Při poskytování těchto stránek nám pomáhají soubory cookie. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.
Další informace.
Ú v o d n í   s t r á n k a  |  Kontakty   

Akné > Proti akne - Zineryt

Proti akne - Zineryt

host - xxx.xxx.144.50 (?)
3.9.2017 11:47

Nedoporučuji, sama jsem rok užívala, pleť je ještě v horším stavu. Pomohlo pouze se na kožní vykašlat a používat vlastní rozum :) Pleť mám nyní krásnou..

Ukázat polohu příspěvku v diskuzi >
Připojit reakci

Nejnovější příspěvky v tomto vláknu:
Nedoporučuji, sama jsem rok užívala, pleť je..., host, 3.9.2017
Používám k němu kokosový olej..., host, 12.5.2016
Skinoren, obsahuje ovocné AHA kyseliny, prot..., host, 12.11.2015
dcerce se naopak akné po Zinerytu viditeně z..., host, 15.10.2014
a jak jsi aplikovala ten cremor anionicus?, host, 18.1.2013

Proti akne - Zineryt

host
23.4.2003 14:47, počet návštěv: 331824
Přejít na: tento příspěvek (zjistit adresu)
Z vlastni zkusenosti mohu doporucit lek , ktery se jmenuje Zineryt (vyrobcem je myslim Yamanouchi nebo tak nejak). Je sice na predpis, ale lekar, ke kteremu obvykle chodite, by Vam ho mohl predepsat. Stoji kolem 140Kc. Jedna se o alkoholovy roztok se zinkem a antibiotiky. Pri pravidelnem pouzivani 2x denne mizi uhry velmi rychle (do 2 dnu obvykle).
Připojit reakci   

zineryt?

host
28.9.2005 12:22
Přejít na: předchozí příspěvek | tento příspěvek (zjistit adresu)
jenze problem je v tom, ze po case zacnes byt rezistentni na tento druh leku, tzn, ze pomalu prestava fungovat :( ale jinak v prvnich mesicich uzasna vec
Připojit reakci

zineryt?

host - xxx.xxx.140.59 (?)
26.3.2006 16:04
je perfektní,po 2 dnech všechny ty červené potvůrky zmizely ale plet je rychle sucha.
Připojit reakci

zineryt?

host - xxx.xxx.180.140 (?)
11.7.2006 12:00
to jo, je fakt hned suchá a hlavně je to sice dobrá věc aby mi uhříky zmizeli, ale já chci něco aby se mi ani nedělali.. a mám po nich jízvy.. nevíte jak na ně??
Připojit reakci

zineryt?

host - xxx.xxx.78.4 (?)
19.7.2006 16:09
Porad te mi nekdo prosim,jak se zbavit cernych tecek na nose?! dekuju
Připojit reakci

zineryt?

host - xxx.xxx.48.213 (?)
16.8.2006 22:35
ahojte..., já s ním nemám vůbec dobré zkušenosti. nepomohl mi a navíc jsem ještě zaplatila majlant než se mi ho dokotrka rozhodla stáhnout...
Připojit reakci

zineryt?

host - xxx.xxx.45.90 (?)
23.8.2006 9:44
Taky jsem si nechala od doktorky predepsat onen zazracny Zineryt. Prvni den - vse OK, druhy den jsem se vzbudila a mela jsem to tak o 30% horsi nez normalne, no a po tydnu pouzivani jsem mela zhorseni tak o 200%!!! Ted uz to tyden lecim a vubec nic nepomaha. Plet je uplne znicena. Je sucha, cervena a pusobi, jako bych se spalila ohnem. Jsem nestastna. Co bych ted dala za tech par pupink, ktere jsem mela na zacatku.
Připojit reakci

zineryt?

host - xxx.xxx.76.152 (?)
24.8.2006 20:57
ahojky..tak uplně to samé se mi stalo při léčbě skinorenem...první dva tři dny to vypadalo dobře. Ale pak se to začalo zhoršovat. Na čele a nose ani ne..ale brada a tváře byly příšerné. Šla jsem za kožní at mi předepíše něco jiného,ale ta mi řekla že na letáku je že se to zlepší až po 4 týdnech,že ted se to může zhoršovat.že se musí ty nečistoty dostat ven. Ted už je to 24 dní co skinoren používám a začíná se to lepšit...snad se to už tak radikálně nezhorší. Pokud ano tak si znova promluvím s kožní. Zatím pá
Připojit reakci

zineryt?

host - xxx.xxx.181.4 (?)
31.8.2007 17:39
lidi zineryt je fine me to pomaha a taky souhlasim po mesici to prestane trochu pusbit ale jakmile koupim novy je to opet ok vzdycky rano umijete plet vodou pak date zineryt a to same na vecer :) opravdu to pomaha :) + me dali jeste jakesi vitaminy a :D
Připojit reakci

Zineryt?

host - xxx.xxx.41.181 (?)
12.11.2015 8:59

Skinoren, obsahuje ovocné AHA kyseliny, proto působí na pokožku hodně agresivně, ale super pomáhá na jizvy a jiné nečistoti pleti. Přímo ne na akné a záněty, ale jako doplňková léčba po odhojení antibiotiky.

Připojit reakci

zineryt?

host - xxx.xxx.198.2 (?)
5.6.2008 15:20

hooj zineryt je uuplne uuzasnej po tejdnu na obliceji nic nemam ae pokozka se mi hodne vysuse tag pouzivam k tomu naky krem a je to uuplne ok ae nesmim si na oblicej davat toho zinerytu moc jinac bych tam mela dulky..ceest

Připojit reakci

zineryt?

host - xxx.xxx.160.4 (?)
1.3.2009 19:43

Ja to mám se synem to stejný. Nevim co dál plet je furt suchá syn se neustále škrábe.Milena

Připojit reakci

Zineryt?

host - xxx.xxx.123.86 (?)
8.4.2009 9:28

Zdravím, používám ho taky a po vstřebání si mažu Excipial krém. Myslím, že se dá v lékárně koupit, jinak mně ho kožní lékařka přímo k Zineritu napsala.

Připojit reakci

Zineryt?

host - xxx.xxx.183.14 (?)
12.5.2016 12:08
Používám k němu kokosový olej
Připojit reakci

Zineryt?

host - xxx.xxx.166.103 (?)
7.3.2010 15:12

Zinerit je na problematickou plet a ne na par pupinku!

Připojit reakci

zineryt?

host - xxx.xxx.3.78 (?)
6.10.2006 16:05
Souhlasím s tím, že mi Zineryt moc nepomohl. Občas se mi i př léčbě dělají červené flíčky a uhříky na bradě.
Připojit reakci

zineryt?

host - xxx.xxx.182.4 (?)
10.10.2006 6:54
Mě ZINERYT dost pomohl, jenže jak už bylo zmíněné, dá se používat jen omezenou dobu..
Připojit reakci

zineryt?

host - xxx.xxx.164.60 (?)
11.10.2006 8:50
I já mám se zinerytem dobré zkušenosti, používala jsem ho 5 měsíců, po dvou dnech používání super, poté prudké zhoršení, ale vytrvala jsem, teď už mám jen vodičku na dočištění.
Připojit reakci

Zineryt?

host - xxx.xxx.166.103 (?)
7.3.2010 15:15

Použivala jsem zinerit 2 roky až poté přestal upně pusobit. Ovšem velmi mi pomohl, vyléčil mi uplně velmi problematickou pokožku zad. Pokožku obličejem mi to rozhodně zlepšilo, ale nevyléčilo uplně.

Připojit reakci

zineryt?

host - xxx.xxx.49.172 (?)
6.11.2006 11:01

tak skuste zajit na kosmetiku, a nebo kupte si takove pasky Nivea, jsou na nos, na celo a na bradu, stoji kolem 140 kc, sice ty tecky na vzdy ne zmizi,ale na ten tyden urcite.

Připojit reakci

zineryt?

host - xxx.xxx.234.139 (?)
27.4.2008 20:12
ahoj..s jizvama po akne si musis nejlepe zajit ke kosmeticce..pac sou 2 typy jizev..a tam ti poradej.. preju hodne stesti
Připojit reakci

zineryt?

host - xxx.xxx.170.224 (?)
6.4.2009 22:45

já také bojuji z akné a má kožní doktorka mi poradila nějakou 6 měsíční kůru.musí se teda chodit každých 14 dní na krev kuli kontrole.je to trochu drastárna na tělo ale dá se to a hlavně to pomůže do budoucna že by se už neměly objevit.Vedlejší příznaky jsou ty že se vysušuje plet a rty tak nato jsou přímo masti pro tu léčbu.já dotoho asi půjdu mam taky pěkné jizvy po akné.akorát se nesmí při léčbě chodit na slunce což ted je naprt když bude léto tak pa pa katy

Připojit reakci

zineryt?

host - xxx.xxx.162.6 (?)
22.2.2007 20:36
na jizvy jedine laser smoothbeam.. ale neco to stoji, asi 2500kc  jedna aplikace a do uplneho vyhlazeni trteba 3 aplikace
Připojit reakci

Zineryt?

host - xxx.xxx.209.198 (?)
13.6.2010 16:26
Skus roaccutane je to nejlepší lek na trhu jen tak vám ho lekář nepředepiše je velmi drahý ale 100% učiny... akne se po lečbě nevrací
Připojit reakci

Zineryt?

host - xxx.xxx.96.44 (?)
2.8.2010 13:19
Ten ted beru, ale to už je na hoodně silný akné, a jen tak někomu ho nedají. Já jsem ještě byla před braním v nemocnici na Unnové pastě. RoA. má velké množství než. účinků, ale to je u všech léků, který mají na něco pořádně zabrat. Léky RoA. budu brát cca rok, společně s antikoncepcí, tak čekám plet jako mimino, myslím, že po tom všem co jsem si s tím prožila si to konečně zasloužím:-)
Připojit reakci

zineryt?

host - xxx.xxx.213.49 (?)
24.12.2008 23:31

Chtel bych taky zacit pouzivat zineryt, jenze kamaradka mi rekla, ze ho uzivala 3 mesice a pote ho musela vysadit protoze se ji akne zhorsovalo, mate nekdo podobnou zkusenost? anebo naopak mate nekdo zkusenost s tim ze po uzivani zyneritu se vam akne uz nezhorsovalo?

Připojit reakci

zineryt?

host - xxx.xxx.245.121 (?)
8.1.2008 21:15

Pro všechny, kdo říkají, že Zineryt účinkuje jen v prvních měsících. Je to samozřejmost. V letáčku máte napsáno, že je to antibiotikum, a na to si tělo vždycky zvykne.. Takže uvažuju, že doužívám první balení a pak požádám o něco jiného..po nějaké době to zase nasadím. Mám pocit, že mi doktor před nějakými sto lety říkal, že se tohle musí střídat, tak na tom asi něco bude.

Připojit reakci

zineryt?

host - xxx.xxx.245.121 (?)
8.1.2008 21:23

Taky jsem ještě zapoměla - používání nějakého hydratačního přípravku a pravidelná kosmetika taky určitě nejsou na škodu..

Připojit reakci

Zineryt?

host - xxx.xxx.96.44 (?)
2.8.2010 13:22

To 100%. Plet se musí promázavat, hydratovat a sklidnovat pomocí krémů, to je taky polovina úspěchu:-) Doporučuju přípravky z lékárny od BIODERMY a LA ROCHE-POSAY - to nej na aknozní plet, která potřebuje zklidnit a je citlivá po všech těch sračičkách:-)

Připojit reakci

Zineryt?

host - xxx.xxx.238.197 (?)
2.8.2010 14:37

Na toto je mnohem ucinnejsi nez vsechny kremy Biodermy a LRP krem Physiogel!

Připojit reakci

zineryt?

host - xxx.xxx.120.114 (?)
4.1.2009 18:47

Vyzkoušela jsem krémy a masti za tisíce, ale jediný Zineryt mi pomohl.

Připojit reakci

Zineryt?

host - xxx.xxx.247.29 (?)
25.6.2009 16:40
Ahoj všichni! Já tim trpim už asi 2 roky, a často se setkávám s tim, že se mě lidi ptají co to mám na obličeji. No to bych se nejradši propad do země... Za nedlouho mám jít ke kožní a poprosím jí, zda by mi neřekla něco o tom slavném "Zinerytu". Popřípadě až mi udělá všechny testy jí poprosím, zda by mi ho nepředepsala. Mám hodně citlivou (až skoro holčičí) pleť, ale bohužel i extrémě mastnou. Teda hlavně kolem nosu, pod nosem a na bradě. Nejhorší je, že se mi pupínky dělají stále na těch samých místech, a zůstávají po nich jizvy. Slyšel jsem, že Zineryt tyto jizvičky odstraňuje. Tak sem zvědavý. Mohl byste mi někdo napsat, jaké s ním máte zkušenosti? Děkuju moc! Klemenz@email.cz
Připojit reakci

Zineryt?

host - xxx.xxx.121.11 (?)
15.10.2014 7:15

dcerce se naopak akné po Zinerytu viditeně zhoršilo. do dvou dnů. měla jen papuly, tu a tam s bílou tečkou, po Zinerytu se to zanítilo

Připojit reakci

Zineryt?

host - xxx.xxx.34.66 (?)
2.3.2011 16:46
Zcela souhlasím.
Připojit reakci

Proti akne - Zineryt

host - xxx.xxx.48.101 (?)
31.10.2007 22:13
Ahoj, doporučuji Vám zinerit nepoužívat je to snad nejhorší lék proti akné. Zinerit pleť vysušuje a také se černé tečky po týdnu vrátí. Doktor mi ho předepsal a jak jsme zašla na kosmetiku tak kosmetička mi doporučila abych zinerit okamžitě vysadila. Takže Vám doporučuji ze svých vlastních zkušeností aby jste zinerit nepoužívali, ale našli jiný lék proti akné.
Připojit reakci

Proti akne - Zineryt

host - xxx.xxx.165.10 (?)
5.11.2006 18:55
Mě ho taky lehce předepsal praktický lékař. Jenže byla jsem na něm děsně závislá, jen co jsem ho dobrala letěla jsem k doktorce pro novej, protože to bylo jediný co mi na to zabralo....Pak mi ho taky přestal předepisovat. No a vypadala jsem jako  hrůza, proto jsem si právě zašla k normální doktorce, a když jsem ho začlo používat znova, moje pleť se ještě zhoršila. Takže si myslím že doktoři vědí, proč nám ho už nemaj předepisovat.  
Připojit reakci

Proti akne - Zineryt

host - xxx.xxx.231.46 (?)
23.11.2006 19:22
Já s ním mám teda naprosto skvělé zkušenosti,opravdu to je to jediné,co mi zabíralo.Ale zlepšení už po 2 dnech jsem teda nezaznamenala,spíš tak po 2 týdnech,ale stálo to za to.Pleť je sice sušší,ale to té mojí smíšené jenom pomohlo.A parkrát sem ho i vysadila a po čase znovu začala používat a akné se mi po vysazení vracelo vždy pozvolna,žádná nárazová katastrofa.Takže všem vřele doporučuju.
Připojit reakci

Proti akne - Zineryt

host - xxx.xxx.100.41 (?)
7.12.2006 21:03
No lidi uprimne receno nekomu zynerit treba pomuze ale z vlastni zkusenosti je uplne na h..... akorat vysusuje a horsi to:-/ ( a bacha na rty je strasne horkej :-D ) a co se tu zminovaneho skinorenu tyce, ten tak nevysusuje ale strasne svedi a pali kdyz se stim napatlate. uvidime co dovede roaccutan:-) verim mu
Připojit reakci

Proti akne - Zineryt

host - xxx.xxx.0.92 (?)
25.1.2007 1:26
Heh...som tiež skusila aj Zynerit, aj Skinoren, aj Differine, aj....atd atd
Ono je ten Zynerit najprv dobry..začne učinkovať celkom skoro a sice vysušuje, je to fajn.. ale po chvilke to uplne prestalo fungovať:-/
Tak teraz idem tiež na Roaccutane a vlastne to už aj berem.. su to prve tablety, ktore skušam, lebo mastičiek a vodičiek som skusila už kopu a všetky boli uplne na.. nič.. :P
Pokial nepomože Roaccutane, tak už NIC! Ale pleť mam suchšiu ako púšť a šialene ma bolia klby z toho:-X
Každopadne pokial potrebujem "prvu pomoc",že sa vyskytne niečo fakt kruto extra na xichte,použijem na to aj Zynerit..len neviem posudiť,či to pomaha:D
Ale tak ja už mam ťažšiu formu problemu..
Připojit reakci

Proti akne - Zineryt

host - xxx.xxx.51.102 (?)
28.12.2006 23:25
zineryt jsem vyzkousela a muzu rict,ze po dobu co jsem ho pouzivala mi urcite pomohl...
Připojit reakci

Proti akne - Zineryt

host - xxx.xxx.51.102 (?)
28.12.2006 23:46
poslouchala jsem ruzny keci typu:podivej se na ostatni,nektery to maji mnohem akutnejsi az sem se nastvala,co mi je do ostatnich,ze,kdyz me to trapi...muzu rict,ze jsem byla tak zoufala a probrecela jsem tolik noci kvuli akne,ze mi to urcite uverite...zineryt sem brala cca 4 mesice a muzu rict,ze ikdyz vsichni vime,ze plet se nezlepsi o 100% tak mi ji zlepsila natolik ze 2az 3 pupinky,ktere se zakryly make upem mi fakt nevadily...
Připojit reakci

Proti akne - Zineryt

host - xxx.xxx.133.74 (?)
1.1.2007 22:14
To ti závidim.... mě nepomohl.... :( Ale teďko mi kamarádka doporučila mořskou sůl do koupele, že prý jí to pomohlo (to mohu potvrdit, vážně vypadá lépe) ... uvidíme .... i když tomu moc nevěřim, jako ničemu :'(
Připojit reakci

Proti akne - Zineryt

host - xxx.xxx.169.82 (?)
10.1.2007 21:50
Zdravím všechny dobré lidi,kteří mají drobný problém.....No přesněji spousty drobných... Já měl s akné obrovské problémy..Dokonce jsem se začínal stydět chodit mezi lidi...Já se tak styděl že jsem nešel ani ke kožní...Dokonce mě tam musela aj mamka doslova dokopat... No ale k věci... Doktorka mě dala první vodičku z mastičkou...Dva týdny se nic nedělo a já začal o jejich schopnostech pochybovat. Potom mě napsala Zineryt a bingo.....Začalo to mizet...Ale bohužel jsem se radoval jen asi tři týdny....Pak se to začalo zase zhoršovat...Takže nakonec paní doktorka z kožního u svaté any v brně přistoupila na nejdrastičtější způsob léčby a sice léky.... Asi to byli hodně drastické léky,protože jsem chodil asi každé dva týdny na jaterní testy. ale stálo to za to... Asi do dvou měsíců akné zmizelo úplně a už přes rok mám úplný pokoj..... říkala že to asi působí pět let....A že potom se to bude možná muset zopakovat,ale to je už detail....
Připojit reakci

Proti akne - Zineryt

host - xxx.xxx.83.150 (?)
8.4.2007 13:29
Na začátku když jsem používala zineryt tak mi pomohl, vypadalo to že bude v pohodě ale pak se mi začala vysušovat kůže. A pupínky nemizely jenom míto boule byl červený flek :( A jednou mi to i odlakovalo lak na nehty tak nevím jako podle mě je to moc agresivní přípravek
Připojit reakci

Proti akne - Zineryt

host - xxx.xxx.230.1 (?)
8.4.2008 10:51

Cos to měl za léky? Psala ti ho kožařka nebo dětská?

Připojit reakci

Proti akne - Zineryt

host - xxx.xxx.223.202 (?)
18.1.2007 13:44

SÚRNE !!   Chcela by som sa spýtat autora príspevku , kotrému pani doktorka predpísala lieky na akne a vraj by mali účinkovat 5 rokov ako sa tie lieky volaju...rada by som si ich dala predpísat aj ja...vopred dakujem za odpoved....:o) Môžem potvrdit iba to, že zineryt na určitý čas zaberie ale ked ho potom vysadíte tak sa plet zhorsí...

Připojit reakci

Proti akne - Zineryt

host - xxx.xxx.169.82 (?)
25.1.2007 0:14
Chtěl bych reagovat na dotaz.......Rad se podelim a rad pomuzu....Bohuzel jmeno leku momentalne z hlavi nevytrepu,ale pokusim ho nekde vyhrabat...  Ale pani doktorka se jmenuje JUGOVÁ  ordinuje na koznim v nemocnici u svate anny v brne...Pani doktorka je prisna,ale moooc mi pomohla...Patri ji muj dik...
Připojit reakci

Proti akne - Zineryt

host - xxx.xxx.0.92 (?)
25.1.2007 1:30
jedno take "svinstvo" sa vola Roaccutane a vraj je to skutočne velmi dobry liek a pomohol zatial každemu (vraj!).. len to ma "par" vedlajšich učinkov,ktore sa možu,aj nemusia vyskytnuť...
Připojit reakci

Proti akne - Zineryt

host - xxx.xxx.160.15 (?)
14.3.2009 12:13

Tak k téhle k doktorce jsem taky chodila. Bylo tenkrát asi patnáct a v podstatě mi řekla, ať si nestěžuju, že akné budu mít ještě ve třiceti. Pořád tvrdila, jak už to mám lepší, ale to bych vůbec neřekla. Akné mám dodneška a už bych k ní ani nešla. Sympatická mi není ani trochu.

Připojit reakci

Proti akne - Zineryt

host - xxx.xxx.126.239 (?)
19.5.2008 18:47

Není to zase tak agresivní lék, jen je na bázi alkoholu. A to je důvod proč Ti to odlakovalo nehty ;)

Připojit reakci

Proti akne - Zineryt

host - xxx.xxx.83.150 (?)
29.3.2007 11:53
Já mám s akné problémy taky už celkem dlouho, řešila jsem to ale spíš různou kosmetil¨kou, až teď když už mi vážně NIC nepomáhalo, jsem si zašla k doktorce a ta mi předepsala právě zineryt... Když tohle všechno čtu tak se bojím že budu zase zklamaná! :(  Jestli to chvíli funguje a pak zase ne tak k  čemu to potom má být... Ale tak ho vyzkouším a uvidím... Snad to bude dobrý
Připojit reakci

Proti akne - Zineryt

host - xxx.xxx.128.6 (?)
18.1.2007 2:35
Me Zineryt velmi pomohl,ale jak uz psali jini nic netrva vecne,casem prestava zabirat,coz je velka skoda.Je mi uz 28 let a porad se akne nemuzu zbavit.
Připojit reakci

Proti akne - Zineryt

host - xxx.xxx.83.178 (?)
31.1.2007 15:00
To jsme na tom stejně. Akorát, já nepoužívám žádnou kosmetiku od doby, co jsem opustil střední. Nic mi stejně nepomáhalo :o/
Připojit reakci

Liek od doktorky Jugové

host - xxx.xxx.144.129 (?)
1.3.2007 14:45
Proti akne - Zineryt, host - xxx.xxx.169.82, 25.1.2007 0:14

Ďakujem za odpoved..a budem čakat na názov toho lieku...bohužial ja som zo Slovenska takže pani Jugovu nemám možnost navštívit osobne...tak ešte raz vdaka za zohnanie názvu toho lieku ...dufam že sa to podarí čo najskôr...
Připojit reakci

Proti akne - Zineryt

host - xxx.xxx.39.1 (?)
24.1.2007 21:48

Zineryt je upě úúžasný..Zabírá za krátkou dobu,a jeho účinky jsou dlouhodobé....Já ho používala taky,ale bohužel po půl roce používání přestal zabírat...Ale na začátku určitě supdoporučit!

Připojit reakci

Proti akne - Zineryt

host - xxx.xxx.134.166 (?)
11.2.2007 16:49

Zineryt jsem také používala a byla jsem s ním spokojená - na akné celkem zabíral ale je zvláštní, že po používání cca jeden na jaře a jeden na podzim se mi teď objevila na stejných místech periorální dermatitida. Vypadá to podobně jako akné ( červené pupínky většinou kolem pusy a nosu jen z nich nevymačknete nic) jen s tím rozdílem, že se toho jen tak nezbavíte....  Tak jen pozor abyste nepoužívali Zineryt moc často a dlouho a také abyste ho nezačali používat na tu periorální dermatitidu se kterou si akné můžete snadno splést!To by se vaší pleti dost přitížilo.

Připojit reakci

Proti akne - Zineryt

host - xxx.xxx.84.103 (?)
15.2.2007 17:49

Přesně tak. Radím nepoužívat! Já ho dostala na doléčení oparu kolem pusy a pár pupímlů na tváři. Od té doby jsem měla vysušenou plěť. A i mě se na podzim objevila alergie. Ale paní doktorka usoudila, že je to akné... Předepsala mi zynerit. Výsledkem byly poleptané tváře, a to po pouhém třídením používání... To bylo pře vánoci -  léčím to do teď... Můj laický názor je, že to za prvé - vysuší pleť až moc, a za druhé naruší přirozené klima pokožky.

Takže lidičky raději cokoliv od konopné kosmetiky po Avon atd, ale né tohle. Furt je lepší mít sem tam pupínek než se nevyspat kvůli nesnesytelnému svědění.

Připojit reakci

Proti akne - Zineryt

host - xxx.xxx.111.137 (?)
6.7.2007 11:10

Myslím si, že Zineryt má na jednotlivé typy pleti trochu odlišné účinky. Je jasné, že pokud má člověk pleť vyloženě pěknou a sem tam nějaký pupínek, Zineryt není nejvhodnější volbou. Ale u lidí trpících opravdu mastnou pletí se zvýšenou tvorbou malých ale četných pupínků, je skvělý. Můžu mluvit z vlastní zkušenosti. Používám ho již 7.měsícem a účinky si nemohu vynachválit. Pořád zabírá a udržuje moji pleť v dokonalé rovnováze- měla jsem ji velmi mastnou, a tak mě příznaky suché pokožky netrápí. Od té doby, co ho používám, se mi výrazně zvýšilo seběvědomí a nemám problém vycházet mezi lidi (dřív tomu tak nebylo...). Tím bych chtěla říct, že tento přípravek účinný je, ale záleží na typu pleti uživatele.  Krááásný den :)

Připojit reakci

Proti akne - Zineryt

host - xxx.xxx.53.50 (?)
26.9.2007 10:54
Ahoj lidičky, mě zineryt pomohl na 100% od té doby co jsem ho používala se mi pupínky neobjevily... je fakt super určitě ho zkuste a stojí jen kolem 100kč... za zkoušku nic nedáte, ale opravdu funguje
Připojit reakci

Proti akne - Zineryt

host - xxx.xxx.8.6 (?)
19.7.2007 17:44
Jo fakt pomáhá, já ho taky používám...Měla jsem ho už 2-krát předepsanej od paní doktorky a musím říct, že mi doost pomáhá...Páč když jsem ho vysadila, bylo to hned zase poznat že ho nepoužívám=o)
Připojit reakci

Proti akne - Zineryt

host - xxx.xxx.132.149 (?)
4.8.2007 22:17

AAAhojte všichni, já naopak musím říct, že mi zineryt velmi pomohl... Začala jsem ho používat minule leto... a tvář se mi začala spravovat hnedka po tydnu... Da se rict, ze jsem ji za mesic mela lepsi o 70%... Takze kdyz jsem prisla v zari bez pupinku, tak na me vsichni koukali, jak jsem to mohla udelat... vsem se pusa zhorsila, jen me zlepsila... ploste jsem byla stastana... a tedkom po roku zineryt pouziju jen pokud mi neco vyrasi... takze obcas... a tvar mam v poradku... ale musim rict, ze je opravdu vysusena... jinak je vse o.k... ja bych po doporucila... je pravda, ze vsem tahle lecba nesedne... ale za zkousku to stoji:)

Připojit reakci

Zinerit, věčné to téma

host - xxx.xxx.175.250 (?)
12.9.2007 14:30
Mně Zinerit zabíral na akné asi jen prvního půl roku a to rozhodně ne stoprocentně. Spíš to jen tak decentně zmírnil. Takže pro mě nic moc... Ale každej jsme jinej, tak to za zkoušku určitě stojí.
Připojit reakci

Zinerit, věčné to téma

host - xxx.xxx.20.175 (?)
17.9.2007 20:31
Ahoj všem, mě předepsal Zineryt lékař dnes. Taky jsem už zoufalá. V pubertě jsem nikdy problémy neměla a teď po dvacítce najednou strašný zhoršení. Že by druhá puberta? Ne, bylo mi řečeno, že s tím má prý co dočinění má až teď nějak poblblá funkčnost štítné žlázy, ale toho už se prý do smrti nezbavim a ten Zineryt jestli účinkuje jen takhle krátce, tak to je pěkně hloupé, totiž co pak?:( No snad se dostaví alespoň chvilková úleva, když už nic jiného. Mějte se K.
Připojit reakci

Zinerit, věčné to téma

host - xxx.xxx.44.108 (?)
19.9.2007 17:51
Ahoj, doktorka mi predepsala zineryt pred dvěma dny. První den vše v pohodě, ale další den mi kůže hrozně vyschla, loupe se, pálí a zanechala červené fleky i tam kde dříve nebyly. Nevím jestli je to jen počáteční reakce, ale zdá se mi že tenhle přípravek je nejspíš na určitý druh pleti příliš agresivní. Hned jak to bude možné jdu za kožní jestli by mi způsob léčby nemohla změnit. Toť můj nazor :) přeju hodně úspěchů v léčení :)
Připojit reakci

Zinerit, věčné to téma

host - xxx.xxx.20.175 (?)
20.9.2007 10:54
Ahoj, tak mam za sebou tedy do toho 17.9. taky 3 dny léčby a jsem na tom podobně. Kůže totálně vysušená, ale na to mě doktor připravil, takže to je asi normální. Červené fleky jako tobě se mi sice neudělaly, ale v příbalovym létaku o tom něco píšou, ale snad by to mělo zmizet. Tak snad to bude dobrý. Musíme doufat. Včera jsem zas celej večer probulela, tak snad to zabere. Tak ať je líp. Pa...
Připojit reakci

Zinerit, věčné to téma

host - xxx.xxx.13.218 (?)
9.11.2007 8:31
Ahoj,
mám s tím velmi dobré zkušenosti. Používám to 5 týdnů a je to jediné co mi pomohlo. Ze začátku jsem měl pleť vysušenou ale pak se to zlepšilo;)
Doporučuji
Připojit reakci

Zinerit

host - xxx.xxx.11.78 (?)
11.11.2007 14:28

Ahojky taky sem jedna z vás kterou trápí plet:( Ze začátku můře to být tak rok zpátky sem ještě používala krémy, čistící gely atd... z drogerie. Jelikož se mi to nezlepšovalo tak sem se rozhodla zajít za paní doktorkou. Ta mi předepsala mastičky a takhle to pokačuje až dodnes a těchto posledních 5 týdnů mám právě zinerit. Jako opravdu mi pomohl pret je tak o 70% lepší ale stále tam ještě něco je. Měla sem i někdy mívám z toho depky že si na sebe musím patlat akne color... jesli víte co to je... a oni nemusí... i když mi říkají že to nepřotebuju já vím že ta plet je bez něho taková ošklivá s jizvami... atd... Doufám že se mi akné někdy ztratím a jizvy se budu snažit něčím stáhnout pokud to bude možný. 

Ale i když je plet lepší tak je mi nepříjemné být bez nějakého zamalování obličeje a proto je mi takénepříjemné třeba v bazénu kde to samozřemě mít nemůžu... Sem z toho někdy opravdu neštastná ale aspon že se mi to zlepšilo... Musíme i vážit především toho že sme zdraví... :) i když nám akné komplikuje život a podle mě i zošklivuje... je ten svět prostě nespravedlivý mno... tak to sem vám chtěla říci i když to třeba běkoho nezajímá... mužete mi napsatna zanda.crazy@seznam.cz mějse holky pa a držim palce at se vám to uzdraví.

Připojit reakci

Zineryt 1

host - xxx.xxx.201.31 (?)
21.11.2007 14:51
No,... já mám zineryt zatím dva dny a žádná změna není... jakože určitě vím,že se nestane  zázrak :D ale hodně lidí tu psalo, že jim to za pár dní pomohlo... tak snad máte pravdu :)
Připojit reakci

Smíchání Zinerytu

host - xxx.xxx.178.48 (?)
25.11.2007 18:51

Ahojky všichni, chtěla bych se vás zeptat, jestli je Zineryt už při nanášení průhledný. Já to míchala minutu podle návodu, ale pak jsem si tam přečetla, že po zaschnutí se stane průhledným, já ho mám průhledný hned, tak mám obavy, zda jsem to správně protřepala. Je třeba před každým použitím protřepat? Moc děkuji, Martina.

Připojit reakci

Smíchání Zinerytu

host - xxx.xxx.201.31 (?)
27.11.2007 12:21
Jo... já ho měla taky hned průhledný... ale už je to 7. den a nic se nezlepšuje :'(
Připojit reakci

Reakce

host - xxx.xxx.178.48 (?)
28.11.2007 7:01
Ahoj, mě paní doktorka předepsala nějakou míchanou pleť vodu, jen na měsíc, pak prý ztrácí účinnost, připraví ji v lékárně, název nevím, je tam psáno jen pleť. voda a je skvělá, dále pak ráno natírám Zineryt a večer Dalacin a dost mi to pomohlo, tak se zkus zeptat svého dermatologa, jinak díky za odpověď, ahoj, Martina.
Připojit reakci

Zinerit, věčné to téma

host - xxx.xxx.36.85 (?)
4.1.2013 16:34

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zdali se po nanesení má po určité době např po 10 min. vodička smýt či ponechat. Děkuji za odpověď

Připojit reakci

Zinerit, věčné to téma

host - xxx.xxx.248.208 (?)
5.1.2013 11:59

Píšou snad v příbalovém letáčku, že se má po několika minutách smýt? Nepíšou. Takže...

Připojit reakci

Proti akne - Zineryt

host - xxx.xxx.189.130 (?)
20.2.2008 17:16

ja treba pozivam clean and clear...no jako nic moc, pouzivam to chvili, ale nemuzu cekat hned zazraky :-)

Připojit reakci

Proti akne - Zineryt

host - xxx.xxx.78.100 (?)
1.4.2008 14:24

ahoj vsichni dnes jsem byla u doktorky ktera mi predepsala prave zineryt. akne mam uz dlouho ale spise po cele na nose a na brade nez na tvarich ale jak to tady tak procitam bojim se ho pouzit. mam k nemu jeste antibiotika ale bojim se tech cervenych spalenych skvrn jak tady nekdo pise ale podle toho co uz jsem se svou pleti vsechno vyzkousela tak by to mela snaset ale clovek nikdy nevi tak se mejte a preju hodne stesti pri leceni... jdu michat lahvicky...

Připojit reakci

Proti akne - Zineryt

host - xxx.xxx.142.6 (?)
2.4.2008 11:42
Zineryt mi pomáhal možná tak první měsíc, ale pak se vždy stav zlepšil jen s novým balením, takže s ubývajícím zinerytem v lahvičce se snižují i účinky zinerytu. zpočátku trošku vysušuje, ale to odezní. U citlivější pleti může podráždění určitě přetrvávat, ale jinak není zineryt žádný zázrak. Asi jako každé jiné lokální ATB na akné. Pleť si na něj po čase zvykne. Užívání zinerytu se bát ale nemusíš. Když ti nebude sedět, tak jej prostě přestaň užívat a poraď se svou Dr. o jiném přípravku
Připojit reakci

Proti akne - Zineryt

host - xxx.xxx.85.150 (?)
3.4.2008 15:09

Čauahoj!

od studia na SŠ mám problémy s mastnou pletí ve středu obličeje. Po návšťěvě kožní lékařky a konzultaci s mnoha kamarádkami a mým snoubencem jednoznačně doporučuju tuto procedůru:

Ráno si 3x na obličej chrstnout studenou vodu, pleť se probudí. Utřít se do ručníku, kt. používám výhradně já. Obličej namazat pleťovým krémem Niveou (50 Kč). Akné nemačkat (do ranek se dostává infekce, po odeznění zůstávají jizvičky nebo minipihy), ale jemně na něj nanést krémpastu Aknecolor (s receptem celkem á 74 Kč, bez receptu á 94 Kč). Pro světlou pleť doporučuju Aknecolor light. Pupínky se rychle vysušují, zacelují, mizí.

Večer si obličej umýt teplou vodou a peelingovým kartáčkem (100 Kč) s naneseným gelem a peelingem Garnier skin naturals Pure (90 Kč)rozetřít krouživými pohyby po celém obličeji. Gel se spolu s peelingovým kartáčkem dostává do hloubky pórů, a tak je kompletně vyčistí. Poté opláchnout obličej teplou vodou a utřít se do ručníku, kt. používám výhradně já. Potom akné potřít namíchaným kožním roztokem Zineryt (na recept 70 ml á 156 Kč). Po zaschnutí obličej přetřít Jarischovou vodou (na předpis 30 Kč) nanesenou na vatě či vatovém tampónu (20 Kč). Pleť získá přirozenou hydrataci.

Připojit reakci

Proti akne - Zineryt

host - xxx.xxx.142.6 (?)
7.4.2008 18:16

peeling bych tedy u aknózní pleti vynechala, alespoň ten s hrubými částicemi, protože ty pupínky podráždí a mohou i poranit, pak se přenese zánět do okolí a vyvolá další pupínky. Kdysi jsem peeling v nevědomosti taky používala a pleť byla stále podrážděná, někdy jsem tu pak četla o škodlivosti peelingu u aknózní pleti a od té doby jsem všechny peelingy vysadila a pleť je klidnější a začíná se hojit, takž bez peelingu. JInak zineryt není špatný v začátku léčby, ale poté si na něj pleť stejně vytvoří zvyk a je vůči němu imunní -- stagnuje

Připojit reakci

Proti akne - Zineryt

host - xxx.xxx.103.5 (?)
21.2.2009 8:59

Čauwes, no já sem taky dostala předepsanej zineryt s differinem..vždycky večer plet pořádně vyčistím(bioderma-sébium)poté nanesu differine..ráno umeju obličej teplou vodou a nanesu zineryt..zatim to používám týden ale už ted můžu všem doporučit!!

Připojit reakci

Proti akne - Zineryt

host - xxx.xxx.28.212 (?)
20.5.2008 22:39

no mě kdysi pomohla kombinace zineryt a imazol jeden den zineryt druhý den zase imazol, nebo střídaní po týdnu... tak mě léčila moje kožní a docela to zabralo.je to sice zvláštní kombinace ale fungovalo to...

Připojit reakci

Proti akne - Zineryt

host - xxx.xxx.107.171 (?)
21.5.2008 8:57

3 lžíce medu a 1 lžička skořice se smíchá v pastu.Ta se aplikuje na pupínky před spaním a ráno se smyje teplou vodou.Když to děláte denně pupínky do týdne zmizí i s kořeny

Připojit reakci

Proti akne - Zineryt

host - xxx.xxx.126.52 (?)
21.5.2008 11:59

A kolikrát týdně při patlání medu na obličej či na kůži obecně na noc perete ulepený polštářový povlak? To by mě ze zcela praktického důvodu zajímalo. Protože voda je drahá, prací prášky také nejsou laciné, spotřebovaná elekřina rovněž není zadarmo.

Připojit reakci

Proti akne - Zineryt

host - xxx.xxx.184.129 (?)
30.5.2008 9:24

teda ja muzu rict ze zineryt jsem pouzival a vubec nic, uplne stejny bolaky a hnisavy papuly a pustuly, ted zkousim aknemycin tak uvidim, ale chtel sem roaccutane a doktorka mi to odmitna predepsat... tak uvidime no

Připojit reakci

Proti akne - Zineryt

host - xxx.xxx.35.235 (?)
31.5.2008 16:44

Upřímně, Zineryt už nikdy! Používala jsem ho podle doporučení kožního lékaře a výsledke byl takový, že mi to neskutečně přesušilo pleť!! :/ Nemohla jsem si na ni dát skoro ani nic krycího, protože se mi uvolňovaly částečky kůže. Stejně nechápu logiku "vysušujících" přípravků! Když je vědecky dokázáno, že pleť s akné potřebuje naopak hydratovat!!!, aby se sama nemastila a nevznikalo z toho akné! Už nějakou dobu si kupuji hydratační krémy a je to mnohem lepší!

Připojit reakci

Proti akne - Zineryt

host - xxx.xxx.172.178 (?)
30.6.2008 13:27
Uplně nesnáším ty kecy doktorek a ostatních typu: to má každej, tím si každý prošel, jo leda tak prd, už mně léčej 9 měsíců a ještě sem nikoho s akné jako mám já neviděl, a to studuju v praze, ze začátku sem se strašně styděl, chodil sem s kapucí na hlavě aby mi nikdo neviděl do obličeje, pak mi nasadili antibiotyka a po těch se to hodně zlepšilo, teď už se nestydím mezi lidi, ale s holkama mám fakt problém, protože nemám sebevědomí, vy co máte akné asi víte o čem mluvím. ale je fakt že za tu dobu mi nejvíc pomoihl zineryt. nechám si ho znovu předepsat.
Připojit reakci

Proti akne - Zineryt

host - xxx.xxx.220.3 (?)
13.7.2008 21:19

Zdar.

Chtěl bych se zeptat jestli nemáte někdo zkusšenosti s kombinací skinorenu a zinerytu. Předepsal mi to lékař. Ráno Zineryt a večer skinoren takhle mi to doporučil údajně Zineryt proniká hlouběji do pokožky kde působí a Skinoren je na svrchní vrstvu kůže.Zatím mám s tímto postupem dobré zkušenosti i když v letácích je psáno že se má zineryt i skinoren používat 2x denně.

Připojit reakci

Proti akne - Zineryt

host - xxx.xxx.220.3 (?)
13.7.2008 21:33

To je velmi dobrá kombinace. Zineryt pleť hodně vysušuje proto není moc dobré pro lidi s citlivější pletí ho používat 2x denně. Skinoren ti vysušenou pleť po zinerytu promastí takže by se ti neměli dělat šupinky s přesušené pleti.

Připojit reakci

Proti akne - Zineryt

host - xxx.xxx.8.73 (?)
14.7.2008 10:34
Tak měla jsem jak zynerit tak skinoren - ne současně. Zynerit je moc fajn, pěkně pomůže kůži zhojit, ovšem po delším používání přestává učinkovat. Skinoren - ten mi bohužel nezabral téměř vůbec. Hodně zdaru. :-)
Připojit reakci

Proti akne - Zineryt

host - xxx.xxx.220.3 (?)
15.7.2008 20:16

Já jsem brala sólo Zineryt cca 2 týdny pak mi doktor předepsal Eclaran na vrchní vrstvu který ovšem vůbec na mojí mastné kůži neúčinkoval. Nedávno jsem tam byla a doporučil mi také kombinace Zineryt+ SKinoren- 2, varianta pokud nezabírá benzoylperoxid, a dávkování takto: Ráno 2-3 hodiny zineryt pak umít a nanést skinoren to samé večer a nemůžu si to vynachválit. Zineryt okamžitě ucinkuje na boláky a skinoren mi každým dnem zlepšuje pleť i jizvy jsou čím dál tím méně vidět opravdu mohu doporučit,

Připojit reakci

Proti akne - Zineryt

host - xxx.xxx.136.223 (?)
16.8.2008 22:41

Nevím, kolik je vám tady na diskuzi roků, mně je 32, od 15 příšerné akné, léčené vším možným (biolampa, tetracyklin, Dalacin, erythromycin, injekce) a jediné, co mi pomohlo, byla kombinace zinerytu a skinorenu, ale pleť to strašně vysušilo. Další věc, co odstranila akné totálně, byla těhotenství  a pak HA. Ale to mi odrovnalo žilní systém, takže jsem musela HA vysadit a te'd jsem znovu na zinerytu a skinorenu a dobrý. Akorát užívám krém na suchou pleť. Ten roaccutan holky neberte, likviduje to plodnost a kvalitu plodnosti, kluci můžou, mají miliony potenciálních potomků, ale holky opatrně.  Ahoj, Petra.

Připojit reakci

Proti akne - Zineryt

host - xxx.xxx.132.186 (?)
20.8.2008 14:32

Ahoj... Měla jsem to samé..Zineryt mi skvěle zabral a žádný pupínky ale jakmile si na něj zvykla tak už přestala reágovat a vše se postupně vracelo, ale pak mi taťka řekl že když byl mladý nejvíc mu pomáhala mořská sůl z lékarny a na to pudrový zásyp se sýrou stojí okolo 20-30Kč bez receptu... takhle to dělám už pravidelně každý večer 2 měsíce a nemůžu s ito vynachválit pleť mám o 70% lepší.Ale pozor pro ty co mají suchou pleť bych to asi nedoporučovala páč to vysušuje, ale jelikož mám hodně mastnou pleť tak mě to žádný vysušený efekt neudělao spíš na opak pleť se mi ani po ránu tak neleske jako dřív:)..takže přeji mnho úspěchů těm co s tím sále bojují ať najdou také jako já konečně něco co zabírá

Připojit reakci

Proti akne - Zineryt

host - xxx.xxx.11.148 (?)
1.9.2008 19:17

Po dvou měsících jsem měla hezkou pleť, ale pak si ta pleť na to zvykla a zas to bylo jak předtím... a vysušuje to dost, to je pravda... až se mi z toho loupal obličej

Připojit reakci

Proti akne - Zineryt

host - xxx.xxx.20.63 (?)
2.9.2008 16:51

Ahojte..tak ja som dnes bola konečne u kožnej.Predpísala mi zineryt viac-menej na moje požiadanie.Takže oddnes začínam s urputným bojom proti akné, ktoré ma trápi snáď od nepamäti.Na nete som si prečítala všetko možné aj nemožné a pravidlá ktorými sa idem riadiť sú nasledovné:

1.piť zelený čaj, ktorý je výborný na prečistenie organizmu

2.užívať zinok, pretože akné síce je vidieť zvonka ale spôsobujú ho nedostatky vitamínov vo vnútri a hlavne nedostatok zinku.

3.užívať zineryt

Dúfam, že konečne zvíťazím a nebudem už viac závidieť dievčatám s nádhernou pleťou!! Potom dám vedieť ako som dopadla..zatiaľ sa majte

Připojit reakci

Proti akne - Zineryt

host - xxx.xxx.11.174 (?)
2.9.2008 19:25

Mě řekla kožní, že zynerity, erifluoidy, differiny, různý přípravky od kosmetiček, mastný krémy atd... že na to mám zapomenout, že to působí jen na chvíli, nebo vůbec a že to tu pleť ještě víc zhoršuje..a předepsala mi Cremor Anionicus a Miraclen-to je zinková emulze, pak ještě vitaminy -A, E a je to měsíc a pleť se zlepšila tak o 50% a to jsem jí před tím měla tak hroznou, že to v žádným případě nešlo žádnými make-upy ani pudry zakrýt, ani jsem nikam nechtěla chodit a měla jsem z toho depky... ale teď už je to o mnoho lepší... ale je to jen měsíc, tak doufám, že se to zlepší ještě víc... navíc mi řikala ještě že léčba akné trvá 3-6 měsíců, že nemůžem čekat zázraky...

Připojit reakci

Proti akne - Zineryt

Lenka (112) - xxx.xxx.217.236 (?)
2.9.2008 19:59

Taky jsem dostala od doktorky předepsaný Zinerit.A zpočátku zabíral skvěle, už tak po 14 dnech jsem měla pleť viditelně a o dost lepší.Tak působil asi další dva měsíce a pak se akné vrátilo do původního stavu, takže skutečně působil jen dočasně, ale tak zase jsem si aspoň na dva měsíce užila krásné pleti :-)).Dávala jsem si ho na obličejík, když mi bylo nějakých 18 let, teď už bych do něj nešla, protože je na trhu mnohem více kvalitnějších výrobků.Každopádně žádné pálení, loupání pleti jsem po něm neměla, ale tak já mám docela málo citlivou plet, tak to bude tím. Tak ať se vám všem se Zineritem daří, ale já osobně si myslím, že Zinerit akné dlouhodobě neléčí... Páá :-)

Připojit reakci

Proti akne - Zineryt

host - xxx.xxx.10.112 (?)
18.1.2013 11:45

a jak jsi aplikovala ten cremor anionicus?

Připojit reakci

Proti akne - Zineryt

host - xxx.xxx.220.3 (?)
4.9.2008 19:17

A jak si prosímtě ten Zineryt se SKinorenem kombinoval?Díky za odpověď.

Připojit reakci

Proti akne - Zineryt

host - xxx.xxx.180.1 (?)
29.10.2008 0:06

ahojky, začala jsem užívat zinerit teprve včera, takže zatím nevím nakolik na mě bude působit. Ale jelikoš mam velmi suchou pleť, často se mi dělají stroupky, tak mi zinerit v tomto ještě přitížil. Potřebovala bych se s vámi poradit, jak hydratovat, jestli nanést zinerit a pak hydratační krém nebo opačně. Zinerit mam potírat ráno a večer, takže možnost, že na ráno nechám z. a na večer krém, nejde. Přesto nechci od užívání upustit, chci mu dát šanci, jelikoš ho hodnotíte převážně kloaldně, když neberu v úvahu, že se na něj časem stane pokožka rezistentní. Prosím tedy o radu, pokud máte někdo velmi suchou pleť, často stroupky, loupající se kůže, přesušená, co pro to děláte..děkuju moc

Připojit reakci

Proti akne - Zineryt

host - xxx.xxx.160.247 (?)
1.11.2008 1:11
No ja osobne mam mastnu plet ale 2x za den som zineryt aspon z pociatku davat nemohol. Priserne vysusuje. Rada od mojej koznej lekarky bola, aby som aplikoval zineryt a po pol hodine na neho natrel hydratacny krem. Ale nekomedogenny - napr eucerin na akne.
Připojit reakci

Proti akne - Zineryt

host - xxx.xxx.131.119 (?)
1.11.2008 16:33

Děkuju moc za radu, už jsem si myslela, že mi nikdo neodpoví :) tak já to tak zkusím, už jsem z toho celkem zoufalá, mám po obličeji samé stroupky a šupinky,...

Připojit reakci

Proti akne - Zineryt

host - xxx.xxx.242.194 (?)
4.11.2008 17:43

Preji pekny den, jake mate zkusenosti s ost. antibiotickymi roztoky - krome zinerytu - co treba eryfluid a uz jinde zminovane dalaciny atd., jak poznat ten spravny???

Připojit reakci

Proti akne - Zineryt

host - xxx.xxx.144.99 (?)
4.11.2008 20:42
Eryfluid obsahuje rovnake atb a to Erythromycinum ako Zineryt, avsak v koncentracii 4% oproti 2% zinerytu. Vseobecne sa vsak povazuje za ucinnejsi zineryt, nakolko sa zmiesava so zinkom, ktory ma mat vyssi ucinok pri moznosti rezistencie na dane atb. Vsetky atb. na tejto baze su vsak vo vacsom pripade malo ucinne, alebo uplne neucinne. Podla studii, ktore som nedavno cital je celosvetovo pozorovany narast rezistencie voci atb. U eryhromycinu sa uvadza az okolo 60% populacie kdezto u tetracyclinovych atb 'len' okolo 30%. Odporuca sa pri atb. liecbe kombinovat napr s kyselinou azelaovou (napr skinoren) alebo lokalnymi retinoidmi (differine) kedy sa zmensuje sanca na rezistenciu ako sa aj zvysi vzajomny ucinok (aplikuje sa atb. a po pol hodine nan lokalny pripravok). Atb. neba zmysel ani dlhodobo aplikovat (nanajvys 3 mesiac v pripade ucinku), nakolko si po case bakteria aj pri pociatocnych ucinkoch rezistenciu vytvoria. Mnohe atb. obsahuju alkohol a uz spominany zinok, takze nejaky pozitivny ucinok budu mat stale aj po vytvoreni rezistencie napr na spominany eryhromycin.
Připojit reakci

Proti akne - Zineryt

host - xxx.xxx.242.194 (?)
5.11.2008 17:14

To je aspon slovo odborneho laika! :-) DIky za osvetleni zineryt-eryfluid. Ja mam naordinovane potirani se eryfluidem (zanetliva mista na krku), beru zaroven vnitrne atb. a 2x do tydne si mam maznout na chvili isotrexin. Predtim sem mela od jineho kozniho na moji zadost skinoren (slysela sem ze je to dobre), takze sem to prestala pouzivat a ridim se tim co mi predepsala nova dr. Ale kvuli vzniku rezistence ze bych zacala zas skinoren pouzivat? Nevim ale jak to michat, eryfluid na noc, rano smyt a dat treba skinoren? V poledne vzit tabletu a obcas se odpoledne maznout isotrexinem? Bala sem se, aby ten skinoren nejak nereagoval s ost. pripravky.

Připojit reakci

Proti akne - Zineryt

5.11.2008 17:40
No, v prvom rade to zavisi od typu pleti. Ty ju najlepsie poznas a to co vyhovuje mne na mastnu nemusi tebe. Kominovat Skinoren a Eryfluid mozes bez problemov a to tak, ze si nanesies Eryfluid a po pol hodine NAN nanesies Skinoren. Nic nezmyvas. Ak by ti tato kombinacia nesadla, tak mozes skusit iny pripravok, napr Differine, alebo Isotrexin, ktory mas. Skinoren obsahuje kyselinu Azelaovu ako som uz pisal, takze chvilu moze pokozka v kombinacii s Eryfluidom viac stipat, ako ked ho nanesies samostatne. Netreba sa vsak obavat, to stipanie treba vydrzat a ustupi. Proste ked sa chces naozaj liecit, treba aj nejake tie chvilove nepriemne pocity vydrzat. Casom si ale pokozka zvykne a to stipane nebude vobec tak radikalne. Co sa Isotrexinu tyka, tak jeho ucinok je skor komedoliticky (proti komedonom) a mensi antimikrobialny ucinok, rovnako tak pri retinoidoch (diefferine), avsak pri skinorene je to trochu opacne - vacsi ucinok je antimikriobialny a nizsi komedoliticky. Takze v kombinacii s atb. je vhodnejsi urcite skinoren. Ta volba by mala byt na zaklade toho, ci ti prevladaju na postihnutych miestach podkozne zapalene vyrazky, alebo prevazne povrchove komedony. Moja liecba je nasledovna: cez den rano aj vecer ocistim dokladne plet Bioderma Sebium H2O cistiacou vodou, vecer este dokladne hlbkove cistenie Eucerin hlbkovo cistiaci gel, vecer po vycisteni nanesiem Zineryt ale len jemne - ziadnu vyraznu zaplavu, po pol hodine nanesiem jemnu vrstvu Eucerin jemny hydratacny krem na akne a asi po hodine na to Skinoren, ktory striedam obden s Differine kremom. Tie casove intervaly medzi jednotlivymi pripravkami su z mojej skusenosti dost dolezite, aby ziskali cas sa vstrebat a pri aplikovani dalsieho pripravku nedochadzalo k droleniu a pod. Tento pristup mi vyhovuje a zatial mojej dost komplikovanej pleti sedi najlepsie. Je to vsetko ale individualne a co sedi mne nemusi tebe, uz len z toho dovodu, ze som muz a ty zena :).
Připojit reakci

Proti akne - Zineryt

5.11.2008 17:54
Este som pozabudol, cez den si aplikujem Glyco A. Vyborne zmensuje pory a vyrovnava pokozku (keratolyticky ucinok). Kvalitny hydratacny krem zohrava pocas tejto 'procedury' fakt vyraznu ulohu, lebo k istemu vyseseniu (spociatku) vdaka zinerytu a differine kremu dojde, takze aby pokozka nezareagovala tym, ze zacne produkovat vyrazne viac mazu, ju treba aj adekvatne hydratovat s kremom, ktory neupchava pory. Vsetky pripravky ako skinoren a pod. su samozrejme nekomedogenne. Hlavne si vsak pred natieranim dokladne umy ruky - najlepsie antibakterialnym mydlom, (ja pouzivam sirove mydlo). Najlepsie je okrem aplikovania pripravkov na tvar ani nesahat (treba ju vnimat ako velmi haklivu zonu). V pripade rozsirenych porov uz ani nehovoriac!
Připojit reakci

Proti akne - Zineryt

host - xxx.xxx.241.115 (?)
25.2.2009 20:50

..Vím přesně o čem píšeš, a jak pohled do zrcadla řekne:  raději si nasad tu kapuci!...Držím palečky, protože znám tenhle problém!

Já sama jsem Zineryt nezkoušela, ale opravdu dobrá emulze na akné je,,Miraclen,,(130kc).

Připojit reakci

Proti akne - Zineryt

host - xxx.xxx.58.155 (?)
17.11.2008 20:17

Ahoj, Zineryt mi asi před rokem poprvé předepsala doktorka (běžná), a musím říct, že mi to docela pomohlo, nějak trvaleji tak po dvou měsících. Sice to není žádnej zázrak, ale tak o 50% lepší než to bylo, a to to bylo docela hrozný. Tak po půl roce jsem začala mít pocit, že už nějak ztrácí účinek, ale nic dramatickýho /zase-oproti původnímu stavu/, ale teď v létě jsem jela na týden pryč a zapomněla jsem to doma a jak jsem se vrátila, už to pomalu zase naskakovalo.:(Před měsícem jsem si už řekla, že by to stačilo, a zašla na gyndu, tam mi pan doktor po prohlídce, odběru krve a konzultaci předepsal HA Chloe. Teď dobírám první plato, zatim (co se pleti týče) výsledky nevidim, ale doufám, že je ještě moc brzo a všechno přijde, protože jsem z toho už byla fakt zoufalá. Ale chci se zeptat - prý by se k HA neměla používat antibiotika, což Zineryt je, i když ne v pravém smyslu slova, nepoužívá se vnitřně. Nicméně, myslíte si, že bych to na sebe teď patlat neměla? Nevím totiž jestli to může mít na antikoncepci vliv stejný, jako antibiotika v práškách, tak abych s tím eventuelně zavčasu přestala...:) Dík za odpověď.

Připojit reakci

Proti akne - Zineryt

host - xxx.xxx.183.38 (?)
8.12.2008 18:43

Zineryt má trvanlivost 4 týdny pak ztrácí účinnost. Tak se nedivte a nenadávejte že to přestává působit.Mě to pomáhá a protože čtu příbalový leták tak i vím, že trvanlivost je omezená.

Připojit reakci

Proti akne - Zineryt

host - xxx.xxx.58.155 (?)
10.12.2008 12:15

Ale vždyť já nenadávám, jen jsem to zkonstatovala. Je jasný, že antibiotika, ať už jakákoliv, jsou pouze přechodným řešením:)

Připojit reakci

Proti akne - Zineryt

host - xxx.xxx.36.167 (?)
21.12.2008 16:51

Všem co mají problémy s akne doporučuji Zineryt, pomůže fakt hned celou dobu co jsem ho používala jsem nezaznamenala žádný pupínek.

Připojit reakci

Proti akne - Zineryt

host - xxx.xxx.227.138 (?)
8.2.2009 14:29

Ahoj, používala jsem ho hodně dlouho, asi tak 2roky, vždy zabral... po této době sem ho vysadila a nepoužívám ho asi tak půl roku, moje plet je pořád čistá... už se mi pupínky skoro nedělájí... takže je vidět, že nezačneš být imunní vůči zinerytu...

Připojit reakci

Proti akne - Zineryt

host - xxx.xxx.62.92 (?)
8.2.2009 23:29

Mně lekar rekl, ze lecba zinerytem trva pres pul roku!

Připojit reakci

Proti akne - Zineryt

host - xxx.xxx.246.225 (?)
21.2.2009 10:29

no ja pouzivam Zineryt mesiac a musim povedat ze mi dost pomohol, hlavne rychlo hojil novovzniknute vyrazky..zhorsenie som zaznamenal az teraz, a le to bude sposobene tym ze som zacal uzivat roaccutane, kde sa aj pise ze prvy tyzden sa mozu prejavy akne zhorsit

Připojit reakci

Proti akne - Zineryt

host - xxx.xxx.219.208 (?)
4.3.2009 10:48

No ja mam snad nejhorsi stadium akne protoze se me delaji obcas teda asi jednou za mesic takovy cysty vetsinou je to plne husteho hnisu. Nejhorsi na tom je, ze to boli a hlavne se me to vracelo furt na stejny misto a uz me to nekolikrat museli dokonce rezat nebo elasticky odsat na chirurgii. Jsem naprosto zoufalej.. Nemam ksicht plnej jebaku nebo pupinku (hned bych to vymenil) ale delaji se me takovy bolacky celkem velky :-(:-(No ted mam zineryt druhym dnem tak uvidim jestli to necemu pomuze.. Ale mam pocit, ze je to spis na ty mensi akne jako jsou pupinky. Opravdu bych to s vama hned menil protoze co jsem si uz vytrpel to by jste neverili :-(..

No ozvu se jak to na me bude pusobit casem... jinak jsem mel eryfluid ale to je spis takova desinfekce me prijde a vubec me to nepomohlo jen kdyz jsem mel hodne mastny oblicej prez den tak jsem si tom psychicky pomohl a uklidnil se, ze me to treba pomaha ale opak byl a je pravdou no.. Nemusim mluvit o milionech pripravdu od nejlepsich kosmetickych znacek to je podle me jeden velkej podvod je to spis na cisteni pleti vsechno ale na vyleceni akne snad jedine antibiotika takze chvilku pockam co udela zineryt a pak se odhodlam na kozni aby me dala to nejsilnejsi co ma!!

Připojit reakci

Proti akne - Zineryt

host - xxx.xxx.166.227 (?)
4.3.2009 15:36

tak presne tie cysty som mal tiez, Zineryt z casti zabral ja na tento druh akne, ale ako posobi po dlhsej dobe neviem, pouzival som ho len asi mesiac, pomohol celkom, ale etraz uz som na liecbe s rouaccutanom, a tvar mam asi najrkasjiu za posledne roky

Připojit reakci

Proti akne - Zineryt

host - xxx.xxx.160.2 (?)
8.3.2009 13:42

host - xxx.xxx.219.208 (?), 4.3.2009 10:48     TOTO jsem psal naposledy predchozi prispevek.

Tak zineryt mam tyden a moc nic necitim akorat teda to pomaha kdyz se me zacne delat jak bych to rekl cysta tak to samo praskne a neroste to tak dlouho a pak se to hezky hoji ale to je tak vsechno myslim ze budu potrebovat sijnejsi antibiotika...:-(

Ale hezky me to voni ten zineryt zacim na tom byt zavislej :-D

Připojit reakci

Proti akne - Zineryt

host - xxx.xxx.93.83 (?)
26.3.2009 8:13

Ahojky, Zineryt mi včera napsala do. na kožním, mám sice pár pupínků ale trpím na rychlé zanícení, uhřík "nevyleze" ven..mám smíšenou ple´t, k tomu mi už není 20-cet, ani 30-cet..takže mě tenhle přípravek i dost vysušuje, mám pocit,  jako bych měla na obličeji masku... jinak si myslím, že akné je hlavně vnitřní problém... můžeme se patlat "zázračnými" krémy a vodičkami, ale pokud se nevyřeší problém vevnitř a tělo se neudržuje zdravé, tak je to na nic a akné se po možném zlepšení zase vrátí... někdy bývá problém i v psychice... u mě je to např. hormonální nerovnováha, chem. hormony brát nemůžu, tak beru alespoń fytoestrogeny, zinek, vitamíny skupiny b, céčko...--postupem věku mi "vady na kráse vadí čím dál tím míń...vím, že mám zdravotní problémy, které se prostě"odrážejí"na tváři---asi je to v jiném tématu, ale je moc dobré si udělat takový půst, vyčištění organismu, hodně pít, vynechat mastné, slané, kyselé potraviny, je dobré brát i laktobacily na vyčištění střev... ale nikdy nečekejme zázraky..někdy mi přijde, i když možná do. mluví jinak, že je to dané i geneticky... a jinak platí--každý dotek se počítá..takže namazat a nešahat a neroznášet si to dál po obličeji...no co, nikdo nejsme dokonalí...

Připojit reakci

Proti akne - Zineryt

host - xxx.xxx.81.73 (?)
6.4.2009 21:05
Souhlasim, je perfektní, tohle jediný mi zabralo.
Připojit reakci

Proti akne - Zineryt

host - xxx.xxx.106.253 (?)
7.4.2009 20:43
Mám už teď druhý zinerit za sebou, pleť se mi výrazně zlepšila. Ale zakoupila jsem si glyco A a ráda bych ho používala na jizvyčky, když už jsem za to dala takový prachy. Ale jak to mám zkombinovat? Zinerit se používá dvakrát denně a kam nacpu to glyco a ještě bych potřebovala pleť hydratovat nějakym krémem. Poradíte mi?
Připojit reakci

Proti akne - Zineryt

host - xxx.xxx.120.206 (?)
21.4.2009 13:10

Zineryt sem používala a asi po 3 mesících mi sama dermatoložka řekla že mám dokonalou pleť tohle slyšet..sem se na místě málem rozplynula..to sem však neveděla že po mesící hned na to me zyneryt jakožto antibiotikum začne pusobit přesně naopak takže kxichtík se e pekne,,domrvil,, a tak tedka mám duac gel tak sem zvedavá..?

Připojit reakci

Proti akne - Zineryt

host - xxx.xxx.243.43 (?)
21.4.2009 14:26

Ahojky, DuacGel jsem jeden cas pouzivala... zprvu to pomaha, ale pak si na to ta plet strasne rychle zvykne a pomahat to prestane... ale nechci brat iluze, kazdy reaguje jinak...

Připojit reakci

Proti akne - Zineryt

host - xxx.xxx.220.130 (?)
3.5.2009 16:19

Chtěl bych se zeptat jak dlouho používáte Zineryt. Pro mě je to taky jediná věc co mi kdy zabrala a jsem na ni takřka závislý beru to už asi 2 roky a pořád to zabírá a mám klid. Ze začátku jsem bral 1 láhvičku 5 týdnů jak je napsáno v letáku a pak si vzal novou, i když jsem měl ještě 3/4 láhve plnou. Přišlo mi to jako zbytečné vyhazování peněz tak jsem to nedávno začal brát dokud nebude láhev prázdná vydrží to asi tak 15 týdnů. Chci se jen zeptat jestli to nemůže mít nějaké vedlejší účinky, ale i lékař mi říkal že to klidně můžu používat dýl že je to zbytečné vyhazování peněz.

Připojit reakci

Proti akne - Zineryt

host - xxx.xxx.250.94 (?)
3.5.2009 19:57

Nevím jak Zynerit, ale obecně se říká, že když použiváte jakýkoliv lék po jeho době použitelnosti, tak za 1) nemusí už být účinný a za 2) sílí jeho udávané možné vedlejší účinky.

Připojit reakci

Proti akne - Zineryt

5.5.2009 10:00

Já beru taky Zineryt dokud ho nespotřebuju cca 15 týdnů jednu láhev a žádné vedlejší účinky jsem nespozoroval.

Připojit reakci

Proti akne - Zineryt

host - xxx.xxx.163.178 (?)
5.5.2009 16:47

Ahoj.Včera jsem začala brát Zineryt.Ale doktor mi řekl že začíná působit tak za 2 měsíce a tdy čtu že za 2 dny... tak vůbec nevím, tedy doufám že ta druhá možnost je správná.xDZa jak dlouho zabral vám?Díky a hodně štěstí...:)

Připojit reakci

Proti akne - Zineryt

5.5.2009 20:44

Mě zabral takřka okamžitě hned se to začlo hojit sem na něm závislá. Pokaždé co doberu jednu lahvičku letím si pro další a plet mám bez jediného pupínku. Chtěla bych se zeptat jestli opravdu nejsou nějaké vedlejší účinky, protože mi taky kožní řekla že to klidně můžu brát dokud to nedoberu, udajně píšou 5 týdnů u všech roztoků to máte to samé když používáte kapky na rýmu taky tam je 5 týdnů a někdo si to veme i když to je rok staré:-)

Připojit reakci

Proti akne - Zineryt

host - xxx.xxx.223.237 (?)
5.5.2009 21:18

Myslím, že těch 5 týdnů od umíchání Zyneritu tam není jen tak pro srandu králíkům a kožní bych v tom hned nevěřila, ony samy mnohdy neví. Pro klid duše a vyhnutí se se případným problémů u jakéhokoliv léku bych se řídila tím, co uvádí výrobce a ne to co si myslí lékařka. Vím, že takový prošlý tetracyklín může pěkně poškodit ledviny. U léků typu Zynerit to nebude asi tak horké (tam jde pravděpodobně jen o klesající účinnost) jako u léků použivaných vnitřně, ale stejně - zdraví máme jen jedno.

Připojit reakci

Proti akne - Zineryt

host - xxx.xxx.160.18 (?)
14.5.2009 18:33

já si obličej natírám večer differinem a na to zinery a docela mi to pomaha.

Připojit reakci

Proti akne - Zineryt

host - xxx.xxx.166.180 (?)
19.5.2009 19:07

Ahoj, Zineryt používám asi 3.týdnem a opravdu doporučuju! Od 1. týdnu používání se mi pokožka zlepšila asi o 60 %!ani jsem nezaznamenala že by se mi pleť nějak vysušila nebo poškodila... nejméně jednou denně si ji mažu Niveou a nemůžu si stěžovat:)Takže musim zaklepat, jen tak dál..:)

Připojit reakci

Proti akne - Zineryt

host - xxx.xxx.205.108 (?)
12.6.2009 11:58

Je to skvělý lék ae je jenom na předpis což znamená když už je prošlej tk se musí jít znova a znova pro novej..mě to zase naskákalo..:(a mamka říkala že je to jenom napředpis tk ako:(:(clkm smůla:(

Připojit reakci

Proti akne - Zineryt

host - xxx.xxx.119.62 (?)
15.6.2009 17:16

i já mám velice dobré zkušenosti s tímto přípravkem... i když nedávno se mi udělaly ložiska akne, jaké jsem ještě ńikdy neměla... tak si říkám, zajdu si na kožní pro zynerit, ten jediný se mi totiž vždy hned osvědčil... a ejhle jaké nemilé překvapení mě čekalo, když jsem po pár lahvičkách zyneritu zjistila, že nefunguje, tak zázračně, jak jsem předpokládala.Takže mě to trochu zklamalo, že mi tentokrát nepomohl, protože já na něj sázela, ale i přesto moc doporučuji tento přípravek, je fakt dobrý a určitě stojí alespoň za vyzkoušení...

Připojit reakci

Proti akne - Zineryt

host - xxx.xxx.245.59 (?)
15.6.2009 21:35

tyo ty seš upe stejná jako já :D tky jsem asi před 5 dny šla pro zynerit a věřila na zázrak protože někddy v listopadu mi pomohl ale jen na chvíli no a ted mi pořád nezabírá :(pořád stejný takže už si ho nebudu kupovat je k ničemu, jinak jsem slyšela o prškách nějakých dermabion... máte zkušenosti s nima? jsou tam samé vitamíny hlavně B a kvasnice a samé dobré věci už opravdu doufám že pomůžou...

Připojit reakci

Proti akne - Zineryt

host - xxx.xxx.180.2 (?)
1.7.2009 20:40

Ke zlepšení či vymizení projevů akné dochází zpravidla do 10-12 týdnů od zahájení léčby. Připravený roztok používejte nejdéle po dobu 5 týdnů od dne přípravy. To mi vysvětlíte jak??

Připojit reakci

Proti akne - Zineryt

host - xxx.xxx.44.137 (?)
14.7.2009 20:44

hm já dermabion zkusila a fakt funguje červený pupínky zaschnou a odloupnu se a ty takovi ne moc červený jen vystouplí zmizi tak po tejdnu užívání ale doporučuju si mazat obličej olivovym krémem doliva nebo nečím mastným pač hodně vysušuje jeste víc než zineryt

Připojit reakci

Proti akne - Zineryt

host - xxx.xxx.195.18 (?)
24.7.2009 13:41

Můžu se zeptat, zineryt je pouze roztok? Já jen jestli se neprodávají tabletky zineryt, nevíte někdo? Ten roztok se (předpokládám) nepolyká, ale maže na pleť, nebo ne? Poraďte prosím :-)

Připojit reakci

Proti akne - Zineryt

host - xxx.xxx.235.59 (?)
24.7.2009 13:46

Jasně zineryt je antibiotický roztok, mě se to dříve pletlo se zyrtec tabl. na alergii

Připojit reakci

Proti akne - Zineryt

30.7.2009 21:00

Můžeš to klidně používat i po 5 týdnech akorát tam klesá účinost!

Připojit reakci

Proti akne - Zineryt

host - xxx.xxx.5.71 (?)
18.8.2009 22:52

Ahojte :)... Kožní mi toho předepsala už hodně, ale opravdu jediný, co mi pomohlo je Zineryt ;)... Dřív sem měla šílené akné na čele, ale po tom, co sem začala používat Zinerit dokonale vymizelo ;) a sem tam ňákej pupínek, kterej se tam objěví mi fakt nevadí ;)... Spíš mě teď trápí akné na tvářích a na bradě, ale stále doufám, že mi Zineryt pomůže stejně, jak na čele ;)... Jináč je pravda, že pozděj přestane fungovat, ale pokaždý, když si koupím new balení se zase všecko zlepší ;)... Je pravda, že Zinerit může na každým působit jinak, ale já ho doporučuju!! ;)... Tak hodně štěstí lidi ;)

Připojit reakci

Proti akne - Zineryt

host - xxx.xxx.3.66 (?)
19.8.2009 20:23

Zineryt jsem mel jen chvilku a musim rict ze mi to v celku pomohlo ale jen kvuli tomu jak se vysusuje plet.. to mi pomaha i slunicko. v lete jsem opaleny a po akne ani pamatky ale jak prijde podzim zima tak jsem obluda:(.. zitra zkusim zinerit, co to udela? ale zazraky necekam. uz jsem si rikal ze nic brat nebudu a snad to odezni samo ale nechce se tomu...

Připojit reakci

Proti akne - Zineryt

host - xxx.xxx.119.99 (?)
9.9.2009 11:53

Ahoj... chci se zeptat... jsou to asi tak dva týdny co jsem začla používat zineryt... nepozoruju žádný rozdíl, ale budiž... tento týden v pondělí jsem zašla na solárko a to byla zřejmě chyba... oschla mi pleť tak, že sloupávám kousky kůže a rty mám tak zničené, že se stydím dát i pusu příteli... myslíte, že bych neměla chodit na solárko, když používám zineryt???

Připojit reakci

Proti akne - Zineryt

host - xxx.xxx.70.225 (?)
9.9.2009 13:23

A to bys jako chtěla chodit dál na solárko, když se ti sloupávají kousky kůže?! Samozřejmě že bys tam už chodit neměla, nejsem si jistá ale myslim, že se zinerytem bys neměla moc ani na normální sluníčko, nějakou dobu jsem ho taky užívala. Sám o sobě dost vysušuje pleť a když na suchou, tudíž velmi citlivou pleť prskneš ještě solárko, tak se taky může stát že si nenávratně zničíš pleť!

Připojit reakci

Proti akne - Zineryt

host - xxx.xxx.238.136 (?)
9.9.2009 13:56

V době, kdy se používají místní léky na akné se na solárko nesmí!

Připojit reakci

Proti akne - Zineryt

host - xxx.xxx.4.186 (?)
2.10.2009 23:04

Zineryt jsem zacala pouzivat je to asi dva tydny. Zadnou zmenu bohuzel nepocituji mozna se to jeste zhorsilo. Mam hrozne precitlivelou plet a prvni dny pouzivani jsem vypadala jako bych mela na obliceji popaleniny:(asi to dopouzivam:(treba se to zlepsi..musim doufat... Jsem zoufala

Připojit reakci

Proti akne - Zineryt

2.10.2009 23:07

dost vysušuje domázáváš se?

Připojit reakci

Proti akne - Zineryt

host - xxx.xxx.4.186 (?)
3.10.2009 15:09

jj pouzivam krem :) jinak by mi ta plet asi popraskala... A jeste jsem se chtela zeptat je mozne, ze se to tim aplikatorem roznasi? protoze jsem treba na nose nikdy nic nemela a ted ho mam docela dost obsypany:(

Připojit reakci

Proti akne - Zineryt

3.10.2009 17:25

bingo já vždy když ho sem tam použiji tak zmáčknu flašu a kápnu to na vatovu a pak to aplikuju z vaty na pleť

Připojit reakci

Proti akne - Zineryt

host - xxx.xxx.4.186 (?)
4.10.2009 9:11

hh tak to se mi zrovna nechce to delat slozite ;)Ale asi mi nic jineho nezbyva:(Jinak ma plet ted pripomina minove pole ikdyz to bylo i predtim ale ted je to minove pole na pousti xD jsem docela na rozpacich jesli to mam dale pouzivat...

Připojit reakci

Proti akne - Zineryt

host - xxx.xxx.49.206 (?)
19.10.2009 20:09

Chtěla bych se zeptat jestli nevadí při používání Zinerytu antikoncepce?

Připojit reakci

Proti akne - Zineryt

host - xxx.xxx.96.44 (?)
2.8.2010 13:14
Mě zineryt hoodně pomohl... Neřekla bych, že to nějak moc extra vysušuje, tak určitě jo, jinak by nepomáhal na ty pupínky, ale je třeba hodně (ráno a večer) promázavat plet. Když to někdo nedělá, at se nediví, že je suchý. Nej jsou krémy od Biodermy nebo La Roche-Prosay z lékárny. Zineryt jsem měla asi 3x tu malou lahvičku a vždycky pomáhal... Někdo řekne, že to pak přestane víc pomáhat, to bych ani neřekla... Ted jsem si dala měsíc pauzu, aby si na to plet přece jen nezvykla a už mám 4 (větší) lahvičku a ok. Působí to jak na velké boláky, tak i stroupky po nich. A je to na silnější akné, né na 3 pupínky, který se někomu udělají z čokolády:-) Měla jsem i Isotrexin a nic moc, Z. je lepší. Jinak pokud jde o to, že to pomáhá a poté se akné vrátí, je třeba to řešit jinak! Když se to někomu pořád vrací nemůže čekat zázraky jen od vodiček. Chce to léky. Vím o čem mluvím, s akné mám zkušenosti už nějakej pátek. Napřed jsem na to patlala vše možný a nemožný - od sádla až po heřmánkový čaj. Pka na řadu přišla antibiotika, ty byly taky jen na chvíli, chemický peeling - tak nic, tak poté nemocnice a silné léky na akné RoAccutane, takže všem radím ŘEŠTe TO HNED, a nenechte to zajít tak, aby jste měli jizvy apod.
Připojit reakci

Proti akne - Zineryt

host - xxx.xxx.144.50 (?)
3.9.2017 11:47

Nedoporučuji, sama jsem rok užívala, pleť je ještě v horším stavu. Pomohlo pouze se na kožní vykašlat a používat vlastní rozum :) Pleť mám nyní krásnou..

Připojit reakci

Proti akne - Zineryt

host - xxx.xxx.238.197 (?)
2.8.2010 14:30

Pises, ze mas uz 4. lahvicku Zyneritu a presto se ti porad delaji velke bolaky... podle toho bych vubec nerekla, ze ti Zynerit hooooodne pomaha. Zynerit je na lehci formy zanetliveho akne, ne na tezke...

Připojit reakci

Proti akne - Zineryt

host - xxx.xxx.155.190 (?)
5.8.2010 19:29

Ahojte vsichni ;)

pred týdnem jsem byla u kožní a také mi napsala zineryt a doporučila mi,,pískovou masku,, Máte s tím někdo zkušenosti? Bojím se jít do něčeho co může skončit pro někoho supr a pro druhého tragicky. Děkuju předem za odpověď.

Připojit reakci

Proti akne - Zineryt

host - xxx.xxx.203.249 (?)
30.9.2011 12:14

Dceři je 14let, bohužel také jako většina puberťáků trpí akné, sestřenice je kožní lékařka, předepsala jí Zineryt a musím říct i za dceru, že jí opravdu pomáhá, používá ho asi tak 6týdnů a je to opravdu lepší

Připojit reakci
Založit nové téma Nápověda
  Název diskusního téma   Počet příspěvků   Datum   Počet návštěv
Proti akne - Zineryt1533.9.2017331825
Moje rada na akné2663.9.2017441566
Akné - bez líčení ven?23.9.2017333
Primitivní, avšak nejúčinnější léčba akné, 100% účinnost53.9.201720213
Náplasti Balea proti akné823.8.201722229
Akné32215.8.2017469892
Co me zaručeně zabralo na akné?36115.8.2017686006
Vrátí se akné po vysazení antikoncepce?8824.7.2017143304
Antikoncepce - na akné2076.7.2017354934
Ajurvédský čaj Nimba2423.6.201762634
Akné skvrny, flíčky 222.6.20171052
Fleky po akné + aknenormin330.5.20172279
Jedina moznost jak se navzdy zbavit akne je vyhojit jejich loziska10525.5.2017137362
Jak na boláky?3324.5.201796730
hloubkové čištění u kosmetičky7819.5.2017122770
Hormonální nerovnováha - dá se spravit něčím jiným než HA?352.5.2017109810
Hlíva ústřičná na akné166.4.201724869
Suchá citlivá aknozní pleť218.3.20171854
Jak vám pomohl aknecolor?9317.3.2017153055
Aknenormin214.3.20175849
Akné - příprava heřmánku213.3.20174665
Je dobrý tento hydratační krém na akné?213.3.20174349
Jáký je podle vás nejlepši čistící gel?4013.3.201765405
Krémy proti akné - červená pleť113.3.20173818
Okurka - hydratace113.3.20173464