Při poskytování těchto stránek nám pomáhají soubory cookie. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.
Další informace.
Ú v o d n í   s t r á n k a  |  Kontakty   

Kosmetické přípravky > Kosmetika Ziaja - vzít, nevzít?

Kosmetika Ziaja - vzít, nevzít?

host - xxx.xxx.171.105 (?)
10.8.2017 16:14

Urcite doporucuju. já beru od Vivapharmy, mají totiz lepsí ceny.

Ukázat polohu příspěvku v diskuzi >
Připojit reakci

Nejnovější příspěvky v tomto vláknu:
Urcite doporucuju. já beru od Vivapharmy, ma..., host, 10.8.2017
obsahuje parabeny a silikon!! ..., host, 7.8.2017
Já používám celou řadu s kozím mlékem a jsem..., host, 8.12.2015
málokterý krém mi vyhovuje.mám problematicko..., host, 31.12.2013
Já používám kosmetiku ziaja už tři roky a má..., host, 11.4.2013

Roserval (9) - xxx.xxx.42.159 (?)
3.5.2008 13:19, počet návštěv: 243943
Přejít na: tento příspěvek (zjistit adresu)

Chtěla bych se Vás zeptat, jestli máte s touto kosmetikou nějaké zkušenosti, zvláště s krémy..? Byla jsem velmi spokojená s krémem s Aloe Vera, a teď používám okurkový pleťový krém. Tyto krémy mi velmi vyhovovaly, ale zase se mi nezdá ta cena. Připadají mi moc levné. Stojí kolem 50 Kč, tak mě zajímá, jestli s nimi taky někdo nemáte nějaké zkušenost. Děkuji Vám za odpovědi :).

Připojit reakci   

host - xxx.xxx.246.235 (?)
15.5.2008 10:17
Přejít na: předchozí příspěvek | tento příspěvek (zjistit adresu)

ač tato kosmetika je poměrně levná, lze říci, že je celkem kvalitní. Ptala jsem se na názor i mojí kosmetičky a ta po přečtení složení konstatovala, že jsou to dobré výrobky. Jsou takové spíše udržovací, nečekej zázraky, tím myslí, že např. vrásky budou pryč a tak podobně. Já mám od této kosmetiky tělová másla a jsem s nimi sokojená. Vyhovují mi více než např. tělová mléka od prestižních firem.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.7.101 (?)
15.5.2008 15:28

Znám jejich kakaové tělové máslo a to nádherně voní, ale s tou chválou na složení bych to nepřehánela, na druhým místě je ropa. :)

Připojit reakci

host - xxx.xxx.226.3 (?)
4.1.2010 21:31
jo, voní krásně
Připojit reakci

host - xxx.xxx.146.3 (?)
23.7.2008 12:37
V Testovinách oční krém kozí mléko vyhrál. A to tam měli krémů plno, třeba i za 1200 a samé "značky" proto sem si ho koupila, taky sem se bála, že je to nějaké moc levné a že se z toho osypu leda tak. Ale jsem spokojená.
Připojit reakci

host - xxx.xxx.158.238 (?)
29.7.2008 16:20

ja jsem si asi pred tydnem koupila tu pletovou vodu okurkovou.zatim ji teda jeste nepouzivam, protože dodelavam jinou.tak jsem zvedava az ji zacnu pouzivat..

Připojit reakci

host - xxx.xxx.71.110 (?)
15.9.2008 10:00

Používám jen krémy na pleť od této značky (olivový a kakaové máslo) a je to jediné z čewho nemám pupínky a vyrážky a ekzem..používala sjem i krémy pro miminka, ale bylo to zlé, takže teď jsem věrná jen těmto dvoum krémíkům!

Připojit reakci

15.9.2008 12:26

tak ja uz asi tyden pouzivam z¨tu okurkovou pletovou vodu a zatim jsem celkem spokojena..

Připojit reakci

host - xxx.xxx.169.44 (?)
15.11.2008 11:45

tak to já mám bohužel s kozím krémem na oči špatnou zkušenost... tam kde sem krém nanesla byly okamžitě rudé fleky no zkrátka děs raději pro příště zůstanu u značky Garnier. musím ještě podotknout, že nemám zvlášť citlivou pleť, ale potom co se mi stalo s tímhle krémem... říkám Značku Ziaja nebrat

Připojit reakci

host - xxx.xxx.143.174 (?)
11.4.2013 22:07

Já používám kosmetiku ziaja už tři roky a mám pleť lepší než když mi bylo 20 let. Když někomu řeaknu, že mi brzzo bude 50 let tak mi to nevěří. Prý si dělám srandu, že mi je tak maximálně 35 let. Dokonce kosmetička, když jsem byla jako model na líčení tak mi věk také nevěřila. Některé drahé krémy způsobí vyrážku, jsem alergická a ziaja mi vyhovuje. Každý jsme, ale jiný tak si musí najít co mu vyhovuje.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.209.40 (?)
8.12.2015 14:41

Já používám celou řadu s kozím mlékem a jsem zatím spokojená, tak snad není ta kvalita nejhorší. Kosmetička mi aříkala, že každému může vyhovovat něco jiného, ale že to nejdůležitější je používat všechny přípravky na obličej jedné značky a řady. Hlavně nepoužívat víc značek.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.27.25 (?)
3.2.2009 20:52

také používám noční krém kozí mléko a jsem spokojená. Já naopak věřím spíše výrobkům ktere nejsou tak drahé, převoněné. U těch dražších většinou platíte za značku a ne za krém jako takovej.  tím samozřejmě netvrdím že jsou špatné!!  hlavně jsem neviděla žádny jiny krém od jiné značky tohoto druhu

Připojit reakci

host - xxx.xxx.104.2 (?)
26.3.2013 7:13

ahoj holky, tak mě nesedí skoro žádný krém, bud se osipu nebo to pálí...

ale krémy od ziaji používám už 4roky a jsem moc spokojená a na to že je mi 31 mi všichni říkají že je mi max 24 :) nemám vrásky a plet vypadá zdravě.doporučuji.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.198.38 (?)
29.3.2013 18:41

Já nevím no... vzhledem k tomu ošklivému složení bych jí už nebrala, i když by mi vyhovovala...sad

Připojit reakci

host - xxx.xxx.21.70 (?)
31.12.2013 7:19

málokterý krém mi vyhovuje.mám problematickou plet.pletový olivový krém lehčí forma, udělal zázrak.kiný už nechci.mohu jen chválit.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.201.14 (?)
23.9.2008 17:31

Jsem velice spokojená s jejich kakaovým máslem - nádherně voní celý den, olivové taky není špatné. Krémy s kozím mlékem jsem koupila babičce a je taky velice spokojená.

Ale musím říct, že po nadšení z kakaového másla jsem koupila dvoufázový odličovač očí, a byla jsem teda hodně zklamaná. Jen vše rozmazal, hodí se tedy jen pokud se někdo opravdu líčí velmi, ale velmi málo.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.157.12 (?)
21.11.2008 17:46

Já kosmetiku Ziaja moc nepoužívám, mám doma jeden měsíčkový krém, ale nijak mě nenadchnul a jen leží ve skříňce, okurkovou pleťovou vodu jsem taky zkusila, ale znám lepší alespoň pro mě... naopak dvoufázový odličovač očí si nemůžu vynachválit a to se líčím oči někdy dost výrazně, neštípe mě v očích a odlíčí i voděodolnou a navíc je za opravdu dobrou cenu.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.28.130 (?)
24.5.2009 14:16

mám od této firmy olivový krém, a olivové máslo, celkem spokojená.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.14.172 (?)
31.10.2008 13:17

ZZdravím všecičky :)

Používám okurkový krémík a jsem spokojená a za tu cenu je to supeeer:)

Připojit reakci

host - xxx.xxx.179.216 (?)
13.11.2008 16:34

Kosmetiku firmy Ziaja opravdu oblíbila. Vyzkoušela jsem jak výrobky řady přírodní oliva, tak nyní používám výrobky řady Kakaové máslo. A musím říci, že již dlouho jsem v českých obchodech na takové krémy nenarazila. Vřele doporučuji.

KK

Připojit reakci

host - xxx.xxx.224.13 (?)
14.4.2010 13:09

mohu se zeptat:
jak voní ta oliva, uvažuji o koupi tělového másla (jestli spíše voní jako např. Palmolive nebo např. od Avonu - od Palmolive mám sprchový gel a je skvělý, hydratuje a moc krásně voní, ale od Avonu připravky s olivou strašně smrdí)

Připojit reakci

host - xxx.xxx.148.79 (?)
15.6.2011 12:12

Já jsem vyzkoušela všechna tělová másla, a jsem s nimi nad míru spokojena. Ne jen, že nádherně voní ale pokožku mám po nich hladkou a jemnou a to mám s pokožkou problémy, nemůžu jen tak nějakou kosmetiku, dělá se mi vyrážka. Je to nádherná relaxace, když se mažu po každé koupely, opravdu doporučuji

Připojit reakci

host - xxx.xxx.242.206 (?)
30.11.2012 11:20

tuto kosmetiku jsem si velmi oblíbila.používám olivový krém,,okurkovy krém.mám problematickou ekzemovou plet, a tyto krémy mi absolutně vyhovují.moc chválím.

Připojit reakci

menhet (23) - xxx.xxx.166.42 (?)
19.11.2008 14:23

Já jsem měla koupený ten olivový krém a musím říct, že byl naprosto báječný a nádherně voněl, od té doby jsem propadla olivovým přípravkům :)

Připojit reakci

host - xxx.xxx.121.120 (?)
28.11.2008 15:15

Ahoj, já tedy osobní zkušenost nemám, ale mamka je velmi spokojená s kozím krémem na zralou pleť. Koupila si ho dvakrát za sebou, takže podle mě kdo chce, ať vyzkouší a uvidí, tím se nic nezkazí.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.160.4 (?)
30.1.2009 23:37

Celá naše rodina používá olivový krém, a protože je tak levný, tak i na ruce, nohy, prostě co je zrovna potřeba namazat:-) Pořád se někde potuluje po bytě, aby byl po ruce. A je skvělý, žádné vyrážky, reakce, nedělá ani ucpané póry a s tím já bojuju u většiny mazadel. Teď jsem dostala i tělové mléko s kakaovým máslem a manžel mě málem "sežral", jak mu to voní a je fakt moc příjemné. Moje sestra nás zásobuje všechny k Vánocům, narozkám a zatím žádná negativní zkušenost. Doporučuji!

Připojit reakci

host - xxx.xxx.94.110 (?)
13.4.2009 10:24

Dobry den, mam hodne citlivou plet a hodne parfemovane kremy mi vady, pali me po nich oblicej.Tak jsem vcera narazila v Tescu na olivovy krem zn.Ziaja, trochu jsem vahala, protoze prece jen ta cena je hodne nizka, ale nakonec jsem ho vzala.Je sice trochu hutnejsi coz nemusim a hodne mastny ale na noc to nevadi. Jinak je opravdu perfektni a nejspis u nej uz zustanu, doporucuji

Připojit reakci

host - xxx.xxx.125.50 (?)
4.11.2010 11:44

Já už zkusila noční krém s kozím mlékem, krém s kakaovým máslem a krém na ruce s kozím mlékem který je absolutně skvělý!!! Okamžitě se vstřebá a ruce jsou jak z hedvábí!  Ač je to levná kosmetika, je výborná!

Připojit reakci

host - xxx.xxx.245.237 (?)
10.11.2010 18:23

Taky jsem zkusila tyto přípravky a souhlasím s tím, že jsou skvělé, i když se říká "věc laciná, dvakrát placená" v tomto případě to určitě neplatí, ale každá pleť je jiná, každý si musí vyzkoušet sám

Připojit reakci

host - xxx.xxx.39.2 (?)
13.1.2013 18:01

Připojuji se k pochvalným recenzím. Mám olivový krém- light formula a už nepožívám nic jiného. Krásně voní, jak z lékárny, ale příjemně :) Perfektně hydratuje a přitom se rychle vstřebává. Mám smíšenou pleť a i když je tento krém pro suchou a normální, tak i mně výborně sedí a nedělá pupínky. Dále jsem zkusila pletový krém kakaové máslo, který je ale na mě už mastnější, takže používám leda v zimě, když mám sušší tváře, tam mi nevadí. A pomerančové tělové máslo bylo to nejlepší, co jsem mohla na sebe dát :) Takže vřele doporučuji! :)

Připojit reakci

Piña colada (378) - xxx.xxx.11.7 (?)
31.1.2009 0:55
Můžete sem nekterá napsat složení nějakého výrobku?
Připojit reakci

Lenka (112) - xxx.xxx.217.236 (?)
31.1.2009 10:20
Kakaové máslo Ziaja krém lehká formule rodinné balení Působení regenerace - vyživuje a zrychluje obnovu svrchní pokožky ochrana - chrání pleť před působením škodlivého UV záření hydratace - zajišťuje optimální hydrataci pokožky Aktivní složky Oleum cacao - surovina získávána ze zrnek kakaovniku. Zlepšuje přirozený vzhled pleťi. Chrání před UVB zařením. Vitamin E - " vitamín mládí", neutralizuje působení volných radikálů. Dokonale hydratuje, vyhlazuje a zpružňuje pokožku. Návod k použití Naneste krém na pokožku a jemně vmasírujte. Víc jsem na jejich e-shopu nenašla, ale jsou tam nějaký ropný přísady, jak jsem četla výše, každopádně cena je skutečně nízká, tak vyzkouším aspoň to jejich kakaový máslo na tělo (když prý tak úúúúžasně voní),nějaký sprchový gel a krém na ruce (za ty prachy). - navíc si to hodně lidí chválí. Já už jsem tuhle kosmetiku v drogérce párkrát zahlídla, ale vždycky se mi zdála malinko pofidérní, ale to je dáno mojí částečnou povrchností a "závislostí" na značkovém zboží (stydím se :-D).
Připojit reakci

Piña colada (378) - xxx.xxx.11.7 (?)
31.1.2009 10:42
Já právě myslela že by to sem mohl napsat někdo, kdo to má doma. Že na webu složení nemají jsem taky zjistila a je známé, že kdo se složením nechlubí, tak tam má všelicos špatného. Jenže k čemu té pleti je, že tam je ve stopovém množství ta a ta úžasná látka, když základ a tudíž největší množství je tam z ropy? Ale je fakt, že ještě před docela krátkou dobou bych si to kvuli příjemné vůni koupila taky, až poslední dobou nějak rozlišuju, že komerční značky jsou naprd. A pokud pod ropnými produkty nemůže pleť pořádně dýchat a urychluje to její stárnutí, tak fakt už nějak nevidím důvod si tyhle věci kupovat a spíš mam problém dodělat ty, co už mam doma z dřívějška.
Připojit reakci

host - xxx.xxx.185.206 (?)
31.1.2009 14:01

Ve kterých z těch "velkých" drogerií (např. Rossmann, DM, Schlecker) prodávají tuto kosmetiku? Díky :-)

Připojit reakci

31.1.2009 14:17

ja ji vidam v rossmannu a taky v tescu jsem neco z teto kosmetiky videla.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.199.29 (?)
20.3.2009 10:37
V Schleckerovi ji taky urcite maji.
Připojit reakci

host - xxx.xxx.220.46 (?)
28.2.2009 15:41
Složení Ziaja kozí mléko noční krém aqua, cetearyl ethylhexanoate, glycerin, diisostearoyl polyglyceryl-3 dimer dilinoleate, hydrogenated palm kerneil oil, lactobacillus ferment, cyclodextrin, retinyl palmitate, tocopheryl acetate, cera alba (beeswax), hydrogenated castor oil, magnesium sulfate, sodium benzoate, 2-bromo2nitropropane1, 3-diol, parfum, linalool, butylphenyl methylpropional, citronellol, hexyl cinnamal, geraniol, eugenol, benzyl salicylate, alpha-isomethyl lonone, coumarin, limonene Tak snad vám to bude něco platné, já ho jdu zkusit dnes večer
Připojit reakci

host - xxx.xxx.220.46 (?)
28.2.2009 20:40
tak jsem ho zkusil a výsledek? Krém je tužší konzistence a docela smrdí po tom kozím mléce, nicméně já si kupuju krém z jiného důvodu než je jeho vůně a tak mi to nevadí. Je mastnější, takže na mou suchou pleť ideální, sice se po něm trochu lesknu, ale u nočního krému mi to nevadí. Ještě napíšu tak za 14 dní až se krém trochu projeví.
Připojit reakci

14.4.2010 13:24

Složení KAKAOVÉ TĚLOVÉ MÁSLO:
aqua, elaeis guineensis (palm) oil, cetearyl ethylhexanoate, butyrospermum parkii (shea butter), caprylic/capric triglycerine, cetearyl glucoside, cetearyl alkohol, dimethicone, glycerin, glyceryl stearate citrate, hydrogenated coco-glycerides, hydrogenated palm kernel oil, glycine soja (soybean) oil, arachis hypogaea (peanut) oil, juglans regia (walnut) shell extract, theobroma cacao (cocoa) seed butter, tocopheryl acetate, sodium polyacrylate, diazolidinyl urea, phenoxyethanol, methylparaben, propylparaben, 2-bromo-2-nitropropane-1, 3-diol, parfum, CI 16035 (FD&C red No. 40), CI 42090 (FD&C Blue no. 1), CI 19140 (FD&C yellow no. 5)

Připojit reakci

host - xxx.xxx.211.162 (?)
7.8.2017 7:31

obsahuje parabeny a silikon!!

Připojit reakci

host - xxx.xxx.196.97 (?)
2.2.2009 15:40
Jsem velice spokojena s kakaovým krémem na pleť i krém na ruce je super.To, že je levný přece neznamená, že nebude dobrý?!
Připojit reakci

host - xxx.xxx.41.235 (?)
27.2.2009 6:12

Ahoj, mátě někdo zkušenost s krémem Ziaja - jogurt hydratační krém (bio aktivní krém pro vysušenou a málo pružnou pleť, vhodný pod make-up)? Ten popis mě docela láká. Tak jestli některá máte, tak šup sem s recenzí.:-)))

Lucka

Připojit reakci

host - xxx.xxx.16.7 (?)
5.3.2009 15:45

Olivový krém na obličej... nejlepší co jsem kdy měla, už mám asi desáté balení a pořád jsem do něj zamilovaná a jiný nechci, občas si ještě koupím i ten kakaový a mamka měla okurku a taky byl perfektní, teď si koupím i to kakaové máslo na tělo :)

Připojit reakci

host - xxx.xxx.15.238 (?)
20.3.2009 19:54

Já jsem si koupila okurkový pleťový krém. Musím říct že krásně voní a nedráždí pokožku, ale to si musí každý sám vyzkoušet, protože každému vyhovuje něco jiného. Podle příspěvků v této diskuzi má ziaja kvalitní výrobky. A co je levné není vždy špatné. U kosmetiky jde stejně jen o značku.Ziaja nemá reklamu a není tak známá a je to také polská značka a ty "slavné" herečky apod. si na ksichty patlaj min. francouzkou kosmetiku a všichni si pak myslí že co je známé a drahé je i nej.Takže já bych u ZIAJI (pokud vám vyhovuje) určitě zůstala.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.127.115 (?)
2.4.2009 22:36

skvělá kosmetika, jsem s ní moc spokojena, hlavně s tělovým mlékem natural olive, výborně hydratuje pokožku!

Připojit reakci

host - xxx.xxx.221.212 (?)
7.4.2009 9:28

Dobrý den, včera jsem si udělala radost a koupila si nějaké výrobky od Ziaji- tělový balzám kozí mléko+sprchový krém a tělový balzám kakaový. musím říct, že mám velmi suchou pokožku, praská mi, svědí, štípe... osprchovala jsem se tím kozím sprch. krémem a pak se namazala tím kozím tělovým balzámem.musím říct, že to byl fakt úžasný pocit. Ještě dnes ráno nemám vůbec suchou pokožku. Jsem naprosto spokojená. Jen škoda, že jsem v tom kakaovém balzámu ve složení našla ropu.no uvidíme, zase krásně voní. Za sebe mohu zatím Ziaju doporučit a chci si do budoucna vyzkoušet,,skoro všechny jejich výrobky".

Připojit reakci

host - xxx.xxx.143.179 (?)
18.5.2009 14:10

Holky, jaký pleťový krém značky Ziaja je vhodný pod make-up, aby se dal make-up dobře nanést?  A jakou má ten krém konzistenci? 

Připojit reakci

host - xxx.xxx.220.80 (?)
18.5.2009 18:32

na leto je podla mna fajn uhorkovy, ma lahucku, kremovo-gelovu konzistenciu a prijemnu, nevieravu vonu uhorky /inak preferujem neparfumovanu kozmetiku, ale tato vona mi fakt nevadi/. mne sa teda osvedcil aj pod make-up

Připojit reakci

11.4.2010 14:22

a jak poznám že je ve výrobku ropa, jestli se muzu zeptat???jak se jmenuje ta látka???

mám ten okurkový pletový krém na mastnou, smíšenou a normální pleť a pekně voní, je docela dobrej, ale pouzívám ho radši na noc, přes den pod makeup, si netroufám.

akorát mi vadí, že tato kosmetika je tezko k sehnání a že mají v tecsu nebo v jiných obchodech jen omezenou paletu výrobků - v tesc treba mají jen ty olivové, a ne ostatní, třeba tu okurku jsem tam nikde nevidela, koupila jsem ji až v droxi(shlecker)

Připojit reakci

host - xxx.xxx.210.131 (?)
11.4.2010 15:30

Parafinum Liquidum

Připojit reakci

host - xxx.xxx.209.185 (?)
18.5.2009 20:36

Připojuji se k této diskuzi a můžu Ziaju jen pochválit! Obzvláště jsem si oblíbila tělová másla, která vždy příjemně voní a pokožka je po nich krásně vláčná. Nádherně voní vanilka, oliva má jemnější vůni a favoritem je, jako u mnoha dalších uživatelek, kakao... Ráno se namažu a ještě večer mám krásně voňavou a vláčnou kůži, teď jsem ještě přidala kakaové sprchové mléko a jsem hrozně spokojená!

Připojit reakci

25.5.2009 22:31

ahoj ja jsem si v sobotu od ziaji koupila tělový balzam kakaovy tak jsem na něj zvědavá.ale co vím už ted je ze krasne voni

Připojit reakci

host - xxx.xxx.170.254 (?)
26.5.2009 15:32

Nedalo mi to, koupila jsem si tělové máslo oliva, měli ještě vanilku a čokoládu, ale to jsem měla strach, jestli není moc parfémované a jsem moc spokojená, měla jsem obavu, abych nebyla moc mastná, ale krásně se vstřebalo.Doporučuji.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.24.164 (?)
1.6.2009 19:18

Já si koupila měsíčkový hydratační krém, ale moc mi nevyhovuje. Hodně se mi po něm leskne obličej. Chtěla jsem se zeptat, jestli nevíte spíš o nějakém krému od této značky s gelovou konzistencí? Aby se vstřebal a nezanechával mastný film. Jinak na tělové máslo nenechám dopustit a vyhovuje mi i odličovač očí... Dnes jsem si koupila i masku s kozím mlékem... tak jsem zvědavá...

Připojit reakci

host - xxx.xxx.1.57 (?)
3.6.2009 15:55

Ahojky, určitě záleží na typu pleti, co Ti sedne. Ale myslím že v tomhle by Ti mohl od Ziaji vyhovovat okurkový krém. Já mám mastnější pleť, používám ho a jsem spokojená. Pleť se mi neleskne, má právě takovou lehčí, gelovější konzistenci a hezky jemně nevtíravě voní. Myslím, že je moc příjemný. Já ho kupovala v Rossmannu. Cena taky moc příznivá. Jinak je to taková bílá krabička se zeleným.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.109.138 (?)
12.6.2009 8:19

Zdravim vsechny! Pripojuji se do diskuze.Ja kdyz jsem v obchode Rossman uvidela krem od znacky Ziaja kakaove maslo, tak jsem byla hodne prekvapena, ze jsou vsechny vyrobky tak levne..Vahala jsem jestli vzít ci nevzít?Nakonec jsem si ho koupila a jsem velice spokojena..Mam zatim zkusenost jen s kakaovym maslem a proto se vas chci zeptat jestli mate zkusenost s jïnymi vyrobky???

Připojit reakci

host - xxx.xxx.243.143 (?)
12.6.2009 16:07

Ahoj ženský, musím jen potvrdit, kosmetika Ziaja vyhovuje i mě. Delší dobu používám pleťovou okurkovou vodu i dvojfázový odličovač. S oběma přípravky jsem spokojená a mám je již poněkolikáté. Také sem vyzkoušela tělové máslo proti celulitidě, voní trošku mentolově což nemusím, ale krásně se vstřebá. Pleť je hebká a vypnutá. Právě sem si koupila pleť.hydratační krém s mořskými řasami a vypínací také s mořs. řasami na noc + oční krém, vše je pro věkovou kategorii žen +30. Tyto ale teprve začnu používat, tak nemohu zatím posoudit. Pouze u hydratační, ten voní jemně po hroznovém vínu a nezanéchává mastný film. Cena je skvělá 79,-. Vyzkoušela jsem mnoho značek Nivea, Garnie, Avon,..vyhovovaly mě také, ale žádné zázraky se neděly. Dražší tedy opravdu vždy neznamená lepši.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.1.57 (?)
18.6.2009 13:19

Ahoj, zajímalo by mě, kde jsi ty nebo někdo jiný sehnala tu okurkovou pleťovou vodu? Já mám ten okurkový krém z Rossmanna a jsem moc spokojená, tak bych ráda zkusila třeba i tu vodu, ale tu vůbec nevedou. Dívala jsem se i na internet, ale nikde to není, dokonce v to int. obchodě nemají nic z okurkové řady!!! Tak doufám, že se třeba nepřestává vyrábět, mám ten krém moc ráda a byla by to škoda...Takže, kde ještě tuto kosmetiku mají???

Připojit reakci

19.6.2009 21:09

ja ji videla v rossmannu v tescu a mam dojem ze i ve schleckerovi

Připojit reakci

3.7.2009 16:37

tak ja uz asi neco pres tyden pouzivam ten telovy balzam kakaovy a jsem s nim spokojena.hezky voni pokozka se mi po nem zda pekna.ale jedno bych mu tedy vytkla ze se hur rozmazava, ale jinak

Připojit reakci

host - xxx.xxx.41.235 (?)
23.7.2009 1:06

Ahoj ženy:-), máte některá zkušenost se Ziaja olivovým krémem light formula? Zajímalo by mě, jestli je opravdu "light" a není po něm mastná pokožka a jestli se hodí i pod make-up.

Díky za případné odpovědi.

Lucka

Připojit reakci

host - xxx.xxx.48.2 (?)
26.7.2009 22:28

Taky me dost zaujala protoze všude je jen chválena, tak vyzkousim nějaké výrobky od nich a pak dám vědět jak to dopadlo

Připojit reakci

melis (97) - xxx.xxx.124.184 (?)
27.7.2009 10:57

Mě zaujaly výrobky s kozím mlékem..to moc značek nemá... až na Le chaton například... ale to je poněkud jiná cenová relace

Připojit reakci

host - xxx.xxx.254.118 (?)
28.7.2009 15:54

Ahoj, s tím co mám jsem moc spokojená, jen u Rosmanna není moc výběr(mají jen krémy). nevíte jestli nemají Ziaju v drogerii teta??

Připojit reakci

host - xxx.xxx.236.3 (?)
30.7.2009 23:13

Ja mam pletovy olivovy krem a jsem moooc spokojena, pri koupi jsem vahala kvuli ty cene, ale je perfekt..uz mi dochazi tak ted pujdu asi do koziho jen je skoda ze u nas neprodavaji vic vyrobku...

Připojit reakci

31.7.2009 10:58

V Droxi(schlecker) jsem viděla tuhle značku, ale myslím že jen krémy...

Připojit reakci

host - xxx.xxx.69.150 (?)
2.8.2009 20:39

Já jsem s kosmetikou také velmi spokojená, hlavně s kosmetikou nad 30 let - mořské řasy!

Připojit reakci

host - xxx.xxx.39.131 (?)
19.8.2009 14:19

Od této kosmetiky mám krém na ruce oliva a spokojenost :) rychle se vsákne, takže ho používám během dne a opravdu během minutky je vsáknut, takže nehrozí, že bych něco upatlala ;)

Co se ale týče ceny, tak mi nepřijde nějak extra levnější než jiná značková... krém jsem si kupovala za 50kč a jinak garnier a podobný se seženou za 60kč..takže takový cenový propad tam zase není

Připojit reakci

25.8.2009 23:57

Tak jsem si pořídila krém na ruce s kozím mlékem a jsem hodně spokojená! krém není vůbec mastný a celkem rychle se vstřebává a ještě tak zvláštně voní... takže určitě koupím i příště.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.224.50 (?)
4.9.2009 17:23

Ahoj, já si kosmetiku Ziaja taky nemůžu vynachválit. Mám mastnější pleť a celé léto používám ten okurkový krém. Pleť je krásně jemná. Příjemné je i nanášení, krém je takový lehoučký, gelový a stačí ho trochu... Teď nově mám odličovač očí. Takový ten modrý, obyčejný, není dvoufázový. Používám kontaktní čočky a mám dost citlivé oči. Tento mě vůbec nedráždí. Navíc řasenka pouští takřka jedním tahem. Vždycky první tamponek na 10 sec přiložím a setřu. Druhým už stírám opravdu jen drobné zbytky...

Připojit reakci

11.9.2009 9:45

Ahoj, chci se zeptat, jakou mají konzistenci ty "modré" krémy s mořskou řasou? Mě hodně vyhovuje denní kozí, ale třeba ten noční je hrozně hutný a blbě se roztírá. Kakaový máslo a okurka taky ujde, ale oliva je jak ten kozí noční. Tak by mě zajímalo jaké jsou ty "mořské" Díky

Připojit reakci

host - xxx.xxx.195.233 (?)
26.9.2009 17:16

modre kremy s morskymi riasami maju prijemnu lahku konzistenciu a este aj krasne vonaju...

a vsetkym s mastnejsou pletou odporucam tie nove ovocne kremy... som s nimi maximalne spokojna... za smiesne peniaze naozaj vela muziky:-)

Připojit reakci

host - xxx.xxx.1.58 (?)
27.9.2009 12:36

Můžeš mi prosím napsat, které ovocné krémy máš přesně namysli? Moc mě to zajímá, mám mastnější pleť... díky

Připojit reakci

29.9.2009 23:38

tie kremy vyrabaju v 4 roznych verziach- vsetky su v takom velkom 200ml baleni. Je na nich velky napis Ovocný... ja mam fialovy: boruvka a rybiz. Este je balenie zlte, ruzove a zelene... vsetky vonaju podla rozneho ovocia...v Polsku ich vyrabaju pod nazvom Blubel tak pozri na ich stranku a tam presne uvidis ktore mam na mysli

Připojit reakci

1.10.2009 11:02

Ahoj a ty si je kupuješ v Polsku? Nebo už se dají sehnat i tady??

Připojit reakci

1.10.2009 14:05

ale nie... nieco sa da zohnat aj u nas na Slovensku ale nie je toho vela a treba behat po obchodoch lebo nieco maju tu a nieco tam... 

ja si veci od Ziaji objednavam cez internet... ale napriklad ten ovocny kremik som zohnala normalne v obchode. Je to skoda ze tych vyrobkov nie je v drogeriach viac

Připojit reakci

1.10.2009 14:27

To máš recht- běžně k sehnání je jen pár krémů, a ani u nás na netu žádná sláva. Zrovna jsem se dívala na jejich stánky v PL a výběr mají úžasný...

Připojit reakci

host - xxx.xxx.25.231 (?)
25.2.2010 23:10

Zdravim, kde jste ten ovocný koupila?já ho nemžu nikde sehnat..:-(

Připojit reakci

host - xxx.xxx.166.7 (?)
26.2.2011 19:25

Ty ovocné krémy mě zaujaly. Nemáte s nimi ještě někdo zkušenosti? píše se na nich že obsahují přírodní uv filtr =) nemohl by mi někdo přepsat složení? děkuji

Připojit reakci

host - xxx.xxx.39.131 (?)
26.10.2009 16:22

teďka jsem byla ve schleckerovi a měli tak akci krém Ziaja 1+1 zdarma..stála jsem tam nad nimi možná deset minut a zálibně hleděla na kakové máslo (jakékoli máslo a navíc ještě kakaový mě - to prostě miluju :-)) a říkala si mám nemám... za 50kč 2 krémy to je víc než dobrá cena... nakonec jsem nevzala..zdálo se mi to nějak podezřele levné... po tom, co tady čtu na diskuzi, jak jste všichni spokojení, tak celkem lituju, protože jsem mohla dost dobře nakoupit... :-(

Připojit reakci

host - xxx.xxx.86.60 (?)
27.10.2009 8:06

To, že jsou krémy levné, asi bude kvůli jejich složení, neboť se jedná o naprosto běžnou drogistickou kosmetiku, nic extra. Já jsem chtěla vyzkoušet krém na ruce s olivovým olejem, ale jsem hodně zklamaná, protože naopak ruce vysušuje. Zlatý měsíčkový Alverde z DM, to je Pan krém. Sama za sebe nedoporučuji, sama už nikdy nekoupím.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.2.56 (?)
19.11.2009 11:23

Alverde je copak dražší? Taky dost levná kosmetika...

Připojit reakci

host - xxx.xxx.20.9 (?)
19.11.2009 11:28

Alverde z DM -  To, že je levný, asi bude kvůli jeho složení, neboť se jedná o naprosto běžnou drogistickou kosmetiku, nic extra.

Vidite, jak to presne pasuje i na Alverde :))

Připojit reakci

host - xxx.xxx.86.60 (?)
19.11.2009 14:11

Alverde je přesto o něco dražší a je levná, protože jejím základem je sójový olej, který prostě není drahý, a taky proto, že si to zřejmě takový řetězec s obchody v několika zemích může dovolit prodávat za takové ceny, navíc je to vlastní značka DM, nemusí ji brát od jiných výrobců. Zkuste třeba takovou Laveru – u ní už jsou ceny o něco jinde. A srovnejte si složení s Alverde.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.86.60 (?)
19.11.2009 15:42

Alverde nepovažuju ani náhodu za běžnou drogistickou kosmetiku, poněvadž ne v každém místě či městě je DM, kde jedině ji lze sehnat (ani v e-shopech není). Za běžnou drogictickou kosmetiku považuji kosmetiku se složením typu Parafinum liquidum, Petrolatum, Propylene Glykol, Methyl-, Butyl-, Ethyl- atd. -paraben, Isopropyl Myristate či Palmitate, -urea apod. lahůdky, po kterých se většinou (aspoň mně) neskutečně mastí pleť, proto jsem takové kosmetice dala vale.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.1.58 (?)
20.11.2009 11:09

Už jsem to tu jednou psala. Já si Ziaju nemůžu vynachválit. Každý je asi jiný. Mám mastnější pleť a hodně jsem si oblíbila okurkový krém. Je příjemný a jemný, má skvělou lehkou strukturu a příjemně a hlavně jemně voní. Na pleť mi sedí perfektně. Ještě mám jemný odličovač na oči a taky super. Mám citlivé oči a tenhle mě vůbec nedráždí. Plánuju vyzkoušet další výrobky. Škoda, že jich v obchodech moc není...

Připojit reakci

host - xxx.xxx.160.252 (?)
14.1.2010 19:12

A jeste jsem krome tech kakaovych prichuti objevila i pomerancove. Sprchac a maslo na telo. Vse je krasne oranzove a jak voni!!! Uzasne, a to mam taky citlivou plet. M

Připojit reakci

host - xxx.xxx.217.1 (?)
2.2.2010 13:52

Ahoj děvčata, ještě jsem o tomhle krému nikdy neslyšela.O výkendu jsem ho dostala k narozeninám ziaja kakaové máslo krém.Večer jsem se namazala a krom toho že opravdu pěkně voní mám po něm velmi hebkou plet, zatím bez reakce na pokožce.Tak jsem vlezla na net a hledám co je to vlastně zač ta Ziaja až jsem dorazila jsem a jsem s ním velice zpokojená dosud jsem používala krémi od zn. Garnier tagže názor na ziaju doporučuji...

Připojit reakci

host - xxx.xxx.223.144 (?)
14.2.2010 13:00

Taky se připojuji k davu, který je s touto kosmetikou spokojen. Na Vánoce jsem dostala pleťový olivový krém a tak jsem se na net koukla, co je Ziaja vlastně zač. Mile mě překvapila cena této značky a také jsem s krémem velmi spokojená, proto jsem se začala poohlížet i po jiných produktech. Dala jsem na vás a pořídila si tělový krém kakaové máslo a musím říct, že jsem velmi spokojená. Jen škoda, že v obchodech a drogeriích je produktů od Ziaji pomálu. I na českém eshopu není ten výběr nijak slavný. Ale tak doufám, že se to časem zlepší

A dotaz na konec... nemá někdo zkušenost s krémy na ruce této značky?

Připojit reakci

host - xxx.xxx.247.162 (?)
26.2.2010 8:28

Koupila jsem si kakaový krém na ruce a s ním moc spokojená nejsem, nádherně voní, ale ruce po něm byly pořád suché... Určitě je to i tím, že jsem ho používala v zimě, teď když tolik nemrzne bude třeba fungovat lépe :) Ale plánuju dát krémům na ruce ještě šanci - vyhlédnuté mám kozí mléko.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.156.208 (?)
26.2.2010 17:57

Já si koupila přírodní olivu krém na ruce. Krásně voní, parádní balení do kabelky, není mastný a nechá krásně jemné ruce. Vyzkoušela jsem obrovské množství krémů na ruce a na Zaija říkám: ANO!

žilí

Připojit reakci

26.2.2010 17:59

překlep na Ziaja...

Připojit reakci

host - xxx.xxx.223.156 (?)
28.2.2010 10:40

Díky, za vaše názory a zkušenosti s krémy na ruce mám suché ruce a používám teďka krém na ruce řady Garnier, ale žádný zázrak. Proto chci vyzkoušet něco nového. Nejspíš dám šanci tomu olivovému.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.74.51 (?)
25.3.2010 12:47

Ahoj, tak já už asi měsíc používám kakové máslo na tělo a kakový krém na obličej a je skvělý. Krém na tělo krásně voní a dobře se roztírá a vsakuje se taky dobře. A krém na obličej je perfektní. Taky jsem se bála té ceny, že je opravdu dost levný ale je dobrý. Kolikrát jsou levnější výrobky které nemají takovou reklamu lepší, než ty tak propagované.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.161.243 (?)
25.3.2010 18:12

já jsem si tento tyden od ziaji koupila v rossmannu přírodní olivový tělový balzám a stál asi 19kč což je nádherná cena.tak jsem na něj zvědavá jaký bude.

Připojit reakci

11.4.2010 14:36

19Kč, to je nejak málo, dyt krémy stojí kolem padesíti korun?

Připojit reakci

13.4.2010 14:05

jo taky se mi zdálo že je to nějak málo tak jsem koukala zda třeba není prošlý, ale není jinak bych ho nekoupila.měli to jako výprodej normálně v regálu a mají tam toho takové oranžové cedulky.měli tam více výrobků za výhodné ceny..

Připojit reakci

13.4.2010 16:17

a ta akce v Rosmanu pořád trvá?

Připojit reakci

13.4.2010 16:25

no ty výprodeje tam mají stále třeba na různé výrobky např.loreal pl.krem oční tam meli garnier pěny na holení gilette, antiperspiranty nivea garnier atd.nějaké sprcháče atd.ted si na vše nevzpomenu. byla jsem tam minulý týden ale zminovaný tělový balzám už měli vyprodaný nevím třeba ve vašem rossmannu to budou mít musíš se tam jít podívat..

Připojit reakci

14.4.2010 10:04

kozí mléko prý dost zapáchá

Připojit reakci

14.4.2010 13:06

to nevím s výrobkem který by obsahoval kozí mléko zatím zkušenost nemám..

Připojit reakci

host - xxx.xxx.16.125 (?)
18.2.2011 21:17

Můžu ze své zkušenosti říci, že kosmetika s olivovým olejem je super.Vyzkoušela jsem olivovou masku na ruce a nehty a je skvělá i různá tělová mléka, sprchový gel a krémy na obličej... já mám jen kladné hodnocení :-)) na tuto značku a všem DOPORUČUJI k vyzkoušení :-)

Připojit reakci

host - xxx.xxx.180.180 (?)
3.5.2011 7:48

Ano, já se ztotožňuji, krém na obličej a na ruce používám již nějaký rok a jsem spokojena.Konzistencí i účinky mi připadá za tu cenu velmi dobrý.Zázraky nedělají žádné krémy, jde vždy jen a jen o pocit z ceny, nebo ze značky:)

Připojit reakci

host - xxx.xxx.171.105 (?)
10.8.2017 16:14

Urcite doporucuju. já beru od Vivapharmy, mají totiz lepsí ceny.

Připojit reakci

15.4.2010 21:04

tak jsem si dnes koupila olivové tělové máslo, dvakrát moc nevoní, čekala jsem více, ale do koše ho nevyhodím, když stálo 90 Kč, to by mě mrzelo

před týdnem jsem si koupila kakaové tělové máslo a s ním jsem nadmíru spokojená, krásně se roztírá, voní, a pěkně hydratuje jako tělové mléko, možná že si časem pořídím ještě něco s kakaem

Připojit reakci

host - xxx.xxx.210.209 (?)
16.4.2010 7:24

taky už mi došlo moje kakaové tělové máslo, tak jsem si koupila další. nedám na něj dopustit

a také mi došel můj olivový pleťový krém, tak jsem chtěla vyzkoušet i jiné krémy na suchou pleť. proto jsem si koupila měsíčkový pleťový krém a jsem s ním nad míru spokojena. sice má stejně hustou konzistenci jako ten olivový, ale výsledky používání to vynahradí. doporučuju

Připojit reakci

20.4.2010 23:45

máte někdo zkušenosti s tímto máslem - Rebuild - Zpevňující
tělové maslo od Ziaja???

Připojit reakci

host - xxx.xxx.182.164 (?)
21.4.2010 7:43

Nazdrek kocky :) tak vcera jsem nahodou nartefila na kosmetiku Ziaja, koupila jsem na zkousku denni pletovy krem s kozim mlekem, je to na suchou plet, ktera je nachylna k vraskam, je od 20 let, vyborne se roztira, idos pod make-up :) a krasne voni, zadny smradek, vzala jsem ho jen na zkousku, ale nejspis pujdu do cele rady :).

Připojit reakci

host - xxx.xxx.45.14 (?)
10.5.2010 19:55

Dobrý večer, kosmetiku Ziaja pužívám asi půl roku, mám suchou a citlivou plet-používám přírodní olivový krém, ale jen přes zimu protože je dost mastný a jsem spokojená, ted jsem si koupila Kakaové máslo-sprcháč a je super ani se nemusím mazat tělovým mlékem, dcera i já máme suchou pokožku takže můžem kakaové máslo jen dopoučit.jsem spokojená.a pletová maska z kozího mléka je taky super.Ala

Připojit reakci

host - xxx.xxx.8.130 (?)
11.5.2010 12:30

Rozhodla jsem se také vyzkoušet tuhle kosmetiku, koupím si pleťový krém okurka, prý je dobrý na léto... ale zajímá mě ten Přírodní olivový pleťový krém Lehká formule (200ml), nemáte s ním někdo zkušenosti??? Píšou že je na suchou a normální pleť a je dobrý pod make-up...

Připojit reakci

11.5.2010 16:46

prý je dobrý, ale podle množství-200 ml, to bude asi na tělo, krémy na obličej mají 50 ml.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.8.130 (?)
11.5.2010 17:58

No právě že je podle mě na obličej, taky jsem si myslela že podle množství to bude asi na tělo ale píšou že to je pleťový krém vhodný pro suchou a normální pleť, doporučuje se jako základ pod make-up.Tak kdyby byl na tělo tak by tu nepsali že je vhodný pod make-up. A právě stojí okolo 80 kč, což je dobrá cena...

Připojit reakci

melis (97) - xxx.xxx.187.217 (?)
12.5.2010 22:45

Koupila jsem si ten olivový zelený krém na pleť a je mastný až hrůza a nedá se vůbec rozetřít pořád je pokožka jak kdybych ji natřela olejem, takže další krém který dopiplám na nohy... Proto nedoporučuju. škoda.Ale ten okurkový měla mamka a byl lehký a celkem se rychle vstřebal takže na léto fajn.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.209.65 (?)
13.5.2010 10:41

Já si zase na olivový pleťový krém (ani na měsíčkový pleťový krém) nemohu stěžovat. Oba jsou husté a mastné, ale moje suchá pleť je díky ním hebká a pružná. Vím, že v této řadě budu pokračovat i nadále. Je to věc každého jak komu co vyhovuje... Ale pod make-up to určitě není, s tím musím souhlasit

Připojit reakci

melis (97) - xxx.xxx.187.217 (?)
29.6.2011 0:14

Tak jsem zkusila i krém na ruce s kozím mlékem, až na tu divnou vůni mi celkem vyhovoval, ale nijak zvlášť nehydratuje a po uplynutí doby použitelnosti začíná nepěkně vonět 

Připojit reakci

host - xxx.xxx.141.182 (?)
25.1.2012 21:33

Zdravím, já jsem dostala v práci k vánocům set "oliva" (olivový sprchový gel, olivové máslo a pleťový krém) Ziaja.. Krásně hladká pokožka a hezky voní :) zatím jsem spokojená :)

Doporučuji :)

Připojit reakci

host - xxx.xxx.162.37 (?)
14.5.2010 16:25
neviete kde by mali nejaky vacsi vyber tejto kozmetiky? na ich strankach je toho fura, ale v drogerkach maju na vyber tak maximalne 10 druhov...
Připojit reakci

14.5.2010 16:56

jo to by mě taky zajímalo... všude mají jen olivy, kakao nebo kozí mléko

Připojit reakci

14.5.2010 20:51

nebo si to objednat na jejich e-shopale škoda pěněz na poštovné

Připojit reakci

host - xxx.xxx.83.42 (?)
9.9.2010 11:56
Zdravím, já jsem si z e shopu objednala a účtovali mi 60 kč za poštovní a balné a to není zase tak moc. Jsem moc spokojená s jejich sprchovými gely, za tu cenu jsou super, hlavně pomeranč. K tomu mají i sprchový peeling a ten je přímo luxusní. Veronika
Připojit reakci

29.8.2010 22:00

Používám olivový krém na ruce, okurkový, kakaový, aloe pleťový krém, měšíčkovou a aloe pleťovou vodu, re-buil tělový gel, micelarní vodu. Se vším jsem nadmíru spokojená. Ale po týdenním používání očního odličovače jsem se strašlivě osypala na očích. Atopický ekzém jsem měla i z Oriflame odličovačů... Nesnesu nic jiného na odlíčení očí než modrou Indulonu:( V tu samou dobu jsem použila poprvé kozí denní krém. A dost možná, že ta reakce byla na něho. Nevím... Vyzkouším ještě jednou... Někdy.    žilí

Připojit reakci

Maud (105) - xxx.xxx.248.202 (?)
4.10.2010 17:35

Ahojky, zajímalo by mě, jestli ta micelární voda obsahuje alkohol?

A jaké se vám zdá to měsíčkové tonikum? Opravdu neobsahuje alkohol, jak píšou na stránkách?           Děkuju :)

Připojit reakci

host - xxx.xxx.129.251 (?)
5.12.2010 20:48
ahojky právě jsem začala používat měsíčkové tonikum a je fakt bez alkoholu a je super Jina používám sprcháče pomeranč a pomerančové máslo fakt super a používám už několik měsíců kozí krémy jak denní tak noční a nemůžu si je vynachválit a ikdyž jsem se začádku fakt váhala jako spousta pisatelek tak jsem byla mile překvapena a též používá vůni magic girl a jsem spokojená není to žádná těžká vůně, ale lehká a spíše ovocná já mohu jenom za sebe doporučit
Připojit reakci

host - xxx.xxx.217.148 (?)
6.12.2010 9:02
miceralni voda alkohol neobsahuje
Připojit reakci

host - xxx.xxx.138.24 (?)
28.1.2011 12:57

Já Ten okurkový krém mám... zatím si myslím, že mi pomáhá... ale musím si pleť nejdříve vyčistit abych ho mohla aplikovat... ta cena se mi také nezdála ale podle doporučení mé kamarádky sem vyzkoušela a zatím jsem spokojená

Připojit reakci

host - xxx.xxx.18.73 (?)
28.2.2011 17:24

Mám prozbu má někdo zkušenosti s očním krémem jasmín 50+ od firmy Ziaja? Předem děkuji.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.41.2 (?)
2.3.2011 15:30

Dobrý den, musím říci, že s touto značkou jsem velice spojená. Již delší dobu mám problémy se striemi a vyzkoušela jsem snad všechny krémy v dražší cenové relaci, ale žádný z nich neměl tak kladný účinek jako krém s kakaovým máslem od firmy Ziaja, s touto značkou jsem velice spokojena a budu si ji nadále kupovat. Strije jsou méně viditelné a i pokožka je pevnější a hebčí.

přeji hezký den

Připojit reakci

host - xxx.xxx.34.38 (?)
13.4.2011 9:28

ahojte..tak já si koupila krem s morskými řasami a ted je v pohode..prijemny.a dobry i pod make up.pak jsem zkusila krem s kozim mlekem-plet je jemná a hydratovana ale strasne me stipou oci kdyz se namazu bliz k ocim..takze krem je na suchou plet v pohode, ale pokud má nekdo citlive oci tak ho to mozna bude drazdit jako me,

Připojit reakci

host - xxx.xxx.247.14 (?)
1.1.2012 13:06

Já mám od Ziaji krém na nohy a opalovací mléko. Jsem maximálně spokojená. Pro mě (jako mladou dívku s normální pletí s kapesným) značka ideál

Připojit reakci

host - xxx.xxx.85.227 (?)
7.1.2012 1:07

Jednou přinesla z obchodu má sestra okurkový krém, moc mi nesedl, ale sestře hodně pomáhal. Pak jsem zauvažovala, že zřejmě nemám ani tak mastnou pleť, jako spíše citlivou a suchou. Zašla jsem tedy do obchodu a koupila si krém měsíčkový. Snad nikdy jsem ještě neměla lepší krém. Pleť jakoby se vracela do doby, kdy mi bylo deset, po tomto nadšení jsem koupila i olivový light formula, ale po tom mě zase pleť svědí a mám vyrážky. Záleží asi opravdu na typu pleti a druhu krému. Používám tedy dál měsíčkový a za těch 50 korun nebo snad dokonce 45 jsem více než spokojená. :)

Připojit reakci

Aethenea (5) - xxx.xxx.1.33 (?)
30.1.2012 16:12

Musím říct, že mě nehorázně zklamal krém přírodní oliva light formula (200 ml). Po aplikaci mi na celém obličeji naskákaly červené fleky. No nevím, raději ho už vymažu na tělo. Ale třeba kakaový krém na ruce, to je totální miláček.

Možná dám šanci okurkovému krému na obličej, ale jinak asi Ziaju na obličej riskovat nebudu :(

Připojit reakci

host - xxx.xxx.146.41 (?)
9.2.2012 14:40

Dobrý den, s kosmetikou Ziaja mám jen ty nejlepší zkušenosti. Já sama ji používám téměř 10 let, tehdy jsem si pro ní jezdila do Polska /bydlím totiž kousek od hranic. Nyní lze koupit i u nás, jen m'e mrzí, že je tak malý výběr. Mají nejen dobré krémy, odličovače, sprch. gely, ale i šampóny, samoopalující a krémy na opalování... za lidovou cenu!!!Opravdu není pravda že levnější musí být nutně méně kvalitní!! jana

Připojit reakci

host - xxx.xxx.76.127 (?)
27.3.2012 15:58

ahojte, ja som ziaju objavila nedavno, v 101 drogerii. kupila som si sprchovy gel kozie mlieko, ale cakam az sa mi minie nacaty. trochu omylom som si kupila uhorkovy krem /mam skor citlivu plet/, tak zatial mi lezi v policke, uvidim, ci ho vobec vykusam. mam vsak skusenosti s dvojfazovym odlicovacom.

jeho velke plus: vobec nestipe

jeho minus:  tazsie sa nim odlicuje

jaaj ale pozerala som si polsku stranku a tych vyrobkov maju naozaj pozehnane, no v 101 som ich videla len zlomok..snad sa to zlepsi :)

Připojit reakci

host - xxx.xxx.36.110 (?)
15.6.2012 13:47

Zdravím,

já bych se chtěl pochlubit zkušeností s deodorantem Ziaja Yego, který jsem náhodou potkal asi před měsícem v jedné malé parfumerii. Je dobrý, mi postačí na celý den a nezanechává těžký pocit v podpaží. I když je to můj první kuličkový (chtěl jsem vyzkoušet novou značku) tak jsem spokojen a rád doporučím i ženám.

Připojit reakci
Založit nové téma Nápověda
  Název diskusního téma   Počet příspěvků   Datum   Počet návštěv
Eveline kosmetika2814.8.201775864
Mary Kay - ano nebo ne?44512.8.2017866636
Kosmetika Ziaja - vzít, nevzít?13410.8.2017243944
Weleda238.8.201741630
Bioderma nebo Avene1921.7.201767042
Česká kosmetika9818.7.2017222032
Opalovací krém. Přírodní?84.6.201712453
Proč používat přírodní kosmetiku?11025.5.2017114003
Co s prošlou kosmetikou?3422.5.201747121