Při poskytování těchto stránek nám pomáhají soubory cookie. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.
Další informace.
Ú v o d n í   s t r á n k a  |  Kontakty   

Péče o pleť > Hledám kosmetičku v Praze

Hledám kosmetičku v Praze

host - xxx.xxx.19.217 (?)
28.3.2018 21:32

Tak to já mohu doporučit Janu Šantorová z Prahy 1. Chodím k ní pravidelně již několik let. Mou pleť zachránila. Je to opravdu profesionálka. Vyzkoušela jsem hodně předražených salónů a kosmetiček, ale nikde jsem nebyla tak spokojená jako u Janičky. Provede diagnostiku pleti, vše vysvětlí, poradí a řekne co dělat a nedělat, aby pleť byla vyživená a péče o ní byla správná. A ceny má v velmi příznivé.

Po zimě doporučuji její Jarní ošetření pleti :)

Ukázat polohu příspěvku v diskuzi >
Připojit reakci

Nejnovější příspěvky v tomto vláknu:
Tak to já mohu doporučit Janu Šantorová z Pr..., host, 28.3.2018
Ahoj, určitě doporučuji salon Dolce diva. Má..., host, 2.3.2016
Ahoj já chodím do kosmetického studia Charm ..., host, 20.8.2015
Taky to tak dělám. Babor Beauty Spa mám po c..., host, 18.8.2015
Tak to je super, já to mám po cestě z práce ..., host, 15.8.2015

host - xxx.xxx.2.127 (?)
9.6.2008 15:13, počet návštěv: 63483
Přejít na: tento příspěvek (zjistit adresu)

Ahoj, hledam kosmeticku, nejlepe v centru Prahy se kterou mate dobre zkusenosti... Zatim sem nenarazila na zadnou, ktera by plet umela vycistit a zaroven byste po jeji navsteve mohli mezi lidi...Prosim piste, za jakkekoliv informace budu rada!!!

Připojit reakci   

host - xxx.xxx.94.102 (?)
25.6.2008 18:02
Přejít na: předchozí příspěvek | tento příspěvek (zjistit adresu)

Jdi do salonu La Belle.. Je to dost drahy (pres 2000), po 5. navsteve se zbavis akne, cernych tecek, atd.. A co je na tom nejlepsi, nehojis se tejden, ale tak do druhyho dne mas plet uplne cistou a zahojenou.. Jinak hned po navsteve nejses vubec cervená...

Připojit reakci

host - xxx.xxx.22.61 (?)
25.6.2008 21:34

Mrkni se na stránky Asklepionu. Mají tam i video přímo z oddělení kosmetiky, měly by tam být profesionální.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.23.12 (?)
7.7.2008 21:19

do Belly ne.. tam chodi barbienky

Připojit reakci

host - xxx.xxx.48.24 (?)
7.7.2008 23:13

Sorry, ale můj názor je ten, že by měl člověk jít po kosmetice nejlépe domů, neplácat na sebe žádný make-up nebo barvičky, aby si pleť po tom ošetření odpočinula..

Připojit reakci

host - xxx.xxx.2.127 (?)
31.7.2008 18:17

Já taky nečekám že hned po kosmetice budu moct jít na večírek, ale třeba kamarádka měla obličej plnej krvavejch strupů a trvalo dýl jak týden než se jí to všechno slouplo... Mě taky nekolik dnů vždycky trvalo než se moje pleť dala do pořádku a navíc mi rok cpala kosmetiku která mě vůbec nevyhovovala a pleť se mi potom dost zhoršila.Takže to chce změnu

Připojit reakci

host - xxx.xxx.22.61 (?)
31.7.2008 19:52

Jestliže měla tvoje kamarádka obličej plný krvavých strupů po návštěvě kosmetičky, tak byla u takové, kterým by se měl brát živnostenský list. Tohle se po kosmetice prostě nesmí stát. Mám mastnou a problematickou pleť, chodím na hloubkové čištění a kosmetička mechanicky pomocí kapesníčků po předchozí přípravě pleti vše vyčistí. Nic nedělá násilně, pokud by něco nešlo, nechá to být. Pleť potom dezinfikuje ionizací. Pochopitelně je pleť potom zarudlá a podrážděná, ale to zmizí do druhého dne. Pokud jde o kosmetiku v Praze, hodně se doporučuje Asklepion, sice to opravdu není levné, ale mají různé přístroje a lasery, a myslím, že pokud jde o pleť, šetřit se nevyplácí (pochopitelně pokud nejsi studentka, která nemá peněz nazbyt- ale i tak se dnes kosmetička hledá stylem pokus-omyl, také jsem absolvovala pár negativních zkušeností, než jsem narazila na tu pravou).

Připojit reakci

host - xxx.xxx.126.52 (?)
1.8.2008 8:22

Před lety jsem byla (v Praze) u kosmetičky na tzv. hloubkovém čištění pórů. Bylo to pozdě odpoledne, kvečeru. Nejdřív to napařila a pak to doslova rvala ven. Měla ostré a dlouhé nehty a mě to bolelo. Když jsem jí to řekla, reagovala podrážděně, že mě to bolet nemůže. Druhý den jsem se ráno probudila s obličejem plným rudých boláků, jaké jsem předtím nikdy neměla. Od té doby se všem kosmetičkám vyhýbám na sto honů. To tak, aby mi některá zase zrasovala obličej, ještě byla nerudná a já jí za to platila!

Připojit reakci

host - xxx.xxx.22.61 (?)
1.8.2008 17:40

Tak to tě lituju. Škoda, že to člověk předem neví, lepší je jít ke kosmetičce, o které máš reference. Taková jedna špatná zkušenost pak může úplně od návštěvy kosmetiky odradit. Mám podobnou zkušenost s kosmetičkou, která mi udělala při čištění pleti expresorem jizvičky- musela jsem si je potom nechat odstranit laserem. Pak jsem se dlouho bála na kosmetiku jít, ale jelikož mám mastnou pleť a potřebuji hloubkové čištění pórů, tak jsem se nakonec odhodlala a zašla ke kosmetičce na doporučení kamarádky. Je úplně perfektní- především mastnou pleť nenapařuje, to se nedělá u rozšířených pórů, pleť změkčí nějakým gelem a pak šetrně kapesníčky pleť vyčistí. Pochopitelně to trochu bolí, ale žádné násilí nebo dokonce krev. Potom dezinfikuje ionizérem a dá masku, nakonec lehce nalíčí, protože jedu domů autobusem a přeci jen se nalíčená cítím lépe. No a kosmetička s dlouhými nehty by mě odradila hned- nevím, jestli s dlouhými nehty může dobře ošetřit obličej třeba při masáži, aniž by třeba neškrábla (ale nejsem odborník). Takže radím návštěvu kosmetičky na doporučení nějaké kamarádky nebo mrknout na net a zeptat se, jestli někdo nezná dobrou kosmetičkou v okolí tvého bydliště.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.99.106 (?)
6.8.2008 13:11

Také jsem měla špatnou zkušenost s kosmetičkou, která mne ani nenapařovala, jen mne promasírovala obličej a šla na mne s utěrkou a doslova mi akné rvala ven, hrozná bolest..od té doby jsem měla panickou hrůzu z kosmetiček, až teď jsem dostala doporučení na jednu v Praze a naprostá spokojenost!!! Sice člověk odchází potečkovaný červeně jako dalmatin, ale to prostě k tomu patří.. ráno nemám ani stopy na obličeji po červených flíčcích, pleť je krásně jemná, hebká, jako dětská prdélka :)

Kosmetička má na čištění pleti takový zvláštní přístroj, kterým následně provádí i masáž a absorbuje do pleti vitaminovou ampulku.. cena je cca 800,-.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.57.142 (?)
9.8.2008 20:54

A muzes prosim napsat na tu tvoji kosmeticku kontakt?Prave proto jsem sem psala abyste mi nejakou dobrou poradıly... Dikys

Připojit reakci

host - xxx.xxx.44.227 (?)
28.8.2008 22:38

já chodila k moc příjemný kosmeticce, mám ji moc ráda, pory vytlačovala šetrně, to jo, ale stejně pak se mi tak týden ten obličej dával do pořádku, t.j. postupně se mi dělaly z těch porku, které měly být vyčištěné bílé pupínky, lezlo to ven. ale pak jsem měla třeba měsíc pokoj od pupínků. ale pak jsem se dočetla, že tím vymačkáváním zas zatlačí jiné pory dovnitř, že je to furt dokola, tak jsem tam přestala chodit. jak vám dlouho vydrží plet bez pupínků po čištění u kosmetičky?

Připojit reakci

host - xxx.xxx.126.49 (?)
29.8.2008 8:34

Já mám s vymačkávám pórů od kosmetičky také hodně špatnou zkušenost a od té doby se kosmetičkám vyhýbám na sto honů.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.65.236 (?)
25.3.2009 9:18

tak to s tebou musim souhlasit, nastesti jsem narazila na suprovou masku, kterou pouzivam pravidelne 2x tydne, vytahne mi ty ucpany pory a hlavne je to bezbolestne a levnejsi ;) neni nadto ziskat kosmetiku, kterou kdyz pouzivas pravidelne, tak nemusis k zadnym kosmetickam! fakt to doporucujuMoni

Připojit reakci

host - xxx.xxx.248.41 (?)
29.10.2009 22:50

Ahoj, já jsem taky chodila na drahou kosmetiku, ale nakonec chodím do malého příjemného salonu, za poloviční ceny a jsem strašně moc spokojená. Jednak si vždy odpočinu a jednak mám citlivou pleť tak jsem hledala něco co mě opravdu bude vyhovovat. Tak doporučuji Míšu - je to Na Groši, Praha 10 - Hofrichterova.cz

Připojit reakci

host - xxx.xxx.64.210 (?)
8.4.2015 11:51

Ahoj, já jsem šla na doporučení kamarádky do BABOR BEAUTY SPA a musím říct, že super, byla jsem natšená z přístupu, péče, a taky mě to dost pomohlo.  
Nechala jsem si udělat poprvé počítačovou diagnostiku pleti, ted už aspon vim co a jak :) 
Jsou moc milý a šikovní, je určitě můžu doporučit.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.169.62 (?)
4.9.2008 11:57
Může mi nějaká kosmetička poradit, jaký je pro mě vhodný krém na obličej? Je mi 32 let a mám mastnou T-zonu.Trochu se mi dělají vrásky u očí, zřejmě ty mimické.Děkuji moc.Doteď několik měsíců používám denní i noční krém Lirene, ale např. vrásky po vyspání mi zůstávají celé dopoledne.Tak prosím poraďte.S pozdravem.
Připojit reakci

host - xxx.xxx.210.254 (?)
15.4.2015 12:57

Hele prosimtě, oni jsou jediny Babor kosmeti. salon v Praze? Nebyl ještě nejaký? 
Jses tam spokojená jo? Taky jsem přemýšlela, jestli tam jít nebo ne..už jsem od pár kamarádek slyšela, že jsou super. Kde teda síldí? Jestli to je ono.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.141.138 (?)
8.8.2015 16:46

Do Babor beauty spa také chodím. Objednávám si u nich i kosmetiku. Hele mamka je taky navštěvuje a vypadá perfetně před 60.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.152.195 (?)
10.8.2015 19:22

Na jejich stránkách si objednáváš kosmetiku a doručují ti ji domů? Nebo když tam jdeš na ošetření, tak si koupíš co mají k dispozici?

Připojit reakci

host - xxx.xxx.210.199 (?)
14.8.2015 22:02

Já si objednávám na webu cz.babor.com/ a nechávám si jako výdejní místo salon Babor. Navíc dávají pozornosti a to je super :)

Připojit reakci

host - xxx.xxx.8.235 (?)
15.8.2015 16:54

Tak to je super, já to mám po cestě z práce kousek. Tak to bych si tam mohla skočit.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.104.243 (?)
18.8.2015 21:05

Taky to tak dělám. Babor Beauty Spa mám po cestě domů. Někdy to spojím s nějakou procedurkou ať mám lepší náladu.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.13.61 (?)
20.8.2015 14:40

Ahoj já chodím do kosmetického studia Charm Studio je to menší salon ale nabízí velké množství služeb a pleť čistí šetrně a precizně a nemusím se dávat po ošetření dohromady... paní je velice příjemná a pokaždé si tam skvěle odpočinu. Je to v Hostivaři v Chudenické ulici myslím že č. 2.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.95.103 (?)
20.3.2009 11:05

Ahojky..jdi do Mio Faccia je to u Pavláku...Je za přijatelné ceny a když tě vyčistí tak můžeš odejít... mám hodně problematickou a plet a jsem z níc nadšená hodně mi ji vyléčila a můžu rovnou mezi lidi po zákroku... a je moc příjemná... tak se měj hezky... jo jmenuje se Lucie Lemčáková. Pa Anet

Připojit reakci

host - xxx.xxx.65.236 (?)
25.3.2009 9:15

Ahoj Anet, jak často k ní musíš chodit? Moni

Připojit reakci

host - xxx.xxx.25.146 (?)
14.12.2013 17:02
Taky doporučuji MIO FACCIO :-)
Připojit reakci

host - xxx.xxx.229.152 (?)
2.3.2016 23:19

Ahoj, určitě doporučuji salon Dolce diva. Má 2 pobočky :) na Praha 4 a na Praze 5. Sama jsem tam začala chodit a jsem fakt spokojená. Kvalita vesrus cena je ideální a moc příjemný personál :-).

PS: Navvíc zdarma vždy dostanu kávičku :)

Připojit reakci

host - xxx.xxx.19.217 (?)
28.3.2018 21:32

Tak to já mohu doporučit Janu Šantorová z Prahy 1. Chodím k ní pravidelně již několik let. Mou pleť zachránila. Je to opravdu profesionálka. Vyzkoušela jsem hodně předražených salónů a kosmetiček, ale nikde jsem nebyla tak spokojená jako u Janičky. Provede diagnostiku pleti, vše vysvětlí, poradí a řekne co dělat a nedělat, aby pleť byla vyživená a péče o ní byla správná. A ceny má v velmi příznivé.

Po zimě doporučuji její Jarní ošetření pleti :)

Připojit reakci

host - xxx.xxx.150.227 (?)
2.9.2009 20:10

A kde zminena kosmeticka sidli?? Nebo aspon jmeno salonu... Dik

Připojit reakci

host - xxx.xxx.160.36 (?)
3.9.2009 22:42

S tím čištěním pleti a její následnou reakcí je to individuální. Jsem kosmetička, tak vím své. Razím teorii, že nemá cenu dolovat z pleti vše za každou cenu, ale při každé návštěvě je třeba pleti pomoci.

Napařování jsem odmítla dělat - pleť je vlastně podrážděná už jen tím teplem a když se do ní má sáhnout mačkáním... to je moc. Dle mého názoru má být zákazník-zákaznice schopna fungovat i po kosmetice mezi lidmi :o) Proto je vhodné tu citlivější pleť pak zakamuflovat hypoalergením makeupem (stačí i Aknecolor).

Hodně zákaznic dělá tu chybu, že si v drogerii koupí nějaký silný odmašťující přípravek (krém), který jejich pleti naopak ublíží a přesušením eventuelních komedonů zhorší jejich vyčištění. Zní to nepravděpodobně? Ale je tomu tak. Přípravky s obsahem kys.salycilové, AHA či síry volte opravdu jen na doporučení odborníka, nejlépe nekomerční výrobky, ale ty profesionální. I když zde bych doporučila třeba i některé značky v lékárnách...

Přeji neproblematickou pleť a šťastnou ruku při výběru kosmetičky. Přeci jen - i obličej je naší vizitkou :o)

Sylva.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.25.180 (?)
23.9.2009 19:04

moje první kosmetička byla fakt hroná... odcházela jsem od ní uplne zrasovaná... ale pak na doporučení kamarádky chodím ke kosmeticce která je uplně výborná...) používá přirodní kosmetiku a po vycistení můžu mezi lidi..sice mam fleky..ale ty behem dne mizi.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.173.37 (?)
4.12.2009 16:15

Zdravim kočky osmetika po ktere mužete ignet mezi lidi skuste to v salonu beauty&smart delaji tam ultrazvukove čisšteni je to

Připojit reakci

host - xxx.xxx.19.165 (?)
7.12.2009 10:09

Doporučuji kosmetiku Darphin, úžasný efekt už po jednom ošetření. Odcházím tak, že se nemusím bát že mě někdo uvidía zděsí se, naopak je to nádhera. Vyzkoušela jsem hodně, ale tato značka mi vyhovuje nejvíce. Opravdová kvalita, a ta vůně hmmmm. chodím do salonu k Martině Krejsarová je to na Praze 4 salon se jmenuje relax točná. Má opravdu zlaté ruce, ty masáže jsou prostě úžasné, během ošetření mám 3 masáže, to je fakt pecka, když jsem byla poprvné, vůbec jsem nestíhaladoporučuji, takhle nějak vypadá opravdová kosmetika se vším všudy!

Připojit reakci

host - xxx.xxx.35.11 (?)
10.6.2010 16:25

Dobrý den, náhodně jsem objevila Váš inzerát. Jsem kosmetička, se sídlem v centru Prahy, ulice Anglická 3-salon Hairlequin. Pracuji s Franc.kosmetikou Payot.Tato kosmetika je hypoalergenní, pracuji s ní už 2,5 roku a ještě se mi nestalo, že by někdo zareágoval negativně. Má zároveň velmi klidnící účinky, pleť po čištění vypadá opravdu skvěle, takže můžete vyrazit rovnou mezi lidi. Velký vliv na konečný výsledek má typ a způsob čištění spíš než zvolená kosmetika. 

Připojit reakci

host - xxx.xxx.45.113 (?)
1.7.2010 23:57

Dobrý den, já chodím ke kosmetičce, která používá kosmetiku Madaga a Alissa Beauté. Je velmi precizní a já vždy odcházím spokojená. Ceny má velmi příznivé a největší výhodou je, že je zároveň také masérkou, takže si můžete objednat obojí. Samozřejmě ne najednou, ale to je jedno. Je to na Proseku, takže pokud někdo chcete, tak jí můžete napsat sem kosmetikandrea@seznam.cz. Ahoj Jarka. 

Připojit reakci
Založit nové téma Nápověda
  Název diskusního téma   Počet příspěvků   Datum   Počet návštěv
Alverde65520.4.2018833341
Mikrodermabraze2117.4.201829215
Hledám kosmetičku v Praze3628.3.201863484
Atopický ekzém a přírodní kosmetika8428.3.2018131221
Kosmetika Faberlic1018.3.201818904
Kosmetika Adonis228.2.20185044
Nejlepší hydratační krém6320.2.2018128923
Cien - kosmetika z Lidlu1112.2.2018385227
Nejlepší peeling na obličej?1624.1.201824358