Při poskytování těchto stránek nám pomáhají soubory cookie. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.
Další informace.
Ú v o d n í   s t r á n k a  |  Kontakty   

Pigmentové skvrny > pihy v obličeji

Pihy v obličeji

host - xxx.xxx.59.128 (?)
27.12.2011 23:04

Sestra měla světlé, přirozené a roztomilé pihy, které se jí po grilovaní v soláriu slély v hnědé skvrny téměř přes celý obličej. Od té doby se sice neopaluje vůbec a pokud se někde opálí, nevychází z domu, dokud to zase nevybělí. 

Takže si také myslím,  přesně jak psala pisatelka výše, že ty roztomilé pihy se časem nebo špatnou péčí mohou slít v tyhle skvrny a to už je docela průšvih...

Ukázat polohu příspěvku v diskuzi >
Připojit reakci

Nejnovější příspěvky v tomto vláknu:
Také se připojuji k vašemu názoru, není piha..., host, 16.8.2015
Sestra měla světlé, přirozené a roztomi..., host, 27.12.2011
Ahojky. Pokud to mělo nějaké "kořínky," jist..., host, 27.12.2011
Ano, ale pak jsou lidi, co nemají tipické pihy ..., host, 28.8.2011
ale ne každemu sluší, pokud mas par pih je to pekn..., host, 21.5.2010

pihy v obličeji

host
7.2.2005 19:33, počet návštěv: 61923
Přejít na: tento příspěvek (zjistit adresu)
Už delší dobu mám dost pih v obličeji,přesněji pigmentových skvrnek nevíte někdo jak by jsem se toho zbavil?existuje nějaký krém nebo něco ,který by něco takového odstranil nebo alespoň částečně zakryl? pokud něco takového existuje prosil bych napsat přesný název.
Připojit reakci   

Pihy v obličeji

host
31.5.2005 20:12
Přejít na: předchozí příspěvek | tento příspěvek (zjistit adresu)

Na pihy mi stoprocentne zabira Perlovy krem do Sahnaz Husein kosmetiky - je to indicka kosmetika. Je to dobre a drahe. Pro suchou plet s pihami vynikajici.

Připojit reakci

pihy v obličeji

host - xxx.xxx.56.178 (?)
9.6.2006 16:39
Potýkám se se stejným problémem a děkuju za zodpovězení dotazu+nevyrábí se nějaký jiný krém na zakrytí pih?!?.....Levnější???
Připojit reakci

pihy v obličeji

host - xxx.xxx.182.4 (?)
24.6.2006 13:20
taky mam tento problem,ale ten krem tam nemohu najit,muzete mi prosim rict presne postup jak ho na tech strankach hledat? predem dik za odpoved...
Připojit reakci

pihy v obličeji

host - xxx.xxx.165.36 (?)
24.6.2006 22:18

Ahoj, je prima že řešíte tento problem protoze pihy se po letech shlukuji do velkych viditelnych skvrn s kteremi uz nelze nic delat. Pracuji s pristrojem pro analyzu pleti. Prosviti oblicej a vy jste schopni videt do mate ve stredni a spodni vrstve pleti. neco co jeste neni videt ale za par let vas to dostihne pokud se clovek nezacne dobre starat o plet. Lucie

Připojit reakci

pihy v obličeji

host - xxx.xxx.27.145 (?)
1.7.2006 12:40
Pozor na krem Hydrofirming Bio6, ten mi zpusobil dost nepekne shluky pih v letnim obdobi.
Připojit reakci

pihy v obličeji

host - xxx.xxx.234.3 (?)
5.7.2006 23:34
Já nevím co všichni pořád máte...pihy jsou krásné...Já sama pihy mám, hlavně na obličeji a vůbec nic proti nim nemám, ne nadarmo se jim říká "pusinky od sluníčka", protože s létem a sluníčkem jsou výraznější a přibývají.Podle mě by jste se neměli pih zbavovat ani je odstraňovat.Třeba herečka Lindsay Lohan...pihovatá snad úplně všude a i přesto moc krásná baba :)) !Pihy jsou moc roztomilé a opravdu nechápu proč je kolem nich takový rozruch :)) Každý z nás je jedinečný a když už někteří z nás ty pihy mají, tak proč se za ně stydět? Udělejme z nich svou přednost :))) Vemte si, že někteří lidé si pihy dokonce malují, nebo zvýrazňují... a my se jich chceme zbavit??? to snad ne??? :((( !!! Nic proti těm, kteří své pihy nesnáší...ale já mám své pihy ráda a klíďo píďo bych jich brala víc :))!! tak ať žijou pihy!!!! mějte se krásně!
Připojit reakci

pihy v obličeji

host - xxx.xxx.121.22 (?)
13.8.2006 17:43
Super odpověď, fandím Vám.
Připojit reakci

pihy v obličeji

host - xxx.xxx.53.50 (?)
24.9.2006 9:07
ahojky, nop to je asi muj problem, me se taky strasne libi, ale strasne mi zesvetlaly, kdyby tak existoval krem na zvyrazneni pih ...jestli o nejakym vite tak se mi prosim ozvete na AmyLee1@seznam.cz dekujůůůů
Připojit reakci

pihy v obličeji

host - xxx.xxx.96.101 (?)
6.11.2006 12:53
myslim take , ze pihy v obliceji nejsou zadny problem, jestlize se jedna o ty male, drobne pihy , ktere se objevuji na slunicku. ty dokazi byt roztomile a puvabne. a jestli nekdo resi takove problemy asi by se mel zahledet nekam jinam nez na sebe a prestat se trapit necim, co problemem vubec neni! ale abych reagovala i na ten clanek predchozi, myslim , ze si pisatelka ani neuvedomije, ze existuji pihy, ktere jsou nevzhledne, velke a hlavne u  nich je vzdy velke riziko rakoviny a pobyt na slunce je doslova nepripusty. a jestlize nekdo ma takovych pih hodne , je docela logicke , ze ma o sebe strach a snazi se to nejak resit, tedy zbavit se jich. nejsou proste pihy jako pihy!
Připojit reakci

pihy v obličeji

host - xxx.xxx.18.10 (?)
26.6.2008 14:46

Ahoj nic proti jo, ale já pihy v obličeji mám také a mám je tak blbě rozmístěnné jednu mám v koutku oka a vypadá to jak ospalek nevím jak s tím pryč dík za pomoc

Připojit reakci

Pihy v obličeji

host - xxx.xxx.88.115 (?)
21.5.2010 15:23
ale ne každemu sluší, pokud mas par pih je to pekne, ale pokud jich mas tolik ze to vytvari jednu velkou pihu pres celou tvář není to nic pěkneho.
Připojit reakci

Pihy v obličeji

host - xxx.xxx.172.208 (?)
28.8.2011 21:25

Ano, ale pak jsou lidi, co nemají tipické pihy kolem nosu a pod očima.. já mám pihy tmavé, nesourodě rozhozené, spíšse vytvářející bermudské trojúhelníky. Je mi 21, v 19 jsem na obličeji ještě nic neměla.. Solárko mi udělalo z obličeje to, co tam teď mám.. Desítky ošklivých, různě velkých pih, spíše pigmentových skvrnek.. Jsou na čele, tváři, krku, bradě, i na oku jednu mám, u obočí.. Strašné, patrně to není nic por okolí, ale člověk, který se sebou žije a měl pleť jako z alabastru zapláče. Pihy jsou krásné, ale ty přirozené, kolem nosíku.. Přesně jako má Lindsay Lohan.. 4lověk, který má konstatní rozložení pih a má je hezké, ať se jimi pyšní, ale já trpím a moje mramorová pleť je fuč, hyzdí jí nevzhledné malé flíčky.. Tvoření těchto pih je vlivem stárnutí kůže, tyto pihy nejsou pro krásu a nejsou ani zdravé. Proto by měl každý přehodnotit, jestli má opravdu ''problém''. Je hodně doporučováno ''mazat'' obličej citronovou šťávou s medem.. každý den, nebo i 2x.. Vyzkouším. Každopádně bych do rubriky jak se zbavit pih nepsala, ať se jich člověk nezbavuje. Předpokládám, že dotyčný má problém jako já a nechce slyšet, ať se jich nezbavuje, chce poradit.. Je nutné rozlišovat, o jaké pihy se jedná. Pěkný den.

Připojit reakci

Pihy v obličeji

host - xxx.xxx.59.128 (?)
27.12.2011 23:04

Sestra měla světlé, přirozené a roztomilé pihy, které se jí po grilovaní v soláriu slély v hnědé skvrny téměř přes celý obličej. Od té doby se sice neopaluje vůbec a pokud se někde opálí, nevychází z domu, dokud to zase nevybělí. 

Takže si také myslím,  přesně jak psala pisatelka výše, že ty roztomilé pihy se časem nebo špatnou péčí mohou slít v tyhle skvrny a to už je docela průšvih...

Připojit reakci

Pihy v obličeji

host - xxx.xxx.150.77 (?)
16.8.2015 18:13

Také se připojuji k vašemu názoru, není piha jako piha, měla sem vždy ráda opálenou pleť, v létě sluníčko a po zbytek roku sem dokrmovala solárkem a to nastal ten problém, kdy mi začaly vystupovat více pihy, ale ne ty krásné jak popisují, ale ty nepěkné a hlavně všude po těle, kdybych mohla vrátit čas tak bych to s tím opalováním nepřeháněla a nemusela bych řešit nějaké nevzhledné pihy s kterýma už musím pro svůj klid chodit pravidelně na kožní, už nebudu mít krásnou čistou pleť, teď už budu jenom ráda, pokud se z toho nic vážnějšího neudělá.Takže dámy co máte krásné pihy na obličeji jako přednost, nedivím se že to neřešíte, já na vašem místě bych z toho taky nedělalě vědu.

Připojit reakci

pihy v obličeji

host - xxx.xxx.239.126 (?)
4.7.2006 17:53
Existuje něco proti pihám? Já totiž pihy mám a vypadám s něma příšerně!
Připojit reakci

pihy v obličeji

host - xxx.xxx.167.136 (?)
18.7.2008 9:38

Zdravím všechny, našla jsem na netu zesvětlující krém Herbline za 200 Kč, což se mi zdá v poho- i když těžko říct jak bude pomáhat. Chtěla bych ale vědět, jestli tyto zesvětlující krémy vybělí jen pihy nebo i zbytek pokožky, jsem už tak dost bílá.  A co když se opaluji? Díky za info.

Připojit reakci

pihy v obličeji

host - xxx.xxx.93.71 (?)
2.8.2008 16:29

Ahoj, ten zesvětlující krém Herbline mě také zaujal. Na internetu se prezentují jako, že vyrábí čitě přírodní kosmetiku, ale už se nezmiňují, že by kosmetika měla certifikát BDIH nebo jinou obdobu. Ani složení není na jejich stránkách kompletní. Nevíte jak to s ní doopravdy je? Aby to nebyl takový druhý barekol...:-)

Připojit reakci

pihy v obličeji

host - xxx.xxx.197.117 (?)
2.8.2008 16:31

asi takhle buď se chcete zbavit pih, nebo chcete řešit kraviny a přeberte si to jak chcete

Připojit reakci

pihy v obličeji

host - xxx.xxx.93.71 (?)
2.8.2008 18:03

No comment tomuto uživateli...

Připojit reakci

pihy v obličeji

host - xxx.xxx.197.117 (?)
2.8.2008 19:37

vysvětlení proč mi podobné debaty přijdou o ničem:

pracoval jsem ve firmě, která má zmíněý certifikát o netestování

Jak to tedy chodí?

Někdo přijde s nápadem že se např. do krému dá nějaká látka. Jelikož my netestujeme, dotážeme se renomované firmy např. Nivey zda tuto látku testovala, pokud ano má výsledek hned, pokud ne otestuje jí pod svou hlavičkou a nám dá jen potvrzení že ona to testovala a že testy dopadly OK, zaplatí se za toto vyjádření docela slušná částka, ale my netestujeme a jsme čistí.

Závěr?
ve výsledku přímo či nepřímo testují všichni, protože bez potvrzení o nezávadnosti (a tomu musí předcházet testy) se látka použít nesmí

proto podobné debaty považuji za ztrátu času

Připojit reakci

pihy v obličeji

host - xxx.xxx.106.45 (?)
13.8.2008 21:08

Hmm, to je super, ale ne každý pracoval v takovéto firmě, takže to nemůže vědět, jestli to považuješ za ztrátu času, tak se do diskuze nemusíš zapojovat.

Připojit reakci

pihy na těle

host - xxx.xxx.4.6 (?)
31.12.2008 0:18

Ahojky lidi chtěla bych se zeptata, jestli už někdo máte s tutím přípravkem na pihy nějaký zkušenosti. Shablem: Mast na skvrny od výrobce: Shahnaz Herbal. Prosím moc o radu, jestli to má vůbec cenu kupovat aby to nezůstalo stejný i po použití.Mějte se

Připojit reakci

Pihy na těle

host - xxx.xxx.12.2 (?)
2.7.2009 15:01
Ahoj já si nechala odstranit jednu neprijemnou pihu laserem a pomohlo to sice je jeste trochu videt ale bylo jen diky tomu ze jsem sla na jedno sezeni.ted se mi pihy dost rozsirily a jelikoz to na obliceji nechci tak chci podstoupit dalsi sezeni bohuzel nejlepsi je to az na zimu takze si musim pockat.Cena se pohybuje kolem 5000 záleží jak hodně rozšířené jsou pigmentové skvrny.Jelikoz uz jsem zkousel ruzné drahe depigmentacni sera myslim ze nejlepsi je podstoupit laserovou lecbu.I kdyz si koupite ruzne drahe sera na pihy dalsi leto se vam stejne udelaji pokud nebudete pouzivat kremy s vysokym faktorem pak ale zas budete bilý jak sejra...
Připojit reakci

Pihy na těle

host - xxx.xxx.131.140 (?)
9.7.2009 0:19

Ahöjky mám takový problém.. asi před 2 měsícema jsem byla na odstranění dvou pih z obličeje.."laserem". měla jsem je vystouplé... když jem měla stroupek všechno v poho pak se vyloupl taky v poho ale za asi dva týdny se mi na jedný pize udělali takový tečičky a nevim co to je jestli to je od tich kořínků a nebo další pihy..:(:(...kdby to bylo od tich kořínku zmizí to?...:(...Prosím poradíte mi?

Připojit reakci

Pihy na těle

host - xxx.xxx.157.240 (?)
27.12.2011 22:44

Ahojky. Pokud to mělo nějaké "kořínky," jistě to piha nemohla být. Piha je pouze nerovnoměrné rozložené pigmentu v kůži. To, co ti odstranili, bylo spíše znamínko, ne? A s tím bohužel zkušenosti nemám, těžko říct když nevíme, jak to vypadá. Pravda ale je, že po odstranění laserem by se ti tam další pihy objevit neměli. Byl by přeci nesmysl je odstranit proto, aby se tam objevily další ;)

Připojit reakci
Založit nové téma Nápověda
  Název diskusního téma   Počet příspěvků   Datum   Počet návštěv
Pigmentové skvrny na obličeji6814.12.2017171422
Červené fleky po akné422.11.201612834
Mateřské znaménko1511.6.201629292
pihy v obličeji2616.8.201561924
Sabina112.2.20153289
Duac gel a skvrny po akné628.10.201315133
Locoid Lipocream 0,1%13.3.20137907
pigmentový knír615.7.201216897
Pigmentové skvrny na rukou715.2.201220798