Při poskytování těchto stránek nám pomáhají soubory cookie. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.
Další informace.
Ú v o d n í   s t r á n k a  |  Kontakty   

Péče o vlasy > Chci dlouhé vlasy

Chci dlouhé vlasy

host - xxx.xxx.59.128 (?)
17.2.2012 18:19

Co se týče úpravy vlasů, zásadně nefénuju, nežehlím, nepoužívám nahřívací natáčky, apod. Ale může to být neproveditelné u kratších vlasů, které potřebují úpravu... když mám sestříhanou ofinku nebo boky, stříknu suché vlasy regenerátorem a použiju na úpravu takovou tu foukací kulmu a pak jen dotvaruju voskem.

Ukázat polohu příspěvku v diskuzi >
Připojit reakci

Nejnovější příspěvky v tomto vláknu:
no já nijak extra délku nechci. Chci at mi t..., host, 20.2.2012
Hm, tak asi je třeba volit, jestli mít dlouh..., host, 19.2.2012
Nestříhat... ono se to řekne, když chci mít ..., host, 19.2.2012
Jak získat dlouhé vlasy? Jedině je nestříhat..., host, 19.2.2012
wow že by se po biosilu fakt tloustlo :-O to..., host, 17.2.2012

Chci dlouhé vlasy

host - xxx.xxx.167.51 (?)
18.1.2012 15:57, počet návštěv: 29543
Přejít na: tento příspěvek (zjistit adresu)

Dobrý den, učím se kadeřnicí a chci mít dlouhé vlasy.Když jsem nastoupila začala jsem se díky tomu oboru hodně barvit a ještě žehlit. Vlasy jsem meěla šíleně zničené a za rok nevyrostly ani o milimetr.Ve druháku jsem si řekla, že už to musí skončit.Tak jsem se nechala ostříhat na mikádo abych je moje vlasy uzdravila a řekla jsem si, že si je přestanu žehlit a barvit.Žehlit jsem si je přestala.. jen na praxi se něky hold musíme vyžehlit... a dávála jsem si jen přeliv místo barvy... a jednou za 3 měsíce jsem se chodila stříhat. No a teď ve třeťáku jsem se taky ostříhala zase na mikádo, protože na praxi se musíme žehlit foukat kulmovat zkoušet na sobě kladenky natáčky trvalou několíkrát za den si umývat hlavu usušení natáček a účesům abychom odstranily laky vosky a ty babičkovské vlny. No to vššechno ty vlasy ničí :(Má vůbec cenu si vlasy nechat růst po dobu učení.:(Přemýšlím že v květnu před závěrečkama se zase nechám ostříhat ať můžu začít s novým štítem, To už budu končit a už nikdo si na mě nic dělat nebude.Žádne žehlení kulmovaní atd.. ani přelivy, Prostě jen šampon a kondicionér. Jenže se bojím že mi vlasy už tak neporostou jako kdysi než jsem na ten učňák šla. No chci vlasy někam na hrudník a chci začít znovu.Bude stačit když se ostříhám na mikádo nebo bude lepší když půjud na krátko. Já fakt nevím a ve škole se ptát nechci. Nebo si je mám nechat růst už teď když mám ještě praxe.Má to cenu,

Připojit reakci   

Chci dlouhé vlasy

host - xxx.xxx.179.30 (?)
19.1.2012 8:21
Přejít na: předchozí příspěvek | tento příspěvek (zjistit adresu)

No, vlastně by nejlíp měli poradit na škole, ale kadeřnice obecně mají tendenci ženám vlasy stříhat dost nakrátko a neustále barvit, žehlit, trvalit a kdovíco ještě. Pak se nelze divit, že jsou vlasy poničení, lámou se apod. Já jsem na opačné straně barikády, nejsem kadeřnice a byl pro mě veliký problém najít kadeřnici, která by i dlouhé vlasy dokázala zastřihnout nasucho a jen o tolik, kolik si řeknu. Vy jste tak trochu výjimka mezi (budoucími) kadeřnicemi a lze snad doufat, že to, co se na škole zprotivilo a poničilo vlasy Vám, nebudete sama vnucovat svým budoucím zákaznicím, jelikož právě takové kadeřnice by asi mnoho zákaznic uvítalo a zvlášť těch dlouhovlasých, které si neničí vlasy neustálým barvením a jinými procedurami. Zkuste po vyučení nechat vlasům volnost, osvobodit je od veškerých kadeřnických procedur kromě základní hygieny, tj. mytí šamponem a používání kondicionéru, nechat vlasům čas na regeneraci, případně, pokud se Vám moc nemastí, jim dopřát i regeneraci např. rostlinnými oleji. Bude to chtít trpělivost.

Připojit reakci

Chci dlouhé vlasy

19.1.2012 9:09

Děkuju, alespoň někomu se to chtělo číst:-D Já právě kadeřnice ani být nechci.A po vyučení chci jít na nástavbu abych měla i maturitu.Jak říkáte zprotivilo se mi to.Toužím po douhých vlasech, ale na učňáku nemají moc šanci růst.tím jak si je tam musím nedobrovolně ničit:(Uořímně už mě to tam nebaví a nezajímá mě to a mistrové to ví, tak proto se s nima nechci nijak bavit na toto téma.No ja nevím asi bude nejlepší když se před závěrečkama ještě ostříhám abych je měla co nejvíc zdravé a pak si je nechám růst. Doufám že se těch vlasů jednou dočkám.Mám i klipy, ale to prostě není ono:(

Připojit reakci

Chci dlouhé vlasy

host - xxx.xxx.221.194 (?)
31.1.2012 13:21

Vlasy si hodně žehlím už od střední, dost jsem si je poničila, teď mám žehličku s ionizací, už ji nenahřívám na tak vysoké teploty a kupuju si v lékárně výživu na vlasy donna hair. Moc mi to pomáhá a zdravé vlasy i rychleji rostou.

Připojit reakci

Chci dlouhé vlasy

host - xxx.xxx.233.55 (?)
31.1.2012 15:29

Také mám barvené a žehlené vlasy, takže se mi konce dosti třepily. Moje rada je Schwarzkopf Gliss Kur Ultimate Repair. Po něm mám opět vlasy hebké a uhlazené. Nic jiného mi tolik nepomohlo. Doporučuji.

Připojit reakci

Chci dlouhé vlasy

31.1.2012 18:31

To já už jsem úplně přestala žehlit a barvit, ale na praxi prostě musím :(uričitě vyzkouším tu masku :-)

Připojit reakci

Chci dlouhé vlasy

host - xxx.xxx.219.82 (?)
1.2.2012 15:29

To je povinne nechat si na praxi nicit vlasy?

Připojit reakci

Chci dlouhé vlasy

1.2.2012 18:33

ano je to povinné bohužel. Když nám mistrová da za úkol vyžehlit se vyfenovat nebo kulmovat tak to musíme udělat.

Připojit reakci

Chci dlouhé vlasy

host - xxx.xxx.221.186 (?)
2.2.2012 17:03

Ja bych rekla, ze vasy mam znicene uz dost, padaji mi a neminim o ne prijit a pokud se to pani mistrove nelibi, tak at da k dispozici sve vlasy :) Protoze takovym stylem muzes vlasy po ukonceni skoly uplne ostrihat...

Připojit reakci

Chci dlouhé vlasy

3.2.2012 13:15

a ona mi řekne neměla si sem chodit :(. Mám před záverečkama, to už vydržím..  pak se ostřiham na mikado snad to bude stačit... udělám si zábaly a začnu se o ně pořádně starat aby znovu narostly

Připojit reakci

Chci dlouhé vlasy

host - xxx.xxx.121.207 (?)
11.2.2012 20:11

Na zábal na zničené vlasy je nejlepší maska Gestil Wonder. Já ji ještě osobně nevyzkoušela, ale slyšelaj sem na ni jen samou chválu. Zkus ji vyzkoušet, třeba bys ty vlasy nemusela zkracovat až na mikádo, ale stačilo by mnohem míň :D

Připojit reakci

Chci dlouhé vlasy

13.2.2012 21:40

stějně je mám včil na mikádo :-D

Připojit reakci

Chci dlouhé vlasy

host - xxx.xxx.238.129 (?)
15.2.2012 1:04

Tak to tedy zírám, kadeřnicí se vyučuji ale nikdo nás nesříhá. Já si nenechala až do druháku na vlasy sáhnout. Učíme se rovnou na lidech. Nikdo nikoho do ničeho nenutí a i ta mistrova když chce něco ukázat na nás tak se ptá a když řeknem že ne tak to uplně chápe... to je bláznovství.

Připojit reakci

Chci dlouhé vlasy

15.2.2012 12:27

nás taky nikdo nenutí já sem se nechala ostříhat dobrovovlně protože ty vlasy byly už moc zničené

Připojit reakci

Chci dlouhé vlasy

host - xxx.xxx.250.18 (?)
15.2.2012 13:04

ale vždyt jsi tu psala, že tě na praxi nutí - barvit, žehlit - a proto máš vlasy zničené, ale že máš už před závěrečkama, tak to vydržíš.

Teď píšeš, že vás nikdo nenutí, tak nechápu, proč sis nechávala dobrovolně ničit vlasy.

Připojit reakci

Chci dlouhé vlasy

15.2.2012 14:35

tak to jsem nepsala, že nás nutí. Jen sem psala, že na sobě musíme ty úkoly splnit. Tak např. dojdeme na praxe, která trvá 7 hodin.a vetsinou dostaneme 4 práce.. a mistrová nám zadá úkoly. Mistrová:,, Dnes si uděláme třeba vodou a z toho účes, pak si vyzkoušíte trvalou a nakonec se vyžehlíte(nakulmujete, vyfoukáte).  to je příklad úkolů co nám dává a my to musíme splnit přece aby sme dostali známku. Barvila a stříhala jsem se dobrovolně.

Připojit reakci

Chci dlouhé vlasy

host - xxx.xxx.248.134 (?)
12.2.2012 9:05

No tak to je teda síla.. Co třeba henna? To je levný a účinný

Připojit reakci

Chci dlouhé vlasy

15.2.2012 9:17

To, že nakonec ani nechceš vykonávat kadeřnické řemeslo, jsi věděla už před vstupem na školu (pak ale nechápu, proč jsi tam šla), nebo Ti to znechutila až vaše mistrová a to, že jsi poznala, jak všelijaké ty chemikálie na vlasy vlasy ničí? To, že chceš mít maturitu, je jistě chvályhodné, ale v jakém oboru a co dělat dál, čím se živit?

Připojit reakci

Chci dlouhé vlasy

15.2.2012 12:33

ano to že nechci vykonávat kadeřnické řemeslo jsem věděla už před vstupem, že mě to nebude bavit. a šla jsem tam protože se snad něčím musím vyučit (a tak proč jsem šla zrovna na kadeřnici a ne na jinačí obor když jsem vedela že me to nebude bavit... to tady vysvětlovat nebudu) mistrovou máme pokaždé jinou takže neže by mi to zprotivily ony, ale nemám ten obor prostě ráda a jak se říká pekař je od mouky tak i kadeřnice jsou něčím poznamenané. Prostě jsem experimentovala a nevěděla jsem že si ty vlasy tak zničím. To vše bylo v prváku, když už jsem to mu začala rozumět tak sem s tím přestala. A co po maturitě?? To je mi jedno hlavně že ji budu mít a budu mít nějakou dobrou práci. O tom mám ještě dost času přemýšlet. Hlavně, že se nebudu hrabat ve vlasech. 

Připojit reakci

Chci dlouhé vlasy

15.2.2012 12:46

ale moje kadeřnice říkala že mám už dobré vlasy jak jsem se ostříhala takže snad to bude ok  :-) docela se těším až se půjdu znova stříhat na podkovu a začnu se o ně pořádně starat a konečně moje vlasy i já budu mít pokoj od kadeřničiny :-) doufám že pak i pořádně porostou :-)

Připojit reakci

Chci dlouhé vlasy

16.2.2012 8:20

To je tedy síla, to můj rozum fakt nebere, nedovedu si představit, že bych se byla učila něčím, o čem bych už předtím věděla, že mě nebude bavit a že to nikdy nebudu chtít dělat. A co takhle si udělat školu, ke které bys měla vztah, v oboru, který by tě bavil, na tos nepomyslela? Nebo tě snad nutili rodiče? No, nemusíš to tu samozřejmě vysvětlovat, když nechceš, k tomu tě nikdo nenutí, mně se to jen zdá tak absurdní ztratit několik let něčím, co mě nebaví a co nechci dělat.

Připojit reakci

Chci dlouhé vlasy

16.2.2012 20:35

je to osobní a já vážně to tady nebudu psát. A na jiný obor určitě nepůjdu když už sem se dostala tak daleko :-DProstě jsem tam šla s tím, že se jen vyučím a pak si udělám maturitu a můžu mít práci jakou chci. Třeba budu policistka. To by se mi líbilo:-) ale vážně jak už sem řekla mám čas jeste o tom přemýšlet.

Připojit reakci

Chci dlouhé vlasy

16.2.2012 21:47

Hlavně si myslím, že té paní do toho vůbec nic není - každý máme právo dělat chyby, měnit postupem času názory či dělat rozhodnutí s ohledem na danou situaci a ona také určitě nebude tak dokonalá ;-)

Připojit reakci

Chci dlouhé vlasy

16.2.2012 21:53

ani nevíte jak jsem ráda, že je tu někdo normální kdo to pochopil(samozřejmě myslím vás) :-)

Připojit reakci

Chci dlouhé vlasy

17.2.2012 9:16

Dokonalá nejsem, ani jsem nic takového nikdy nikam nenapsala, ale pracuji v oboru, který jsem vystudovala, který jsem dělat chtěla a který mě stále baví. Nic víc.

Připojit reakci

Chci dlouhé vlasy

17.2.2012 15:15

tak to tiše závidím :-) ale už delší dobu odbočujeme od témata :-D Já se tu chci poradit zdá to má smysl nechat si růst nebo si je nechat ostříhat a doporučit nějaké vitamíny nebo masky atd co vlasům udělá dobře a po čem porostou. Brala jsem biosil ale baví mě to vždycky měsíc brat :-D a taky jsem slyšela, že je dobrý bioaquanol U a H a masky nepoužívám zatím.

Připojit reakci

Chci dlouhé vlasy

17.2.2012 17:55

Tak já je vždycky nějak zregeneruji, at jsou jaké chtějí -  za mě jednoznačně nestříhat... minule na mě kadeřnice testovala nějakou novou barvu, která mi moc nesedla a ted mám vlasy zase nádherné... biosil taky neberu, myslím si, že se po něm tloustne - at už zkusit tu masku, co holky doporučují - gestil wonder (na tu je všude chvála) nebo aplikaci keratinové kůry do vlasů anebo mi taky hodně pomáhá i takový zelený vosk od lushe... ale je třeba nepostupovat podle návodu a místo toho si z něj vyrobit balzám... klidně ho pak smíchám i se žloutkem a olivovým olejem a nechám směs působit celou noc... po každém umytí přelévám vlasy kopřivovým výluhem, aplikuji různé vodičky a séra, ale to už spíš doplnkově - hlavní regenerací jsou ty masky a zábaly... pokud jsi kadeřnice, zabal si vlasy s maskou do igelitové čepky a sedni si s tím pod takový ten teplý fukar...

Připojit reakci

Chci dlouhé vlasy

17.2.2012 17:58

Co se týče masek, nikdy ji nezapomenu použít a zásadně nikdy nedodržuji dobu působení - vždycky každou masku nechám co nejdéle můžu... ale mám velmi dlouhé a velmi suché vlasy, takže netvrdím, že je to správný postup pro každého, ale mně osobně se osvědčil - jen nesmíš dát tu masku úplně ke kůži na hlavě...

Připojit reakci

Chci dlouhé vlasy

17.2.2012 18:19

Co se týče úpravy vlasů, zásadně nefénuju, nežehlím, nepoužívám nahřívací natáčky, apod. Ale může to být neproveditelné u kratších vlasů, které potřebují úpravu... když mám sestříhanou ofinku nebo boky, stříknu suché vlasy regenerátorem a použiju na úpravu takovou tu foukací kulmu a pak jen dotvaruju voskem.

Připojit reakci

Chci dlouhé vlasy

17.2.2012 18:01

To je jistě chvályhodné, ale neznamená to, že pokud to někdo má jinak musí to být "síla" a navíc nebylo předmětem diskuze, zda odejít ze školy či ne  :-)

Připojit reakci

Chci dlouhé vlasy

17.2.2012 18:32

wow že by se po biosilu fakt tloustlo :-O to se mi staví chlupy.  A předmětem diskuze nebylo zda odejít ze školy či ne :-D Vždyť už jsem ve třeťáku... předmět je jak dosáhnout douhých vlasů

Připojit reakci

Chci dlouhé vlasy

host - xxx.xxx.0.192 (?)
19.2.2012 16:31

Jak získat dlouhé vlasy? Jedině je nestříhat. NESTŘÍHAT!! Nechat růst. Jo, co by za to bývala dala jedna moje známá, která chtěla jít kdysi se učit kadeřnicí, tolik o to stála, ale nevzali ji, jelikož byl prý převeliký zájem. Takže na jedné straně se asi na školu dostanou i takové, které řemeslo nikdy dělat nechtějí a nebaví je, a na druhé straně takové, které by to dělaly rády, se na školu nedostanou a jsou nuceny jít na nějaký náhradní obor, který berou z nouze.

Připojit reakci

Chci dlouhé vlasy

19.2.2012 21:17

Nestříhat... ono se to řekne, když chci mít hezké konečky. No plánuju, že budu chodit tak jednou za půl roku to snad bude stačit

Připojit reakci

Chci dlouhé vlasy

19.2.2012 23:38

Hm, tak asi je třeba volit, jestli mít dlouhé vlasy nebo perfektní konečky ;-) já pokud zastříhnu, stejné množství vlasů se mi stejně za chvíli roztřepí ;-) před štěpením je třeba vlasy předem chránit a ne je stříhat :-) nevím, jakou déklu bys chtěla mít, ale podle mě s půlročním stříháním žádné závratné délky nedosáhneš... ale můžu se samozřejmě mýlit :-))

Připojit reakci

Chci dlouhé vlasy

20.2.2012 18:33

no já nijak extra délku nechci. Chci at mi to naroste nekam na prsa minimálně k prsům.. vždycky jsem měla vlasy bud na ramena nebo sem na mikádo, ale teď je chci mít prostě delší takže k těm prsům by mi to stačilo. No mám kamarádku a měla vyholenou hlavu a od té doby si vlasy nechala narůst a vůbec si je nestříhala za ty 3 nebo 4 roky sice má pěknou délku, ale ty konečky to je s prominutím hnus to úplně bije do očí jak je má škaredé, když by si jenechala zastřihnout tak to pěkně oživí, ale nedá si říct... proto se chci sem tam zastřihnout

Připojit reakci
Založit nové téma Nápověda
  Název diskusního téma   Počet příspěvků   Datum   Počet návštěv
jak urychlit růst vlasů?2129.12.201740590
Vypadávání vlasů v 18 letech (muž)220.12.2017360
Slabé a zničené vlay-rady720.12.20171969
Nejlepší šampon na hydrataci suchých vlasů261.12.201744690
Syoss3129.11.201734296
Účes na spaní1927.11.201728983
Jak urychlit růst vlasů?1119.11.20177977
Co pomáhá na vypadávání vlasů?2217.11.201751808
Z černé na světle hnědou - jak toho docílit708.11.2017146197