Toxiczek (kadeřník) (45) - xxx.xxx.200.157 (?)
8.7.2008 18:43
to souhlasim :)...aknecolor akne moc neleci... zakryva, do urcite miri ma lecebny ucinek, ale ze by ho vylecil, to ne... zalei taky jak kdo ma odstin pleti... treba zkousel jsem ho poprve u sestrenky a akne se mi po nem strasne moc zhorsilo :D... tak sem to uz na sebe radeji neplacal... po nejak dobe jsem to zase skusil a uz to bylo ok, ale jak rikam nepadl mi k pleti. mel jsem to jako masku... v casopisu sem si nasel jaks pravne nanaset make up aby to vypadalo prirozene a dobre kryl... tak to tak delam a jsem spokojenej, sice de videt ze na te pleti neco ma, ale me je to fuk. hlavne ze mi to to akne trosku utlumi a zakryje :)))
Připojit reakci

Aknecolor

host - xxx.xxx.91.60 (?)
8.7.2008 19:49

Jj. Souhlasím! Pokud se cítíš líp a jsi spokojený, kašli na to, co říkají ostatní. Každý člověk má jiný vkus a jiné názory. Někomu se líbí to, někomu ono. A pokud se někdo někomu vysmívá, tak je na tom sám hodně špatně (není se sebou spokojený anebo ostatním jen závidí!!!) Mi taky záleží jen na tom, co si myslím , a ne co říkají ostatní! Přeji, ať vybereš ten správný make-up a jsi s ním spokojený!!! Ahojky!

Připojit reakci

Aknecolor

host - xxx.xxx.23.12 (?)
8.7.2008 20:37

ja jsem teda taky kluk a make up jsem pouzival od Vichy Normateint 15... akne jsem mel fakt strasny a odmital jsem chodit mezi lidi a jeden cas i do skoly, pac jsem mel strasne male sebevedomi.. dal jsem si make up a bylo to trosku lepsi.. ted uz mam plet ok.. tak si ho nedavam..

Připojit reakci

Aknecolor

host - xxx.xxx.254.1 (?)
21.7.2008 9:47

Můj dermatolog v žádném případě Aknecolor nedoporučuje, do budoucna budete mít zhyžděnou pleť. Za kvalitu se platí. Doporučuji make-up od Avéne.

Renáta

Připojit reakci

Aknecolor

host - xxx.xxx.94.102 (?)
23.7.2008 0:30

Me stacil jeden den... a plet o 200% horsi.

Připojit reakci

Aknecolor

host - xxx.xxx.204.4 (?)
3.6.2012 14:12

Tak ja som si ten Aknecolor kupila, a vyhovuje mi uplne perfektne.Krásne kryje, a lieči akne.Aknecolor Vám s najväčšou pravdepodobnostou neučinkuje preto, lebo Vaše akne, nie je  mykotickeho alebo bakterialneho povodu.Bud sú to rozhodené hormóny, alebo to môže byt aj stres atd.Pretože účinná látka klotrimazol je antimykotikum, ktoré často sposobuje akné vulgaris... Preto niekomu pomáha a účinkuje, inému zasa nie.

Připojit reakci

Aknecolor

host - xxx.xxx.172.254 (?)
26.5.2010 9:16

:-)

Připojit reakci

Aknecolor

host - xxx.xxx.174.50 (?)
15.8.2008 10:12

Zaplatíš za něj sice o polovinu méně... ale 30 korun za regulační poplatek u lékaře a 30 korun za recept... tak nevim jestli se to zrovna tady u tohoto vyplatí ale taky používám aknecolor a nemůžu si stěžovat... akorát někdy když nemám čas a špatně ho rozetřu tak mám pak jakoby vrásky, ptž ho mám třeba někde hodně... ale když chci být hezky nalíčená a dám si záležet tak to vypadá v pohodě

Připojit reakci

Aknecolor

host - xxx.xxx.51.120 (?)
18.8.2010 12:40

ahoj já aknecolor používám a jsem s ním spokojená... sidce mi akné neléčí ale spoň mi kůži neničí jak obyčejný make-up. Na zlepšení akné používám akneroxid... který opravdu funguje... a zesvětluje pokožku.

Připojit reakci

Aknecolor

host - xxx.xxx.123.214 (?)
17.9.2011 20:26

no tak ono je vidět že na obličeji něco máš, takže to vypadalo jako když máš makeup tak se nediv že lidi divně koukali :D: D na ženský je to něco jinýo, já ho místo makeupu používám a nic jako :D

Připojit reakci

Aknecolor

host - xxx.xxx.14.65 (?)
10.4.2010 13:08
Já ho používám už pět let jako make-up a nestěžuju si.Částečně mně zbavil mých problémů, zbytek díky své perfektní krycí schopnosti zakryje a je to.Nevím co bych bez něj dělala.Třeba by ho mohly vylepšit, třeba přídavkem zinku který na akné velmi pomáhá:-)Ale díky bohu za to co je
Připojit reakci

Aknecolor

host - xxx.xxx.122.140 (?)
17.4.2010 17:22

No ja som ho tiez pouzila miesto make-upu, no vobec som nebola spokojna! Na mne vyzeral uplne hrozne:(Moja tvar vyzera ako keby bola v maske! Mozno niekomu vyhovuje ale mne fakt nie! uz nikdy viac :D

Připojit reakci

Aknecolor

host - xxx.xxx.105.168 (?)
16.7.2010 12:09

Musím říci, že jsem absolutně spokojená používám ho místo make-upu asi rok a už bzch Aknecolor nevzměnila

Připojit reakci

Aknecolor

host - xxx.xxx.126.245 (?)
29.12.2009 23:56
Mohu se zeptat, jak sis teda poradil/a s těmi akne na zádech?? =)
Připojit reakci

Aknecolor

host - xxx.xxx.15.71 (?)
1.1.2011 13:59
ale me zinerit dokonale pomohl je nejlepsi nemam ani jeden uhr a navic se mi po nem zadne ani neobevily
Připojit reakci

Aknecolor

host - xxx.xxx.212.209 (?)
18.4.2011 9:46
Ah :) Teď sem byla u dermatoložky a ta mi zynerit předepsala :) Co je na něm špatně? Dále mi předepsala duac gel skinoren krém a eclaran
Připojit reakci

Aknecolor

host - xxx.xxx.73.137 (?)
20.4.2011 21:31

Jo jo taky mi zynerit predepsala, a doufala jsem, ze se mi to zlepsi... A tady na nej slysim samou kritiku... Achjooo :(:(:(

Připojit reakci

Aknecolor

host - xxx.xxx.14.55 (?)
21.4.2011 17:52

Mě se poslední dobou hodně rozšířilo akné a byla jsem radši na kožní ať mě předepíšou něco pořádného a dostala jsem ten zineryt. Máš s tím jako nějaké špatné zkušenosti? Já bych se akné ráda zbavila.

Připojit reakci

Aknecolor

host - xxx.xxx.195.7 (?)
22.7.2008 15:23

Acnecolor?... tohle už se mě naštěstí netýká... nemyslím, že bych si neuměla nanést makeup, ale prostě na denním světle aknecolr fakt nevypadá hezky. Doporučuju přejít na lehčí makeup. A že potřebujete zakrýt nedokonalosti?? Doporučuju makeup Cover od Dermacolu. Je mnohjem víc krycí :) používám ho jen jako korektor a super ;)

Připojit reakci

Aknecolor

host - xxx.xxx.91.60 (?)
25.7.2008 19:48

Make-up Cover od Dermacolu jsem si před pár dny koupila a je fakt perfektní!!! Perfektně kryje! I s odstínem jsem spokojená! Jen mám strach... Neucpává tento make-up hodně pokožku??? Nechtěla bych mít za pár let "zhyzděnoý" obličej.  Neznáte někdo make-up, který pleti neškodí??? Je vážně Dermacol (Cover) tak dobrý, anebo byste si raději koupily jiný??? Prosím, poraďte. Díky!

Připojit reakci

Aknecolor

host - xxx.xxx.223.29 (?)
26.7.2008 12:44

Tak já si dovolím přidat zkušenosti s coverem od dermacolu. Používala jsem ho několik let, světlé odstíny. Jedna tuba vydrží tak na rok, možná více. Nejdříve klady - cover kryje stoprocentně. Neznám nic, co by takhle dokázalo zakrýt kruhy pod očima, žilky, pihy, cokoliv. Musí se nanést na něco mastnějšího - podklad-aby šel pěkně rozetřít. Cover dělá masku jedině tehdy, pokud není šikovně rozetřený a je ho moc. Já jsem se to naučila brzo - roztírat ho tak, aby to vypadalo přirozeně. Později jsem ho používala hlavně jako korektor.

Říkám, několik let. Když má člověk na sobě cover, má dokonale sjednocenou pleť, žádné barevné nesrovnalosti, kruhy pod očima, nic. Vypadalo to perfektně.

Má to ale háček. Složení té pasty je totiž obludné. Je to minerální olej s pigmentem plný parabenů a konzervantů. Teoreticky by se to ani nemělo kazit, mě se třeba jedna tuba po x letech stále nekazila. Tudíž je to silně konzervovaná chemie, která kryje tak krásně právě proto, že neuvěřitelným způsobem ucpává a umrtvuje pokožku obličeje. Jsem ráda, že jsem s ním skončila. Stačí si přečíst složení-následuje šok. Je to chemické, poškozuje to po dlouhodobém používání kůži-kdo říká že ne kecá a pleti to jenom ubližuje, nedodává jí to žádné prospěšné látky.

Já už teďka jenom lehký přírodní makeup, dermacol už nechci vidět, kromě toho je testovaný na zvířatech. Takže sbohem, dermacole. Je už to zase dlooouuhá doba, co jsem s ním skončila, a vracet se k němu nikdy rozhodně nebudu.

Připojit reakci

Aknecolor

host - xxx.xxx.60.111 (?)
26.7.2008 14:27

mam sem tam nakej pupinek ale ted uz spis vubec ale i kdybych driv mel kdovijaky akne tak jako kluk bych si na ksicht fakt make-up nepatlal to se nedivim ze na tebe lidi divne cumej

Připojit reakci

Aknecolor

host - xxx.xxx.91.60 (?)
26.7.2008 15:17

Včera jsem si dala na obličej ten make-up Cover od Dermacolu. Alergická na něj nejsem. Je docela v pohodě, ale... je tak strašně moc tuhý a hutný, jako nějaká mast (např. Pityol)!!! Jde strašně špatně roztírat, i když jsem si před použitím tohoto make-upu namazala obličej krémem Dove. Tento make-up skvěle kryje - to je pravda!!! Zakryje úplně všechno!!! Ale raději zůstanu u LRP a Miss Sporty ...  I ten Aknecolor jako "make-up" je na obličeji příjemnější a není tak "těžký" jako Cover!!! Myslíte, že make-up 24 h control od Dermacolu je lepší??? Neznáte někdo dobrý krycí make-up, který by ale nebyl tak tuhý a neucpával pokožku jako Cover??? Díky! 

Připojit reakci

Aknecolor

host - xxx.xxx.91.60 (?)
26.7.2008 15:28

Tak já už vážně nevím...  Ničí pleť více Aknecolor nebo Cover od Dermacolu??? A co si myslíte o Toleriane - make upu od La Roche-Posay??? Díky za jakékoli odpovědi!!! Budu moc ráda, podělíte- li se o zkušenosti s jakýmikoli make-upy.

Připojit reakci

Aknecolor

host - xxx.xxx.234.93 (?)
26.7.2008 15:34

aknecolor nepoužívám... cover od Dermacol by se měl nanášet ve slabé vrstvě a jen na potřebná místa (pupínky, červené skvrnky,...) Toleriane používám už půl roku. je skvělý, pleť nedráždí, na obličeji ho skoro necítím, perfektně kryje... prostě nejlepší make-up na celém světě.

Připojit reakci

Aknecolor

host - xxx.xxx.116.180 (?)
2.5.2010 18:00
ráda bych souhlasila... ale nejde to... mě teda přijde vážně dost na nic... neuvřitelně mi přesušuje pleť a to se pod něj i mažu vysoce hydratačním krémem... bohužel mě dost zklamal..
Připojit reakci

Aknecolor

host - xxx.xxx.133.154 (?)
26.7.2008 15:48

Já mám od LRP Toleriane a maximálně mi vyhovuje.Vydrží dlouho, stačí ho málo a překryje nedostatky.K němu nemusím mít ani korektor.Fakt záleží na typu pokožky.Mě prostě Dermacol pudr nesedl, sháněla jsem na léto.Když se mi leskne čelo a brada a osypala jsem se.Ted sháním nějaký jiný bez těch parabenů, PEGů a kdovíco ještě.Asi vezmu tu Biodermu, nebo Avéne protože jsem na pudr od LRP nenatrefila.Nemáte zkušenosti ještě s Alverde?Nebo jiný, budu moc vděčná za radu :-) A ještě ty testry.Přijde mi že lékárnách nechtějí vůbec testry dávat.Občas mám plet takovou mdlou, tak jsem chtěla prubnout rozjasňovač Vichy-prý testry nemají ale můžu vyzkoušet přímo v lékárně z tubičky.Bylo to takový potupný, já si tam jak pipina nanášela rozjasňovač a kolem chodili zákazníci.Radši vyzkoušet doma.Mimochodem, zkoušel ho někdo, mě přijde že zůstane hlavně na prstech ale na obličeji už moc ne.Jinak mi pleť nepodráždil.

Připojit reakci

Aknecolor

26.7.2008 15:56

LRP má také pudr? to jsem nevěděla

Připojit reakci

Aknecolor

host - xxx.xxx.133.154 (?)
26.7.2008 18:24

Právě že jsem na něj nikde nenatrefila, tak jestli ho vůbec mají v sortimentu-neví někdo :-(

Připojit reakci

Aknecolor

host - xxx.xxx.23.1 (?)
4.8.2008 8:52

Doporučuji make-up La Roche-Posay Toleriane. Má lehkou konzistenci a krásně kryje pleť. Mám ho a jsem spokojená... Aknecolor v žádném případě nedoporučuji..Renata

Připojit reakci

Aknecolor, La Roche-Posay - moje zkušenost

host - xxx.xxx.91.60 (?)
4.8.2008 16:41

Já také mohu doporučit make-up La Roche-Posay - Toleriane!!! Lepší make-up snad ani neseženete! (I když je docela drahý. Těch 30 ml stojí cca. 480 Kč, ale vydrží dlouho!!! Opravdu dlouho!!!)... Chtěla bych se s vámi podělit o mou zkušenost: Před pár dny jsem začala brigádně pracovat jako pokojská. Mám hodně pokojů a v některých - abych je dala do pořádku - se opravdu namakám, až se pořádně zpotím!!! Po make-upu Toleriane od LRP se mi (když jsem spocená) dělají na tváři pupínky (strupy), ale make-up vydrží i ten pot! Nesmyje se, jen mám strupy na tváři. Zkusila jsem si dát 2 dny Aknecolor (jako make-up). Ten se sice po zpocenéí trošinečku vymyje, ale nedělají se mi po něm vůbec žádné vyrážky/strupy, ani nic podobného!!! Večer při odlíčení nemám ani jeden pupínek, kdežto po LRP mám!!! Čím to je? Neucpává ten LRP nějak moc póry??? Kryje ale bezva! Můžu se potit celý den a ještě večer ten make-up drží, ale celé čelo mám po něm strupaté, kdežto po Aknecoloru nemám nic!!!... Jinak mám doma ještě make up od Miss Sporty. Sice to není nějak moc kvalitní kosmetika, ale s make upem od Miss Sporty jsem nidky žádný problém neměla a bezva kryje! Po pár hodinách se sice úplně smaže, takže ho musíte aplikovat na obličej několikrát denně, ale strupy po něm také nemám!!! Jinak jsem si v drogerii koupila polský make up NEL za 49 Kč a je úplně stejný jako ten od Miss Sporty! = Dobře kryje, nemám po něm strupy, ale za cca. 2 hodiny se sám úplně vymyje...  Takže - ať chci nebo ne, do práce musím bohužel používat Aknecolor, ale přes víkend, když jedu někam pryč, používám Toleriane od LRP. Toť má zkušenost...

Připojit reakci

Aknecolor

host - xxx.xxx.57.232 (?)
22.1.2011 16:55
Já Aknecolor používám, na celou plet. Vyzkoušela jsem i různé přípravky od maybelline, max factor, rimmel, vichy... ale Aknecolor mi vyhovuje nejvic. Hodně záleží na tom, jakou tu plet opravdu člověk má. Nejde říct, tohle nesedlo mně, nesedne to ani ostatním... Prostě zkoušet Zkoušet...
Připojit reakci

Aknecolor

host - xxx.xxx.66.32 (?)
7.4.2009 23:36

A co zkusit mineralni make up? na leto..je lehky, kryje tak stredne, plet neucpava..jen chvilku trva nez se s tim zauci..:)vsechny ty covery a pod... doporucuju jenna nedostatky..ale zbytek pleti radejc nechat dychat

Připojit reakci

Aknecolor

host - xxx.xxx.255.237 (?)
3.6.2010 14:43

Čauki, mám celkem mastnou pleť a v určitém období v měsíci fakt hnusně obsypanou pleť pupínkama... koupila jsem si make-up od alverde s bio mandlemi-nejsvětlejší odstín, protože mám moc světlou pleť... Musím říct, že vypadá maximálně přirozeně, není to nějak moc velká chemka, takže ani pleti moc neškodí, protože je ultralehký, ale na zamaskování nějakých větších pupínků není moc vhodný, protože moc nekryje. Vždycky jsem si musela dopomoct dalšími přípravky(korektory a pudry),  ale nejsem zrovna příznivce takových těch nepřirozených masek namalovaných na obličeji, takže jsem celkem spokojená... uvažovala jsem, že bych si koupila Aknecolor, ale podle toho co tu čtu, tak asi zůstanu a zdravějšího Alverde :)

Připojit reakci

Aknecolor

host - xxx.xxx.123.214 (?)
17.9.2011 20:36

já si teda myslím, že to záleží na pleti každého. je to individuální. jedna má známá použíá aknecolor už dlouho a má hezkou plet a aknecolor si nemůže vynachválit :))

Připojit reakci

Aknecolor

host - xxx.xxx.184.102 (?)
12.8.2008 15:07

promiň,ale já mám takový dojem, že právě Dermacol na zvířatech netestuje

Připojit reakci

Aknecolor

host - xxx.xxx.91.60 (?)
13.8.2008 16:55

Ano, Dermacol na zvířatech opravdu netestuje!!! Píše to i na svých internetových stránkách. Všude píše: "dermatologicky testováno", což je podle mě testováno na lidské kůži, nikoli na zvířatech!!!

Připojit reakci

Aknecolor

host - xxx.xxx.174.50 (?)
15.8.2008 10:18

make-up Cover od dermacolu sem taky používala... a mě teda hodně ucpával a zanášel póry... a to sem ho používala jen jako kdyby korektor... je to takovej hodně težkej make-up... ale zas je pravda že kryje snad nejlíp co sem kdy viděla..ale já teď používám korekční tyčinky a ty kryjí skoro stejně..akdyž se vybere ten správny odstín tak to nejde ani moc vidět...

Připojit reakci

Aknecolor

host - xxx.xxx.16.79 (?)
26.5.2010 14:22

Uměl by mi někdo poradit, který odstín coveru od Dermacolu je barevně nejpodobnější acnecoloru? Acnecolor mi sedí barevně, ale bohužel se mi po něm dělají vyrážky.

Připojit reakci

Aknecolor

host - xxx.xxx.221.25 (?)
10.10.2017 10:41

AHoj holky pouzivam od dermacolu ten cover makeup a jsem s nim velmi spokojena na akne mi pomaha nejlepe kryt. :-) Jinak je ted i plno odstinu a je lepsi teda si objednat nejdrive dany vzorek te barvy kterou jste si vybrali at neplatite za neco co vam nakonec nesedne. na notinu to maji za dobrou cenu a plno tech odstinu skladem

Připojit reakci

Aknecolor

host - xxx.xxx.172.123 (?)
12.8.2008 11:58

Já jsem naprosto spokojená s kamufláží od Janssenu... používá jí moje kosmetička a nemůžu si ji vynachválit... vyjde mě na cca 150,-- Kč a vydrží fakt dlouho... je to taková malá krabička, ale nelekejte se... stačí ho fakt málo... používám ho i jako make-up... prostě vezmu houbičku na make-up a jedu, a větší pupínky hezky ručně prstíkem zakamufluju... přes to nějaký pudr a můžu si pískat. Pleť je krásně sjednocená. Jen si musíte dávat bacha, abyste toho nenanesli příliš, abyste nevypadali jak maska! Navíc je i voděodolný.

Tak snad jsem trochu pomohla. Pa

Domča

Připojit reakci

Aknecolor

host - xxx.xxx.84.250 (?)
19.12.2008 22:39

Ja používám aknecolor jako make-up. A myslim že je to docela cajk.Mam strach vyzkoušet jiné make-upy protože bych za ně dala třeba 100 kaček ale pak by se na mě nehodili.Tak radši zustavam u aknecolor. Míchám si tmavej odstín s tim světlým a je to nejlepší! Takže zatim doporučuju :)

A kdyžtak... napište mi jaký použivate make-up vy.Hlavně nějaky levny a takový, ktery nezatěžuje plet a dobře kryje :) dik.Terka

Připojit reakci

Aknecolor

host - xxx.xxx.174.94 (?)
19.12.2008 23:04

Já používala taky aknecolor, ale potom mi to přišlo jak maska... tak jsem si koupila Dermacol cover, ten dávám vždy jen na pupínek, ne na celý obličej... poté přepudruju a super:-)

Připojit reakci

Aknecolor

host - xxx.xxx.245.18 (?)
20.12.2008 19:28

Jako opravdu z mé zkušenosti a z ostatních nedoporučuju aknecolor pač ucpává hodně póry a vaše pleť nevypadá hezky ani přirozeně ale jako omítka. Je to sice z lékarny ale těch umělých barviv co tam je ne neskutečné množství a vůbec není přírodní.

Já osobně doporučuju buď dermacol s tea tree oil, který sem používala asi rok a teď po delší změně sem začala používat make-up Maybelline Affinitone a je ještě k tomu s vitamínem E a minerály, které pleť potřebuje nejvíc.

Takže kdo ma ještě doma aknecolor tak tu chemikalií šupněte do koše a pořiď te si zdravější make-up. Přece vám záleží na vaši pleti ne? A co se píše o make-up, že jenom škodí tak to není pravda on spíš pomáhá pleti např. před nepříznivými vlivy počasí, chrání pleť před prašným prostředím a celkově dodává pleti vitamíny. Ale to si musíte vybrat ten správný make-up.

Připojit reakci

Aknecolor

20.12.2008 21:26

Jjjj souhlasím, affinitone taky mám, zatím nejlepší make-up, který jsem kdy měla... A ta cena je skvělá! Ale jinak ten demracol cover je jako korektor taky fajne. Používáte přes Affinitone pudr?Jestli ano, můžu se zeptat jaký?

Připojit reakci

Aknecolor

host - xxx.xxx.245.62 (?)
21.12.2008 20:25
podle mě není třeba používat pudr pokud používáte make-up od maybelline affinitone pač když si ho rozetřete na tvář tak si můžete všimnout i jeho pudrového složení je to takové jemné a rychle ten make-up zasychá a vůbec se nestírá takže takový tekutý make-up a pudr v jednom :)
Připojit reakci

Aknecolor

host - xxx.xxx.91.60 (?)
22.12.2008 19:25

Ahojky! Pokud vám můžu poradit, Aknecolor nepoužívejte pořád místo make upu! Zničíte si jím pleť! Aknecolor je mast, která se používá k léčbě akné a k zakrytí pupínku, ale neměl by se pužívat na celý obličej místo make upu! Jestli vám můžu poradit, z těch levnějších make upů kryje So Matte od Miss Sporty (cca. 100 Kč), ale po pár hodinách se ten make up smazává, ale jinak kryje dobře! Dále pak o trošku dražší je Affinitone od Maybelline, ale je nejlepší!!! Tento make up je opravdu skvělý!!!  Dobře kryje! Cover od Dermacolu mám taky, ale nepoužívám jej, protože je hodně "hutný/tuhý". Ale úplně nejradši ze všech make upů mám Toleriane od La Roche Posay!!!  Tento make up seženete v lékárně za cca. 480 Kč. Je docela drahý, ale 100 % dobře kryje, zakryje úplně všechno, vydrží celý den, vůbec se nerozmazává!!! a navíc - tento make up vydrží hodně dlouho, protože stačí malilinkaté množství! Takže: z těch levnějších vřele doporučuji Affinitone od Maybelline, z těch dražších je nejlepší Toleriane od La Roche Posay! Hodně štěstí! A Aknecolor hoďte do koše!

Připojit reakci

Aknecolor

host - xxx.xxx.91.60 (?)
22.12.2008 19:41

... jinak používám trošku pudru, který nanáším na make up Toleriane, a to pudr zn. Miss Sporty - Bronzing Powder. Je výborný a nebyl drahý! 

Připojit reakci

Aknecolor

22.12.2008 20:51

A není ten pudr od miss sporty třpytivej, když se jmenuje bronzing powder? Hodí se na celou pleť, nebo jen na líčka? Docela se mi líbí, i když značku miss sporty nemusím. Ale bojím se, abych pak nebyla moc bronzová nebo trpytivá:-)děkujuuu

Připojit reakci

Aknecolor

host - xxx.xxx.91.60 (?)
23.12.2008 13:44

Ne, ten pudr právě vůbec není třpytivý! Nevím, proč se tak jmenuje. Je takový oranžovo-hnědý. Já si jej někdy dávám na celý obličej i krk a někdy jen trošku na líčka (podle příležitosti). Než si ho koupíš, podívej se na něj v drogerii DM! Není moc drahý a je úplně skvělý!!! Opravdu stojí za to! 

Připojit reakci

Aknecolor

host - xxx.xxx.245.58 (?)
25.12.2008 13:43

Myslím si, že i bez pudru je to dobre. Mě stačí jen ten make-up od maybelline affinitone a je to v pohodě nic víc na to dávat nemusím. A pak stačí už jen řasenka. Toť vše k mojí spokojenosti :)

Připojit reakci

Aknecolor

host - xxx.xxx.33.27 (?)
18.4.2009 17:04

můžu říct že mýmu sebevedomy dost pomohl!!!jenomže ja mela hodne akne a tak se mazala všude-celý obličej.a byla sem ráda když sem přišla že školy a mohla si to všechno smít.strašně se mi mastil nos, po delší době nošení se mi dělali šupinky na tvařích a kolem pusy sem mělasuchou kůži.dneska sem ráda že se mi akne zlepsilo a už ho nemusim použivat.bylo to hrozny nosila sem ho furt divim se že sem s nim nechodila i spát.!ani odpadky bych bez nej nevyhodila.připadala sem si bez nej jako nahá

Připojit reakci

Aknecolor

host - xxx.xxx.31.1 (?)
18.5.2010 19:53

affinitone?po přečtení kladných ohlasů jsme odešla do koupelny, abych ho vyzkoušela podruhé (poprvé se mi jevil jako naprosto odpuzující).. a účinek? strašný! nedokonalosti vůbec nekryje, jen vysušuje a navíc vypadá jako tónovací krém.. naprostá hrůza

Připojit reakci

Aknecolor

Viky Podlomska (1) - xxx.xxx.202.66 (?)
3.5.2009 9:20

no ten acnecolor..je fakt dobry musim se přiznat používam to na cely oblicej a pomaha mi to..a ni se tak nelesku moc..vždy po naneseni aknecoloru prepudruju pudrem (bilim)at to neni tak do oraznzova..sem spokojena.Ale někdy mam pocit že se mi pupinku dela vvic z toho aknecoloru.

Připojit reakci

Aknecolor

3.5.2009 9:28

acnecolor určitě na celý obličej ne... jen bodově na pupínky. A jaký používáš pudr?

Připojit reakci

Aknecolor

host - xxx.xxx.4.38 (?)
27.7.2009 12:25
Cau... ja aknecolor pouzivam tak 3 mesice a co se tyce jeho uvadenych ucinku zakryti/lecba, tak se dost rozchazeji. Prvni tak dva tydny aknecolor perfektne vysusoval pupinky ale ten ucinek moc dlouho netrval. Na druhou stranu zakryti cervenych pupinku je opravdu vyborny... Mam tmavy odstin a pokud si ho nanesete v malem mnozstvi, tak je efekt stale dobry a navic po 20 minutach se to pekne slije s barvou pleti. Takze jedna rada :-) naneste si ho a ven vyjdete az za 20 minut a nikdo nic nepozna:-)
Připojit reakci

Aknecolor

host - xxx.xxx.97.49 (?)
9.8.2009 22:38

Ahojky.No podle mě je Aknecolor k ničemu. Pro člověka který má rozsáhlejší akné je nejlepší zajít si na kožní at s tím něco udělá nejlepší je prostě odborník. Já osobně sem aknecolor používala asi 3 měsíce a nebylo to k ničemu nejen že nemůže nahradit místo makeupu protože se rozmazává ale navíc i nevyléčil ani jeden z mých pupínků ale spíš je ještě ucpával a došlo ke zhoršení... 

Připojit reakci

Aknecolor

host - xxx.xxx.223.2 (?)
15.8.2009 21:45

měmoc nepomohl a přes den se na pleti srazil

Připojit reakci

Aknecolor

host - xxx.xxx.48.24 (?)
18.8.2009 16:23

ahojky holky... mně aknekolor pupínky vysušuje... a je to dobré... lepe se hojej... ale nedoporučuju na celou pleť... ahoj

Připojit reakci

Aknecolor

host - xxx.xxx.100.66 (?)
27.8.2009 22:28

Čaute lidi, já sem si ze začátku dávala aknecolor na celý obličej, ale pak se mi v oblasti čelistí začaly dělat vyrážky, teď si ho dávám jen na čelo, nos a zakrývám si jím i kruhy pod očima. je pravda, že v létě se mi docela sráží, ale jinak je úplně v pohodě. používám teda světlý, ale i když mi kámošky říkají, že vypadám jak smrtka, tak mě je to jedno. je to lepší než chodit rudá jak pako. to s tím smícháním světlého a tmavého je dobrý nápad, asi to zkusím... pozdravuje vás všechny moje kámoška Lenička, Teichmannů mějte se fajn, čusss

Připojit reakci

Aknecolor

host - xxx.xxx.174.166 (?)
8.9.2009 13:22

Ahoj já Aknecolor používala ten světlý, ale jediný co je na něm dobrý, že zakryje pupínky, nic víc... že by mi nějak pomohl... teď zkouším brát Acneon a jestli to za ty prachy nebude stát, tak už nevíím co... dost mi jednou pomohl Zynerit, jenže pak jsem měla úplně vysušenou pleť..takže mi ho doktorka už nepředepsala...

Připojit reakci

Aknecolor

host - xxx.xxx.231.98 (?)
9.9.2009 14:14

Ahojky, já taky používám aknecolor, už ho používám asi rok, a už skoro nemám na obličeji žádné akné. ae myslím si že má i za to zásluhu make-up který sem si tedka pořídila je to s oil-free. Je to make-up od essence - clear&matt oil-free. Vážně mi to pomohla a už mám jen 3 pupínky =o) taky se přiznám ež mám problém s akné an zády. Když sem byla na prohlídce u doktorky tak mi řekla abych si došla ke kožnímu abych s tím neměla později náké větší problémy. ae ješte sem se tam nedoplazila. A doufám že až se tam dostanu tak nevýjdu jenom s receptem na nákou mastičku jako je aknecolor, protože mi acnecolor vubec nepomáhá. Tak držím vám palečky.PapiQ

Připojit reakci

Aknecolor

host - xxx.xxx.50.209 (?)
22.10.2009 16:39
Chtěla bych se zeptat, mám mastnou pleť a z make-upu ktery mam se mi kazi oblicej. Nemate nekdo nejake zkusenosti s nejakym makeupem ktery by byl dobry na mastnou plet aby se neleskla ale taky aby nenicila plet?
Připojit reakci

Aknecolor

host - xxx.xxx.194.209 (?)
27.10.2009 23:17

I já potvrzuji, že je velmi účinný

Připojit reakci

Aknecolor

host - xxx.xxx.3.54 (?)
31.5.2010 17:26

Aknecolor mi předepsala má doktorka a velmi mi pomohl. Zakryje to akné dobře a ošetří pleť... měla jsem jí suchou a zničenou a navrátila mi rovnováhu pleti :) jsem velmi spokojená a vždy ho nosím všude s sebou...

Připojit reakci

Aknecolor

host - xxx.xxx.149.32 (?)
2.8.2010 20:38

vůbec nepomáhá mam ho doma a je k ničemu

Připojit reakci

Aknecolor

host - xxx.xxx.169.44 (?)
25.12.2010 0:41

mě aknekolor pomohl jedinej a to sem zkusila všechno možný (teda až na roaccutane a HA), taky ho používám na celej obličej ale když píšete že to po čase zničí pleť tak asi zas začnu používat normální make-up..

Připojit reakci

Aknecolor

host - xxx.xxx.169.192 (?)
23.9.2010 13:21
mě to teda nepomáhalo, jen trochu ze začátky..nejlepší je pityol!!!do rána puínek zmizí a stojí 30 kč, takže paráda :D
Připojit reakci

Aknecolor

host - xxx.xxx.249.26 (?)
3.10.2010 11:56

ahoj, jestli muzu poradit, pisete tu o smichani dvou aknecoloru pro dosazeni nejidealnejsi barvy, ja pouzivam toleriane 13 od la roche a super, zakryva velmi pekne, smaozrejme pokud mate akne na ktere jste uz predtim sahali a met tam ted strup, tak makeup zakryje tu zarudlost ale se strupem si neporadi, ale to tak je u vsech makeupu. Jinak jako make up mi velmi pomaha a pisu to proto, ze mi prijde lepsi koupit tento jeden nez kupovat dva a mixovat je. Ale je to na kazdem no. A k Vichy-rikala mi kosmeticka a posleze i slecna v lekarne, kdyz jsem si to sla overit, ze Vichy na plet neni moc dobra volba, lepsi je La Roche nebo Bioderma, ale Vichy je pry uplne stejna kosmetika, jako napr. Loreal a pry nema nic spolecneho s dermatologickou lecebnou kosmetikou, ale za to pry jsou od nej super pripravky na vlasy napriklad, ja osobne mam doma sampony dercos a na mastne vlasy a v pohode, ale zadny zazrak.

Připojit reakci

Aknecolor

host - xxx.xxx.6.15 (?)
18.1.2011 14:59
mě pomáhá i na opary, krásně ho vysuší a za pár dní ani stopy :-)
Připojit reakci

Aknecolor

host - xxx.xxx.106.123 (?)
25.7.2011 11:06

Aknecolor používám hodně dlouho. Dobře zakryje pupínky a v konečné fázi je podsušuje takže pupínek zmizí o něco rychleji.

Připojit reakci
Založit nové téma Nápověda
  Název diskusního téma   Počet příspěvků   Datum   Počet návštěv
Aknecolor8310.10.2017132427
Jak vám pomohl aknecolor?949.10.2017154372
Zinek a akné5128.9.2017109799
Proti akne - Zineryt1533.9.2017336131
Moje rada na akné2663.9.2017445105
Akné - bez líčení ven?23.9.2017556
Primitivní, avšak nejúčinnější léčba akné, 100% účinnost53.9.201721218
Náplasti Balea proti akné823.8.201722499
Akné32215.8.2017473678
Co me zaručeně zabralo na akné?36115.8.2017690372
Vrátí se akné po vysazení antikoncepce?8824.7.2017144360
Antikoncepce - na akné2076.7.2017357085
Ajurvédský čaj Nimba2423.6.201763078
Akné skvrny, flíčky 222.6.20171188
Fleky po akné + aknenormin330.5.20172454
Jedina moznost jak se navzdy zbavit akne je vyhojit jejich loziska10525.5.2017138496
Jak na boláky?3324.5.201797644
hloubkové čištění u kosmetičky7819.5.2017123469
Hormonální nerovnováha - dá se spravit něčím jiným než HA?352.5.2017110885
Hlíva ústřičná na akné166.4.201725268
Suchá citlivá aknozní pleť218.3.20171985
Aknenormin214.3.20175946
Akné - příprava heřmánku213.3.20174766
Je dobrý tento hydratační krém na akné?213.3.20174441
Jáký je podle vás nejlepši čistící gel?4013.3.201765925
Krémy proti akné - červená pleť113.3.20173895
Okurka - hydratace113.3.20173531
Už jsem zoufalá10413.3.2017161983