Při poskytování těchto stránek nám pomáhají soubory cookie. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.
Další informace.
Ú v o d n í   s t r á n k a  |  Kontakty   

Kruhy pod očima > kruhy pod očima

Kruhy pod očima

host - xxx.xxx.101.176 (?)
11.10.2017 16:31

Zdravím holky, byla jsem pred dvemi mesici na odstranení kruhu pod ocime mezoterapii v perfect clinic na té dermaclinice. Byla jsem na trech opakování a po dobe, co jde krásne výsledek jsem se rozhodla, ze je ráda doporucím uz jen kvuli tomu, ze vím, jaké to je zít s kruhy pod ocima. Od mala hodne sportuju, tudíz pro me make-upy byly docela problematické a hold jsem je nemohla moc často zakrývat. Snad aspon nekteré z vás pomuzu. Mejte se krásne.

Ukázat polohu příspěvku v diskuzi >
Připojit reakci

Nejnovější příspěvky v tomto vláknu:
Za jak dlouho kruhy zmizí uplne? Díky za odp..., host, 17.10.2017
Zdravím holky, byla jsem pred dvemi mesici n..., host, 11.10.2017
A to ti tu mezoterapii delala klasiky kosmeticka n..., host, 24.5.2017
Kruhů pod ocima jsem se zbavila az díky mezo..., host, 22.5.2017
holky, hodne se mi osvedcily kolagenove pols..., host, 15.5.2017

kruhy pod očima

host
23.10.2003 15:32, počet návštěv: 238771
Přejít na: tento příspěvek (zjistit adresu)
Prosím poraďte: existuje něco jiného na kruhy pod očima než je korektor? Chtěla bych se jich úplně zbavit, ne je jen zakrývat. Tamto s tím čajem je, podle mě, na otoky, ale já mám pod očima spíš tenkou kůži, s otoky problémy nemám. Mám to tam spíš hodně tmavé. Chtělo by to nějaký účinný krémík nebo něco jiného; hlavně aby to nebyla žádná líčidla - jsem totiž na líčení ještě dost mladá a nechci, aby všichni věděli, že se maluju, ale zato nechci vypadat tak hrozně, jako s kruhama vypadám........ Abych nezapomněla: mám je vždy a všude, i když spím třeba 11 hodin. Je to poděděný, zdravotní problémy nemám. Stoprocentně. Předem díky moc!!!
Připojit reakci   

jak na kruhy pod ocima

host
6.11.2003 9:22
Přejít na: předchozí příspěvek | tento příspěvek (zjistit adresu)
Zkousela jsem nekolik veci, jako je treba lighen up od Avonu, spoustu zarucenych kremu ruznych znacek, vc. tady zmineneho sera od Baley. Ale nic nepomohlo, ted mam novou informaci o gelu fy Clarins, ktery obsahuje extrakt z kastanu a ma pry dobre vysledky. Zkus zajit do nejake lepsi parfumerie a pozadat o 5ml vzorek. Cely zivot mam kruhy pod ocima, ktere maskuju ruznyma pudrama, make-upama a cekam na nejaky uzasny krem, serum, ci jiny prostredek, ktery by je odstranil. Zatim je to zrejme bezvychodna situace. Jsem naprosto zdrava, vsechny krevni testy, vc. ledvinovych jsou v poradku.
Připojit reakci

jak na kruhy pod ocima

host - xxx.xxx.164.27 (?)
3.1.2009 19:10

Překrývání čímkoliv není opravdu řešení, navíc se tím většinou pokožka ještě víc unaví. Zkuste si nechat nascenovat pleť prodermem od Nu Skinu, ať zjistíte jestli je to vada pigmentace nebo oslabení,.. A pak dle toho si nechta ukázat jak a co použít. Taky jsem to takto provedla, nic mě to nestálo a až mi ukázali na jednom oku jak to funguje tak jsem kupovala, alespoň jsem nevyhodila peníze za tuny krémů a kde čeho, za to jsemvyhodila všechny krycí nesmysly.

Připojit reakci

kruhy pod očima

host
7.1.2004 21:44
Patentovaná metoda ošetření Jean dˇEstrées - metoda odstranění kruhů pod očima a nebo metoda na odstranění otoků pod očima.
Zkuste jí, opravdu funguje.
Připojit reakci

kruhy pod očima

host - xxx.xxx.113.154 (?)
18.12.2008 14:33

A co to prosím tě je, kde to dělají? Kolik to stojí?

Připojit reakci

kruhy pod očima

host - xxx.xxx.137.67 (?)
22.3.2006 16:11

Jsem na tom úplně stejně:-( a vůbec nevím, co s tím:-(.

Připojit reakci

kruhy pod očima

host - xxx.xxx.113.154 (?)
18.12.2008 14:40

Přátelé a co byste poradili mně, když mám pytle pod očima, který jsou zároveň fialový. Radám na dobré zakrytí korektorem, nejlépe nějakým světlým a rozjasňujícím se bohužel můžu jen usmát, protože to je postup, který jistě hezky zabírá na kruhy pod očima, ale co je světlé a září je výrazné a vystupuje, což je zcela nemyslitelné pro pytle, který by potřebovaly naopak upozadit. takže vám, co máte jen ty kruhy, upřímně závidím.

Připojit reakci

kruhy pod očima

host - xxx.xxx.68.196 (?)
24.3.2006 13:11
s kruhy pod ocima mam velke problemy a myslim si ze je to dedicne a da se to jen zmirnit- velmi ucinny je krem od oriflame seeing is beliving a poté na zamaskování používám korektor stejne firmy, ktery obsahuje částečky rozptylující světlo a kruhy pak nejsou tolik videt. Ale krém seeing is beliving opravdu pomáhá. V případě zájmu o koupi kosmetiky Oriflame mi pište na mail KPslunicko@seznam.cz
Připojit reakci

kruhy pod očima

host - xxx.xxx.203.242 (?)
31.12.2006 13:12
Ano, já mám také co Vy s kruhy pod očima vůbec nevím co mám dělat, ale budu reágovat na tuhle zpravu zkusím ji a pak Vám zde opět napíši.
Připojit reakci

rada

host - xxx.xxx.3.50 (?)
11.4.2006 17:19
Ahoj. Také mám problémy s kruhy pod očima. A někde jsem četla, že to chce vitamín A a D čili chroustat mrkvičku a papat  ovoce, opalovat se. Jinak hodně spát a pít nekoukat moc na televizi a do pc..Tak to zkus a uvidíš. Každý den si chroustám mrkev ve škole a mám alespoň dobrý pocit, že pro to něco dělám a myslím si že už to je lepší...ahoj.
Připojit reakci

odpověd

host - xxx.xxx.162.168 (?)
13.12.2006 19:49
asi to taky skusím
Připojit reakci

kruhy pod očima

host - xxx.xxx.201.128 (?)
17.5.2006 18:30
Hlavne by to chtelo pravidelnej rezim a hlavne neprespavat !!!!!!!!Protoze kdyz spis hodne dlouho tak to neni taky zdravi...
Připojit reakci

kruhy pod očima

host - xxx.xxx.209.3 (?)
11.5.2008 15:07

je mi 18 a taky mám kruhy pod očima, myslim ze to mám alergického rázu,

jsem totiz alergik. oko na prave strane mam oproti druhemu trochu privrene a

pod ním mám kruh pod očima, na duhem taky ale ne tak. Muzete nekdo poradi??

Připojit reakci

kruhy pod očima

host - xxx.xxx.60.52 (?)
23.5.2006 17:04
Taky by mě to zajímalo, protože mám uplně stejný problém a vzhledem k tomu, že nejsem slečna tak to nemám ani jak zakrýt.
Připojit reakci

kruhy pod očima

host - xxx.xxx.1.247 (?)
23.5.2006 18:06
YES! Taky nejsem slečna,takže make-up je mi k ničemu,nejsem metrosexual abych si patlal na face nějaký přípravky. Kamarádka mi radila obkládat to vychlazenými pytlíčky zeleného čaje.... ale nevim. ..   A co nějaká operace? musí něco takovýho existovat,ale na to zase nemám peníze xDDDD
Připojit reakci

kruhy pod očima

host - xxx.xxx.231.81 (?)
7.6.2006 12:03
Také mam velky prblém s kruhy pod očima... uz sem vyzkoušela plno krému, deně hodně piju a spim alespon tak 10 hodin dene... ale proste to nepomaha... asi to mam vrozene. ale moc me to stve protoze mi to kazí můj vzhled... takze se nemuzu moc vyrazne licit... :o( jestli je nejaky krem-at stoji co stoji- proti kruhum pod ocima ktery je odstrani na trvalo prosim napiste to tu;o)
Připojit reakci

kruhy pod očima

host - xxx.xxx.223.76 (?)
26.7.2008 11:31

Taky nejsem holka a kruhy mám poděděné, no jestli na to existuje nějaká plastika, tak na ní půjdu.Nejsem gay, ale co mám dělat, když se mi to nelíbí, musím to aspon trochu maskovat, herci a moderátoři taky mají make-up, takže to není o tom, jestli je nebo není někdo gay... A nepoužívám moc jen trochu na kruhy, aby to nešlo tolik vidět...

Připojit reakci

kruhy pod očima

host - xxx.xxx.210.246 (?)
22.6.2006 7:54
taky nejsem slečna :D
Ač jsem docela k temhle věcem skeptik, tak jsem byl docela překvapen.
Zkouším jeden den, spíše noc.
VICHY-OLIGO 25 YEUX .
Tyčinka. Hydrogel, takže se to dobře vstřebává, nemastné, případná vlhkost za pár min. zmizí. Není opravdu nic vidět. Krásný chladivý uklidnující pocit pro oči.
Na to že jsem po noční, hodně kouřim piju hulim a nespim víc jak 5 hodin. A s tmavým kruhy mám tedy problém, vypadám ráno opravdu dobře, není to 100% ale tolik bych od toho nečekal. Asi na tom budu závislej :D
Jsem zvědavej jaký to bude mít účinek po delší době a po vysazení...

Připojit reakci

kruhy pod očima

host - xxx.xxx.62.99 (?)
12.8.2007 9:23

Vichy - chladivá tyčinka mě moc nepomohla.

Připojit reakci

kruhy pod očima

host - xxx.xxx.75.62 (?)
8.12.2008 19:37

taky mam tu chladivou tycinku, trochu mi pomohla, ale mam z toho dobrej pocit a kdyz si to rano namazu tak aspon nejsem unavena... ale uz mi dochazi... budu mit depku :)..ale chtela jsem skusit neco jineho tak dyztak poradte, ja mam kruhy pod ocima odmala ne z nevyspalosti, nemoci ci z prilisneho koukani na TV, PC.

Připojit reakci

kruhy pod očima

host - xxx.xxx.95.84 (?)
6.3.2007 22:34
Ma nekdo zkusenost s tim hylexinem? Dejte vedet, je to docela drahy.
Připojit reakci

Kruhy pod očima

host - xxx.xxx.196.98 (?)
3.7.2009 13:20

docela drahý??..já teda nevim asi sem vadná ale mě to připadá moc..tolik prostě nemam... a kdybych měla tak bych o tom možná uvažovala..Věřim že to pomáhá..jenže..

Připojit reakci

Kruhy pod očima

host - xxx.xxx.7.208 (?)
16.4.2010 15:05

Hylexin sem si koupila tak pred 14 dny... kruhy sou mozna o kapu svetlejsi ale ze bych se jich zbavila uplne tak to ne... ale hlavne mam po tom kremu strasne presusenou plet takze ho budu muset prestat pouzivat... predtim sem zkousela oftaxyl a neni spatny kruhy sou svetlejsi ale samozrjeme vzdycky tam budou. takze kdyz krem tak ten oftaxyl bych spis doporucila... opravdu asi nejrychlejsi je ten korektor...:-(

Připojit reakci

Kruhy pod očima

host - xxx.xxx.234.2 (?)
22.5.2017 15:51

Kruhů pod ocima jsem se zbavila az díky mezoterapii, do té doby mi nepomohlo nic, akorá jsem kupovala jeden korektor z druhým.

Připojit reakci

Kruhy pod očima

host - xxx.xxx.95.207 (?)
24.5.2017 15:27
A to ti tu mezoterapii delala klasiky kosmeticka nebo jsi byla nekde na klinice?
Připojit reakci

kruhy pod očima

host - xxx.xxx.143.249 (?)
11.6.2006 17:57
Prosím poradte mi..chtěla bych vědět jak se zbavit kruhu pod očima....něajakou masku cokoliv..ale ne žadne kremy to ne..prostě nějakou masku s ovoce a tak předem moc děkuju
Připojit reakci

kruhy pod očima

host - xxx.xxx.227.5 (?)
11.6.2006 19:25
Chci jen upozornit na to, že kruhy pod očima jsou způsobeny velmi tenkou kůží v této oblasti obličeje, kde se  neobjevují obličejové svaly . Jsou tedy vidět jen malé cévky, které zapříčiňují tmavý odstín. To nespraví žádný z krému, to vím na 100%. Opravdu zbývá jen maskovat, ale mohu doporučit skvělý krycí make-up od Vichy DERMABLEND. Má více barevného pigmentu než běžné make-upy, vysokou krycí schopnost, a zároveň nevytvoří na pleti efekt masky. Je hypoalergenní a nezpůsobuje akné! Myslím, že je vhodný i pro muže, hlavně proto, že nemá parfemaci jako jiné přípravky. žná si myslíte, že je to drahší záležitost ( kolem 480,- ), ale nic nedáte za to, když skočíte do lékárny s produkty Vichy a požádáte o vzorek zdarma! Hodně štěstí.
Připojit reakci

kruhy pod očima

host - xxx.xxx.244.162 (?)
16.6.2006 16:03
Dobrý den, poslední příspěvek je velice správnyý, pouze korektor,popřípadě ještě  opticky. podotýkám  opticky -pomáhají rozjasňující oční kůry s obsahem slídy či jiných rozjasňujících látek, pokud to neumíte s korektorem, obyčejné bílé či béžové stíny  bez obsahu perleti smíchat s make-upem a opatrně korigovat. Hezký den
Připojit reakci

kruhy pod očima

host - xxx.xxx.165.36 (?)
24.6.2006 22:34

Ahoj damy a panove! Kruhy pod očima ma každý člověk na světě! Je to zpusobené tenčí vrstvičkou kůže pod očima. Trame kruhy se tvoži z mnoha důvodů. Jidlo, nedostatek vody na piti, špatna hydratece pleti, hormonalni změny nebo špatná funkce jater, ledvin. stres, nedostatek spanku, alkohol, cigarety... Pracovat se ovšem s nimi opravdu dá. A to na několika úrovních.. Změňte co jíte!!! Pijete... Je zapotřebí vypít 3litra denně a na každou skleničku vody jednu polévkovou lžičku soli v jídle. Jsem přesvedčená že to nikdo nedodržuje :-)) jsme líní :-)) a hlavne dobre hydratovat pokožku pod očima.

Držím vám všem palce protože každá žena může být hvězdou!!!

Připojit reakci

kruhy pod očima

host - xxx.xxx.125.221 (?)
26.6.2006 16:49
Na každou skleničku jednu polévkovou lžičku soli? co je to za blbost? denně by měl člověk skonzumovat pouze 1 kávovou lžičku soli!!!
Připojit reakci

kruhy pod očima

host - xxx.xxx.142.168 (?)
3.4.2008 0:32

Taky zírám a mám stejný dojem, že je to naprostá kravina. Samozřejmě by se měl člověk soli spíš vyhýbat a i na dochucování pokrmů užívat spíš bylinky než sůl.

Připojit reakci

kruhy pod očima

host - xxx.xxx.60.137 (?)
5.4.2008 1:35

Jde o to, že sůl zadržuje tekutiny v těle.

Připojit reakci

Kruhy pod očima

3.7.2009 13:23

a navíc někde je dokázaný že to je i z přebytku soli!

Připojit reakci

kruhy pod očima

host - xxx.xxx.224.179 (?)
27.6.2006 18:04

kruhy pod očima nezpůsobuje jen tenká kůže, ale hlavně krev chudá na kyslík-tzn. že není jasně červená, ale spíše tmavá. Ta se usazuje v jemnych kožních žilkách pod očima a prosvíta kůží jako tmavý stín. Kruhy pod očima se vám můžou zmenšit pokud nebudete ve stresu a špatném  duševním stavu. měli byste se vyhýbat alkoholu a kouření. Nezapomente spát.

A teď jedna rada: napustte si umyvadlo ledovou vodou ponořte obličej a mrkejte.

Připojit reakci

kruhy pod očima

host - xxx.xxx.176.186 (?)
30.6.2006 9:27
Pokud má někdo geneticky danou tenkou kůži pod očima a potýká se s tím už od dětství, tak je přece nad slunce jasné, že to žádné zbytečně nákladné investice do krémů apod. nespraví. A pokud je člověk schopný napatlat se ráno krémem, je jistě také schopný zakrýt kruhy nějakým tím rozjasňovačem. Smíříte-li se s touto skutečností, určitě se Vám i Vaší peněžence znatelně uleví.
Připojit reakci

kruhy pod očima

host - xxx.xxx.231.81 (?)
19.7.2006 13:16
a není třeba nějaká plastika proti kruhům pod očima???!???
Připojit reakci

kruhy pod očima

host - xxx.xxx.34.130 (?)
20.7.2006 21:18
ahoj tak sem si přečetla vaše názory a návody a sem z toho nák mimo,každý píše něco jiného kdo se v tom má pak vyznat.i mě trápí ten samý problém,takže vím jak jste na tom všici lidičky.Chtěla bych nákou účinou radu, která by mě nadoro zbavila kruhů pod očima.
Připojit reakci

kruhy pod očima

host - xxx.xxx.120.67 (?)
28.7.2006 14:13
ještě je operační metoda.. výsledky jsou super a zeptat se můžete na plastické chirurgii.. operace se provádějí na počkání po umrtvení..
Připojit reakci

kruhy pod očima

host - xxx.xxx.28.202 (?)
1.8.2006 14:34

... způsobů, jak odstrait  ať už tmavé kruhy pod očima , váčky ,opuchlinky (nebo jakékoliv potíže či problémy) je spousta. Ze všeho nejlepší je však ještě před tím, než s jakýmkoliv problémem začnete bojovat si zajít k odborníkovi ,který Vám udělá hloubkové vyšetření  pod světelným přístrojem celé  vaší pleti. Zkusila jsem jej a byla jsem nadčená. Na své vlastní oči jsem si viděla pod svou vlastní pokožku., ucpané póry, vrásky, suchá místa, pigment, ... Viděla jsem úúúplně vše. Při konzultaci jsem dostala rady, doporučení přípravků a teď jsem spokojená

Připojit reakci

kruhy pod očima

host - xxx.xxx.203.11 (?)
21.8.2006 19:00
Ono je třeba přesně popsat o jaké kruhy se jedná. Mám pocit, že někdo z Vás se baví o váčcí pod očima jiný o tmavých flecích...Co se týče váčků, jde o problém vrozený, ale tmavé kola pod někdy i nad očima, to už má původ různý, ztenčení pokožky opalováním, nevhodnou kosmetikou, dále jde o snížení prostupnosti cév, kdy bilirubin prosvítá a vytváří stín pod Vašimi kukadly a samozřejmě působení vnitřích onemocnění, problémy s játry, krční páteří( tady se objevují po ránu otoky, které se během dne vstřebají ) nebo  s ledvinami. Pracuji s firmou, která má výrobek Oftaxyl ( Syncare ), ale dle mého je třeba zjistit příčinu a pak teprve kosmetická péče. U Oftaxylu máme se zákaznicema vyzkoušeno, že teprve druhé balení pomáhá. Cena je 623,-
Hodně štěstí ve vymítání kruhů pod očima:) Kristýna
Připojit reakci

kruhy pod očima

host - xxx.xxx.10.16 (?)
5.9.2006 1:05

Mám taky problém s fleky pod očima. Ale já je mám červené a tak to vypadá jako by mi dal někdo ránu.  A make-up asi nebudu používat jsem kluk a nevím jak by to vypadalo. Tak proč někdo nevyrábí krem kterej by vlastně dodaval tuk. taky jsem slyšel o Hylexin má někdo zkušenost?

Připojit reakci

kruhy pod očima

host - xxx.xxx.240.76 (?)
5.9.2006 11:20
jo ja mám taky ten samý problém zatím to jen maskuju a maskuju ale strašně mě to štve ,protože nikdy nemužu vyjít nenamalovaná ven jinak by se mě každy lekl .tak bych potřebovala asi jen zjistit něco o plastice a všechno kolem ni lidi prosím raďte jak jen mužete !!!!!!A vzhledem k tomu že je to u mě dědičné tak s tim už teprde jde těžko něco dělat.Jsem z toho zoufala.
Připojit reakci

Kruhy pod očima

host - xxx.xxx.244.23 (?)
5.5.2009 23:24

Mám ten samý problém... odjakživa:(
Teď co nenosím brýle, jde to dost vidět.A tak musím furt maskovat, natírat, schovávat..je to fakt hrozné:(

Nenamalovaná vypadám jak feťačka, kruhy jsou fakt dofialova a dost vidět..a to můu být vyspaná, odpočatá, pitný režm ok..

Prostě to není žádná sranda:(Furt na sebe něco patlat:(

Připojit reakci

kruhy pod očima

host - xxx.xxx.203.11 (?)
7.9.2006 8:49
Tuk už do očního okolí nestaneš, je to způsobeno tím, že věkem fibroblasty přestávají produkovat kolagen, který zase není možno do pleti v pravit, neb molekula je příliš velká. Kamufluje se to pouze fyto nebo zoo kolagenem, ale ten pouze váže vzdušnou vlhkost a proto ple´t vapadá vyhlezená a v poho. Kristýna
Připojit reakci

kruhy pod očima

host - xxx.xxx.10.16 (?)
8.9.2006 15:22

Když to nemám dědičné. Je možné to nějak ošetřit.

Dyt existuje hodně látek, které obnovují určité buňky. Když se třeba říznu hluboko do kůže, tak kůže doroste. Když budu natahovat třeba měsíc prst tak se o něco zvětší. Tak proč nevymysleli určitou látku, která by, zpevnila kůži. Nebo zbarvila na typ kůže. Stačila by látka, která by dokázala zbarvit kůži na typ pleti.  No nejsem lékař a tak tomu nerozumím jako oni. Ale Jak je možné že místo kde je slabá kůže, je to červené. Přitom tělo nemá jen červené žíly.

Připojit reakci

kruhy pod očima

host - xxx.xxx.243.63 (?)
6.10.2006 22:01
S úspěchem používám kolagen Q2-26. Rovněž tak při únavě nebo pálení očí - kolagen prostupuje oční sítnici a působí i na zrak! Dále působí i na vlasy, lupy, parandentózu atd. Hlavně však je má pokožka, i kolem očí, viditelně hladší, pevnější, mladistvější a bez výraznějších vrásek 
Připojit reakci

kruhy pod očima

host - xxx.xxx.1.10 (?)
16.12.2006 7:31
I já mam s tym problémy a už od malička.Ale mam to dědičně a páč jsem velmi světlé pleti,je to na mě maximálně vidět.Nic mi nepomáhá,takže se musim spoléhat na můj make-up a korektor.
Připojit reakci

kruhy pod očima

host - xxx.xxx.95.84 (?)
6.3.2007 22:40
A kde??? Na plasticke chirurgiji jsem byla a o tom nikdo nevi, ze se to odstranuje. Divali se na me, jak na blazna.
Připojit reakci

kruhy pod očima

host - xxx.xxx.1.56 (?)
6.3.2009 22:31

Konecne nejaky rozumny nazor! Fakt je, ze ocni kremy toho moc nezmuzou a je lepsi pouzit korektor, ktery sice nezakryje to, ze je kuze propadla, ale krasne ji prosvetli. A zdrava zivotosprava taky malinko zabere, kazdopadne je dobra na spoustu jinych veci, tykajicich se krasy, zdravi a prijemneho pocitu.

Připojit reakci

Kruhy pod očima

host - xxx.xxx.30.67 (?)
30.6.2009 16:21

Rozumný názor, konečně! Jak si tak pročítám diskuzi, je přesně toto příležitost propagovat drahé krémy a dokonce plastické operace. Rozhodně udělá méně škody natřít se jednou dvakrát denně barvičkou než lézt pod kudlu.

Připojit reakci

kruhy pod očima

host - xxx.xxx.162.226 (?)
3.7.2008 14:30

Ahoj všem co bojují s kruhy pod očima, což je i můj problém. Ale jak tady čtu, problém mají daleko mladší slečny než jsem já. Mě se tmavé kruhy začaly dělat pred rokem a je mě 51 let. Musím podotknout, že moje povolání mě nutilo, abych vypadala dobře a vřdy upravená, takže s 30 rokem jsem péči o plet zintentivnila a neváhala jsem používat kosmetiku dražšší a kvalitní. Musím říci, že se to tet opravdu vyplatilo. A so používám na tmavé kruhy já. Pod oči a na drobné vrásky ze strany očí používám a jemně vklepu od fa Clarins lisse minute base comblante cena asi 750kč sérum krásně vyplní vrásky a prekryje kruhy, používám make up od Lancome-už leta-Teint idole ultra a nebo Photogenic lumessence, cena různá, to musíte pátrat kde je nejlevnější a to je ve free shopech na letištích-tam stojí 760kč jinak tady je predražený pres 1000kč. A pokud presto je něco malinko ještě znát tak korektor vrásek od Estée Lauder -ideál light o 1 ods. světlejší. A tvář je dokonalá. Já byla také z kruhů dost neštastná, nekouřím,nepiji alkohol, jím   zdravě, vrásek minimálně, tak nelituji času a takhle kruhy ničím. Používám kosmetiku Clarins a Vichy. Tak se mějte moc hezky a krásné léto bez kruhů- ty snad leda v obilí. Jo a důležitá je pohoda a dobrá nálada a vypadáte o 20 mín Hana

Připojit reakci

kruhy pod očima

host - xxx.xxx.48.208 (?)
11.11.2006 15:38

Mám dvou letou dceru a dnes jsem poprvé za ty dva roky spala do 9,45(dcera je na hlídání).Běžně vstáváme nanejvýš v
7.30. Dnes je to poprvé,co mám černé kruhy pod očima.... Takže moje rada zní moc nespat,nebo si udělat dítě....Držím palce.PA

Připojit reakci

kruhy pod očima

host - xxx.xxx.141.57 (?)
16.12.2006 18:43
Doporučuji tmavé značkové brýle, kryjí naprosto 100%tně a nemusíš kupovat drahou chemii :-))
Připojit reakci

kruhy pod očima

host - xxx.xxx.244.69 (?)
29.12.2006 19:19
To je pravda!! Jednou sem spala asi jenom 2 hodiny a žádné kruhy sem neměla!! Pic
Připojit reakci

vyborny korektor na kruhy pod ocima

host - xxx.xxx.35.232 (?)
27.1.2007 22:14
Tak mam problemy s kruhy pod ocima, a uz jsem se smirila s tim, ze se jich nezbavim - mam je, at spim pet hodin nebo dvanact...V mem pripade je to nejspis dedicne.
Objevila jsem ale vyborny korektor, ktery je dokaze zakryt tak, ze nejsou temer videt - je to zluty korektor v tuzce specialne na kruhy pod ocima od firmy La Roche Posay. Da se koupit napriklad v lekarne Racek v nakupnim centru Novy Smichov v Praze.
Vyborny je proto, ze je zluty, coz je nejlepsi barva na zakryti tmavych kruhu, a tekuty - takze se nesrazi. Staci nanest par kapicek, vklepat, presto dat tekuty korektor v barve pleti a znovu poradne vklepat. Vysledek je super - ani neni videt, ze jste nalicene...:-)
Stoji sice 380 Kc, coz neni zrovna malo, ale aspon v mem pripade se ta investice dost vyplatila, vypadam mnohem lip, protoze uz nepusobim tak unavene...Vrele doporucuju! :)
Připojit reakci

host - xxx.xxx.111.59 (?)
31.1.2007 19:20

Ja mam ten samy problem, a to nejenze mam kruhy pod ocima, jakoby to nestacilo mam i vice pigmentace okolo oci a to i na hornich vickach, jinak jsem bledule, takze ranni pohled do zrcadla je zajimavej :-) Vyzkousela jsem spoustu kremu a zarucenejch receptu, ale nic. Takze maskuju jak to jde. Nedavno jsem si koupila od dermacolu make up cover, neco na zpusob dermablend. A musim rict ze je super a to za pouhou stovku. No a dneska jsem objevila od avonu novej krem na oci anew alternative, uplna novinka specialne na zesvetleni tmavych kruhu. Stoji 400, ale jdu do toho

Ja se nepoucim a nepoucim :-) Po 4 tydnech budu informovat..jestli je to lepsi.... E.

A jinak co zkusit kremy primo na zesvetleni pigmentace? Nezkousel jste je tady nekdo?

Připojit reakci

host - xxx.xxx.194.161 (?)
20.5.2007 18:21
Ten dermacol make up cover mám taky, ale nevyhovuje mi, protože je hodně hutný a tudíž viditelný.
Připojit reakci

crassus (8)
31.1.2007 20:33

Dobry den

doporucil bych vam z vlastni zkusenosti (trpim na to po matce) ocni krem na kruhy a "pytle" pod ocima. Doporucil bych vam regeneracni ocni krem od Artistry. Potlacuje jemne linky, tmave kruhy a pytle pod ocima. Trvanlivost opravdu neuveritelna! Jiz ho mam pres rok a stale v tube je 1/4 obsahu celkoveho 15 ml obsahu. Opravdu ho ocenim kdyz spim kende v teple a rano se probudim jak po flamu. Do 15 minut jsou oci bez pytlu. Obsahuje C, A, vytazek z lneneho semene, vytazek z lekorice a, exkluzivni hydrolipidovou matrici, vytazek z kvetu sevillskeho pomerance a mnoho a mnoho dalsich exluzivnich slozek. Vrele doporucuji uz proto ze to funguje ale jak dlouho vydrzi diky tomu jak malo se toho aplikuje 2 x denne!

Připojit reakci

kruhy pod ocima-good tip

host - xxx.xxx.244.69 (?)
4.2.2007 15:27

Čauky lidičky,

každýmu vadi kruhy pod odcima...Ale od toho tady nejsem. Vsichni radí obklady atd...vyprdnete se na to vezmete kostku ledu a prejizdejte si pod odcima asi 5minut. Kdyz to budete delat kazdej den tak se kruhy zmensi,protoze se kuze dostatecne osvezi a zacne tam ''proudit''krev...Je to fakt supr jednou sem se nudila a tak sem vzala led no a rano kdyz sem se probudila nestacila sem zirat. Ledem si osvezujte i taricky,budete je mit krasne cerenoucke. Kdo ma otoky to muze zkusit taky ale lepsi je zacit poradne pit...Voda si je odnese:). pro uplne zmizeni doporucuji Supr korektor od Gabriely Salvette zvany rozjasnovac pleti. Je praktycky-v tuce=tekuty. A pak jemne zafixovat svetlim pudrem...Vypada to dokonale a prirozene...A kdo je ma videt vice tak at nezoufa,vim ze to zni divne,ale naucte se s nima zit !!Urcite si rikate,ze bez nich by ste ypadal/a lepe ale nekdy je to fakt roztomile:)(rikejte si to sem ja!!).Papa a hezky boji!
                                                                                                   Zdenička

Připojit reakci

host - xxx.xxx.89.128 (?)
24.3.2007 23:36
Musím to jen potvrdit, byť nejsem příznivcem kosmetiky z drogerek, mala tubčka krycího make-upu je opravdu velmi velmi dobrá - teda pouze svým krytím, jinak šíleným způsobem přesušuje pleť, ale je fakt, že je za 80 Kaček a má stejný efekt jako korektor od Chanelu. Přezkoušeno osobně. Přijde mi jeho konzistence trochu jako klinický make-up, pro ty co mají pigmentové fleky.
Připojit reakci

kruhy pod očima

host - xxx.xxx.105.254 (?)
15.2.2007 12:52
taky mě pořád nebavý zakrývat kruhy korektorem když se večer odmaluji tak se nemužu na sebe podívat.je to fakt hruza ale co  s  tím?
Připojit reakci

kruhy pod očima

host - xxx.xxx.211.64 (?)
21.2.2007 18:20

Něco vám neodstraní ani nejlepší kosmetika, je to prostě dané genetikou. Někdo tam ty kruhy má méně někdo více. A ten kdo k nim má sklony by měl určitě dát očím odpočinout, nezatěžovat je koukaním do PC, TV atd. Chodit pravidelně spát a tím určitě zmírníte to co vás trápí. Zbytku pomůže kosmetika. POkud používáte kvalitní make up nepotřebujete vrstvy korektoru.

Připojit reakci

Kruhy pod očima

host - xxx.xxx.145.219 (?)
19.1.2010 16:39

a neřekli byste si že kruhy pod očima můžou znamenat špatnou imunitu? přece v dávných dobách kdy neměli námořníci na lodi žádný přísun vitamínu c trpěli těmito modrými skvrnami néjen pod očima ale po celém těle a tak začali námořníkům nosit bedny citronu a všichni se vyléčili a ten pitný režim může mít taky něco do sebe

Připojit reakci

Kruhy pod očima

host - xxx.xxx.209.229 (?)
6.2.2010 14:23

já třeba pitný režim dodržuju... jim i hodně ovoce, hýbu se... ale od té doby co jsem začla studovat na vš-konkrétně obor chemie, tak se učím často několikrát tydně do noci, takže se ty kruhy pod očima jen zhoršují... a i když se jednou za čas pořádně vyspím, tak to nepomaha... pritom se o plet staram-peeling jednou tydne, trikrat denne ji cistim, tak 2x tydne davam pecujici masky, slupovaci masky, mazu ji kremem dvakrat denne... a nic nepomaha:(...

Připojit reakci

kruhy pod očima

host - xxx.xxx.42.154 (?)
23.2.2007 22:30

Podívejte se na tento článek.

Připojit reakci

kruhy pod očima

host - xxx.xxx.111.60 (?)
1.3.2007 13:38
mrknete na www.iklen.cz pokud mate tmave kruhy pod ocima, zapricinene vysokou tvorbou pigmentu ( jako ja :-)). Je to teda priserne drahy, ale nejspis dost ucinny.
Připojit reakci

Nejste sami! A co operace?

host - xxx.xxx.95.84 (?)
5.3.2007 20:53
ahoj všichni

ja vypadam taky jaknějaka notorička fetačka a nemocna, unavena, proste jak před smrti!!! A TO VSE KVULI TEM HRUZOSTRASNYM KRUHU POD OCIMA (ne jen pod očima) ja to řešim korektorem, ale uz toho mam dost protože pracuji jako servirka a dělam dvanacti hodinove směny a nemam vždy čas si je zase jit zamaskovat. A LIDI HNED REAGUJOU. Vy jste flamovala žě??? Jeden pan mi dokonce řekl "vy vypadate! Měla by jste zajit k lekaři..." NO TAK MI TO NICI ZIVOT!!! a nedej bože že bych šla k nějakemu klučinovi na noc TO BY KOUKAL KDO SE VEDLE NEHO PROBUDIL. No aspon vidim žě nejsem na tom sama. A ještěže jsem našla tuhle stranku DALI JSTEMISILU BOJOVAT. Zajdu k lekařce na krev a na kožni a jak mi nepomužou tak pujdu se zeptat na nejakou operaci... Ja se jednou ptala přímo v salonu, kde vše dělaji a ta pani asi sestřička mi řekla že nic nevi o tom, že by se dalo něco udelat s těma kruhama!! Že mě objedna k doktorce a ta si mě vyšetři a řekne mi, jesti se da s tim něco dělat a to posezeni mě bude stat 500 kč!!! Tak jsem se otočila na podpatku a šla jsem pryč!!! Ale asi těch 500kč objetuji i když mi nakonec ta doktorka řekne HOLCICKO S TIM SE NEDA NIC DELAT a 500kc bude fuč!!! Tak prosim napište někdo, jestli tam mam vubec jit!!! OSTRAVA Karin
Připojit reakci

Nejste sami! A co operace?

host - xxx.xxx.105.47 (?)
20.3.2007 15:43
Ahoj, tak koukam ze je vas tu opravdu hodne, ktere trapi stejny problem jako me - kruhy pod ocima. Od mala nosim bryle, takze mam tak trochu podezreni ze jejich nosenim se mi kruhy zvetsily ci ztmavly... Bylo obdobi kdy jsem mela z bryli mindrak a tak jsem vymyslela jak se jich zbavit, ted bych mohla jit na operaci nebo nosit cocky, protoze mam jen 1,5 dioptrie, ale zjistila jsem ze timi brylemi se mi dari ony kruhy tak trochu maskovat. Mam dost bledou plet takze ony kruhy pekne zari, ranni pohled do zrcadla me deprimuje a tak kazdy den patlam pod oci korektor, nebavi me to ale co mi zbyva. Kdyz mam nekde sundat bryle treba v bazenu, u more, na horach nebo jak se zminujes ty zajit k nejakemu klukovi a zustat pres noc... to jsou chvile ktere nesnasim.  Lide mi casto rikaji ze vypadam unavene. Ale jsem zdrava.. Zkusila jsem ruzne kremy, korektory, make-up, byla jsem v jednom salonu plasticke chirurgie kde mi doktorka rekla ze s tim nejde nic delat... Pekne me to drti, kdo to nezazil nepochopi.
Připojit reakci

kruhy pod očima

host - xxx.xxx.31.189 (?)
8.3.2007 22:24
No to ja mam stejny problem, i kdyz uz se licim, je mi 23 let,ale jsou pripady, kdy liceni neprichazi v uvahu, jako je navsteva bazenu, nebo kdyz jedu na hory, tak se take nerada licim. Kruhy pod ocima jsem bohuzel zdedila, vyzkousela jsem hodne kremu,ale zatim mi nic nepomohlo.
Připojit reakci

kruhy pod očima

host - xxx.xxx.221.52 (?)
12.1.2009 13:31

Ahoj, mám stejný problém jako máte vy všichni. Už od svých 12ti let používám na to korektor. Ale neustálé nanášení každé ráno už mě začalo docela otravovat. Pro odstranění kruhů jsem zkusila už všechno možné. Zkoušela jsem hodně pít, nakrájenou okurku, nějaké ty krémy, víc i mín spát, ale nebylo to příliš úspěšné. I tak neztrácím naději a bojuji dál. Hodně mi pomohlo sluníčko v létě. Je taky pravda, že pod očima je málo tukových zásob a kůžička je velmi tenká. Myslím, že je velmi dobré hodně pít, po trochách celý den, spát optimum hodin a netrápit oči příliš dlouho u počítače či televize.

Připojit reakci

kruhy pod očima

host - xxx.xxx.47.154 (?)
13.3.2007 22:01

tak já jsem úplně spokojená s hylexinem. nemám tmavé kruhy, spíš váčky. Hylexin má zabírat po cca 14-ti dnech, mě zabral po týdnu a otoky zmizly. úplně.ještě lepší je payot, zabírá okamžitě (do 1min). nevím, kdo ho v čechách distribuuje

Připojit reakci

kruhy pod očima

host - xxx.xxx.149.129 (?)
14.3.2007 18:46

Maca

Já mám kruhy pod očima od mala, teď je mi 31, vyzkoušela jsem velké množství krémů i drahých, po vichy, který stál 700,- jsem se osipala, po avon, ryor atd, nic nepomohlo, ani pytlíky od čaje. Používám mage-up, ale nebaví mě se malovat pořád. Byla jsem i na krev. testech a vše v poho, tak opravdu nevím co s tím. Pokud má někdo něco zaručenýho, tak to uvítám.

Připojit reakci

kruhy pod očima

host - xxx.xxx.209.25 (?)
14.3.2007 22:05

Vichy, nic moc  kosmetika. trend kdy potrebujete dostat nic moc kosmetiku mezi lidi je ji strcit do lekarny a je to "zaruka" zazraku. Kruhu se nikdy nezbavite uplne. Je treba pouzivat dobry korektor vzdy o odstin svetlejsi nez make up.

Připojit reakci

kruhy pod očima

host - xxx.xxx.31.246 (?)
17.3.2007 13:50
Kruhu pod ocima se nezbavite,pokud je to dano geneticky,zadna kosmetika nepomuze.Pomuze trochu jedine v pripade,ze jsou kruhy způsobene unavou.take mohou byt znamkou onemocneni ledvin,takze se vyplati nechat se vysetrit.Jedine co muzu doporucit je maskovat oranzovym korektorem.
Připojit reakci

kruhy pod očima

host - xxx.xxx.255.30 (?)
23.3.2007 10:47

No, to jsem ráda, že v tom nejsem sama, protože u mých kamarádek jsem si žádných kruhů nevšimla...
   Nevím, jestli to mám dědičné, protože u nikoho z rodiny jsem kruhy nezpozorovala. Nekouřím a alkoholu se taky vyhýbám, ale ty kruhy tam mám pořád..a řekla bych, že čím jsem starší, tím je to i horší...mám hnědé kruhy kolem celých očí a docela mi to kazí vzhled..Myslela jsem, že na to třeba něco existuje, ale řekla bych, že většina lidí tu píše, že s tím nejde nic dělat a kosmetické firmy se svými neúčinnými drahými krémy si na tom akorát namastí kapsy...Člověk má doufat a zkoušet, ale tolik peněz se mi vyhazovat nechce...asi mi nezbívá, než se dál patlat make-upem :-), žádnou účinnou pomoc jsem dosud nenašla.Nevím, možná je to i tím, že mám docela nízkej tlak, nebo hodně málo piju...vážně nevím, ale opravdu se mi zdá, že s přibývajícím věkem tmavnou...ale tím jsem samozřejmě nechtěla strašit vás ostatní. Nezbývá než doufat, že něco objevím :-)  Alena

Připojit reakci

kruhy pod očima

host - xxx.xxx.232.248 (?)
31.3.2007 18:29
Všichni píšete o kruzích pod očima, ale já mám pod očima mimo to i viditelné modré žilky až 2 mm silné, má někdo podobný problém?
Připojit reakci

kruhy pod očima

host - xxx.xxx.201.75 (?)
3.4.2007 23:13
Musíme bojovat a nevzdávat se -takže,hledat zkoumat a ptát se. Já jsem nikdy neměla vztah k líčidlům,myslím make-up,korektor aj. Takže jsem se dočetla mnohokrát,že na kruhy pod očima je dobrá mrkev! (Nejen na to přece i na lepší zrak a na rychlé opálení) Kec!!! = 1měsíc jsem jedla vyložině děnně mrkev a nezaznamenala jsem žádné zlepšení.  S pozdravem bojovnice. A nevzdávejte se!!
Připojit reakci

kruhy pod očima

host - xxx.xxx.117.30 (?)
30.4.2007 23:45
lidičky to je hrůza,, jediný co mě snad trošku uklidňuje, že v tom nejsem sama,, i když nikdo koho znám osobně,, podobný problém nemá,,, myslím že sem docela hezká a ty kruhy pod očima mě tak strašně štvou,,, hlavně po ránu,, večer už je to fajn,, ale ráno,,, kdo se má na mě dívat,,, prosím poradte mi něco,, spíš než kruhy mám asi otoky,,, ale ne žádné korekty a make-upy spíš nějaký krémík,, pište prosím na twesik@centrum.cz,, dík moc,, pa
Připojit reakci

kruhy pod očima

host - xxx.xxx.39.52 (?)
7.5.2007 11:00
Taky je mám je to hrozný ale znám pár rad: napusťte si umyvadlo ledovou vodou ponořte obličej a mrkejte a potom si vemte kostku ledu a asi 5 min. přejíždějte pod očima. Nevim jestli to funguje jen sem to četla.
Připojit reakci

kruhy pod očima

host - xxx.xxx.84.79 (?)
19.10.2007 14:35

Ja jsem si pred par dny koupila krem od nivea visage, jmenuje se aqua sesnation, stoji 200,-  a asi vydrzi dost dlouho! uz po jemnym vklepani pod oci vidim zlepseni, a doufam, ze kdyz ho budu pouzivat pravidelne dvakrat denne, objevi se jeste naky zlepseni casem...

Jinak zkusim ty kostky ledu, a dalsi rady:

Cindy Craford pry pouziva platky cerstve nakrajene brambory, prilozit na oci na pul hodiny jednou tydne.

Dale jsem cetla o okurce... prilozit platky na oci...

No ale muj zaruceny recept je: opalit se!!! V lete mi kruhy pod ocima vubec nejdou videt! Stejne tak, pokud jsem opalena ze solarka, takze jsem si koupila domu oblicejove solarko od phillips asi za 1900 a pres zimu si opaluju oblicej, a pak misto takovych tech otazek typu "nejsi nemocna???" slysim jen "jee, ty jsi naka opalena!" :-)))

Hodne stesti a trpelivost!

Připojit reakci

kruhy pod očima

host - xxx.xxx.165.81 (?)
19.10.2007 15:06

Co pomůže: dostatek spánku - ve vyvětrané místnosti, dostatečný pitný režim - neperlivé vody a čaje, detoxiakce těla - např. půsty, cvičení nebo masáže obličeje - správná mikrocirkulace, plátky syrových brambor, krémy/gely, korektory.

Pokud jste zdraví a vše toto několik týdnů/měsíců dodržujete, máte kruhy pod očima nejspíš proto, že pod očima je tenká kůže a prosvítají žilky, to pak vypadá jako tmavé kruhy.

Snad jsem na nic nezapoměla  kašlete na kruhy pod očima a mějte se!

Připojit reakci

kruhy pod očima

19.10.2007 15:14
Ještě pomůže studená voda/kostky ledu, nekouřit a nepít alkohol a nepohybovat se v zakouřených místnostech, ale an čerstvém vzduchu.
Připojit reakci

kruhy pod očima

19.10.2007 15:18
A z vlastní několikatileté zkušenosti - nespite více jak 10 hodin denně a méně jak 8 hodin denně. Divili by jste se jak je to důležité...
Připojit reakci

kruhy pod očima

host - xxx.xxx.11.26 (?)
2.11.2007 14:45
Ja mam dost znatelne kruhy pod ocima, zacala jsem navstevovat solarko 2x tydne a problem je pryc, zadny krem, obklady nic nepomahalo, nyni se citim skvele a zvedlo mi to i sebevedomi, nekdy jsem mela takove kruhy, ze to vypadalo jako monokl. Marie-kapema@seznam.cz
Připojit reakci

kruhy pod očima

host - xxx.xxx.59.40 (?)
23.5.2008 21:56

Tak s tím sluníčkem souhlasím, ale pozor na to solárko - hlavně na obličeji - opravdu zestařuje pleť. Pokud ho používáš pravidelně, bude to za pár let vidět. Samozřejmě nic se nestane, pokud člověk jde do solárka jednou za čas, třeba kvůli plesové sezóně, ale to možná raději ty kruhy pod očima, než celý vrásčitý obličej

Peťa

Připojit reakci

kruhy pod očima

host - xxx.xxx.197.101 (?)
4.1.2008 23:02

je mi 13 a mam neustale kruhy pod ocima... pouzivam korektor ale ten ryhy pod ocima nezakrije a nicemu nepomuze... nemate nejakou radu pro holky v mojem veku... na ty kremy z avonu apod. je myslim jeste brzo... achjoo:(

Připojit reakci

kruhy pod očima

host - xxx.xxx.26.142 (?)
27.1.2008 23:23

No ač to zní zvláštně, tak mám takovou zkušenost, že když spím celkem málo (7 hodin), tak se mi kruhy vůbec nedělají... a když pak někdy spím dýl, tak se udělají...

Připojit reakci

kruhy pod očima

host - xxx.xxx.126.52 (?)
28.1.2008 9:02

Spát 7 hodin mi připadá ne málo, ale tak akorát, jak se běžně doporučuje. Zkus spát aspoň občas tak 5 hodin a zažiješ, jaké je to opravdu spát málo.

Připojit reakci

kruhy pod očima

host - xxx.xxx.26.142 (?)
28.1.2008 9:34

No ani když spím opravdu málo...někdy ani těch 5 hodin ne...tak se mi kruhy nedělají...já je prostě mívám z přespání...

Připojit reakci

kruhy pod očima

host - xxx.xxx.126.49 (?)
28.1.2008 9:57

V Tvém věku je důležité spát minimálně 8 hodin, žádné ponocování, doufám taky, že nekouříš, protože to se na pleti i kruzích pod očima také neblaze podepisuje, nepít alkoholické nápoje a nemazat jemnou pleť kolem očí žádnými těžkými krémy, protože ty stav ještě zhoršují. A nebýt hubená, to taky nesvědčí. Někdo však má zvýšený sklon k tmavým kruhům pod očima dán geneticky a s tím se holt moc dělat nedá kromě maskování make-upem nebo korektorem. Nebo zajít ke kvalitní kosmetičce.

Připojit reakci

kruhy pod očima

28.1.2008 15:09

Co pomůže:

dostatek spánku - ve vyvětrané místnosti,

dostatečný pitný režim - neperlivé vody a čaje,

detoxiakce těla - např. půsty,

cvičení nebo masáže obličeje - správná mikrocirkulace,

plátky syrových brambor, krémy/gely, korektory. 

studená voda/kostky ledu,

nekouřit a nepít alkohol a nepohybovat se v zakouřených místnostech, ale na čerstvém vzduchu.

nespat více jak 10 hodin denně a méně jak 6 hodin denně

Pokud jste zdraví a vše toto několik týdnů/měsíců dodržujete, máte kruhy pod očima nejspíš proto, že pod očima je tenká kůže a prosvítají žilky, to pak vypadá jako tmavé kruhy.

Připojit reakci

kruhy pod očima

host - xxx.xxx.180.98 (?)
14.3.2008 14:15

Ahojky, já jsem na tom úplně stejně, mám už od mala hrozné tmavé a velké kruhy pod očima a stále hledám něco co by mi pomohlo, ale minulý týden jsme byla u své kosmetičky a ptala jsem se ji na ty kruhy a bylo mi řečeno, že zatím nikdo nic nevymyslel co by opravdu pomohlo, že jediné co můžu dělat je ty kruhy zamalovat. Takže asi nezbývá nic jiného než se stím smířit.

Připojit reakci

kruhy pod očima

host - xxx.xxx.79.169 (?)
2.4.2008 14:24

Já jsem ještě příliš mladá na make-upy a musím se také přiznat, že jsem je už mnohokrát používala, ale od té doby mi starne pleť mám nepatrné vrásky. 5ekla jsem si dost! S tím něco musím udělat, začala jsem si natírat na pleť samoopalovací mléko, čímž se mi pleť trošku ztmavila (natírala jsem to i na ty kruhy) a můžu říct, že kruhy samozdřejmě mám, ale ne, tak silně vypadající, jako normálně, slyšela jsem od své kamarádky, že prý pije ledvinový čaj, a že jí to pomáhá, taky to zkusím. Ale make-upy, rozjasňovače apod..., už nechci používat, to raději nic. Make-up použiju jen při vyjmečných příležitostech, ale jinak vůbec. Možná někteří řeknou, že samoopalovacích mlékem nic nezmění, ale mně to pomohlo aspoň trochu. Všimněte si, že v létě Vám ty kruhy nejdou tolik vidět, když jste opálení? Nebo ano?

Přeji všem hezky den :-) a neutrácejte 1000 za make-upy, denní a noční krémy, protože ty Vám stejně nepomohou a budete akorát vypadat staře s vráskami!

Připojit reakci

kruhy pod očima

host - xxx.xxx.115.88 (?)
3.4.2008 17:42

Před pár týdny jsem zakoupila od Garnier krém na oči přímo na kruhy a váčky - NutriSkin. Po týdnu kruhy zmizely. Mám suchou, citlivou pleť, nemůžu ho používat stále, trošku stahuje. Takže jen, když je potřeba.

Připojit reakci

kruhy pod očima

host - xxx.xxx.213.95 (?)
3.4.2008 23:44

Dobrý den. Jediný přípravek ktrý skutečnš zabírá na kruhy pod očima je OFTAXIL od firmy Syn Care

Žádný jiný přípravek nemá dostačjující efetk.

Na to aby se odstranilytmavé kruhy pod očima je nutný rozpad bilirubinu a to nedokáže žádný přípravek od Avonu a podobné kosmetiky..

Zdenka

Připojit reakci

kruhy pod očima

host - xxx.xxx.52.99 (?)
12.4.2008 19:58

ahoj poradno ,mam taky probléém stejne i jako několik dalsich kruhy pod ocima malovat se taky nechci 13 to lety holky s make-upem no proc ne? a le mne se to na sebe patlat jeste enchce prosím nějakej krémík poradte???

Připojit reakci

kruhy pod očima

host - xxx.xxx.59.32 (?)
25.4.2008 21:30

Ve studiu provádím mezoterapii, kterou lze zmírnit nebo dokonce odstranit tento problém. Samozřejmě záleží na původu kruhů pod očima, na to je nutná konzultace u nás ve studiu. Používá se na to speciální směs, která má bělící efekt. Místo se umrtví krémem a pak se vstřikuje pod kůži danná směs. Dva - tři dny jsou mírné modřinky či stroupky, opakuje se to vždy po týdnu, dle potřeby až 4x. Výsledek je vyditelný již po první aplikaci. Protože směs je na přírodní bázi je postupně vstřebatelná a tudíž se pro trvalý efekt musí aplikace po půl roce opakovat, nebo ji lze na udržení aplikovat jednou za měsíc. Cena se pohybuje zhruba od 500,-Kč za jednu aplikaci.

Připojit reakci

kruhy pod očima

Luca (15) - xxx.xxx.221.44 (?)
24.5.2008 22:00
Já teda nevim moc jak se jich zbavit, ale když mi bylo tak 13 přišlo mi že jsem měla hrozný kruhy pod očima. A teď když se podívám tak je vidim jen trochu..asi už jsem se s tim smířila :)..jako jinak na to taky používám občas korektor. Krémy jsem zkoušela asi 2 a nepomohly. Možná na to má vliv to spaní..možná i životní styl (pití, kouření, drogy) neviim. Ale jakoo já bych kvůli nějakým kruhům pod očima teda pít ani kouřit nepřestala xD.
Připojit reakci

Kruhy pod očima

host - xxx.xxx.76.63 (?)
16.1.2014 21:10

Já jsem si ted na Freeportu na Hatích koupila ten BB cream od Loreal 5in1 a dávám si ho i pod oči na kruhy. Je to lepší než korektor, ten mi zvýrazňoval vrásky.

Připojit reakci

Kruhy pod očima

host - xxx.xxx.67.146 (?)
18.1.2014 11:42

Mně na kruhy pod očima zabírá jedině vybělovací maska pod oči od Victoria Beauty, jsou to takové dva plátky, které se přiloží pod oči na 30 minut. Pokožka je tak prosvětlená, že už není potřeba co zamazávat. Je na jedno použití a stojí kolem 50 kč.

Připojit reakci

Kruhy pod očima

host - xxx.xxx.237.11 (?)
28.2.2014 20:00

Mě na ty kruhy a mám je opravdu hodně výrazné, zabírá gel Gone In Sixty Second. Dělá opravdu zázraky. Za opravdu jen minutku jdou vidět změny.

Gone in Sixty Seconds Instant Wrinkle Eraser

Připojit reakci

Kruhy pod očima

host - xxx.xxx.213.184 (?)
27.6.2016 14:11

ahojky ja mam vyzkouseny korektor od Max Factor a jsem hodne spokojena.

Připojit reakci

Kruhy pod očima

host - xxx.xxx.213.184 (?)
24.10.2016 9:38

Ja mam skvely korektor od MAX FACTOR :) objednavam si vsechnu kosmetiku vetsinou z internetove drogerky

Připojit reakci

kruhy pod očima

host - xxx.xxx.211.11 (?)
13.6.2008 11:41

ja pouzivam korektory Age-Defying Corrector a zakryji to podstatne

Připojit reakci

Kruhy pod očima

host - xxx.xxx.0.247 (?)
15.5.2017 15:31

holky, hodne se mi osvedcily kolagenove polstarky pod oci purederm, skladuju v lednici a davam kazde rano, prijemne schladi a kolagen v nich se absorbuje a otoky a kruhy krasne zlepsi a plet pod ocima prozari, schladi :) doporucuji

Připojit reakci

kruhy pod očima

host - xxx.xxx.57.182 (?)
23.9.2008 16:13

Je mi 17let a kruhy pod očima mám taky. Je to strašný. Snažila jsem se ty fialové kruhy zamaskovat, ale když jsem šla na kosmetiku, tak mi řekli, že korektorem si dělám vrásky, což jsem po upozornění taky viděla. Fakt nevím co s tím, ale kruhy po očima a vrásky z korektorů mít nechci.

Připojit reakci

kruhy pod očima

host - xxx.xxx.91.60 (?)
24.9.2008 15:37

Ahojky! Ty kruhy pod očima jdou velice dobře zakrýt krycím make-upem! Já používám make up Toleriane od La Roche-Posay (z lékárny za cca. 480 Kč). Tento make up zakryje úplně všechno!!!... Jinak mám doma i krycí make up Cover od Dermacolu, který taky dobře kryje, ale Toleriane je nejlepší na světě!!! 

Připojit reakci

kruhy pod očima

host - xxx.xxx.222.98 (?)
28.10.2008 22:00

Ahoj všichni, kruhy pod očima mám taky. Začlo mě to štvát a tak jsem si sehnala informace (převážně odtud).

No, můžu říct že se to zlepšuje.

Asi jedno z příčin byla "ochuzená" krev. Tak jsem si zašla do lékárny a koupila "Superželezo" právě na problém málo okysličené krve.

Další je asi to, že jsem začla déle spát.

No a potom jsem si koupila oční krém od Garnier. Nestačila jsem zírat! Kruhy teda úplně nezmizely, ale oči vypadaly zdravě, odpočatě a tak. Je to takový lehký krém s výtažky slunečnicových semínek (nebo tak nějak, nemám to před sebou). A není tak drahý! Určitě do 90 Kč v každé drogerce.

Tak se třeba inspirujete...

Připojit reakci

kruhy pod očima

host - xxx.xxx.44.50 (?)
18.12.2008 8:43

Už dávno jsem zjistila, že zamazávat makeupem kruhy pod očima dlouho nemůžu, protože po odlíčení jsem vypadala jako strašák, nemám zkušenosti s Garnier, ale vyzkoušela jsem od Lorealu krém Derma Genesis a pomohlo to, už se na sebe po odlíčení zase můžu podívat, nemohla jsem tomu uvěřit, ale neco opravdu pomáhá. Zkuste to a napište jak to zabralo.

Připojit reakci

kruhy pod očima

host - xxx.xxx.158.238 (?)
18.12.2008 17:33

opravdu ti pomohl ten derma genesis?a co na vrasky nebo jen na kruhy?ja ho mam totiz pripraveny k pouzivani az dodelam loreal decontrakt rides.coz bude tak cca za mesic a pul..

Připojit reakci

Unavené oči

host - xxx.xxx.148.3 (?)
21.12.2008 14:01

Sice to k diskuzi tak úpně nepatří, ale zeptám se jestli nemáte někdo zkušenost s kosmetikou Nobilis Tilia. Konkrétně s Euphrasia - oční voda s fenyklem a světlíkem lékařským a Euphrasia - oční gel ze světlíku lékařského, obojí na unavené oči, což já mívám často. Zajímalo by mě jestli je to opravdu šetrné, nepálí, případně nezpůsobuje nějakou alergickou reakci.

Připojit reakci

kruhy pod očima

host - xxx.xxx.24.137 (?)
26.12.2008 8:17

Tak koukám, že tyto problémy má spousta lidí.Já mám kruhy pod očima 30 let (je mě 40 a jsem mužskej).Pomohla mě naše kožní doktorka, poradila mě Oftaxyl od výrobce SynCare.Přesto, že jsem nevěřící Tomáš, jsem to koupil a vyzkoušel.Stojí sice téměř 600,-Kč, ale opravdu pomáhá.Prodávají to v lékárně.Má se aplikovat 2x denně po dobu dvou měsíců.Já to zatím mám 3 týdny a už je to tak o 60% lepší.Snad to tady někomu pomůže.

Připojit reakci

kruhy pod očima

host - xxx.xxx.154.1 (?)
28.12.2008 1:14

Ahoj.Já jsem slyšela, že na tmavé kruhy zabírá krém na hemeroidy.Stačí jen malinko a nesmí se dostat do očí.Je to divné, ale prý to dělá zázraky.

Připojit reakci

kruhy pod očima

6.2.2009 22:15

Teda... lidi...ja si tu vsecko precetla a nevim co driv... co jako prvni a vubec... ale nejakej krem si snad vyberu... a co to nezvladne dodelam korektorem... a pudrem.hlevne abych se uz nemusela furt kontrolovat a dodelavat..Ale diky všem za vše

Připojit reakci

kruhy pod očima

host - xxx.xxx.41.4 (?)
28.3.2009 22:33

ahoj lidičky, jak tak tady čtu, koukam že je tu dost zoufalých lidí... abych pravdu řekla mám fialové kruhy pod očima a ještě kevšemu dědičně. Žádný krém mi nepomohl ale opravdu mohu doporučit heřmánkové obklady. sice nepoznáte rozdíl hned ale během týdne je rozdíl viditelný. je mi 25 a za ty léta mi nepomohlo nic jiného. Kruhy sice nezmizely uplne ale už dokážu vyjit z domu bez make-upu... takže držím palečky a nevzdávejte to. Kristýna

Připojit reakci

Kruhy pod očima

host - xxx.xxx.101.176 (?)
11.10.2017 16:31

Zdravím holky, byla jsem pred dvemi mesici na odstranení kruhu pod ocime mezoterapii v perfect clinic na té dermaclinice. Byla jsem na trech opakování a po dobe, co jde krásne výsledek jsem se rozhodla, ze je ráda doporucím uz jen kvuli tomu, ze vím, jaké to je zít s kruhy pod ocima. Od mala hodne sportuju, tudíz pro me make-upy byly docela problematické a hold jsem je nemohla moc často zakrývat. Snad aspon nekteré z vás pomuzu. Mejte se krásne.

Připojit reakci

Kruhy pod očima

host - xxx.xxx.73.182 (?)
17.10.2017 9:35

Za jak dlouho kruhy zmizí uplne? Díky za odpoved. Veronika

Připojit reakci

Kruhy pod očima

host - xxx.xxx.27.172 (?)
11.5.2009 21:43

kruhů se nezbavíte, lze je jen omezit nebo dobře zamaskovat..  já už jsem boje vzdala a maskuju a používám na tváře růž, která ten efekt unavenosti aspoň barevně vyrovná..

Připojit reakci

Kruhy pod očima

host - xxx.xxx.214.37 (?)
23.7.2009 16:25

Můžete mi poradit?Mám takové fialové kruhy pod očima-(vypadá to jako monokl)..je to vidět hlavně když jsem spocený po sportu nebo po koupeli.

vypadá to fakt strašně..dá se toho nějak zbavit nějakym krémem na trvalo?

Připojit reakci

Kruhy pod očima

Marni (174) - xxx.xxx.42.149 (?)
23.7.2009 21:34

krycí prostředek krémového složeníje podle mě nejlepší.

Připojit reakci

Kruhy pod očima

host - xxx.xxx.167.6 (?)
27.8.2009 21:17

U kazdeho cloveka pomaha nco jineho, je to individuaůni!!! zkousela sem kremy zacala jsem u drahych a nakonec jsem zjistila ze mi pomaha balea krem 40ml za nejakych 50kc a kostkyledu... samozrejme ze se jich nejde zbavit uplne a proto si po uschnuti pleti nanesu pod oci svetly konektor a na nej matujici make up...

Připojit reakci

Kruhy pod očima

host - xxx.xxx.167.6 (?)
28.8.2009 10:40

A jeste neco... pokud se jich bede chtit zbavit ne kremama ale nejakou zdravjejsi lecbou vyzkousejte ostropestřec mariánský... je to rostlina která pročištuje játra tedy i krev. Seženete ho v lékárně jako čaj, kapky nebo tabletky... Já používala kapky stojí kolem 80,- a prala jsem je asi 1 měsíc... určitě se to zlepšilo... vyzkoušejte...

Připojit reakci

Kruhy pod očima

host - xxx.xxx.112.194 (?)
13.1.2010 20:23
Může to být také špatnou výživou a přílišným stresem. Zkus nejíst příliš tučné věci (salámy, slaniny, nekvalitní másla). Začni jíst více ovoce a zeleniny, tmavé pečivo, kup si bio máslo a další bio produkty ti můžou jen a jen pomoci. :) A hlavně se nestresuj kvůli škole. Také chodím do školy, vím že je to hrozný stresor a že z těch testů a zkoušení by se člověk opravdu někdy zbláznil, ale zkus se prostě někdy odreagovat, vyraž do přírody pryč z města, někam do lesa nebo k rybníku a když nemáš možnost se dostat do lesa, zkus někdy třeba piknik nebo procházku s kamarádkami v nějakém větším městském parku, určitě ti to pomůže zbavit se alespoň na chvíli od stresu a smogu, který ve městě pořád vdechujeme. A navíc v přírodě se vždycky cítíš jako doma. Miluji to tam, pozorovat živočichy, nebo se jen tak kochat pohledem do hlubin lesa. Člověk by měl přírodu chránit, pečovat o ní a ne zabíjet zvířata a zabírat místo městy. Snad se to v budoucnu zlepší a každý budeme mít možnost mít více přírody okolo nás. Ale pokud se nebude každý z nás snažit, tak nikam nedojdeme. zbožňovatelka přírody- Aneta z Plzně
Připojit reakci

Kruhy pod očima

host - xxx.xxx.77.124 (?)
4.3.2012 3:50

Ahoj vsem 

jsem muz je mi 35 let a s kruhy pod ocima se trapim uz od svych 26 let predtim jsem kruhy mel jen kdyz jsem byl nevyspali nebo hodne unaveny ale druhy den to bylo zase v poradku navic ziji v anglii od svych 23 ti let a doktori tu nejsou zrovna privetivy i kdyz pricinu vam asi nikdo poradne nerekne kazdej to ma z jinyho duvodu nejspis.nevim proc to mam spim tak jak mam zkusil sem i spat min kremy jist zdraveji ale nic nepomaha.nejsem gay a nic proti nim nemam ale chci se citit sebevedome a byt sam sebou ale tohle mi hodne zabranuje projevit svou osobnost.na kameru nevlezu ani nahodou.je to hrozny pocit clovek vypada starsi, dokonce i jak nemocnej uz i ty bezdomovci maj lepsi plet asi sem se z toho i zblaznil protoze to je hodne i na psychiku

dokonce jsem premejslel i o make upu protoze a to nelzu mi to poradil anglickej doktor ze pry to je bezna vec u muzu ale to nepodstoupim nevim snad az jednou pojedu domu mozna zjisti ze mam nejakou nemoc kterou vyleci a ty kruhy zmizej anebo je to ukaz neceho spatnyho v imunite.doted sem se s tim nesmiril ale musim s tim zit mam rodinu tak se musim soustredit na ne jenom sem to potreboval dostat ze sebe snad se budu citit lip  ..dekuji vsem kdo si to precte

Připojit reakci

Kruhy pod očima

host - xxx.xxx.15.118 (?)
12.11.2010 12:55

Ahoj, jsem na tom stejně jako vy. Už od mala mám ty tmavé kruhy pod očima, ne váčky. Maskuju make-upem a korektorem, ale po 2hodinách je to zase vidět..mám z toho komplexy. Kdybych ty kruhy neměla, tak make-up ani nepoužívám, ale takhle to jinak nejde. Jak tak čtu ty vaše reakce, každá je jiná. Jinak žiju celkem zdravě, jím tmavé pečivo, hodně ovoce a zeleniny, nejím moc maso (nechutná mi). Ale je pravda, že málo piju, tak zkusím tohle a když to nepomůže tak se asi poohlídnu po tý injekci co na to má zabrat... Hodně štěstí všem.

Připojit reakci
Založit nové téma Nápověda
  Název diskusního téma   Počet příspěvků   Datum   Počet návštěv
kruhy pod očima12517.10.2017238772
Váčky pod očima2616.10.201168383
kruhy pod očima1512.1.201134366
Strata pigmentu528.10.201013271
Roll-on Garnier1230.7.201019488
kruhy pod očima420.5.20109425
Kruhy724.2.20109574
Kruhy pod očima324.7.20098275
Černé kruhy pod očima112.7.20097118