Při poskytování těchto stránek nám pomáhají soubory cookie. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.
Další informace.
Ú v o d n í   s t r á n k a  |  Kontakty   

Omlazení kůže > Chemický peeling ne

Hlavne ne u Esthe, ale ale

host - xxx.xxx.253.157 (?)
20.9.2009 16:11

Přesně tak, souhlasím, já tam chodila na ošetření pleti Smoothbeam (ted přesně nevím, jak se to píše), zaplatila jsem si tři sezení a pak si dala ještě jedno navíc. Dělala mi to paní doktorka Raková, která měla hrozně příjemný a super přístup stejně tak, slečny na recepci... zrovna ted zvažuju, že si to ještě jednou zopakuju nebo zkusím ten chemický peeling. Sice mi to tehdy dost pomohlo, ale doporučuje se tenhle zákrok opakovat po roce a spíše na podzim, zimu a jelikož nemůžu brát antikoncepci, tak nějaké problémy se mi na pleti vždycky objeví. Stálo to ale za to a půjdu do toho znova. Doporučuji!

Ukázat polohu příspěvku v diskuzi >
Připojit reakci

Nejnovější příspěvky v tomto vláknu:
Tak jestli ho nemáš, tak si ho určitě pořid ..., host, 22.11.2017
Já teda jsem hodně proti chemickému peelingu..., host, 21.11.2017
S kávovým peelingem zkušenosti nemám, ale ká..., host, 20.11.2017
Také jsem při chemickém nebo spíše po chemic..., host, 18.10.2017
Bohužel s vámi musím nesouhlasit :/. Nevím, ..., host, 5.10.2017

Chemický peeling ne

Kerulka (1)
9.6.2006 16:43, počet návštěv: 101774
Přejít na: tento příspěvek (zjistit adresu)

Rozhodne nikomu nedoporucuji chemicky peeling na akne, je to jen tahacka na penize a plet se po nem nakopak velmi zhorsi! Jsem z nej velmi zklamana a zaroven na sebe nastvana, ze jsem se nachla nachytat...

Připojit reakci   

Chemický peeling ne

host - xxx.xxx.104.243 (?)
9.6.2006 22:32
Přejít na: předchozí příspěvek | tento příspěvek (zjistit adresu)

Ahoj, já mám naprosto stejnou zkušenost. Už ani nevím kolik peněz jsem do toho investovala, patlala jsem na sebe Glyco A (12%) a pak byla v ambulanci (30% kyseliny) a po druhé už se to na mě doktorka ani neodvážila aplikovat jak jsem měla tu pleť hroznou. Ani nemluvím o tom jak to bolelo a loupala jsem se opravdu nechutně. Když jsem pak zoufalá došla k jiné doktorce tak mi řekla, že chemický peeling pro mě není vůbec vhodný. A to jsem za to dala pár tisíc. Řekla bych, že nejlepší je na obličej nic nedávat (po pár dnech si pleť zvykne a už tolik nepne)  a chodit na vzduch a hodně pít vodu, ale já se neodvážím bez make-upu ani přiblížit k oknu, natož ven, ach jo!

Připojit reakci

hlavne ne u Esthe

host - xxx.xxx.197.247 (?)
13.6.2006 9:00

Presne tak.....ja jsem si naivne a v dobre vire predplatila chemicky peeling na pracovisti Esthe  v Praze (mimochodem hrozny pristup a jednani, vazne tam nikdy nechodte!!) puvodne jsem sice chtela vyuzit jine sluzby,ale vnutili mi toto....pak jsem toho velmi horce litovala, plet se mi akorat tak zhorsila a na dalsi osetreni uz jsem radeji nesla, penize mi ale nechteji vratit a to po nich chci jen penize za osetreni, ktera jsem neabsolvovala, nehlede na to, ze mi i tim prvnim znicili plet a jeste se mnou hnusne jednali.....udelejte si obrazek sami.....vazne chemicky peeling je humus a vyse zminene pracoviste uziva dosti pochybne praktiky....

Připojit reakci

hlavne ne u Esthe

host - xxx.xxx.22.61 (?)
20.7.2006 19:18

Docela jsem se vyděsila, podobný zákrok na Esthe zvažuji taky. Můžeš mi prosím tě napsat jméno doktorky nebo doktora, kteří ti chemický peeling dělali? Dík Daniela

Připojit reakci

hlavne ne u Esthe

host - xxx.xxx.197.219 (?)
26.7.2006 20:01

Dokror Zlosky, vazne nedoporucuji! Byt tebou, urcite bych tam nesla,jen prijdes o penize a ublizi ti to jak na pleti tak psychicky......

Připojit reakci

hlavne ne u Esthe, ale ale...

host - xxx.xxx.253.246 (?)
8.8.2006 14:07

Vážené dámy,

na kliniku Esthe docházím již přes rok a pravidelně, pravdou je, že každá z nás si musí udělat vlastní zkušenost   zejména s ohledem na to, jak moc mi ten nebo onen zákrok pomohl, já musím říci, že některé ze zákroků byly naprosto super a měly skvělý výsledek, ohledně chemického peelingu bych jen chtěla říci, že na vyčištění pleti v zimních měsících je to super, ale na problém se kterým jsem tam šla - nestačil, ale každé tělo reaguje jinak. Co však Vám všem musím řici je to, že přístup MUDr. Zloského, pracovnic recepce a dalších pracovnic je naprosto SUPER !!!!! Je tam velice příjemné a milé prostředí, každému problému se věnují, vše se s vámi konzultuje, vše se vysvětlí a sdělují se dopředu možná rizika a reakce kůže atd atd. Já i lidé z mého okolí, které jsem tam doporučila a kteří tam docházejí, jsou taktéž nadšení ......................takže žádné pomluvy, každý si přístup vyzkoušejte na vlastní kůže a nelekejte se pomluv, těch je kolem nás víc než dost............

Připojit reakci

host - xxx.xxx.239.26 (?)
8.8.2006 18:52

co se tyce pristupu Este tak je vazne hrozny . Kdyz se na neco zeptate tak vam nevrle odseknou, ty zensky na recepci jsou nervni slepice... Esthe ? ne dekuji ...

Připojit reakci

hlavne ne u Esthe

host - xxx.xxx.197.18 (?)
8.8.2006 19:29

ja souhlasím s poslední reakcí, že tam mají úděsný přístup, také jsem tam šla jen jednou a víckrát už tam nepůjdu, hrajou totiž na to, že jim stačí, když jim člověk jednou vyplázne peníze a znovu se už nevrátí, ovšem takhle to nejde do nekonečna a za chvíli přijdou zu grund, což doufám,že bude co nejdříve, aby už z nešťastníků dále netahali peníze....mě například jejich "ošetření" pleti způsobilo ošklivou reakci - narušení PH pokožky mi způsobilo folikulitidu, takže akne sice nemam (ne ovšem díky jejich ošetření, ale diky antikoncepci) ale mam ted toto, což také není nic příjemného a musím to dokonce léčit antibiotiky.....takže takto....a té kladné reakci na Este jsem se musela zasmát, vůbec bych se nedivila, kdyby to psal některý ze zaměstnanců této rádoby kliniky......

Připojit reakci

hlavne ne u Esthe

host - xxx.xxx.104.243 (?)
9.8.2006 14:51

Já jsem byla na chemickém peelingu v ústavu lékařské kosmetiky v Brně a přístup byl také úděsný, teď už je to přestěhované a jmenuje se to privátní klinika Riva. Myslím si, že se v těchto klinikách chovají děsně asi hlavně k nám, co nevypadáme zrovna nejlíp (ale proto tak snad jdeme ne??). Věřím tomu, že se můžou přetrhnout kvůli paničce co jde na botox a má kreditku svého manžela podnikatele a né kvůli nám, co jsme si našetřily na zákrok na akné. Je mi z toho špatně, měli by tam přece být chápající doktoři, kteří jsou navíc velmi dobře placení. Místo toho bylo jednání doktorky nadřazené a měla jsem pocit, že mnou vyloženě opovrhuje. Zanechalo mi to akorát pleť v daleko horším stavu a šrámy na sebevědomí a na duši.

Připojit reakci

hlavne ne u Esthe

host - xxx.xxx.197.18 (?)
9.8.2006 20:53

Přípojuji se k poslednímu příspěvku.......mám totiž úplně stejný zážitek a právě z Esthe, které je tu dost často zmiňováno v negativní  smyslu....takže nejsem sama, ke tomu se (nejen v Esthe) chovali hnusně......z jejich přístupu mi bylo doslova nablití......vůbec nechápu,že jim s jejich diletantstvím a neprofesionálním přístupem vůbec povolili licenci... zdravím všechny zklamané a vzkazuji: držte se, ti blbové, kteří si honosně řikají doktoři na soukromé klinice nás přece neodradí! My možná hůř vypadáme, ale důležité je, jaké má člověk srdce a to oni mají špatné a jsou velmi povrchni, když se k lidem takto chovají...takže můžeme opovrhovat mi jimi....ahoj Evka

Připojit reakci

host - xxx.xxx.126.198 (?)
20.9.2006 10:24

Koukám, že pacovníci firmy Esthe taky brouzdají po internetu a dělají si skrytou reklamu, že? Pokud se někdo zdráhá vyplatit peníze, které dostal od zákazníka za neprovedené ošetření je nanejvýš SKUTEČNE POCHYBNÝ a NEČESTNÝ způsob. I kdyby to bylo ve smlouvě jakkoli uvedené, už jen pro dobré jméno by mělo být prvořadým zájmem pracoviště, vyhovět klientce a nějak to pro její spokojenost urovnat.  K Vašemu názoru - je překypující nesmyslnými superlativy a je tu jediný ( a je jasné proč ), ale negativních je tu povícero. Čím to asi bude, že?

Připojit reakci

Hlavne ne u Esthe, ale ale

host - xxx.xxx.253.157 (?)
20.9.2009 16:11

Přesně tak, souhlasím, já tam chodila na ošetření pleti Smoothbeam (ted přesně nevím, jak se to píše), zaplatila jsem si tři sezení a pak si dala ještě jedno navíc. Dělala mi to paní doktorka Raková, která měla hrozně příjemný a super přístup stejně tak, slečny na recepci... zrovna ted zvažuju, že si to ještě jednou zopakuju nebo zkusím ten chemický peeling. Sice mi to tehdy dost pomohlo, ale doporučuje se tenhle zákrok opakovat po roce a spíše na podzim, zimu a jelikož nemůžu brát antikoncepci, tak nějaké problémy se mi na pleti vždycky objeví. Stálo to ale za to a půjdu do toho znova. Doporučuji!

Připojit reakci

Hlavne ne u Esthe

host - xxx.xxx.79.104 (?)
22.2.2012 11:57

Souhlasim, take nedoporucuji Dr. Zloskeho... chodila jsem 3 roky na Smooth Brush (nevim doted, jak se to presne pise a je mi to uz jedno)... vse ok, cena 3000 5x v zime... naposledy mi spalil cely oblicej tak, ze mam pigmentove skvrny vsude, je to hrozne.. navstivila jsem ho minuly rok pote a rekl, ze mam prijit zase v zime.. ted jsem u nej byla a napsal mi masticku, ktera se prodava jen v Nemecku... tot cele resume:-) nevim, no, kamarad mi ji snad vyzvedne a uvidim, rozhodne premyslim o jine klinice, ale uz se bojim...

Připojit reakci

hlavne ne u Esthe

host - xxx.xxx.58.18 (?)
2.2.2008 12:26

ahoj, náhodou zde pročítám reakce a musím se připojit. chodila jsem na esthe na leaser, zbývalo mi ještě několik ošetření, nemohla jsem se dostavit z důvodu zahraniční služební cesty a tak jsem na kliniku zavolala a požádala o jný termín. to co jsem si vyslechla, bych nikomu nepřála, na recepci mě vynadali jako školačce co se chce ulít ze zkoušky a jiný termín mi odmítli dát. takže celá tprocedura, která měla trvat 6 návštěv, po druhé návštěvě zkončila a nikoho na klinice samozřejmě nezajímá, proč klientky přestávají chodit. zuzana

Připojit reakci

Chemicky peeling ano

host - xxx.xxx.148.53 (?)
13.8.2006 18:03
Nemusíte se tohoto zákroku bát, je jen třeba vědět, kdy je vhodné ho podstoupit. Rozhodně ne na zanícenou pleť, boláky a vřídky. Chemický peeling odstraňuje vrchní vrstvy pokožky a tím tedy i drobne nerovnosti, jizvy, začervenaní a zmenšuje póry. Ideální je nechat si ho udělat na podzim nebo v zime, protoze kuže je po něm velmi citliva na sluneční záření. Nesmíte vubec chodit na sluníčko a to asi 14 dní až měsíc, nez se pleť zregeneruje. A samozřejmě je hloupost neporadit se s kožním lékařem, který je znalý co se tyká tohoto zákroku a stavu vaší pleti. Ja mela po chemickém peelingu pleť hladší, barevně sjednocenou. Ale nic netrvá věčně, takže se na něj v zimě chystám znovu.
Připojit reakci

Chemicky peeling - reakce na diskusi

host - xxx.xxx.161.18 (?)
24.8.2006 10:39

Vážení klienti
Považuji za správné reagovat alespoň malým příspěvkem na probíhající diskusi, týkající se ošetřování pleti pomocí glykolových kyselin, tzv. "Chemickým peelingem".
Metod, které lze použít k účinnému ošetření problematické pleti s projevy akné, nebo se sklonem k hyperpigmentacím není mnoho. Chemický peeling patří k těm, které při své jednoduchosti vedou poměrně k značným efektům a k výraznému vylepšení /nikoli vyhojení/ zánětlivých projevů. Aby se účinek glykolových kyselin mohl projevit, musí dojít v kůži k počáteční iritaci, tedy k podráždění se zarudnutím, někdy u citlivějších pletí až ke stroupkům s následným olupovacím efektem. Aby se efekt dostavil je nutno ošetření několikrát opakovat.
Na to vše je klient vždy upozorněn při vstupní konzultaci, při které se probere i způsob následného ošetření, ochrana před slunečním zářením a hlavně možnosti samotného zákroku a jeho očekávání. Ročně provádíme zhruba 1 000 těchto zákroků vesměs s výborným efektem, hlavně u aknozních změn. Pochopitelně ne každá pleť reaguje stejně. Proto se zpočátku volí nižší koncentrace přípravku a doba aplikace se řídí vždy reakcí kůže tak, aby iritace byla žádoucí, nikoli přehnaná.
Tak jako v každé oblasti medicíny, také zde může dojít k nepředvídaným reakcím nebo nežádoucím efektům. Aby bylo toto riziko co nejmenší, provádí se zprvu aplikace ovocných kyselin o slabší koncentraci. Doba zákrorku se řídí počátkem zarudnutí. Eventuální nežádoucí komplikace je pak možno vyřešit následně při kontrolách.
Abychom měli zpětnou vazbu na chod našeho pracoviště, dáváme všem klientům možnost vyjádřit se svými připomínkami a návrhy formou dotazníku. Své negativní zkušenosti nebo stížnosti mohou řešit klienti osobně kdykoli s ošetřujícím lékařem.

Prim MUDr. Pavel Zloský
Dermatologické a laserové centrum
kliniky Esthé

Připojit reakci

host - xxx.xxx.5.93 (?)
25.7.2007 8:24
abych pravdu řekla, chodím na chemický peeling a moc mi pomohl. jen sem se chtěla zeptat, jak je možné docílit toho olupování po zákroku. slyšela sem, že i když pleť nevypadá dobře první týden nebo 14 dní, tak je takovýhle zákrok nejúčinější. peeling mi pomohl na akné. měla sem opravdu zanícenou celou pleť a nemohla se toho zbavit. bylo to po vysazení antikoncepce. na kožní dermatologii my udělali chemický peeling a napsali na recept antibiotikum na obličej a nyní mám pleť opravdu pěknou. no já sem nadšená, ale zůstali mi tam ještě trošku zvětšené pory a těch se nemůžu zbavit. začala sem užívat krém s 10% kyselinou glykovou. zatím nevím výsledek. je to krátká doba, ale četla sem všude na internetu, že právě to olupování je nejúčinější na stažení poru jenže mně se pleť ne a ne sloupnout i když sem byla na 70% chem peelingu. myslíte, že je to právě proto, že používám hydratační krém cétaphil? neměla bych ho používat, aby se mi pleť sloupla?
Připojit reakci

host - xxx.xxx.221.25 (?)
21.11.2017 9:49

Já teda jsem hodně proti chemickému peelingu co bych mohla doporučit, tak je i přírodní peeling a to bys mohla na to olupování třeba vyzkoušet jestli by ti to nepomohlo. Já mám vyzkoušený kávový peeling bodybescrub a ten je super, má i hodně dobré složení oproti jiným přírodním peelingům, občac jsem byla po jiných peelingách také vysušená, ale tady tento má v obsahu dost oleje a tak je pleť jemná a hydratovaná. 

Připojit reakci

Chemicky peeling

host - xxx.xxx.203.11 (?)
25.8.2006 14:36
   Jsem doslova zděšena, co tady čtu!!! Ve své kosmetice, AHA peelng, provádím a nikdy jsem se s tímto nesetkala. Nejsem sice lékař, ale dle norem mohou kosmetičky používat koncentraci do 30%. Prošla jsem odborným certifikačním školením na práci s tímto a pokud klientka dodrží vše co má viz výše udvedeno, tak by se opravdu nemělo nic přihodit. Navíc se klient připravuje domácím užíváním 10% kys. glykolové na pleti. Takže ple´t by již neměla reagovat popisovanými příznaky.
   Na druhou stranu je docela možné, že některé z Vás tento zákrok podstoupili u kosmetiček, které si jej pouze objednaly v nabídce od různých kosmetických firem, aniž by měli oprávnění s AHA pracovat. K tomuto se dále navazuje i zkušenost kosmetičky s rekcemi pletí u ošetření obecně. Nebudu se tajit s tím, že by každý klient, než navštíví nějakou provozovnu, jaké má dotyčná vzdělání pro úkony, které provádí a hlavně jakou má v tomto praxi!!! ( Je mi jedno kdo se do mě za to zase pustí, ale je vidět, že s tímto problémy zkrátka jsou ). 
   A co se týče chování k zákazníkům, to už je věc samotného salonu nebo studia. Nikdy bych si nedovolila přihlížet k tomu jak vypadají a předpokládat kolik asi tak mají peněz. Opak bývá většinou pravdou. Takže všem, které jste tímto získaly zmíněné šrámy na duši, se na to vykašlete, jste určitě hezké zase jinde a jinak a sem tam nějaký "beďar" Vás nemůže ohrozit. Změnte lékaře, či kosmetičku.
   Hodně štěstí Kristýna
Připojit reakci

Chemicky peeling

host - xxx.xxx.69.130 (?)
11.9.2006 13:35
Ahoj, máte někdo zkušenosti s glykoppelem (také se tomu říká mezopeel). Mám na to strach jít, když čtu jaké máte zkušenosti s klasickým chemickým peelingem. Nechci na tom být s pletí ještě hůř a hlavně se bojím, že když tam půjdu, tak pak nebudu moci vyjít mezi lidi....pokud se mi má taky sloupnout kůže nebo nějak zčervenat. Prosím o vaše zkušenosti, rady atd. Dík moc Kačka 
Připojit reakci

Chemicky peeling

host - xxx.xxx.197.210 (?)
12.9.2006 18:14
Vsechno toto je na stejnem principu, takze bych rekla,ze to bude mit stejny efekt, ja mam taky dost spatnou zkusenost s chemickym peelingem,takze bych z toho mela urcite strach....radsi vyzkousej antikoncepci diane35,yadine,nebo minervu, ta zabere a to trvale,pokud ji nevysadis, hodne stesti!
Připojit reakci

Chemicky peeling - vykaslete se na to

host - xxx.xxx.17.20 (?)
21.9.2006 10:55
Zadny chemicky peeling, antikoncepce, masticky, vodicky, antibiotika a jiny sracky nepomuzou dlouhodobe. Je potreba cisti telo zevnitr, pohybovat se na cerstvem vzduchu a nestresovat se. Tim ze zkousite pate pres devate a rvete do sebe chemii se problem jen prohlubuje, protoze je to velmi narocne na psychiku (a samozrejme i na penezenku), takze se pak dostavate do bludneho kruhu. Takze pozitivne myslet, hodne, hodne pit, jist zdrave, chodit na vzduch a nerejpat si to. Neni to lehka cesta, ja to moc dobre znam, s akne ziju uz 12 let, ale postupne se to lepsi, je to na beh na dlouhou trat, ale lehka cesta neexisuje. Hlavne poslouchejte svoje telo a ne nektere priblble nazory v cele teto diskusi. Kazdy at zjisti sam, co mu vyhovuje, protoze je kazdy  jiny.
Připojit reakci

21.9.2006 13:51
To je teda názor!!!! A proč se Ti to teda zlepšuje až za 12let??? A né třeba jenom 5. Neděláš pro to nic! Se Ti upravuje hladina hormonů a postupně akné mizí, toto kdybych řekla klientkám, " vykašlete se na to, zapár let se to ztratí" tak jdou do pryč a to jen v tom lepším případě. Samozřejmě, že je důležitá očista zevnitř a klid na duši, ale to platí od ekzému, přes akné po karcinomy konče.
Připojit reakci

host - xxx.xxx.240.101 (?)
21.9.2006 20:21
Trápím se akné už přibližně 14 let a jsem z toho zoufalá. Vyzkoušela jsem co se dalo - pořád dokola mastičky a vodičky od lékařů, Diane, vše co proběhlo v reklamách, kosmetičky, laser a i chemický pealing. Myslím, že je to řešení pro téměř nebo zcela úplně vyléčenou pleť, která potřebuje regeneraci a odstranění jizviček a barevných skvrnek. Já mám bohužel dost silnou formu akné a pealing mi nepomohl. Dobrou zkušenost mám s bylinkovými čaji a také čištěním zevnitř - Chloremax od FinClubu. Bohužel jsem na dovolené přerušila a vše začlo nanovo.  Každopádně až budu jednou v pohodě, zajdu si na pealing a nechám si odstranit jizvy. Jen doufám, že spolu s nimi nebudu odstraňovat už i vrásky.
Připojit reakci

host - xxx.xxx.140.61 (?)
24.9.2006 10:56

Musim na to zareagovat, protoze se do me pustil nekdo, kdo akne nejspis nikdy nemel, pracuje na nejake uzasne klinice nebo kosmetice a tvari se, ze spolkl veskerou moudrost sveta . Ja ze pro to nedelam nic? Dvanact let akne lecim vsim co se da, pravidelne chodim na kozni, na kosmetiku, vyzkousela jsem vsechna leciva, antikoncepci, lecebnou kosmetiku, ktera je dost draha, drahe cistici kury, caje, vitaminy, homeopatii, alternativni medicinu, proste vsechno. A to co jsem tady napsala, je to na co jsem prisla po 12 letech snazeni a po utraceni desitek tisic korun. Kdyby to alespon k necemu bylo! Ale neni. A chemicky peeling byla doslova hruza, nikomu nepreju zazit to co jsem zazila ja.

A copak radite svym klientkam? To by me teda zajimalo. Holt par pupinku se asi za par let muze vylecit, ale akne vetsinou trva dele. A nezkousejte na me vas povyseny pristup, toho jsem si uzila v par kosmetikach az dost a vytaci me to uz z toho duvodu, ze nejsem laik a mam lekarske vzdelani.

Připojit reakci

27.9.2006 12:57
   Tak jak to vlastně je?? Lepší se to nelepší, používáte na to něco nebo už jste se na to vykašlala??? Trošinku si tady protiřečíte a hlavně jste tady přišla jen nadávat.
   Chemický peeling je na akné, ale pokud je ve zhojeneém, klidovém stavu. Samozřejmě, není nic 100%-ního a na každého působí to či ono, ale pokud máte lékařské vzdělání, tak byste to měla všechno vědět...
   Jen by mě zajímalo jaké neb lékařské vzdělání může být i veterina, ale ani MVDr. by se nevyjadřoval o přípravcích jako o "sračkách". Takže bych to tipovala na zdravotní sestru, tudíž vzdělání zdravotnické anebo jen ošetřovatelka???
   Pokud si tady léčíte mindráky ze svého vzhledu, tak založte jinou sekci ve fóru a nenavážejte se tady do těch které to myslí dobře a také!!! vyjadřují svůj názor.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.197.98 (?)
27.9.2006 13:46

Opravdu nevim, cim jsem Vas tak popudila, ze se do me takhle poustite a urazite me. Nepotrebuju si vylevat mindraky ani nadavat, pouze jsem vyjadrila svuj nazor. Souhlasim s Vami, ze nic neni 100procentiho, kazdemu pomaha neco jineho. Pokud si prectete vice prispevku v cele diskusi tak zjistite, ze podobny nazor nemam jen ja, spousta lidi uz vyzkousela vsechno a holt se obcas stane, ze proste nic nezabere a vy jen vite, kolik usili, casu a penez jste investovala a nevidite zadne zazracne zlepseni, jak vsichni slibovali. No a nakonec kdyz uz rezignujete a pouzivate "jen" pravidelne kosmetiku La Roche Posay a neexperimentujete, hodne pijete atd...tak se to konecne zacne zlepsovat...samozrejme urcite je to i vekem......no a tak dojdete k nazoru, ze proste mene nekdy znamena vice. A ty ruzne pripravky (omlouvam se za vyraz "sracky", tedy leciva chcete-li) opravdu zabiraji jen kratkodobe, musi se stridat, ale kdyz nezabere nic, tak to cloveka minimalne rozladi.

A pokud jde o Vase jedovate narazky na zdravotni sestry, osetrovatekly a podobne, prijde mi, ze mindrak mate asi spis Vy, mindrak vlastni nadrazenosti a dulezitosti. Zrejme o tom nevite, ale lekarska povolani jsou jen tri, lekar, farmaceut a stomatolog. A opravdu nechapu proc jste tak zautocila. Dobre, nechme to, kazdy je nejaky, ale spis by me zajimalo, co Vy tedy doporucujete svym klientkam v klinice nebo v kosmetickem salonu? Nedavno mi jedna kosmeticka na akne doporucila uzivat zivocisne uhli :-) ne to neni narazka na Vas, ale opravdu se mi to stalo.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.115.180 (?)
6.1.2007 11:48

Musím se Vás zastat. Zaujal mě Váš první příspěvek a také mi přijde, že ten, kdo tak bojovně na něj reagoval má spíše mindráky sám.  Sama jsem přemýšlela o chemickém peelingu. Jen jsem si přečetla letáček a už jsem se málem objednala. Pak mi něco osvítilo a napadlo mě podívat se na recenze na internetu. Nemám problémy s akné /jen pár jizviček/, ale pleť mám unavenou, hrubou, hrbolatou. Když se dívám  do zrcadla, tak se ani nepoznávám. Přečetla jsem se letáček o chemickém peelingu a viděla jsem to jako rychlou a snadnou cestu. Když jste ale psala, že je na to třeba jít jinak, zamyslela jsem se nad tím a našla, že to samé hluboko uvnitř cítím také.Měla bych to dělat, ale nedělám, protože jsem líná. Teď cítím, že když nebudu pořád ve stresu, budu hodně pít , zdravě jíst, budu na čerstvém vzduchu - tak to bude ono. Protože pleť se mi zhoršila během jednoho roku stresu.Takže přestanu ztrácet čas přemýšlením najít nejrychlejší cestu jak bez práce dostat koláče. A budu proto sama něco dělat. Opravdu se mi líbilo co jste napsla, protože jste nikomu nic nenutila, jen poradila. Každý se pak může rozhodnout pro co chce. Nemám všechny informace o chemickém peelingu. Nevím jak je vhodný pro opravdu problematickou pleť. Jen vím, že mi váš příspěvek pomohl abych si uvědomila, co mám dělat já.

Martina

Připojit reakci

host - xxx.xxx.22.61 (?)
6.1.2007 15:15
Pokud jde o chem. peeling, přece jen už dnes existují různé možnosti.  Většina negativních reakcí se týká peelingu kys. glykolovou v 70% koncentraci, která se dává přímo na pleť a pak ze neutralizuje. Pokud tam kyselinu nechá lékař déle, může člověku způsobit popálení pokožky, ze kterého se pak dlouho léčí. Každá pleť  taky ovocné kyseliny nesnese. Takovýhle peeling bych asi nepodstoupila, protože bych měla strach. Ale v nabídkách různých klinik jsou inzerované různé druhy peelingů, které musí proběhnout několikrát jako celá kúra a jsou prý  "šetrnější", protože na pleť nepůsobí přímo kys. glykolová, která způsobuje velké podráždění citlivější pleti. Jenže jak to má člověk jako laik posoudit, nezbývá, než si sehnat reference od někoho, kdo už to podstoupil a pak se rozhodnout, jestli to riskne. Rady ohledně zdravé výživy a odbourávání stresu jsou zajímavé, ale málokdo ve svém pracovním životě stres nemá a i když se snaží dodržovat duševní hygienu, tak se mu stejně nemůže vyhnout. Výživa má vliv na pleť rozhodně, ale u lidí, u kterých je akné podmíněno geneticky nebo hormonálně, takové rady celkem nepůsobí. Potom zbývá jenom kosmetika nebo antikoncepce na úpravu hormonální hladiny nebo využít nabídky laserových center a doufat, že nakonec  přeci jen něco zabere.
Připojit reakci

host - xxx.xxx.191.127 (?)
28.7.2007 10:04

Patřím k té skupince, které se akné nezbavily ani v dospělosti. U dermatologa jsem se léčila asi od 12ti let, ale výsledek jen ten , že mi sama lékařka nakonec řekla, že je to hormonálního původu a že jediné, co pro mě může udělat ona jsou antibiotika aby se akutní projevy hojily rychleji, ale vytvářet se mi prostě nepřestanou. Doporučila mi antikoncepci, ale tu mi nebylo doporučeno zase kvůli jiným zdravotním problémům. Takže nakonec nezbylo než tiše trpět. Nakonec jsem k Dr. přestala docházet, protože jsem měla pocit, že to nikam nevede. Kosmetiku jsem zkoušela - běžné vodičky všech možných značek nějak moc nezabíraly (a když tak jen mírné zlepšení a na chvíli - jak už tady někdo psal, bylo třeba přípravky střídat, protože po čase prostě přestaly fungovat). Nad chemickým pealingem jsem uvažovala, ale po té co jsem si početla jsem usoudila, že by to v mém případě byly vyhozené peníze a možná víc škody než užitku....

A teď proč to vlastně píšu. Chtěla jsem jen říct, že u mě jde jednoznačně o prokázanou hormonální poruchu a nerovnováhu a přesto!!! měla jsem ještě jiné zdravotní problémy a konec konců i psychicky jsem nebyla zcela spokojená (po několikaletech hormonální léčby jsem hrozně přibrala, pleť se ještě zhoršila a to člověku nepřidá) rozhodla jsem se proto udělat pro sebe aspoň tolik, že jsem totálně změnila jídelníček a ač zeleninu zrovna nemusím začala v mém jídelníčku hrát prim. Původně jsem tak zamýšlela zhodit aspoň nějaké to kilo navíc. Začla jsem víc chodit na procházky, pít hodně čistou vodu (obyčejnou z vodovodu) a vedlejším efektem bylo výrazné zlepšení pleti! Opravdu to nebyl jen můj subjektivní pocit, protože se mě na to začalo vyptávat i okolí - co jsem s tím udělala.´Zázračně čistou pleť jako miminko nemám, ale pokrok je to opravdu velký. Samozřejmě to nebylo ze dne na den ale po půl roce můžu mezi lidi bez make upu (což jsem chodila i tak, protože po něm se mi pleť vždy ještě víc zhoršovala, ale teď už se po mně nikdo nedívá). Proto jsem chtěla říct, že i v případě, kdy je jasná jiná příčina akné, není úvaha o vlastním životním stylu a životosprávě marná a její úprava může aspoň pomoci projevy zmírnit.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.183.49 (?)
13.2.2008 16:29

Dobrý den,

souhlasím, že úprava jídelníčku, průběžné pití vody a hlavně ta spokojenost - to jsou léky nejen na akne :-) V momentě, jak se začnu cpát čokoládou  a spol. kdy mi začnou pracovat nervy, je konec hladké pleti a jsem samý bolák. Moc mi pomáhá neřešit to. Prostě bejt smířená s tím, jaká jsem a jakou mám pleť ;-) Chem. peeling mi také nepomohl, ale také neuškodil Věřím, že kdybych ho používala pravidelně a dlouhodobě, výsledky se dostaví. Co mi velmi pomáhá je kosmetická masáž, byť se tvrdí, že na akné se nemá dělat, Ale jak říkám, nejvíce mi pomáhá být spokojená :-)

Připojit reakci

host - xxx.xxx.182.97 (?)
10.1.2007 11:38
Vazena pani, nebo slecno,
musim priznat, ze zpusob ,jakym komunikujete, mne doslova sokuje.
Za obrazovkou sveho pocitace vidim nespokojenou, zakomlexovanou a simplexni osobu, ktera si na nekom potrebuje vylit zlost.

Sama mam zkusenosti se znamym kosmetickym salonem , byla jsem tam jednou. Nemohu rici, ze by se ke me nechovali slusne, ale bylo naprosto patrne, ze z klienta je potreba vytahnout co nejvice penez.
Podstatne je hodne pit, spat, jist zdrave veci , sportovat a proste byt spokojena a stastna a hlavne zdrava. Kosmetiku samozrejme v zadnem pripade nezavrhuji  /u sikovne, inteligentni a prijemne kosmeticky/.
Te pani,kterou neustale napadate a urazite rozumim, nekdy proste nepomaha nic a trva to dlouho.
Co se tyce povyseneho pristupu a neochoty, to je bohuzel v nasi zemi bezne.

Zatim nashledanou a zkuste zmenit ton .

S pozdravem                 MUDr Michaela Vesela

/omluvte prosim chybnou diakritiku, nepisi z Cech/
Připojit reakci

host - xxx.xxx.22.61 (?)
10.1.2007 20:39

Souhlasím s názorem, že záleží na tom, čím je akné primárně způsobeno. Pokud souvisí s nezdravým životním stylem, je pomoc snadná a opravdu stačí radikálně změnit svůj přístup k životu, hodně pít, jíst zdravě apod. Ale pokud je dědičné nebo způsobeno nevyrovnanou hladinou hormonů, tak musí nastoupit účinnější prostředky a návštěva dermatologa,protože tyto příčiny zdravá strava nevyřeší. A pokud se někdo, kdo se akné nemůže zbavit ani v dospělém věku ,rozhodne pro radikálnější možnosti léčby nebo alespoň vylepšení stavu své pleti, nechť to udělá, protože jen on ví, jak se tím problémem trápí. Každý je individualita a co někomu pomůže, jinému může uškodit.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.49.94 (?)
22.5.2007 8:42

Já jsem tam byla utratila jsem za to 15000 a nepomohlo mi to! Tak vám radím nechoďte tam! A mám  z toho i malé jizvičky po obličeji! Nepomáhá to!

Připojit reakci

Chemický peeling ne

host - xxx.xxx.110.26 (?)
4.11.2006 16:17

ahojky.. trpim akne uz 15 let.. a chemie mi to vetsinou jeste zhorsila.. proto zkousim prirodni cesty.. mam k tomu vsemu citlivou plet, takze zlaty bylinky..

vyborne mi funguje peeling, o kterem sem si precetla az nedavno.. z ovesnych vlocek.. tady je recept..
www.fiftyfifty.cz/spolecensky-magazin/8637610/Prirodni-lecba-akne---pece-o-problematickou-plet.php

a zaroven zkousim leceni cistenim krve a vysazenim drazdivych latek.. koprivovy caj + to micham s jinymi bylinkami a dalsi vychytavky, o kterych pisou zas tady
www.fiftyfifty.cz/spolecensky-magazin/8613764/Prirodni-lecba-akne---vnitrni-cestou-ke-zdrave-pleti.php

dal doporucuju echinaceu a pit spoustu vody!!

drzim palce vsem bojovnikum s timhle neduhem.. a pevne nervy.. ;)

Připojit reakci

Chemický peeling ne

host - xxx.xxx.216.136 (?)
17.11.2006 20:50

když sem brala živočišný uhlí..2 tablety denně, tak bylo opravdu všechno pryč :) ,ale bylo mi blbý chodit pořád do lékárny, jako když mám nonstop...však víte co...a taky nevím, jestli se to smí pořád dokola brát...ke všemu, když beru důležité léky a to uhlí pohlcuje mnoho látek...tak to můlžete někdo zkusit, jestli neberete léky,ale pamatuju si, že pomáhalo jen úplně obyčejné, jakékoliv jiné nepomohlo

Připojit reakci

Chemický peeling ne

host - xxx.xxx.66.97 (?)
22.11.2006 21:28

kolik stoji chemicky peeling?

Připojit reakci

Chemický peeling ne

host - xxx.xxx.172.208 (?)
28.8.2011 21:51

Skvělé. Zajímá mě ten samý dotaz, co byl položen, můžete na něj někdo odpovědět a neřešit tady, zda je to správné či ne? Prostě chceme znát cenu..

Připojit reakci

Chemický peeling ne

host - xxx.xxx.113.240 (?)
30.8.2011 21:24
V centrech a u kosmeticek je to zbytecne predrazene..kup si to pres net ze zahranici a pokud si k tomu nastudujes info a dpdrzis pokyny, nemas se ceho bat ;)
Připojit reakci

Chemický peeling ne

host - xxx.xxx.234.4 (?)
8.4.2017 19:26

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli chemický peeling opravdu pomáhá na pigmentové skvrny?

Připojit reakci

Chemický peeling ne

host - xxx.xxx.82.156 (?)
13.5.2017 16:21

Nemůžu mluvit z vlastní zkušenosti, ale mamka si nechala chemický peeling dělat a změna byla určitě znát.

Připojit reakci

Chemický peeling ne

host - xxx.xxx.230.123 (?)
7.8.2017 15:04

Ahoj holky, ja muzu doporucit peeling kavovy a rozhodne ne chemicke osetreni je to hodne razantni a hoji se to dele. Ja muzu treba z vlastni zkusenosti doporucit kavovy prirodni peeling body be scrub!

Připojit reakci

Chemický peeling ne

host - xxx.xxx.166.12 (?)
20.11.2017 19:36

S kávovým peelingem zkušenosti nemám, ale kávu miluji, hlavně její vůni, takže mi to zní dobře. A je to opravdu přírodní? Děkuji

Připojit reakci

Chemický peeling ne

host - xxx.xxx.74.248 (?)
22.11.2017 22:16

Tak jestli ho nemáš, tak si ho určitě pořid :) je to paráda a hlavně je to i něco nového a zajímavého :) já mám určitě přírodní :) 

Připojit reakci

Chemický peeling ne

23.11.2006 15:56

kupříkladu já mám první návštěvu za 449.- a poslední za 12 měs. za 399,- do tho počítej přípravnou emulzi 500,- a ochranný krém 190,- nebo 370,- dle typu pleti. 30% koncentrace.

Připojit reakci

Chemický peeling ne

host - xxx.xxx.217.71 (?)
19.12.2006 19:33

Ja jsem absolvoval chem. peeling a pomohl. Tvar je vyhlazene a takove meksi, jemnejsi.
Ja jsem rad, ze jsem na to sel.

Připojit reakci

Chemický peeling ne

host - xxx.xxx.33.214 (?)
7.1.2007 10:45

Pozor ovšem,pokud někdo z vás užívá Roaccutane,při jeho užívání nesmíte nejméně rok po ukončení léčby podstoupit léčbu laserem ani peeligem germabází...Co se týká spolehlivosti chemického peelingu,nejsem lékař,nýbrž chemik a vím co se používá,ale mohu jen dodat to,že vám to spálí obličej,to co je také nežádoucí účinek a velké firmy o tom nechtějí mluvit,je změna pigmentace,takže se může klidně stát,že budete mít pigmentové či jakési jaterní skvrny.Co je pak lepší??To je na každém z vás...já osobně doporučuji používat na akné kys. benzoovou ve spojení se silným anitibiotikem,amphenicoli či Erytromycinum...a pokud máte jizvičky,pak je hodně dobrý Smoohtbeam,je drahý,ale funguje,vím to z vlastní zkušenosti a 11 tis. do něho vložených nelituji...

Připojit reakci

Chemický peeling ne

7.1.2007 22:48

Tak tady musím oponovat, chemiku, protože já ve svém salonu mám popis účinkú, včetně nežádoucích a záleží na klientovi, podstoupí-li toto riziko či nikoli. Je třeba také podotknout, že AHA peeling se v kosmetice provádí v max. 30% koncentraci a v dermatologii až 70%. Kde tyto právě hrozí. Takže, prosím nestraště tady lidi, když nemáte zjištěno jak to chodí!!!

Připojit reakci

Chemický peeling ne

host - xxx.xxx.222.168 (?)
8.1.2007 19:48

Vzdyt to doporucuji prave na pigmentove skvrny! Tak uz opravdu nevim cemu verit. Me chemicky peeling akne mnohonasobne zhorsil a uz nikdy bych na to nesla znovu, trvalo tak pul roku nez jsem to dostala opet pod kontrolu. Kazdy ma jinou pokozku a nejde veci jen tak generalizovat. Lekar by mel vzdy posoudit jestli je to vhodny zakrok. Bohuzel na klinikach, kde peeling provozuji jsou lekari placeni od toho aby to doporucili kazdemu, takze proto jsem tak dopadla. "Normalni" kozni mi pak rekla, ze to pro me neni absolutne vhodne. Takze si o techto ustavech uz myslim svoje.

Připojit reakci

Chemický peeling ne

host - xxx.xxx.5.93 (?)
25.7.2007 8:00

ahoj záleží na tom, kde si byla. Na kožním předepíší antibiotickou mast a ta se použije večer na pleť i po chemickém peelingu a za dva měsíce budeš mít pokoj.

Připojit reakci

Chemický peeling ne

Pavla Polová (22) - xxx.xxx.216.67 (?)
6.2.2016 14:11

Zaleží kde jsi u toho byla. Cetla jsme hodne spatnych az alergickych reakci na chem, peeling ale to byl vetsinou delany doma, je potreba si nato zajit k odbornikovi

Připojit reakci

Chemický peeling ne

host - xxx.xxx.32.226 (?)
4.8.2016 10:44

Chemický peeling za mě ANO!!! =) Mám super zkušenost-zdejší diskuze mě sice nejdříve odradily, ale nakonec jsem stejně šla.Jizvy po akné jsou pryč, a po akné ani stopa. =) Myslím, že pokud si některé slečny hned dva dny po ošetření patlají na ksicht makeupy a pudry, nemůžou očekávat že jim celý obličej oleze =) Já jsem používala DLE RAD ODBORNÍKŮ pouze pečující ochranné krémy a už rok jsem za vdou.Takže doporučuji =)

Připojit reakci

Chemický peeling ne

host - xxx.xxx.170.164 (?)
5.10.2017 22:17

Bohužel s vámi musím nesouhlasit :/. Nevím, kde jste si chemický peeling nechaly dělat, ale velice záleží na tom, kdo vám peeling dělá a do jaké míry má s tímto ošetřením zkušenosti. Já mám po celém obličeji akné a po absolvování chemického peelingu se mi to zlepšilo. Na těchto věcech by se nemělo šetřit, radši si připlatím a vím, že mi to bude dělat profík než čekat kdy jaký salon vypíše akci a hned tam letět.

Připojit reakci

Chemický peeling ne

host - xxx.xxx.216.66 (?)
18.10.2017 12:00

Také jsem při chemickém nebo spíše po chemickém peelingu neměla problém. Hlavně jsem věděla ke komu na ošetření jdu. Nejlepší je si taky pořádně pročíst recenze na daný salón. Já chodím do body factory a naprosto bez problémů při jakémkoliv ošetření, protože chodím i na ošetření proti celulitidě.

Připojit reakci
Založit nové téma Nápověda
  Název diskusního téma   Počet příspěvků   Datum   Počet návštěv
Chemický peeling ne5422.11.2017101775
Laserove osetreni pleti - ma nekdo zkusenost?1231.1.201719381
Laserové odstranění vrásek - Plzeň?418.5.201411137
Rozšíření služeb kosmet. studia27.11.20135836
Laser227.3.20109461
Kulinářské fórum - recepty, rady, zkušenosti a zajímavosti českých kulinářů
A až Z o uzení22.11.2017
A až Z o uzení22.11.2017
Generátor kouře9.11.2017