Při poskytování těchto stránek nám pomáhají soubory cookie. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.
Další informace.
Ú v o d n í   s t r á n k a  |  Kontakty   

Líčení > Mary Kay

Mary Kay

host - xxx.xxx.59.128 (?)
22.1.2012 21:30

Vzhledem k tomu, že jsem měla možnost tento týden využít nabídku na vyzkoušení kosmetiky MK, ráda bych podotkla, že jsou v jejich cenové relaci mnohem kvalitnější kosmetické výrobky. Já osobně jsem měla na tuhle kosmetiku alergii, ale když jsem měla možnost srovnat kvalitu své pleti s ženami, které tuto kosmetiku již delší dobu používají, nijak zvlášt mě to nemrzí, protože za ty penízky (ani ne) se dá snadno koupit kosmetika mnohem kvalitnější :-) Tím nechci říct, že je nekvalitní, ale pouze to, že kvalita moc neodpovídá ceně :-)

Ukázat polohu příspěvku v diskuzi >
Připojit reakci

Nejnovější příspěvky v tomto vláknu:
Opravdu a jaka to je? Nejaka prirodni kosmetika?..., Pavla Polová, 27.11.2016
Tahle kosmetika mi prijde trochu zbytecne dr..., Klarka, 23.11.2016
Dobrý den, již už 7 let používám kosmetiku M..., host, 19.10.2016
Pracuji jako kosmeticka poradkyne MK a doporucuji ..., host, 28.6.2016
Kosmetika Marry Kay dříve spadala pod společ..., host, 14.12.2015

Mary Kay

host - xxx.xxx.38.71 (?)
4.12.2006 11:48, počet návštěv: 431485
Přejít na: tento příspěvek (zjistit adresu)
Dobrý den, zajímalo by mě, jestli někdo nemáte zkušenosti s dekorativní kosmetikou této firmy. Jste s ní spokojení nebo ne? Díky A.
Připojit reakci   

Mary Kay

host - xxx.xxx.131.51 (?)
6.12.2006 18:23
Přejít na: předchozí příspěvek | tento příspěvek (zjistit adresu)
Ahoj, já toho moc od MK nemám, ale třeba stíny můžu jenom pochválit, naprosto perfektně drží. Potom mám řasenku, tak ta je průměr, lesk, taky bych řekla průměr a pudr, ten je moc fajn
Připojit reakci

Mary Kay

host - xxx.xxx.254.18 (?)
27.9.2008 21:21
Ahoj, všechny zdravím, mám taky stíny Mary Kay, ale nevím si rady, všichni říkají že jim vydrží celý den, ale nevím čím to je, že mě ne, už jsem si zkoušela dávat i make - up pod ně, nebo mokrým štětcem a nic, mě vydží tak dopoledne, už jsem z toho docela špatná, měla jsem z nich velkou radost... maluju se špatně? :o(jak to děláte vy ostatní? Nechci spadnout zase k Avonu...
Připojit reakci

Mary Kay

host - xxx.xxx.56.50 (?)
15.11.2008 10:29

Ahoj.Tak zkus na víčka nedřív nanést tMK Signature - Fixační krém na oční make-up a uvidíš. Mějte krásné dny L.

Připojit reakci

Mary Kay

host - xxx.xxx.209.220 (?)
26.10.2011 17:57

Ahoj, moc Te zdravim. Ctu si Tvuj prispevek ohledne liceni se stiny s Mary kay. Pises ze Ti stiny nevydrzi. Tak pojedeme krok po kroku a ja Ti poradim. Na cele ocni vicko si das makeup a potom prepudrujes pudrem, je celkem jedno jestli pouzijes kompaktni nebo pudr sypky. Potom das zakladni stin, ten se pozna tak, ze je svetly. Aplikujes ho opet na cele ocni vicko, vcetne nad ocni oblouk, to je az pod oboci. Potom aplikujes stin stinovaci a ten das na pohyblive vico, ale zase ne po celem. Musis ho poradne vystinovat. Potom aplikujes rasenku. A uvidis, jak Ti krasne budou stitny drzet cely den. Ja pouzivam jedine stiny od MK a jsem velmi stastna. Mej se moc hezky a drzim Ti palce. G.

Připojit reakci

Mary Kay

host - xxx.xxx.57.26 (?)
17.6.2014 19:57

Ahoj, musíš použít podkladový krém pod oční stíny.. Barva je pak sytější a zabraňuje slití.

Připojit reakci

Mary Kay

host - xxx.xxx.19.209 (?)
28.6.2016 18:07
Pracuji jako kosmeticka poradkyne MK a doporucuji dekorativni kosmetiku, vazne drzi cely den stiny jsou jednickou mineralni ocni stiny
Připojit reakci

Mary Kay

host - xxx.xxx.150.17 (?)
11.12.2006 14:42
já mám asi 6 různých odstínů a jsem spokojená.Drží hezky celý den.
Připojit reakci

Mary Kay

host - xxx.xxx.15.198 (?)
19.12.2006 11:12

Ahoj,

já používám kosmetiku Mary Kay už asi 3 roky. Mají výborné krémy na obličej (i pro velmi citlivou pleť), pleť je po nich jako samet. Hlavně řada Time Wise, kterou používá moje máma je velmi kvalitní a je ta péče opravdu znát. Mají i super čističe pleti, make-upy jsou také moc příjemné a oční stíny jsou bezva, pěkně drží a mají plno odstínů. Můžu jen doporučit!

E.

Připojit reakci

Mary Kay

host - xxx.xxx.13.222 (?)
28.12.2006 16:55

Ahojky,

s MK mám ty nejlepší zkušenosti. Mám atopický ekzem, takže je moc těžké sehnat vyhovující kosmetiku, dokud jsem neobjevila MK. Je to výborná, hypoalergenní kosmetika. Můžu od nich používat cokoli a nemusím se bát jakékoliv špatné reakce. Jsem kosmetička-vizážistka a kosmetická poradkyně MK. Všechny výrobky používám i při své práci, ještě jsem neměla zákaznici, která by s touto kosmetikou nebyla spokojená, jak v péči o pleť, tak i s dekorativní kosmetikou. Jednoduše ji doporučuji všem, kteří shánějí kvalitní kosmetiku.Díky Silvie

Připojit reakci

Mary Kay

host - xxx.xxx.58.117 (?)
11.1.2007 16:40
chci se zeptat jak je tato kosmetika drahá a jak se stát dealerkou této kosmetiky mary kay
Připojit reakci

Mary Kay

host - xxx.xxx.215.1 (?)
11.1.2007 17:03
Mary Kay je hodně drahá a dealerka musí nakoupit za dost peněz jednorázově, myslím, že je to kolem 2 tisíc. Ale na druhou stranu to zase nedělá každá jako Avon, tak máš míň konkurence.
Připojit reakci

Mary Kay

host - xxx.xxx.120.126 (?)
15.8.2007 13:53
Ahojky Před 3 roky sem dělala poradkyni u MARY KAY a můžů Vám říct hrůza. Za prvé musíte nakoupit si kosmetickou tašku a ta zrovna levná není a pak musíte nazbírat body, abyste vůbec mohla někaj postoupit o pozici výše. Tůdíž kdo si chce udělat díru do rozpočtu, tak vřele doporučuji. Na žraní peněz je to jak vyšité. Chodíte po ulici a žadoníte slečny a dámy, jestli by se nechtěly zdarma nalíčit. Jo!! Oni příjdou a rádí kdo by se zadarmo nenalíčil, ale vy je musíte slušně řečeno ukecat aby si ten či onen přípravek koupily.  Popradě řečeno, kdo si v dnešní době koupí třeba pletovou masku za 600 kč a je ji jenom120 ml asi jen nějaký zbohatlík, když ji musíte ještě používat 2krát denně a to po dobu aspon 3 týdnů.
Připojit reakci

Mary Kay

host - xxx.xxx.198.56 (?)
12.10.2007 11:10
Dobrý den, také jsem kosmetickou poradkyní Mary Kay a s Vaším názorem nesouhlasím. Startovací kufřík stojí sice 2990,- ale jsou v něm výrobky za 9000,-. Navíc nikoho přemlouvat nemusíte. Když zákaznice chce používat kvalitní kosmetiku, která jí ještě navíc vydrží 6 - 8 měsíců, ráda si ji koupí. Pokud nechce, nikdo ji nenutí. Kromě toho jako jedna z mála kosmetických firem dopřáváme našim zákaznicím výborný zákaznický servis, takže se prakticky o nic nemusí start. N.H.
Připojit reakci

Zastupce MK?

host - xxx.xxx.87.255 (?)
4.12.2007 19:52

LOL:-) Zdravim, o tehle kosmetice nic nevim, pouzivam Lancome, takze zadna kritika. Ale Vas prispevek me pobavil. Zprvu vystupujete jako dealer, ke konci uz jste soucasti "VASI" firmy.

Vite, ze reklamni prispevky jsou zakazane ;-)

Připojit reakci

Mary Kay

host - xxx.xxx.118.15 (?)
28.11.2010 22:13
...startovací kufřík stojí 2990.- a jsou v něm výrobky za 9000?! :-D No to snad ne... Velice by mě zajímala "počáteční" cena výrobků této značky... Spíš bych řekla, že kufřík stojí 2990 a jsou v něm výrobky tak možná v hodnotě 1000-1500. Takhle by brzy každá firma zkrachovala x-).
Připojit reakci

Mary Kay

host - xxx.xxx.200.217 (?)
12.10.2007 23:45
hm, tento příspěvek napsala nějaká neúspěšná kosmetická poradkyně. Každý podnikatel ale, chce-li být úspěšný, musí napřed něco investovat, pak hodně pracovat a pak z toho mít nějaké peníze. Vám se zřejmě nedařilo, ale do toho Vás nikdo nenutil, byla to Vaše volba. A oslovovat na ulici cizí ženy a přemlouvat je, aby se zúčastnily semináře péče o pleť není zrovna nejlepší řešení.
Připojit reakci

Mary Kay

host - xxx.xxx.142.89 (?)
20.7.2011 23:06

Být úspěšnou kosmetickou poradkyní není jednoduché, obzvláště, když si klientky svoje objednávky 3 rozmyslí nebo se zdráhají zaplatit. Pracovala jsem pro Janny Lane. Od Mary Kay jsem se nechala nalíčit na svatbu a líčení bylo příjemné a dlouho vydrželo. Peeling, který jsem si koupila je fantastický. Bohužel je dražší.

Připojit reakci

Mary Kay

host - xxx.xxx.67.34 (?)
22.3.2008 21:39

Pleťová maska se používá 1 - 2x týdně. Ani se nedivím, že jste s kosmetikou neuspěla. Já ji dělám 8 let a zákaznice si volají samy. Opravdu se neponižuji, abych někoho naháněla.

Připojit reakci

Mary Kay

host - xxx.xxx.234.4 (?)
12.6.2008 8:40

Dobrý den, tato kosmetika je na úrovni Avonu atd.akorát v Evropě -ČR se prodává za 50-60%zdražení.Je to děs: O(((,možná je dobrá v dekorce, ale plet.kosmetika nic moc... vím o této firmě trochu více, ale mimo Evropu a to je pak k vzteku, když celá řada TW má celkovou hodnotu 700-900kč a tady stojí 6.000kč.

Připojit reakci

Mary Kay

host - xxx.xxx.126.52 (?)
12.6.2008 11:53

Faktem je, že snad jakákoli zahraniční kosmetika je tu u nás finačně pěkně natažená. Já osobně mám jisté požadavky na složení (co v ní nesmí být) a následně, aby byla pro mě cenově přijatelná. Předražené výrobky, což pro mě MK jednoznačně je (nevydělávám desetitisíce), nekupuuji ani náhodou. Měla jsem možnost si MK koupit od jedné známé, ale nenalákala mě ani na oslavné řeči, jak je ta značka skvělá. Pro mě byla zkrátka moc drahá. Konec, tečka.

Připojit reakci

Mary Kay

host - xxx.xxx.172.2 (?)
23.3.2009 8:37

:-D Tak s Avonem bych to opravdu nesrovnávala. Po některých krémech z Avonu jsem měla pocit, že mi to vypálí oči a to i přes to, že jsem ji je vůbec kolem očí nemazala. Naštěstí moje pleť něco vydrží, tak jsem si ji nezničila. Krém jsem pak vypotřebovala na jiné části těla, než je obličej.

Jinak Avon je fajn, ale pleťová kosmetika se s Mary Kay opravdu srovnat nedá. 

Připojit reakci

Mary Kay

host - xxx.xxx.72.6 (?)
22.8.2013 14:17

Tak srovnávat MK s Avonem může jen člověk, který niky tyto dvě značky nevyzkoušel. Nejsem poradkyní, ale uživatelkou MK s problematickou pletí a nikdy za celých 17 let od puberty jstem nepoznala lepší krém a čistící řadu než u MK. Jsem maminka na MD a moc penez nemám, ale zase nejsem tak chudobná abych si nemohla dovolit krém za 750,- kč, který mi vydrží cca 10 měsíců totéž čistící emulze...

Připojit reakci

Mary Kay

Yanna (10) - xxx.xxx.99.160 (?)
2.12.2013 9:25

Kámoška má také problematickou pleť a s MK je maximálně spokojena. Já spíš ale dávám přednost kosmetice s mastichou.

Připojit reakci

Mary Kay

host - xxx.xxx.255.14 (?)
14.12.2010 10:30

S Avonem bych mary kay v žádném případě nesrovnánala, avon je předraženej šunt.Pravda je, že u nás je mary kay strašně drahá.U nás stojí sada 3000 a v usa 1000 to je sakra rozdíl.

Připojit reakci

Mary Kay

host - xxx.xxx.164.94 (?)
19.10.2016 16:53

Dobrý den, již už 7 let používám kosmetiku Mary Kay a dozvěděla jsem se od profesionalů že tato kosmetika ja na urovni Avonu a nebo Oriflame a je opravdu příliš drahá, když je na takové úrovni.Pokud nemáte genetickou výbavu pleti tak budete po této kosmetice vypadat brzy jako stařenka.Přešla jsem ke kosmetice Sothys, kde krém stojí kolem 1.400Kč a je vynikajicí.Mary Kay je pravdu drahá a není kvalitní.

Připojit reakci

Mary Kay

Klarka (6) - xxx.xxx.234.2 (?)
23.11.2016 8:56

Tahle kosmetika mi prijde trochu zbytecne drazsi, da se najit i stejne dobra a prirodni kosmetika za prijatelnejsi ceny :)

Připojit reakci

Mary Kay

Pavla Polová (21) - xxx.xxx.242.84 (?)
27.11.2016 19:51
Opravdu a jaka to je? Nejaka prirodni kosmetika?
Připojit reakci

Mary Kay

host - xxx.xxx.71.242 (?)
12.5.2008 21:01
Dobrý den, také nesouhlasím.Koupíte si kufřík za 2.990kč, ale máte výrobky v hodnotě 9.000kč a pokud nechcete dělat a prodávat tak nemusíte, protože se stanete samospotřebitelkou, která si za půl roku objednává pro sebe kosmetiku s 35 - 45%procentní slevou.Která kosmetická společnost Vám dá možnost, aby jste si mohla koupit pěstící kosmetiku s 45% slevou. A maska nestojí 600kč jak tady píšete, ale 490kč, je vidět, že toho o MaryKay moc nevíte. Blanka
Připojit reakci

Mary Kay

host - xxx.xxx.147.254 (?)
17.11.2008 23:18

Pokud chci byt prodejcem, tak mne nejaky ten vas kufrik moc nezajima, taska uz vubec ne, davam prednost kvalitnim kozenym taskam, takze takova nabidka mne neuchvati. Co se tyce kosmetiky - je hezke, kolik vas tu vysila o tom co se jako "ziska" - no tak co? Protoze az na oslavne vycisleni nikde zadne info, fotografie atd. - cili takove trochu alibisticke chovani pri prodavani zajice v pytli. Brano dle toho co internet nabidl po hledani vyrazu "mary kay registrace poradkyne sada obsahuje" si troufam rici ze mi to pripomina Herbalife a uprimne, nemusite hanit damu, ktera tu napsala svou nespokojenost, mozna neni dobra prodejkyne, mozna ji ale jen znechutilo to vse kolem. Mne osobne vadi, ze se budouci prodejce nemuze v zasade ani zaregistrovat primo na webu, kosmetiku prodavam hlavne pres web, MK zvazuji, ale nejak nemam rada prave tlachani o tom jak clovek vydela/nevydela a celkem se mu chci vyhnout, protoze z toho opravdu boli usi. Jinak poplatek, kdyz se mi nevrati na MK, tak na jine kosmetice, ne kazda prodejkyne na tom tak je, xy lidi pise jak je to vhodne prpo matky na MD, moc dobre si pamatuji sve zacatky a myslim, ze pokud nekdo rika, ze cena je premrstena, tak s nim naprosto musim souhlasit a cele mi to pak pripomina jako kdyz si jakasi skupinka chce opravdu jen hrat na neco lepsiho. Ano, kosmetika skvela, manyry kolem ni nikoliv.Manyry jsou navic tak trochu hvezdne na to, co kosmetika obsahuje co do slozeni k cenove vyhodneji dostupnym produktum... Proste system radoby mlm podobnych systemu u nas jaksi zaspava

Připojit reakci

Mary Kay

host - xxx.xxx.59.128 (?)
22.1.2012 21:30

Vzhledem k tomu, že jsem měla možnost tento týden využít nabídku na vyzkoušení kosmetiky MK, ráda bych podotkla, že jsou v jejich cenové relaci mnohem kvalitnější kosmetické výrobky. Já osobně jsem měla na tuhle kosmetiku alergii, ale když jsem měla možnost srovnat kvalitu své pleti s ženami, které tuto kosmetiku již delší dobu používají, nijak zvlášt mě to nemrzí, protože za ty penízky (ani ne) se dá snadno koupit kosmetika mnohem kvalitnější :-) Tím nechci říct, že je nekvalitní, ale pouze to, že kvalita moc neodpovídá ceně :-)

Připojit reakci

Mary Kay

host - xxx.xxx.248.134 (?)
22.1.2012 23:09

Taky mám ten pocit. Je to dobrá kosmetika, ale přece jen za ty peníze bych čekala něco víc

Připojit reakci

Mary Kay

host - xxx.xxx.71.15 (?)
7.2.2009 11:09

Dobrý den, také jsem byla oslovena a chtěla si tuto kosmetiku kupovat se slevou aniž bych ji prodávala, tak jsem si kvůli tomu koupila to šíleně velké množství serepetiček. Po roce spotřebování (opravdu toho bylo moc) jsem si chtěla tedy dokoupit nějaké přípravky s tou slevou a bylo to problematické, že neprodávám atd. Takže jsem se vrátila zase ke svým starým značkám. Přeji hezký den. Zuzka.

Připojit reakci

Mary Kay

host - xxx.xxx.61.158 (?)
3.11.2009 10:31

Krémy Ti nemohly vydržet rok, ale maximálně 6-7 měsíců, to znamená, že sis mohla ještě před ukočení Tvé smlouvy objednat výrobky s nejnižší slevou.Špatně jsi pochopila smluvní podmínky do jaké doby můžeš výrobky objednávat.

Připojit reakci

Mary Kay

Silvie Broumská (6)
14.1.2007 20:09

Ahojky,

Mary Kay jde cenově zlatou střední cestou. A hlavně na to jak je tato kosmetika kvalitní, se dá říci, že jsou ceny ještě dost nízké. Jak jsem psala jsem atopička a ani kosmetika na daný problém mi nevyhovovala a cena byla ještě vyšší než má MK. Takže používání jedině doporučuji. A k tomu dealerství: za prvé s Mary Kay nejde o dealerství, v této firmě nejsou ženy prodejkyně ani dealerky ale kosmetické poradkyně, a to proto, že se tato kosmetika neprodává stejným způsobem jako třeba (jak je v této diskuzi už jednou uvedeno) Avon či Oriflame. MK je postavena na poradenství v péči o pleť, na které jsou všechny poradkyně náležitě proškoleny. Takže jde o velmi zajímavou a pěknou spolupráci se ženami, plus jste stále motivovány skvělými dárky a úžasnou kariérou.

Připojit reakci

Mary Kay

crassus (8)
14.1.2007 20:23

Spise bych se zajimal o to co ma spolecnost ya sebou. tzn. traidici, vyzkum, suroviny pouzite k vyrobe atd atd. Ne co je zlata stredni cesta a nebo jak se kosmetika prodava.

Kosmetika Artistry je spickou v oboru jiz tim ze ma tradici na trhu od roku 1968, pouziva 100% prirodni suroviny do svych produktu od NUTRILITE, ma vlastni vyzkumne laboratore, sve vedce a odborniky je drzitelem nekolika cen v oblasti vyzkum kosmetiky. Je majitelem vice nez 500 patentu atd atd vice na http://www.artistry.com.

Připojit reakci

Mary Kay

Silvie Broumská (6)
14.1.2007 21:43

Než začnu; odpovídala jsem na dotaz jak je MK drahá a na možnost spolupráce.

Mary Kay byla založena 13. září 1963  v USA, v ČR je od 13. září 1997 a od 1. ledna 2000 na Slovensku. Dnes je jednou z nejuznávanějších kosmetických firem přímého prodeje v USA a má zastoupení ve 30 zemích světa. Všechny přípravky MK jsou vyráběny na vědecké bázi za použití nejmodernějších technologií a nejsou testovány na zvířetech. Dále tato firma spolupracuje s Fondem ohrožených dětí a s charitativním sdružením Ivany Christové - Orin Panacea.

Více info na www.marykay.cz

Připojit reakci

Mary Kay

crassus (8)
17.1.2007 22:22

Děkuji Vám za vaše informace, ale myslím si že na Artistry MK ani v KVALITĚ ani vyskumem atd nemá.

Artistry byla založena také v USA 1934. K samotnému přejmenování na značku Artistry dochází v roce 1968 od toho to roku je zmámá ve více než 80 zemích světa kde se prodává a řadí se mezi 5 nej kosmetik jak v prodeji tak kvalitě a složení na světě. ( dle studie nez. spol. Euromonitoring International 2005) dále mezi tyto kosmetické značky patří Clinique, Lancome, Estee Lauder a Sofina. Kde je MK?

To že začala jako prvni netestovat své výrobky na zvířatech, to ani nezmiňuji, je držitelem několika ocenění ve vyzkumu. Je držitelem přes 500 patentů a další jsou na seznamu čekání na schválení.

Jako první na světě si nechali patentovat antioxidační komplex, které neutralizuje volné radikály ve všech třech stádiích poškození pleti.

Jsou vlastníky nejmodernějších laboratoří, kde pracuje na 400 vědců, kteří pracují na stále kvalitnějších přípravcích. Používájí 100 % přírodní suroviny, které si sami pěstují na svých certifikovaných plantážích NUTRILITE. Sama si kosmetiku vyrábí, testuje, plní balí do vlastních obalů a zabezpečuje distribuci. Jsou si tak jisti vysokou kvalitou svých produktů, že si dovolí na výrobky dát 90 denní záruku na vrácení plné částky peněz. Kosmetika je podrobena nejpřísnějším testům tak aby splňovala i ty nejtrdší předpisy. Kosmetika je vyvynuta tak aby vyhovovala specifickým potřebám každého jednotlivce. Je testována na dobrovolnících a je určena i pro velmi citlivou pleť a velmi silné alergiky (vlastní zkušenost).

A tak by se dalo opravdu dlouho pokračovat. Její vysoké kvalitě se opravdu jen tak nějaká kosmetika nevyrovná a cena je velmi přijatelná. cenz se pohybují od 230 - 1250 kč

a spolupracujeme s Unicef již nekolik let.

pro více informací stáčí zaslat email rád poradím s čím koliv

Připojit reakci

Mary Kay

Silvie Broumská (6)
18.1.2007 11:37
Myslím že tahle diskuse nemá význam, každý má svůj názor i své zkušenosti s určitou kosmetikou. O tom co má nebo nemá daná kosmetika za významnosti, by jsme se tu mohli předhánět hodně dlouho. Vám vyhovuje Artistry a mě nikdo nemůže vymluvit Mary Kay. Vyhovuje mi jak po stránce kvality výrobků, tak v úžasné spolupráci s firmou. Tahle diskuse nikam nevede. S.
Připojit reakci

Mary Kay

crassus (8)
18.1.2007 19:05

Já se ale nepřu, jen vám říkám fakta firmy ARTISTRY. Ptal jsem se vás na kterém místě je MK?

A zajímalo by mě kolik u vás stojí krém na ruce. Navíc nechápu proč mám mít třísložkový krém na ruce za skoro 2000 kč když mi stačí kvalitní jeden v ceně řádově sto korun. Kolik patentů má MK? Navíc MK se v USA prodává na teleshoping TV to Artistry nepotřebuje, Nemá žádnou reklamu a přesto je v TOP 5

Připojit reakci

Mary Kay

host - xxx.xxx.39.175 (?)
19.1.2007 13:16

Dobrý den,

má známá spolupracovala chvíli s firmou Mary Kay. Nejdříve si musela koupit předváděcí kufřík (cca kolem 4000 Kč), pak si musela dokupovat věci, aby je mohla předvádět. Bylo jí řečeno, že se nebude muset nikoho doprošovat. Opak byl pravdou. Kosmetika je drahá vůči své kvalitě.

Používala jsem několik výrobků z řady MK. S některými jsme spokojená byla, s některými ne, ale že by to byl nějaký zázrak, tak to si nemyslím.

Nakonec musela shánět další a další dámy, které by také prodávaly tuto kosmetiku a z nichž by pak měla dáma, která má skupinu pod sebou procenta. Pak vlastně všichni pracují na ní. To se mělo podařit i mé známé. Také má samozřejmě tato firma různé konference a setkání, na nichž si navzájem ukazují své úspěchy.

Někomu to může přijít zajímavé a může to někoho i bavit. Pokud má hroší kůži a nevadí mu, že musí stále oslovovat nové a nové lidi a doufat, zda budou mít o kosmetiku zájem.

Když jsem se zeptala, pro nestačí, aby jich bylo tolik, kolik jich je, že by se pak mohla úroveň této kosmetiky zvednout, tak mi bylo odpovězeno, že jich pořád ještě není dost. To dělá z této společnosti něco typu hry "letadlo", aby se ti nahoře měli fajn a ti dole na ně dřeli.

Je to však pouze můj názor, který se ovšem zakládá na zkušenosti mé kamarádky. Pak se tedy každý musí sám rozhodnout, zda do toho půjde.

Hodně štěstí

K.

Připojit reakci

Mary Kay

crassus (8)
19.1.2007 17:41

Dekuji vam za tuto reakci. MK znam prave z USA. Prodava se tam formo tv shipnig neco jako je u nas Horst na krajec na zeleninu. A vsak tam se toci tento porad 24 h/ denne/ 365 dnu v roce. Proto ten obrat a zazrak? Opravdu srovnatelna kosmetika s Avon nebo Oriflame.

Nechci je hanit ani to neni dobre z me pozice vizazisty, ale nazor na ty to znacky mam a vim co umi nebo neumi. Jak se rika kvalitni znacka si vas najde vzdy sama a to Artistry umi. Proto je prave v te petce na svete a zadnou reklamu nepotrebuje ani medialni ani internetovou. Navic u artistry zadny startovaci kufr nemate sistem kterym se kosmetika dostava k zakaznikum se vyucuje na Karlove Universite Ekonimickeho smeru. Proto kdyz mi nekdo rekne letadlo opravdu s timto clovekem se nemam o cem mluvit.

Připojit reakci

Mary Kay

Silvie Broumská (6)
19.1.2007 21:42
Chápu, že každý má na tuto kosmetiku jiný názor,  i já mám různé názory na ostatní kosmetické firmy. Jak jsem řekla, jsem s Mary Kay maximálně spokojená  i jako kosmetička a vizážistka. Ještě jsem neměla nespokojenou zákaznici. Rozhodně MK není nic jako "letadlo", nikomu nic nevnucuje a nikdo vás do ničeho nenutí! Práce se ženami z MK je velmi příjemná a motivující. Tato příležitost vás musí zaujmout, stejně jako jakákoliv jiná práce. Nehodlám zde stále dokola opakovat to samé, pokud má někdo jiné dotazy ohledně výrobků či příležitosti s MK ráda odpovím.
Připojit reakci

Mary Kay

host - xxx.xxx.161.89 (?)
21.1.2007 20:55

Jsem trošku šokovaná, když čtu diskusi Mary Kay versus Artistry. Ve všem souhlasím s paní Broumskou a musím se smát názorům muže z Amway. Je to od něj vyloženě cílená reklama a jako profík, ke kterému se hlásí (vizážista) by měl vědět, že základem Etického kodexu každé firmy zabývající se přímým prodejem je nehanit konkurenci.Co navíc může vědět o kvalitě kosmetiky muž, který zkusil možná jen to Artristy a ostatní má jen z doslechu. Kdysi jsem pracovala pro Amway a používala jsem i Artistry. Měla jsem aknózní, problematickou pleť a po roce používání Artistry jsem neviděla žádný výsledek. Po pár letech jsem se potkala s přípravky Mary Kay, které mi po dvou měsících mou nečistou pleť změnily natolik, že jsem žasla. Už jsem zůstala této značce věrná. Používám ji 7 let a všichni komu ukážu fotky před 7 lety a nyní, žasnou jak jsem omládla a mám nádhernou pleť. Co se týká příležitosti u této firmy, je to nejspravedlivější systém mezi přímými prodeji. U Amway nás sponzoři nutili honem nabrat co nejvíc lidí, kteří by na ně dělali ,ale víc se o nás nestarali. V Mary Kay vám vždycky někdo pomůže, všichni mají stejnou startovní čáru a mohou se vypracovat hodně vysoko v kariéře. Ale musí samozřejmě pracovat. Na nikoho se nevydělává a odměny za vedení týmu jdou z prostředků firmy a ne z kapes lidí, kterým někdo nabídl příležitost. Startovní kufr u Amway stál kdysi 2500 a měla jsem tam jen papíry. Přípravky na předvádění jsem si musela koupit zvlášť. U Mary Kay zaplatím za startovní kufr 2990  Kč a dostanu v něm kosmetiku a pomůcky za 9000 Kč tzn. se slevou skoro 70 proc. Pro začínající podnikatele u Mary Kay je tento startovní kufřík dostačující pro rozjezd a navíc má ještě další dva měsíce možnost dokoupit si přípravky s 50 proc. slevou. Znám obě firmy dobře a proto je pro mě jednoznačně Mary Kay nejlepší firmou pro ženy, které chtějí být krásné a úspěšné a záleží jim na jejich vzhledu. Amway je zase firma pro hospodyňky, protože kosmetika nic moc, ale prostředky pro domáctnost super.

Připojit reakci

Mary Kay

crassus (8)
24.1.2007 20:53

Dekuji za nazor,

musim rici ze pokud jste dobre cetla tak jsem sam rekl ze mi neprislusi hanit znacky "konkurence". Avon Oriflame a MK nemuhu brat jako konkurenci.

Navic to co pisete o Amway ano je pravda licence stala 2500 kc ale to v dobe kdyz sem firma prisla to byl rok 1994. A byly v nem 3 zakladni vyrobky. Celkem na trhu v te dobe 9 vyrobku. V te dobe zde Artistry jeste nebyla.

Dnes licence stoji 1280 kc zadne vyrobky. Nikdo vas nic nenuti kupovat je to ciste na vas co si zvolite v cem budete dobra zda kosmetika, nutrilite , atd atd. Navic okamzite mate slevu na vse 30%. Artistry s kosmetikou prichazi na CR trh postupne. V te dobe kdyz vy jste pouzivala Artistry zde nebylo to co je zde dnes. A i presto Artistry a Amway je jedna z nejvetsich firem na svete a drzi TOP misto v primem prodeji jak na svete tak v CR ( info jsou dostupne v ceskem svazu firem v primem prodeji.) jiste tam bude informace MK na jakem miste je v CR ;o)

A musim vam oponovat v tom ze u amway se lide plati prelevanim penez od nekoho k nekomu tak jak to popisujete. A jak jsem jiz psal tak tento system se vyucuje na KU ekonomickeho smeru, asi by bylo dost trapne tam vyucovat letadlo. A jeste poznamka pokud tak dobre firmu a to jak firma pracuje a jakym zpusobem se tam odmenuje nikdy nemuzete napsat to co jste napsal o tom zacatku atd. Prave ze u amway jste vzdy odmenena tak jak pracujete a zacatek tam je prokazdeho vzdy stejny. Coz u jinych nejmenovanych firem se rici neda....

A o kvalite Artistry tak jak ji popisujete bych opravdu prenechal jinym kdyz uz vam nestaci jejich vysledky zverejnene firmou Euromonitor International ktera je jednou z uznavanych EU firem ktere provadi tyto vyhodnoceni.

Připojit reakci

Mary Kay

host - xxx.xxx.167.136 (?)
26.1.2007 8:48
Dobrý den, diskuse je srandovní. Je jasné, že každý chválí to své. Já dělám Avon, ale už jsem vyléčená nutiti to každému na potkání. Koupila jsem si pár věcí z Mary Kay od kamarádky, bylo to dost drahé a skutečně nijak zázračné i když kvalita je určitě slušná. Jeden krém- konkrétně Advanced Moisture renewal- který stál kolem 800 Kč za 70 ml(myslela jsem že mně omejou) používá můj sedmiletý syn. I když není určený pro děti-má ho moc rád, je to prý jediné co ho neštípe, okamžitě se mu spraví takové suché podrážděné místa(třeba teď když je mráz) a opravdu je to vidět, že pomáhá.Vyzkoušeli jsem to jednou kdzž měl od rýmy už rozedřený nos a bradu a nic(ani mastičky z kékárny, olejíčky atd.)nepomáhalo. Takže ten kupuju. maja
Připojit reakci

Mary Kay

host - xxx.xxx.97.158 (?)
26.1.2007 19:07

Zaujalo mě co píšete o tomto krému,protože mám strašně suchou pleť která strašně svědí takže ho asi vyzkouším :)

jo a chtěla jsem se zeptat jestli nemáte zkušenosti s krémem Extra zvláčňující noční krém (Extra Emollient Night Cream) 60g..ten stojí jen 490,- prosím jestli ho někdo máte napiště něco o něm.

Připojit reakci

Mary Kay

Silvie Broumská (6)
26.1.2007 19:26

Mám také hodně vysušenou pokožku a tento krém mi hodně pomohl a nejen ten MK má spoutu dalších přípravků pro tento typ pleti. Extra Emollient Night Cream (extra zvláčňující noční krém) je určen pro velmi suchou pleť a na vysušené partie těla. Obsahuje minerální oleje, včelí vosk a mnoho dalších účinných látek potřebných pro vysušenou pleť. Pokud budete mít zájem, napište na můj zadaný e-mail.

Připojit reakci

Mary Kay

host - xxx.xxx.72.49 (?)
26.1.2007 22:44
Já jsem si teď koupila ten make up na suchou pokožku ivory 200 ten je výborný a už jsem se rozhodla i pro dvoje stíny,ale nad čím dost dumám tak je ta černá tužka na oči,dlouho nad ní rozmýšlím,lidi si ji dost chválí tak pořád nevím.Používáte ji někdo z vás?
Připojit reakci

Mary Kay

Silvie Broumská (6)
27.1.2007 12:31
Používám všechno od MK ke své práci kosmetičky a vizážistky, takže mám vše vyzkoušené. Konturovací tužky na oči i na rty jsou výborné, jsou vysouvací, odolné proti vodě a nerozmazávají se. Sama používám na oči také nejvíc černou (Charcoal) a na rty Neutral.
Připojit reakci

Mary Kay

host - xxx.xxx.188.218 (?)
7.3.2008 9:59

Mary Kay jsem byla vyzkoušet včera. Mám hodně suchou pokožku, poměrně citlivou, ale žádný atopický ekzém nebo tak něco. Paní byla fajn, ale ještě během sezení se mi vyrazila tak silná alergická reakce, že jsem si všechny ty zázračné mastě a séra musely smýt vodou. Celý obličej, krk a dekolt jsem měla samý rudý flek. Naštěstí už byla tma a netroufla jsem si ani do tramvaje, tak jsem se aspoň prošla...

Připojit reakci

Mary Kay

host - xxx.xxx.56.50 (?)
15.11.2008 12:17

Zdravím. Může se stát, že se po prvním setkání s naší péčí objeví negativní reakce.Já ses ní setkala u kamarádky.Ale ještě ten den, jsem věděla řešení a následující ráno, jsem se s ní domluvila na setkání a napravila jsem svou chybu tím, že jsem obměnila přípravky.Po pár minutách, když cítila úlevu, jsme byly obě spokojené.Taktéž se to stávalo, když jsem dělala semániře v restauracích.Přestože jsem žádala nekuřáckou místnost, tak nešlo zabránit proniknutí pachů, protože kouř se loudil k nám, když číšnice procházela tam a zpět.A jsou prostě takoví, kterým stačí málo, aby měli zlou reakci.Od té doby je dělám doma či u zákaznic.Nikdo nejsme neomylný.Věci se musí jen řešit a my kosmetické poradkyně jsme tu od toho, abysme zákazníkům pomáhaly a hledaly příčinu.Nikoli "předvést" tu či onu věc, prodat Vám ji a zmizet i s penězi! Mějte krásný den :-)

Připojit reakci

Mary Kay

17.11.2008 23:42

Kazdy rozumny clovek v dnesni dobe vi, ze alergicke reakce se nesmi podcenovat, tudiz produkty, ktere je vyvolaji nepouzivat, coz nemyslim s ohledem na MK, ale celkove. Takto hazardovat s alergickou rekci ...

Připojit reakci

Mary Kay

crassus (8)
27.1.2007 19:01

dobry den,

je supr ze mate neco co vam pomaha u syna. Zkusila jste nekdy body series G + H kosmetiku  = medovo glycerinova kosmetika , mydlo , krem a sprchovy krem. Sestra ho pouziva pro synovce krery ma atopicky ekzem a tenjak vime neuveritelne svedi! Nic mu na to nepomahalo a mel to do krve rozskrabane. Kopopil jsem mu G+H kosmetiku a ma po problemech. Ma ho ( G+H) neni lek ale prestaho ho to svedet a pokozka v mistech neni sucha a neloupe se a neni tak velky jak byl. Mleko 250ml za 205 kc , sprchovy gel 250 ml 190 kc    a mydlo 250 g za 280kc je tak jemne ze se kraji lehce nozem na male kousky. Moje kamaradka mela problem s opuzenyma trislama sve rocni dcery. myslel jsem ze je to tim ze beha dlouho v mokrych plenach ale pry ji nepomahala ani mast z lekarny kteoru ji predepsala lekarka. Byla dost mrzuta nebot to byl rudy flek ktereho si vsiml snad kazdy ktery tam prisel a ona ji prebalovala. Doporucil jsem ji G+H krem a opruzeniny jsou pryc. Toto bych vam doporucil a mate na to 90 dnu zaruku na vraceni kc.

Připojit reakci

Mary Kay

host - xxx.xxx.18.171 (?)
29.1.2007 14:37

Nemohu se nepřipojit. Když jsem si přečetla předcházející příspěvky. Dovolte mi osobní zkušenost. Před 10 měsíci jsem v den svých 50tých narozenin začala používat kosmetiku Mary Kay. Do té doby bych nevyšla bez nalíčení ani pro noviny do trafiky, protože by mi bylo nepříjemné , jak vypadám. Dnes chodím nenalíčená klidně i  do práce. Pokud použiji řasenku a případně lesk, jsem již nalíčená do společnosti. A je to tím, že má pleť je sice zralá, ale zdravá. Připadám si svěže celý den . Všimli si toho nejen muži, ale i ženy v mém okolí. A to potěší. Ale nejvíc mi dělá dobře, když se ráno a večer při čištění pleti dívám do zrcadla a už se nemusím hrozit. To jak se cítím, je v zrcadle i vidět.

Pán, který ve svých příspěvcích propaguje kosmetiku, kterou zřejmě prodává,možná ani nemá zkušenosti s používáním kosmetiky jiné. Každá společnost má svůj systém péče o klienty. Vzhledem k mé profesní aktivitě jsem byla několikrát kontaktována lidmi pracujícími pro amway, takže mohu srovnávat, alespoň toto. Ale takové sdělení:" Kde je Mary Kay? že není ve výsledcích nezávislého průzkumu mezi 5 hodnocenými..."mi zavání demagogií.

Podle hodnocení jiné nezávislé společnosti hodnotící  výrobky na americkém trhu se Mary Kay umístila na 1. místě v prodeji přípravků péče o pleť a dekorativní kosmetiky. Výzkumy mají svou vypovídající schopnost, ale důležité je, aby se ženy cítily dobře a bylo jim příjemně.Já jsem používala také kosmetiku značek, které jsou uváděny výše, ale až s Mary Kay jsem měla pocit, že se mi pleť zlepšila. Takže skutečně taky nemohu porovnávat, ale výše uvedené "Avon, Oriflame a MK není konkurence" mi z tohoto hlediska připadá zavádějící.

Takže doporučuji, ať každý vyzkouší a pak si vybere to, co mu bude vyhovovat.

Připojit reakci

Mary Kay

host - xxx.xxx.208.174 (?)
29.1.2007 20:34

Deuji za pripojeny nazor,

Rad bych Vas chtel informovat o tom jak MK v USA ziskava svuj obrat. Pokud vite a znate Amway tak uricte vite ze firma nepouziva zadnou reklema v TV, Casopisech ci jine propagace jako jine firmy A, O ci MK.

Take jsem zde psal to jak MK ziskava sve obraty v USA - to je jeden vyznamny prostredek a to je 24 hodinove vysilani na nonstop shop TV programu kde se prodava od kosmetiky po cisitce na podhlahu a jinych prostredku. Jak vite takove to programy jsou lakadlem a jsou cilene zamerene na zeny ktere jsou doma v domacnosti a duchodce. A jak moc dobre vime tak populace v USA je velmi konzumni coz napomaha zvysovat obrat firmam ktere by se jinak na spicku ani nemeli sanci dostat.  Amway takovou to propagaci ci reklamu nebo TV porad nepotrebuje a presto vykazuje takove obraty jake vykazuje a vysledky ve vyzkumu a jinych oborech mluvi za vse. A to nema nic spolecneho zda spolupracuji nebo nespolupracuji s touto firmou. Staci si o ni neco precist. Mimo jine treba to ze se zacal prednaset MLM ( system kterym firma pracuje) na Moskevske universite.

Připojit reakci

Mary Kay

host - xxx.xxx.65.79 (?)
30.1.2007 16:17
Už toho prosím Vás nechte,protože tohle je diskuze o kosmetice MARY KAY a  o lidech kterým vyhovuje. Pokud někomu nevyhovuje tak ať si jde na kosmetiku jinou,ale tím,že se tady budou přežírat lidé,kteří dělají v něčem jiném je ujeté.Je to můj názor... ale prostě mně Mary Kay vyhovuje a proto tady chodím..a nevnucuji nikomu Avon apod.. i když ho sem tam používám!
Připojit reakci

Mary Kay

host - xxx.xxx.13.222 (?)
30.1.2007 20:02

Konečně správná řeč. Tato diskuse je pro lidi, kterým vyhovují výrobky či práce MK a ne pro ty kteří si tu jen porovnávají pro a proti různých značek, to probírejte v jiných diskusích.

Připojit reakci

Mary Kay

host - xxx.xxx.112.193 (?)
4.2.2007 19:11

Ahoj, to jsem ráda, že někdo jasně napsal, o čem tato diskuse má být. Já mám s kosmetikou Mary Kay ty nejlepší zkušenosti. Přiznám se, že když jsem ji chtěla používat, co nejvíce, tak jsem se zaregistrovala a myslela, že budu samospotřebitelka. Prostě si budu kupovat kosmetiku pro sebe za výhodné ceny. Vzhledem k tomu, že mi přípravky moc pomohly upravit mou plet , tak já byla tak nadšená, že jsem o tom všem říkala.  A tak, aniž bych nejdřív zase tak moc chtěla, začaly mít moje známé chuť si kosmetiku vyzkoušet. Pak mě to tak začalo bavit, že jsem po prvních 3 měsících, začala konat již cíleně. V každém případě se nejedná v karieře u Mary Kay o systém letadla. Tento názor mě docela pobavil. Je vidět, že neznalost postupu u Mary Kay, může vést k tomuto názoru. Ale systém je nastaven tak, že každá poradkyně pracuje především pro sebe a každá má možnost, když ¨bude dobrá dostat se na takovou pozici, na jakou se svým úsilím dostane. To znamená, že poradkyně, která se zaregistruje třeba dnes se může během třeba i  krátké doby dostat na nejvyšší pozici, na které je v současné době poradkyně, která je u Mary Kay již téměr deset let.Představuje to pochopitelně spoustu práce.  Ale je to práce. A každá pracovní činnost předpokládá vyvíjet nějakou aktivitu.

Teď jsem psala o systému pro poradkyně, ale k přípravkům ¨musím  ještě dodat, že jsem se za poslední rok setkala díky kosmetice Mary Kay se spoustou žen, ¨které když měly možnost vyzkoušet přípravky, tak byly překvapené a hodně spokojené a měly příjemný pocit.Pochopitelně se mi už stalo, že tatö kosmetika některé ženě nevyhovovala. Ale to bylo v pouze v několika případech.

A tak přeji všem ženám, at si vybírají tu kosmetiku, která pomůže zlepšït jejich pleť a ochránit ji před poškozováním¨. Takže nejen se neustále mazat, ale používat ten správný přípravek, který zabrání zbytëčnému a předčasnému stárnutí pleti. 

Dana

Připojit reakci

Mary Kay

host - xxx.xxx.239.113 (?)
10.2.2007 18:49

Náhodou jsem narazila na tuto diskuzi a jen zírám. To, co předvádí p.Crassus, je názorná ukázka lidí, které dveřmi vyhodíte a vlezou vám zpět oknem. Nedávno jsem hledala kosmetiku, která by mi vyhovovala a zvažovala jsem i možnost vyzkoušet ARTISTRY. Po přečtení příspěvků výše zmiňovaného dealera této kosmetiky jsem ráda, že jsem tak neučinila a určitě ani neučiním. Z této diskuze na mě jednoznačně zapůsobila kultivovanost paní Broumské. Myslím, že dnes už člověk málokdy narazí nalidi, kteří se snaží poradit a nebombardují ostatní svými prázdnohlavými nesmysly. Kosmetiku Mary Kay znám a rozhodně se tato firma nemá zač stydět!

Připojit reakci

Mary Kay

host - xxx.xxx.203.11 (?)
11.2.2007 11:39
Promiňte, ale myslím, že Vaše pře je zbytečná. Dle mého jde v obou případech o kosmetiku spotřební, prodávanou prostřednictvím dealerů nebo chcete-li obchodních zástupců. Je vyloženě na konečném zákazníkovi, uvěří-li veškeré omáčce okolo prodeje a koupí si. Když může mít za mnohem nižší cenu, mnohem vyšší kvalitu. Je to na každém z nás jak se rozhodneme. Nesouhlasím s žádnými produkty prodávané touto formou, pokud žádáte kvalitu, je nejlépe obrátit se na lékárnu, případně Vaši kosmetičku, které důvěřujete.
Připojit reakci

Mary Kay

11.2.2007 18:28
Tak to je s prominutím opravdu jen "dle Vašeho". Zcela evidentně nevíte, o čem píšete. Rozdíl mezi spotřební a pěstící kosmetikou naprosto nespočívá v tom, jakým způsobem se prodává! A pokud se kterákoli kosmetička, nebo majitel(ka) lékárny rozhodne, že nějakou značku bude nabízet, tak ji dostanete i tam! Já osobně si kupuji Mary Kay a to u své kožní lékařky a pochybuji, že by nabízela něco podřadného nebo nekvalitního! A vámi zmiňovaná omáčka mi nikdy nebyla poskytnuta ani v lékárně, ani u kosmetičky. V obou případech jsem byla jen jedna v řadě.
Připojit reakci

Mary Kay

host - xxx.xxx.57.246 (?)
11.2.2007 19:11
Jejda, jejda, doufám, že nejsem tak vlezlá jako prodejce Amway. Hodně mě zklamalo, že i v Amway existují lidé, jako je náš pan C., prošel jste všechna školení nebo školení nejste?
Připojit reakci

Mary Kay

11.2.2007 19:24
Mimochodem, moje současná zákaznice MK byla registrovana v Amway, pak se zúčastnila prvního školení, kde si prý všichni jen tleskali a eustále byli do prsou, že jsou nejlepší a už se tam nikdy neukázala.
Připojit reakci

Mary Kay

13.2.2007 19:40
I kožaři jsou jenom lidi a potřebují vydělávat, takže sorry, ale je to penězích, když to vnutí dermatolog, tak je to asi lepší, co?
Připojit reakci

Mary Kay

18.3.2008 10:21

Ty radíš obrátit se na kosmetičku a nebo lékárnu.Když jsem byla v lékárně tak mi paní prodala krém po kterém jsem se osypala a velice mě svědil celý obličej.Tak co jsem udělala stímto krémem použila jsem ho na nohy a to byl velice drahý, dále radíš ať jdeme ke své kosmetičce a ta moje dělá s kosmetikou Mary Kay a musím říct, že mi velice sedí a také vím od mé kosmetičky, že pokud se stane, že některý krém ženě nesedí tak ho nepoužije na nohy jako já, ale přínese ho zpět a ona jí dá jiný takže nic neztatí ani peníze ani výrobek a ještě ošetření pleti kosmetikou MK má zdarma.

To to je pouze můj názor.Blanka

Připojit reakci

Mary Kay

host - xxx.xxx.224.3 (?)
18.6.2008 9:48

Já osobně kosmetiku v lékárně nekupuji, a většinou tam ani nenarazím na nic, co bych použít chtěla. Vždyť to si můžu rovnou koupit Induloni nebo Niveu v drogerii.

Osobně myslím, že Avon a Oriflame jsou spotřební kosmetika, a jejich dealerky jsou docela vlezlé, toť má zkušenost. navíc to dělá každá druhá a neumí poradit s ničím.

Přístup mé poradkyně MK je úžasný, opravdu poradí, umé tolik fíglů, jak se nalíčit astarat o tělo, pleť, že před ní smekám, a to je to žena, která honí každou korunu, ne někdo, kdo by se živil výhradně tímto způsobem. Nikdy se nevnucuje, opravdu ji spíše kontaktuji sama, když mi něco dojde.

Když se mě ptá, jak jsem spokojená, moje odpověď je taková, že nejsem nespokojená. Protože když se namažu poprvé, podruhé, tak cítíte ten příjemný pocit, hebkou pleť, ale postupem doby a užívání už to nějak nevnímám, ale je to bezproblémové, žádná alergická reakce, splňuje mé očekávání.

Dekorativní kosmetika je super jednoznačně, protože stíny, makeup, pudr, všechno krásně drží, takže je radoswt stím pracovat.Amway používám doma, na nádobí, občas leštěnku, on ten výběr není zase až tak zázračný. Systém práce je opravdu letadlový, a opravdu nechápu, jak se můžou držet na předních příčkách. Ale o to stejně nejde.

Připojit reakci

Mary Kay

host - xxx.xxx.196.190 (?)
18.6.2008 10:54

Nevím, jaký je rozdíl mezi MK a Amway, když obě jsou založeny na stejném principu. MLM-prodej a nahánění lidí(tvoření sítě).

Připojit reakci

Mary Kay

host - xxx.xxx.186.186 (?)
8.3.2009 19:28

Tuto diskuzi jsem si   vyhledala cíleně, jelikož bych chtěla MK vyzkoušet, tak jsem si nejprve chtěla něco přečíst. Myslím, že člověk než něco začně hanit by měl nejprve správně zvolený výrobek pro svůj stav pleti VYZKOUŠET, pak si  udělat názor a je úplně jedno, jakým způsobem se výrobek prodává, důležitý je výsledný efekt. Koupila jsem si řadu od Vichy v lékáreně (noční, denní i oční) za nemalý peníz a bohužel mi to nesedělo, osypala jsem se, ale proto nebudu Vichy odsuzovat, doporučila mi to známá, která Vichy používá a její plet´je viditělně krásnější než předtím.Mám ještě jejich make-up- je skvělý.Závěr- některý z výrobků od MK určitě vyzkouším a uvidím.Verca

Připojit reakci

Mary Kay

host - xxx.xxx.83.151 (?)
8.3.2009 21:30

Ta prodejkyně by vám měla vyzkoušení umožnit, tak se snažte, vyzkoušet co nejvíc, než si to koupíte. a taky držím pěsti, ať narazíte na nějakou normální, ta se kterou jsem se setkala já stála "za to". Na nějaké veřejné akci v supermarketu mě zmalovala jak štětku a když jsem kvičela, že mě to pálí a je nepříjemné, tak začala být dosti nepříjemná, že si vymýšlím, že je to tak úžasná kosmetika, že to není možné. A když jsem si odmítla cokoliv koupit, tak byla ještě nepříjemnější. Takže vám přeji lepší zkušenosti a žádnou alergickou reakci, ti co nepatří do toho malého procenta jako já, jsou s touto kosmetikou velice spokojení. ;o)

Připojit reakci

Mary Kay, Lucíí :)

host - xxx.xxx.216.71 (?)
29.2.2008 13:37

Pokud vím, tak diskuze je od toho, aby se diskutovalo. Tudíž nepěli se jen ódy na danou značku, ale také něco negativního. Ted tím myslím negativní VLASTNÍ zkušenost (a ne čí značka je lepší). Mě osobně nevyhovuje kosmetika od MK, ale nějaké výjimky se najdou :). To je ostatně u každé značky :))

Připojit reakci

Mary Kay

host - xxx.xxx.234.4 (?)
12.6.2008 8:52

Škoda, že vám někdo doopravdy neřekne co ten krém obsahuje: o(()většinou tato účinost v léčbě je podáním hormonálních krémů

Připojit reakci

Mary Kay

host - xxx.xxx.17.181 (?)
7.5.2007 19:25

Nechápu od koho jste měla před tak dlouhou dobou kosmetiku Artistry, protože pokud dobře počítám tak jste ji musela používat před více jak 8 lety a to tady na trhu ještě nebyla - já si myslím, že si každá žena najde tu svou kosmetiku - tak jako já mám Artistry tak jiná má prostě jinou - ale tato paní evidentně lže.

Připojit reakci

Mary Kay

host - xxx.xxx.213.3 (?)
9.6.2012 13:41

Souhlasím. Balamutili mě do Amway, ale naštěstí jsem včas prohlédla, že to není nic,,poctivého". Oni prodávají emoce... snaží se člověka ponořit do představ báječného života a doufají, že podepíše smlouvu, protože každý chce být šťastný... Konec konců jsou to právě emoce, které prodávají, ale když jsem byla na jedné velké sešlosti (kde jsem za jejich reklamu o tom jakej mají barák atd. zaplatila 400 Kč) viděl jsem, že je to doslova vymývání mozků... přišlo mi, že tam mluví totální maniaci. Atristry mi dali k vyzkoušení. Mám také problémy s aknozní pletí. Kosmetiku jsem zkoušela 3 dny a pleť nemohla dýchat, ta kosmetika mi jí udělala jak z gumy a po celém obličeji se mi udělaly velké hluboké boláky jeden vedle druhého, hrozně bolavé a nechtělo se mi vůbec z bytu pochopitelně... Slečna vše hodila na mě, že je kosmetika kdo ví jak báječná a že mně se tělo čistí zevnitř díky té kosmetice a že by to trvalo rok, než by se mi orgány vyčistily skrz tu pleť. No blbce jsem ze sebe dělat nenechala a doteď nechápu, kde v sobě ta slečna vzala tolik drzosti.
S MK zatím velké zkušenosti nemám. Mám sypký pudr, který je opravdu báječný a lepší jsem neměla (ikdyž je to drahá sranda to ano) Vyzkoušela jsem lesk, který byl podle mě také báječný (po všem mám suchou pusu, po tomto ne) a dnes jsem dostala nějaké vzorečky pleťové kosmetiky, tak jsem moc zvědavá :-)
Artistry je však hrůza, to už by bylo vážně aspoň 1000xlepší clen and cler.

Připojit reakci

Mary Kay

host - xxx.xxx.164.163 (?)
12.2.2007 16:34
další blbost, v Americe se MK v žádném případě neprodává v televizi!!! zjistěte si fakta než budete očerňovat jiné společnosti! fakt zírám, takové argumenty nemají žádnou hodnotu...
Připojit reakci

Mary Kay

12.2.2007 17:03
že nemá Amway žádný startovací kufr? co lžeš??? Já byla na tom úžasném školení od Amway - ta úroveň opravdu stojí za to - startovací kufr za 6 a 10 tisíc asi neexistuje, že jo??? Koukám, že je jednoduší postavit své "argumenty" na lži než být objektivní... Artistry nepoužívám, tudíž si nedovolím kritizovat, tys Mary nejspíš taky nikdy nevyzkoušel, ale ani si jí neviděl v Americe prodávat v Teleshopingu - aspoň se to nauč psát, ty vizážisto jeden nejchytřejší :-))) to běháš po všech diskuzích o jiných kosmetikách a masíruješ??? věřím, že jo - a co? žere ti to někdo??? pomáhají ti v tom tvý imaginární přátelé, které přispívají pod anonymními nicky? jak zvláštní, že papouškují pak to samé, co ty píšeš... ufff, hrůza blesky, pod moji úroveň... sorry, ale i kdyby dřív jo, tak teď nemám chuť mít s Amway cokoliv společného, za což vděčím TOBĚ - díky :-)))
Připojit reakci

Mary Kay Niki

host - xxx.xxx.114.199 (?)
15.2.2007 14:59
 No teda to byl mazec :))
Připojit reakci

Mary Kay

host - xxx.xxx.239.210 (?)
21.10.2009 14:40

Dobrý den,
opravdu mě fascinuje, jak tady na sebe a své firmy lidi hází špínu. Já používám něco od MARY KAY (masku, tvářenku, sypký pudr, řadu Saténové ruce) něco od AVONU (skoro všechno) a něco od ORIFLAME (tuhá mýdlíčka a dětskou řadu) a nikdy, opakuji NIKDY jsem neměla s žádným jejich výrobkem sebemenší problém a nikdy ani nikdo z mého poměrně širokého okruhu příbuzných a známých. Dále používám výrobky do domácnosti české firmy DEDRA (prací prášky, aviváže, čistič kuchyní s vůní jahůdek a já nevím co ještě) a místo do lékárny si nechávám dodávat přípravky od JUSTU (bez jejich Guayany nevycházím z domu a jakmile začne podzim užíváme celá rodina Echinaceu a další výrobky) a jelikož ráda peču, vařím a smažím v mé kuchyni byste našli poměrně hodně výrobků firmy TUPERWARE. Nejsem prodejkyní ani jedné značky. Je mi srdečně jedno, kolik z toho mají lidé, kteří mi výše zmíněné produkty dodávají. Jsem natolik inteligentní, že si myslím, že dokážu poznat, co je dobré a co ne. Nikdy mi nikdo nic nenutil a vždycky jsem si mohla všechno vyzkoušet, v případě nespokojenosti vrátit. To se mi stalo 2x. Jednou jsem netrefila barvu očních stínů a jednou mi netěsnila sportovní láhev. Problém byl okamžitě vyřešen. „Všichni mí prodejci“ jsou vysokoškolsky vzdělaní lidé, kteří na mě mají vždy čas, výrobky mi dodají až domů, vždy předvedou novinky, vždy pro mě mají dárek a nijak zvlášť nespěchají s placením. Nikdo to nemá jako hlavní živnost, všichni si tak přivydělávají ke svým platům. Od žádného z nich jsem nikdy neslyšela ani křivé slovo na konkurenční firmu. Naopak, vždycky mi řeknou, když si myslí, že něco není až tak dobré nebo to bude za měsíc levnější. Takže, vážení, používejte vlastní hlavu, nedejte na to, co říká někdo druhý. Máte snad vlastní mozek, ne? A svoje mindráky si nechejte pro sebe. Zkuste být ve svých životech pozitivnější, hned se vám bude žít lépe a radostněji :o). A ty věčné nářky, že je to všechno drahé si taky nechejte pro sebe. Jestli vám připadá, že máte málo peněz, tak s tím něco dělejte. Třeba zkuste prodávat některý z výše uvedených výrobků. Peníze vám samy do klína nespadnou. A každá kačka dobrá, ne? Markéta K.

Připojit reakci

Mary Kay

host - xxx.xxx.4.218 (?)
20.4.2010 9:54

Souhlasim, tahle pani ma uplnou pravdu. Takze preju vsem hezkdy den.

Připojit reakci

Mary Kay

host - xxx.xxx.139.217 (?)
7.3.2007 20:25
Tak stímto názorem souhlasím. Také jsem prodávala MK a zkušenost stejná. Asi 6 produktů  dobrých, ale srovnatelných s čímkoliv a to ostatní podprůměr za nehorázné ceny. Opustila jsem prodej i produkty a velice rychle nahradila jinými  prodeji za třetinové ceny. Pokud produkty jdou nahradit tak snadno tak MK není žádný zázrak. Mimochodem mám celkem citlivou a problematickou pleť, takže nemohu nahrazovat čímkoliv a mě se to povedlo.
Připojit reakci

Mary Kay

15.8.2007 14:05
Ahojky

Tak konečně někdo normální. Můžu jenom potrvdit jedným slovem vyžírání peněz a nervy na pochodu.
Připojit reakci

Mary Kay

host - xxx.xxx.42.94 (?)
17.5.2007 12:02
Kterých 6 produktů ti přišlo dobrých?
Připojit reakci

Mary Kay

host - xxx.xxx.118.241 (?)
25.3.2007 16:31
K příspěvku ze 7.3.2007 ve 20:25. Mohu se zeptat, přípravky jaké firmy jste začala používat, na citlivou a problematickou pleť, po přípravcích MK? Mám podobný problém s pletí, uvažovala jsem o MK, ale přípravky se mi zdají být dost drahé !!
Díky za odpověď,
007

Připojit reakci

Mary Kay

host - xxx.xxx.198.56 (?)
12.10.2007 11:16
Chtěla bych Vám říct, že v Mary Kay nikdo nikoho nenutí, aby tuto práci nabízel i jným ženám. Můžete si prostě jen sehnat několik žen, kterým budete kosmetiku prodávat a tím skončit. V Mary Kay Vás rozhodně nikdo k ničemu nenutí. Všchno záleží jen na Vás. Dokonce nemusíte dávat ani žádné pravidelné objednávky..
Připojit reakci

LR x MK x Avon x Oriflame

kopretink-a (8) - xxx.xxx.150.1 (?)
18.10.2008 23:41

Lidi, prosím vás, můžete mi říct jaký máte názor na kosmetiku LR???

Připojit reakci

LR x MK x Avon x Oriflame

host - xxx.xxx.61.165 (?)
23.10.2008 19:08

pominu-li cenu, tak ta kosmetika je průměr, s MK se vůbec nemůže rovnat, i Oriflame je v mnoha výrobcích lepší

pokud vezmu v potaz cenu, tak ta vůbec neodpovídá nízké kvalitě této kosmetiky

Připojit reakci

Mary Kay

12.2.2007 16:33
Teda sorry, ale proč všichni z Amway argumentují jedním a tím samým? tedy pěti nejprodávanějšími společnostmi??? už jste viděli, aby jakákoliv společnost na přímém prodeji zmiňovala jinou společnost přímého prodeje? Fakta jsou taková, že MK je kosmetika, která byla v loňském roce nejprodávanější kosmetikou v Americe v oblasti péče o pleť a dekorativy... stejně tak, jako i 12x v posledních 13ti letech...
Připojit reakci

Mary Kay

host - xxx.xxx.231.1 (?)
14.2.2007 17:02

Vidím to asi tak: musíte si koupit základní výbavu za 4.000,- a pak už je to hon na čarodějnice.Pořád jenom schánět novou a novou klientelu, aby jste získali nějaký poťapaný body.Když jsem náhodně zaslechle rozhovor dvou dam jak se o této kosmetice bavily v dopravním prostředku stylem, jak je pořád telefonem otravují dilerky, tak že ho musejí i vypínat měla jsem sto chutí se do diskuze zapojit.....Kvalita je naprosto průněrná nic světoborného!!!!!

Lidi probuď te se je to opravdu letadlo!

Katka

Připojit reakci

Mary Kay

15.2.2007 11:46
Konečně někdo, kdo má ROZUMNÝ názor, ale katko tady to nikomu nevymluvíš:(( Kristýna*
Připojit reakci

Mary Kay

host - xxx.xxx.85.207 (?)
20.5.2007 23:32
Já pracuju pro Mary už víc jak rok a vedu si výborně, jistě musíte do začátku zainvestovat, ale vše se vám vrátí a tak je to snad všude, ne? zajímalo by mě, jak pracujou jiný irmy? Katalogem, jak si vůbec někdo může koupit něco z katalogu? u Mary máte možnost si to nejdřív vyzkoušet, zcela zdarma...Všechny mé zákaznice jsou naprosto spokojené. jak sháníte lidi vy? Já s tím nemám nejmenší problém a rozhodně se nikde nevnucuju. Moje ředitelka je 21 letá holka, patří do nejlepší patnáctky ředitelek u nás a na Slovensku a vše jen její vlastní snahou a chutí něco dokázat.
bmarketa@email.cz
Připojit reakci

Mary Kay

15.2.2007 14:37
Milá Krystýno (host 203.11), Katka opravdu rozumný názor má, ale nejsem si jistá, jestli jsi jej správně pochopila. Já bych se ale ráda vyjádřila k Tvému názoru - "I kožaři jsou jen lidi a potřebují vydělat peníze a když mi něco vnutí oni, je to asi lepší,co?" Nemyslíš si, že snad všichni, kteří pracují, pracují pro to, aby vydělali peníze? Nebo Ty snad pracuješ za něco jiného? Já si celkem zakládám na vlastním názoru a na tom, že si nic nenechávám vnutit a rozhoduji se podle vlastního uvážení. A podle Tebe, když mi něco vnutí Tvoje upřednostňovaná lékárnice, nebo kosmetička, je to něco jiného? Taky chce moje peníze. Podle Tvých dosavadních příspěvků usuzuji, že jsi s největší pravděpodobností kosmetička - ty mají povětšinu tyto názory. Ale já osobně v tomto směru důvěřuji raději někomu, kdo má přes kůži vysokoškolské vzdělání (což moje doktorka má) - než nějakým povětšiniu rychlevykvaseným "kosmetičkám", které mají pocit, že jsou ty nejmoudřejší. Takže závěrem - všem jde o peníze - na zákazníkovi záleží, komu je s důvěrou vyplatí.
Připojit reakci

Mary Kay Niki

host - xxx.xxx.114.199 (?)
15.2.2007 15:06
 Zajimalo by me slecny proc byste tu kosmetiku chtely nekomu vymlouvat ? Nechte lidi,které to bavi at takto pracuji,prijdete si tam na luxusni penize,dovolene,odmeny a jeste je to bavi,ma otazka zni: Co zenam,ktere v teto kosmetice chybi?? Maji uznani,karieru,penize,uzasne vztahy mezi zenami v Mary,zkusenosti a vybornou skolu v podnikani. Tothle vše v zadne jine firme v hromade nenajdete. A pokud ano,tak to delejte,ale nesnazte se tyto zeny hodit do pytle dealerek,to neni fer
Připojit reakci

Mary Kay

22.11.2008 17:24

myslim, ze zrovna ty lekarnice maji dost drsnou skolu co do vedomosti - stejne jako kozni a opravdu budu radeji verit jim, nez nekomu kdo mou duveru nevyvraci ani vlastnim nazorem jen radoby zironizovanim.

Připojit reakci

Mary Kay

15.2.2007 15:42
Milý anonyme,
   já se narozdíl od Tebe představím a za svým si také budu stát! Co se týče dermatologů, mě samotné byly nabídnuty přípravky prodejné přes dealery, protože paní dermatoložka byla jejich zástupcem. Sama říkala, že má výhodný rabat, tak proč by nabízela něco jiného a kšeft přenechala lékárnám popř, někomu jinému. Volná citace jejích slov.
   A nevím proč mluvíš o rychlokvašných kosmetičkách???? Jsem jedna z těch, která je kritizuje a hned se na mě snese kritika o tom jak studované kosmetičky jsou špatné, nic neumí, v salonech jim řve rádio a pod., jen těm rekvalifikovaným jde vše od ruky a rozumí své práci nejlépe. Pokud Tě nejakým způsobem uklidním ve vášni, tak z kosmetiky jsem maturant a jinak také  již VŠ, spokojenost anonyme???
Připojit reakci

Mary Kay

17.2.2007 18:32

Milá maturovaná kosmetičko,

celou dobu jsi posílala příspěvky jako většina jiných pod označením host. Pak jsi se náhodou podepsala a už je z Tebe kritik jiných "hostů"?

Jinak - ze stylizace Tvého posledního příspěvku bych usuzovala, že máš vzdělání základní. Proboha, než ten blábol odešleš, tak si to ještě přečti. Nemá to hlavu ani patu. Já evidentně zchladit hlavu nemusím. Tak se uklidni i Ty. Měj hezký večer. Iveta

Připojit reakci

Mary Kay

host - xxx.xxx.72.232 (?)
17.2.2007 20:43
co tímhle hádáním chcete vyřešit? :-)
Připojit reakci

Mary Kay

18.2.2007 10:42
Opravdu nic tím nevyřešíme!!!
Nemůžu za to, že se někdo chce hádat a najde si důvod napadat druhé. Co se týče podpisů, někde se zkrátka podepíšu jinde ne. Pokud odpovídám obecně nevidím důvod, pokud konkrétně, tak proč bych nepřidala jméno. Kdybych chtěla být jen v anonymitě nepodepíšu se nikde. Nikomu své názory nevnucuju a také s nimi nemusí každý souhlasit. S tímto také souvisí i negativní reakce což je dle mého v pořádku, protože o tom jsou snad dialogy, né jen v tupém odsouhlasení.
Slečna je zřejmě trošku zakomplexovaná a potřebuje si na někom toto vylít. Prosím, i na to má právo. Je to bohužel smutná skutečnost diskuzních fór, kdy se najdou takoví jedinci. Mé kolegyně i já, si u nás v salonu za tímto stojíme!
Připojit reakci

Mary Kay

19.2.2007 9:59

Opravdu se tímto nedá nic vyřešit a je to nesmyslné. Po přečtení Kristýnina příspěvku jen kroutím hlavou a celou věc bych ráda uzavřela tímto:

Já rozhodně nemám v úmyslu se s někým hádat a už vůbec ne s někým, kdo mění názory podle toho, jak se mu to hodí. Když se nepodepíše Kristýna, je to její volba. Když se nepodepíše někdo, kdo zrovna nesdílí její názory, nazve jej anonymem!

Celá tahle diskuze byla založena na dotazu, jak jsou ženy spokojeny s přípravky Mary Kay. A pokud někdo napíše, že s nějakým přípravkem spokojený není, je to regulerní a věcný příspěvek do diskuze. Ale pokud někdo napadá něčí práci, je to uhozenost - viz příspěvek z 11.2. Proč by se měl povyšovat někdo, kdo druhým mačká uhry nad někým, kdo poskytuje odborné poradenství a dělá to dobře! Vzhledem ke svému věku mám za sebou i období používání kosmetiky doporučované kosmetičkou a rozhodně jsem neměla pleť v tak dobré formě, jako mám teď, kdy mi přípravky doporučuje poradkyně Mary Kay. Tím navazuji i na "zakomplexovanou slečnu" - jsem již opravdu dlouholetou paní a ke komplexům v tomto směru rozhodně nemám důvod.

Takže závěrem pro Kristýnu - dřív, než někoho nazveš zakomplexovanou slečnou a než začneš psát o vnucování názorů, pročti si své příspěvky. Iveta

Připojit reakci

Mary Kay

host - xxx.xxx.73.227 (?)
4.3.2007 10:25

Ahoj. Můj názor na tuhle diskuzi je tenhle - všude narazíte na milé lidi a ve stejné společnosti na někoho, koho označíte za hloupého, nebo špatného. Já osobně mám kamarádky v Avonu, MK, i Artistry. Od každé beru to co mi sedí. Náramně si rozumíme a tak vím, že každá se potýká s tím, že v té její společnosti je někdo kdo jim prostě nesedí. Je to prostě všechno o lidech.

A tak Vám všem přeju - těm, kteří jsou dealery některé kosmetiky, hodně příjemných klientek a pohodu při práci a - těm, kteří jsou klienty hodně spokojenosti s přípravky, které si jednoduše vyberete a budou Vám sedět.

Připojit reakci

Mary Kay

host - xxx.xxx.249.189 (?)
5.3.2007 19:05

Se zájmem jsem se začetla do diskuse o kosmetice Mary Kay ,protože jsem ji sama začala nedávno používat a doufala,že se o ní něco dozvím.Místo toho jsem se  bavila tím jak se dvě dotyčné dohadují.Měla jsem za to,že diskuse slouží k tomu ,aby se člověk dozvěděl něco k danému tématu ,a ne aby četl jak se dvě dohadují ,doslova jak nějaké babky na trhu.Děkuji za zpestření dnešního večera.Zjišťuji,že diskusní fóra  nejsou moc poučné zato zábavné.

Připojit reakci

Mary Kay

host - xxx.xxx.102.47 (?)
13.9.2008 18:32

No já si myslím že klasické letadlo to není ale určitě se neobejdete bez nahánění a přemlouvání lidí aby si něco koupili Dana

Připojit reakci

Mary Kay

21.5.2007 0:36
Mary Kay nemá za potřebí vnucovat se lidem na diskuzích na internetu, protože je skutečně kvaliní (jsem poradkyní a sama jsem s ní max spokojená).

Je vidět jak ta vaše kosmetika asi funguje, když se musíte vnucovat.Tohle se u Mary nikdy stát nemůže. Máte vůbec nějaká pravidla? Co by tomu asi říkal váš ředitel, co? Určitě by vám nepřidal, jen si přečtěte kolik lidí jste tak šíleně otrávil a urazil... A to není vizitka jen vaše, ale především firmy...
Připojit reakci

Mary Kay

host - xxx.xxx.64.230 (?)
4.2.2011 1:55

Amway - to mluví samo za sebe. Každý nechť si udělá obrázek sám. Záleží na dealerech. Velká část z nich se řídí heslem: Kdo není s nimi, je proti nim, kdo nechce zbohatnout, je trotl... Oni vědí jak na to, vždyť oni mají svého Ronaldinha!!!. A jsou i horší. Lepší také, samozřejmě. Práce pro Amway je taky práce. A může být i velmi dobře placená, ovšem to vyžaduje opravdu hodně dřiny - a mnohdy opravdu hodně podnikatelského ducha... Jen chci varovat, na co všechno můžete při svých objevných cestách světem (nejen) kosmetiky narazit.

Připojit reakci

Mary Kay

15.8.2007 14:01
Ahojky Silvy

To co tu píšeš je a neni pravda. Je pravda, že kosmetika je to kvalitní a stou poradkyní si na omylu. Jak sem psala dělal jsem u MARY KAY před 3 rokama amůžu říct do kosmetické poradkyně je to velice daleko a to opravdu. Jo poradíš a první si ty dotyčné zakaznice můsíš sehnat sama. Takže jak sem psala chodíš po ulici a vyptaváš se kdo by se nechtěl zadarmo nalíčit v kos. salonu.  A abys stoho něco měla tak jim vnutíš nějaký přípravek. A tomu se říká pry KOSMETICKÁ PORADKYNĚ. Jsem opravdu ráda, že jsem zavčasu toho nechala.
Připojit reakci

Mary Kay

Silvie J. (6)
15.8.2007 21:11
To s tebou souhlasím. Mi taky vadí chodit po ulicích a takhle shánět zákaznice a proto to ani nedělám. Když si umíš sehnat zákaznice nějakým jiným způsobem. Já už ze začátku dělám semináře jen na doporučení. Na tzv. anketu, by mě nikdo nepřemluvil, užila jsem si toho dost v Avonu, když jsem byla koordinátorkou. Taky jsem od tamtud rychle utekla. Zatím mi to v MK vyhovuje, ale stát se může vše a budu mít na to stejný názor jako ty. Můžu se tě zeptat v jakém městě jsi byla tou kosmetickou poradkyní???
Připojit reakci

Mary Kay

18.3.2008 10:33

Vážená slečno nebo paní,

nevím, kde jsi pracovala, ve kterém městě, ale u nás v Ostravě máme školící středisko, kde se každé pondělí scházíme a kde nás vyučují co a jak použít, jaké jsou typy pleti, jaký make- up použít na jakou pleť a mnoho dalšího.Já jsem moc spokojena a co vím a umím já tak mnohdy nezná ani moje kamarádka, která je kosmetičkou.Vyučují nás profesionální vizážistky, které 6-tým rokem líčí MISS Českou a Slovenskou republiku.Je mi líto, že jsi přestala pracovat.Já se tím živím a jsem moc spokojena.Blanka

Připojit reakci

Mary Kay

host - xxx.xxx.102.47 (?)
13.9.2008 18:23

No nezlobte se já dělám Oriflame a cenové se to nedá srovnat. Jsem s tou značkou velice spokojena a s Mary Kay jsem se setkala jednou a to se na mně nezlobte i když je to určitě kvalitní kosmetika tak na ni musíte mít peníze je hodně drahá a když máte 2 děti na škole máte menší příjem tak i kdyby byla zlatá tak si ji koupit nemůžete. Dana

Připojit reakci

Mary Kay

host - xxx.xxx.34.43 (?)
5.5.2007 23:40

Dobrý den, pracovala jsem léta pro Avon. Byla jsem členka TOP Clubu, diamantová (avonky budou vědět). Chtěla jsem zákaznicím kvalitně poradit a tak jsem si udělala kurzy vizážistiky a barvové typologie. Po letech jsem cítila, že mi Avon nestačí a že chci jít dál. Dostala jsem se na místo dermokosmetické poradkyně v lékárně, pro značky Vichy, La Roche Posay, Avéne, Bioderma a pod. Super! Byla jsem nadšená, školení jsem hltala a informace předávala zákaznicím. Po čase mi začalo vadit, že ačkoli obrat za mé přítomnosti vzrostl, na mém platu se to nijak neprojevilo. A tak jsem začala hledat na trhu kosmetiku, která by byla kvalitní, za kterou bych se nemusela stydět a u které bych si vydělala. Bez předsudků jsem navštívila setkání různých kosmetických společností přímého prodeje. Nechci žádnou kritizovat, ale ani jedna mě nechytla za srdce, až ... Až jsem potkala bývalou kolegyni z Avonu a ta mi nadšeně představila Mary Kay. Nebyla to sice láska na první pohled, jako u ní, ale začaly jsme se s Mary Kay oťukávat. Postupně jsem poznávala produkty, kolegyně i zaměstnance firmy. Nic takového jsem do dnešního dne nepoznala! A to mi není dvacet, mám za sebou různé pracovní zkušenosti. Dnes jsem nadšenou kosmetickou poradkyní. Využívám všech svých dosavadních zkušeností z oblasti kosmetiky. A věřte mi, že nejde jen o prodej. Je v tom i kus psychologie. Ženy si potřebují i popovídat a v kosmetice, kterou budou doma používat, se bude odrážet i obraz poradkyně a její přístup. Firma  Mary Kay si zachovává úroveň svých poradkyň, jak vzděláváním, tak i vystupováním a vzhledem. Rosana

Připojit reakci

Mary Kay

host - xxx.xxx.184.181 (?)
7.4.2007 10:43

Moje zkusenost s MK konkretne s Time wise je spatna, jelikoz jsem se po ni opakovane osypala, takze tyto pripravky nemohu pouzivat - reakce vzdy stejna. Jedna se o pripravek 3v1 a hydratacni krem. Stiny maji dobre.

Připojit reakci

Mary Kay

host - xxx.xxx.102.135 (?)
31.3.2009 12:14

Ahoj Silvie.Jsem ráda, že ti kosmetika MK vyhovuje, já sama ji taky používám a protože pracuji jako nehtová designérka a vizážistka a od léta bych chtěla pracovat i jako kosmetička, tak bych se tě chtěla zeptat, jestli to není moc drahé, používat kosmetiku MK přímo při práci jako kosmetička.Taky jsem přemýšlela, že bych to dělala MK.Díky moc za odpověd´,s pozdravem Romana

Připojit reakci

Mary Kay - make up

host - xxx.xxx.44.217 (?)
9.3.2007 17:37
Zdravím a rovnou přejdu k dotázku - máte někdo zkušenosti s MK Full-coverage foundation? potřebuju sjednotit barvu pleti a zakrýt akné, mohlo by to být to pravé?
Připojit reakci

Mary Kay - make up

host - xxx.xxx.119.58 (?)
9.3.2007 18:21

dobrý den,

nejdrive je nutne zacit lecit akne. Na to je urcite hodne pripravku, velmi dobra je kryci tycinka od artistry.Je to jemny lecivy gel, ktery se nanasi vzdy kdyz vam nekde neco vyrasi.Neduh nema sanci cervenat a do druheho dne neni ani pamatky. Sam ji pouzivam kdyz nejaky neduh vyleze. Dale je dobra nova rada krycich sjednocujich make up ktere jsou v 9 barvach. jsou cenove velmi prijatelne, maji dobry vliv na plet, nezanasi pory netvori a barva pleti je sjednocena a ucinky make up pretrvavaji pres 10 h. Jejich slozeni je patentovane. cena velmi dostupna , dlouho vydrzi. ceny se ophybuji kolem 600 - 700kc vydrz pro svoji roztiratelnost a kryci schopnost pul roku.

Připojit reakci

Mary Kay - make up

10.3.2007 22:39
Ahojky, make-up MK si vyber především podle typu pleti - na suchou či smíšenou až mastnou pleť. Make-upy jsou úžasně roztíratelné a sjednotí pleť. Co se týče akné, z MK bych ti doporučovala masku přímo na akné, která se aplikuje pouze lokálně - je to maska č.3 + tonikum č.3, aplikuje se taktéž lokálně.
Připojit reakci

Mary Kay

host - xxx.xxx.178.147 (?)
20.3.2007 10:26

Mary Kay je opravdu skvělá kosmetika. Artistry jsem používala taky a nebyla vůbec špatná. Systém a obchodní struktura víceúrovňového marketingu jsou z mého pohledu opravdu dobře vypracované. Vyučují se na VŠE v Praze. Amway má skvělé výrobky, od vitamínů až pro prášky na praní. Vždycky je to jenom o lidech ...a jejich postoji..

Připojit reakci

Mary Kay

host - xxx.xxx.209.25 (?)
21.3.2007 21:16
konečně někdo kdo o artistry něco ví a o systemu.
Připojit reakci

Mary Kay

host - xxx.xxx.216.136 (?)
25.3.2007 18:59
Já sem artistry vyzkoušela kvůli úpornému akné, lesku a velmi přecitlivělé i olupující se pleti, řada na akné pro mě byla moc drastická,tak mi půjčili řadu na citlivou plet a po 2 dnech sem měla plet po celém obličeji suchou a jakoby gumovou:( a lezlo mi plno velikých bedarů, nechci to hanit, ale mně to nesedlo vůůůůbec :(((((( Mám prostě divnou plet. Nyní uvažuju o mary kay,ale bojím se, že další naděje upadne:(((
Připojit reakci

Mary Kay

26.3.2007 22:13
ano to je logicke nebot se plet zacala cistit, ale to je reakce na kazdou kvalitni kosmetiku. Cilem kosmetiky a to kazde je plet vycistit a pokud se cisti tak vse leze ven. ano a gumova nevim co si pod tim predstavit ale pak je dulezite pouzit krem nebot kazde tonikum ma tendenci plet vypinat a stahovat. je nutne mit poradneho poradce ktery poradi a ne jen proda.
Připojit reakci

Mary Kay

28.3.2007 17:18
artistry je kosmetika hluboko cistici neni to kosmetika, je to kosmetika ktera dela co ma to znemena cisti a co je v pleti musi ven. uplne bezna reakce na kvalitni kosmetiku
Připojit reakci

Mary Kay

host - xxx.xxx.4.54 (?)
28.3.2007 1:24

Ahoj,

připojuji radu k příspěvku z 25.3. z 18:59. Jak dlouho jste kosmetiku Artistry používala? Bylo vám sděleno správné použití přípravků? Pokud byste chtěla kosmetiku MK vyzkoušet, máte možnost se zúčastnit zhruba 60-ti minutového sezení s kosmetickou poradkyní, která se vám bude věnovat a na základě vašich problémů vám doporučí přípravky vhodné přímo pro vaši pleť, které budou řešit vaše problémy. Pokud se po zakoupení přípravků ukáže, že jste na přípravky alergická nebo že vám přípravky nesedí a naopak vaší pleti uškodí, péči je možno vyměnit a nebo vám vrátit peníze, které jste za péči zaplatila. Každopádně já sama mám několik zákaznic, které se s akné potýkali a jejich pleť se krásně hojí. Ovšem je to samozřejmě běh na dlouhou trať. Důležité je, aby s vámi byla kosmetická poradkyně MK v kontaktu a pravidelně vaši pleť kontrolovala.

Monika Žebráková

Připojit reakci

Mary Kay

28.3.2007 17:20
za to kosmetika Artistry nemuze naopak kosmetika delala co mela, ale pani nevydrzela a dela to hodne lidi a ne jen u teto kosmetiky. Kazde leceni akne je takove ze se zhorsi nebot vytahuje z pleti veskery bordel ktery tam je. a artistry lze vratit spotrebovane ze 3/4 do tri mesicu.
Připojit reakci

Mary Kay

29.3.2007 10:50
Kde jste přišli nato, že je ošetření Mary Kay nebo Artistry léčbou????
Připojit reakci

Mary Kay

host - xxx.xxx.176.235 (?)
29.3.2007 15:00
Super. Chtěla jsem se dovědět něco o kosmetice mary Kay, stejně jako slečna z příspěvku ze 4.12.,tuším, a jsem svědkem nějaké nesmyslné a nekonečné pře...:-) nezáleží přece na tom, jak dlouho firma funguje, jaký má obrat, propagaci, nebo kolik stojí kufřík pro dealera, proboha!!! zajímá mě testování na zvířatech, složení-na některé jsem alergická- atd.  měla jsem korektor v tubě od Mary kay a vydržel skoro rok, používala jsem ho denně, stačilo maličko. Ani nevím, kolik stojí, dostala jsem ho, ale měl nejvyšší krycí schopnost ze všech , které jsem kdy použila. mám problem. pleť a  používám kosmetiku Avene...hezký den. Eva
Připojit reakci

Mary Kay

host - xxx.xxx.4.54 (?)
3.4.2007 11:37

Mary Kay je řazena mezi kosmetiku pěstící, tudíž dokáže pomoci poníčené a špatně opečované pleti a dalším problémům, se kterými se ženy potýkají (rozšířené póry, pigmentové skvrny, mastný vzhled pleti, krupička, ....).

Co se týče testování na zvířatech, tak Mary Kay na zvířatech netestuje a dokonce je jedna z mála společností, která se zavázala, že na zvířatech také nikdy v budoucnu testovat nebude. Před tím, než přípravky vyzkoušíte, tak by se vás měla poradkyně zeptat, na co jsme alergická a vyjmenuje složení přípravků (hlavní účinné složky), abyste měla jistotu, že vám přípravek neublíží a neobsahuje látky, na které byste mohla mít alergickou reakci. Ale není nic prokazatelnějšího, než když přípravek vyzkoušíte. Tato zkouška by se měla dělat nejprve na předloktí a pak, pokud se neobjeví reakce, tak na obličeji samotném. Reakce lidského organismu na alergeny se v průběhu života mění a není vyloučeno, že pokud na některé složky nejte alergická teď, že na ně nemůžete být alergická třeba za 5 let.

Všechny přípravky MK jsou vyráběny tak, aby vyhovovali i té nejcitlivější pleti.

Monika Ž.

Připojit reakci

Crrasus

host - xxx.xxx.193.138 (?)
16.4.2007 14:35

Ahoj všichni,

úplnou náhodou jsem zabrousila na Vaši diskuzi. Nechci se bavit ani o MK ani o jiných kosmetikách. POuze Vám trochu přiblížím Crasseuse. Chodím na diskuze na dama.cz. Dlouho tam byla pohoda, holky si vyměňovaly zkušenosti s různýma kosmetikama, vždycky to bylo v klídku. Pak se objevil Crassus. První nám všem nabízel Amway. Bohužel se vůbec nechytal. Posléze se jeho chování zvrhlo na urážení, ponižování a nadávky. Docela by mě zajímalo, co by tomu řeklo vedení jeho firmy. Běžně nás tam nazývá slepicemi, debilkama apod. protože nechápeme, jak je Artistry dobrá kosmetika. MOžná je, já ji osobně neznám, ale díky Crraseusovi si ji nikdy neobjednám. Vyhodíte ho slušně, neslušně, pošlete ho někam a on stejně přileze znovu. Na hodně diskuzích mu zakázali vstup a v současné době jednáme se správcem, aby mu zabránil přístupu úplně.

Mějte se krásně, užívejte si jara, používejte kosmetiku, kterou máte rádi, ať už je to Mary kay nebo Indulona a nenechte se tímhle hovadem otrávit.

Lucie

Připojit reakci

MK

host - xxx.xxx.231.114 (?)
14.5.2007 19:14
Ahoj, jen  náhodou jsem narazila na tuto diskuzi ohledně Mary Kay a chci jen doplnit, že souhlasím s paní Silvií, která trpí atopickým ekzémem, že MK je báječná i na velmi citlivou nebo obdobně nemocnou pleť. Sama jsem atopička a těžce alergická na kosmetiku vč té tělové. Navíc trpí přesycháním kůže a je problém najít př. krém nebo tělové mléko, které by mě nedráždilo. Pokud se něco takového kdy povedlo, vydržela moje kůže bez alergické reakce max 2 měsíce. MK používám již přes 2 roky a nejen, že jsem bez alergické reakce jak na těle tak na obličeji, ale výrazně jsem omezila nutnost používání hojících mastí i obsahujících kortikoidy a navíc mám pleť tak přirozeně hladkou, že si toho všímají i lidé a mnohokrát se ptají, čím o sebe pečuji. K systému bych řekla jen, že jsem asi rok MK měla jako příjemný přivýdělek, ale nejsem typ ženy, která by se živila jen touto prací. Přesto ty, které tak činí, obdivuji. Nicméně dnes jsem svou prací tak zaměstnaná, že již MK dále neprodávám a kosmetickým poradenstvím se nezabývám. Nejsem nucena nikým z Mary Kay objednávat, zůstala jsem "samospotřebitelkou", tzn. nakupuji jen pro své účely - kvalitní kosmetiku za více než příjemné ceny. Takže i pouhé pravidelné používání Mary Kay, mohu jen doporučit. Silvie B.
Připojit reakci

Mary Kay

host - xxx.xxx.13.150 (?)
16.6.2007 16:04
Mám a spokojená nejsem.
Zahorova Miroslava
Brno
Připojit reakci

Mary Kay

host - xxx.xxx.39.114 (?)
27.6.2007 18:59
Ahoj všem! Taky jsem náhodou narazila na tuto diskuzi. Já mám s kosmetikou Mary Kay velmi skvělou zkušenost, úplně mě pohltila natolik, že jsem s touto firmou začala spolupracovat. Stala jsem se kosmetickou poradkyní Mary Kay. Všichni lidé v mém okolí jsou hrozně příjemní a milí. Jsem hrozně ráda, že můžu pomáhat ženám i mužům, kteří nejsou spokojení se svou pletí a chtějí ji vylepšit. Jsem ráda, že jsem začala spolupracovat s touto firmou, je to skvělá příležitost a hlavně zkušenost. Jsem ráda, že má tato kosmetika takovou odezvu, je prostě skvělá!!! Všechny zdravím Silvie J.
Připojit reakci

Mary Kay

host - xxx.xxx.5.35 (?)
17.8.2007 17:49
Ahoj! Tak jsem obětovala jedno deštivé odpoledne internetu a začetla se do diskuse na téma kosmetiky Mary Kay. Vždy jsem si zakládala na tom, že mě různí dealeři jen tak nepřesvědčí a že jsem racionální člověk. Před pěti lety jsem se čirou náhodou setkala s kosmetikou M.K. Do té doby jsem jen experimentovala s různými značkami a potýkala s mastnější a problematickou pletí. Přiznám se, že zpočátku jsem byla odhodlaná podnikat s M.K. (příjemný obor, barvičky a mastičky mám ráda, penízky navíc se přece vždycky hodí - proč ne?), ale - nemám prodejního ducha (ač mě to k mé vlastní škodě mrzí)  a tak jsem už pět let spokojenou samospotřebitelkou (neprodávám, jen kupuji se slevou). Škoda, že mi to finanční zázemí nedovoluje, ale určitě bych nakupovala víc prostředků. Je jasné, že jsme každý jiný a každému vyhovuje něco jiného. Podle mé zkušenosti je to kvalitní kosmetika za odpovídající cenu a prodává jí korektní a neagresivní firma (viz diskuse výše). A že chce vydělávat? Vy, kteří se pohoršujete - pracujete snad  zdarma? Verca
Připojit reakci

Mary Kay

11.9.2007 18:37
Milá Verčo, děkuju za podporu a důvěru v Mary Kay . Je to opravdu velice silná společnost, plná úspěšných lidí.V sobotu 8.9 jsem byla na úžasné Výroční konferenci v Praze.Teprve tam jsem si uvědomila, pro jak skvělou firmu pracuju, že jsem za to odměňována, že má práce někomu pomáhá a já získávám nové přátele, nejen v kolegyních, ale i v zákaznicích.Je milé slyšet, že je klientka s kosmetikou spokojená a že jí to pomohlo vyřešit její problém s pletí.Stát se kosmetickou poradkyní této společnosti bylo zatím mé nejlepší rozhodnutí.Mám práci, která mě baví, přátele, kteří při mě stojí a já si jich vážím, a peníze, které potřebuji.Tak jako každý.Dělejte všichni jen to, co vás baví.Nic není nemožé a s Mary Kay vás čeká opravdu pohádková budoucnost..Marketa bmarketa@email.cz
Připojit reakci

Mary Kay - profesionální kosmetika

host - xxx.xxx.96.184 (?)
18.10.2007 8:16

Dobrý den, pracuju jako vizážistka a image poradkyně. Nejvíce používám právě kosmetiku Mary Kay. Upřímně můžu říci, že tato kosmetika nemá chybu. Je už na vysoké úrovni a přesto cenově relativně dostupná. Péče o plet nejen slibuje ale opravdu i dává účinky, které má mít. A dekorativní kosmetika totéž. Mary Kay má na své výrobky vysoké nároky. A splnuje je do puntíku. Je to hypoalergení kosmetika, což je také skvělá výhoda. Nemusím se bát, že zákaznice by z toho měla obtíže nebo tak...Opravdu můžu vřele doporučit. A pokud Vás tato kosmetika zajímá a nemáte s ní zatím zkušenosti, neni problém je získat. Stačí se domluvit. Opravdu je to kosmetika, která stojí za to. Jak tu čtu, ano, kosmetika je dražší, ale na druhou stranu velmi kvalitní. A na tu kvalitu jakou má, tak je ještě cenově dostupná. Budto žena chce výsledky a je ochotná tomu něco dát a nebo nechce... Je  to každého rozhodnutí. Investice do této kosmetiky byla vyšší, ale určitě se vyplatila.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.46.212 (?)
2.12.2007 2:12

Nedávno jsem si zakoupila kosmetiku mary kay a jsem s ní též spokojena je sice drahá ale velmi dobrá což se o avonu nebo oriflamu nedá říct je to pořád na stejné brdo např parfémy a cenově zrovínka nejsou zas až tak levné pouze pro avon lady.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.143.206 (?)
2.12.2007 11:51

Někomu vyhovuje Oriflame, jinému Avon, nebo Mary Kay. Nechápu dealerky, nebo i uživatelky zmiňovaných kosmetik, které pomlouvají konkurenční firmy. Řekla bych, že kvalita bude u všech tří firem srovnatelná, i když mi bude asi někdo oponovat, že Mary Kay je lepší. Rozhodně je ale dražší, těžko říct jestli kvalitnější...

Připojit reakci

host - xxx.xxx.84.149 (?)
17.2.2008 4:43

No tak som sa tu zasekla a citala tuto rozpravu az do konca. Je sranda co dokazu peniaze a pritom o nic ine ani nejde. Sama kozmticka nie som i ked som absolvovala kurz ale kozmetiku poznam, studujem a zaujimam sa o nu a casto sa pousmejem co mi kozmeticka v salone radi. Netreba vsak vsetky kozmeticky hadzat do jedneho vreca. Natrafit na tu spravnu je stastie. Taktiez je stastie natrafit na objektivnu dermatologicku, ktora nie je zaujata osobnym prospechom svojej doporucanej znacky. Skolene kozmeticke poradkyne su dobre snad pre uplnych laikov, ktory nemaju o kozmetike ani paru. V takejto diskusii sa ani neda doporucit napr. pletovy krem formou mne pomohol je perfektny, lebo koza je velmi roznoroda a casto reaguje inak, nez ako by clovek ocakaval. Na koniec zostaneme len u toho svojho hladania a skusania, aby sme nasli to co je pre nas najlepsie.

Připojit reakci

host B

host - xxx.xxx.65.8 (?)
18.2.2008 14:31

Kosmetiku Mary Kay používám několik let, vyzkoušela jsem i jiné-Avon, Oriflame, ale tato kosmetika mě vyhovuje nejvíc, mám mastnou pleť a až v této kosmetice jsme našla-tedy moje kosmetická poradkyně- ten správný krém, jsem nadšená, je sice pravda, že stojí kolem 800,-Kč, ale mám ho na 8 měsíců, protože stačí vklepat do pokožky ráno po umytí několi kapek a celý den se cítím výborně-žádná mastná místa, lesklé kruhy na fotografiích...uvažuji nad tím,že si koupím startovací balíček, který skutečně obsahuje vzorky za několikanásobně větší hodnotu, požádám nějakou zkušenou poradkyni, kterých se na netu nabízí plno, aby mě zaučila a začnu se tomu také věnovat, opravdu nejde o tzv. "letadlo" jak uvádí pan C-momochodem pěkný blbec, mám velmi dobré zkušenosti s kosmetickými poradkyněmi, dnes ve srovnání s panem C. oceňuji jejich ochotu pomoci a poradit a  jejich inteligenci, nedávno jsem vyzkoušela odličovač očí od Oriflame, byla jsem šokovaná, jak pálí, musela jsem si oči omýt vodou, odličovač byl podstatně levnější to je fakt, ale vzhledem k nepříjemnému pálení jistě nekvalitní, kvalitní odličovač pálit nesmí, 

doporučení- ti kteří hledají výbornou kosmetiku, ať zkusí MARY KAY, ruku na srdce-kolik peněz utratíme za blbosti...

Připojit reakci

host B

host - xxx.xxx.165.81 (?)
18.2.2008 15:40

No vidíš to co ty utratíš za 2 krémy já mám za celou svou kosmetickou výbavu - a to toho mám hodně! A se svými výrobky jsem spokojená, někdy se rovná cena-kvalita, někdy ne. Oriflame a hlavně Avon bych taky, ale nedoporučila.

Alverde:sprchový gel 45, šampon 65, kondicionér 70, tekuté mýdlo 40, odličovací mléko 60, čístící mléko 90, čistící voda 80, pleťový krém denní 69, noční 69, krém na ruce 60.

Salus: masážní olej 86, koupelový olej 82, olej na strie 83, olej proti celulitidě 83, holící olej 86, bambucké máslo 129.

Lavera: balzám na rty 95, tělové mléko 215.

+pasta na zuby a deodorant. Dohromady to nedá ani 1 500,- 

Připojit reakci

host B

host - xxx.xxx.55.110 (?)
18.2.2008 16:35

Za 800 Kč mám od Biodermy krém Hydrabio (420) a micelární vodu (250 ml, za 330) a navíc je to daleko kvalitnější kosmetika. Ale každému vyhovuje něco jiného. Já jsem poznala největší rozdíl mezi klasickou kosmetikou a kosmetikou z lékárny (když nepočítám Vichy)

Připojit reakci

host - xxx.xxx.84.149 (?)
19.2.2008 2:31

Sakra to je tak ubohe ako sa tu anonymne snazite pretalacit kozmetiku Mary Kay - dokazem vam napisat take pribehy ako mi tato kozmetika pomohla - mam fantaziu - ze z toho padnete na zadok - skoda ze je ten busines taky podvratacky - ludia dajte na cisty rozum a nie tieto oblbovacky - dnes je na svete tolko oblbovakov - ze sa cloveku z toho hlava toci - je to len o prachoch a o nicom inom - je to puuha reklama - aby ste kupovali - a ja tieto nasilnosti na psychiku cloveka neznasam - uz sme snad vyrastli zo vsetkych lietadiel - stale sa profituje na tych totalne neznalych - ktory kupuju drahu blbost s nadejou - zobudte sa.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.175.178 (?)
19.2.2008 7:58

Súhlasím s vyššie uvedeným vyjadrením, všetko je  o biznise a o reklame, ktorá na ludí útočí zo všetkých strán pričom jedinci ktorí nemajú vlastný triezvy názor jej ľahko podľahnú...

Připojit reakci

host - xxx.xxx.226.212 (?)
22.2.2008 11:20

Jak tak čtu tak každej kdo prodává Mary Kay je profesionální poradce vyzážista a kdoví co ještě. V Brně se toho chopily podnikavé pošťačky. Každá má svůj "rajón" kde roznáší dopisy a zároveň poskytuje prodejně-poradenský servis ohledně kosmetiky.

Já ten podomní prodej nějak nemusím.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.96.178 (?)
26.2.2008 12:07

To už je úděl Mary Kay, že se specializuje na přímý prodej. Ať si říká každý co chce, já taky pro ni pracuju jako kosmetická poradkyně a nejsem žádná pošťačka, jsem studentka vysoké školy. Mně MK vyhrabala ze dna, kdy jsem měla před 3 lety tak odpornou pleť, že jsem nemohla bez make-upu vyjít ven. Dneska už ho ani nepotřebuju. Předtím mi nezabraly ani ty nejsilnější hormonální prášky. Taky jsem tomu nevěřila a začínala se dvěma výrobky. Skutečně vydrží 6 měsíců i déle, to mi nikdo nerozmluví. anna.tezka@seznam.cz.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.223.29 (?)
29.2.2008 16:32

Hormonální prášky jsou taky pěkné svinstvo, slečno. Kdybyste vyzkoušela přírodní kosmetiku, měla byste hladkou pleť i bez krému plném parabenů, ropy a konzervantů, jaké jsou krémy mary Kay.

Přesně jak se psalo výše, oblbování lidí to je.

Připojit reakci

29.2.2008 16:40

Teď jsem se podívala na jejich stránky. Pročpak není u výrobků uvedeno složení? Pročpak je popisek výrobku tak krátký?

Mimochodem, ty popisky jsou zábavné. Cituji:..."výživné tělové mléko obsahuje výtažky z červeného čaje..."

nebo:..."blahodárné výtažky z lotosu a mučenky..."

Hahaha. Je to úplně jasné. Poslyšte lidi, když se někde napíše "výtažky", znamená to, že je tam toho stopové množství. Špetka extraktů naprosto utopená v parafínu, petrolatu, propylenglykolu...

Samé ňamky. Na to nesáhnout ani tyčí. Zajímalo by mě, kolik je tam silikonu, aby to zalepilo pleť, aby vypadala hladce.

Hmmm. Našla by se nějaká ochotná slečna od Mary Kay, aby nám sem přepsala složení krému?

Prosím. Opravdu bych se chtěla podívat.

Jestli to bude přírodní, slibuju, že se omluvím. Ale ono to přírodní nebude. Je to stejná sorta chemické kosmetiky jako Avon, Oriflame, Garnier, Loreal, Vichy...a podobné.

lesní víla

Připojit reakci

host - xxx.xxx.11.141 (?)
7.3.2008 13:48

Tak diskuze je o všem možná,ale to co se na této straně vyskytuje je opravdu jen pře a dohady... Ať už je to prodej katalogový či přímý, ať je to ta či ona kosmetika...všude jsou prodejci dobří a horší, zkušení či málo znalí a poradí či jen řeknou...Znám dost kosmetických firem - asi jako každá dnešní žena, navíc v dnešní době internetu není problém sehnat kontakt  a vyzkoušet danou kosmetiku...A o tom to je...vyzkoušet a sám se rozhodnout...

Je pravda,že složení je důležité a to u jakéhokoliv výrobku-kosmetika, potraviny...Svým způsobem je to částečný uspěch prezentace...

Ať se každá žena či  muž rozhodne pro jakoukoliv kosmetiku, je to jen její-jeho volba...A pokud bude možnost vyzkoušet jinou - tak je jen dobře...pak se dělá usudek...

A pak je ještě jedna možnost k "dokonalé" pleti - plastika :-) ta je ale dražší a taky není stálá...pěkný den ...G.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.71.242 (?)
15.3.2008 14:26
Milá dámo, neznám žádnou přírodní kosmetiku, protože každá kosmetika musí mít nějaké pojidlo a také konzerváty jinak by nevydržela ani jeden den.Jsem doktorka chemie tak že přírodní je pouze čaj třeba ze zelených listů jahodníku, které si pouze necháze vyluhovat ve vodě.Všechny kosmetické firmy používají někajou chemii i ty, které se nazývají pouze přírodní.Kosmetiku Mary Kay znám a je dobrá jak cenou tak kvalitou.
Připojit reakci

host - xxx.xxx.180.1 (?)
15.3.2008 18:13

Co je to za blbost...a co třeba krémy, které mají jako pojidlo vepřové sádlo...to snad není přírodní???

A s těmi konzervanty...samozřejmě, že se nemusí používat chemické konzervanty...a přírodní kosmetika je také nepoužívá...proto má třeba dobu použitelnosti mnohem kratší než kosmetika nepřírodní a nebo se musí uchovávat v ledničce

Připojit reakci

17.3.2008 10:43

Přečtě te si pozorně různé návody co, který krém obsahuje a čím je zakonzervován a pak Vám bude vše jasné.

Blanka

Připojit reakci

host - xxx.xxx.48.144 (?)
8.4.2008 15:45

Dobrý den, ráda bych se připojila k vaší diskusi, co je a co není přírodní výrobek. Bavili jste se o tom zda kosmetika Mary Kay je přírodní... není to tak. Kosmetika MK je založena na přírodní bázi a to je veliký rozdíl, protože obsahuje konzervanty, které uchovávají krémy, aby se neskazili. Zatímco zcela přírodní kosmetika neopsahuje tyto konzervanty a má dobu spotřeby cca 2-3 měsíce.

Připojit reakci

17.3.2008 17:00

Doktorko chemie,

říkají vám něco přírodní konzervanty - sůl, jablečný ocet, minerální voda, a hlavně..silice? Z rostlinných silic se dají vyrábět přírodní konzervanty, a už se to dnes děje.

A co vitamíny, doktorko? E, C... třeba olej z pšeničných klíčků, ve kterém je spousta vitamínu E..ten se skoro nekazí! Je to vlastně sám přírodní konzervant a takových je spoustu dalších.

Než nám tady začnete tvrdit bludy (a podsouvat mizernou Mary Kay) tak si zjistěte informace.

Připojit reakci

18.3.2008 10:49

Vážená paní, já Vám nic nepodsouvám pouze jsem řekla, že 100% neexistuje přírodní kosmetika a to je všechno.A pokud vím i kosmetika MK obsahuje veliké procento vitamínů A, C a E.

Připojit reakci

18.3.2008 11:37

ano, ale kromě toho MK obsahuje i chemické konzervanty, takže je to v konečném důsledku úplně jedno že se v tom přípravku topí trochu vitamínu E v derivátech ropy, chemických konzervantech a parabenech a já nevím v čem ještě. Mě je to celkem jedno, MK nepoužívám a ani nikdy naštěstí nebudu... ale vadí mi že tu někdo říká že neexistuje skutečná přírodní kosmetika, to je jenom slovíčkaření.

Ona totiž existuje (vyrábí se v továrnách, jak jinak) ale je přírodní. Klidně vám tu přepíšu složení třeba krému od Weledy, není v něm žádná syntetika, jen přírodní látky (lanolin, včelí vosk, rostlinný glycerin a další). + přírodní konzervanty.

Takže prosím neříkejte že přírodní kosmetika neexistuje protože je to lež.

Díky.

Připojit reakci

18.3.2008 13:28

Ani ta není 100%.Tak jako se píše na různých výživách, že neobsahují žádné konzervanty a přitom tam jsou.Je to opravdu pouze slovíčkaření.A já opravdu nelžu, tak jako je to s léky a to vím velmi dobře protože jsem pracovala v jedné továrně na léčiva nebudu jmenovat, to by Vám možná vypadly oči z důlku.

Přeji pěkný den, a věřím, že možná jednou tuto kosmetiku vyzkoušíte a nebo ne, ale není dobré o nečem mluvit v negativech, když jste jí nevyzkoušela.Je na každé ženě jakou kosmetiku si zvolí a každé znás vyhovuje něco jiného.Proto nebudu nadávat na kosmetiku, kterou nepoužívám, jak to v tomto diskusním foru některé ženy dělají.

Připojit reakci

18.3.2008 16:33

Takže je to pravda, že v lécích jsou látky, které ani nejsou uvedeny ve složení?

Já jsem o tom už slyšela v souvislosti s jídlem (výrobci si prý v tichosti schválili že všechno, co je v jídle nemusejí na etiketě uvádět - teď nevím jestli to spíš nebyla nějaká potravinářská komora nebo něco ale v tomto smyslu to vyznělo).

Takže je to tak, nevíme co jíme. Ale k Weledě mi to nejde. To by totiž byl podvod, a to se k nim nehodí, nevěřím, že by podváděli lidi...

Jestli je to ale v lécích a jídle, to zatajování přísad, je to moc smutné..

A co si vlastně ti výrobci myslí? - hlavně léků? Jim to prochází?

a dobrá tedy omlouvám se za ostřejší kritiku MK, nechám toho, je pravda, že je každého věc, co používá.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.60.156 (?)
18.3.2008 16:50
Jen poznámka k Weledě. Firma mi byla sympatická do doby, než jsem zjistila, že vyrábí a neskutečně draze prodávají naprosto neúčinný,,lék" proti rakovině. Tahat takhle prachy ze zoufalých lidí je svinstvo. Mám od Weledy nějaké věci, které mi skvělě sedí, ale nevím, jestli si od nich ještě něco někdy pořídím. Je to těžké, když člověk nemá informace, kdoví jak fungují ostatní přírodní značky.
Připojit reakci

18.3.2008 17:30

Jaký lék? Můžete to prosím upřesnit?

O co jde? Nikdy jsem o tom neslyšela. Můžete k tomu napsat víc? Třeba jak se to jmenuje, nebo kde jste to zjistila?

Díky.

ale že by to dělali schválně to snad ne... není to nějaký omyl?

Připojit reakci

host - xxx.xxx.180.1 (?)
18.3.2008 18:06

Weleda ale neprodává léky ale kosmetiku... takže to co zde stálo je asi nějaký omyl

Připojit reakci

18.3.2008 19:11
Bohužel to není omyl, zjistila sem to na praktikách na onkologii, doktor nám vykládal o různých zázračných lécích a nejvíce ho rozhořčoval právě ten od Weledy. Teď si nevzpomenu, jak se jmenoval, ale když sem si to ještě pamatovala, hledala sem na netu, o co jde a zkušenosti lidí s tímto lékem a našla jsem výrobce - Weledu.
Připojit reakci

18.3.2008 19:17
Už sem to našla - Iscador. V základu je výtažek z jmelí. Nechci to odsuzovat úplně, někomu to může pomoc přes placebo efekt, který může být velmi silný, ale chtít za to asi 6 tisíc a dávat těžce nemocným lidem planou naději, je hodně daleko od etického chování.
Připojit reakci

host - xxx.xxx.180.1 (?)
18.3.2008 19:38

No já mám spíš pocit, že to prezentují jako doplňkovou možnost při léčbě rakoviny... doslovně uvádějí že se jedná o antroposofická léčiva = alternativní = doplňkové

Připojit reakci

Mary Kay

host - xxx.xxx.74.84 (?)
18.8.2008 14:32

Ahoj všechny,

byla jsem dvakrát (v odstupu pár let) u jedné kosmetické poradkyně Mary Kay, pokaždé se mě snažila přesvědčit, že bych se měla stát také poradkyní, až mi to bylo protivné. Když jsem se jí vysvětlovala, že mě kosmetika baví, ale že prostě nechci oslovovat ženy a něco jim nabízet, tak mi říkala pořád dokola že o tom MK není, ale už neřekla jak tedy fakticky dochází k prodeji. Pokud někoho neoslovujete a nenabízíte, jak tedy můžete něco prodat??? Ona je kosmetička - tak věřím, že něco prodá mezi zákaznicemi. Ale já kosmetička nejsem, jsem studentka a mezi kamarádkami ani rodinou si pravděpodobně nikdo krém za 600,- nekoupí. Navíc mám velmi suchou pleť a ona mi přes make-up dala ještě několik vrstev pudru, na co moje pleť samozřejmě odpověděla šupinkami. Ona tvrdila, že MK pudr mi to jistě neudělá, protože pod něj použila i MK krém a všechno možné - ale byly to jen řeči. Věřím, že bych si v sortimentu MK vybrala, ale stejně tak bych si nejspíš vybrala i jinde. Vím že se nedá soudit celá firma podle jedné kosmetické poradkyně, jen píšu svou zkušenost. Jinak kosmetiku používám Eucerin, Avéne a Atok a jsem s tím vším spokojená. Jituš

Připojit reakci

Mary Kay

host - xxx.xxx.71.110 (?)
27.8.2008 13:38

Já mám 21 jsem studentka a peněz nemám moc nazbyt, ale také používám kosmetiku MK mám atopický ekzem a vyhovuje mi a i kdyby mi tady tisíc žen napsalo, že je to drahá kosmetika, podřadná a k ničemu stejně si ji koupím.Nikdo mě neotravuje telefonáty..když něco potřebuji zavolám a hotovo.

Vy co si myslíte, že je to drahé a k ničemu tak tu přece ani nemusíte chodit.Myslím si, že většina žen tuto kosmetiku by ráda používala, ale prostě na ni nemá.Tak ji radši hned zavrhne.

Toť můj názor... Mějte se!

Připojit reakci

Mary Kay

host - xxx.xxx.197.117 (?)
27.8.2008 18:54

MK krém stojí cca 1000 jenže je 100ml, čili 50ml stojí 500 a to stojí většina kvalitnějších krémů, takže já tvrdím že MK vzhledem ke své nadstandardní kvalitě je levná

Připojit reakci

Mary Kay

host - xxx.xxx.186.133 (?)
27.8.2008 22:20

Ráda bych se dozvěděla, jestli je v kosmetice Mary Kay nějaký skutečně dobrý krém na zralou, smíšenou pleť. Sama používám přírodní kosmetiku, ale ráda bych koupila dárek mamince, je jí skoro 50, takže do toho krému chci investovat a vím, že má o Mary kay to nejlepší smýšlení:-) takže jí chci udělat radost. Poradí mi někdo? A jaká je zhruba cenová relace těch krémů? nemám chuť to hledat na netu, tak zkuste poradit, kdo budete vědět:-)

Děkuji.

Připojit reakci

Mary Kay

27.8.2008 22:44

mě krém za cenu 500kč/50ml drahý nepřijde a na tom si zas trvám já

pokud chcete levnější, tak moje maminka používala Marinu, ta stála tuším 8 kčs, ale jestli je ještě v prodeji - netuším

Připojit reakci

Mary Kay

host - xxx.xxx.126.49 (?)
28.8.2008 9:50

Mně pro změnu přijde až nehorázně drahý.

Připojit reakci

Mary Kay

28.8.2008 9:52

Věc názoru.. nikdo Vám nedá nůž na krk abyste si ho koupila.

Připojit reakci

Mary Kay

28.8.2008 9:55

Taky že ho kupovat od nikoho nebudu, mám svoji dobrou kosmetiku, a dokonce levnější. A přírodnější. A žádní vlezlí distributoři se s ní nikde nevnucují. (S vnucováním kosmetiky od prodejců nejrůznějších firem mám bohaté zkušenosti.)

Připojit reakci

Mary Kay

28.8.2008 10:39

Si to pletete strašně s Avonem :)) já nevím proč se tady každý ohání vlezlýma distributorama když já si pro tu kosmetiku volám sama :D

Vidím, že dost lidí ani neví o čem mluví.

Připojit reakci

Mary Kay

28.8.2008 11:59

S Avonem také nechci mít nic společného. Ještě to tak.

Připojit reakci

Mary Kay

28.8.2008 15:52

A co je teda podle Vás zázrak? třeba se přiučím :))

Připojit reakci

Mary Kay

28.8.2008 16:04

Tady někdo psal něco o nějakém zázraku?!

Připojit reakci

Mary Kay

28.8.2008 21:13

taky by mě zajímalo co používáte a kolik to stojí, rád zkusím něco nového (neberte to jako ironii, fakt mě to zajímá)

Připojit reakci

Mary Kay

29.8.2008 8:32

Když Vás to tedy zajímá, tak používám výrobky pro normální a smíšenou pleť zn. Alverde. Stojí do 100 Kč kus a mně absolutně vyhovují, mám po nich menší póry, to jen například. Jinak něco od zn. Balea (také do 100 Kč, většinou několik desetikorun za kus) a také to v pohodě snáším. Šampony také buď čistě rostlinné nebo některé jemné z lékárny. Takže nevím, když mi vyhovuje levnější kosmetika (i když v lékárně je někdy třeba si trochu připlatit), proč bych měla utrácet za nějakou mnohem dražší, navíc s nejistým výsledkem. Od Avonu jsem kdysi taky něco vyzkoušela ve vzorcích, ale nedělalo mi to dobře, dokonce se objevila alergická reakce, takže jsem od nich ani nic nekoupila. Píšu o tom, když už mi tu někdo podsouval tuto značku. Moje známá si kdysi koupila registrační balíček od Mary Kay za 2000 Kč, které si navíc ještě půjčila. Uspořádala jakousi party, ale prý si od ní nikdo nic neobjednal, všechny ženy prohlásily, že za to tolik peněz zkrátka nejsou ochotné dát. A byl konec mé známé u Mary Kay. Doma jí zůstala testovací sada věcí a dluh.

Připojit reakci

Mary Kay

29.8.2008 17:46

jo to máte pravdu Alverde je celkem dobrá, přirovnal bych to tak ke kvalitě Ryor, Garnier, Nivea. Jenže na toto všechno jsme měl šílené alergické reakce (včetně Alverde)

Balea je úžasná, ale mě vyhovují jen sprcháče a tělová mléka

Avon - na tom se shodnem, měl jsme alergickou reakci, kterou doktorka ohodnotila jako popáleniny prvního stupně.

já pooužívám tedy MK hlavně proto, že jinou kosmetiku moc nesnesu, tedy až na Oriflame ten je taky OK

Připojit reakci

Mary Kay

host - xxx.xxx.96.36 (?)
29.8.2008 8:39

Popravdě Mary Kay mě vůbec nenadchla. Třeba jejich řasenka stojí skoro 400 Kč a přitom je hodně lepších za poloviční cenu (já používám třeba Dermacol obcesion 200 Kč). Make-up mi přišel strašně výrazný, opět třeba Dermacol 24 za polovinu a lepší.

Pleťová kosmetika od MK mě teda dost podráždila, ale nemůžu si vynachválit La chévre a některé výrobky od Ryoru.

Připojit reakci

Mary Kay

29.8.2008 17:08

Alverde taky používám, ale tam mi třeba nevyhovují šampony, ale třeba odličovač s heřmánkem je super a přítel má lupenku tak mu sem tam taky něco koupím, jinak máme nějaké věci z balei třeba kondicioner, peelingy,mléka a sprcháče všeho druhu, ale co se týče třeba make upu nebo odličovače tak to jen od Mary Kay.

Jinak řasenku bych si tam nikdy nekoupila, mně příjde k ničemu navíc mám dlouhý řasy tak si vystačím i s levnější, stejně by mi to vyschlo.

Připojit reakci

Mary Kay

host - xxx.xxx.113.166 (?)
13.9.2008 21:35

Tak jsi ctu diskusi o kosmetice Mary Kay.Tato kosmetika je neco jako Avon.A hlavne v cizine delaj po doma party, aby si neco vydelaly.Mile damy, ktere mate jenom nejaky semirar od Mary Kay chcete rict ze poznate jaky krem plet potrebuje zakaznice.Nevim naco jsou pak skoly pro kosmeticky, ktere se uci 3-4 roky.Tak prodavejte dal a rozdavejte chytre rady jak je kosmetika super!!!

Připojit reakci

Mary Kay

host - xxx.xxx.211.124 (?)
16.9.2008 18:28

Možná tu budu jedinej chlap, ale nedalo mi to a taky se připojím do diskuse.Něco málo mám taky od Marykay, hlavně moje žena.Nechci komentovat kvalitu výrobků, zřejmě budou kvalitní.S tím, co máme doma, jsme spokojeni.Ale ta cena, za kterou to nabízejí... Četl jsem tu, že jsou jinde ve světě i o 45% levnější.No třeba přípravky na den a noc proti stárnutí pleti nabízejí za cca 1900kč.Já je našel v přepočtu za 550kč.Parfémy jsou i o 800 kč levnější.Velká sada přípravků, co tu stojí 6600kč, byla za 2500kč atd.Nevěříte? Já taky nevěřil.Přimo v Americe.Však odtud přeci Marykay pochází.Je to dobře ošéfovaný, že tu tyto výrobky ani na internetu nenajdete.Tak si vezměte, za kolik asi tak ta naše "pobočka" to může nakupovat a pak dále distribuovat po těch svých dealerkách a zákaznicích.Podotýkám, že ceny, které jsem našel, jsou pro obyčejné smrtelníky a ne pro velkoodběratele.Já myslím, že by s tou cenou mohli jít fakt rapidně dolů.Ale přeci jenom, český člověk je člověk hamižný, tak se tomu nemůžem divit.Berte to jen jako můj malý příspěvěk, nechci se někoho dotknout.

Připojit reakci

Mary Kay

17.9.2008 8:05

Záleží na tom, když na to Češi mají, tak to kupují i značně předražené. Kdyby na to neměli, nekupovali by to a pobočka by se firmě z ekonomických důvodů nevyplatila a zrušili by ji. Její existenci a provoz platí běžné zákaznice v přemrštěných cenách. A dealerky ještě tvrdí, jak jsou ty přípravky vlastně levné. Zřejmě samy mají takové příjmy, že nevědí co s penězi, když mohou kosmetiku za tisíce nazývat levnou. Běžný člověk má na tyhle mantinely a priority nastavené jinak.

Připojit reakci

Mary Kay

host - xxx.xxx.96.127 (?)
17.9.2008 8:38

Tak je to u všech zahraničních kosmetik, stačí vyjet do Německa, zajít do lékárny a zjistit kolik stojí lékárenská kosmetika (Eucerin, Bioderma, Avéne, LRP). Nebo navštívit parfumerii a zděsit se ještě víc, ceny za značky typu Chanel, Dior apod. jejich výrobky jsou v Německu v průměru o 500 Kč levnější.

Jen příklad : Bioderma Hydrabio u nás v rozmezí 420-520 Kč, v Německu v přepočtu na naše za 315 Kč, make-up Chanel jsem u nás kupovala skoro za 2000 Kč, v Německu za 1400 Kč, další země nejsou výjimkou (mám zkušenost z Rakouska, Francie, Itálie, Řecka)

Připojit reakci

Mary Kay

17.9.2008 11:19

Je to bohužel pravda. Česká koruna sice posiluje, ale zboží nezlevňuje, spíš naopak. Nemá to žádnou logiku.

Připojit reakci

Mary Kay

18.11.2008 0:49

Ano, je ubohe, kdyz jinde je cena jina, staci porovnat marykay.cz a marykay.com s tim, ze z ekonomickeho hlediska ma mit firma v prodejni cene uz zakalkulovany naklady na pripadnou dopravu. Nicmene treba u MK Signature fixacniho kremu... to je castka, jako by kazdy jednotlivy vyrobek poslali zvlast z Ameriky.

Připojit reakci

Mary Kay

host - xxx.xxx.15.217 (?)
23.3.2009 13:10

tak tak. před několika lety jsem pracovala na pobočce mk na centrále když ještě sídlili v Dejvicích. co vám budu povídat. náklady za které česká pobočka pořídí jeden nejmenovaný krém jsou 50 kč, poté jej poradkyně prodává konečnému zákazníkovi za 800 kč! poradkyně mají slevu na nakupované produkty v závislosti na velikosti objednávku - max. sleva je myslím 40 %.

Připojit reakci

Mary Kay

host - xxx.xxx.247.72 (?)
10.11.2009 9:54

Ahoj,

verim, ze je v Americe MK levnejsi, ale to jsou pohone hmoty taky, ze? Zato treba cigartey a alkohol... to jsou fakt dardy. Podle me nemuzeme srovnavat ceny podle zemi...

Připojit reakci

Mary Kay

host - xxx.xxx.74.84 (?)
19.9.2008 12:09

Hodně se tu mluvilo o kvalitě výrobků - ve snaze zjistit něco víc objektivního jsem se koukla na stránky MK na Certifikát o kvalitě přípravků a nestačila jsem se divit. "...na důkladné testování dohlížejí členové Výzkumných a vývojových laboratoří společnosti Mary Kay, a to včetně doktorů (PhDr.) a dalších špičkových vědců v oblastech, jako je toxikologie..." Předpokládám, že doktoři filozofie výrobky zřejmě netestují... Nebo že by si firma skutečně nechávala kvalitu testovat od historiků?  Myslím že by odborníci v kosmetologii měli bezpečně vědět, že doktor farmacie má titul PharmDr. Certifikát moc nepřesvědčil... tak jak to s tou kvalitou tedy je?

Připojit reakci

Mary Kay

host - xxx.xxx.2.149 (?)
20.9.2008 16:45

Dobrý den, tak jsem se začetla do této diskuze o přípravcích Mary Kay...  Já jsem se registrovala..kosmetika mi vyhovovala, chtěla jsem jí mít levnější... objednávám pro sebe, rodinu, kamarádky a každému, kdo mi napíše. Rozhodně na nikom nevydělávám, kosmetiku ráda každému doporučím (z vlastní zkušenosti). Takže přípravky nabízím za tu cenu, za kterou přípravek koupím. Mám asi 20 stálých zákaznic různého věku... všechny jsme s kosmetikou velmi spokojené. Co se týká cen... používala jsem i daleko dražší značky... přípravky od Mary mají velký obsah... sada vydrží minimálně 6 měsíců.  Nikomu tu kosmetiku nevnucuji, to není můj styl a sama to nemám ráda, když mi někdo něco nutí.  Jinak podle mě, je veškerá "značková" kosmetika u nás předražená, jakékoli zboží... bohužel :-( . Mě bohužel žádné přípravky z lékáren nikdy nevyhovovaly. Takže pro shrnutí... já mohu jen doporučit :-)  

Připojit reakci

Mary Kay

host - xxx.xxx.9.180 (?)
26.9.2008 17:00

Nikol: Nevím, jsem hrozně spokojená s kosmetikou Germaine de Capuccini, je fakt dobrá...

Připojit reakci

Mary Kay

host - xxx.xxx.34.60 (?)
26.9.2008 23:37

Mary Kay je určitě výborná i pro starší dámy, které už by nemusely řešit cenu. Spíš bych chtěla poradit ohledně toho atopického ekzému, chtělo by to posunout stravování k zásaditým potravinám, vhodná je např. chlorela /sladkovodní řasa/ a trochu si problematiku nastudovat, vyhledat si nějaké informace na internetu.

Připojit reakci

Mary Kay

host - xxx.xxx.139.74 (?)
6.11.2008 13:05

mám zkušenosti s Mary Kay a moc tuhle kosmetiku nedoporučuji. Oční stíny jsou za chvílí pryč a makeup totéž, myslím, že např.Loreál je dle mého lepší a hlavně déle vydrží

Připojit reakci

Mary Kay

10.11.2008 10:42

cože? make up že je hned pryč? a oční stíny? to si snad děláte srandu ne???

Připojit reakci

Mary Kay

host - xxx.xxx.209.86 (?)
11.11.2008 9:04

Mně kosmetička a vizážistka v jednom touto kosmetikou ošetřila pleť a nalíčila a to jste měly teda vidět tu reakci.Opuchla mi celá hlava, na oči jsem si dva dny dávala ledové obklady, a když jsem ty nánosy krémů sundavala pomocí odlič.mléka a tampˇonů, tak jsem krémy vůbec nemohla z obličeje sundat, matlaly se mi po obličeji sam a tam.Větší hnus jsem nezažila.

Připojit reakci

Mary Kay

host - xxx.xxx.51.122 (?)
24.11.2008 11:33

Germaine de capuccini?-samozrejme jednicka-ale pro ni neni Mary Kay ani nahodou konkurence

papa

Připojit reakci

Mary Kay

host - xxx.xxx.186.55 (?)
20.12.2008 17:08

zdravím všechny zůčastněné, čirou náhodou jsem našla tuto diskuzi a nestačím se divit... jsem kosmetička a mimo jiné s MK pracuji jako kosmetická poradkyně již asi 7 let a tak si dovolím přidat svůj maličký postřeh: je pravda, že když si MK objednáte na internetu přímo v Dalasu, kde je sídlo a výroba Mk, vyjde o mnoho levněji, to je super, když si kupujete MK jen pro svou spotřebu, ale jestli chcete vybudovat nějakou vlastní sít poradkyň, ze kterých chcete mít "korunky" objednávejte kosmetiku v ČR, dále jestli jste někdy přemýšlela se zaregistrovat nebo již jste zaregistrována a chcete vydělávat tak mi věřte!!!  Musíte zvednout zadek a něco dělat!!! Jinak fakt neprodáte ani řasenku a to vám žádna poradkyně, která s vámi tu smlouvu sepíše neřekne.  Je ale pravda, že ve startovacím balíčku je hodnota odané kosmetiky několika násobně větší, než startovací poplatek. Pak reaguji na jeden dotaz, že stíny nevydrží dlouho... potvrzuji mám velice mastné víčka a fakt ani fixační krém na oční make-up nepomůže ani fakt žádná kombinace podkladové báze x fixačního pudru x stínů... NIC (to se týká i ostatních kosmetických značek)  ALE letos jsem našla bomba kelímek  je to z kosmetiky LR eye shadow base, je vzhledem k množství v kelímku a množství, které nanesete na oční víčka, zadarmo a hlavně ty stíny fakt drží celý den!!! úžasné  

Jinak co dodat, každá kosmetika má své pro a proti a je pravda, za to díky Bohu, že si každá z nás může vybrat tu "svou"

Přeji vám všem krásné vánoce a hodně dárků třeba v podobě té vaší kosmetiky  JN

Připojit reakci

Mary Kay

host - xxx.xxx.179.178 (?)
16.1.2009 15:16

Dobrý den, tak jsem si koupila stíny, které byly drahé, říkala jsem si, že třeba budou kvalitní.trocha stínů, které nevydrží, jsou v malé krabičce nalepené ve větší krabičce, neustále vypadávají, nekvalitní lepidlo.když jsem se ptala prodejkyně, proč všechny neustále vypadávají, řekla mi, že si mám koupit za 700kč kazetu a nic mi vypadávat nebude.takže chcete-li se každé ráno vytočit.kupte si stíny od Mary Kay.

Připojit reakci

Mary Kay

host - xxx.xxx.119.127 (?)
18.1.2009 13:40

Ahoj, Mary Kay nepoužívám ale moje máma ano a je naprosto spokojená jak s dekorativní kosmetikou, tak péčí o pleť celkově...

Připojit reakci

stíny

host - xxx.xxx.4.122 (?)
20.1.2009 21:37

ty stíny nejsou přilepené, ale jen položené v krabičce, ta za 700 je magnetická a stíny tam drží

Připojit reakci

mary kay

host - xxx.xxx.4.122 (?)
21.1.2009 12:20

a je Mary Kay kvalitní, máte s ní někdo zkušenosti?

Připojit reakci

mary kay

host - xxx.xxx.128.2 (?)
23.1.2009 23:52

S mary kay zadne zkusenosti nemam ale chtela bych spis reagovat na drivejsi prispevky, kdy se zde vedla diskuze take o artistry... uskalim primeho prodeje je ze lide nehodnoti vyrobky ale lidi... ja uz artistry zhruba pul roku pouzivam a za tu dobu jsem se zbavila dosti neprijemnych problemu s pleti, kazdemu mozna vyhovuje neco jineho ale to zasadni o co jde je kvalita a ta je jiste u vice znacek ale sama jsme zjistila ze v porovnani cena: kvalita artistry rozhodne vede

Připojit reakci

mary kay

host - xxx.xxx.4.122 (?)
26.1.2009 18:15

no protože někteří jsou absolutně zfanatizovaní, jako kdyby šlo o život, když výrobky nabízejí, byla jsem svědkem toho, jak se "kosmetická poradkyně" vzteká, když má někdo výhrady k výrobkům té "její" značky:-)

Připojit reakci

mary kay

host - xxx.xxx.61.79 (?)
6.2.2009 10:51

Ahoj,

četla jsem tu, že Mary Kay je jednou z nejuznávanějších kosmetických firem Americe, tak by mně docela zajímalo, jak si stojí MK z hlediska kvality a účinnosti (i pro velmi citlivou pleť) v porovnání s jedněmi z nejuznávanějších kosmetických firem v Evropě jako jsou La Roche nebo Eucerin. Osobně znám jenom jednoho člověka, který používá MK, a ten nebo spíš ta žádné problémy s pletí neměla a nemá, takže těžkou soudit, protože žádné zlepšení stavu pleti u lidí, kteří mají pěknou zdravou pleť, snad není možné okem pozorovat.

MK je třeba dražší než LRP a než Eucerin obzvlášť, vím ale, že jejich výrobky prý docela při spotřebě ubývají pomalu, ale to třeba Eucerin také.

Podotýkám, že ačkoliv jako spokojený uživatel Eucerinu nejsem proti MK, i když ty ceny jsou fakt pálka.

Takže bych se chtěla zeptat, jestli někdo třeba používal Mary Kay i LRP nebo Eucerin, a jaké viděl výsledky.

Díky

Připojit reakci

mary kay

host - xxx.xxx.61.79 (?)
6.2.2009 10:52

Jo, a ještě jestli se to tady už řešilo, tak sorry, nevšimla jsem si...

Připojit reakci

mary kay

host - xxx.xxx.220.46 (?)
6.2.2009 12:18
1/ MK je levnější než LRP 2/ měl jsme problémy s červenými fleky a vysušenou kůží, teď už díky MK nemám 3/LRP mi nepomohlo vůbec a to je o 25% dražší než MK
Připojit reakci

mary kay

host - xxx.xxx.61.79 (?)
6.2.2009 15:10

Levnější? Jednou když mně zastavila slečna dealerka, tak mi nabízela samé krémy za 1200Kč, což jsem teda u LRP neviděla. Nedávno jsem kupovala peeling od Eucerinu za 400, od LRP je asi o stovku a něco dražší, záleží podle lékárny. Jestli má MK levnější, mohla by jsi sem napsat název a cenu?, ráda bych třeba někdy vyzkoušela. Jak můžeš říct, že je levnější od 25% než LRP, když má krémy za víc než litr? Je to sice cena asi tak před rokem, ale pochybuju, že dnes by se něco slevnilo, to si iluze fakt nedělám.

Připojit reakci

mary kay

6.2.2009 16:43

LRP má krémy v balení 40 - 50ml v cenové relaci 600 - 1200, kdežto MK má krémy 100ml v relaci 800 - 1000 tak si to spočítej.

Připojit reakci

mary kay

host - xxx.xxx.61.79 (?)
7.2.2009 10:16

Který krém má LRP za 1200? To bych chtěla vidět. Za 1100,- má sady tří výrobků - odličovací mléko nebo gel, a krém. Tak si to spočítej, kolik je za jeden výrobek.

Krém v deckovém kýblu nebo tubě vypadá zajímavě, když pomyslím na konzervační látky, kterými to musí být naprané, aby to vydrželo tak dlouho, než to člověk spotřebuje, to by člověk měl dost váhat dát si to na pleť, zvlášť s nějakými problémy.Po otevření spotřebujte do 3 let?:). Nedivím se, že se to musí prodávat takovým způsobem, jakým se to prodává, v lékárně by s tím asi nic mít nechtěli.

Připojit reakci

mary kay

7.2.2009 14:54

to že se nějaká kosmetika prodavá výhradně v lékárně je jen úžasný marketingový tah nic víc, co setýká těch konzervantů asi jsi nikdy neměla v ruce nic od MK a ani neznáš její složení

Připojit reakci

mary kay

host - xxx.xxx.83.151 (?)
7.2.2009 15:51

Jo... složení od "úžasné" MK... dealerka mě poslala do háje, když jsem chtěla znát složení a nechtěla si hned celou řadu kupovat a když jsem napsala na to jejich vedení, tak mi napsali, že složení je na každém výrobku... (a to jsem napsala i o jednání té dotyčné) a že se mám obrátit na "poradkyni"... takže asi to složení je tak strašně tajné, protože to nikde na oficiálních stránkách není dohledatelné.

(a jinak pardon, že se vám dvěma pletu do konverzace)

Připojit reakci

mary kay

host - xxx.xxx.54.15 (?)
7.2.2009 16:05

to víš, kdyby vylezli na světlo boží se složením, nemohli by potom říkat lidem, jak jsou těžce přírodní protože by si to každý mohl přečíst a dohledat si, co v tom je za hrůzy (a levné hrůzy k tomu) - těžko, přetěžko by vysvětlovali to astronomickou cenu svých výrobků, když suroviny a komponenty uvedené ve složení by byly levné.

A tak to asi i je, protože všichni fér výrobci, kteří nemají co skrývat, se naopak složením vždy a rádi pochlubí!!!

V momentě, kdy přede mnou někdo něco schovává, nebo firma nedá složení na internet. stránky, je úplně jasné, že se nejen nemá čím chlubit, ale naopak by jí mohlo zveřejnění složení uškodit. To je totiž tak, když kosmetické poradkyně plácají něco o přírodě, o v podstatě levné ceně, a skutečnost je úplně, ale úplně jiná.

/a taky se omlouvám že se těm dvěma diskutujícím pletu do diskuse/

Připojit reakci

mary kay

host - xxx.xxx.61.79 (?)
7.2.2009 16:39

Netřeba se omlouvat, to je v pohodě.

Na co složení, neblázněte:). Úplně stačí "Hall of Fame". Nenapadá mě nic, snad jen "Kdo chce kam, pomozme mu tam".

Mějte se

Připojit reakci

mary kay

7.2.2009 16:44
můžu vědět jak jste přišla na to, že MK se vydává za přírodní kosmetiku??? Jinak cena této úžasné kosmetiky je srovnatelná třeba s Niveou
Připojit reakci

Mary Kay

host - xxx.xxx.139.182 (?)
12.2.2009 11:03

dobry den chtela ybch xse zeptat zda nekdo nemare zkusenost od teto firmy s pripravky na akne?dekuji Monika

Připojit reakci

Mary Kay

16.2.2009 7:41

Dobrý den,

odpovídám na dotaz ohledně přípravků na Akné.Mám 15-ti letého syna a měl velké potíže s akné.Po vyzkoušení výrobků předem jsem mu zakoupila 3přípravky a po pravidelném používání byly vidět výsledky.Dokonce si toho všimla i paní učitelka.Mohu jen doporučit.Je dobré, že si přípravky můžete předen vyzkoušet jak se používají a zda Vás nedráždí a pak se rozhodnout zda si je zakoupíte.

Připojit reakci

Mary Kay

host - xxx.xxx.7.22 (?)
6.3.2009 15:51

Dobrý den,

jsem kosmeticka poradkyne Mary Kay a muzu vam jen vrele oporucit.Naprosto uzasnej je mineralni pudr.Vydrzi cely den a udela nadherny oblicej.Ona vubec dekorativka je dobra.Na tento vyrobek nedam dopustit.Sama jsem alergicka a nikdy jsem make-up nemohla pouzit.Poradkyni jsem jen kratce a mam vyzkousene jen nektere veci, ale mineralni pudr za to stoji:-)

Připojit reakci

Mary Kay

host - xxx.xxx.1.45 (?)
13.3.2009 23:24

...začetla jsem se snad do celé diskuse. Moc zajímavé. Já sama jsem absolutně nekosmetický typ a do nedávna jsem si plácla na obličej zbytky krému na ruce. Teda když jsem si zvládla nakrémovat aspoň ty ruce . No nicméně, ne že by nebyl zájem se krémovat, ale vlastně mi nikdy nikdo nic nevysvětlil a nevěnoval se mi a tak jsem tápala drogerií a četla etiketky, na kterých byla spousta chemických výrazů, kterým stejně nerozumím a návod na přesné užití má asi jenom Nivea. Prostě pro mě děsný chaos. Takže když už jsem se rozhodla pro nějaký krém, tak to byla Nivea. Ale nebylo to stejně ono. Jednou mi kamarádka na navštěvě s nadšením ukázala sadu od MK na ruce. No totálně mě to nadchlo, a tak jsem si to koupila. Nedávno jsem se rozhodla, že bych po té 30-tce už asi měla být důslednější,  a tak jsem si objednala paní od MK domů. Vybrala jsem si na jejich webu tu nejvýš uvedenou ve svém regionu. Paní přijela na čas, byla velmi příjemná a pečovala o mě, jako ještě nikdo nikdy. Vše mi ukázala, nechala vyzkoušet, vysvětlila, trpělivě odpovídala na mé otázky všeho druhu a já se rozhodla. Mary Kay bude moje kosmetika. Nevím jestli je špatná nebo hodně dobrá. Je mi docela jedno jaké má složení (chemii jsem měla naposledy v 8.třídě). Já se cítím po užívání velmi příjemně.  Ale hlavně vím, že mám komu zavolat a zeptat se, co mám dělat, jak se krém užívá a s čím se kombinuje atd. Mě si MK získala osobním přístupem ke klientům. Možná jsem jen měla štěstí na "poradkyni", ale i to se počítá. Ano, katalog nedostanu, ale dostanu luxustní péči a pocit, že jsem důležitý klient. A to je pro mě důležité. Samozřejmě toto vše s ohledem na to, že tuto kosmetiku snáší můj obličej velmi dobře.
Přeji všem, aby našly to, co hledají. A je přeci jedno, jaký název je na obalu. Hlavní je být spokojená

Katka F.

Připojit reakci

Mary Kay

danysska (36) - xxx.xxx.97.197 (?)
14.3.2009 13:43

Taky připojím vlastní zkušenost...

S MK jsem se setkala asi před dvěma lety, kdy jsem od přítele dostala nějaké výrobky - byly to 2 krémy na celulitidu (ne že by si myslel, že bych to potřebovala, jen si všiml, že si pořád něčím patlám nohy, tak mi radši koupil zase krémy na nohy, místo toho, aby se trefoval třeba do odstínů očních stínů, které by se mi líbily ). No a můžu říct, že mě to příjemně překvapilo. Už po prvním použití byly vidět výsledky - ne že by zmizla celulitida, ale cítila jsem takové jakoby vypínání kůže, fakt super. Nějaký viditelnější výsledek jsem zaznamenala až po dlouhodobém používání. A myslím si, že se investice docela vyplatí, protože mi krémy vydržely víc jak rok a hned jsem si koupila nové.

Jinak jsem vyzkoušela ještě nějaké masky na obličej a dekorativku. Hlavně mě příjemně překvapily stíny. Dělám si často kouřové líčení a byl pro mě vždycky problém najít černé stíny, které by fakt seděly. To se mi povedlo až u těchto očních stínů, odstín Coal.

Každopádně jsem si udělala pěknou sbírků této kosmetiky a ani mě to nějak moc nezruinovalo. Objednávám si ji totiž z USA. Třeba make-up, který tady vyjde tuším něco přes 400 si objednávám za 130 Kč i s poštovným. Srovnávala jsem ho i s tím, co se prodává u nás a je naprosto totožný, takže žádný podvod.

Ale jinak nejsem jen příznivkyní kosmetiky MK, používám taky hodně Loréal, Rimmel apod. Prostě od všeho něco Jen Avon moc nemusím. Kdysi jsem byla "kosmetická poradkyně" Avonu i Oriflame a můžu říct, že jsem prodávala něco, o čem jsem nic nevěděla Může to dělat prostě úplně každý, kdo se registruje. A výdělky byly prakticky nulové, protože jsem měla malé objednávky (asi tak do tisícovky každý měsíc). Z Oriflame jsem moc výrobků nevyzkoušela, ale z Avonu jsem jich měla docela dost a můžu říct, že už bych si od nich třeba nekoupila dekorativku - hlavně stíny, tekuté linky, řasenky apod. Jedině třeba sprcháče, mýdla, tělové spreje a takové věci, protože se musí nechat, že u těchto výrobků mají hezké vůně.

Připojit reakci

Mary Kay

host - xxx.xxx.83.221 (?)
23.4.2009 9:50

Zdravím všechny, Mary Kay jsem používala 3 roky jako samospotřebitelka. Měla jsem citlivou pleť a alergii na cokoliv, co jsem si kdy namalovala na oči. Za ty 3 roky užívání se mi nadherně dala dohromady pleť a oči si maluji uplně v pohodě. Nakonec jsem se stala Nezavislou kosmetickou poradkyní s frimou Mary Kay a jsem opravdu spokojená. Vřele všem doporučuji! 

Petra

Připojit reakci

Mary Kay

host - xxx.xxx.4.122 (?)
10.5.2009 11:15

MK je bezvadná, o 100% se mi zlepšila pleť, výsledky nebyly za týden, ale opravdu až během několika měsíců pravidelného používání.Začala jsem jako poradkyně, a jelikož někdy nemělo smysl donekonečna někoho o něčem přesvědčovat, tak jsem to zabalila, je ze mně spokojená samospotřebitelka a na MK nedám dopustit.

Připojit reakci

Mary Kay

host - xxx.xxx.245.150 (?)
4.11.2009 14:01

MK je super, používám ji už 2 roky a jsem s ní maximálně spokojená.Znatelně se mi vyhladily vrásky a celý obličej vypadá svěže a zdravě. Pěstící i tělová kosmetika je velice příjemná a je i příjemné mít svoji kosmetickou poradkyni a vizážistku. No, dámy, proč do sebe trochu neinvestovat? Většinou nemáme tak drahé koníčky jako muži!!! Děláme to pro sebe! To, jak budeme vypadat za rok, dva, pět let... záleží jenom na tom, jak krásně o sebe budeme pečovat teď!!!

Dana

Připojit reakci

Mary Kay

host - xxx.xxx.2.56 (?)
4.11.2009 16:00

Já teda nemohu posoudit krémy a tonika od MK, ale kdysi jsem dostala dekorativní kosmetiku a musím říct, že se mi líbila. Akorát make-up byl na můj vkus příliš hustý. Ale stíny jsou teda perfektní. Měla jsem asi troje,  jednobarevné i ty dvoubarevné. Na očích mi vydržely celý den. Jo a taky jsem několikrát měla tužku na obočí, ale pak ji dost zkazili (přestala prostě nějak barvit :-)). Ale moje mamka měla kdysi tu sadu na ruce, co se o ní píše už výš a byla opravdu spokojená.

Ahoj a pěkný den

Připojit reakci

Mary Kay

host - xxx.xxx.238.173 (?)
4.11.2009 16:51

Prosím tě, přestan se do mě navážet jen proto, že jsem si dovolila napsat svůj názor na tvůj postup při výběru dárku v tématu Vánoční dárky A jinak - nemám ráda, když se tady prodejce toho či onoho (včera nás tady bombardovala jedná paní Viadermem) vydává za spokojeného zákazníka onoho produktu, tak se prostě ozvu - to mám už v povaze Tohle přece není místo pro dělaní si bezplatné reklamy, ale místo, kde si máme vyměnovat své zkušenosti s různými kosmetickými produkty či službami, co jsme vyzkoušeli a ne k tomu, abychom si zde někteří dělali reklamu pro svůj kšeft, navíc takto neetickým způsobem. Mě nezajímají zkušenosti s kosmetikou MK samotné jejich prodejkyně...

Připojit reakci

Mary Kay

host - xxx.xxx.239.174 (?)
4.11.2009 17:27

Nic si z toho nedělej, podle mne jsou prodejkyně Mary Kay přímo vybízeny k tomu, aby jejich značku na takovýchto diskusích chválily a chválily a chválily až do aleluja. Já už se tomu vždycky směju, když se někde objeví ty úžasně pozitivní ohlasy na tuto značku a nenápadně dotyčná poznamenává, že má vizitku od své poradkyně, druhá zas telefonní číslo, třetí bydlí třeba s ní ve stejném městě a nabízejí, že nás s těmi úžasnými poradkyněmi zkontaktují. To musí být strašná schizofrenie psát o sobě ve třetí osobě. A největší legrace je jejich přesvědčení o tom, že jsou vlastně na trhu nejlepší a nejlevnější. Ony tomu snad možná i věří což už je na chocholouška

Připojit reakci

Mary Kay

Pavla Jarošová (104) - xxx.xxx.153.219 (?)
5.11.2009 13:45

od Mary Kay se mi hodně líbí dekorativní kosmetika, a to hlavně stíny, řasenky a pudry, ty mi připadají dost kvalitní. moje mamka používá od Mary Kay celou řadu Timewise a je s ní velmi spokojená, ale má celkem bezproblémovou pleť od přírody, nemá ani moc vrásek, částečně asi i díky této kosmetice (používá ji asi čtyři roky). já od Mary Kay mám minimum věcí (dvoje stíny, řasenku), ale podle mě je to taková vyšší střední třída. ale každé z nás sedí něco jiného, jak tady bylo už mnohokrát řečeno-

Připojit reakci

Mary Kay

host - xxx.xxx.238.238 (?)
7.11.2009 13:33

Jsi ještě studentka, takže to, že nemáš vrásky není díky MK, ale díky nízkému věku.

Připojit reakci

Mary Kay

Pavla Jarošová (104) - xxx.xxx.41.71 (?)
7.11.2009 16:18

nevím, zda reaguješ na můj příspěvek. psala jsem tam, že moje mamka nemá moc vrásek, nepsala jsem to o sobě:) já je nemám, je mi 21, ale díky suché pokožce asi přijdou o něco dřív, ale kosmetiku Mary Kay nepoužívám (pěstící), mamka ano :)

Připojit reakci

Mary Kay

host - xxx.xxx.238.238 (?)
7.11.2009 16:25

Jo aha, promin... blbě jsem to přečetla. Myslela jsem, že píšeš o sobě

Připojit reakci

Mary Kay

host - xxx.xxx.52.187 (?)
7.11.2009 22:44

Ahojky já jsem moc spokojená, velice dobře drží, a krásně se s nimi dá pracovat, takže pokud se kombinují, můžu si z omezené patelky stínů vytvořit pokaždé jiné líčení. Ola

Připojit reakci

Mary Kay

host - xxx.xxx.8.21 (?)
26.5.2013 19:53

Ahoj, já jsem spokojená hlavně s podkladovou bází. Dlouho vydrží a dobře vypadá.

Připojit reakci

Mary Kay

host - xxx.xxx.247.72 (?)
10.11.2009 10:29

No... velice vtipna diskuze... fakt jsem se chvilkama dusila smichy. lidi proberte se... kazda kosmetika ma sve pro a proti... Jde o to co komu vyhovuje a to si musi vyzkouset kazdej sam.

Je fakt, ze nektere kosmeticke poradkyne nemaji cit pro obchod... treba kdyz jsem se jedne zeptala co mam delat s tema vyrobkama co jsem pouzivala doted(Avon, Oriflame...) delat... tak mi rekla ze ona je vsechny vzala a vyhodila a at pry udelam totez. No tak timhle leda odradi a ukaze jak je blba. Ale urcite existuji i poradkyne ktere opravdu dokazi poradit.

Připojit reakci

Mary Kay

host - xxx.xxx.155.69 (?)
27.11.2009 22:07

Dobrý den, já mám zkušenosti jen ty nejlepší, především dekorativu používám už pět let, úžasný je odličovač očí, minerální stíny, minerální pudrový make-up, tvářenky, vlastně všechno, co se dekorativy týká, před 2 měsícema jsem se stala kosmetickou poradkyní MK, chválím i přípravky na pleť, co je důležité, dobře si vybrat správný druh podle tipu pleti a výsledky jsou vidět hodně brzo, to jen doporučení:-)

Připojit reakci

Mary Kay

host - xxx.xxx.155.69 (?)
27.11.2009 22:25

ještě k výše uvedenému komentáři, já bych navrhla dvě možnosti, přípravky současně používané značky buď dospotřebovat a poté vyměnit za přípravky MK nebo jinou značku, nebo přípravky, které vám zbyly před rozhodnutím používat MK darovat jen tak někomu, komu by vyhovovaly, proč vyhazovat, to nevím, kdo vám toto řekl, určitě jsem toho názoru, že každé ženě vyhovuje něco jiného, žádná kosmetická značky nevyhovuje všem, a proč nepoužívat to, co je pro naši pleť to nejlepší, proč né kombinace např. Avon, Oriflame, Mary Kay nebo Lancome, jeť můj názor

Připojit reakci

Mary Kay

host - xxx.xxx.95.72 (?)
3.12.2009 16:26

Ahoj som kozmetickou poradkynou prave tejto splocnosti a musim povedat, ze zacala som najprv u nej ako zakaznicka. a ako zakaznicka som bola velmi spokojna s touto kozmetikou a to nie len co sa tyka cistiacich prostriedkov ale aj dekorativnej kozmetiky. Tiene su perfektne a na ociach drzia cely den.a nie len tiene ale cely make up. Netreba sa bat a treba vyskusat aj ine prodkukty. Vrelo odporucam

Martina

Připojit reakci

Mary Kay

host - xxx.xxx.84.173 (?)
14.12.2015 3:39

Kosmetika Marry Kay dříve spadala pod společnost Amway. Bohužel kvalitou nevyhovovala a byla nahrazena špičkovou značkou Artistry. Ono když mají 3 měsíce záruku vrácení i na spotřebovaný produkt, tak musí produkty mít nějakou kvalitu. Marry Kay měla takové vratky zboží, že ze spolupráce sešlo.

Připojit reakci

Mary Kay

host - xxx.xxx.209.220 (?)
26.10.2011 17:49

Ahoj A. Ptas se, jestli ma nekdo zkusenosti s dekorativni kosmetikou Mary kay. Ja zkusenost mam a to velmi doubrou. Naliceni vydrzeni cely den. Je to velmi kvatlitni kosmetika a jsem z ni opravdu nadsena. Nejlepsi jsou makeupy. Ahoj a zase napis. G.

Připojit reakci

Mary Kay

host - xxx.xxx.62.104 (?)
22.1.2012 19:08

Já u mary kay nedám dopustit na fixátor pod oční stíny. I ty neobyčejnější stíny s ním vydrží celý den. :-) A měla jsem i makeupy, byly hustější a musela jsem se přepudrovávat během dne, a bohužel i nejsvětlejší odstín byl trochu tmavší než je má světlá pleť, ale to se mi stává u většiny makeupů. 

Připojit reakci

Mary Kay

host - xxx.xxx.184.64 (?)
25.4.2012 0:09

Tak asi hodinu pročítám diskusi ohledně kosmetiky Mary Kay. Já sama nepoužívám kosmetiku žádnou, ale to neznamená, že bych byla její odpůrkyní, jen jsem tak trochu "lempl" ohledně krémů natírajících si na pokožku... Co mě opravdu zaráží a co se objevilo několikrát v diskuzi, je fakt, že se nikde nedozvíte přesné složení kosmetiky Mary Kay... jedna slečna psala, že jí pomohla přesto, že před tím se léčila na dermatologii a používala hormonální krémy... další slečna zase psala, že ji pomáhají jen hormony a kosmetika Mary Kay... přijde mi to trochu podezdřelé, nemyslíte? Žeby nějaké tajné hormony, které Vám z pleti udělají zázrak? Uvědomujete si, že všechno "svinstvo", co si kamkoliv namažete na kůži se dostává do těla? Jako bychom té chemie kolem sebe měli málo... Každopádně bych si nic s neuvedeným složením na obličej ani jinam nedala, i když mé dvě kamarádky jsou s Mary Kay velmi spokojené...

Připojit reakci
Založit nové téma Nápověda
  Název diskusního téma   Počet příspěvků   Datum   Počet návštěv
Kleštičky na řasy2827.10.201750345
Řasenka549.10.201773821
Nejlepší řasenka114.10.201720142
Korektor1119.9.201717787
Obličejová sauna822.8.201713791
červené tváře9431.7.2017223316
Artistry1201.7.2017217002
Kosmetika Moniky Žídkové5822.6.2017107031
Rtenka nebo lesk, ktery zvetsi vase rty319.6.20175332
Neslíbatelná rtěnka2313.6.201748110
Best řasenka14631.5.2017240546
Krycí make-up pro bledulky323.5.20177821
Tužka na oči3010.4.201739516
Kvalitní oční stíny1318.3.201729132
Rady od kosmetičky8023.1.2017140289
Nákup líčení přes internet1215.12.201621486
Mary Kay23430.11.2016431486
Líčení očí930.11.201611716
Správné líčení527.11.20166325
Kosmetika Golden Rose106.11.201620083
Dokonalé líčení krok za krokem aneb váš postup, jak být co nejkrásnější2625.9.201647861
Česká kosmetika209.6.201635986
Artdeco - makeup105.3.201624571
Kosmetika Manhattan729.9.201513195
Lehce smyvatelná řasenka131.8.201517399
Jane Iredale - zkušenosti?329.6.20157715
Make-up Essence1013.5.201518588
P2715.1.201515239
Vlasta Libotovská731.10.201414268
Coverderm2221.9.201453437
Maybelline Wonder finish - konec?2110.9.201432730
voděodolný makeup428.8.201413355
Podkladový makeup od Sleek428.8.20147256