Při poskytování těchto stránek nám pomáhají soubory cookie. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.
Další informace.
Ú v o d n í   s t r á n k a  |  Kontakty   

Péče o pleť > Jaká je vaše kosmetická výbava?

Jaká je vaše kosmetická výbava?

Markule (14) - xxx.xxx.142.15 (?)
8.7.2017 18:17

Tak jako snazim se mi od vseho neco, v kosmetice ale nikdy neodolám a tak se mi kosmeticky stolecek zacina rychle plnit :)

Ukázat polohu příspěvku v diskuzi >
Připojit reakci

Nejnovější příspěvky v tomto vláknu:
Do sekce liceni snad ani chodit nemuzu, naku..., Markule, 19.7.2017
Tak jako snazim se mi od vseho neco, v kosme..., Markule, 8.7.2017
Takže já šampon a kondicioner Altermed Pantheno..., Jana , 20.8.2011
ale dobra maska je ta jilova sloupavaci od avon..., host, 19.8.2011
já toho mám doma taky slušné množství... a to podo..., host, 31.7.2011

host - xxx.xxx.165.81 (?)
21.5.2008 14:10, počet návštěv: 192690
Přejít na: tento příspěvek (zjistit adresu)

Přijde mi, že mám těch výrobků nějak hodně, nedávno jsem si dělala pořádek v těchto věcech a zjistila, že toho spoustu nepoužívám-je pravda, že to byly většinou ty výrobky, které jsem dostala. Zajímalo by mě kolik máte kosmetických výrobků a na které případně nedáte dopustit.

Možná se dozvím, že ej to ztráta času/mám hodně přípravků/asi se hodně nudím atd. ale docela by mě to zajímalo jak jsem na tom v porovnání s jinými, tak jestli budete mít chuť písnětě!

Já: Alverde (sprchový gel, tekuté mýdlo, krém na ruce, kondicionér, denní a noční krém), Salus (olej na strie, olej proti celulitidě), Lavera (kondicionér), Weleda (opalovací mléko), Urtekram (šampon), Ryor (tělové mléko, lokální péče na akné, dvoufázová odličovací emulze), Freeman (pleťová maska), Gliss kur (kondicionér ve spreji), Rexona (deodorant) +parfémy, žiletky, vatové tampony a tyčinky, pasty a ústní vody

Dekorativka: make-up, korektor, pudr, bronzovací perly, tvářenka, lesk na rty, řasenka, tužka na oči, tekuté linky, tužka na obočí, hnědé stíny, balzám na rty. (Od:  Rimmel, Maybelline, Oriflame, Dermacol, Avon, Miss sporty)

Připojit reakci   

21.5.2008 14:50
Přejít na: předchozí příspěvek | tento příspěvek (zjistit adresu)

ještě jsem chtěla dodat, že má kosmetická výbava je tak za 2000. Jsem studentka, takže přípravek za 500 nebo 800 kč zatím nehrozí 

Připojit reakci

host - xxx.xxx.60.156 (?)
21.5.2008 15:07
co sem presla na prirodni kosmetiku, mam pripravku o dost min. na vlasy a telo lavova zem od tautropfenu, na mazani (na tom sem ujeta) kokosak od liveonu a reniu (nic lepsiho neznam), telove mleko alverde (ale to uz si nekoupim, prijde mi, ze dost lepi), prakticky jakekoli oleje od salusu a mliko od kiss my face - koupila sem ho ve sleve, za plnou cenu by asi nestalo, ale neni spatny. na myti obliceje gel od eco, na docisteni odvar z hermanku a na mazani misto kremu smes oleju s vyluhovanymi bylinkami. z dekorativky mi staci make up (dermablend od vichy, coz me mirne stve, ale mezi prirodnimi jsem nic poradneho nenasla), pudr hauschka, rasenka a tuzka lavera a balzam jason nebo lavera. a jako antiperspirant krystal od sante, ten je docela fajn. jak to vidim vypsany... ti chlapi dost usetri. jo a ty vatovy tycinky radsi vyhod, na orl nam o tom rikali dost hruzostrasny historky. ucho staci cistit kapesnickem omotanym kolem prstu, tycinkou si ten maz zastouchnes dal, ztvrdne to a jsou s tim docela problemy. a hlavne detem tycinky do ruky nebo do usi nedavat vubec.
Připojit reakci

21.5.2008 15:11

Já se taky snažím přírodní kosmetiku, ale ještě to není ono. Buď mi vše od ní nesedlo nebo dekorativka-je dost drahá. Počkám si na dekorativku od Alverde. Ale celkově jsem spokojenější s přírodní kosmetikou.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.111.149 (?)
7.8.2008 10:27

Dekorativka Alverde už dorazila :-)

Připojit reakci

21.5.2008 15:16

Jo chlapy hodně ušetří oproti nám.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.234.93 (?)
21.5.2008 15:23

ja a já ty tyčinky používám hlsvně na doodlíčení očí

Připojit reakci

21.5.2008 15:27

Já taky. Nebo i při líčení, když se mi řasenka dostane na víčko.

Připojit reakci

21.5.2008 14:58

Taj já se taky připojím.

sprchový gel(go fresh-Dove a Cashmere moment-Nivea), tělové mléko(Dove), krém proti celulitidě(Eveline a Vichy), krém na nohy(Dermacol), zubní pasta a ústní voda(Elmex), čistící gel(Effaclar-LRP), krém(Effaclar K), lokální péče(LRP, Ryor), termální voda ve spreji(LRP), krém na ruce(Eveline), šampon a kondicionér(Pantene Full Spectrum Shine a Nivea Diamond gloss), tužidlo(Hot volume-Studio Line), lak na vlasy(Fix and shine-L´Oreal Studio Line), lesk na vlasy(Got2Be), vosk na vlasy(Wella), opalovací mléko(Garnier), odličovač očí(Nivea), antiperpirant(Nivea Pearl and Beauty), parfémy, vatové tyčinky, kosmetické ubrousky a odličovací tampony.

Z dekorativní kosmetiky: make-up(Toleriane LRP, L´Oreal), pudr(Dermacol a Manhattan), korektor(Dermacol a miss sporty),lesky na rty, rtěnky(Dior, Yves Saint Laurent, Rimmel), řasenky(L´Oreal a Maybelline), tužky na oči(Rimmel a Gabriela Salvete), tekuté linky(Gabriela Salvete), stíny(Dior, Gabriela Salvete, Miss Sporty, Dermacol, L´Oreal, Manhattan),matující papírky(Essence).

Připojit reakci

21.5.2008 15:13

Chtěla bych se teptat, který ten korektor se ti zdá lepší-Miss sporty nebo Dermacol? A kterou používáš řasenku od Maybelline.  díky

Připojit reakci

21.5.2008 15:20

Záleží na tom, na co ho chceš použít. Od Miss sporty mám korektor v tužce(používám ho na pupínky), od dermacol mám Dermacorrect(na červené flíčky) a řasenku mám tu dvoufázovou XXL

Připojit reakci

21.5.2008 15:28

jaký ty pužíváš make-up a korektor?

Připojit reakci

21.5.2008 15:37

Make-up Dermacol acnecover (střídám ho s Dermacol natural way) a taky Oriflame Skin Perfect Foundation Hydratační podkladový krém. Korektor Miss sporty.

Připojit reakci

21.5.2008 15:39

Jo, acnecover je fajn, používám ho v létě. a jaký máš ten korektor? Taky v tužce?

Připojit reakci

21.5.2008 15:40

Musím si ho vzase na prázdniny koupit, doufám, že ho ještě vyrábí

Připojit reakci

21.5.2008 15:42

Je ve stejném balení jako bývají rtěnky.

Připojit reakci

21.5.2008 15:43

Aha, ten jsem kdysi měla na kruhy pod očima. Já mám vysouvací jakou jsou konturovací tužky, nebo tužky na oči

Připojit reakci

host - xxx.xxx.255.27 (?)
13.3.2009 15:30

ten mám!! a je tak příšernej : D je strašně tuhej... a vytváří šupinky... z osobní zkušenosti moc nedoporučuju

Připojit reakci

host - xxx.xxx.221.200 (?)
10.7.2009 9:22

234.93: A proč v létě nepoužíváš Toleriane (když ho tak vychvaluješ :-), ale Acnecover?

Připojit reakci

10.7.2009 9:26

Ten jsem používala asi před rokem, když jsem měla ještě horší pleť. Má lehký hojivý účinek.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.247.253 (?)
21.5.2008 15:47

Tak já se taky připojím:-) jsem studentka a přes týden bývám na privátě a o víkendu doma u rodičů, takže mám všechno dvakrát a někdy i od jiné značky. Pleťové mléko-Alverde nebo Yves Rocher, pleťová voda-Alverde, krém-alvede, weleda, lavera, šampon-alverde nebo schauma, kondicionér taktéž, sprchový del alverde, Yves Rocher nebo Fa, tělové mléko Alverde, Demacol(se samoopalovacím účinkem), pleťový peeling-alverde, masky-freeman nebo hauschka, někdy taky čerstvá kysaná smetana:-), deodorant(ne antiperspirant!!)-nivea, fa, krém na ruce-alverde, lokální kůra na akné-avon, tužidlo a lak na vlasy- taft, balzámy na rty-Yves Rocher, oriflame, alverde, astrid,...

Dekorativka- makeup- oriflame nebo tónovací emulze alverde, korektor -dermacol, pudr-astor, tvářenka-avon, stíny-avon, oriflame, tužka na oči-avon, miss sporty, řesenka-max factor, astor, lesky na rty a rtěnky-maibyline, avon.

Zdá se toho moc... ale mám pocit, že to všechno potřebuju:-)

Připojit reakci

host - xxx.xxx.219.143 (?)
21.5.2008 16:17

Jej tak ta dekorativka by byla na dlouho tak napíšu jenom to co momentálně používám 

Sprcháče Yves Rocher - zelený čaj, palmový olej; Avon - Spring sensation; Camay - Delicat; šampony Garnier Fructis - proti lupům, na mastné vlasy; šampon Balea - kokos na barvené vlasy; kondicionér Shauma - kokos; obyčejné tekuté mýdlo na ruce; nějaký laky na vlasy apod. ale ty moc nepoužívám; Balea odličovací pleťové mléko, pleťová voda; denní krém Gabriella Salvete - suchá a citlivá pleť; antiperspirant Yves Rocher - palmový olej; Fa - jogurt; deosprey Adidas - Tropical Passion (spousta dalších sprejů a vůní ale momentálně používám nejvíc tohle); krém na ruce Avon - Skin so soft; pěna na holení Balea; žiletky Gillete

Make-up Avon - Color Trend; nějaká obyčejná černá tužka na oči; modrá dvoukoncová tužka na oči S-he; řasenka Maybeline; občas oční stíny, linky atd; lesk na rty Gabriella Salvete - Diamond (hrozně moc dalších rtěnek a lesků); hafo laků na nehty

a to je tak nějak asi všechno  mám fakt hodně věcí co nepoužívám...

Připojit reakci

host - xxx.xxx.143.206 (?)
21.5.2008 17:15

Taky to zkusím :)

Takže: sprchový gel Dove, Alverde, šampony: Dr. Hauschka, Neutral, kondicionér: Gliss Kur, dětský olej na tělo, kokosový a mandlový olej.

Na obličej: Herbline - margosový gel, Bioderma pleťová voda, Hipp dětský krém

Dekorativka: řasenka Dermacol Magnum, make-up Vichy a Oriflame Giordani, pudr Dr. Hauschka, rtěnka Avon, korektor Dr. Hauschka, stíny Oriflame, tvářenka Oriflame

Připojit reakci

host - xxx.xxx.73.233 (?)
21.5.2008 19:01
Prosím, kde jsi koupila krém na celulit. EVELINE. Pátrala jsem po něm v dm a rosmanovi, ovšem neměli ho tam. Slyšela jsem na něj docela chválu. Dík za odpověď. :)
Připojit reakci

host - xxx.xxx.223.29 (?)
21.5.2008 19:07

taky něco přihodím, aspoň si v tom udělám pořádek:

šampon - Naturvital, zbytek Lavery, Natures gate s aloe

kondiš - Natures gate jojoba

krémy - mažu na ruce a na tělo, nohy -alverde dětský, hydratační lavera, měsíčkový weleda

oleje - meruňkový, lněný, sezamový, ricinový na řasy

deo - missiva kulička

DEKORATIVKA - covermakeup Demacol, používám jako korektor, zbytek bezejmennýhio pudru z krámu za 39,-, řasenka od gabrielly salvete,-dojíždím zbytek, už si ji nekoupím, a používám už jen občas, spíš ten ricinový olej už.

To je asi všechno, co používám. Vyhovuje mi to a hodlám to ještě víc omezit.

Připojit reakci

21.5.2008 19:35

jaký je ten dětský krém Alverde? Jak voní a tak celkově? Není moc mastný?

Připojit reakci

host - xxx.xxx.223.29 (?)
22.5.2008 12:05

je fajn, trochu mastnější jak jejich tělové mléko, ne tak hutný, ale přece jenom je dost lehký. Promastí tak akorát, na extra suchou pleť už by to chtělo tvrdší kalibr - něco o dost mastnějšího, třeba dětskou weledu.

Používám ho na tělo, tam nemám tak suchou kůži jak na obličeji, ale stejně se něčím musím mazat. na to je dobrý.

Připojit reakci

22.5.2008 7:00

mám ho z internetu(lekarna.cz)

Připojit reakci

host - xxx.xxx.128.147 (?)
2.6.2008 15:02

Tak to taky zkusim:

Telo : sprchove mydlo Lavera ; krem na telo Alverde, LRP ; krem na zpevneni prsou a dekoltu Dermacol (darek z Marianne) ; krem na celulitidu Dermacol

Vlasy : sampon Kerastase ; kondicioner Lavera ; maska na vlasy Kerastase ; pece o suche konecky L'Oreal professionnel

Oblicej : odlicovaci micelarni voda Bioderma ; termalni voda Avene ; hydratacni krem SPF 15 Avene ; krem proti slunci SPF 50+ Bioderma ; karotkovy tonovaci krem Lavera ; maska na oblicej Dr.Hauschka ; deo kulicka Lavera ; samoopalovaci krem na oblicej Lavera

Dekorativka : make-up Dr;Hauschka ; pudr Dr.Hauschka ; korektor Clarins ; ruz MAC ; stiny MAC, Oriflame a Givenchy; tuzka na oci Lavera

Je toho fura, ale kremy na oblicej stridam podle dennich dob a taky podle aktivity (opalovaci 50+ jen o vikendu, kdyz jsem cely den nekde venku na kole), karotkovy zas kdyz si prijdu moc bleda. Pravda je, ze jsem trosku ujeta na kosmetiku, strasne rada zkousim nove veci (kremy) a kolikrat jeste nemam spotrebovany jeden krem a uz si koupim novy. Snazim se ale krotit :-), protoze to leze do penez.

Připojit reakci

2.6.2008 15:21
prosim xxx.xxx.128.147, jaky je ten make up od hauschky? porad vaham jestli hauschka nebo sante.
Připojit reakci

3.6.2008 10:11

Je vyborny, ja mela predtim Logonu, ale Hauschka je lepsi. Je naprosto prirozeny, nevytvari efekt masky, ma krasnou barvu (mam odstin 1), neni ani do zluta ani do ruzova, proste barva, ktera splyne s odstinem pleti a prizbusobi se mu.

V malem obchudku Viva Natura na Narodni tride (v pruchodu vedle nozirstvi, pred zatackou do Perlovy z Jungmannovy) me nabidli, at si prinesu nejaky kelimek, ze mi tam daji vzorek, at ho muzu vyzkouset doma (Hauschka totiz nema vzorecky v pytliku zdarma jako jine znacky).

Vyzkousela jsem uz hodne make-upu (Clinique, Lancôme, La Roche Posay, Vichy, L'Oreal, Max factor, Oriflame...) ale Hauschku mam bezkonkurencne nejradsi, je nejprirozenejsi, neobsahuje zadne chemicke slozky, jen pestici prirodni ingredience a prave hedvabi pro zjemneni pleti.

Na strankach www.yinyang.cz/dr-hauska/ si muzes precist jeho podrobne slozeni.

Dekorativni kosmetika od Hauschky v roce 2006 vyhrala 1.misto mezi vsemi prirodnimi znackami, prave make-up byl mezi ocenenymi vyrobky.

Připojit reakci

3.6.2008 11:52
dekuju. dneska sem ho zkousela, sla jsem si vybrat odmenu za zkousku, ale nakonec vyhral kokosak od reniu. tak make up bude az za dalsi zkousku :-)
Připojit reakci

host - xxx.xxx.247.253 (?)
3.6.2008 19:34

a můžu se zeptat na zkušenosti kondicionéru od lavery? máte na mysli ten s bio mandlemi? uvažuju o něm... mám spíše sušší vlasy... máte někdo zkušenost?

Obrázky:
chci to na tajtu barvu
chci to na tajtu barvu
Připojit reakci

4.6.2008 11:20

Ja ten kondicioner s bio mandlemi a bio medem mam, mam uz asi treti baleni, nedam na nej dopustit. Mam sussi vlnite vlasy s tendenci k presychani a zacuchani, po kondicioneru jsou krasne vyzivene a opravdu leskle. Je to nejlepsi kondicioner, co jsem z prirodni kosmetiky zkousela a navic je za velmi rozumnou cenu vzhledem k pouzitym ingrediencim (med, mandlovy olej, pantenol aj., vse organickeho puvodu).

Připojit reakci

4.6.2008 15:09

Taky mám tenkondicionér s bio mandlemi a medem a je doopravdy super! Ještě bych určitě doporučila ten od Alverde-ALoe a ibišek-po jejich šamponu jsem měla hrozné lupy, ale kondicionér mají perfektní.

Připojit reakci

4.6.2008 17:56

Tak a od teď si slibuji, že nebudu kupovat zbytečnosti a to co jsem ve své kosmetické skříňce nechala doufám, že snad není zbytečné a abych to dodržela tak sem to musela napsat-co je psáno to je dáno 

Alverde (sprchový gel, tekuté mýdlo, krém na ruce, kondicionér, denní a noční krém), Salus (masážní olej, olej na strie, olej proti celulitidě, olej na vlasy a tělo), Lavera (kondicionér), Weleda (opalovací mléko), Urtekram (šampon), Ryor (lokální péče na akné, dvoufázová odličovací emulze), Eóne (květová voda), Gliss kur (bezoplachový kondicionér ve spreji), Balea (deo krystal). + makeup, korektor, pudr, bronzovací perly, tvářenka, lesk na rty, řasenka, tužka na oči, tekuté linky, tužka na obočí, hnědé stíny, balzám na rty.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.60.90 (?)
24.6.2008 17:54

šampon: Gliss Kur-intenzivní regenerace s 1/3 regener.kúry pro delší a třepící se vlasy, Head and Shoulders..

Avon: Kúra pro zvětšení objemu Voleme and Texture

Krém: denní a noční liív botanicals, oční krém

Pl.maska: slupovací od Avonu Planet Spa-japanese sake and rice

Odličovač: Ryor nebo něco z Oriflamu..pleť.voda a odlič.mléko

Rty: rtěnky Oriflame, tyčinka na rty s ochraným faktorem 10

Tělo: sprch.gel Adidas, peeling,těl.mléko Nivea..značky střídám

Oční stíny, řasenka... značky střídám podle potřeby a podle toho, jak reagují na můj obličej

Antiperspiranty: Adidas, deo i spreje

+ něco na nohy, pěna na holení atd

Připojit reakci

host - xxx.xxx.158.238 (?)
25.6.2008 13:51

Loreal-plet.kremy denní, noční,oční, korektor vrasek s kolagenem(krem),lak na vlasy, pletovova voda.Garnier-odličovací mléko, zklidnujici odličovač 2v1.Deodoranty-impulse(incognito, la pantera)bourjois, avon(pasion dance).Laky na nehty-gabriella salvete, s-he, rimmel,avon.Antiperspiranty-avon(lyrical, sureal,blue rush),nivea. Krem na ruce glycerinovy(avon). Tělove mleko garnier, tělovy jogurt avon(malinovy).Pletove masky-avon(s bilym čajem, olivova.hydro radiance)valea, AB-mandlova.balzam na rty(avon).peeling na nohy a hydratační krem na nohy(avon).Yves rocher-tuhy parfem.oční krem avon alternative, nivea visage.Eau de toilete-gabriela sabatini, avon(pur blanca.always)chiemsee, fun.Rtěnky-rimmel, maybeline,gabriella salvete.Tuzky na oci-regina, avon.Tekute linky-basic b.Řasenky-avon, rimmel.pěna na holení.Sprchvé gely-avon(jahoda, tresele),haeling garden, bourjois,nivea.Šampony-avon, schauma.Kondicioner-avon(neoplachující).          

Připojit reakci

host - xxx.xxx.126.49 (?)
25.6.2008 15:50

Že by nějaká Avon Lady psala nade mnou? Taky jsem Avon dost používala, než jsem postupně měla alergickou reakci na několik jeho produktů. Oriflame naproti tomu mě neosypal, ale stejně si raději kupuji Alverde, něco z Lavery či jednoduché věci z lékárny. Moc toho nemám, ale stačí to. Žádné serepetičky za spoustu peněz už ne.

Připojit reakci

26.6.2008 13:05

ne ne nejsem avon lady.jak už jsem psala na tematu Avon tak zatím pouze z kremu hydrofirming jsem zpozorovala určité zarudnutí pleti.a vlastně ještě z některych masek planet spa.myslim ze to byla ta bahenní..

Připojit reakci

host - xxx.xxx.0.50 (?)
26.6.2008 22:02

Jo, taky jsem zkoušela vzorek bahenní masky od Avonu, a přestože mám mastnou pleť se sklonem k akné, ta masky mi ji hodně vysušila až podráždila. Takže pro mě není.

Připojit reakci

jaja (21) - xxx.xxx.184.148 (?)
11.8.2008 19:37

To je opravdu slušná výbava. chtěla bych se zeptat, kde jste sehnala tuhý parfém Yves Rocher, já jej nemohu sehbat.

Připojit reakci

11.8.2008 22:54

tuhy parfem yves rocher jsem sehnala v obchode yves rocher jak jsou v hypermarketech globus.

Připojit reakci

11.8.2008 23:00

jo konkrentne v chomutove

Připojit reakci

host - xxx.xxx.4.122 (?)
12.8.2008 22:33

zkusím napsat aspoń něco

korektor Avon, řasenka Gabriella Salvete, stíny Rimmel, Manhattan, Miss sporty, tužka na oči G Salvete, lesk na rty Avon, pudr maybelline, krémy Loreal, Garnier, deodoranty a toaletní vody Dove, Rexona, Nivea, Adidas, Avon, Oriflame, pleťová kosmetika Avon, přírodní kosmetika, sprchový gel Nivea, oriflame

Připojit reakci

klarka fritschova (7) - xxx.xxx.246.117 (?)
11.8.2008 17:14

ja take pouzivam kosmetiku balea mam od ni tel.mliko na suchou plet a matujici krem na oblicej pouzivam plet.vodu a myci gel a masku od balanc a od baleiii mam masku na prob.plet na rty pouzivam balzam pro hydrytaci sampony s vuni boruvek a sprchac ktery take voni po boruvkach boze kdybych mela napsat co vse mam byla bych tady moc dlouho    at zije baleaaa!!!

Připojit reakci

host - xxx.xxx.162.178 (?)
26.6.2008 22:09

sprchový gel: Bio sprchový gel Sudz C-Weed, sladký pomeranč a citrus (Kiss My Face)

tělové mléko: Hydratační ovesné mléko 500 ml (Babé Laboratorios)

zubní pasta a ústní voda: Bělící zubní pasta Aloe Vera 96 g (Kiss My Face)

čistící řada + péče:

1. krok: Čistící gel na mastnou pleť (Wash Away Gel Cleanser) 150 ml (Clinique)

2. rok: Čistící tonikum pro suchou až smíšenou pleť (Clarifying Lotion 2) 400 ml (Clinique)

3. krok: Pleťové sérum proti vráskám Turnaround Concentrate (Visible Skin Renewer) 30 ml (Clinique)

termální voda ve spreji: Hydratační a osvěžující sprej La Chévre 100 g (La Chévre)

krém na ruce: Zjasňující krém na ruce SPF 12 (Lightening Hand Cream) 100 ml (Ahava)

šampon: zn. Subrina proti lupům

lak na vlasy: Lak na vlasy - silný 300 ml (Wella Professional)

vosk na vlasy: zn. Matushka

odličovač očí: dvousložkový Ryor

parfémy: těch je!!! :-); teď v létě Max Mara Le Perfume - parfémová voda s rozprašovačem; v zimě: Alien - parfémová voda s rozprašovačem, celoročně: Premier Jour - parfémová voda s rozprašovačem

Z dekorativní kosmetiky:

make-up: BIO tekutý make-up přírodní (Make-up Fluid) 30 ml (Lavera)

pudr: G. Salvette bronzující

řasenka: MaxFactor Masterpiece

oční stíny: Pudrové oční stíny Suivez Mon Regard 2,6 g (Bourjois)

Tužka na oči: Pudrová tužka na oči s houbičkou 1,1 g (Elizabeth Arden)

Připojit reakci

Tereza (5) - xxx.xxx.202.66 (?)
29.6.2008 16:53
Tak já mám zatím takový mišmaš :-D ale čekám až mi pár věcí dojde a asi přejdu úplně na přírodní kosmetiku :-) Šampon - Fructis (na vitalitu a svěžest), Shauma (barvené a na mastné vlasy), Sunsilk (na nepodajné vlasy, ale i s použitím jejich kondicioneru je mám brutálně vysušené), Gliss kur (po něm se mi strašně mastí hlava), Dusy (na barvené vlasy od kadeřnice, a je naprosto úžasný) a Loreal Else (na mastné vlasy s lupy, ale to je jen na občasné použití, protože jinak sem vlasy měla zmaštěné hned po umytí... Pak mám od Got2be sprej na lesk vlasů a uhlazující sprej (používá se před fénováním a žehlením vlasů). A ještě mám od Fructis regenerační bezoplachovou péči a je super místo kondicionéru. Sprchový gel - avon, camey, radox, adidas Tělo - gel proti celulitidě od Alverde, gel na břicho a nohy (Enja Body), tělové mléko si chci koupit. Obličej - denní a noční alverde s olivou, odličováky z baley, tonovací krém balea, karotkový krém Lavera. A jinak roll on Balea, vůně Esprit a Naomi Cambell
Připojit reakci

host - xxx.xxx.197.182 (?)
29.6.2008 17:28

já se přidám:)

Tělo: sprchový gel(Dove),tělové mléko(Avon),krém na ruce(Avon),Samoopalovací krém(Loreal Paris),Deodorant(Dove),Antiperspiran(Dove),Parfém(Kate Moss),Tělová voda(Avon),Gel pro odstranění nehtové kůžičky(Avon)

Dekorativní kosmetika:

Nehty: Francouská manikůra(Dermacol)

Oči: Oční linka:(Gosh),oční stíny(Avon a Dermacol),řasenka(miss sporty)

Zbytek Obličeje: Make-up(Rimel),pudr(Avon),Konektor(miss sporty),na rty používám balzám s pantenolem a jemným leskem z drogérky

Akné: to mám Clean&clear proti černým tečkám, od Avonu Clearskin mám vše a moc mě to vyhovuje.

v mé kosmetice převáží Avon.Jsem s ním velice spokojená a nevíc mi vyhovuje.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.214.20 (?)
7.8.2008 14:36

takze oblicej nic(placam doma pletove masky)

max.jednou za tyden mozna i mene casto kradu mamce gel s morskyma rasama nebo kapsle ruzove od weledy -ale vicemene jsem zjistila ze kdyz nepouzivam nic plet je cista a vubecs e mi nemasti

telo vzorek vanilka-mandarinka sprchac(alverde)bozi vune

aloe a neco sprchac(alverde)

sampon kopřivov(urtekram)

kokosovy olej

deodoranty: mesickovy alverde, krystal balea

zub. pasta zbytek supirivicky a nova matova od logony

rasenka jeste z oriflame nepouzita snad pres pul roku

balzam na rty od alverde

tot vse krome samponu deodorantu a sprchoveho gelu nepozivam pravidelne temer nic :))

Připojit reakci

host - xxx.xxx.214.20 (?)
7.8.2008 14:38

jo jeste grepove mydlo na ruce

Připojit reakci

11.8.2008 19:20

Já se taky přidám. Mám toho velkou spoustu, vím, že je to marnivost, ale všude je tolik lákadel a já je chci všechny vyzkoušet.

na mytí: sprchové gely - Palmolive- antistres, Fa- aloe vera, Avon-Senses My moment, Dove

po koupeli: tělová mléka - Oriflame- Růžový grapefruit, Makadamové ořechy*zimolez, Avon - Naturals-mandarinka*aloe vera, Senses My moment, Re-charge, jogurt na tělo- malina, Freeman - Bambucké máslo * citr. tráva

na ruce: Dove, Avon - nail expert, parafinový Planet Spa- Hawai

po holení: Yves rocher -  olej s aloe vera - výborný!

pleť - mytí: Loreal - gel na problematickou pleť, Garnier - peeling na probl. pleť, Yves Rocher - gomáž Sebo Specific

Pleťové vody: Loreal - probl. pleť, Yves Rocher - Sebo Specific, Boranicus - s konopím

Pleťové krémy: Oriflame - noční se zrníčky z hroznů, Yves Rocher - denní Bio specific, proti nedostatkům Sebo Specific

masky, ty mě obzvlášť baví: Avon - bahenní Planet Spa, Oriflame - Oil control, Milk and honey

vůně: Yves Rocher -. Pivoňka, Avon - Tahitien

Připojit reakci

11.8.2008 19:41

jaký je ten Tahitian od Avonu?

Připojit reakci

host - xxx.xxx.7.56 (?)
11.8.2008 20:52

Ahoj holky, tak i já se pochlubím, co všechno používám  Na vlasy: šampon a kondic. na blond melír Fructis, (chci zkusit mandlový šamp. a kondic. s mandlemi a medem od Lavery, tužidlo Oriflame, lak Wellaflex. Na tělo: sprchové gely Palmolive, intim.emulze Lactacyd, tělové mléko od Oriflame. Krém, Nivea Body na celulitidu. Na ruce krém od Oriflame a na nožky krém, koupel a spray taky od Oriflame (chci ale přejít na Scholl). Na holení gel Isana (Rossman - není drahý, stačí jen trochu - hodně zpění) a po holení krém Veet. Na pleť: pl.mléko Barekol  - zjemňující, pl.voda Dermacol, krém Lavera - měsíčkový, postupně chci přejít na kosmetiku Avéne. Na odlíčení ještě dětskou pěnu Baby Seba Med, oční odličovač Garnier, peeling Eucerin (krásně jemný, ideální pro citlivou pleť, používám jej 2x týdně a vydrží mi až půl roku). Na zoubky pastu Sensodyne whitening (chci zkusit pastu od Lavery s echinaceou a propolisem), dent.nit Reach a ústní vodu Dentimint - není tak silná jako ostatní vody, co jsem zkoušela - z těch jsem hned brečela . Z dekorativní kosmet. řasenku Max Factor 2000, stíny většinou od Oriflame a kajalové tužky Max Factor. Pudr Rimmel 006 a make-up Maybelline, teď přes léto jej používám jen výjimečně, spíš až v zimě. Na rty většinou jen lesky, např.Oriflame. A EDT Leau Par Kenzo - nádherně svěží, citrusová vůně, nic těžkého.

Připojit reakci

12.8.2008 9:34

Převládá kokos ale je tam řada podtonů. Já obvykle na sladké vůně nejsem, ale tahle mi přijde zajímavá v katalogu jsem jí neodolala. Nepoužívám jí pokaždé musím na ni mít náladu, je fajn

Připojit reakci

12.8.2008 9:37

takže je spíš sladší než svěží?

Připojit reakci

12.8.2008 10:54

No, je.

Připojit reakci

12.8.2008 11:02

aha tak ještě že to vím...:-)) chtěla jsem si ho koupit, tak teď do něj asi nepůjdu

Připojit reakci

host - xxx.xxx.254.1 (?)
12.8.2008 12:06

vlasy: Garnier Fructis šampon a kondicioner. Vlasové zábaly z olivového oleje. Maska s výtažky z býčích koulí nebo maska od Garnier Fructis.

Tělo:::sprchový gel od Balea nebo FM Group nebo Avon. Dětský olej Johnson and Johnson. Holicí gel Balea. tělové mléko Nivea nebo Dove.Gel na celulitidu od Avonu.

zuby: Vademecum pro bílé zuby

obličej: odličovací voda s mořskými řasami od Alverde. Odličovač očí od Avonu nebo Alverde měsíčkový. Pleťový krém jen ráno od Original Atok-tea tree

dekorativka: pudr Astor nebo Manhattan, zdravíčka Maybaline, tužka na oči Miss Sporty, řasenka Loreal Paris momentálně, rty jen Labello, tužka na obočí nevím značku

maska: Freeman - oves a avokádo. občas napářka z heřmánku.

Peeling: Neutrogena

Nohy: zjemňující krém od Avonu.

Vitamíny pilulky: Biosil na vlasy, plet a nehty. Pantehol na vlasy.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.91.60 (?)
13.8.2008 16:20

Ahojky! Jaká je od Avonu ta bahenní pleťová maska Planet Spa??? Díky! A nemáte zkušenosti i s pleťovou maskou - tou olivovou - také od Avonu Planet Spa??? Díky!

Připojit reakci

13.8.2008 21:15

ja jsem tu pl.masku bahenní od avonu mela a zdalo se mi ze vubec nepomaha a navíc jsem jeste po ni mela cervene fleky na tvarich.ta olivova se mi zda tak normalni.neuskodi a ani moc nepomuze.to jsou moje zkusenosti.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.48.3 (?)
19.8.2011 23:11

ale dobra maska je ta jilova sloupavaci od avonu

Připojit reakci

Jaká je vaše kosmetická výbava? (suchá pleť, smíšené vlasy)

host - xxx.xxx.93.148 (?)
12.8.2008 12:34

Ahoj holky, já mám převážně suchou pleť, smíšené vlasy (= mastné kořínky, suché konečky) a po vyzkoušení všeho možného mi nakonec nejvíc vyhovuje:

Vlasy - šampon buď od Loreal - Elseve proti lámavosti vlasů nebo Dove pro suché a požkozené vlasy, obojí i kondicionér, lak a tužidlo od Loreal Studio Line - Fix and shine

Obličej - peeling Clean and Clear - proti černým tečkám, odličovací dvoufázová voda Loreal, pleťová čistící voda Astrid pro suchou a citlivou pleť, denní krém Garnier - Total fresh (používám ho i jako noční, protože nemám ráda hutné noční krémy)

Tělo - deodorant Rexona sensitive, tělové mléko Avon s černou třešní a muškátovým ořechem a Garnier na normální a suchou pleť

Ruce - Rilanja (značka Schleckera)  - intenzivní krém z olejem z hroznových jader

Vůně - Celine Dion - Enchanting a Addidas - Tropical passion

Koupel - sprchový gel - momentálně Palmoliv aroma therapy - sensual, ale jinak i různé Radoxy nebo Lux a Pěna do koupele Mont bleu (obchod Horoskop) s citronovou verbenou

všechny tyto výrobky si nemůžu vynachválit :-)

Míja

Připojit reakci

host - xxx.xxx.45.159 (?)
23.8.2008 11:13

Ráda se připojím. Mám, jako většina z vás spoustu kosmetiky, kterou nepoužívám, takže napíšu také jen to, co používám.

Péče o vlasy: Subrina, Cronwell, Gliss kur

Tělová mléka: Avon, D´Oliva, Nivea - tělový olej

Sprchové gely: Dove, Oriflame, dr. Müller - intimní mycí pěna, Radox

Krémy: Belucie od Temperance, L´Ocittane (ten je naprosto úžasný ), Keenwell, norkový krém, oční krém mám momentálně také Keenwell

Čištění: mám novou sadu pl. mléko, voda a odličovač očí od Babaria a nemůžu si vynachválit. Také používám Ginkgo od Temperance.

Dekorativní kosmetika: oční stíny Mary Kay, řasenky - Mary Kay, Bourjois, Max Factor, make-up/pudr - Artistry, Mary Kay, Temperance

Parfémy: Galice od Temperance, Givenchy - Organza, Antonio Bandaras, Armani - Code dona, Givenchy - Ange o Demone, od LR.

Teď se zas dívám po nějakých nových pleťových věcech, takže toho zase asi spousta přibude. Chtěla bych vyzkoušet La Chévre nebo dr. Hauschka.

Veronika

Připojit reakci

host - xxx.xxx.127.195 (?)
24.8.2008 14:08

Z toho nepřeberného množství kosmetiky, kterou mám, jsem vybrala jen tu, kterou častěji používám, jinak by to byl seznam na A4 :P

Zubní pasta - Elmex

Ústní voda - Listerine

Mezizubní nit - neznám značku

Sprchový gel - Adidas

Deodorant - Adidas

Šampon - Elseve na nepoddajne vlasy

Kondicioner - Elseve na nepoddajne vlasy

Čistící gel na obličej - Nivea

Menstruační vložky - Ria s křidélky

Deokorativní kosmetika: ---

Připojit reakci

host - xxx.xxx.133.154 (?)
24.8.2008 15:16

Takže, u mě tak nějak podobně.

Vlasy: Dr:Muller šampon s panthenolem 2%,a stejná značka Ychtio Care.Kondicionér Nivea, Kůra Elséve s mateří kašičkou.

úprava: Osis Schwazkopf tužidlo a sprej na žehlení + fluid Sealed ends.

Tělo: Sprchový gely Nivea, Dove.Tělové mléko Nivea, Doliva.

Obličej: Odličovač očí Garnier, čisticí voda Bioderma, krém Bioderma.Termálka LRP

Ruce: Indulona

Intimní hygiena: Lactacyd Femina

Chodidla: Pemza, krém Avon

Dekorativka: Tužky Bourjois, stíny Loreal a Bourjois, řasenka Bourjois, make-up LRP Toleriane, tvářenka Bourjois, lesky Loreal, Artdeco.Korektor Sephora.

Pasty: Clinomyn, Elmex

Balzámy na rty: Labello, Astrid,Doliva

Nehty: Teď bezbarvý lak, jinak potažené gelem-francie.

Parfemy: DKNY Red delicious, Armani Code a chystám se na Bvlgari Omnia

deodoranty: Rexona, Nivea

Uuuf, tak ted jak to čtu mi přijde že nad hygienou musím strávit půl dne, Ale vše neoužívá člověk denně.

Připojit reakci

Dáša (6) - xxx.xxx.22.222 (?)
25.8.2008 14:07

Tak teď já

Tělo - sprchový gel Massage Beauty Nivea a Lotus Beauty Nivea, intimní emulze Sensitive Nivea, pěna na holení Nivea, tělové mléko 3 v 1 a Q10 Nivea, krém na ruce Q10 Nivea, deodorant Lady Speed Stick
Vlasy - šampon Dr.Muller s Panthenolem 3%, kondicionér Hair Fall Control Dove, tužidlo, gel a lak na barvené vlasy Nivea a 1x týdně maska Dove
Obličej - čisticí gel Oxygen Power Nivea, pleťová voda Hydrabio Bioderma, na den matující hydratační emulze Control Shine Nivea, na noc hydratační krém Aqua Sensation Nivea, oční krém Aqua Sensation Nivea, oční gel Borůvka a jitrocel Green Mama, 1-2x týdně peelig Sebium Bioderma, hydratační maska Hydrabio Bioderma, čistící maska Jitrocel a přeslička Green Mama
Vůně - Escada Magnetism, Cindy Crawford Waterfalls a City Oasis Oriflame
Dekorativku používám jen příležitostně, jinak se v týdnu moc nelíčím - tónovací matující emulze Be Beautiful Nivea, řasenka, tužka a lesk na rty Manhattan
Převládá u mě kosmetika Nivea, ale fakt mi vyhovuje

Připojit reakci

host - xxx.xxx.91.60 (?)
25.8.2008 18:44

Tak já se také připojím... Mám toho doma opravdu hooodně, ale ne všechno používám! Napíšu vám proto jen ty značky, které používám nejčastěji:

Vlasy: (šampony, kondicionéry, masky): Elséve - L´Oréal, Gliss Kur Oil Nutritive, Dove, obyčejný šampon, olivový olej ...

Tělo: (sprchové gely): Palmolive, Avon, Adidas... (tělová mléka): Dermacol, Avon, Dove ... (parfémy/deodoranty): Puma, Avon, Mexx Ice Touch,/Dove, Fa, Lady Speed Stick ... 

Obličej: (make-upy): La Roche-Posay, Miss Sporty... (řasenka): Rimmel, (oční stíny a tužky na oči): Gabriella Salvete, (balzámy a lesky na rty): Astrid, Labello, Miss Sporty... (odličovače): Garnier, Dermacol... (pleťové krémy): Dove, Garnier, Nivea... (pleťové masky): Garnier, Balea, Kawar...

a mnoho jiných věcí...

Připojit reakci

Moja kozmetická výbava

host - xxx.xxx.220.85 (?)
16.10.2008 16:11

pleťový krém La Roche Posay, očný krém Eucerin, odličovacia voda La Roche, pleťová voda La Roche, krém na ruky Eucerin alebo La Roche, krém na nohy Avon, sprchový olej Nivea, gél na intímnu hygienu Avon, šampón La Roche, kúra proti vypadávaniu vlasov Garnier, telové mlieko Nivea, La Roche alebo Eucerin, gél a sérum proti celulitíde Lirene, krém na poprsie Avon, farba na vlasy Palette, toaletná voda Avon alebo Adidas, gél na holenie Avon, špirála Max Factor, očné tiene Rimmel, púder Avon, sprej na nohy Scholl

Připojit reakci

Moja kozmetická výbava

host - xxx.xxx.90.135 (?)
13.2.2009 11:07

Tělo: sprchový gel Alverde, krém na ruce Alverde, Weleda opalovací mléko, tělové mléko zatím Yves Rocher ale chtěla bych nějaké přírodní (!), deodorant Dove/Nivea, pasta na zuby, několik parfémů

Vlasy: šampon Urtekram, kondicionér Alverde, olej který používám jako masku před mytím na vlasy Salus/Nobilis Tilia

Obličej: čistící gel Lavera, květová voda Salus/Eoné, denní a noční krém oliva Alverde

Připojit reakci

Moja kozmetická výbava

host - xxx.xxx.90.135 (?)
13.2.2009 11:18

Ještě jsme zapoměla dekorativku: make-up Dermacol, korektor Alverde,  pudr Alverde, tvářenka Alverde, stíny různé, tužky na obočí různé, tužky na oči a tekuté linky různé, řasenky různé, lesky různé. Moc se ale nemaluji.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.252.161 (?)
13.2.2009 12:27

Bezva téma, taky se přidám

Tělo: sprchové gely Balea young (Banán-čokoláda a peelingový malinový), tělové mléko Alverde s bílým čajem a jasmínem, krém na ruce Balea s olivou, antiperspirant Adiddas, tělový sperj Avon jahodový, parfémy Lacoste a Calvin Klein.

Obličej: peeling Alverde, masky Avon, Balea. LRP mléko, tonikum, Hydraphase a Effaclar M. Lokální péče na kané Nivea young.

Vlasy: Wella lifetex: šampon a sprej na objem, kondicioner na suché a poškovzené vlasy, proteinová maska na objem. Wella highhair: tužidlo ve spreji, lak na vlasy, a ochraný sprej na žehlení.

Dkorativka: makeup unifiance, sypký pudr oriflame, rozjasňující perly na tvář Avon, stíny různé (T.Leclerc, Astor, Rimmel, Avon,...), tužka na oči Miss sporty, Jenny Lane, S-He), řasenka May Factor, lesky na rty Avon a Oriflame.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.75.254 (?)
13.2.2009 14:37

Taky se tedy přidám...

Tělo: sprchové gely Alverde, levandulový balzám Bio Karité od Saloosu, krém na ruce Alverde se sedmikráskou, krém na nohy Alverde, deo krystal Balea

Obličej: čisticí gel Alverde s mořskou řasou, pleťová voda s mořskou řasou, regenerační pleťový olej Saloos-Rosalina, pleťová maska Freeman-s kaolínem a ovsem, balzám na rty Saloos či Alverde s měsíčkem a včelím voskem

Vlasy: zatím dodělávám zásoby, takže Elséve pro barvené vlasy, ale ráda bych přešla k Laveře

Dekorativní kosmetika: make-up Lancome Teint Idole Ultra, sypký pudr Dermacol, kouřové stíny Make-up Factory, řasenka YSL Volume Effet Faux Cils, černá tužka na oči Bourjois a lesky na rty Lancome Juicy Tubes či Maybelline Watershine Elixir Lipstick

Připojit reakci

host - xxx.xxx.135.117 (?)
15.2.2009 11:25

Taky se připojím s obsáhlým výčtem, snad jen s poznámkou, že je mi 30.

Vlasy: šampóny, kondicionéry a masky Oriflame - řada Nature, tužidlo, matný vosk a lak Wella Profesisionall, co 6 týdnů barvení a stříhání v salónu

Tělo: sprchové gely a peelingy Oriflame - řada Nature, intimní gel Dove, tělové mléko Dove, kuličkový antiperspirant Rexona, břity na holení Gilette, 1x3 týdny solárium

Zuby: zubní pasta Parodontax, ústní voda Elmex Sensitive, dentální nit, občas bělící pasta Vademecum

Obličej: meruňkový peeling Alverde, odličovací řada LRP, hydratační krém Vichy Aqualia Thermal Riche, rozjasňovač Vichy Oligo 25, LRP Rosaliac – krém na červené žilky, make up LRP Toleraine – používám jako korektor, samoopalovací spray L´oreal,, pomáda na rty Labello

Dekorativka: průhledná řasenka Constance Carroll – používám na úpravu obočí, černá řasenka Bourjois, pudr Max Factor, tvářenka LRP, lesk na rty Oriflame

Ruce: bambucké máslo, Garnier – červený tuba na popraskaná místa, mám gelové nehty – pravidelně doplnění a úprava v salónu

Nohy: bambucké máslo, Scholl – krém na paty, pravidelně pedikúra v salónu

Parfémy: v létě – Laura od Laury Biagiotti, Bright Crystal od Versace, v zimě – Hugo Boss Deep Red, Versace Crystal Noir, Givenchy Hot Couture

Doplňky stravy: Biopron – probiotikum, GS Intensun, Avilut – dobrý zrak, Varixinal Walmark

Připojit reakci

host - xxx.xxx.72.33 (?)
16.2.2009 12:13

já, jen obličej..bylo by to na dlouho..

obličej: krém Symbiose (syn care), pleťová voda(Bioderma), bahení maska(Kawar), odličovací mlíko (amia) voda (astrid), krem na vrasky (avon), roll-on(aknestop), barevná pasta na postižená místa (aknecolor)... a spoustu výrobků kde už je málo a nebo jsou prošlí a nejsou používány už...
MAKE UP: (toho je hodně...), ale barvící makeup používám zatim: Dream matte mousse (maybelline), Perfect cover make-up (Manhattan)..pudr nějakej bílej..., a nějaký od čínanu.

ale kosmetička my vyčítala že používám nesprávný make up, mam totiš mladou pleť a velmi problematickou..:(gr..

Na jizvy laser, nyní už jen domácí

Připojit reakci

host - xxx.xxx.72.33 (?)
16.2.2009 12:17

a víte že ty značky typu vichy, nivea, garnier atd.. velmi škodí pleti??, je to spíš opak toho co tam píšou.., navíc ta chemie v tom... nvm nvm
čistě přírodní kosmetika!!

Připojit reakci

host - xxx.xxx.168.240 (?)
16.2.2009 12:42

taky se přidám, ale trochu jinak

používám-sprchové gely, šampony 2v1, peeling na tělo i obličej, tělové i pleťové krémy, krém na paty, čistící gel na obličej, denní a noční krém, pleťovou masku, odličovač, deodorant, toaletní voda, tužidlo na vlasy, balzám na rty, krém na ruce.

Z líčidel-rtěnky, řasenku, oční stíny, tužku na obočí, jen výjimečně pudr

Co mi nesedí(nesluší) - lesk na rty, oční linky, lak na nehty

Co je podle mě zbytečné - make-up(mám čistou pleť), gely proti celulitidě, zeštíhlující gely, vitamínové doplňky, gely a laky na vlasy. konturovací tužky na rty, pleťová séra, pleťové vody, peeling na nohy, zpevňující krém na poprsí, vyživující oleje na nehty, oční krémy a další ptákoviny. Myslím, že jsou to jen taháky peněz. 

Připojit reakci

host - xxx.xxx.220.58 (?)
16.2.2009 13:38

Tvár: hydratačný pleťový krém La Roche alebo Eucerin, termálna voda La Roche, micerálna odličovacia voda La Roche, balzam na pery Medical Care.

Vlasy: šampón Kerium La Roche alebo pH5 Eucerin.

Telo: sprchovací olej Nivea, čistiaci gél na intímnu hygienu Avon, telové mlieko 3% urea Eucerin, krém na ruky 5% urea Eucerin, toaletná voda Treselle Avon, antiperspirant sprej Crystal Clear Diamond Rexona.

Dekoratívka: špirála La Roche, očné tiene Rimmel alebo Avon, kompaktný púder Avéne alebo Avon.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.220.58 (?)
16.2.2009 13:42

Prosím pisateľky, aby nezaťahovali do každej diskusie chvály na prírodnú kozmetiku. Tu nikoho nezaujíma, aká je "super,,. To je téma o kozmetickej výbave a už ma štve, že do každej diskusie napíše nejaká fanynka prírodnej kozmetiky.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.253.83 (?)
16.2.2009 14:13

Souhlasim s tebou! Bud se vsude cpe prirodni kosmetika nebo testovani na zviratech! A je to porad dokola!!!

Připojit reakci

host - xxx.xxx.143.80 (?)
16.2.2009 15:43

Oblicej: pletove mleko s ruzi (Alverde), pletova voda z tea tree (Atok), matovy fluid (Lavera), oblicejove oleje (Saloos: ylang-ylang, lemon tea tree, Atok: arnika – ten mi mimochodem vubec nevyhovuje), ocni krem (Alverde), merunkovy peeling (Alverde), jednou az dvakrat tydne syrovatkova maska, dvoufazovy odlicovac oci od Green Line nebo Baley – no jo, takovej levnej chemickej hnus nakonec :) Ale vodeodolnou rasenku mi odlici bohuzel jenom to.

Telo: sprchovy krem papaya/rakytnik (Alverde), telova mleka (Alverde s vanilkou a mandarinkou, Weleda detske mesickove), oleje (citronovy Alverde, ricinovy z lekarny na rasy).

Vlasy: sampon na hnede vlasy Reelle (nebo nejaky od Alverde), balzamy Alverde, Gliss Kur ve spreji na trepici se konecky. Obcas zabal z nejakeho oleje, na konecky neni spatny ani ten ricinovy.

Nehty: gelove, nijakou zvlastni peci jim nevenuju, obcas namazu ruce kremem (taky Alverde).

Vitaminy: Biosil Plus, Horcik a cecko.

Dekorativka: korektor (Astor – bez nej bych se neobesla!!!), Make up Cover (Dermacol – pouzivam na horni vicko jako podklad pod stiny), pudr (Rimmel, taky jenom na prepudrovani vicek), stiny (Dermacol, Maybelline, Astor, Loreal...), tuzka na oci (Maybelline), rasenka (Max Factor Masterpiece – jsem z ni ale zklamana, uz si ji nekoupim), lesky/rtenky (Dermacol, Rimmel, Maybelline, Miss Sporty), balzamy na rty (Alverde, Saloos).

Připojit reakci

host - xxx.xxx.143.80 (?)
16.2.2009 15:46

Jeste jsem zapomnela na deodorant (Nivea, Adidas) a vuni Pierre Cardin.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.250.244 (?)
22.2.2009 21:23

Jaká je moje kosmetická výbava?

Vlasy: šampony, balzámy (kondicionéry), masky na vlasy, olivový olej.

Tělo: sprchové gely, tělová mléka, gel proti celulitidě, samoopalovák, deodorant Dove, parfémy.

Pleť: make up, pudr, oční stíny, řasenka, balzám na rty, konturka na rty, černá a hnědá tužka (oční linky, obočí), odičovací mléko a emulze, hydratační krém, pleťové masky (hydratační).

Ruce a nohy (suché): Indulona (měsíčková, růžová, olivová), Avon - krém Rich Moisture.

To vše je pro mě samozřejmostí.

Připojit reakci

Petule (170) - xxx.xxx.251.203 (?)
15.3.2009 17:14

Moje nejlepší vychytávka a zárověn nejpoužívanější věc je přírodní bambucké máslo, kdybych někde jela a měla si sebou vzít jen jednu věc, tak u mě stoprocentně vítězí:-))

Připojit reakci

host - xxx.xxx.91.60 (?)
15.3.2009 18:45

Souhlasím s Vámi! Bambucké máslo je nejlepší na všechno!!!

Připojit reakci

host - xxx.xxx.81.227 (?)
16.3.2009 14:02

hydratačný pleťový krém Hydreane Legere LRP alebo Hydro-Balance Eucerin, micerálna odličovacia voda LRP, sprchovací olej Nivea, čisriaci gél na intímnu hygienu Lactacyd alebo Avon, šampón Kerium LRP alebo pH5 Eucerin, telové mlieko Nivea alebo 3% urea Eucerin, krém na ruky 5% urea Eucerin, antiperspirant sprej Rexona, mozaikový kompaktný púder Avené, špirála LRP, očné tiene Rimmel, toaletná voda Pure Lightness Adidas alebo Treselle Avon

Připojit reakci

host - xxx.xxx.253.83 (?)
16.3.2009 14:36

Taky se připojím, vyzkoušela jsem už hodně věcí a nejoblíbenějšími se staly:

Dekorativka-

Make-up LRP (unifiance a toleriane),  pudr Dermacol- sypký fixační, tvářenka Bourjois, třpytivý pudr GS, voděodolná tužka na oči Bourjois (používám i na obočí- krásně drží), řasenka maybelline volum´ express. Stíny, laky na nehty a jiné používám od různých firem.

Ošetřující kosmetika-

čistící pěna Effaclar H od LRP, hydratační maska hydraphase LRP, hydratační peeling hydrabio Bioderma, krém hydraphase legere LRP, na noc krém Cetaphil a na odlíčení sensibio H2O od Biodermy.

Na tělo používám sprchové přípravky s oleji, nebo mlékem (Dove, Palmolive,..), gel na intimní hygienu Lactacyd, mažu se mlékem od Dermacolu- s makademiovým olejem a proti celulitýdě gel od Avonu, krém na ruce oriflame.

Šampóny a kondicionéry obměňuju, protože si jinak vlasy zvyknou a mastí se. Stále ale používám balzám ve spreji od Gliss kur

Připojit reakci

Markule (14) - xxx.xxx.142.15 (?)
8.7.2017 18:17

Tak jako snazim se mi od vseho neco, v kosmetice ale nikdy neodolám a tak se mi kosmeticky stolecek zacina rychle plnit :)

Připojit reakci

jessgood (60) - xxx.xxx.161.21 (?)
19.3.2009 20:47

Jsem taky studentka a mám kosmetiky, že nevím co s ní. Ale spíš než na dekorativní se zaměřuju na ošetřující. Sprchové gely,  sprchové peelingy, gel pro intimní hygienu, pak několik šamponů, lak na vlasy, gel na vlasy, pěna na vlasy, gel na holení, mléko po epilci, hydratační mléko, odličovač, nkolik krémů... J toho vážně hodně, ae vím, že má kosmetická výbava přesahuje částku 8000...a to nekupuji zrovna levné věci

Připojit reakci

Markule (14) - xxx.xxx.95.216 (?)
19.7.2017 18:26

Do sekce liceni snad ani chodit nemuzu, nakupni kosik by se mi zacal hodne rychle plnit :)))

Připojit reakci

host - xxx.xxx.74.84 (?)
23.3.2009 17:21

Takže já mám:

Od Hádka: sprchové gely (asi deset druhů, ale i od Salusu), šapmpon na suchý vlasy (ten bych vyzdvihla, léta mě hrozně svědila hlava, teď mám pokoj), neutrální odličovací olej a růžovou pleťovou vodu, obličejový oleje Althea a Avokádo, masážní olej, jojobovou masku (tu si oblíbil přítel).

A ostatní: termální voda Avéne, mléko na opalování Avéne, krém Sensibio Rich od Biodermy, na holení mam nějaký vanilkový gel od Gillette. Ruce si mažu balzámem vanilla bio Karité od Saloosu. Ale nepřijde mi nějak zvlášť dobrý. Deodorant mám ten kuličkový měsíčkový od Alverde a občas když chci nahodit vlnu, tak mám na vlasy StudioLine Curl Power od Loreal. Zubní pasta Elmex, ale to asi nikoho moc nezajímá :)

A to by asi mohlo být všechno - výhodou sprchových olejů je, že člověk nemusí používat žádný tělový mlíka, protože už je namazanej z koupání :)

Parfémy mám od Salvatore Ferragama F for Fascinating a Incanto Shine.

A dekorativní: make-up Colour adapt od Max Factor, stíny Color Minerals od Loreal, fixátor na oční stíny Mary Kay, oční linky Loreal, různé tužky na oči a rty Loreal, Christian Dion, Lancome, tvářenka Rimmel, řasenka Astor Air Max a to by mohlo být asi tak všechno :)

Připojit reakci

host - xxx.xxx.4.62 (?)
23.3.2009 18:27

jsem studentka a dojíždím, takže mám rovněž vše dvakrát. bez čeho se absolutně neobejdu, je "vajíčko" od oriflame, mám suchou pleť a atopický ekzém, a kolem rtů pořád sucho, takže vajíčko stále s sebou. jinak sprchové gely - ted mám DARK CHOCOLATE od oriflame, ale ten není nic moc, nejradši mám asi Dove go fresh zelený a od oriflame ty z řady Nature. dost dobrý je čistící gel na atopickou pleť od BIODERMY, asi si ho zase koupím. na intnimní hygienu gel Feminelle od oriflame, vyhovuje mi ;-) (ale i Ryor s teatree olejem je dobrý). po sprchování se musím namazat, takže ekzematická místa a někdy i obličej krémem na atopickou pleť od BIODERMY, na zbytek těla nějaké mléko pro extra suchou pleť - oranžové od oriflame. na obličej používám co mi přijde pod ruku:-) nějaký hydratační krém. na odličování a čištění pleti Cleansing refresher z řady Natural skincare rovněž od oriflame - moc mi vyhovuje na mou dost suchou a citlivou pleť, krém na paty a peelingy na různé části těla - rovněž oriflame.

šampon a kondicionér - ted mám L´oréal nutri gloss - přijde mi takový průměrný, naprosto miluju šampony a kondicionéry Herbal essences, bohužel se u nás už neprodávají :(masky a jiné výživy na vlasy -používám jen občas, většinou olejové kúry od oriflame.

deodorant - Aloe ever shield bez hliníku, Dove go fresh zelený kulička (krásně voní)

dekorativní kosmetika... řasenka - BOURJOIS (ultra volume glamour, není tak svělá, jak jsem předpokládala), ARTDECO - Perfect volume mascara - ta je úplně úžasná. pudr mám nejradši sypký - airsoft od oriflame, makeup nepoužívám, jen korektor pod oči - oriflame, stíny - Mary Kay, Bourjois, Manhattan, oriflame, tužky na oči - převážně oriflame, tvářenka. nejradši Maybelline (taková ta slisovaná, suchá:-)a Bourjois, lesky na rty - nejoblíbenější L´oréal Glam Shine (mám tři různé odstíny, krásně voní:-), rtěnka AVON sheer nourishment (bohužel je už nedělají) nebo oriflame (a taky tu moji oblíbenou přestali vyrábět).

parfémy - Calvin Klein One, DKNY Be delicious, Coco Mademoiselle (CHANEL), JLo - Love at first glow (ten jsem dostala jako dárek, příjemně mě překvapil, je velmi jemný a nevtíravý).. to je asi vše...

Připojit reakci

host - xxx.xxx.220.41 (?)
9.7.2009 18:46

obličej- Alverde a Avéne, maska Freeman

šampony-Yves Rocher a Alverde

kondicioner- Lavera a Alverde

sprch.gel -Yves Rocher

líčení- Yves Rocher, Oriflame

vůně-Yves Rocher

Připojit reakci

host - xxx.xxx.57.182 (?)
9.7.2009 20:38

Obličej (čisticí gel, pleťová voda, aromaemulze): Sanoflore (na mastnou pleť)

Maska: citrusová Yves Rocher

Šampony a kondicionéry: Logona, Alverde

Tužicí pěna: Lavera

Lak na vlasy: Lavera

Mýdlo: Alverde

Tělový olej: Reniu s ananasem

Líčení: Yves Rocher, Oriflame, Alverde

Vůně: L'Artisan Ananas Fizz

Připojit reakci

host - xxx.xxx.81.39 (?)
29.8.2009 1:53

Krém + čistící emulze : Avene

Tělové mléko + sprcháč : Kokosová Balea

Šampon: Lávová zem od Logony

Tužidla, laky, masky: Rellee, Taft

Líčení: Miss Sporty, H&M

Připojit reakci

host - xxx.xxx.81.39 (?)
29.8.2009 1:54

A ještě make-up Vichy a deodorant Alverde. Zubní pasta Signal :D

Připojit reakci

Pavla Jarošová (104) - xxx.xxx.41.71 (?)
7.11.2009 12:29

ahoj, psala jsem tady před osmi měsíci, tudíž se toho od té doby dost změnilo :) jsem studentka, a tak mám vše dvakrát nebo víckrát:na obličej: čistící voda Sensbio H2O od Biodermy / cleansing refresher od oriflame. AVON denní a noční krém Hydra Radiance / oriflame Moisture concentrate SPF 15.

na tělo: oriflame Ultra rich body milk/Garnier tělové mléko červené

na obličej i tělo: Bioderma atoderm Créme

zubní pasta: oriflame nebo signal :)

sprchový gel: Palmolive ultra sensitive/Body basics fig and pecan/oriflame mango and yoghurt

intimní péče: feminelle od oriflame

na nohy: peeling Dermacol creamy feet / oriflame Foot scrub, škrabka Balea/oriflame, krémy oriflame: Soothing foot cream, Heel relief cream, Overnight moisturising foot cream

maska: oriflame pure nature s bílým čajem

šampony a kondicionéry: Herbal essences Sensuously smooth/ Ignite my colour

laky na vlasy: nivea gold explosion/ wella hydratační

dekorativka: doma z velké části Bourjois - pudr, řasenka, tvářenka, troje stíny, tužky na oči. makeup oriflame, korektor manhattan a oriflame, stíny dále oriflame, avon, manhattan, lesky rtěnky: oriflame, avon. na privátě zase většinou oriflame: korektor, pudr, řasenka, rtěnky, lesk, tvářenka manhattan.

deodorant: Dove go fresh zelený/Aloe ever shield

parfémy: doma: Yves Rocher Rose absolute, CK One, DKNY Be delicious, JLO Love at first glow, GAP So pink, Coco mademoiselle Chanel

na privátě: Yves Rocher kokosový, healing garden bílý čaj, CK One

to nejdůležitější: balzám na rty Tender care (vajíčko) od oriflame, neustále ho mám u sebe

no, zdá se toho hodně, lomítko vždy znamená, že jednu věc mám doma a jednu v Brně :)

Připojit reakci

host - xxx.xxx.144.178 (?)
31.12.2009 13:34

pletové krémy: loreal 5kusů-různé druhy, garnier,oční krem loreal

vůně: chalou, avon brazil beat, avon today tomorrow always, kappa, oriflame divine, fun water 2kusy, exclamation edt, impulse,exclamation body spray

laky na nehty: miss sporty, s-he

antiperspiranty: nivea 2kusy, avon,fun water, fa

pletové vody: loreal 3 kusy

odličovač očí: green line

pletové mleko: loreal(triple activ)

peeling na nohy: avon

krémy na nohy: avon, balea

balzám na rty: alterra

krémy na ruce: garnier, AB,rilanja, balea

tělová mleka: balea 2 kusy, garnier 2kusy

pletové masky: kawar, garnier,rilanja, balea,aldo vandini, zielona apteka

gel na holení: balea

korekcní tyčinka proti akné: avon

řasenky: rimmel 2 kusy různé, miss sporty

tužky na oči: rimmel, maybelline,s-he, regina

tužka na oči

oční stíny: alverde, rimmel

tekuté oční linky: basic b

rtěnky: rimmel 6kusů různé druhy, maybelline 2 kusy, manhattan,avon

krycí tyčinka: alverde

odlakovač: vital

sprchové gely: palmolive 5kusů, avon,oriflame, nivea

šampony: schauma 3kusy, alverde 2 druhy, nivea

balzám na vlasy: gliss kur

Připojit reakci

host - xxx.xxx.61.55 (?)
31.12.2009 14:37

sprchový gel - adidas, od Vánoc taky avon, mary Kay

šampony - herbal essences, alverde, kondicionér a maska na vlasy - alverde

lak na vlasy - lybar, balea

smývatelná barva na vlasy - loreal casting nebo pallete (odstíny bordó, fialový, tmavě hnědý, čokoládově hnědý atd.)

tělové mléko - alverde

pěna na holení - balea

krém na nohy - scholl

antiperspirant - lady speed stick, deodorant - bioderma

odličovač na oči - bioderma abc derm, ale moje hodně nalíčené oči bohužel dostatečně neodlíčí, takže od vánoc dvousložkový garnier

pleťová voda - bioderma sebium, občas bioderma abc derm

pleťová maska, peeling - freeman (maska oves, kaolin)

lokální péče na akné - yves rocher

balzám na rty - alverde

pleťové krémy - cetaphil, od vánoc LRP toleriane

oční krém, gel - sebamed Q10, dermacol eye gold gel

báze pod makeup- dermacol satin base

makeup - vichy aerateint, od vánoc LRP unifiance fluid matt

korektor- dermacol magic concealer, od vánoc dr.hauschka concealer

pudr -dermacol sypký, tuhý manhattan cover, dermacol s krajkou:-)

tvářenka - artdeco

báze pod stíny- artdeco

oční stíny - manhattan, yves rocher, bourjois, alverde, magaret astor, dermacol, s-he, miss sporty

oční linky tekuté- s-he

oční linky tužka - bourjois, margaret astor, max factor, maybelline

řasenka- rimmel extra super lash, yves rocher ultra volume, nivea double black

výživa na řasy - margaret astor transparent&care

lesky na rty - artdeco brillant lip gloss, bourjois 3D, bourjois eau de gloss,

yves rocher gloss&charm, loreal glam shine

vůně - pierre cardin, puma

dál štětce na stíny, pudr, tvářenku, labutěnky, matující papírky, odličovací tamponky, vatové tyčinky, pinzeta, manikůra, papírové kapesníky.

Fíííííííííhhhhaaaaaaaaaaa, to jsem si nemyslela, že mám doma až takovej krámek:(((

Připojit reakci

host - xxx.xxx.86.145 (?)
1.3.2010 9:51
Takže toto mám doma za kosmetické výrobky: Vlasy-šampon, kondicionér, sérum na lesk vlasů, masku, tužidlo, gel,vosk, lak, sérum na zvětšení objemu, balzám. Tvář-čistící gel, tonikum, krém denní, noční, oční, gomáž, masku, podklad pro makeup, lokální péče na akné, odličovač makeupu, čistící ubrousky, matující papírky, čistící krém na obličej, pleťové sérum, oční gel, náplasti na T- zónu. Tělo- sprchový gel, tělové mléko, tělový peeling, krém na prsa, na celulitidu, na suché lokty a kolena, masážní a relaxační gel, krém,olej, koupelová sůl, pěna, olejové kuličky, edt, deodorant,parfém, antiperspirant, pěna na holení, krém po holení, krém na opalování, po opalování, séra na dekolt a paže. Ústa- zuby- pomáda na rty, balzám, zubní pasta, ústní voda, nit. Ruce- odlakovač, krém na ruce, olej na nehty, podkladový lak, laky,nadlak, báze na kůžičku, mýdlo a zábal. Nohy- peeling, gel, krém, sůl, sprej, pudr, emulze. Dekorativka- makeup, korektor, pudr, tvářenka, řasenka,tužka na obočí, tužky na oči, báze pod stíny, oční stíny, oční linky, konturky, rtěnky, lesky, rozjasňovač, bronzer, gelová vyživující řarenka, Pomůcky- pinzeta, rašple, lufa, žínka, kartáč sprchový, masážní kartáček na pleť, kosmetická čelenka, bavlněné kosmetické rukavice, ponožky, maska chladivá na oči, kleštičky na řasy, kartáček na obočí, hřebínek na řasy, štětce, kosmetické tampony, vatové tyčinky, pemza,oddělovač prstů, manikůra, pilníky, dřívka na kůžičku, klínky, labutěnky, papírové kapesníky, strojek na holení, hřeben, kartáč, kulatý kartáč, žehlička na vlasy, kulma, natáčky, fén s difuzérem, kartáček na zuby, heřmánek na napařování.
Připojit reakci

host - xxx.xxx.220.49 (?)
20.4.2010 19:30

Tak ja se teda taky pridavam :) mam toho doma spousty, co nepouzivam a nevim vubec, co s tim :/ od vetsiny je vyzkouseno tak 2-3 pouziti, asi to hodim do nejakyho bazarku nebo co :D proc to nechat doma valet 2 roky a pak to vyhodit, ze? :D

Takze vypisuju jen to, co pouzivam:

Oblicej: Johnson's Od hlavy až k patě tekuté mýdlo na čištění ráno i večer, Organic Eye Serum ráno i večer na okolí očí, Daylong Ultra GelFluid SPF 25 na hydrataci a sluneční ochranu přes den, Excipial U Hydrolotio na hydrataci na noc

Telo: Dove Supreme CreamOil sprchovy gel, Dove zkrášlující hedvábný krém na celé tělo, Ryor břečťanový gel na celulitidu

Vlasy: Elseve proti lupum, Syoss Shine kondicioner (chtela bych vyzkouset ale sampony, kondicionery a masky od Herbal Essences)

Zuby: Lacalut white v kombinaci se zelenou Elmex, Listerine (klasicky, zeleny)

Rty: balzam na rty Astrid jahoda (stridam vice prichuti)

Peny nebo oleje do koupele a podobne blbustky nepouzivam zadne.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.220.49 (?)
20.4.2010 19:37

A jeste dekorativka:

Make-up: Max Factor Age Renew odstin 10 Natural (je mi 22, makeup jsem "zdedila" po mamce, celkem mi vyhovuje, i odstinem, ale neni moc kryci a je docela tekuty, za chvili ho vypotrebuju, pak se mrknu po nejakem lepsim)

Pudr: Dermacol transparenti fixacni pudr (i kdyz je transparentni, trochu odstin makeupu zesvetluje, ale jinak jsem spokojena)

Rasenka: Maybelline Jade Volume Express (nemam s rasami problem, mam je celkem dlouhe i huste, takze nepotrebuje extra skvelou rasenku, tahle je na muj vkus trochu moc tekuta, ale jinak ok, vyhovuji mi skoro vsechny rasenky :D ale mym snem je HELENA RUBINSTEIN LASH QUEEN WATERPROOF)

A to je vse, nepouzivam stiny, rtenky, ocni linky, atd.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.86.60 (?)
21.4.2010 16:07
Když už je to dva roky po otevření, tak jedině vyhodit.
Připojit reakci

host - xxx.xxx.100.56 (?)
10.7.2011 18:00

Pleť: Bioderma sensibio (micelárka), gel DERMATOCLEAN Eucerin, krém Hydrabio

Vlasy : elséve, tužidlo nivea, lak... běžné značky

Líčení: Astor 24 perfect stay (make up), popř Affinitone, voděodolná Sephora (tužka), linka Astor, stíny Rimmel, pudr Loreal, rtěnka (loreal)

Parfémy :  Chloe Love

Připojit reakci

host - xxx.xxx.195.237 (?)
31.7.2011 20:19
já toho mám doma taky slušné množství... a to podotýkám, že jsem studentka... :/ Takže tělovka : dvě pinzety, nůžtičky, tamponky, vatové tyčinky, dva sprcháče(alverde, Mitia), několik šamponů(orzene, alverde, balea, gaarnier fructis...), kondicionéry(alverde, balea, pantene,...), masky na vlasy(syoss, avon), tužidlo(balea), lak(taft, balea), vosk(balea), sprej(avon, gliss kur, oriflame), máslo(cien, avon), olej(palmers, oriflame), laky na nehty(avon, oriflame, obyč...), odlakovač(jakýkoli), krémy na ruce(oriflame), odličovač(oriflame), pleť. voda(avon), čistící pěna(avon), krémy(oriflame), zubní pasta jakákoli, kartáček(curaprox), krém na nohy(oriflame + zbytky jiných), holítka, pěna cien, fén, žehlička na vlasy,...
Připojit reakci

Jana (9) - xxx.xxx.122.41 (?)
20.8.2011 12:19

Takže já šampon a kondicioner Altermed Panthenol / drogerie /, tělové mléko body basics kokosové, tělový olej avokádový Nivea, bambucké máslo od Saloosu a to normální, levandulové a konopné, sprchový gel Adidas scrub, jojobový a levandulový olej od Saloosu, krém na ruce oliva od Baley, pleťová voda Avene pro problematickou pleť, hydratační krém Avene, odličovací mléko olivové Dermacol, hydrofilní odličovací olej levandulový Saloos, antiperspirant Rexona crystal, objemová pěna Balea, žiletky Balea :),řasenka Rimmel nebo Max Factor, pudr sypky nebo transparentni New York Color, balzám na rty, lesk na rty New York color, make up Syncare - ale ted v lete nepouzivam, parfem CK One, dekorativku jako stiny nebo linky pouzivam jen kdyz nekam jdu, na standartni noseni ne, a jeste zdravicko od New York colour -takovy ten mozaikovy pudr, ale mam ho rozbity tak pouzivam tu "drt ". Zubni pasta Colgate... a to je tak vse snad...:)

Připojit reakci
Založit nové téma Nápověda
  Název diskusního téma   Počet příspěvků   Datum   Počet návštěv
Nejlepší hydratační krém5920.11.2017121210
Pleťová dermo-kosmetika Skincode118.11.201767
Kosmetika z lekarny - testuji na zviratech?3816.11.201758467
Alverde a jiná přírodní kosmetika k doporučení i odrazení9415.11.2017146794
Kosmetika Jafra a Vital Just1445.11.2017286471
Přírodní x chemická kosmetika17127.10.2017173902
Péče o nohy419.10.20174665
Hledám kosmetičku v Praze3517.10.201761429
Arganový olej agrico-oil ANO/NE49.10.2017882