Při poskytování těchto stránek nám pomáhají soubory cookie. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.
Další informace.
Ú v o d n í   s t r á n k a  |  Kontakty   

Při vkládání příspěvků prosím respektujte pravidla pro vkládání příspěvků. Pro vyhledávání obchodů, poskytovatelů služeb a nejvýhodnějších cen použijte internetové katalogy, srovnávače a vyhledávače, pro inzerci pak specializované inzertní a aukční servery.
Připojit reakci do diskuze Chemický peeling ne
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Ja jsem absolvoval chem. peeling a pomohl. Tvar je vyhlazene a takove meksi, jemnejsi.
Ja jsem rad, ze jsem na to sel.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG.
Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů a rozměry 4920x3218 obrazových bodů.
Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:

Vložením příspěvku souhlasí autor s jeho uveřejněním na serveru KOSMETIKA.cz.
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
Nejnovější příspěvky v tomto vláknu:
Tak jestli ho nemáš, tak si ho určitě pořid ..., host, 22.11.2017
Já teda jsem hodně proti chemickému peelingu..., host, 21.11.2017
S kávovým peelingem zkušenosti nemám, ale ká..., host, 20.11.2017
Také jsem při chemickém nebo spíše po chemic..., host, 18.10.2017
Bohužel s vámi musím nesouhlasit :/. Nevím, ..., host, 5.10.2017
Stránky: 1, 2, 3, 4, 5...> | Zobrazit celou diskuzi   

Chemický peeling ne

Kerulka (1)
9.6.2006 16:43, počet návštěv: 101751
Přejít na: tento příspěvek (zjistit adresu)

Rozhodne nikomu nedoporucuji chemicky peeling na akne, je to jen tahacka na penize a plet se po nem nakopak velmi zhorsi! Jsem z nej velmi zklamana a zaroven na sebe nastvana, ze jsem se nachla nachytat...

Připojit reakci   

Chemický peeling ne

host - xxx.xxx.104.243 (?)
9.6.2006 22:32
Přejít na: předchozí příspěvek | tento příspěvek (zjistit adresu)

Ahoj, já mám naprosto stejnou zkušenost. Už ani nevím kolik peněz jsem do toho investovala, patlala jsem na sebe Glyco A (12%) a pak byla v ambulanci (30% kyseliny) a po druhé už se to na mě doktorka ani neodvážila aplikovat jak jsem měla tu pleť hroznou. Ani nemluvím o tom jak to bolelo a loupala jsem se opravdu nechutně. Když jsem pak zoufalá došla k jiné doktorce tak mi řekla, že chemický peeling pro mě není vůbec vhodný. A to jsem za to dala pár tisíc. Řekla bych, že nejlepší je na obličej nic nedávat (po pár dnech si pleť zvykne a už tolik nepne)  a chodit na vzduch a hodně pít vodu, ale já se neodvážím bez make-upu ani přiblížit k oknu, natož ven, ach jo!

Připojit reakci

hlavne ne u Esthe

host - xxx.xxx.197.247 (?)
13.6.2006 9:00

Presne tak.....ja jsem si naivne a v dobre vire predplatila chemicky peeling na pracovisti Esthe  v Praze (mimochodem hrozny pristup a jednani, vazne tam nikdy nechodte!!) puvodne jsem sice chtela vyuzit jine sluzby,ale vnutili mi toto....pak jsem toho velmi horce litovala, plet se mi akorat tak zhorsila a na dalsi osetreni uz jsem radeji nesla, penize mi ale nechteji vratit a to po nich chci jen penize za osetreni, ktera jsem neabsolvovala, nehlede na to, ze mi i tim prvnim znicili plet a jeste se mnou hnusne jednali.....udelejte si obrazek sami.....vazne chemicky peeling je humus a vyse zminene pracoviste uziva dosti pochybne praktiky....

Připojit reakci

hlavne ne u Esthe

host - xxx.xxx.22.61 (?)
20.7.2006 19:18

Docela jsem se vyděsila, podobný zákrok na Esthe zvažuji taky. Můžeš mi prosím tě napsat jméno doktorky nebo doktora, kteří ti chemický peeling dělali? Dík Daniela

Připojit reakci

hlavne ne u Esthe

host - xxx.xxx.197.219 (?)
26.7.2006 20:01

Dokror Zlosky, vazne nedoporucuji! Byt tebou, urcite bych tam nesla,jen prijdes o penize a ublizi ti to jak na pleti tak psychicky......

Připojit reakci

hlavne ne u Esthe, ale ale...

host - xxx.xxx.253.246 (?)
8.8.2006 14:07

Vážené dámy,

na kliniku Esthe docházím již přes rok a pravidelně, pravdou je, že každá z nás si musí udělat vlastní zkušenost   zejména s ohledem na to, jak moc mi ten nebo onen zákrok pomohl, já musím říci, že některé ze zákroků byly naprosto super a měly skvělý výsledek, ohledně chemického peelingu bych jen chtěla říci, že na vyčištění pleti v zimních měsících je to super, ale na problém se kterým jsem tam šla - nestačil, ale každé tělo reaguje jinak. Co však Vám všem musím řici je to, že přístup MUDr. Zloského, pracovnic recepce a dalších pracovnic je naprosto SUPER !!!!! Je tam velice příjemné a milé prostředí, každému problému se věnují, vše se s vámi konzultuje, vše se vysvětlí a sdělují se dopředu možná rizika a reakce kůže atd atd. Já i lidé z mého okolí, které jsem tam doporučila a kteří tam docházejí, jsou taktéž nadšení ......................takže žádné pomluvy, každý si přístup vyzkoušejte na vlastní kůže a nelekejte se pomluv, těch je kolem nás víc než dost............

Připojit reakci

hlavne ne u Esthe, ale ale...

host - xxx.xxx.239.26 (?)
8.8.2006 18:52

co se tyce pristupu Este tak je vazne hrozny . Kdyz se na neco zeptate tak vam nevrle odseknou, ty zensky na recepci jsou nervni slepice... Esthe ? ne dekuji ...

Připojit reakci

hlavne ne u Esthe

host - xxx.xxx.197.18 (?)
8.8.2006 19:29

ja souhlasím s poslední reakcí, že tam mají úděsný přístup, také jsem tam šla jen jednou a víckrát už tam nepůjdu, hrajou totiž na to, že jim stačí, když jim člověk jednou vyplázne peníze a znovu se už nevrátí, ovšem takhle to nejde do nekonečna a za chvíli přijdou zu grund, což doufám,že bude co nejdříve, aby už z nešťastníků dále netahali peníze....mě například jejich "ošetření" pleti způsobilo ošklivou reakci - narušení PH pokožky mi způsobilo folikulitidu, takže akne sice nemam (ne ovšem díky jejich ošetření, ale diky antikoncepci) ale mam ted toto, což také není nic příjemného a musím to dokonce léčit antibiotiky.....takže takto....a té kladné reakci na Este jsem se musela zasmát, vůbec bych se nedivila, kdyby to psal některý ze zaměstnanců této rádoby kliniky......

Připojit reakci

hlavne ne u Esthe

host - xxx.xxx.104.243 (?)
9.8.2006 14:51

Já jsem byla na chemickém peelingu v ústavu lékařské kosmetiky v Brně a přístup byl také úděsný, teď už je to přestěhované a jmenuje se to privátní klinika Riva. Myslím si, že se v těchto klinikách chovají děsně asi hlavně k nám, co nevypadáme zrovna nejlíp (ale proto tak snad jdeme ne??). Věřím tomu, že se můžou přetrhnout kvůli paničce co jde na botox a má kreditku svého manžela podnikatele a né kvůli nám, co jsme si našetřily na zákrok na akné. Je mi z toho špatně, měli by tam přece být chápající doktoři, kteří jsou navíc velmi dobře placení. Místo toho bylo jednání doktorky nadřazené a měla jsem pocit, že mnou vyloženě opovrhuje. Zanechalo mi to akorát pleť v daleko horším stavu a šrámy na sebevědomí a na duši.

Připojit reakci

hlavne ne u Esthe

host - xxx.xxx.197.18 (?)
9.8.2006 20:53

Přípojuji se k poslednímu příspěvku.......mám totiž úplně stejný zážitek a právě z Esthe, které je tu dost často zmiňováno v negativní  smyslu....takže nejsem sama, ke tomu se (nejen v Esthe) chovali hnusně......z jejich přístupu mi bylo doslova nablití......vůbec nechápu,že jim s jejich diletantstvím a neprofesionálním přístupem vůbec povolili licenci... zdravím všechny zklamané a vzkazuji: držte se, ti blbové, kteří si honosně řikají doktoři na soukromé klinice nás přece neodradí! My možná hůř vypadáme, ale důležité je, jaké má člověk srdce a to oni mají špatné a jsou velmi povrchni, když se k lidem takto chovají...takže můžeme opovrhovat mi jimi....ahoj Evka

Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky) >> | 1, 2, 3, 4, 5...> | Zobrazit celou diskuzi   
Založit nové téma Nápověda
  Název diskusního téma   Počet příspěvků   Datum   Počet návštěv
Chemický peeling ne5422.11.2017101752
Laserove osetreni pleti - ma nekdo zkusenost?1231.1.201719381
Laserové odstranění vrásek - Plzeň?418.5.201411137
Rozšíření služeb kosmet. studia27.11.20135836
Laser227.3.20109461
Kulinářské fórum - recepty, rady, zkušenosti a zajímavosti českých kulinářů
A až Z o uzení22.11.2017
A až Z o uzení22.11.2017
Generátor kouře9.11.2017
Generátor kouře7.11.2017