Při poskytování těchto stránek nám pomáhají soubory cookie. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.
Další informace.
Ú v o d n í   s t r á n k a  |  Kontakty   

Akné > Jak vám pomohl aknecolor?

Jak vám pomohl aknecolor?

host - xxx.xxx.251.181 (?)
9.10.2017 16:37
Ja aknecolor používala od 16 let snad deset let v kuse jako make-up a urcite pleť nezničí. Alespon tedy moje zkusenost.. Ted je mi 43 a lide mi obcas říkají slečno, jen se zasmeji a reknu vek... Důležitá je hydratační pece pod aknecolor. Používala jsem leta Vichy, jak rano, tak i na noc. A pokud chcete byt zdravi a dobre vypadat, snažte se jist zdrave hlavne omezit cukr! To je skutečný zakyselovac a stale bojují i po letech se mu vyhýbat.
Ukázat polohu příspěvku v diskuzi >
Připojit reakci

Nejnovější příspěvky v tomto vláknu:
Ja aknecolor používala od 16 let snad deset let v ..., host, 9.10.2017
Já nevím no.. Každý má jinou pleť, ale mě se taky ..., host, 17.3.2017
Mě teda nepomohl a na obličeji mi to udělalo..., host, 30.7.2013
Také nosím aknecolor místo make-upu, a v pri..., host, 26.7.2013
Tak projíždím stránky s boji s akné, protože..., host, 16.7.2013

host - xxx.xxx.74.30 (?)
9.1.2009 16:00, počet návštěv: 154372
Přejít na: tento příspěvek (zjistit adresu)

Zdravím všechny, chtěla bych slyšet nějaké vaše zkušenosti s přípravkem aknecolor? Zajímalo by mě taky jestli někomu např. akné zhoršil, což bych právě nechtěla. Teprve jsem si ho totiž zakoupila tak nevím no... Děkuju všem:-)

Připojit reakci   

host - xxx.xxx.185.206 (?)
9.1.2009 16:29
Přejít na: předchozí příspěvek | tento příspěvek (zjistit adresu)

Tak tomu říkám dobrý postup - nejdřív si něco koupit a pak se teprve začít ptát a zjišťovat, jaké to vlastně je 

Připojit reakci

host - xxx.xxx.74.30 (?)
9.1.2009 16:37

Tak četla jsem pár příspěvků už žejo, ale chtěla jsem slyšet víc reakcí víš.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.185.206 (?)
9.1.2009 17:04

A tak to je zas fakt - čím víc informací člověk má, tím líp... 

Připojit reakci

host - xxx.xxx.132.33 (?)
9.1.2009 20:08

Hlavně si ho nikdy nedávej na celej obličej jako make-up. Je to to nejhorší co pro plet muzes udelat a budes vypadat jako maska. Jinak me nijak nepomohl. ¨Nepomohl, ale zase nezhoršil :)

Připojit reakci

host - xxx.xxx.74.30 (?)
10.1.2009 11:02

Tak mám pleť světlejší(ne že bych zase byla nějaká bledá) takže jsem si koupila ten světlý a myslím, že na večer to nepůsobí efekt masky, když už jsem si ho teda dala na celý obličej aspoň že když už nepomohl tak ani nezhoršil no

Připojit reakci

host - xxx.xxx.91.60 (?)
12.1.2009 16:17

Nepoužívejte Aknecolor na celý obličej místo make upu!!! Kupte si normální klasický make up, nikoli Aknecolor! Aknecolor slouží pouze na to, aby vám skryl pupínek, neslouží jako make up! Akonecolorem si zničíte pleť, budete-li jej používat na celý obličej!!! 

Připojit reakci

iwka (12) - xxx.xxx.2.227 (?)
13.1.2009 16:05

tak pleť mi určitě nezhoršil!! ;)... ale když si ho na sebe naneseš tak to vypadá docela nepřirozeně radši si kup ten tmavší (je ještě light ale ten je moc světlej) a k tomu ještě nějak uplně světlej normální makeup na tvoji pleť a smíchej to dycky.. pak to vypadá určitě líp a jako kryje to pupínky taky ;-).. mě to teda docela pomohlo, nemůžu si stěžovat a vydrží dlouho už ho mam 3 měsíce a ještě mi tam zbývá 1/4 tuby ;) :D... tak snad sem ti pomohla no s rozhodováním xD

Připojit reakci

host - xxx.xxx.98.31 (?)
9.3.2011 15:50

Souhlasím s příspěvkem 91.60, používat Acnecolor pouze na jednotlivé pupínky, když už by jej chtěl někdo používat. Používala jsem Acnecolor kolem 18-20lety a namísto, aby mi pomohl, měla jsem ještě horší pleť, než před jeho používáním, myslím, že je lepší rát nějaké vitaminy, než si plácat na obličej něco co pleť ještě zhorší, taky mi to ucpávalo póry, přitom tam píší, že neucpává póry! i kdybych neměla na pořádný makeup, tohle už si v životě na obličej nenaplácám, ikdyž makeup potřebuji, nechápu, jak to můžou kožní lékaři někomu doporučovat!!! Používám makeup Vichy a   na ten už 5let nedám dopustit. Někomu to třeba pomohlo, ale mně teda v žádném případě, spíš mi to opravdu zhoršilo pleť

Připojit reakci

host - xxx.xxx.255.143 (?)
24.5.2011 17:35

Aknecolor (světlý) používám už 3 roky místo make- upu a je super. Musí se tam dát přiměřená vrstva a ne jak to někteří nosí že by se to znich dalo škrábat... :-) Mě se velmi osvedčil, akne se mi zlepšilo.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.60.3 (?)
24.5.2011 19:45

Aknecolor se nemá používat na celou pleť místo make-upu. Pleť nemůže dýchat, zničíte si pokožku. Jsou i make-upy, které jsou více krycí, Aknecolor se má používat JEN na akné. Doporučuji třeba make-up z lékárny Toleriane od La Roche-Posay - ten je taky krycí a na pleti dobře drží. Aknecolor nepoužívat místo make-upu.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.32.225 (?)
26.7.2013 15:52

Také nosím aknecolor místo make-upu, a v primerene vsrtve! Nee jako pastiku na oblieji, jako to nosi nekteré holky. Ale jelikož nejsem ani světlá a ani tmavá, kupuji si oba dva a míchám to. Barva je pak skvela, prirozena. Plet se mi rozhodne zlepsila, oproti normalnimu make-upu. Pouzivala jsem make-up at uz drhay, tak ty jak delaji primo, ze se maji pouzvat na plet s problemy jako je akne. Po make-upu byla moje plet hrozne mastna, a pupinky se delali vic a vic. Aknecolor je sice pro oblicej s takovymi prolemy jako droga, ale sama doktorka mi ho doporucila. A vazne mi pomohl. Pupinky vysusi, a tim padem jsou rychleji pryc. Nestezuji si! ;) Ale jak rikam - hlavne v primerene mire!! :)

Připojit reakci

host - xxx.xxx.76.63 (?)
30.7.2013 8:43

Mě teda nepomohl a na obličeji mi to udělalo masku, nejvíc mi zabraly  ampulky SynCare Micro Ampoules Anti Acne

Připojit reakci

host - xxx.xxx.33.137 (?)
17.3.2017 10:04
Já nevím no.. Každý má jinou pleť, ale mě se taky osvědčil používám ho místo make-upu přijde mi skvělé, že kryje a ještě léčí 😉
Připojit reakci

host - xxx.xxx.102.54 (?)
13.1.2009 19:56

zalezi na typu pleti, me prijde ten tmavej otresnej, je tmavej az moc a tim light si zamazavam jen pupinky na obliceji celem to vypada jak maska

Připojit reakci

host - xxx.xxx.91.60 (?)
13.1.2009 20:55

Tak si kupte oba 2 Aknecolory: ten tmavý (v tom hnědo-oranžovém obalu), i ten "bílý" - Aknecolor Light a smíhejte je!!! Před nanesením na tvář smíchejte trošku toho světlého s tím tmavým, a určitě dostanete pěkný odstín (podle toho, jaký odstín pleti máte, namíchejte si buď více toho světlého nebo více toho tmavého =) nemusí to být 1:1).... Ale jestli vám můžu poradit, raději si kupte normální klasický make up! Aknecolor se nemá používat na celou tvář místo make upu. Má sloužit jako "mast" na zakrytí akné.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.74.30 (?)
14.1.2009 23:01
Nj tak už ho používám opravdu jen k zakrytí nových pupínků. A neměli jste někdo z aknecoloru takový pocit, že může ucpávat póry? Já právě nevím příjde mi strašně hutný, tak se už bojím že ikdyž s ním jen zamažu pupínek tak to jenom dopomáhá k tomu, že se po nějaké době objeví znovu na stejném místě dvakrát větší.
Připojit reakci

host - xxx.xxx.91.60 (?)
15.1.2009 10:53

Aknecolor se má mazat jen na pupínky, ne na celou pleť! Je hodně hutný, tuhý, je to mast! Podle mě póry ucpává, proto se má raději použít klasický make up, ne mast Aknecolor!

Připojit reakci

host - xxx.xxx.64.90 (?)
2.6.2009 16:50

Tak dneska mi kožní řekla, že make-up (Dermacol) prý ucpává póry, tak že mi předepíše Aknecolor. Tak jsem zvědavá, myslím že stejně zůstanu u svého Acnecoveru od Dermacolu a Aknecolor budu používat jen lokálně na pupínky a ložiska. Zatím jsem s Dermacolem docela spokojená, nepřijde mi že by mi ty póry nějak ucpával nebo akné zhoršoval (taky obsahuje tea tree olej, takže by měl spíš léčit) ale je fakt, že se mi někdy obličej pěkně zmastí a leskne se - co s tím? Bojím se, že spíš pudr by ucpával póry - máte nějaké zkušenosti?

Připojit reakci

host - xxx.xxx.198.200 (?)
15.7.2011 18:35

zdravím, já mám jednak aknecolor doma a ten si dávám jen na postižená místa a když si s tim vyhraju, tak pupínek není vůbec vidět a navíc po nějaké době (tak 2 dny) vysuší pupínek tak, že se oloupe a zmizí. Jinak jestli můžu poradit, tak nejvíc super je pudr od manhattan, myslím že 2 v 1 ale nejsem si jistá - ten plet dokonale zakryje a navíc plet vypadá být matná, také když sem ho jednu dobu používala každý den, tak se mi plet opravdu zlepšila, takže si myslím, že i chrání...

Připojit reakci

host - xxx.xxx.75.219 (?)
4.9.2009 17:44

Aknecolor používám od 17ti let, nemám s ním žádné problémy.Pory se mi ucpávaly po klasickém makeupu.Záleží na typu pleti.Jinak není pravda, že tmavší vypadá jako maska.Dává se ho menší množství a roztírá doztracena ke krku.Já ho mám jako náhražku místo klasického makeupu a pleť se mi rozhodně nemastí, ani nezhoršila a nové pupínky se mi nedělají, ani nezvětšují.Naopak, na sluníčku se mi pleť nevysuší, ale je vláčná.Z mých zkušeností, mohu jen doporučit.No a večer používám Zineryt, na doporučení kožní lékařky.Na každou pleť, má vše jiný účinek.čauky ....

Připojit reakci

host - xxx.xxx.98.31 (?)
9.3.2011 16:56

Aknecolor vypadá jak maska, ikdyž si ho dáte méně, a na to zlepšení pleti ti určitě pomohl Zineryt, v žádném případě ne Aknecolor, 90% lidí to píše všude na diskuzích, takže na tom asi něco bude, že Aknecolor ee

Připojit reakci

host - xxx.xxx.169.198 (?)
31.5.2011 20:16

Také používám tmavý aknecolor místo makeupu a večer a ráno si aplikuji zineryt a plet se mi už během 14dnů výrazně zlepšila!!

Připojit reakci

host - xxx.xxx.108.189 (?)
24.1.2009 19:06

Můžu říct, že aknecolor používám už tři roky -jenom na zamazávání pupínků a jsem s ním spokojená.Kupuji si tmavý i světlý a míchám je.Samotný je buď hodně světlý nebo zase moc tmavý.Jinak aknecolor krásně kryje a když si toho nedáváte moc, tak vypadá přirozeně.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.160.91 (?)
7.2.2009 23:11

Aknecolor jsem si pořídila také s úmyslem ho používat jako make-up:-) Zpočátku jsem ho používala na celý obličej, ale po měsíci jsem si všimla že vypadá dost nepřirozeně. Teď ho mažu jen na pupínky a přepudrovávám. Hodí se spíše jako korektor, nikoli jako make-up!!! Po velice dobrých ohlasech na Affinitone od Maybelline jsem se rozhodla si příští týden pro něj zajít :-) Jinak používám antibakteriální pudr miss sporty a je super. Měla jsem i make-up a korektor ale hrůza, obličej vypadal jako maska, prostě nepřirozenost! Ale ten pudr je fajn :-)

Připojit reakci

Zuzana (2) - xxx.xxx.72.33 (?)
9.2.2009 13:05

mně aknecolor nepomohl- bylo mi asi 13 byla jsem u kožního a ten mě přemluvil ho používat jako make up, na celý obličej.. no a akne se čím dál víc dělalo a kůže se loupala... zničila jsem si tím celou pleť..pak jsem se vykašlala na nemožnýho kožního...

Připojit reakci

host - xxx.xxx.118.47 (?)
3.3.2009 14:37

ja jsem si ten aknecolor kupovala a odost se mi plet zhorsila tk nwm

Připojit reakci

host - xxx.xxx.121.104 (?)
21.4.2009 18:55

Obecně makeupy ucpávají pory a u mě aknecolor nebyl vyjimkou. To, ze udajne ma jakesi antisepticke ucinky, je podle me marketingovy blud. Pouzivam ho jen vyjimecne na lokalni mista, pokud to jinak nejde. Jinak ruce pryc od vsech makeupu, ver mi!

Připojit reakci

host - xxx.xxx.202.224 (?)
21.4.2009 20:07

Mě tedy Aknecolor totálně zhuntoval pleť a začaly se mi poněm dělat takový veliký boláky.Po čtyrech měsících užívání jsem ho mrskla do koše.Přes půl roku mi trvalo než jsem si pleť dala do kupy.

tak tedy - neaplikovat ho na celý obličej, ucpává pory a pěkně huntuje pokožku!!!

Připojit reakci

host - xxx.xxx.91.60 (?)
22.4.2009 12:48

On také nepatří na celý obličej! Patří pouze na zamaskování pupínku!

Připojit reakci

host - xxx.xxx.63.226 (?)
20.9.2009 19:10

Pro me to jsou tady jen dohady.Jedna verze nepouzivat na cely oblicej a druha pouzivat an cely oblicej.Ja ho treba osobne na oblicej pouzivam a zadny vedlejsi ucinky to nema normalne pusobi jako make-pu.Myslim, že by to proste kazdej mel vyzkouset sám jak na neho bude jeho plet reagovat.Treba tak normalne jak u me azjisti ze je bezvadnej..

Připojit reakci

host - xxx.xxx.140.159 (?)
3.4.2010 22:22

Jako já ho používám asi už 2 roky, dřív jenom na určitý místa a teďka spíš na celej obličej, protože mám pupínků víc a když si to dám jenom na určitý místa, tak to vypadá dost divně, mám ten tmavší a když si to pořádně rozmažu dostracena, tak to vůbec nevypadá jako maska a myslím si, že to pory neucpává nebo určitě miň než normální make-upy :-)

Připojit reakci

host - xxx.xxx.219.4 (?)
3.4.2010 22:57

Aknecolor je léčivá pasta, tzn. není to make-up, aby se roztíral po celém obličeji do ztracena. Má se nanášet jen bodovitě. Dávat to i na zdravou pokožku je ke škodě, protože vysušuje a jednat obličej obhozený Aknecolorem má šlehu, jelikož tato léčivá pasta nedrží, ztéká a obličej naleští jedna básen. Už jen vyjít na maškarní...

Připojit reakci

host - xxx.xxx.8.45 (?)
4.4.2010 1:34

acnecolor je nejnepotrebnejsi vec na svete je neskutecne hutny a tim ucpava pory a komedony se vtvari jeste vic nejlepsi recept na akne je si na oblicej nepatlat makeup od utlych let ale az kdyz je to opravdu nutne-mluvim z vlastni zkusenosti ja jsem zacala aknecolor pouzivat ve 14 letech kdy jsem to nepotrebovala ale vsechny holky ho mely tak ja taky a dodnes toho lituji protoze ted ve 20 mam pupinky jako nejaka pubertacka a to pouzhivam pripravky od kozniho lekare ale ucinky jsou vzdycky jen chvilkove sama nevim co si mam s tou moji pleti delat kosmeticka nepomaha koozni taky ne tak snad jen ptel na hlavu hahaha je pravda ze se mi po aknecoloru acali delat takove jakoby roznipane bolacky coz jsem hned zamitla a uz aknecolor nepouzivam da se rict ze mi ted zazrak znucil plet a horko tezko ji davam do kupy ('pouzivala jsem ho cca3roky)

Připojit reakci

host - xxx.xxx.91.60 (?)
22.4.2009 12:35

"Kosmetické mýty":

Make up škodí pleti:

Toto platilo dříve, kdy make-upy stahovaly pleť a nedovolovaly jí dýchat. Dnes ale kosmetické přípravky obsahují jemné a pěsticí přísady, které pleti mohou prospívat. Make-up také chrání pleť před nepříznivými vlivy prostředí, jako je počasí nebo prach a jiné. Samozřejmostí je ale večerní dokonalé odlíčení."

Toto je článek z jednoho časopisu... Budete-li chtít vědět podrobnosti, napíšu vám o tom více...

Připojit reakci

host - xxx.xxx.243.162 (?)
6.5.2009 23:58

Aknecolor se používá na noc, když se třeba objeví boulička (začínající akné) tak si to dejte jenom lokálně na jedno místo, kde se objeví. Krásně to vysuší tak do 3 dnů a akné se ani neobjeví. Používala sem ho na celý obličej, pleť se mi zhoršila a začala se olupovat. Pro zakrytí pupínků je nejlepší Make-up Dermacol Filmstudio Barrandov Prague je to šedá krabička a tuba je zlatá... Je to nejlepší make-up který sem kdy měla. Je Hypoalergenní, voděodolný (ne jako Aknecolor) a extrémně krycí, používají ho i vizážisti, který líčí modelky a stojí pouhých 129kč... Takže doporučuju!!!

Připojit reakci

host - xxx.xxx.91.60 (?)
7.5.2009 18:59

Myslíte make-up Cover od Dermacolu (Filmstudio Barrandov Prague)???

Připojit reakci

host - xxx.xxx.45.1 (?)
9.5.2009 20:37

Přesně tak, acnecolor nenahrazuje makeup, když si ho dáš na celej obliček, budeš vypadat jako maska a navíc se za chvilku budeš celá lesknout. Neřekla bych že pomáhá akne léčit. Já osobně ho používám k zakrytí pupínků, ne k léčbě.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.192.167 (?)
1.6.2009 21:43

Aknecolor používám asik 3 roky. Na podzim a na jaře míchám tmavý se světlým, v zimě světly a v létě tmavý. Rostírám si ho na celý obličej, používám ho jako make-up. Mám s ním skvělé zkušenosti. Bez něj bych určitě vypadala hůř než v součastnosti. Používám ho denně a žádné stížnosti nemám. Můžu vám ho doporučit! 

Připojit reakci

MartinQa (41) - xxx.xxx.194.178 (?)
1.6.2009 21:53

mám tmavý a neřekla bych že má nějaké účinky tak maximálně na chvilinku pupínek zakryje ale to je všechno... jediný co mi kdy pomohlo je Neutrogena

Připojit reakci

host - xxx.xxx.243.241 (?)
2.6.2009 17:08

ja nevim mě prijde ze kdyz se pouzije jako make up ze plet ucpava a na dennim svetle vypada hrozne neprirozene a moc nezakryje uplne, teda ted mam namysli ty vystouple zarudle pupinky...

a neutrogena mi celkem pomohla, jen ne ta proti cernym teckam... nic i na ne nezabralo :-(((

Připojit reakci

host - xxx.xxx.91.60 (?)
2.6.2009 17:13

Aknecolor používáte na celou pleť místo make-upu???  Chudák Vaše pleť!...   Pak se za nějaký čas nedivte!...

Připojit reakci

host - xxx.xxx.243.241 (?)
4.6.2009 18:31
no jo tak zkusila jsem to... protoze zadny dobry makeup na "prekrti" jsem nemela ;).. uz ho nepouzivam.. ted jen nejaky stay matte od rimellu ktery neni na pleti ani videt a pudr k tomu...
Připojit reakci

host - xxx.xxx.91.60 (?)
5.6.2009 19:44

Aknecolor není make-up, je to spíše taková tuhá mast, která slouží na zakrytí pupínků. Nepatří na celou pleť!!!  Někdo tvrdí, že mu Aknecolor pupínky léčí, mi však kdysi pupínky pouze překrýval! Už ho nepoužívám. Já osobně na zakrytí doporučuji make-up Toleriane od La Roche-Posay (prodává se v lékárně)! Stojí sice okolo 480 Kč, ale za tu cenu vydrží i rok!!! Stačí jej používat v opravdu malinkatém množství!!!

Připojit reakci

host - xxx.xxx.159.130 (?)
4.6.2009 18:26

Aknecolor som pouzivala, ale vobec mi nepomahal, ja som nim len zakryvala vyrazky.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.184.201 (?)
6.6.2009 21:18

Ja ho používám na celou plet jako make up, pak si ještě trošilinku nanesu Miss Sporty - Make-up So Clear Anti-Bacterial a pak ho ještě přepudruju a nezdá se mi, že by se mi plet zlepšila nebo zhoršila, ale pouze zakryje..a na celou plet ho používám asi 2 rokem, a přijde mi uplně normální..nezhoršil mi plet..ale zase nevím, asi to nevypadá přirozeně na světle..kupuju si ten tmavší, a plet nemám uplně světlou, protože ještě chodím na solárko, tak mám plet trochu tmavši..tak snad to neni tak hrozný na světle..já to posoudit neumím...

Připojit reakci

host - xxx.xxx.83.193 (?)
6.6.2009 22:10

Proč probůh, když je tady x milion krát napsáno, že aknecolor se nemá používat na celou pleť, protože pokožka pod ním nemůže dýchat, příliš vysušuje a můžeš si jedině tak pohoršit!

A krom toho, proč na masku od Acnecoloru naneseš ještě normální make-up?? to má být spíš v opačném poradí - make-up a co se nepovedlo zakrýt, dorazit aknecolorem...

Připojit reakci

host - xxx.xxx.91.60 (?)
7.6.2009 11:20

No comment!!!... 

Připojit reakci

host - xxx.xxx.215.130 (?)
7.6.2009 12:09

No celkem jste mě vyděsili... aknecolor používám na celý obličej tak 2-3 roky. Sice v minimálním množství, ale používám. Pleť nemám nejlepší, i když nejhoršího akné jsem se s věkem zbavila. Tak třeba bude problém v požívání aknecoloru...  zítra ju vybrat nějaký nový make-up.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.242.194 (?)
8.6.2009 8:33

aknecolor obsahuje antibiotikum clotrimazolum-je to tedy leciva mast, ne makeup... spis bych to pouzivala lokalne nebo zkusila treba tyden se jemnou vrstvou namazat - pak uz bych ale jen lokalne, na antibiotikum vznika rezistence, tak by to treba pak tak nepomahalo.

ohledne ucpavani poru - rano si zkuste hodne studenou vodou oplachovat oblicej, pory se stahnou a treba pokud to nekomu pory ucpava, muze to malinko eliminovat...

Připojit reakci

host - xxx.xxx.119.62 (?)
15.6.2009 16:48

Acnecolor light používám pár dní a roztírám si ho po celém obličeji.Přijde mi totiž dost divné, když mám jednu půlku obličeje natřenou a druhou ne, tak už to raději napatlám všude, ať nevypadám jak strašák... moje kožní mi říkala, že to můžu použivat i jako make-up.Ale i ona se může mýlit, když jsem si přečetla vaše názory zde, že by se to nemělo takto používat. JInak myslím, že má dost dobré krycí účinky a časem uvidím, zda i léčivé, ale myslím, že by mohl pomoci, zdá se mi celkem dobrý...

Připojit reakci

host - xxx.xxx.147.33 (?)
17.9.2010 14:13

nemistifikujte -  clotrimazolum není antibiotikum, ale antimykotikum. Tzn. lék proti plísním!!!

Připojit reakci

host - xxx.xxx.72.40 (?)
21.6.2009 11:12

Já jsem ho taky používala na celý obličej a umřímně to nedoporučuji... Pleť se mi ještě zhoršila, vypadalo to nepřirozeně a leskla jsem se. Když jsem se přepudrovala, vypadala jsem jak chodící odlupujícíse omítka... teď používám make-up od Vichy a jsem 100% spokojená. 

Připojit reakci

host - xxx.xxx.94.237 (?)
27.6.2009 17:15

Aknecolor už NIKDY!! Koupila jsem si ho jako make-up protože ho použivala moje sestřenka jako make-up, ja měla plet celkem dobrou, jen nesjednocenou, použivala jsem ho na celej obličej a tedka když se kouknu neodličena do zrcadla vypadam jak pupinkovatej šašek, všude mam ucpany pory a samý pupínky!! Hlavně na bradě, čele a nosu!! Aknecolor mi vyloženě zkazil pleť, vůbec si ho nekupujte :(je to fakt děsny! Pul roku používání a nemužu skorem mezi lidi :(dřív mi stačil pudr tedka nevyjdu ani s košem bez toho abych se musela namalovat. Někomu pomuže a někomu se plet zhorší.. :(

Připojit reakci

host - xxx.xxx.211.196 (?)
29.8.2009 20:27

naprosto s tím souhlasím!!!  když mi acnecolor doktorka poprvé předepsala měla jsem pár pupínků. po jeho používání (a to sem ho používala opravdu jenom na ty pupínky!!!) sem měla opravdu strašnou pleť,                                               akné se nekonečně zhoršilo a byla sem celá červená!!! (a to nejsem alergička a nemám ani citlivou pleť)           trvalo mi to 3 roky než se mi podařilo s přírodní kosmetikou škody jakš-takš napravit- ale stejně bez make-upu už z domu moc často radši nevylejzám
ikdyš někomu by to třeba vyhovovat mohlo ale moje zkušenosti jsou horor.rozhodně nedoporučuji

Připojit reakci

host - xxx.xxx.102.96 (?)
6.7.2009 12:19

s aknecolorem mám zkusenosti uz snad 3-4 roky..mé kamarádky ho používají místo make-upu, protože je levný, dobře kryje..s akné se trapím nejméně 6let a mám ledas co vyzkoušené. Vystřídala jsem několik kožních lékařu a ať mi napsali sebelepší mast nikdy se mi akné nezlepšilo naopak např. po aknecoloru se pleť vysušuje a jak tady zaznělo nemel by se nanášet na celý obličej což se moc nedá, člověk se zakrytými místama vypadá jak strašák tj. stejně ho kazdý dá na celý obličej. Dokonce lékařka mi řekla, že mi aknecolor způsobil další kožní problémy..Proto ho rozhodně nedoporučuju lidem, co nemají problémy s akné a pouzívají ho jen jako levný make-up co vydrží měsíce. Na akné doporucuju Bioderm stojí pouhých 50,- vlasy a nehty vypadají konečně zdravě a plěti to jen prospělo(hodně se doporučují pročistující čaje). Můj závěr je takový= Vykašlat se na aknecolor, který stejně neřeší problémy s akné naopak začnete být na něj závislí neboď perfektně kryje, raději zlepšete jídelnícek, umývejte a umývejte obličej gely z lékáren(bioderma atd.),akné se samozdřejmě hodně zlepsí po antikoncepci, a používejte raději pul roku lehce krycí make-up který neucpává pory sice si asi nebudete připadat tak dobře neboď krycí účinek nebude jak od aknecoloru, ale za pul roku trpění a starání se o plet snad stojí za to aby jste se nemuseli stydět vynést koš bez tuny make-upu na obličeji.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.137.46 (?)
2.8.2011 20:25

Já zase nedoporučuji antikoncepci, protože se po vysazení akné vrátí i v horší formě-osobní zkušenost. Zdravý životní styl je sice ok, ale taky ve většině případu nepomáhá vyloženě na akné. Pupínky způsobuje bakterie Acne vulgaris, tudíž... kdo trpí nebo začne trpět větším akné Acnecolor nepomůže, protože obsahuje jen antimykotikum. Taková Acne vulgaris si strašně libuje v mastném prostředí a hlavně tam, kde není kyslík... takže patlání a matlání make-upů, acnecoloru podobných s... ve velkých vrstvách na problematickou pleť fakt nic nevyřešíte.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.147.4 (?)
22.10.2009 17:00

ahojky! ja osobně na něj nedam dopustit ale když se mě moje učitelka ptala co použivam tak prej že aknecolor je škodlivy a plet leda niči tak nevim co je pravda...

Připojit reakci

host - xxx.xxx.197.11 (?)
28.10.2009 14:21

Nechápu, všechny moje kamarádky používají aknecolor jako make up ani nemají problémy z akné, a všichni jsou spokojené. Jedna z nich má dokonce mamku lékárnici. Už jenom, že je to AKNEcolor,by určitě póry ucpávat neměl. Jako maska vypadá díky tomu, že si dáváte toho tuny na obličej. Dobře se roztírá a stačí troška. Určitě si ho koupim taky 

Připojit reakci

host - xxx.xxx.90.59 (?)
28.10.2009 14:54

Acnecolor není make-up, je to obarvené léčivo na akné. Obarvené je proto, aby lidem z kosmetického hlediska umožnovalo jeho aplikaci i na denní nošení, ne proto, aby si to některé dívčiny na sebe patlaly jako levný make-up. Dává se na jen na jednotlivé pupínky, či postiženou plochu. Nepochopím ty, které jej používají aniž by akné měly.

Jedna z nich má maminku lékarnici? No a?! Copak ty nevíš, že není doktor jako doktor, není lékarnice jako lékarnice, není student plzenských práv jako student plzenských práv atd.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.98.31 (?)
9.3.2011 16:47

Moje řeč, právě, že ještě k tomu, že má slečna maminku lékírnici, tím víc nepochopím, že si to na obličej patlá. Je to největší zlo pro pleť, používala jsem 2 roky a netušila, co je to za humus, již nikdy více!!! Raději koupím makeup od Vichy, který vydrží i rok, stačí jen kapka na celý obličej a navíc póry opardvu neucpe. Acnecolor ucpává, ikdyž tam píšou, že ne

Připojit reakci

host - xxx.xxx.224.13 (?)
11.8.2010 15:28

bohužel mamka používá už několik let s makeupem, vypadá jak maska a nemůžu ji to odnaučit:-(

a také nevýhoda je že je velice lehce stíratelný, takže hrůza, já ho používám jen když chci něco moc dobře ukrýt a normální makeup to nepřekryje, ale jinak je hroznej

Připojit reakci

host - xxx.xxx.80.96 (?)
11.8.2010 1:37

Mám ho teprve druhý den, ale už se mi zdá že působí.

Kryje fakt perfektně a myslim že dobře dezinfikuje.  Je fakt že se ho nesmí dát moc jinak je potom člověk jak maska. A určitě bych si ho nedávala moc okolo očí aby pak z toho nebylo moc vrásek. Jinak se mi zdá ok.

Každej to asi musí vyzkoušet sám..

Připojit reakci

dvacka (1) - xxx.xxx.217.146 (?)
11.8.2010 10:40

Ved ho skus, podla mna sa z toho nevyhadzes, moze ti to skor pomoct alebo nie no, nezda sa mi, ze by bol aknecolor nejako drazdivy alebo nieco, ja s nim mam len taku skusenost, ze ho pouzivam ako make-up, je to skor take male placebo, nezda sa mi, ze by pomahal, urcite nie na celu tvar, ale len na tie skarede miesta a zvacsa ho pouzivam len doma, aby ked sa pozriem do zrkadla, nezacnem zas tak velmi riesit cervene flaky no..

Připojit reakci

host - xxx.xxx.227.163 (?)
16.9.2010 17:49
Ahoj aknecolor používám už 2 měsíce a musim říct že se to jenom zlepšuje sice pomalu ale řece ták hodně štěští :)
Připojit reakci

host - xxx.xxx.119.64 (?)
8.3.2011 1:14

Ahoj, já to vyřešila tak že nepoužívám ani make-up ani nějákej aknecolor (maximalne trochu pudru na nos když se mě leskne :D).Nejlepší je přirozenost ;)...přece se z pár pupínku nezboří celý svět :D.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.76.176 (?)
3.5.2011 16:27
Nevím, asi záleží na jednotlivci, ale Aknecolor používám už týden na celý obličej (protože mám malé pupínky všude a chci se jich zbavit) a vážně mi pomáhá. Nechápu ty holky, co tu píšou, že ho používaly třeba dva roky jako make-up. Kdyby někoho z vás napadlo si přečíst příbalovou informaci, tak zjistíte, že se může používat MAXIMÁLNĚ 4 týdny. To je pak jasné, že vám může po delším používání zničit pleť. To není chyba Aknecoloru, ale vaše. Proto bych ostatní od používání neodrazovala. Akorát je třeba si přečíst leták.
Připojit reakci

host - xxx.xxx.144.80 (?)
24.5.2011 15:09

To je pravda, ale já ho používám už delší dobu a jsem s Aknecolorem velmi spokojená. Akorát mi vadí jediná věc, že občas se mi objeví na čele a na spáncích tmavší skrvny. Jinak Aknecolor doporučuji.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.24.63 (?)
25.5.2011 18:41

Aknecolor používám už dva roky a nemůžu si ho vynachválit, vůbec mi pleť nezanáší a přijde mi že mi ji i dokonce zlepšuje, ale je na kažné jak mu to bude vyhovovat. Promě je to jednička!!.:)) Doporučuji!!

Barča.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.106.176 (?)
3.7.2011 11:06

Nechci tady moc machrovat, ale nejlepší je nejprve si přečíst příbalový leták, kde píšou používat max. 4 měsíce a ne jak tady nějaké holky píšou používám už 4roky..a je super!! to je celkem kravina kdyby byl super a poáhal jim tak ho po těch 4 letech už dávno nepotřebují protože pleť už mají uzdravenou.Nicméně aknecolor jsem si zakoupila i přes tuto negativní diskuzi a používám ho už asi cca 7dnů a řekla bych že peť se celkem dosti zlepšila je sice pravda že první aplikace byla děsná, použila jsem ho jako klasický make-up a Aknecolor mi udělal jak vy říkáte masku: D nic méně jsem si obličej očistila a aknecolor jsem aplikovala znovu jen v ohodně menší vrstvě než předtím a s výsledkem jsem byla velice spokojená zakryl nežádoucí pupínky a potupně je i zredukoval na minimum. Málem bych zapoměla četla jsem tu jetě jeden příspěvek, který mi utkvěl v hlavě, kde jedna holčina píše že se používá Aknecolor na noc a po určité době se jí pleť upně zhoršila(pleť se sloupávala, a ucpávaly se jí póry..).Myslím si že udělala to nejhorší co mohla, protože večer má pokožka dýchat a ona udělala právý opak právě večer se póry nevíce rozšiřují a ona tam naplácá krycí krém-pastu: D:D tak to už je moc: D Na večer úplně postačí, když si pleť očistíte kvalitní kosmetikou(čistící pleťová voda+čistící pleťové mléko) určenou přesně pro váš typ pleti.Takže kdybych to mohla schrnout tak aknekolor je dobrý jen vědět jak ho správěně používat a výsledek se dostaí po určité době sám:)) 

Připojit reakci

host - xxx.xxx.215.14 (?)
3.7.2011 13:18

Mno pokud Aknecolor ucpava pory, tak je jedno jestli si ten zazram krem-pastu davas na oblicej pres noc nebo ve dne :D: D ucpe ti to pory stejne jako te slecne, ktera si ho davala na co.

Jeste k pribalovemu letaku - jj pise se tam pouzivat max. 4 mesice a krome toho jeste pouzivat mistne a ne na cely oblicej jak to delas ty :D

Připojit reakci

host - xxx.xxx.34.126 (?)
3.7.2011 19:11
ale když má někdo akné místně všude?
Připojit reakci

host - xxx.xxx.90.3 (?)
3.7.2011 22:35

Tak pak patří do ruk kožního lékaře!

Připojit reakci

host - xxx.xxx.215.190 (?)
23.7.2011 21:21

nj ale co když kožní lékař doporučil používat aknecolor

Připojit reakci

host - xxx.xxx.31.39 (?)
16.8.2011 11:20

Já bych řekla žeucpe pory, ale nechci strašit.B.B

Připojit reakci

host - xxx.xxx.158.161 (?)
20.3.2012 21:31

Mě Acnecolor předepsala doktorka a řeknu Ti, že jsem s ním spokojená jen napůl... Na jednu stranu si akné zakryješ a nejde tolik vidět, ale zase strašně vysušuje pokošku. A nevidím vůbec žádné změny, takže ho teď používám jen jako make-up, ale jenom na akné! Myslím si, že účinky závisí pouze na pleti, jak kdo ji má promaštěnou, kolik obsahuje vitamínů atd.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.167.51 (?)
21.3.2012 7:31

mam acnekolor a používám ho na celý obličej. akné mam po celém obličeji tak přece si ho nebudu davat na každy pupínek zvlášť :-D vždyť to bych byla celá poťupkovaná :-D Jinak není špatný, ale nějak dobrý taky ne.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.219.121 (?)
21.3.2012 13:53

A víš, že Aknecolor se má používat max. měsíc, pokud se nepletu. Ta doba je uvedená v příbalovém letáčku. Jak poťupkaná? Takže ti nesedí odstín? V tom případě máš "zaťupkaný" celý obličej a vytvoří ti efekt masky, jelikož ti nesedí odstín.

Připojit reakci

21.3.2012 14:12

Milá paní a jak si mám asi vybrat, když jsou jen dva odstíny :-) |Povídejte

Připojit reakci

21.3.2012 14:13

a masku nemám. Je to celkem dobrý make up :) nebo špiš takhle žádny zázrak ale na vyhozeni taky ne.

Připojit reakci

21.3.2012 23:41

Sama píšete, že jsou jen dva odstíny a ani jeden vám nesedí. Takže když to i přesto používáte na celou pleť namísto skutečného make-upu, efekt masky si tím vytvoříte, jelikož vám tato mastná pasta nesplyne s pletí! A není to celkem dobrý make-up, protože toto není make-up :-) Vsadím se, že kdyby takový Fucidin krém (atb k léčbě akné) byl obarvený, tak by se objevil zase nějaký koumák, který by si tím zamazal celý obličej namísto make-upu. Levná nahrážka :-)

Připojit reakci

Kateřina Šimůnková (11) - xxx.xxx.89.46 (?)
22.3.2012 10:20

Co se týče aknekoloru, tak bohužeš špatné, neuvěřitelně mě pálil, na vině bude asi clormatizol, který obsahuje, nicméně vysušující efekt tu je. Navíc ani jeden odstín mi nesednul. Mám pleť s olivovým podtónem a ten jeden odstín je spíše cihlový a ten druhý porcelánový... takže za mě ne! Lepší je nanést sérum na akné a poté překrýt podkladovým krémem např.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.238.8 (?)
22.3.2012 12:53

Aknecolor je vlastně to samé co mast Clotrimazol. Jen Aknecolor je obarvený.

Připojit reakci

22.3.2012 16:10

mě taky někdy palí :-D ale jenom když si rozškrábnu nějaký pupínek. Jinak si pod něho davám krém a na to bázi od dermacolu a výsledek je OK a během dne si to přepudruju a vydrží docela dlouho. Pokud bych ho měla oznamkovat jak ve škole tak tomuto make upu bych dala za 3. 

Připojit reakci

Kateřina Šimůnková (11) - xxx.xxx.89.46 (?)
22.3.2012 20:36

jj, tak ta 3 by asi odpovídala. Mě bohužel štípe skoro všechno musím přiznat, poslední dobou musím spíše používat všechno na přírodní bázi. Chci vyzkoušet ten ekologický podkladový krém od Oriflame. Obsahuje bio bambucké máslo a kokosový olej. Měl by být vyhlazující a sjednocovat pleť. 

Připojit reakci

22.3.2012 20:47

já už jsem se dívala v lékárnách po nějakých těch olejích, ale toho je všude moc a jak už jsem psala bojím se, že to zas budou zbytečně vyhozené peníze jako doposud :( 

Připojit reakci

host - xxx.xxx.238.8 (?)
23.3.2012 0:26

Aknecolor není make-up! :-)

Připojit reakci

22.3.2012 20:52

pomalu to začinam vzdavat a budu brat tu antikoncepci :(nic jineho mi nezbyva :( 

Připojit reakci

21.3.2012 23:37

Milá paní, když jsou jen dva odstíny a ani jeden z nich mi nesedí, tak budu místo tohoto "make-upu" používat jiný. A pokud máte těch pupínků tolik, že nelze Aknecolor nanášet bodovitě, tak je nejspíše nanejvýš vhodné zvolit jiný způsob léčby než mazání se touto obarvenou pastou :-) Stačila má odpověď nebo ještě něco? 

Připojit reakci

host - xxx.xxx.117.161 (?)
15.4.2012 15:34

Milé dámy, četl někdo příbalový leták?

Já jsem s Aknecolor koupila, protože jsem myslela, že je to korektor(má ho kamarádka a jednotlivé pupínky maskuje suprově), pak jsem si tam přečetla, že to pupínky léčí a že se nemá používat děle jak 4 týdny bez porady lékaře a samozřejmě jen na jednotlivé pupínky, ne na celý obličej!!. Jestli chcete sjednotit pleť, tak doporučuji Very Me Rozjasňující broskvový krém odstín Ivory(mám docela tmavou pokožku, ale když ho správně rozetřu, tak si myslím, že je mnohem lepší než ten nový tmavý) od firmy Oriflame. Jinak doporučuju si na pupínky nešahat a nemačkat, to jediné pomáhá dlouhodoběji(+ samozřejmě vhodná strava atd jak již bylo psáno, btw. být váma, tak antikoncepci rozhodně neužívám...)

Připojit reakci

host - xxx.xxx.90.71 (?)
15.4.2012 15:43

Na pupínky nešahat a nemačkat je sice dobrá rada, ale jen na to, aby nebyla rozrýpaná půlka obličeji. Na dělání pupínku to vliv nemá. To samé to s tou vhodnou stravou. Akné strava neovlivní.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.67.130 (?)
15.4.2012 22:46

Vždycky jsem si myslela, že strava vliv má, ale bohužel! taky zjišťuji, že to je kravina.  protože když bych třeba já jedla jen makrobiotickou stravu (něco podobného jsem zkoušela), tak jsem totál vyčerpaná, bez energie a psychika se mi tím pádem taky zhorší.mám asi dost rychlý metabolismus, protože jsem od přírody spíš dost štíhlá, na jednu stranu to je výhoda, ale kdybych neměla jíst nic, co škodí akné, tak mám asi 35 kilo :-)

Připojit reakci

host - xxx.xxx.114.82 (?)
16.7.2013 13:03

Tak projíždím stránky s boji s akné, protože jsem taky jedna z těch, co s tím mám dlouhodobý problém. Od 14 let jsem začala používat aknecolor a tím, že mě paní doktorka přesvědčila, že má účinný efekt a pleť se mi zpraví. Používala jsem jen malou vrstvičku jinak se to ani nedalo jak u tmavého tak světlého. Naivně jsem si myslela, jak mi to zakrylo akné. Naopak mi zvýraznil i pupínky. Také jsem byla pořád stále červená. A zoufale jsem to překrývala pudrem, protože jsem se za svou pleť řádně styděla. Make-up jsem nepoužívala. Po vyzkoušení veškerých krémů, odličovacích vodiček, různých peelingů, heřmánku, napaření... mi nic nezabíralo, dlouhodobě jsem se nemalovala, i přes to jsem pleť měla stále pokrytou pupínky, ucpanými zánětlivými póry. naivně jsem si myslela, že se mi to po čase zlepší aspoň trochu... a prd. Dnes mi je 22 a dlouhou dobu na sobě pozoruji, že žádná změna nenastala, tudíž si myslím, že aknecolor udělal svoje, a ucpal mi ty póry, které potřebovaly jít ven. Zoufalá, ted a pozdě řeším co bude dál, proč mám pořád pleť jako puberťačka (jak se říká). Nedávno jsem byla u kožní doktorky, která se zabývá veškerými dermatologickými problémy a říkala, že mám zanícené a ucpané póry, po celém obličeji, je to opravdu hrozné. Dostala jsem mastičku Differine krém a pokud mi to nezabere, rozhodnu se jít na tu léčbu laserem a i když do toho obětuji neskutečné částky (od 500,- kč -2500,- za jedno vyšetření podle rozsahu-doporučení min 6x absolvovat). nevím co mi to mohlo tak způsobit, že se mi to drží už tak dlouho a pořád ne a ne to zmiznout, i přes to že jsem užívalo chloe HA, která měla pomoci proti akné. Teď už mě jen napadá, jestli nejsem alergická na něco, co v běžném životě používám každý den, kvůli čemi bych měla takovou reakci, na testy půjdu až na podzim. Nevím, jaký na to budete mít názor vy, já jen přidala svoji zkušenost, která mě trápí už dlouhodobě.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.251.181 (?)
9.10.2017 16:37
Ja aknecolor používala od 16 let snad deset let v kuse jako make-up a urcite pleť nezničí. Alespon tedy moje zkusenost.. Ted je mi 43 a lide mi obcas říkají slečno, jen se zasmeji a reknu vek... Důležitá je hydratační pece pod aknecolor. Používala jsem leta Vichy, jak rano, tak i na noc. A pokud chcete byt zdravi a dobre vypadat, snažte se jist zdrave hlavne omezit cukr! To je skutečný zakyselovac a stale bojují i po letech se mu vyhýbat.
Připojit reakci
Založit nové téma Nápověda
  Název diskusního téma   Počet příspěvků   Datum   Počet návštěv
Aknecolor8310.10.2017132427
Jak vám pomohl aknecolor?949.10.2017154373
Zinek a akné5128.9.2017109799
Proti akne - Zineryt1533.9.2017336131
Moje rada na akné2663.9.2017445105
Akné - bez líčení ven?23.9.2017556
Primitivní, avšak nejúčinnější léčba akné, 100% účinnost53.9.201721218
Náplasti Balea proti akné823.8.201722499
Akné32215.8.2017473678
Co me zaručeně zabralo na akné?36115.8.2017690372
Vrátí se akné po vysazení antikoncepce?8824.7.2017144360
Antikoncepce - na akné2076.7.2017357086
Ajurvédský čaj Nimba2423.6.201763078
Akné skvrny, flíčky 222.6.20171188
Fleky po akné + aknenormin330.5.20172454
Jedina moznost jak se navzdy zbavit akne je vyhojit jejich loziska10525.5.2017138496
Jak na boláky?3324.5.201797644
hloubkové čištění u kosmetičky7819.5.2017123469
Hormonální nerovnováha - dá se spravit něčím jiným než HA?352.5.2017110885
Hlíva ústřičná na akné166.4.201725268
Suchá citlivá aknozní pleť218.3.20171985
Aknenormin214.3.20175946
Akné - příprava heřmánku213.3.20174766
Je dobrý tento hydratační krém na akné?213.3.20174441
Jáký je podle vás nejlepši čistící gel?4013.3.201765925
Krémy proti akné - červená pleť113.3.20173895
Okurka - hydratace113.3.20173531
Už jsem zoufalá10413.3.2017161983