Při poskytování těchto stránek nám pomáhají soubory cookie. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.
Další informace.
Ú v o d n í   s t r á n k a  |  Kontakty   

Péče o vlasy > tipy na zrychlení růstu vlasů

Tipy na zrychlení růstu vlasů

Markule (8) - xxx.xxx.142.15 (?)
8.7.2017 18:16

Me vdy staci si poridit akorat nejaky dobry sampon na rust vlasu a vysledek vidim rychle :)

Ukázat polohu příspěvku v diskuzi >
Připojit reakci

Nejnovější příspěvky v tomto vláknu:
A komu jeste pomahaji lepsi sampony?Jake nak..., Markule, 19.7.2017
Me vdy staci si poridit akorat nejaky dobry ..., Markule, 8.7.2017
Jojo přesně Biosil Plus! Nemužu si stěžovat!..., host, 22.1.2016
U vlasů podpoříte hustotu vlasů, lesk, apod...., host, 17.12.2011
Já také používám Biosil plus a vlasy opravdu..., host, 9.12.2011

tipy na zrychlení růstu vlasů

host - xxx.xxx.168.185 (?)
11.1.2009 15:14, počet návštěv: 136989
Přejít na: tento příspěvek (zjistit adresu)

Ahoj,

byla jsem u kaderřnice a ona pod pojmem zastřihnutí konečků, to zkrátila asi o 9 cm...začala to stříhat ze zadu, takže jsem jí ani nemohla nic říct..prosím nemáte nějaký rady jak zrychlit růst vlasů??děkuju

Připojit reakci   

host - xxx.xxx.132.33 (?)
11.1.2009 15:52
Přejít na: předchozí příspěvek | tento příspěvek (zjistit adresu)

ahojky asi te zklamu ale nic takoveho neexituje. jsou veci na regeneravi atd. ale na rust bohuzel nic. taky me to stve ja zas mam problem s lamanim vlasu. dorostou a upadnou =(

Připojit reakci

host - xxx.xxx.168.185 (?)
11.1.2009 17:11

aha tak to škoda...někde na diskuzi doporučovali biosil plus..stoji asi 50Kč,- a je na posileni nehtu, vlasů,a na pleť...

Připojit reakci

host - xxx.xxx.8.73 (?)
11.1.2009 17:33
Lopuchový výluh - k dostání v šopech s přírodní kosmetikou, bylinkářstvých..
Připojit reakci

host - xxx.xxx.161.159 (?)
11.1.2009 17:55

Souhlasím, Biosil mi úžasně dal do pořádku nehty, nikdy jsem je neměla tak pevné jako teď. Růst vlasů asi nejde nijak ovlivnit, je to individuální. Já používám ten lopuchový výluh a vodičku Biohar, ale spíš to beru jako podporu regenerace kořínků, protože mám melír.

Připojit reakci

12.1.2009 15:13

Jj, o tom jsem taky slyšela nebo ještě Panthenolové tablety by měly být na růst vlasů. A na šamponech Panthenol je také napsáno že podporují růst vlasů. Tak jedině takhle :)

Připojit reakci

host - xxx.xxx.39.101 (?)
29.1.2009 15:02

zkus biosil plus pak každý večer masírovat pokožku třeba lopuchem vodičkou dostání ve zdravé výživě nebo neco z lékárny, pak pij mlíko a taky jez vitamíny atd...

Připojit reakci

29.1.2009 15:15

pomaha zinek nejak na vlasy?

Připojit reakci

host - xxx.xxx.90.135 (?)
2.2.2009 19:33

Může pomoci:

-vitaminy, čaje, tinktury, kvalitní strava, šampony určené na růst vlasů (na trhu jich není moc, ale jsou), vodičky na růst vlasů, esenciální olejíčky, bylinky na oplach vlasů

Připojit reakci

host - xxx.xxx.186.133 (?)
2.2.2009 19:44

Pomáhá, a hodně. Zlepšuje kvalitu a vlasy se pěkně lesknou :-) A doporučuju dostávat zinek do těla ne v tabletkách, ale v dýňových semínkách, je to o dost chutnější :-)

Připojit reakci

host - xxx.xxx.86.166 (?)
2.2.2009 20:28

A já vím o jednom téměř zázračném prostředku. Je to sypaný bylinkový čaj Bhyringaraj ayurvédský čaj hair loss tea. Hodně lidí tvrdí, že není chuťově dobrý, ale mně nijak nevadí. Nepochutnám si na něm, ale nemohu říct, že by mi nechutnal..naopak když ho piju, tak si představuju, jak se vlásky radují!:-) nevýhoda je, že by se měly pít tak 4 šálky denně, nejlépe čerstvé..a vlasy jsou opravdu silnější a rychleji rostou. Pokud budete mít zájem, poradím vám, jak ho nejfikaněji připravit!

Připojit reakci

2.2.2009 20:36

To se dá připravit doma? zajímá mě to :-)

Připojit reakci

2.2.2009 20:47

Ano, prodává se to jako krabička ve specializovaných obchodech, nebo na internetu. Normální bylinky, sypaný čaj. Píšou, že se mají pít 3 - 4 šálky denně, buď 2-3 minuty povařit, nebo alespoň 10 min vyluhovat. A protože se s tím člověk musí chystat, pít to a platit to, tak si vždycky chystám extra silný výluh. Jednu čajovou lžičku zaliji horkou vodou z konvice, povařím 4 minuty, pak rychle přiklopím a nechám to luhovat půl hodiny. To je pak panečku extra silný výluh!!! A nejlepší je to pít čerstvé, tzn. nechystat si zásobu na celý den.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.10.251 (?)
3.2.2009 8:01

to je pěkný hnus a ne silný výluh, každý kdo má co do činění s bylinama vám potvrdí, že prvních 5 minut se vyluhuje něco jiného než za půl hodiny, může se stát, že některé bylinky, když se louhují dlouho mohou způsobit střevní, nebo i ledvinové a jaterní problémy, takže dodržujte předpis, nebo si o tom něco přečtěte, já sám čerpám z knihy "Bylinář"

Připojit reakci

host - xxx.xxx.179.88 (?)
3.2.2009 17:22

V lékárně jsem si koupila čaj od bylinkáře Váni přímo na vlasy, nehty a zuby a zdá se, že je fajn. Stojí kolem 40 Kč, tak za zkoušku to stojí... A samé bylinky..Chuť nic moc, ale dá se...

Připojit reakci

3.2.2009 21:49

Aha, o takovém riziku jsem ještě neslyšela... opravdu to je až tak "horké"? Myslela jsem, že čím dýl to nechám luhovat, tím víc tam bude těch léčivých látek... a na krabičku přece nenapíše nikdo, aby se to luhovalo déle, protože by si to nikdo nekoupil..kdo by se s tím dělal...

Připojit reakci

3.2.2009 21:50

a na krabičce bylo stejně napsané, že se to má luhovat minimálně 10 minut... opakuji - minimálně

Připojit reakci

host - xxx.xxx.10.251 (?)
4.2.2009 8:34

tak v tom případě takové věci nekupujte, skutečně některé byliny obsahují silice, které se vyluhují až po určité době třeba za 5 minut, ale když tu samou bylinu budete luhovat třeba 30 minut začnou se luhovat i hůře rozpustné silice, které mohou být škodlivé.

směsy bylin třeba vůbec nekupuju, nechápu jak někdo může dát do směsy byliny, kdy jedna se má luhovat maximálně 10 minut a druhá v časovém rozmezí 15 - 25 a na krabičku napíšou luhujte 15 minut

Připojit reakci

4.2.2009 15:34

aha..to zní zajímavě, bohužel mě to ale zklamalo... máte někdo zkušenosti s přípravky Revalid?

Připojit reakci

host - xxx.xxx.49.179 (?)
4.3.2009 14:37

Ahoj, s Revalidem mam ty nejlepsi zkusenosti, a vrele mohu doporucit. Pouzivam tobolky Revalid, a nedavno jsem si koupila i sampon s kondicionerem od Revalid, a opravdu super. Za tablety mohu rict, ze opravdu me pomohly a vlasy lepe rostly, dokonce i nehty mam hezke. Tablety sice stoji malinko vic, ale to se vyplati nejlip koupit na 3 mesice. Sampon a kondicioner pouzivam jen kratce, a vlasy vypadaji ok.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.90.230 (?)
17.9.2009 19:43

používám biosil chvíli... teda biosil plus a tak pevný nehty jsem ještě neměla..beru ho hlavně kvůli vlasům tak snad je taky spraví :)

Připojit reakci

host - xxx.xxx.100.250 (?)
9.12.2011 11:50

Já také používám Biosil plus a vlasy opravdu začnou růst..začli mi růst podrůstky které jsem nikdy neměla. levné a dobré

Připojit reakci

Magda Síbková, Cestaprirody.cz (347) - xxx.xxx.242.245 (?)
4.2.2009 16:05
Zdravím:-)! Můžu jen povrdit to co tady píše "kolegyňka" přede mnou. Bylinky jsou léky musí se s nimi tak zacházet. Louhování se rozhodně nedá zobecnit. Každá bylina potřebuje svoje zacházení. Louhování by se ale nemělo přehánět. Nejardši vidím max. 15 minut. Trochu budu oponovat s tím nekupováním směsí. Pokud je to šikovný bylinář, tak dovede dát směs dohromady tak, aby se vylouhovalo, co má. Byliny se ve směsi mohou vhodně doplnit a posilnit účinek jednotlivých složek, takže spíš jde o to jak moc je ten člověk "profík". Já osobně mám hodně ráda užívání byliných tinktur od Herby Vitalis. Na vlasy tam sice nic nemají, ale mají třeba skvělou tinkturu na problémy s pletí a kožními nemocemi: Elixír Dermasan
Připojit reakci

Dáša (6) - xxx.xxx.148.3 (?)
5.2.2009 8:30

Taky by mě zajímali vaše názory na Revalid. Dostanu ho teď jako dárek k narozkám, protože si už pár měsíců stěžuju, že mi padají vlasy víc než obvykle a jiný vitamíny moc nepomáhají. Musela jsem si vlasy nechat ustřihnout cca 10cm, protože mít je dlouhý a řídký, nevypadá zrovna supr. Barvím se tak 1x za 6týdnů na černo. Zajímalo by mě jak jste užívali tobolky Revalid, kolik denně a jak dlouho? Je balzám Revalid dobrý, jak se po něm rozčesávají vlasy, neelektrizují a je nutný nechávat ho působit těch 5min, jak píšou v návodu? Dále tonikum Revalid, jestli stačí vetřít 1x denně (ráno fakt nemám čas), nemastí a nesmrdí? A ve finále by mě zajímalo jestli to vůbec pomáhá? Uvítám všechny názory. Dík moc.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.126.52 (?)
5.2.2009 8:37

Pokud třeba užíváte antikoncepci, pak lze zvýšené padání vlasů přičítat i jí.

Připojit reakci

5.2.2009 8:50

Ano užívám, už snad víc jak 15r, poslední 4r pořád tu stejnou a nikdy jsem s ní problém neměla, právě naopak.

Připojit reakci

Magda Síbková, Cestaprirody.cz (347) - xxx.xxx.242.233 (?)
5.2.2009 9:04

Berete 15 let antikoncepci? Pak se vsadím o co chcete, že to padání vlasů bude tím. Jednoduchými počty se doberem toho, že Vaše tělo si myslí, že prodělalo 20 těhotenství, takže asi tady něco nebude úplně v pořádku... Co to s tím tělem opravdu dělá, tak to je námět na přemýšlení.

Připojit reakci

5.2.2009 9:23

To by bylo na úplně jinou diskuzi. Moc dobře si uvědomuju, že to není značka ideál, ale mě antikoncepce pomohla, bez ní bych začala mít problémy jako kdysi, což by znamenalo, chodit každý měsíc na injekci (to taky není dobrý). Mám vyzkoušené po těhotenství, když jsem jí nebrala, že se fakt všechno vrátí do původního stavu a bude to špatný. 2r jsem tehdy zkoušela všechno možné i nemožné a bylo to k ničemu, jen nervy a stres. Pomohla antikoncepce. Musíte si uvědomit, že ne všechny bereme antikoncepci jen z pohodnosti, což nemyslím nějak ve zlém.

Nechci tu ale rozebírat svůj zdravotní stav, chtěla bych vědět vaše názory na Revalid.

Připojit reakci

Magda Síbková, Cestaprirody.cz (347) - xxx.xxx.242.233 (?)
5.2.2009 9:31
Přecejen se ještě zeptám co všechno možné a nemožné jste zkoušela? Mám na mysli, jestli Vám například někdo opravdu na míru poradil přírodní léčbu u které jste zůstala alespoň půl roku, aby mělo tělo šanci na ni zareagovat. Antikoncepce je kolotoč, ale dá se z něj vystoupit. Je jen potřeba tělo na vysazení připravit, pak ten zlom zdaleka není tak drastický a je poměrně řádka produktů, které mohou hormonální rovnováhu korigovat nepoměrně bezpečněji. Na padání vlasů mám osvědčenou třeba: MACA extra, pomáhá regulovat hormony a je to i stresový adoptogen a zdroj řady potřebných vitamínů, minerálů a stopových prvků. Možnosti tu jsou...
Připojit reakci

host - xxx.xxx.126.52 (?)
5.2.2009 9:43

Já osobně mohu potvrdit, že antikoncepce padání vlasů způsobuje. Brala jsem ji jen velmi krátce (něco přes dva měsíce), ale vlasy začaly neskutečně padat, tedy kromě jiných negativních vedlejších účinků, které už jsem tu někde popisovala. Já sama za sebe už nikdy.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.70.225 (?)
4.3.2009 14:49

Podle mě se nedá říct, že HA způsobuje padání vlasů... Je to prostě individuální. Někomu z toho vlasy padají a někomu ne, ale nedá se to říct takhle obecně. Taky záleží na tom jestli kouříte, nebo pijete alkohol a zároveň používáte HA, u někoho tato kombinace nemusí dělat nic, někdo pak má problémy.

Připojit reakci

5.2.2009 9:44

Ano, jedna z těch věcí které jsem tehdy zkoušela byli i bylinky (čaje a tinktůry) přimo na můj problém. Asi toho půl roku jsem vydržela, ale když to nepomohlo, stejně jsem musela k dr. To bylo 2x, takže rok. Taky jsem zkoušela homeopatika. Spousta peněz a výsledek nulový...

Připojit reakci

host - xxx.xxx.39.101 (?)
8.2.2009 11:27

na padání vlasů je výborná henna, už p oprvním ůpoužití, padají méně, chce to nechat na hlave nejmín 3hodky

Připojit reakci

Magda Síbková, Cestaprirody.cz (347) - xxx.xxx.161.173 (?)
9.2.2009 9:27
Henna je určitě dobrá, ale neřeší nám ten kořen problému... Jinak se šetrnou vlasovou kosmetikou a hennou jistě souhlasím, ale vnitřní příčiny je dobré řešit na 1. místě. Jinak to bude lepení náplasti na nehojící se ránu. Léčbě zdar :-))
Připojit reakci

host - xxx.xxx.119.113 (?)
10.6.2009 20:50

Mě osobně antikoncepce pomohla... jaký kus jsem dříve měla odrostlý za rok to těď mám ani ne za 5 měsíců..

Připojit reakci

host - xxx.xxx.144.219 (?)
13.2.2009 15:10

já ho užívám asi měsíc a zatím žadné změny nepozoruju, uvidím za tři měsíce jak říkaji.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.49.179 (?)
4.3.2009 14:44

Ahoj, tablety se berou 2-3 denne, ale pokud Ti nejak hodne padaji vlasy, v letaku najdes ze se bere 3x2 tobolky. Jsem brala denne max.2 tobolky a to po jidle nebo s jidlem. Na lacno neee, muze se ti udelat spatne. Od pritele jsem dostala vetsi baleni,  stacilo me to na 3 mesice, a vlasy me pekne odrustly. Sampon Revalid je dobry, balsam nepouzivam, ale koupila jsem si condicioner na rozcesavani, ten je celkem dobry, dela jemnoucke vlasy.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.31.235 (?)
24.11.2011 15:58

Souhlasím!!! Studuji PřF UK, mám za sebou botaniku a biochemii a jeden z rodicu je farmaceut a po to všem, bych řekla naprosto totéž!

Takže i když se říká, že bylinky jsou svými účinky jemné, byla bych na pozoru a dala si nejdříve tu práci zjistit si obsahové látky dané byliny, jejich využití, působení a kontraindikace (především s chemickými léčivy, pokud berete).

Připojit reakci

host - xxx.xxx.18.25 (?)
22.2.2009 23:02

Míša jj ja bych chtěla poradit jak ho připravit protože mma vlasy teprov v puli zadecha chtěla bych je mít až na zadek ale to by trvalo dlouho kdbyto samo rostlo tak potřebuju něco na to bay mi urychlilo ten růst mohla by si mi plosím poradit kdyžtak mi napipš jak přpravit ten čaj. budu se těšit a čekat že mi napišeš děkuji a ahoj. Princeskitar@seznam.cz

Připojit reakci

host - xxx.xxx.70.225 (?)
23.2.2009 11:19

To by mě zajímalo proč si tělo po 15 letech antikoncepce myslí, že prodělalo 20 těhotenství...(viz. jeden z předešlých příspěvků)

Připojit reakci

host - xxx.xxx.217.3 (?)
13.6.2010 12:23

Ahooj, měla bych zájem o tvou radu. Jak nejfikaněji připravit čajík.:-) Tento bylinkový čaj mohu sehnat běžně v lékarně. Předem děkuji za odpověď

Připojit reakci

host - xxx.xxx.56.133 (?)
28.10.2011 11:12

Kde si prosím tento čaj koupila? :)

Připojit reakci

host - xxx.xxx.180.65 (?)
22.1.2016 14:03

Jojo přesně Biosil Plus! Nemužu si stěžovat! Měla jsem takové období, kdy mi hrozně padaly vlasy, vyzkoušela jsem a super!! Doporučuji!! 😊

Připojit reakci

host - xxx.xxx.250.132 (?)
21.5.2010 13:23

ja jsem to pouzivala a nejake velke zmeny necekej.na ty vlasy to pomaha aby nebyli tak znicene ale rust to nezrychli.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.125.140 (?)
20.2.2011 15:49
Biosil je super, stojí pár korun a už po prvním měsící se mi přestali lámat nehty a mám krásný a dlouhý drápky a pevný... A Vlasy??? Ty už mám pod lopatky a to jsem je měla na ramena ještě na podzim...
Připojit reakci

host - xxx.xxx.174.226 (?)
5.3.2009 17:36

ahoj, zdravi vas kadernice iveta, moje zkusenost s podporou rustu vlasu je pomerne vyborna diky pripravku Recept, nevim jak ted, ale drive byl k dostani i v lekarnach, ja ho mam v nasem kadernictvi v prodeji odber od naseho dodavatele kader. zbozi, je to ciste bylinna silna masazni voda a k tomu i sampon podporujici rust e hlavne i podrustani novych vlasu pri vetsim vlasovem padani i u muzu, samotne mi v tehoten.padaly vevelke mire vlasy a diky nemu jsem si zachranila mnozstvi a tim i delku vlasu, vrele doporucuji kombinaci obou priravku!!!Vlasy rostou o dost rychleji!! s pranim aby vam moje doporuceni pomohlo... ahoj...iveta.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.75.140 (?)
7.10.2009 11:00

Na lamavost vlasu je hodne dobry med.. takze ja si nekdy udelam masku na vlasy z 3 lzicek medu a smicham k tomu zloutek.. napatlam to na hlavu a necham 15 min pusobit..

Připojit reakci

host - xxx.xxx.92.236 (?)
5.3.2009 18:20

já jsem četla, že při dlouhodobém používání lecitinu, rostou 4cm, ale nevím, jestli je to pravda

Připojit reakci

5.3.2009 18:30

bohuzel o tom jsem nic neslysela, ale kombinace vnejsich vlas.pripravku a vnitrnich je supr, nesmi se nic prehanet dlouhodobe to plati i pro bylinky, mesic oboji kombinace max 2mesice pak pauza, lecithin a vlasy?To snad radeji kombinaci zinek, panthenol, horcik,B12..Iveta

Připojit reakci

host - xxx.xxx.120.68 (?)
8.3.2009 16:09

Ahoj, ráda bych se zeptala na "Recept", který zde byl doporučován jako dobrý prostředek, který pomáhá na růst vlasů... Chtěla bych vědět od jaké je to značky, popř. jak jinak jej mám identifikovat... Protože zatím nikdo nic podobného nezná :-(Děkuji za odpověď. Lenka

Připojit reakci

8.3.2009 17:19

Ahoj, je to od znacky ILIRIJA ktera nas yasobuje kader.materialem od barev pocinaje vlas.kosmetikou, je to slovinska znacka a uz se pomalu protlacuje na trh v prednejsich ´mistech nez napr.wella, je to hlavne o cene ktera je polovicni a kvalita stejna i lepsi, da se sehnat u kadernic ktere s touto znackou jako ja pracuji nebo v kader.potrebach ve vetsine uz maji i tuto znacku, zdravim a preji at to vyjde.IVETA

Připojit reakci

host - xxx.xxx.119.206 (?)
24.5.2010 11:31

Subrina recept. Ale mě teda nedělá ta vlasová voda dobře - mám po ní stroupky ve vlasech.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.175.250 (?)
14.3.2009 11:45

taky jsem byla u kadeřnice, chtěla jsem sravit ofinu, ale ona mi je ustřihla. jak se zrychluje růst vlasů??

Připojit reakci

host - xxx.xxx.234.93 (?)
14.3.2009 11:55

měpomáhá biosil plus

Připojit reakci

14.3.2009 12:31

a zrychlil se ti rust vlasu? o kolik? a za jak dlouho? dekuju :-)

Připojit reakci

14.3.2009 13:07

bru ho od listopadu, moje kadeřnice si toho všimla asi v prosinci.:-) a o kolik? Tak to vážně nevím, ale o moc asi ne...

Připojit reakci

danysska (36) - xxx.xxx.97.197 (?)
14.3.2009 13:47

Mě místo Biosilu doporučili v lékařně Biotin. Je sice o něco dražší, ale efekt byl u mě lepší (vyzkoušela jsem Biosil i Biotin)

Připojit reakci

14.3.2009 14:01

a jakej to melo efekt?

Připojit reakci

14.3.2009 14:05

Rychleji ty vlasy rostly (a samozřejmě i nehty). Má jim to ještě dodávat vitaminy a zlepšovat kvalitu, ale to jsem nepoznala, protože k tomu ještě používám další jiné přípravky. Takže nevím, jestli se ta kvalita zlepšila kvůli Biotinu nebo těm maskám.

Připojit reakci

14.3.2009 14:07

a kolik stoji ten Biotin?

Připojit reakci

14.3.2009 14:08

Kupovala jsme ho za 118 Kč. Když jsem si předtím koupila Biosil, tak byl asi za polovinu.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.91.60 (?)
14.3.2009 15:09

A jak dlouho by se měl ten Biosil Plus/Biotin užívat? Je to otázka měsíců či let??? A co se pak stane, když jej třeba po roce užívání vysadíte (přestanete užívat)??? Nebude to mít negativní vliv na vlasy a nehty, které si na něj zvykly? Anebo nemůže se stát, že by, nedej Bože, přestaly ty nehty a vlasy úplně růst a zastavily se? To je asi hloupost, že?  

Připojit reakci

14.3.2009 18:17

¨já už jsem po mesíci po biosilu uviděla, že mám vlasy nejaký fakt delší, to jsem čumela a ted ho beru zase a rostou:-) a ještě bych si koupila Bioaquanol U seženeš v lékárne je to vodička, kterou si masiruješ pokožku hlavy každý večer no a co se týká kvality, tak to asi uvidíš po 3 nebo po 4 mesících no a když to přestaneš pouožívat, tak jeestli tvoje strava není nnejak zvlášt bohatá na vitamíny, minerály,... tak se zase vrátí do starých kolejí časem... ale když to přestaneš brát, tak se ti růst ssamozřejmě nezastaví se neboj:-)

Připojit reakci

14.3.2009 19:08

Jo, je to opravdu otázka měsíců... výsledek jsem viděla taky zhruba po měsíci. Biotin jsem brala už před pár lety, potom zas nějakou dobu nic a beru ho zase až teď a nic hrozného se nestalo, jen vlasy nerostly tak rychle, jako když byly "dopované" Biotinem.

Připojit reakci

15.3.2009 11:40

ted v utery to budou tri tydny co beru biosil, tak jsem zvedava, kdy se probudim s o 3 centaky delsima vlaskama :D

Připojit reakci

15.3.2009 12:48

:-D:-D tak já sem po měsíci opravdu videla zmenu, taky to bylo tím, že sem se po celou dobu na ty vlasy skoro vůbec nepodívala a zmena byla překvapivá, beru ho vždycky po jídle

Připojit reakci

15.3.2009 14:32

a o kolik cm ti vyrostli za ten mesic? a mel jeste ten biosil nejaky vliv na plet? :-)

Připojit reakci

host - xxx.xxx.252.217 (?)
6.4.2009 11:00

mela sem krasne dlouhe vlasy a ostrihala sem si je do leta mi to snad vyroste do mikada ale chci radu jak udelat aby vlasy porostli o kazdy den aspon o jeden centak, poradte mi prosim lituji toho

Připojit reakci

host - xxx.xxx.104.135 (?)
6.4.2009 14:13

každej den o jeden centák? hahaha

Připojit reakci

host - xxx.xxx.91.60 (?)
6.4.2009 17:24

Škoda, že to doopravdy každému tak neroste: každý den o 1 cm, nebo alespoň každý týden o 1 cm, že?  S tím nic neuděláte. Nechápu, proč jste se tedy nechala ostříhat, když teď chcete mít dlouhé vlasy? Chcete-li, aby vám vlasy vyrostly za jeden jediný den o tolik centimetrů, kolik jen budete chtít, doporučuji si koupit paruku!!!   Anebo alespoň příčes (ale ty na úplně krátkých vlasech nemají šanci držet, stejně jako Clip Hair nebo klasické prodlužko). Takže nevím. Vyzkoušejte z lékárny tablety Biosil Plus od fy Naturvita (60 tbl. za 60 Kč) nebo Biotin, Panthenolové tablety apod....

Připojit reakci

host - xxx.xxx.57.182 (?)
6.4.2009 18:37

Normální růst zdravých vlasů je 1–2 cm za měsíc, ale v žádném případě 1 cm za den. Jak jste na něco takového přišla? Je to naprostý nesmysl. Tak si nechte vlasy uměle prodloužit, ulehčí se vám minimálně o 20 000 korun českých (možná ale spíš o víc tisíc) a budete spokojená.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.91.60 (?)
6.4.2009 20:14

Vlasy vyrostou za 1 měsíc o +/- 1 centimetr.... Ty umělé (prodloužené) vlasy Vám budou zatěžovat vaše vlastní vlasy, které pak mohou padat i po pramenech a Vy můžete mít ve vlasech "lysiny" a můžete si poničit i vlasové cibulky! Kupte si Clip Hair. Je to taková čelenka, která stojí okolo 4500 Kč a naučte se ji nasazovat! Ovšem... pokud máte vlasy příliš krátké, bude i tato "čelenka" Clip Hair problém...

Připojit reakci

host - xxx.xxx.2.197 (?)
14.5.2009 20:28

Za jediný den třeba o pět! Užívejte Wonkovy vlasorostky milé dámy a budete mít vlasy brzy až na zem. Jen doufám že budou už brzy k dostání nejen v USA.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.119.113 (?)
10.6.2009 20:52

aty vlasorostky jsou co???tablety?

Připojit reakci

host - xxx.xxx.160.1 (?)
11.6.2009 12:19

Ahojky 

Každému vlasy rostou akorád někomu rychleji a někomu pomaleji, má to své výhody a nevýhody. Mě osobně vlasy rostou rychleji, každý to má vrozený. Já osobně používám přírodní vlasovou kosmetiku Hennu, vyzkoušela jsem biosil plus, vyživuje vlasy ze vnitř, pomohl mi na vlasy ale na nehty nic moc. Také jsem vyskoušela i jiný doplněk stravy vital Zdravé vlasy z Dmka stojí kolem 100 kč, aby vlasy měly změnu. Doplňky stravy beru přes zimu a přes léto je vysadím, aby si tělo nezvyklo.   Přes léto používám masku z Avonu, je dražší a vím že pomáhá na dlouhé vlasy, je s olivovým olejem, dodává vlasům lesk a nemáte přelámané vlasy, je s uv takže na léto jako stvořená.  Jestli si holky myslíte že když mi vlasy rostou rychle a že je mám nějak extra fajn, tak to se pletete. Třepí se mi konečky a když mi padají vlasy více tak si zastřihnu konečky, tím vlasy vyživím, mastí se mi víc než dřív.  Je pravda že ty moje vlasy jsou tak zhýčkané že jim spousta šamponů, kondicionérů a masek nevyhovují. Také co mé vlasy nesnesou tak vlasové vody.Mám spodní vlasy do půl zad, vrchní vlasy mám sestříhané. Mám až moc jemné vlasy a když je vítr tak se mi snadno zacuchávají. Když je vítr tak vlasy stáhnu do culíku nebo je stáhnu do drdolu a vydrží rozčesané celý den. Nejraději nosím vlasy rozpuštěné, jsou nejhezčí.  Používám vlasovou kosmetiku: schaumu, hennu a masku z Avonu, občas si udělám průplach z bylinového čaje. Také si již několik let barvím vlasy hennou a jsem spokojená. Nepoužívám fény, žehličky, kulmy, natáčky, gely, laky, tužidla škodí především dlouhým vlasům.

Každá z nás má nějaké problémy. Mějte se. 

Připojit reakci

host - xxx.xxx.81.39 (?)
13.6.2009 5:55

Nečetla jsem celou diskusi, každopádně si myslím že mnohem více působí přípravky zenvnitř (tablety - Revitalon, Revalid apod.) než různé vodičky zvenku.

Připojit reakci

Marni (174) - xxx.xxx.42.149 (?)
13.6.2009 9:14

No abyvůbec pomohli i ty tabletky. To je podle mědáno geneticki jak ti rychle porostou vlasy.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.81.39 (?)
13.6.2009 11:10

No to je taky pravda... navic jde jenom o 9 centaku... za chvili o tom nevis... kazdopadne absolutne nechapu proc tohle kadernice delaj, vzdyt takhle si oddalujou ksefty... nehlede na to ze nekdo radeji podruhy uz neprijde vubec... taky jsem jednou skoncila s mikadem kdyz jsem chtela zarovat konecky dlouhych vlasu

Připojit reakci

host - xxx.xxx.169.232 (?)
9.9.2009 19:56

Ahojte, potřebovala bych poradit. Dnes jsem si koupila Biosil plus, ale nevím jak ho užívat. Tabletky se polykají nebo cucají. Díky za rady. Katka

Připojit reakci

host - xxx.xxx.160.1 (?)
10.9.2009 18:48

Ahoj Káťo  biosil plus, tabletky se polykají a berou se 1 ráno a 1 večer, pro lepší účinek.  

Připojit reakci

host - xxx.xxx.132.160 (?)
10.9.2009 22:34

Ale můžou se i cucat

Připojit reakci

host - xxx.xxx.160.1 (?)
17.9.2009 19:34

Ne biosil se necucá. To máš to stejné jako paralen, ten se taky necucá.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.12.108 (?)
19.9.2009 19:54

já ho cucám - už asi půl roku - a účinkuje :)jk

Připojit reakci

host - xxx.xxx.160.1 (?)
6.10.2009 18:01

seš normální? Prášky taky cucáš? Přečti si prosím to co píší na krabičce, žádné prášky se necucají ale polykají.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.185.206 (?)
6.10.2009 18:10

Ale tak když jí to tak chutná... 

Připojit reakci

6.10.2009 18:14

Právě, že na krabičce to napsané není. Psala jsem i mail výrobcům a odpověděli mi, že je to jedno. Jde oboje.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.31.3 (?)
24.5.2010 0:44

To jsou speciální sladkosti, po kterých rostou vlasy jak divé:-). Jak říká Willy Whonka:"vítr ve vlasech a slunce v duši" :-))) Leč bohužel existují jen v pohádce Karlík a továrna na čokoládu-:-)

Připojit reakci

host - xxx.xxx.12.86 (?)
14.6.2010 12:38

Mně se teda vlasy úplně zbláznily po Capiminu, rostou jako divé :) Teď už se mě ptalo několik lidí, co dělám, že mám nějaké nové vlasy. Je to příjemný pocit :)

Připojit reakci

host - xxx.xxx.255.150 (?)
14.6.2010 13:14

A můžu se zeptat kde ten Capimin seženu a za kolik? Děkuji :)

Připojit reakci

host - xxx.xxx.119.206 (?)
14.6.2010 14:06

Já ho měla přes net. Ale žádný zázrak se nekonal... to už po samotném methioninu (který Capimin obsahuje) mi aspoň přestaly padat. Ale nerostly...

Připojit reakci

host - xxx.xxx.12.86 (?)
15.6.2010 7:30

V internetových lékárnách stojí kolem 340,-/100 tablet

Připojit reakci

host - xxx.xxx.244.30 (?)
19.7.2011 20:53

Ahoj mam taky problém.. Dneska jsem byla u kadeřnice a měla jsem valsy už do půl zad a říkám jí pouze konečky.. bum.. mám to na ramena ošmikané.. potřebovala bych poradit jak na to nejrychlejší metodou když to mam ješt sesekané zezhora uplně.. prosím :'(jsem opravdu zoufalá :'(a jestli byste mi řekli rovnou co a jak to mam udělat nebo tak. Děkuju móc! :**

Připojit reakci

host - xxx.xxx.0.192 (?)
19.7.2011 21:48

Rada je jednoduchá: příště nesvěřovat své dlouhé vlasy kadeřnici. Já jakmile jsem narazila na kadeřnici, která mi začala vyprávět o krátkém sestřihu nebo všelijakém barvení, trvala jsem striktně na svém a nenechala jsem si nic takového na hlavě provést a už jsem k ní pro jistotu nikdy příště nešla z obavy, aby mě opravdu nezpizdila. Asi proto dodnes nemám "svou" kadeřnici, ale místo toho dlouhé vlasy.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.34.126 (?)
20.7.2011 10:25
mě vlasy rostou velmi rychle při používání březového šampónu, někdy už jsem měla za týden centimetrové odrosty, takže jsem ho přestala používat, vlasy rostou pomaleji a nemusím se tak často barvit
Připojit reakci

host - xxx.xxx.254.14 (?)
13.11.2011 20:20

a ten brezovi sampon byl kvalitni?z lekarny?dekuji

Připojit reakci

host - xxx.xxx.94.207 (?)
15.8.2011 13:11

Ahojky,

takže, mě vlasy rostou poměrně rychle od té doby, co beru biosil, jím ryby, které nesnáším :-), a barvím si jen odrosty, neee vždy celé vlasy, jako jsem to dělala vždycky. A jednou týdně si nanadán na vlasy masku od elseve tu žluto-bílou s mateří kašičkou. Nasadím si igelitku, upevním a nechám to na vlasech tak hoďku. Naopak přítel, ten na tohle není a jeho vlasy jsou úžasně pevné a dlouhé, a za všechno může pivo. Mrzí mě, že ho nemám ráda, protože vidím hotové zázraky a když ho nepil tak pravidelně, tak mu taky tak rychle nerostly. A navíc jsem se teď rozhodla si každý večer matlat konečky vlasů něčím mastným. Krémem či olivovým olejem proti vysoušení. Prý to pomáhá. Jo a ještě papat rybičky. No to by byla snad blbost, aby vlasy nepocítili změnu, ne?

Jinak já: šampón od syoss - moisture, i kondicionér, maska elseve-zábaly, biosil plus-1tableta denně, a barvení vlasů jen na kořínky

Připojit reakci

host - xxx.xxx.221.194 (?)
23.11.2011 12:51

Vyzkoušej výživu na vlasy Donna Hair. Doporučuju koupit hned to větší balení a užívat minimálně ty 3 měsíce. Navíc k většímu balení jsou krásné náušnice od swarovského:-)

Připojit reakci

Markule (8) - xxx.xxx.142.15 (?)
8.7.2017 18:16

Me vdy staci si poridit akorat nejaky dobry sampon na rust vlasu a vysledek vidim rychle :)

Připojit reakci

host - xxx.xxx.15.82 (?)
17.12.2011 18:41

U vlasů podpoříte hustotu vlasů, lesk, apod. Ale s rychlostí růstu nikdo nic neudělá. =) Vlas vyroste za jedem měsic cca 0,9 - 12 mm. Pokud kadeřnice ostříhá konečky více je k tomu nějaký důvod. Např. většina konečků jsou upálené žehličkou, nebo jsou velmi zničené barvami tudíž upadané. =)

Připojit reakci

Markule (8) - xxx.xxx.95.216 (?)
19.7.2017 18:25

A komu jeste pomahaji lepsi sampony?Jake nakupujete?

Připojit reakci
Založit nové téma Nápověda
  Název diskusního téma   Počet příspěvků   Datum   Počet návštěv
tipy na zrychlení růstu vlasů10019.7.2017136990
Z černé na blond212.7.2017230
Šampóny bez silikonů3223.7.2017445048
Co pomáhá na vypadávání vlasů?2118.6.201748299
Jaký šampon a kondicioner265.6.201729692
Slabé a zničené vlay-rady518.5.2017892
Head and shoulders3426.4.201732761
Barva na vlasy 315.4.20175490
Jak vymýt hennu1227.3.201729998