Při poskytování těchto stránek nám pomáhají soubory cookie. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.
Další informace.
Ú v o d n í   s t r á n k a  |  Kontakty   

Líčení > červené tváře

Červené tváře

host - xxx.xxx.183.203 (?)
31.7.2017 20:13
Ahojky, jak často na ten laser tedy chodíš? Kolikrát jsi už byl? Á jak dlouho to trvá to ošetření. Dekuju moc.
Ukázat polohu příspěvku v diskuzi >
Připojit reakci

Nejnovější příspěvky v tomto vláknu:
Ahojky, jak často na ten laser tedy chodíš? Kolikr..., host, 31.7.2017
Já mám prý dermafroidní typ, ale jde mi to z..., host, 25.4.2016
Jo, tak přesně tímto trpím taky..., host, 12.4.2016
Jsem muž a taky to mám, hlavně odpo nebo več..., host, 29.2.2016
...jako když píšete o mně..., Emma , 18.12.2015

červené tváře

miranda96 (1) - xxx.xxx.144.98 (?)
6.4.2008 20:54, počet návštěv: 220104
Přejít na: tento příspěvek (zjistit adresu)

mám červené tváře (růžové) je to velmi nepříjemné:(už nevím co mam dělat. Kožní mi řekla že je to typ pleti...

Je nějaké řešení??? a jdou řervené tváře alespoň zmírnit???

někdy večer mi tváře hoří nejdou ničím zklidnit... prosím kdo máte zkušenosti napište =)

Připojit reakci   

červené tváře

host - xxx.xxx.53.46 (?)
7.4.2008 16:09
Přejít na: předchozí příspěvek | tento příspěvek (zjistit adresu)

Dobrý den, nejsem kosmetička, ale vizážistka, takže vám poradím pouze jak je zamaskovat, nebo určitě zmírnit :-)

Na červená místa v obličeji se používá tzv. podkladová báze, někde uváděná jako podkladový make-up a to zelený!!! Pozor to je důležité, ten je určený právě na červenou, pak jsou žluté a fialové a ty jsou zase na jinak zbarvenou pokožku. Bohužel tyto báze nabízí na trhu opravdu jen pár firem, jedna z nich je Laurendor jedná se o lahvičku s pumpičkou, cca kolem 300 kč, ale vydrží vám dlouho.

Co se týče podpory toho zakrytí červené barvy, je možné si koupit ještě zelený pudr, ten má stejné účinky, ale rozdíl je, že se dává až nakonec a zase jen na místa, která jsou či byla červená.

Pouze toto ale nestačí, po této bázi musíte pokračovat klasicky svým make-upem a samozřejmě fixovat pudrem. Nebojte podkladová báze má tu výhodu, že nedělá žádné vrstvy, nemusíte se tedy bát velkých nánosů.

vím, že se to zdá jako věda, ale pokud si najdete způsob, pak vám to nijak dlouho trvat nebude a věřte mi, že to opravdu funguje a pracují s tím všichni vizážidti, nemohu vám tu psát, z jakého je to důvodu, jedná se i fyzikální záležitosti svštla a barev a našeho vidění, ale to je opravdu na dlouho a pro vás nedůležité, hlavní je, že to funguje, tak přeji štěstí.

Připojit reakci

červené tváře

host - xxx.xxx.144.98 (?)
9.4.2008 14:59

Jenže já je nechci pořád zakrvývat... chci je odstranit či aspoň zmírnit i to pálení a hoření v obličeji...

Připojit reakci

Červené tváře

host - xxx.xxx.178.209 (?)
6.3.2013 19:42

Zdravim mam to také tváře nos i uprostřed čela mam čeru vipadam jako bych měl helmu :D mam nějaky krem ale ten je spíše na suchou pokožku asi zkusim něco dalšího už me to nebaví a jelikož jsem kluk tak bych si přišel divně s makeupem :D

Připojit reakci

Červené tváře

host - xxx.xxx.207.2 (?)
23.8.2013 21:27

Tak já to tady konečně rozlousknu, po několikaletém trápení, zkoušení všeho atd.

Nejedná se vůbec o nějakou fázi či nemoc zvaná rocasea! Rocasea je kožní onemocnění! toto je způsobeno prokrvením cév, které nejsou schony se stahovat!

Nepomůže na to žádněj krém, ani lék-dlouhodobě NE!

Jediný co pomáhá- laser elipse flex - estetická chirurgie asklepion Praha

stojí to cca 1000 Kč, pomůže to cca 85-90% od červenání.

Po zákruko cítite jak kdyby Vám někdo zmáčkl obličej, je cítit jak to stáhlo přesně ty rozšířené cévy! - časem se otevřou ale jiné, je třeba to oprakovat cca po 4 měs.

IPL- nepomáhá

Jiné lasery takké NE!

Krémy- NE

prášky a čaje-taky ne

poslední varianta je operace, kterou dělají v londýně, přeruší vzadu na krku tok krve do tváří. Lze to vygooglit- CEna operace 200 tis- mělo by to být na furt a 100%.

Chytám se na to. Protože mě to už se.re!

Mejte se

Připojit reakci

Červené tváře

host - xxx.xxx.138.183 (?)
26.9.2013 18:22

Vidím, že jste psal nedávno, o té možnosti operace v Londýně také vím, ale někde jsem dohledala, že se to nemusí povést a pak by Vás také mohlo čekat peklo na zemi. Myslím, že jsem četla o nějakých bolestech.  Zcela jistě je to "off label" postup a bude na Vaše riziko.

Já mám erytematozní typ, ale jde mi to zakrýt make-upem. Rosacea se říká, že je kožní onemocnění, ale ve skutečnosti se jedná o onemocnění cév v obličeji, takže je cévní, ale na flebologii (cévním odd. u doktorů) byste nijak nepochodil.

LASER - na erytematozní typ příliš nezabírá, mám to v Asklepionu 2x za sebou - typ VBeam, podruhé bych řekla, že došlo k zarudnutí i v místech, kde nic nebylo. Doporučila bych to na jednotlivé viditelné žilky, ale ne na velké plochy.  Déle než půl roku to nevydrží, a skutečně můžete být ještě horší.

Tak hlavu vzhůru, nebuďte tak naštvaný.

Připojit reakci

Červené tváře

host - xxx.xxx.207.2 (?)
9.3.2014 21:47

Zdravím, jojo, také jsem to vyčetl už že ta operace nebude nic dobrého...

každopádně máte pravdu, je to cévního původu, každý to samozřejmě pocituje jinak. Já to mám převážně večer, např. ráno na mě není nic poznat. Večer mě vyloženě palí tváře, jak kdyby se něco tlačilo ven, např. špatné jídlo(alergická reakce) nevím. nerozumím tomu. Napadli mě ještě bakterie, které to mohou způsobovat. ale rocasea se mi k tomu nehodí. Já to mám cca 5 let a stále ve stejné fázi, u mě je to spíš kopřivka- způsobuje nadměrné uvolnění histamínu v cévcáh, ten na sebe váže více krve tím pádem se rozšíří cévy. Pokud si dám antihistaminikum, problém se o 50 % zmírní.

myslím si, že 90% procent způsobuje strava co do sebe sypem. samozřejmě máme to v sobě a naše cévy jsou u všech od narození oslabené, když k tomu jsou náchylní, ale dá se to ovlivnit. Mě ten laser elipse flex pomáhá dost. Jak říkám, každý to má jinak. co jsem chtěl říct, že rady typu zelený pudr tamta mastička atd-NEMÁ VÝZNAM. Je to vnitřní problém v tělě. čínská medicína na to např: předepisuje kuličky na horkost v tělě(označení zklidnění teplokrevníka). Spíš bych šel tedy tímto směrem- byliny, pohyb, zdravá strava, ne mastě a další...

Všem přeji hodně štěstí a úspěchů!!!

Připojit reakci

Červené tváře

host - xxx.xxx.88.222 (?)
21.10.2014 22:17

Našel jsem tuto diskuzi a mám stejný problém. Kdo přesně dělá tu operaci kde přeruší tok krve do tváří? Je to pouze v Londýně, nebo to dělá i někdo u nás?

Děkuji za odpověď.

Připojit reakci

Červené tváře

host - xxx.xxx.153.177 (?)
28.11.2013 18:07

Ahoj, vies prosim ta nieco viac o tej operacii? A niekde v CR alebo SR sa nevykonava? Dik

Připojit reakci

Červené tváře

host - xxx.xxx.183.203 (?)
31.7.2017 20:13
Ahojky, jak často na ten laser tedy chodíš? Kolikrát jsi už byl? Á jak dlouho to trvá to ošetření. Dekuju moc.
Připojit reakci

Červené tváře

host - xxx.xxx.209.110 (?)
4.3.2015 22:37
Pomohl mi nteros gel.
Připojit reakci

červené tváře

host - xxx.xxx.73.164 (?)
21.4.2008 18:05

miranda... taky ma trapi to stejne... jako cez den v pohode ale k veceru mi obcas zacnu horet tvaricky a i kdyz venku prsi a padne na mne par kapek dazde a vejdu do mistnosti, tak za chvili mi hori tvare.

cetla jsem od la roche posay o kremu rosaliac..pomaha to? nevite nekdo?

inac mam suchu plet a v detstvi jsem mela atopicky ekzem, chodim k doktorce ale ta rika ze mam super plet, tak ja nevim, spokojena teda nejsem

Připojit reakci

červené tváře

host - xxx.xxx.217.146 (?)
16.7.2008 23:30

Taktéž trpím tímto problémem z vlastní zkušenosti bych to nedoporučoval nijak zakrývat nebo manipulovat stává se dosti často že toto zakrytí zpustí faktor pálení a s tím i červenání už jsem za to utratil zpousty peněz takže vím o čem mluvím.Je to chronické onemocnění neboli Rosacea (Růžovka) člověk s tímto onemocněním by se měl vyvarovat hlavně spouštěcích faktorů jelikož každé toto spuštění vede ke zhoršení růžovky (permanentní zčervenání) přenese se to totiž později na nos čelo a bradu popřípadě oči.Ve spoustě článcích píší vyvarovat se alkoholu, kofeinu,kořeněná ostrá jídla atd.. Já tvrdím vyvarovat se všemu co vám vyvolává pocit pálení ovšem je to nemožné, například teď sedím u PC není tu zima ani horko a přesto už mě to pálí zas pár hodin nevím čím to je nedokážu si to vysvětlit. Nepomáhá mě na to nic proste se to spustí a musím to vytrpět dokud to nepřejde.

Připojit reakci

červené tváře

host - xxx.xxx.229.18 (?)
24.9.2008 19:03

Ahoj, taky mám tzv.růžovku, tváře a nos. Určitě na zmírnění doporučuji krém od Avene Diroseal, který vlastně léčí a pak na ochranu krém od La Roche, ale ten nevím jak se jmenuje - poradí v lékarně. Tohle je myslím to nejlepší co se na to dá, pak také existuje krém Eucerin na červené žilky, určitě taky dobrý, já ho ale vyzkoušený nemám, jen v plánu si ho koupit.

Připojit reakci

červené tváře

host - xxx.xxx.144.10 (?)
28.9.2008 20:31

Ahojky taky mám červené tváře je to hrůza já nevím co dělat je mi stoho někdy i ouzko  bojím se jít někam skamarády plotože když sme venku a může být teplo zima tak jssem plostě červená plosím pomozte co mám dělat už necu být červená chci to alespon trochu zmírnit... děkuju za pomoc

Připojit reakci

červené tváře

host - xxx.xxx.37.101 (?)
4.12.2008 15:23

Mam uplně stejný problém... myslím že je to náš uděl. Je ti z toho ouzko??? Mě taky, deně. Vyvyruj se zimě, horku, námaze, trapným situacím, alkoholu atd. Nejhorší je, když se mě někdo zeptá proč sem tak červenej, a už sem rudej ještě víc. Jo a to né že by se mi začervenání spustilo a a odešlo, sem červenej pořád, jen intenzita se mění... je to hrozný Vážně nevím co s tím. Slyšel jsem o laseru, ale prý je to drahé... ted uvažuju o tom krému co tu nějaká dívčina zmínila. Takhle vypadám pořád, ale větší rozměr

Připojit reakci

červené tváře

host - xxx.xxx.149.227 (?)
5.12.2008 3:26

Ahoj všem, taky trpím na červené tváře... a to dost... jsem červená pořád...

Pomohl mi krém do Avene-Diroseal a LRP Rosalic.Používám je denně.Nevyléčí to, ale dokážou zmírnit zarudnutí.Je to spíš taková malá prevence, aby žilky víc nepraskaly a zčervenání se nezhoršovalo.Dobrá je ještě od Avene zelená krycí tyčinka.Jinak ve finále jak člověk stárne, nezbyde mu nic jiného, než použít nějaký dobrý tonovací make-up, nebo hodně krycí.Jsem spokojená s LRP- Toleriane a Unicef-make-up s pumpičkou-fluid :o))) doufám, že jsem mailinko pomohla.

Mějte se

Připojit reakci

červené tváře

host - xxx.xxx.36.249 (?)
10.12.2008 13:36

A kde se dá ten krém koupit??? v lékárně a bez předpisu... a opravdu to zarudnutí zmírní???

Připojit reakci

červené tváře

host - xxx.xxx.215.167 (?)
24.1.2009 8:04

zdrawím, také trpím touto vlezlou nemocí a jestli můžu trošku poradit, zkuste si pořídit gel Aloe Vera (popř. spray) na obličej v lékárně, někdo tvrdí, že nejúčinnější je tento gel či spray používat v kombinaci s drinky Aloe Vera, kt. jsem si zatím nepořídil.

Připojit reakci

Červené tváře

host - xxx.xxx.45.91 (?)
11.4.2009 20:52

ono se vyvarovat dycky nejde.. úplně sem na tom stejně taki se mě ptají proč sem tak červená a jak říkáš je to etě horší... třeba jak se někomu něco stane a zčervená tak po chvíli je zase normální ale když mě tak sem uplně dlouho a je to i docela trapný.. o laseru sem taki slyšela ale dovolit bych si to nemohla a jak někdo říkal tak se to stejně časem vrátí :(

Připojit reakci

Červené tváře

host - xxx.xxx.128.127 (?)
9.1.2011 17:09

Také mám bohužel červené tváře, a moc mne to trápí. Proto se chi zeptat, jestli nevíte kolik ten laser může stát a jak dlouho pokožka vydrží bez červených tváří (po zákroku laserem). Za Vaši odpověď předem děkuji.

Připojit reakci

červené tváře

host - xxx.xxx.30.21 (?)
9.2.2009 18:41

pro zmírnění začervenání je vhodný krém Ruboril, který zakoupíte v lékárně

Připojit reakci

červené tváře

host - xxx.xxx.232.194 (?)
10.2.2009 22:36

ahoj, asi vam moc nepomuzu, ale chtela jsem jenom rict, ze se mi libi, kdyz ma nekdo cervene tvaricky... moje kamaradka je ma taky a moc ji to slusi. Neni na skodu nekdy udelat z nedostatku prednost, ale pokud vas to pali, tak chapu:(

Připojit reakci

červené tváře

host - xxx.xxx.242.115 (?)
24.2.2009 19:04

Ahoj, taky řeším tento problém a už fakt nevím, co bych si na obličej napatlala. Já jsem červená furt, akorát jde o intenzitu. Při námaze, trapné situaci, horku apod. to je snad nejhorší a uplně šílené to je, když začnu "hořet"! To sem rudá jak rajče a musím čekat, než to přejde (i několik hodin...). Kvůli tomu "nemůžu" provádět ani zimní sporty i když bych tak ráda...! Je mi z toho ale trapně, každý hledí... Vyzkoušela jsem moc kosmetiky, na kterou si vzpomenu tak je třeba Barekol -Topolovkový krém, Garnier... Nyní používám celou řadu kosmetiky Eucerin -pleť. čis.  mléko, vodu a denní a noční krém na citlivou pleť se sklonem k červenání. Kosmetika celkem pomáhá, né že bych nebyla vůbec červená, ale trochu to pleť sjednotí (denní krém je zelený), ale stejně když hořím, tak nepomůže nic. :-(Chci se zeptat na ten gel z aloe, jestli fakt pomáhá a ještě ten krém z lékárny o kterém jste kdosi psal, ten Rosa...? Nepamatuju si přesný název pardon:-) či by pomohla návštěva dermatologa a třeba i laser...? Za jakékoliv rady a tipy budeme určitě nejen já ale i ostatní velmi vděční. Hezký den. Hanka.

Připojit reakci

červené tváře

host - xxx.xxx.79.150 (?)
24.2.2009 21:03

Ahoj Hanko ten krem se jmenuje Rosaliac, pouzivam ho 14 dni a zatim naky zmeny nevidim.

Připojit reakci

červené tváře

host - xxx.xxx.91.60 (?)
24.2.2009 21:07

Ahoj, vyzkoušela jsi už lékárenskou kosmetiku La Roche-Posay? Je tam i řada Rosaliac, která by ti mohla pomoct. Určitě se podívej na jejich české stránky, nebo se na tohle poptej v lékárně! Já jsem s kosmetikou LRP spokojená. Možná by nebylo špatné vyzkoušet od této firmy i něco na citlivou pleť. V lékárně ti dají i vzorky na vyzkoušení zdarma! Pokud narazíš na solidní lékárnici, dá ti ty vzorky. Pokud ne, zajdi si pro vzorek do jiné lékárny! Lepší je nejdříve vyzkoušet zdarma vzorek (tuba - většinou 5 ml), než investovat do této docela drahé kosmetiky, když nevíš, jak ti bude vyhovovat!

Připojit reakci

červené tváře

host - xxx.xxx.196.84 (?)
25.2.2009 2:27

Já bych na to zkusil čistý aloe vera gel.Má zklidnující účinek, hydratuje,regeneruje a nezatěžuje.Na mytí si kup přírodní gel nebo pěnu pro alergiky.hodně zdaru.

Připojit reakci

červené tváře

25.2.2009 17:17

dobry den mam takovej problem chtel jsem se zeptat jestli nikdo nevi co by mohlo pomoci na navaly do hlavy jsem vzdycky stoho celej rudej?

Připojit reakci

Červené tváře

host - xxx.xxx.79.162 (?)
2.8.2011 19:36

Zdravím, mám také červené tváře ale jednu víc než druhou potřebuju pomoct!!po trochu alkoholu zrudnu ještě víc a není to vůbec dobrý pocit..prosím o radu, nebo náký přípravek který opravdu funguje...

Připojit reakci

červené tváře

host - xxx.xxx.36.249 (?)
25.2.2009 17:55

Dobrej, já používám asi měsíc avene diroseal, a trošku to pomáhá, je zelený, mírně kreje, tváře mi už tolik večer nehicujou, a když se mění teplota, není to tak hrozné jako dřív. Minimální doba léčby je ale čtyřiměsíce, já se léčím teprve měsíc, a malinko lepší... Jo nějaka dívčina psala že se jí to líbí, ale možná u ženy, ale já jsem chlap...

Připojit reakci

červené tváře

25.2.2009 18:06

tak to jsme na tom stejne mam podobny problem jako ty jsem taky chlap, nikdy se mi to nestavalo, tak nevim co stim mam delat?

Připojit reakci

červené tváře

28.2.2009 11:54

A s tím krémem Ruboril máte někdo zkušenosti? Dermatolog mi řekne jestli je to růžovka? Na tu kosmetiku LRP se zeptám, díky za radu. Hanka.

Připojit reakci

červené tváře

host - xxx.xxx.242.176 (?)
28.2.2009 13:54
Ahoj, s Ruborilem zkušenosti mám velice dobré, nezabere sice hned, mi asi po měsíci používání 2x denně, ale teď už ho nepoužívám a musím říct že se zlepšený stav zatím drží, což jsem vůbec nečekala. Jinak doporučuji z vlastní zkušenosti co nejšetrnější kosmetiku (na odličování výborná voda bioderma sensibio H2O), hydratační krém, žádné masky, peelingy, na pleť pokud možno nesahat, nedráždit.Vhodné je používat na den make-up, pleť ochrání, to doporučují všechny dermatoložky i kosmetičky.
Připojit reakci

Červené tváře

host - xxx.xxx.43.159 (?)
13.12.2009 15:13

mě třeba pomáhá na zklidnění pleti, třeba když se namažu krémem novým a mám na něj alergickou reakci, od Dermacolu protective serum... zklidnuje pokouku a prijemne chladí, možná by to mohlo i na tvůj problém:-)

Připojit reakci

červené tváře

host - xxx.xxx.138.216 (?)
2.3.2009 17:23

Připojuji se k řadě z vás co trpíte tímto problémem protože to utpení je.Hlavně si myslím že pro nás muže o to větší že to nemůžeme ani maskovat makeupem.Někdy to jde, ale přijdou chvilky kdy se každej ptá, proč jsem červenej, jestli mi není vedro a v tu ráno mi je ještě hůř.V místnosti kde je chladno úplně hořím, většinou kolem oběda a k večeru, nebo přchody zima teplo atd.,kdo tímto trpí ví o čem mluvím.Zkuste dělat kariéru když sám u sebe pozorujete že svítíte jako žárovka.U mě se tento stav promítá zhoršenou náladou, jakmile tento stav nastává.Malinko zkusím poradit, v létě když se opalím a udržuju tento stav, je červenání méně znatelné, alespon si to myslím.Používám disoreal ale ten vůbec nepomáhá.Rosaceutical možná malinko chvilku pomáhal, ale po třech měsících nevím pořád je to stejné a s přibývajícím věkem snad ještě horší.Ted jdu zkusit leaserovou terapii dva imulsy cca 500 kč na klinice plastické chirurgie více o tom nevím, zatím jsem jen objednanej.Hodlám do toho investovat max.,prostředků protože žít s tímto komplexem je velice obtížné.Často se mažu běžnými krémy, je to skoro až závislost, která uleví pálící tváři, ale červenání mastnotou vynikne.Pokud budete mít někdo nějakou radu nebo tip, budu rád za cokoli. jeankonig@seznam.cz

Připojit reakci

červené tváře

2.3.2009 19:34

Dej vědět jak laserová terapie dopadla prosím!! Hanka

Připojit reakci

červené tváře

host - xxx.xxx.101.229 (?)
3.3.2009 10:04
Jak pisete, ze vas to trapi hlavne vecer, na to pomahaji nejake bylinne tablety z tradicni cinske mediciny, primo tam pisou ze "vecerni horkost", zkuste pohledat.
Připojit reakci

červené tváře

host - xxx.xxx.165.56 (?)
4.3.2009 17:45

Už jsem tady také psal.Byla mi doporučena lasearová terapie tak ji podstoupím a dám vám všem vědět.Někdo ji doporučuje, jinný zase tvrdí že pomůže jen ze žilkama a to asi není náš případ tak jsem zvědavej.Momentálně jsem vysadil disoreal a používám rosaceutical ale jak tady už kolega psal je to asi spíše psychická podpora.Osobně si myslím že psycho na to má velký vliv.Zamyslete se, pokaždé když někdo řekne proč sme červený, sčervenáme ještě víc.Vypjaté situace opět projev červenání.Pak ostatní vlivy.Mě osobně by nevadilo že lehce zčervenám, naopak myslím že to je i výhoda ale to červenání provází alespon mě pocit děsného pálení tváří a pnutí a to prostě trvá strašně dlouho.jeden příklad za všechny.Jsem v kině, je vydýcháno, horko ale je tam tma a já jsem v pohodě.Když jsem na vystoupení a je rozsvíceno, stejné vydýcháno, stejné vedro jsem červenej a to hlavně z pocitu!!! Protože si myslím že každý to na mě musí vidět. Rezignovat je nejlepší lék, no jo ale jak že... jeankonig@seznam.cz

Připojit reakci

červené tváře

host - xxx.xxx.67.248 (?)
1.4.2009 20:02

Ahojte, já mám růžovku asi 10 let a to je mi 31 takže nejlepší léta jsem protrpěla, ted´jsem v pohodě.Je jedno jaké mastičky používáte, hlavně v nich nesmí být alkohol a parfém, pozor na sluníčko, používám vysoké faktory i 50 a to i v zimě.Také chodím na leisry(nevim jak se to píše)a na pulsní světla tak 3krát do roka nebo dle potřeby, je to dražší, ale kdo s tím žije, tak dá cokoliv, pojištovna nechce proplatit nic i když je to nemoc a člověk si musí dávat pozor až do smrti.Ale nezoufejte, jsou i horší věci, papa.tana.kopretina@seznam.cz

Připojit reakci

červené tváře

host - xxx.xxx.37.105 (?)
3.3.2009 18:24

Někdo tu psal, že mu diroseal vůbec nepomohl, mě trochu ano... jsem ten co psal že je to u chlapa ošklivé... mám velkou radu rezignujte, ano rezignujte na to, já používam ten avene diroseal a myslím si že mi to pomohlo, ale je to spíš psychycká podpora ten krém, a hlavně kamarádi mi říklai že to mám lepší.

Připojit reakci

červené tváře

host - xxx.xxx.147.69 (?)
4.3.2009 11:27

Ahojky, bohužel mám tentýž problém. Nejhorší je to zakrýt pod make-up. byla jsem s tím u kožní a ta mi doporučila od firmy Uriage krém Roséliane. má v sobě zelené mikročástečky, tudíž to malinko zamaskuje. je výborný pod make-up. Ale bacha na oči, mám je hodně citlivé a jak se mi tam dostane ten krém, tak zuřím.

Připojit reakci

červené tváře

host - xxx.xxx.7.157 (?)
6.3.2009 13:02

Ahoj, mám taky takový problém. Strašně mne to štve nemůžu se na sebe ani podívat. Objednala jsem si krém z konopí pálení je pryč, červená jsem stále i když... zdá se mi to o kapánek lepší. Teď si nevzpomenu jak se jmenuje velmi známý bylinkář, ale všichni ho znáte ten doporučil mast z krtičníku hlíznatého. Slyšela jsem to teprve před dvěma dny tak ani nevím jestli jde u nás sehnat. Prý v Rakousku ho seženete. Mějte se!!! Hlavu vzhůru!!!

Připojit reakci

červené tváře

Piña colada (378) - xxx.xxx.11.7 (?)
6.3.2009 13:06
Ahoj, chtěla jsem se vás zeptat - vy co máte problém s červenými tvářemi - také se snadno celkově přehříváte? Protože já, jakmile vyvinu sebemenší pohyb, už je mi horko a potím se -víc než je normální. Tak bych ráda zjistila, jestli je to obvyklé spojení. (a naopak, když se nehýbu, tak hrozně prochladám, mam nějakou špatnou termoregulaci)
Připojit reakci

červené tváře

host - xxx.xxx.30.21 (?)
27.3.2009 19:27

taky mam problem s cervenyma tvarema.je to ma nocni mura.jeste k tomu se ucim na kosmeticku a hezka plet je pro me dulezita.uplne rozumim vasim navalum horkosti, taky je mivam, nejcasteji za stresu.kdyz vam hori ttvare, pomuze vam to zklidnit vlazny hermankovy caj.prilozte asi na deset minut na oblicej, melo by to ustat.jinak divkam, ktere maji rude tvare doporicuju pouzivat silne kryci make-up od dermacolu.stoji kolem 130kc.preji hodne stesti

Připojit reakci

Červené tváře

host - xxx.xxx.209.249 (?)
12.4.2016 15:55

Jo, tak přesně tímto trpím taky

Připojit reakci

Červené tváře

host - xxx.xxx.20.68 (?)
25.4.2016 15:45

Já mám prý dermafroidní typ, ale jde mi to zakrýt make-upem. Rosacea se říká, že je kožní onemocnění, ale ve skutečnosti se jedná o onemocnění cév v obličeji, takže je cévní, ale na flebologii (cévním odd. u doktorů) byste nijak nepochodil. Mě lékař řekl, že by to mohlo být stravování. Prý jím příliš luštěnin.

Připojit reakci

červené tváře

2.4.2009 1:19
Zkoušel jste někdo zelené světlo? Zatím se v tom snažím zorientovat, ale na zahr.diskuzích se o něm hodně píše. U nás jsem to našla jako Fotonovou terapii, IPL (intenzivní pulsní světlo, Chroma-Dermy přístroj či bio-lampu (jaké jsou mezi nimi rozdíly netuším).

Taky by bylo fajn dát dohromady homeopatika, která s tím nějak souvisejí. Zatím jsem ale na našla jen Natrium phosphoricum, Ferrum phosphoricum, Magnesium phosphoricum.
Připojit reakci

Červené tváře

host - xxx.xxx.165.48 (?)
15.10.2010 14:44

Ahoj.. Je mi 17 a mám stejný problém.. furt červená.. je to opravdu hrozné protože to mám od 10 let takže celé to hrozné období sem měla dvakrát horší než ostatní.. na základce to okolí etě tak nebralo ale bylo tam pár lidí kteří se mi za to smáli a furt se mě ptali proč sem tak červená.. ale při nástupu na střední školu to byl úplnej propadák.. úplně každej se na mě koukal skrz prsty a nebo se mi smál a tím pádem sem byla rudá jak rajče ještě víc.. v polovině prvního ročníku sem začala používat make-up ale stejně to bylo na nic.. tak jsem se domluvila a měla sem jet na tu laserovou operaci.. ale protože já mám hodně citlivou pokožku tak dva dny před operací se mi na obličeli udělal velký lišej.. sem zoufala páč už podruhý sem to musela odhlásit kuli tomu samému.. mno tak snad vyzkouším nějaké mastičky nebo prášky protože být půl dne napatlaná make-upem se mi teda fakt nelíbí.. tak vám přeju hodně štěstí a málo posměchů od druhých!!

Připojit reakci

červené tváře

3.4.2009 17:19
Někde jsem se dočetla, že je dobré MSM a silimarin. Taky mě napadlo, že by mohla dobře posloužit i Perilla. Takže chci vyzkoušet dávat si na pleť jako pleťovku rozpuštěné msm (v oleji se nerozpustí a do obličejového oleje přilít i olej z ostropestřce a perily. Třeba to trošku to podráždění sníží. Všechny tyto věci se dají užívat také vnitřně.
Připojit reakci

Červené tváře

host - xxx.xxx.93.226 (?)
19.4.2009 0:31

Vážení ty červené tváře budou asi ledvin nebo jatra, které pustí nějakou látku do těla a červenají tváře, až to zjistim přesně dám Vám vědět. Eduard

Připojit reakci

Červené tváře

19.4.2009 15:33
Myslím si, že ta látka, co játra pouští do těla, je krev ;-) Že je to obyčejná krev, po čem nám červenají líčka, jen jí máme v pokožce obličeje moc (někde jsem četla, jak v běžném stavu je většina kapilár v obličeji zavřená, ale u nás se asi ty kapiláry více otevírají). Vliv má na to asi hlavně psychika, celkově stav cévního řečiště, strava a schopnost těla termoregulace.
Připojit reakci

Červené tváře

host - xxx.xxx.68.33 (?)
19.4.2009 18:27

Vypadá že to jsou játra a žlučník, zkuste čaj z lékárny na játra a žlučník, také čaj s kopři.    Nesmíte pít žádný alkoho, cigarety, ostré jídla, a alespon 8 hodin pravidelného spánku.

Vyzkoušejte a napište mi, Eduard.

Připojit reakci

Červené tváře

host - xxx.xxx.25.87 (?)
1.5.2009 22:41

Tak 8 hodin spanku davam snad kazdy den, caj z kopriv piju na jare docela casto (ale on se zas tak casto pit nema...) a stajne nic.  Korenena jidla nejim, alkohol jen obcas - o vikendech - a rozhodne ne v prehnane mire.Tak jako vetsine tady, casto mi hori tvare - pri sportu je to opravdu extrem, vypadam jako pred infarktem :-), v praci taky velmi prijemne, kdyz takhle zacnete cervenat na porade, kdyz mate prezentaci, nebo obhajujete projekt a ostatni do vas sijou neprijemne dotazy... Pouzivala jsem kosmetiku od Avene - nezaregistrovala jsem zadny rozdil, pak jsem zkousela Eucerin - nekolikrat zminovany zeleny krem - nic! Ted mam nejaky krem na praskani zilek a zacervenalou pokozku od Normadermu, ale zase nic extremne lepsiho nepozoruje. Moje jedina "slaba" zachrana jsou korektivni makeupy [jeste ze jsem zenska :-), vam chlapum opravdu nezavidim...] Dobry je Vichy - Dermablend, opravdu zakryje, kdyz jste pod nim fakt hooodne cervena - coz vsichni pozname, ze? - tak je to navenek jen takove lehoucke zruzoveni. Az nekdo prijdete na nejakou opravdu dobrou radu, tak se pochlubte!

Připojit reakci

Červené tváře

host - xxx.xxx.194.178 (?)
15.5.2009 14:50

Zdravím, taky mě tento problém velmi trápí proto jsem dnes zašla na kožní..předepsal mi aknecolor krém.pasta a nějakou terapii SkinLine... sice říkal že se s tím vcelku nedá skoro nic dělat ale že tohle by mohlo pomoci... úspěch určitě není 100% ale alespons e to zmírní... dělají to všechny kosmetičky a je to laser, který vlastně nějakým způsobem stáhne ty žilkyjinak to červenání je způsobeno tím, že máte tenkou kůži, takže se vám pod ní více roztáhli žilky... tak hodně úspěchů

Připojit reakci

Červené tváře

host - xxx.xxx.108.97 (?)
20.6.2009 19:44

ahoj - mám stejný problém - už od puberty, a teď je mi 44... vadí mi přímé slunce, vlastně už se vůbec neopaluju, protože moje termoregulace nezvládá - musela bych co 5 minut do vody. jakmile teplota vzduchu vystoupí cca nad 23°C, začnu červenat a otékat - ruce mám jakoby bez síly, s prosáknutou tekutinou do podkoží - takové bílé mapy se mi udělají na dlaních a otečou prsty. dřív jsem i v létě sportovala - tenis, volejbal - teď ani náhodou - na slunci nevydržím a okamžitě zrudnu. takové zrudnutí vydrží i hodinu, i kdž si třeba hlavu strčím do ledové vody. vlastně to pak vypadá jako alergická reakce - je to ohraničené a napuchlé jako po štípnutí. beru euthyrox na štítnou žlázu, jinak jsem údajně zdravá :-/

Projevuje se to i v nepříjemně i v sociálně vypjatých situacích - ve společnosti taky červenám. a čím dál víc...

Připojit reakci

Červené tváře

host - xxx.xxx.64.226 (?)
22.6.2009 19:50

ahojda... mám stejný problém..stále červené tváře... v létě je to lepší jak se kůže opálí, ale nejhorší je to v zimě.Už nevím co s tím mám dělat.Už jsem byla u hodně kažních, ale každá mi dala mastičku a tim do skončilo po 2 měsících matlání mastičky to je vždy bez rozdílů... chtěla bych se zeptal jestli už si ty červené tváře někdo vyléčil??a když už tak jak??a nebo jestli nemá někdo nejaký typ na nějaký krém, který to aspoň,,zmírňuje´´ předem moc děkuju a moc prosííím za rady... ještě bych se chtěla zeptal na krém ruboril jestli s tí mmá někdo zkušenosti a jestli zabírá, uvažuji o tom, že bych ho koupila... 

Petra, P-e-t-u-l-k-a@seznam.cz

Připojit reakci

Červené tváře

host - xxx.xxx.234.93 (?)
22.6.2009 19:52

asi záleží na stupni zčervenání, ale kamarádce pomohla termální voda a obklady z heřmánku

Připojit reakci

Červené tváře

host - xxx.xxx.166.31 (?)
7.7.2009 19:47

Výrazně červené tváře nejsou kosmetickou vadou, jedná se o onemocnění nazývané rosacea. Červenání je pouze první fází, tou nejmírnější. Je nutné ho zklidňovat krémy, chladivými obklady, používat raději jarishovu vodu a vytipovat si takzvané spouštěče. Na některé "nevhodné" potraviny může reakce přijít i za 48 hodin. Veďte si deník toho, co sníte, časem si snad vytipujete, co vám škodí. Pozor na klimatizaci v autě, bývá často plná bakterií, plísní a virů, to zarudlé, podrážděné pleti škodí. Používejte protizánětlivé krémy, aby se vám nevyvinul hlubší zánět. Červené tváře mohou být velmi nepříjemné, ale jakmile se na nich objeví boláky, to je další fází tohoto onemocnění, je to mnohem horší. Lék na tuto nemoc bohužel není, na chvíli zaberou antibiotika, ale nemoc se stále vrací. Takže zacházejte se svou pletí velmi jemně, uklidňujte ji a veďte si záznamy o jídle a reakcích. Na drobné boláky pomůže zásyp, zkuste zásyp s propolisem. Mnoho štěstí i síly, je to nepříjemná nemoc, moc dobře vím, o čem píšu. Peru se s tím docela dlouho.

Připojit reakci

Červené tváře

host - xxx.xxx.11.221 (?)
9.7.2009 17:59

Ahoj, doporučuji zkusit podkladovou bázi od Bourjois, ta vyrábí zelenou podkladovou bázi. Aby ses nemusela pořád mazat jen make-upem, doporučuji ti zkusit pudr od značky T.LeClerk v zeleném odstínu, který zneutralizuje tvůj odstín pleti.

Připojit reakci

Červené tváře

host - xxx.xxx.81.39 (?)
9.7.2009 22:45

Ahoj, nečetla jsem celou diskusi, ale můžu poradit krém Antirouges od Avene. Neni to zázrak, kterym červenání vyřešíte nebo zamaskujete, ale nějaký krém používat stejně musíte a tento je určen přímo na tento problém a musím říct že pomáhá. Můžete si vybrat i konzistenci - jestli na sušší nebo mastněšjší pleť.

Připojit reakci

Červené tváře

host - xxx.xxx.81.39 (?)
9.7.2009 22:47

p.s.: Někdo se tu ptal na Ruboril. Za sebe musím říct, že mi nepomohl, k tomu konzistence krému celkem nepříjemná - "zaplácnul" plewť a akorát se mi po něm dělalo akné.

Nevím jestli by Vám pomohlo dát si kúru Ascorutinu - zpevňuje cévní stěnu.

Připojit reakci

Červené tváře

host - xxx.xxx.90.128 (?)
15.10.2009 22:03

Dobrý den chtěla jsem se zeptat jestli máme někdo zkušenosti s krémem eucerin na červené skvrny v obličeji??jestli zabírá??předem díky za odpověd...

Připojit reakci

Červené tváře

host - xxx.xxx.24.145 (?)
16.10.2009 10:23

měla jsem vzorek..a jako nevim..je to takový nalezelenalý krém tužší konzistence a nedokážu si predstavit nosit ho bez make-upu... vem si vzorek v lékarne a uvidís... u me teda propadák... byl neprijemný na obličeji...

Připojit reakci

Červené tváře

host - xxx.xxx.91.178 (?)
24.10.2009 20:11

Ahoj, koupila jsem si celou řadu z Eucerinu na červenání tváře a musím říct NIC MOC. Ten zelený denní krém je docela děsný, mám ho doma ve skříni a brzy se ho asi zbavím!!! M.

Připojit reakci

Červené tváře

host - xxx.xxx.70.90 (?)
4.11.2009 15:48

Ahoj, ja mam podobny problem ako ty, tiez si to zakryvam korektormi a najblizsie chcem vyskusat nejaky zeleny zazrak, ktory ma zakryt cervene miesta... ale ak ti mozem poradit mimo kozmetiky, ja uz som parkrat absolvovala odstranovanie tychto cervenych ziliek laserom (na slovensku je to nazyvane sklerotizacia laserom). Je to takmer bezbolestne, po chvilke si na to zvyknes, ale nic strasne, cena zavisi od toho kde ti to robia, ja zvyknem platit za aplikaciu tak na 1/3 lica asi 25 eur. Urcite najdes miesta kde to robia aj v Cesku. Je to ambulantny, niekolko minutovy zakrok. Liecenie je 3 tyzdne. Odstrani ti to zilky uplne a navzdy. Len to niekedy treba opakovat ak mas tych ziliek prilis vela a su vo viacerych vrstvach, vtedy sa to naraz neodstrani. Ja tam idem vzdy ked si trochu nasetrim, je to skvela investicia, naozaj sa to oplati. Zmizlo mi to uplne, uz potrebujem len tak 1 zakrok na odstranenie zvysku. A to som mala cervene komplet cele jedno lice, druhe vobec, tak si vies predstavit ako som vypadala...

Připojit reakci

Červené tváře

host - xxx.xxx.154.30 (?)
15.1.2014 8:42

Zdravím, po několikaletém léčení akné u kožních mi nynější dermatoložka sdělila, že mám rosaceu (z toho se i také dělaly pupínky-další fáze rosacei). Předepsala mi nějaké léky asi na 3 týdny, potom rosalox (nezdá se mi, že by nějak extra zabral) a ještě nějaký krém na zklidnění pleti. Teď už nepoužívám tuhle léčbu, přešla jsem na kosmetiku. Začala jsem s Biodermou (řada na červenání pleti), je pravda, že je příjemná na pleť, nedráždí, ale zázraky se neděly. Pak jsem zkoušela Avene (ta by měla být nejšetrnější k citlivé pokožce), mám čistící mléko, to je super, vůbec po čištění nerudnu (jako u jiných čistidel), nesmíte tlačit na pleť při čištění, pak mám masku calm od avene, taky super, nanést večer a nechat na pleti, nesmývá se, pak ještě používám denní krém od avene AR jour, pleť není tak červená jako u biodermy. Nedávno jsem si pořídila Uriage termální vodu ve spreji, nastříkáte když cítíte návaly horka, nebo pálení po příchodu ze zimy, v létě se používá na sluníčku. Ta je dobrá, zklidní pleť, ikdyž červenání hned nezmizí, ale na pálení je to příjemné. Používám denně po čištění. A mám vzoreček Uriage rosaliene a musím říct, že když se s ním večer namažu, ráno mám fakt pleť v pořádku, žádné zarudnutí, pleť je zklidněná.. Má jemně růžou barvu, ale na obličeji není vidět, je hutný a příjemně voní. zkuste vzorečky v lékárně, ale ne všude tuto kosmetiku prodávají, vím jen o Dr. max.

Takže radím abyste navštívili dermatologa (mám kontakt na jednu super doktorku v praze, kdo by chtěl, můžu přes mail poradit cannibalpusy@gmail.com). Ten vám řekne, jestli je to rosacea nebo něco jiného. Vyhýbat se sauně, slunění, přechodům tepla/zimy, stresu, fyzické námaze atd.. Na léto mám od Biodermy krém s 30 faktorem, v ČR to stačí a k moři/na hory doporučuju 50. Já si nemůžu mít ani obličej vodou, takže používám právě čistící vody a mléka, nebo mám vody vyrobenou z reverzní osmózy (potřebná do mořského akvárka :)). Dále by se měl člověk vyvarovat teplým a pálivým jídlům/pitím, alkoholu atd. Ale na každého působy tyto vlivy jinak. Musíte zkoumat, jak vaše pleť reaguje.

Ještě mi lékárnice poradila doplněk stravy Rutin, je to látka co se vyskytuje v pohance. Ten dlabu taky asi druhý měsíc. Nečekejte zázraky, v klidu snad budete mít lepší stav, ale stejně při stresu či jiných okolnostech budete červenat, toť můj názor. Důležitá je prevence, pokud se o pleť nebudete starat tak jak máte, budou vám žilky praskat a bude to trvalé (pak jedině laser, který ne vždy pomůže).

Rosacea je dědičná, takže se podívejte na své rodiče/prarodiče, zda nemají v obličeji popraskané žilky. Moje mamka i babička je mají, ale aspoň je netrápí náhlé zčervenání.

Zajděte si do lékárny, tam vám poradí s kosmetikou a dají vám i vzorečky (kosmetika je celkem drahá, krémy mají cca 40ml za 300-450 Kč, vzoreček má 5ml a je zdarma.. já jich dostala do zásoby asi na rok v jedné pražské lékárně). Na obličeji mi totiž všechno pálilo, zejména kosmetika na akné.

Tak hodně zdaru s červenými tvářičkami! :) a nebojte, pro většinu lidí je to roztomilé, jen kdyby to nedoprovázelo pálení...

Připojit reakci

Červené tváře

19.11.2009 14:30

Dobrý den... chtěla bych se zeptat jesi se někomu už podařilo ty tváře vyléčit nebo apoň zmírnit??Já teda nemám červené žilky já ty tváře mám celoplošně červené o žilky tam animoc nejde... tak jestli někdo máte nějakou radu nebo typ tak se prosím ozvěte, moc mě to vadí, nechci kuli tomu chodit mez lidi hodně mě to vadí i v osobním životě tak mě prosím někdo poraďtě a pomožte je mi 14 let a to si dokážete představit jak mě to vadí v týdle době a zrovna v pubertě tak se prosím někdo ozvěte děkuji moc prosím...

Připojit reakci

Červené tváře

host - xxx.xxx.188.146 (?)
3.6.2014 14:10

a kde v Ba ste si to dali robiť?

Připojit reakci

Červené tváře

host - xxx.xxx.38.211 (?)
19.11.2009 17:39

jo bohužel to mám taky, když jsem v teple nebo v zimě ale taky po vykoupání, je to hodně nepříjemné pro člověka řekl bych skoro až komplex.Ve společnosti se cítím hodně nepříjemně, pak stačí jen mala legrace na mou osobu a myslim si že shořím

Připojit reakci

Červené tváře

host - xxx.xxx.176.226 (?)
26.11.2009 21:54
Zdravím, bohužel i já jsem postižen touto nepříjemností... Už by se dalo říci, že červená ve tvářích je mojí konstantní barvou Nejen že vypadám jak de**l, ale je nepříjemné to pálení... Například dneska jsme psali písemku, najednou se zvýšila intenzita zčervenání a pálilo to jak čert. Zkrátka at sem kde sem, v teple či chladu, v klidu či pohybu, pořád červenej jak sovětská vlajka :-(
Připojit reakci

Červené tváře

host - xxx.xxx.91.178 (?)
28.11.2009 15:18

Ano, i já tímto trpím. Mám geneticky začervenalé tváře, do toho ještě plno popraskaných žilek... do děs. Ani pod ten make-up to bohužel neschovám. Uvažovala jsem i o laseru, ale znám mnoho lidí, kterým se ten zákrok nepovedl a dodnes mají místo červených žilek - černé. Bohužel se tohoto nikdy nezbavíte, ale můžete to maximálně zmírnit. Investovala jsem do drahé francouzské kosmetiky Darphin. Nepoznala jsem tu změnu za týden ani za dva, ale až za 3 měsíce. Ano, cena vysoká, ale když si vzpomenu kolik jsem již dala za veškěrou kosmetiku na tuto problematiku...

Hodně zdaru!!!

Připojit reakci

Červené tváře

9.12.2009 15:47

Dobrý den.Mám stejný problém jako vy.Já mám tváře celoploště červené bez žilek.Už jsou toho zkusila hodně a pořád nic.Teďka používám sady od kosmetiky Eucerin noční i denní krém.Mám to něco přez 1 a pořád nic.Chěla jsem se zeptat jestli to už někdo zmírnil??nebo se mu to podařila uplně vyléčit předem děkuji za odpověď.

Připojit reakci

Červené tváře

5.1.2010 20:51

Dobrý den.Chtěla jsem se zeptat jestli máte tváře červené celoplostě nebo jen popraskané žilky?Já mám tváře celoplošně červené bez žilek.Krém je opravdu darahý, ale pomáhá?Opravdu to aspoň maximálně zmírní?Chtěla jsem se zeptat na vaše zkušenosti.Moc prosím za odpověď... předem moc děkuju... P-e-t-u-l-k-a@seznam.cz

Připojit reakci

Červené tváře

9.2.2010 22:28

Nechtěl by jsem někdo hodit něco novýho?Dlouho se tu nic neděle..:-(a já mám pořád červené tváře tak nějakou radu prosím??

Připojit reakci

Červené tváře

host - xxx.xxx.143.210 (?)
10.2.2010 21:38

Dobrý den. Já mám s krémem Ruboril dobré zkušenosti. Samozřejmě, že výsledky se neprojevily hned, ale hlavně takové ty "záchvaty" horkosti a pálení už mě nepřepadají. Červenám se sice dál, ale barvička už není tak výrazná. Takže doporučuji. Teď jsem si zkusila koupit Rosaceutical tak jsem zvědavá co udělá ten.  Nemáte někdo zkušenosti?? 

Připojit reakci

Červené tváře

13.2.2010 20:58

Dobrý den..mě tedy krém ruboril skoro vůbec nepomohl.Ale asi sáleží jak ty tváře máte červené, jestli se jedná o vyditelné žilky nebo ty tváře máte červené celoplošně.Mě celkem zabírá kosmeticka eucerin, denní i noční krém.Ale není to taky žádná sláva, spíž taková prevence..Měla jsem krém avéne adt... chtěla bych vyzkoušet krém roseliane a nebo taky rosaliac..nemáte někdo zkušenosti... docela mě zaujal ten krém rosaceutical??Jestli sním bude mít nějaké zkušenosti tak prosím napište..děkuji

Připojit reakci

Červené tváře

11.4.2010 11:13

Má někdo nějaké new tipy a rady??Kdyžtak pište...

Připojit reakci

Červené tváře

host - xxx.xxx.212.212 (?)
20.5.2010 19:03

Zdravím, mám stejný problém, tváře mám červené celoplošně, žádný krém jsem nevydržel používat dlouho, takže nemůžu říct jestli pomáhají nebo ne, na tvářích jsem ze začátku žádné vyditelné žilky neměl, teď ve svých 28 jsem si drobných žilek všiml, je to tak 3měs co jsem se rozhodl vyzkoušet laser,1500kč za pár pulsů, jenen že mi to vůbec nepomohlo, ale ještě mi na tváři zůstak flíček. Jak tomuto problému předcházet jsem se taky nikde nedočetl, ze zkušenosti vím, že mi pomáhá abstinence, ale teˇna jaře například když přijedu večer z práce tak zčervenám jak rak a drží mě to tak 3hod-hrůza.

Připojit reakci

Červené tváře

host - xxx.xxx.128.30 (?)
30.9.2010 12:50

Zdravim vsechny.Taky trpim nemoci rosacea.Tvare mam cervene v T-zone.Objevilo se mi to asi pred dvema lety. Ze zacatku jsem to nemela tak hrozne pokud jsem do toho nezacala vrtat.Mam postizenou vice pravou tvar.Pouzivam make-up z Avene, trosku mi to zakryje, ale ne moc.Krem ruboril pouzivam uz asi 8 mesicu a nevidim zadne zlepseni, spise naopak, cervene fkeky mam cim dal tim vic.Nevim, ale jestli to je tim kremem.Myslela jsem, ze to aspon trosku zabrani rozsireni cervenych skvrn, ale bohuzel nic.Mam odzkouseny i drahy krem Pyratine-XR, stal asi 2000kc, ale taky nepomohl.Byla jsem na IPL laseru a vysledek zadny! Stalo me to asi 5000kc, zalezi na poctu impulsu.Cervene fleky se mi za posledni rok rozsirily vice.
Ted shanim tabletky Rosadyn.Cetla jsem o nich, ze tvare po nich blednou a leci crvene skvrny a leci zanet rosacei.Ze by svitla nadeje?Vyzkousim a pak napisu.Mate nekdo s temito s Rosadynem zkusenost?    Monika

Připojit reakci

Červené tváře

host - xxx.xxx.59.67 (?)
23.10.2010 14:26

Pro Moniku i ostatní... Trpím také těmito projevy..., už mi to pěkně... asi víte co. Vyzkoušel jsem celou řadu přípravků, jednou i laser..., ale prostě sám už nevím. Teď poslední dobou jsem zkoušel i Neostratu Facial Cleanser, A-Derma cleanser no a teď naposledy PyratineXR cleanser, ten mám krátce zatím nemohu říci s jakým výsledkem. Většinou ihned poznám co mi bude vyhovovat... Většinou jsou to vyhozené peníze..., k mytí jsem také používal Physiogel Dusch-Creme mit DMS - mycí gel, u nás jsem ho nesehnal, kupoval jsem ho v lékárně v Německu (asi okolo cca 300,-Kč) a asi se k němu vrátím... O tabletkách Rosadyn jsem také četl, ale někdo někde zrazoval od toho že se jedná o podvod, pokud by jste s ním měl už někdo zkušenosti, sdělte je prosím i ostatním. V létě jsem taky zkoušel SANO mýdlo s ichtyolem... - nevím, ještě možná vyzkouším. Dobrá je borová voda, opravdu zklidňuje, někde jsem četl, že je dobré ji dát do jemného rozstřikovače, nastříkat a pak lehce setřít tamponkem, tedy nemít se vodou... F.

Připojit reakci

Červené tváře

host - xxx.xxx.218.48 (?)
19.11.2011 20:29

Je to na hovno sem chlap a mam cervene tvare a kdyz se mne zeptaj proc sem tak cervenej tak se scervenam jeste vicsad A nebo kdyz je nekde teplo tak je tojeste horsi.Je na to naky reseni? Nakej dobrej krem????

Připojit reakci

Červené tváře

host - xxx.xxx.44.254 (?)
18.11.2010 14:29

Hezký den,

kamarádka měla ty samé potíže, začala používat celou řadu na tento problém od Clinique a pomohlo jí to. Ale doporučuji nejprve všechno vyzkoušet pomocí vzorečků. Není to zrovna nejlevnější kosmetika, a tak by byla škoda, kdybyste dostali alergickou reakci po něčem, co tolik stálo. Přeji všem, aby Vám to pomohlo. Jo a ještě jedna doplňující informace, přestala pít kávu, jíst kořeněná jídla, alkohol si dá výjimečně, jí nějaké potravinové doplňky a pije hodně tekutin. Možná bych ještě připojila moji osobní zkušenost, netrpím tímhle problémem nijak výrazně, ale občas mi také zrudnou tváře. Takže pro ty, kdo na začervenání netrpí tolik výrazně, můžu doporučit krém Payot N2. Je to spíš taková mastička, ktarou si na tváře namažu, když mi zčervenají, ale jen doma, protože natírám silnější vrstu a rozhodně je to vidět! Moje zkušenost je ale taková, že tím trpím hlavně po bazénu, takže jsem přestala chodit do bazénů, kde mají chlorovanou vodu, jedině teď chodím do slaných bazénů. A v zimě na horách se mažu opravdu hodně výživnými krémy. Takže mnoho zdaru všem :)

Připojit reakci

Červené tváře

host - xxx.xxx.131.104 (?)
24.11.2010 20:05

Mám uplně stejný problém, trpím červenáním od 10 let (je mi 17) mám červené tváře nos bradu.., nejhorší je když na to ostatní upozornují... po protrpěných 5 letech jsem to začala řešit, a to ne žádným krémem ale tím že jsem začala chodit k psycholožce, sama jsem věděla že tento problém je hlavně psychický, a docela mi to pomohlo - začala jsem si více věřit, červenám se sice stále ale už mi to tolik nevadí..a sami jistě víte že čím víc na to myslíte a čím víc vám to vadí tím je to horší. Jinak jsem také začala používat make - up, což sice nezakryje plet dokonale ale je to moje velká psychická podpora a pak se cítím jakobych byla za tím make - upem "schovaná". Nyní chci také vyzkoušet krém Eucerin, tak uvidím jestli to zabere. Osobně mi ted nejvíc vadí červenání v situacích které nemužu ovlivnit tzn. při sportu při změnách teplot apod, protože stres už alespon trošku zvládám. Tak vám všem přeju aby se vám to také zlepšilo. Snažte se být co nejvíc v psychické pohodě :)

Připojit reakci

Červené tváře

host - xxx.xxx.87.227 (?)
27.11.2012 13:45

Ahoj, mám naprosto to samé. Vyzkoušela jsem už kde co a zdá se mi, že nic nepomáhá. Naposledy ten doporučovaný krém Rosaliac, byl dost drahý, ale účinek absolutně žádný...

Připojit reakci

Červené tváře

host - xxx.xxx.69.213 (?)
21.12.2010 23:00

Zdravím :)

Trpím stejným problémem jako Vy. Je mi 17 let a už od nástupu na základní školu, jsem začala mít červené tváře. Dříve ne. Je mi to čím dál více nepříjemné, když se mě každý ptá, proč mám tak červené tváře. Je mi to velice nepřijemné. Mám je červené neustále. I když jsem v klidu a nedělám vůbec nic. Jsem už z toho zoufalá a nevím, jak si s tímto problémem poradit. Předem děkuji moc za případné reakce nebo rady. :)

Připojit reakci

Červené tváře

host - xxx.xxx.131.104 (?)
25.12.2010 13:46

zkus si přečíst už dřívější příspěvky. myslím že rad už padlo celkem dost :)) držím palce at ti něco z toho pomůže ;)

Připojit reakci

Červené tváře

host - xxx.xxx.180.103 (?)
6.1.2011 0:33

Slyšela jsem, že na červenání tváří, ale i na problémy s růžovkou, vráskami a akné pomáhá novinka Pyratine, nemáte s ním někdo zkušenost? Díky.

Připojit reakci

Červené tváře

host - xxx.xxx.78.33 (?)
6.3.2011 0:08

Chtel jsem se zeptat jestli to nema neco spolecnyho s vysokym tlakem hodne se mi to stava po praci kdyz jsem v klidu sednu si treba na zidli tak to cejtim jak cervenam.Memate nikdo nakou radu?

Připojit reakci

Červené tváře

host - xxx.xxx.68.112 (?)
13.3.2011 16:58

Výborný make-up na zakrytí žilek a červených tváří je Dermablend od Vichy... stoji kolem 500,- ale velmi dlouho vydrží.. v létě je dobrý pro hydrataci použití Excipial Hydrolotio.. taky celkem uleví palení..

Připojit reakci

Červené tváře

host - xxx.xxx.68.112 (?)
13.3.2011 17:03

Cerveny tvare vetsinou byvaji pri vysokem tlaku, ale neni to podminkou.. Ja mam tlak nizky a stejne me trapi cervenani, nekdy az zarudnuti a paleni... je to otrava.. ale myslim, ze na to ma vliv i dedicnost.. super jsou termalni vody hlavne na leto... dobra je od Vichy i La Roche... jinak samozrejme laser... ale necekejte zazraky!

Připojit reakci

Červené tváře

host - xxx.xxx.75.196 (?)
24.3.2011 23:48

a z ceho by mohli byt ty navaly do hlavy?

Připojit reakci

Červené tváře

host - xxx.xxx.192.138 (?)
8.11.2011 18:32

Já jsem po matce zdědila rudnutí v obličeji: horko, slunce, mráz, suchý vítr, horké jídlo, to všechno v mém případě má za následek rudnutí tváří. Aby toho nebylo málo, po otci jsem zdědila červené žilky. Rosacea to rozhodně není. Myslím, že tyto věci spolu vůbec nesouvisí. Matka nemá jedinou žilku v obličeji a otce jsem zase nikdy neviděla rudého. Myslím, že nemá smysl utrácet za drahou kosmetiku, protože geny prostě nepřemůžeme.

Souhlasím s příspěvkem slečny nebo paní, která píše o zvýšené propustnosti cevních kapilár a tady hraje roli dědičnost. Proto ty návaly do hlavy. Tomu prostě nelze zabránit.

Až dosud jsem měla pocit, že jsem se svým problémem úplně sama. V létě jsem na slunci během pár minut rudá jako rak a trvá hodiny, než krev z tváří ustoupí, a to i když jsem už mimo dosah slunce.

Připojit reakci

Červené tváře

Emma (4) - xxx.xxx.218.167 (?)
18.12.2015 18:53

...jako když píšete o mně...crying

Evidujete někdo nějakou převratnou novinku v péči o takovou pletˇ, co Vám pomáhá, díky.laugh

Připojit reakci

Červené tváře

host - xxx.xxx.30.254 (?)
29.2.2016 19:49

Jsem muž a taky to mám, hlavně odpo nebo večer. Jak tu lidi psali, tak to klidně může souviset s játry, žlučníkem a tak protože mám i horší zažívání. Cítívám při tom změnu v celém těle - rudé oči možná i vyšší tlak a podobně.Při vynechání odpoledního jídla je to v menší intenzitě.Jinak sportuju - ptotože mě to baví a určitě je lepší dodržovat životozprávu.

Připojit reakci
Založit nové téma Nápověda
  Název diskusního téma   Počet příspěvků   Datum   Počet návštěv
Řasenka549.10.201772638
Nejlepší řasenka114.10.201719739
Korektor1119.9.201717473
Obličejová sauna822.8.201713167
červené tváře9431.7.2017220105
Artistry1211.7.2017213616
Kosmetika Moniky Žídkové5922.6.2017105300
Rtenka nebo lesk, ktery zvetsi vase rty319.6.20175203
Neslíbatelná rtěnka2313.6.201746994
Best řasenka14631.5.2017237785
Krycí make-up pro bledulky423.5.20177619
Tužka na oči3010.4.201738667
Kvalitní oční stíny1318.3.201728531
Rady od kosmetičky8023.1.2017138599
Nákup líčení přes internet1215.12.201621121
Mary Kay23430.11.2016424348
Líčení očí930.11.201611386
Správné líčení527.11.20166097
Kosmetika Golden Rose106.11.201619614
Dokonalé líčení krok za krokem aneb váš postup, jak být co nejkrásnější2625.9.201647153
Česká kosmetika209.6.201635410
Artdeco - makeup105.3.201624328
Kosmetika Manhattan729.9.201512964
Lehce smyvatelná řasenka131.8.201517076
Jane Iredale - zkušenosti?329.6.20157561
Make-up Essence1013.5.201518336
P2715.1.201514892
Vlasta Libotovská731.10.201414000
Coverderm2221.9.201452664
Maybelline Wonder finish - konec?2110.9.201432203
voděodolný makeup428.8.201413211
Podkladový makeup od Sleek428.8.20147097