Při poskytování těchto stránek nám pomáhají soubory cookie. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.
Další informace.
Ú v o d n í   s t r á n k a  |  Kontakty   

Péče o pleť > Nejlepší hydratační krém

Nejlepší hydratační krém

Jana W. (3) - xxx.xxx.7.17 (?)
5.6.2017 16:49

Já už mám poněkolikáté Mandlový pleťový krém od Weledy a nedám na něj dopustit. Mají ještě hydratační, ale mému typu pleti vyhovuje lépe ten pleťový. Používám pouze na den, na noc hydratuji mandlovým olejem.

Ukázat polohu příspěvku v diskuzi >
Připojit reakci

Nejnovější příspěvky v tomto vláknu:
Sice se říká, že to co je drahé nemusí být n..., host, 27.11.2017
Dívala jsem se na stránky Sothysz. Kosmetika..., host, 26.11.2017
Mě doporučila kosmetička hydratační sérum od..., host, 15.11.2017
Já už mám poněkolikáté Mandlový pleťový krém..., Jana W., 5.6.2017
Taky jsem toho vyzkoušela už mnoho, ale nako..., host, 8.2.2017

Nejlepší hydratační krém

host - xxx.xxx.246.235 (?)
24.9.2008 16:47, počet návštěv: 122193
Přejít na: tento příspěvek (zjistit adresu)

Potřebovala bych tipy na dobrý hydratační krém. Vyzkoušela jsem jich už mraky a pořád nemůžu najít opravdu dobrý hydratační krém. Zatím nejlepší, co jsem asi měla byl Hydraphase od La Roche Posay, ale chtěla bych krém, abych opravdu měla pleť pěkně nasáklou. Tak, prosím, který krém vy považujete za ten nejlépe hydratující?

Připojit reakci   

Nejlepší hydratační krém

host - xxx.xxx.18.171 (?)
24.9.2008 16:57
Přejít na: předchozí příspěvek | tento příspěvek (zjistit adresu)

Ahoj, ja mela theralmalfix od vichy a byl vyborny, skvele hydratoval, vubec jsem ho necitila, jemnoucky a nadherne vonel.

Připojit reakci

Nejlepší hydratační krém

host - xxx.xxx.60.156 (?)
24.9.2008 16:58
Asi nejlepsi mi prisel Thermal od Vichy a z prirodni kosmetiky hydratacni fluid z mandlove rady od Weledy. Jinak plet krasne a dlouhodobe hydratuje glycerol - davam si ho obcas jako masku ve smesi s kaolinem nebo treba stavou z okurky nebo ho pouziju jako krem - smichany s nejakym olejem.
Připojit reakci

Nejlepší hydratační krém

24.9.2008 17:44

Tak pro mě je zase moc dobrý Hydrabio od Biodermy. Vyhladil mojí hroší pleť:-)

Připojit reakci

Nejlepší hydratační krém

24.9.2008 18:26

a maji ho i pro smisenou plet?

Připojit reakci

Nejlepší hydratační krém

host - xxx.xxx.166.70 (?)
24.9.2008 18:41

když se podíváš na net tak zjistíš že jo a nemusíš se příště ptát...

Připojit reakci

Nejlepší hydratační krém

host - xxx.xxx.143.206 (?)
24.9.2008 19:13

Od toho je to diskuze, aby se člověk zeptal, ne? :D

Jinak k Hydrabiu - nevím, co mé pleti na něm vadilo, ale já jsem se po něm osypala. Dobrý krém pro mou přecitlivělou smíšenou pleť byl: Bioderma sensibio legére, Bioderma Sensibio DS, Avéne pro intolerantní pleť, Dermacol Protective. Teď jsem koukala na ten od Garnieru pro citlivou pleť (ten z té nové řady), ale nevím, jestli do něj mám jít...

Připojit reakci

Nejlepší hydratační krém

host - xxx.xxx.197.117 (?)
24.9.2008 18:38

ja používám od Oriflame Skindividual, ten je taky hydratacni a proti prvnim vraskam (25+)

a lepsi krém jsme ještě neměl a že jsem měl krémy za 50 i 1000 korun

Připojit reakci

Nejlepší hydratační krém

24.9.2008 19:19

Taky si myslim, ze od toho diskuse je..))

A jak jso ty kremy od biothermy drahe? A maji i spf?

Připojit reakci

Nejlepší hydratační krém

host - xxx.xxx.93.148 (?)
24.9.2008 19:19

Garnier Total Fresh - nemůžu si ho vynachválit

Připojit reakci

Nejlepší hydratační krém

25.9.2008 7:16

K té Biodermě, jak jsem psala, mě opravdu pomohl jako jeden z mála krémů, pleť je pěkně zavlažená a na dotyk jemná. Krém Hydrabio mají i pro smíšenou pleť, já jsem za něj dávala 433,- Kč. Kamarádka si ho taky kupovala, ale v jiné lékárně než já a platila 469,- Tak asi jsou ceny všude jiné.

Připojit reakci

Nejlepší hydratační krém

25.9.2008 9:18

je dekuju, tak to je super asi ho zkusim. A ochranny faktor asi nemaji, ze? A neni to to same jako vichy? Strasne lidi mi rekl, ze vichy by se ani v lekarne prodavat nemel, ze je nevyhovujici slozenim pro lekarny. Nechci znovu naletet.

Připojit reakci

Nejlepší hydratační krém

host - xxx.xxx.133.154 (?)
25.9.2008 10:28

Já používám Biodermu, už nic jiného po dermatitidě nesnesu.Na zimu mám jiný než ten hydratační ale taky je skvělý, na léto bezva.S kosmetikou Vichy s tebou souhlasím, já ji nesnesu.Spíš mě ještě vív podráždila pleť.Do lékárny snad ani nepatří.Ale někomu může vyhovovat.Já teď sehnala micerální vodu za 250 kč od Biodermy a krém za 425kč.Ceny se všude trochu liší.

Připojit reakci

Nejlepší hydratační krém

25.9.2008 10:58

Hydrabio krém mám s faktorem 15, na krému je přímo napsáno Hydrabio UV, cena je stejná, nejsem si jistá, jestli mají i bez UV, ale mě říkala lékárnice, že všechny krémy mají UV i ty, na kterých to není napsáno. Prý podle norem EU musí obsahovat ochranu UV, takže nejspíš nějaký malý faktor všude je. Ale říkám, co jsem se dozvěděla od lékárnice.  Jo a k tomu Vichy, tak ta na rozdíl od La Roche Posay, Biodermy a Avene je udržovací kosmetika pro zdravou pleť. Ty ostatní značky jsou spíše zaměřeny na určité problémy jako je intolerantní pleť, červené skvrny, atopický ekzém apod. Vichy je udržovací a pěstící, proto osoby, co mají citlivější pleť, tuto kosmetiku nesnesou. Nicméně je hodně příznivců Vichy, kteří na tuto značku nedají dopustit. Každopádně mi vadí, že člověk, pokud není chemik nebo kosmetička a neorientuje se ve složení výrobku, tak nemá možnost posoudit, co je špatné. Každý kdo zastupuje určitou značku, tak i propaguje svůj výrobek a tvrdí vám, jak je výborný. Proto jsem ráda, že existují takováto diskuzní fóra, kde si lidi vyměňují zkušenosti a někteří o daném tématu ví dost a jsou nestranní, takže nepropagují určitou značku.

Připojit reakci

Nejlepší hydratační krém

25.9.2008 12:07

No prave to se mi na diskusy libi, ale jedna slecna mi tu rekla, ze kdybych se podivala na webove stranky tak to vim a nemusim se ptat. Tak asi tkhle..) Ale pro me prave dulezite je aby krem osahoval i ochrany faktor, protoze mam pak problem ze se mi delaji jakoby fleky od slunicka. A mam hodne bledou plet, takze mam rada vysoke faktory.. A opaleni mi neslusi.

Připojit reakci

Nejlepší hydratační krém

host - xxx.xxx.166.70 (?)
25.9.2008 12:22
Promin nemyslela jsem to zle i když to tak vyznělo, ale když tu na foru něco najdu a zaujme mě to, tak si to nejprve snažím zjistit sama to co mě zajímá a když to nemají na stránkach tak se ptám ostatních... ale chápu že je pohodlnější se ptát než hledat
Připojit reakci

Nejlepší hydratační krém

25.9.2008 12:57

Ne jako ja nejsem pohodlna, to ne. Ale me prave zajima nazor primo od nekoho kdo to vyzkousel. Na stranky se taky klidne podivam, ale oni se vychvaluji, to je jasne. Kazda znacka se prezentuje. Proto se ptam tady.)

Připojit reakci

Nejlepší hydratační krém

25.9.2008 13:32

U kosmetiky z lékárny je fajn, že ti dají vzorečky. Zkus to Hydrabio, bylo by dobrý, tak aspoň 3 až 4 dny zkoušet, aby jsi viděla, zda tvoje pleť nebude nějak reagovat a poznáš, jestli ti ten krém sedne. Takhle mi to radila lékárnice.

Připojit reakci

Nejlepší hydratační krém

25.9.2008 17:13

jo jo, tak moc dekuji vyzkousim ho

Připojit reakci

Nejlepší hydratační krém

host - xxx.xxx.242.194 (?)
28.9.2008 20:17

Glycerol se da sehnat v lekarne?

Připojit reakci

Nejlepší hydratační krém

host - xxx.xxx.60.156 (?)
28.9.2008 21:44
jj, odlijou ti kolik chces, stoji par korun a do masek je fakt vyborny
Připojit reakci

Nejlepší hydratační krém

host - xxx.xxx.220.57 (?)
29.9.2008 20:36

Pre mňa je najlepší Hydro-Balance od Eucerin. Majú ho v dvoch variantách: na zmiešanú až mastnú pleť alebo na suchú pleť. A sada obsahuje aj očný. Stoja okolo 370Kč.

Připojit reakci

Nejlepší hydratační krém

host - xxx.xxx.251.114 (?)
2.10.2008 20:17

Ahojky, používám krém Garnier total fresh z výtažků z hroznových jadérek, je to gelový krém a má světle zelenou barvu..mám po něm hesky jemnou plet a vůbec se mi nemastí, jako mi to dělaly hutné krémy.Gel se dobře vsákne do pleti a pak ho ani necítím, už mám druhé balení a mám heskou čistou plet:)

Připojit reakci

Nejlepší hydratační krém

Tereza23 (7) - xxx.xxx.250.6 (?)
12.4.2014 21:34

Já jsem teda nejvíc spokojená s krémem od xhekpon, který obsahuje hydrolizovaný kolagen. Je to opravdu znát, pleť je úžasně hezká, hydratovaná a vypnutá.

Připojit reakci

Nejlepší hydratační krém

Natalie Kadečkova (1) - xxx.xxx.139.131 (?)
22.5.2014 21:36

Máš pravdu Terez, taky mi moc vyhovuje, ale jak tak koukám, tak každému vyhovuje něco jiného, protože takových rozmanitých názorů na krému, ale což, každý si najde to své.

Připojit reakci

Nejlepší hydratační krém

Kvetulka (3) - xxx.xxx.181.163 (?)
3.7.2014 21:04

Já jsem s touto značkou taky spokojená. Zkusila jsem jeden krémik objednat a teda vůbec nelituju, fakt jako super, až jsem čučela, něco jsem čekala, ale né tohle. Jako za mě fakt parádička.

Připojit reakci

Nejlepší hydratační krém

Tereza23 (7) - xxx.xxx.100.228 (?)
3.9.2014 20:56

Ten kolagen nezní špatně, je tu hodně tipů, to je fajn, musím to vše probrouzdat a nějak to vykoumat :)

Připojit reakci

Nejlepší hydratační krém

host - xxx.xxx.6.123 (?)
10.9.2014 9:50

Ahoj všem, já teď vyzkoušla hydratační krém Prevention+ od americké značky Image Skincare a jsem naprosto spokojená. Kromě toho, že krásně hydratuje tak má o ochranný faktor až SPF 50+. 

Obrázky:
Prevention+ hydratační krém s ochranou SPF 50+
Prevention+ hydratační krém s ochranou SPF 50+
Připojit reakci

Nejlepší hydratační krém

Emilie Vyhnalová (4) - xxx.xxx.142.235 (?)
19.10.2014 15:21

Woooow, taky jsem kolagenem taková překvapená, to jsem neznala. Zní to zajímavě a asi mě to nenechá jen tak chladnou, budu se na to poptávat, díky za typ holky.

Připojit reakci

Nejlepší hydratační krém

host - xxx.xxx.193.20 (?)
27.5.2015 18:37

Mě zase hodně záleží na tom, ať jsou ty krémy přírodní a nejsou testovány na zvířátech. Našla jsem na království žen článek o krému STEAMCREAM, který je čistě přírodní a veganský. Jsou tam i další fajn doporučení... Mažu ho jak na obličej, tak na ruce a vůbec celé tělo... Předtím jsem měla problémy se suchou pokožkou, ale teď se zdá vše OK.

Připojit reakci

Nejlepší hydratační krém

host - xxx.xxx.108.250 (?)
28.5.2015 8:47

Krémy (včetně jejich složek), které byly testovány na zvířatech se víc jak 2 roky v EU neprodávají.

Připojit reakci

Nejlepší hydratační krém

host - xxx.xxx.34.10 (?)
29.5.2015 7:59

Lepší než ty všelijaké krémy, v nichž je kdovíco, používám pro můj typ pleti vhodné rostlinné oleje. A výsledek je vidět.

Připojit reakci

Nejlepší hydratační krém

host - xxx.xxx.222.197 (?)
19.6.2015 22:55

Podělím se o zkušenosti s RadioXarem! Perfektně se vstřebává, nemastí a dceři zklidnuje i atopický ekzém! a navíc moc hezky voní :)

Připojit reakci

Nejlepší hydratační krém

host - xxx.xxx.212.57 (?)
20.6.2015 23:28

A dá se mazat na celé tělo nebo jen na ruce?

Připojit reakci

Nejlepší hydratační krém

host - xxx.xxx.12.52 (?)
7.10.2008 9:17

Já používám hydratační řadu Jafra a jsem moc spokojená.Opravdu mi po měsíci měření hydratace stoupla.

Připojit reakci

Nejlepší hydratační krém

host - xxx.xxx.188.102 (?)
22.10.2008 19:36

Mám docela špatnou pleť - dost suchou a citlivou. Dokonce ani kosmetička mi nebyla schopna poradit, ale přesvědčila mě ke koupi kosmetické sady z Jafry pro suchou pleť. Byla to hrůza, z krému jsem se osypala a strašně mou pleť vysušil. Byla jsem docela naštvaná, že jsem utratila tolik peněz za takový výsledek. Vyzkoušela jsem už více krémů pro suchou a citlivou pleť a taky pleťových mlík. Jsem studentka a proto jsem si vybírala spíše levnější kosmetiku. Nakonec jsem zakotvila u kosmetiky Garnier, konkrétně řada Essentials. Absolutně mojí pleti vyhovuje, skvěle hydratuje a přitom nedělá mastný film, dobře se vstřebává a ani moji pleť nedráždí. Nemůžu si ji vynachválit. Ale samozřejmě každému vyhovuje asi něco jiného...

Připojit reakci

Nejlepší hydratační krém

host - xxx.xxx.156.15 (?)
22.4.2009 22:34

Ahoj,

tak já se taky přidám se svými zkušenostmi. Dřív jsem měla mastnější pleť a oblíbila jsem si značku Bioderma. Postupem času se mi pleť uzdravila a nyní naopak musím používat hyratační kosmetiku. Vyzkoušela jsem tedy, jako zapálený fanoušek Biodermy, řadu Sensibio a musím říct, že mi skvěle pomohla. Přeci jenom jsem ale student a kosmetika není nejlevnější, tak jsem si před čtrnácti dny koupila výrobky Garnier Essentials - ovocnou řadu, a krém Total Fresh mě opravdu nadchnul. Myslím, že poskytuje téměř srovnatelnou péči jako Bioderma Sensibio! :)

Připojit reakci

Nejlepší hydratační krém

host - xxx.xxx.61.55 (?)
23.4.2009 14:25

Asi před dvěma týdny jsem si koupila v lékárně Cetaphil (četla jsem o něm tady na fóru a na netu), a za tu cenu (cca 140-,) jsem fakt spokojená. Používám ho na noc (původně jsem sháněla hydratační krém na noc protože na den používám jiné, taky hydratační, ale antiaknózní a matující), na den je mě trochu moc hutný, ale na noc je to úplně ok, nevadí, že není matující, ale hydratuje krásně (za tu cenu).

Připojit reakci

Nejlepší hydratační krém

host - xxx.xxx.34.126 (?)
17.6.2011 11:08
zná někdo krém garnier essentials s lopuchem na smíšenou pleť?
Připojit reakci

Nejlepší hydratační krém

host - xxx.xxx.90.116 (?)
23.4.2009 16:13

Aby byla pleť pěkně nasáklá, tak doporučuji Avene Cold Creme (cena cca 207,- Kč) - hydratuje přímo božsky :-) Poté až suchou pleť "uzdraví", už stačí používat "obyčejný" hydratační krém např. od La Roche Posay Hydraphase XL či jiný.

Připojit reakci

Nejlepší hydratační krém

Jitka Rulfová, Salon Elisabeth - Hair Expert Studio (4) - xxx.xxx.217.227 (?)
24.4.2009 11:48

Dobrý den. Pracuji, jako hlavní kosmetička v salónu Elisabeth, se salónní kosmetikou Sothys Paris, která má, kromě jiného,  také přípravky pro dehydratovanou pokožku. Musím říci, že ke mě chodí mnoho zákaznic s pletí, která potřebuje hydratovat a jsou velice spokojené s řadou pro domácí péči Hydroptimale THI3 obsahující krém, masku a sérum. Vřele doporučuji, ovšem tuto kosmetiku je možno zakoupit pouze v salónech, kde s touto kosmetikou pracují.  

Připojit reakci

Nejlepší hydratační krém

Marni (174) - xxx.xxx.42.149 (?)
13.6.2009 10:06

Jeden jsem měl z Oriflame a druhý z Niveii ale oba byli pánský.

Připojit reakci

Nejlepší hydratační krém

host - xxx.xxx.23.145 (?)
13.6.2009 11:08

Nejlepsi co jsem mela je Vichy Thermalfiw 2, nadherne voni, je jemnoucky. Koupila jsem si opakovane, coz u me neni zvykem.)) Ale ted bych chtela vyzkouset hydratacni krem nejake bio kosmetiky.. Poradi nekdo?

Připojit reakci

Nejlepší hydratační krém

host - xxx.xxx.57.163 (?)
13.5.2013 19:20

Doporučuji hydratační krém s koenzymem Q 10 od Lavery. Bio kvalita a prostě zatím nejlepší krém, co jsem kdy vyzkoušela. Perfektně hydratuje a vyživuje. Plet´ je po něm mladistvá a rozzářená. Super.smiley

Připojit reakci

Nejlepší hydratační krém

host - xxx.xxx.76.63 (?)
21.5.2013 9:21

Pro mě číslo 1 je krém CENIA od Alciny, mám hodně citlivou plet, takže málo který mi vyhovuje, ale s tímto nemám nejmenší problém.

Připojit reakci

Nejlepší hydratační krém

assdm (1) - xxx.xxx.102.96 (?)
11.8.2014 11:00

Určitě tento je dobrý na vyživu vaší pleti ;) AVENE Hydrance optimal légére SPF20

Připojit reakci

Nejlepší hydratační krém

host - xxx.xxx.46.158 (?)
25.9.2014 8:34

Mám nejraději Garnier. Trpím na hodně suchou pokožku a tato značka mi vyhovuje.

Připojit reakci

Nejlepší hydratační krém

host - xxx.xxx.112.72 (?)
11.10.2014 14:58

Co se týče hydratace, mám snad nejlepší zkušenosti s NeoStratou, která obsahuje ovocné kyselinky. Je ale důležité vybrat krém z řady, která je určená na váš typ pleti. Já byla spokojená, jak s "šedou" řadou, tak se "zelenou", která je určena na citlivou plet. Konkrétně jsem měla Ultra Moisturizing Cream, Ultra Smooting Cream a Sheer Hydration. Kdo má citlivou pleť, může cítit podráždění z těch kyselinek (šedá a modrá řada) Pak je potřeba vybrat něco ze zelené řady. Používáním této kosmetiky se mi pleť dost zlepšila hlavně co se týče porů, akné a vyhlazení.

Připojit reakci

Nejlepší hydratační krém

host - xxx.xxx.46.158 (?)
30.10.2014 12:00

Používám běžnou Niveu či Garnier, vždy pro suchou pokožku a jsem spokojená.

Připojit reakci

Nejlepší hydratační krém

host - xxx.xxx.140.149 (?)
2.12.2014 15:48

Mám dobrou skušenost s Jafrou, rachle se vstřebává, a mám fakt dobrou pleť. Je mi 50 a pleť jsem si dala hodně do pořádku. S.

Připojit reakci

Nejlepší hydratační krém

Lucccik (16) - xxx.xxx.234.238 (?)
16.11.2015 11:07

Ja kupuji jedine prirodni kremy, nedelaji mi zle na pleti, jelikoz mam citlivou plet

Připojit reakci

Nejlepší hydratační krém

Pavla Polová (21) - xxx.xxx.103.119 (?)
11.12.2015 10:36

Jo pri citlive pleti si clovek musi davat pozor jakou kosmetiku kupuje, prtoo se vzdy divam predevsim na slozeni a ted nakupuji znacku Pevonia Botanica.

Připojit reakci

Nejlepší hydratační krém

Emma (4) - xxx.xxx.218.167 (?)
18.12.2015 18:25

Ahoj, v čem je dobrá Pevonia Botanica a kde se dá koupit?Myslím že reklamu na ni prezentuje herečka Morávková, že?Co je v té kosmetice jako plus?smiley

Připojit reakci

Nejlepší hydratační krém

Lucccik (16) - xxx.xxx.15.115 (?)
24.12.2015 14:56

A ta ma na citlivou plet dobre slozeni?

Připojit reakci

Nejlepší hydratační krém

Pavla Miskova (3) - xxx.xxx.184.13 (?)
11.12.2015 17:37

Hydratační krémy obsahují vodu a voda když mrzne, tak zamrzá i v krému. Na zimu je potřeba mastnější krém s minimem vody, případně se mazat krémem s dostatečným předstihem než opustíte domov.  Mě vyhovuje Laser Like System, objevila jsem ho náhodou a stojí pár korun. 

Obrázky:
Laser Like system
Laser Like system
Připojit reakci

Nejlepší hydratační krém

Emma (4) - xxx.xxx.218.167 (?)
18.12.2015 18:18

smileyRáda bych se zeptala, co to je za kosmetiku a kde se prodává a pro jakou věkovou skupinu je určen?Díky.

Připojit reakci

Nejlepší hydratační krém

host - xxx.xxx.10.131 (?)
8.2.2017 23:08

Taky jsem toho vyzkoušela už mnoho, ale nakonec jsem zůstala u tohoto: Clinique moisture surge. Je bezvadný. Hlavně ho nekupujte v obchodě, tam vyjde zbytečně draho. Lepší je objednat přes eshop.

Připojit reakci

Nejlepší hydratační krém

Jana W. (3) - xxx.xxx.7.17 (?)
5.6.2017 16:49

Já už mám poněkolikáté Mandlový pleťový krém od Weledy a nedám na něj dopustit. Mají ještě hydratační, ale mému typu pleti vyhovuje lépe ten pleťový. Používám pouze na den, na noc hydratuji mandlovým olejem.

Připojit reakci

Nejlepší hydratační krém

host - xxx.xxx.101.137 (?)
15.11.2017 17:50

Mě doporučila kosmetička hydratační sérum od sothys. Úžasný výsledek, kvalitní pleť.

Připojit reakci

Nejlepší hydratační krém

host - xxx.xxx.105.116 (?)
26.11.2017 17:39

Dívala jsem se na stránky Sothysz. Kosmetika nepatří mezi nejlevnější. Ale pracují s ní v kosmetických salonech, welnes ap. Tak asi  bude velmi kavalitní.

Připojit reakci

Nejlepší hydratační krém

host - xxx.xxx.242.84 (?)
27.11.2017 19:29

Sice se říká, že to co je drahé nemusí být nejlepší, ale u sothys to neplatí. Tady se vyplatí investovat.

Připojit reakci
Založit nové téma Nápověda
  Název diskusního téma   Počet příspěvků   Datum   Počet návštěv
Nejlepší peeling na obličej?156.12.201722582
Deo krystal - kamenec725.12.2017149778
Kosmetika Faberlic95.12.201717603
Jaká je vaše kosmetická výbava?1074.12.2017193399
Péče o nohy528.11.20174775
Nejlepší hydratační krém6128.11.2017122194
Pleťová dermo-kosmetika Skincode118.11.2017138
Kosmetika z lekarny - testuji na zviratech?3816.11.201758782
Alverde a jiná přírodní kosmetika k doporučení i odrazení9415.11.2017147496