Při poskytování těchto stránek nám pomáhají soubory cookie. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.
Další informace.
Ú v o d n í   s t r á n k a  |  Kontakty   

Prodlužování vlasů > prodlužování vlasů

Vlasy na prodlužování

Klarka (8) - xxx.xxx.116.16 (?)
8.5.2018 10:38
Holky byl nekdo na prodlouzeni vlasu z mikada na dlouhe? Jak vypada vysledek?
Ukázat polohu příspěvku v diskuzi >
Připojit reakci

Nejnovější příspěvky v tomto vláknu:
Holky byl nekdo na prodlouzeni vlasu z mikada na d..., Klarka, 8.5.2018
Já jsem byla na prodloužení v salonu Zuzana ..., host, 30.7.2013
Na kolik tě to vyšlo, resp kolik pramenů?, host, 31.5.2013
Já mám taky hodně jemné vlasy a úplně v poho..., host, 26.5.2013
Ahojte holky mám dost jemné vlasy a nijak mi..., host, 21.5.2013

prodlužování vlasů

host
4.2.2006 22:38, počet návštěv: 127329
Přejít na: tento příspěvek (zjistit adresu)

Na prodluzovanivlasu.com jsem viděla nějakou novou metodu, máte s tím někdo nějaké zkušenosti.

Děkuji Dana

Připojit reakci   

prodlužování vlasů

host - xxx.xxx.68.245 (?)
29.5.2006 0:07
Přejít na: předchozí příspěvek | tento příspěvek (zjistit adresu)

Já myslím, že je to docela už stará technika, ne? Třeba na simplyhair.biz najdeš modernější a lepší techniku prodlužování vlasů. Mají tam i ukázky prodlužování vlasů, postup prodlužování vlasů a samozřejmě i ceník prodlužování vlasů. PT

Připojit reakci

prodlužování vlasů

host - xxx.xxx.233.34 (?)
28.12.2006 12:29

Ahoj všichni,

předtím než si necháte prodloužit vlasy si to opravdu dobře rozmyslete.Ať už vám slibují cokoli,tak si uvědomte,že všechny metody vlasy ničí a navíc ty prodloužené vlasy vypadají nepřirozeně.Vím o čem mluvím,měla jsem to štěstí,že jsem je včas sundala,jinak bych už mohla být holohlavá.Strašně mi to polámalo vlasy a slyšela jsem i že vám to může zanást do vlasů infekci a pak je těžké se toho zbavovat.A o pravosti vlasů taky silně pochybuju.Po této zkušenosti radši počkám až mi narostou vlastní.

Připojit reakci

prodlužování vlasů

host - xxx.xxx.78.237 (?)
15.1.2007 19:07
ahojky,to je dvojí názor na věc,já mám vlasy prodloužené z krátkých asi 5-6cm tak po lopatky a jsem spokojená.mám vlasy pravé a vůbec nevypadají nepřirozeně,ba naopak kdo mě delší dobu neviděl,myslí si,že mi narostly!Jen je velmi důležitá péče a speciální přípravky určené pro tyto vlasy.ty vám obstará salon kde vám vlasy nastaví.pak je třeba používat spec. kartáč na vlasy.bez těchto věcí se neobejdete!Takže nešetřit a zakoupit,pak budou vlasy krásné a zdravé.Podotýkám,že mám vlasy jemné a řídké,nic mi nevypadává,ani při spaní,a nemusím ani zaplétat na noc.je to ok.Záleží taky na salonu,kam půjdete,chce to osvědčený kde mají zkušenosti.Pozitiva jsem četla na simply hair,Sami nell,a kliniku Esthé všechny v PH.Tak hodně štěstí novým dlouhovláskám!
Připojit reakci

prodlužování vlasů

host - xxx.xxx.56.82 (?)
17.1.2007 16:29
Dobrý den prodloužila jsem si před týdnem vlasy new metodou microrings a jsem strašně nešťastná spadly mi postupně mi vypadaly a peníze mi propadly.Šetřila jsem na to opravdu dost dlouho a ted je po všem a nikdo mě ani neupozornil,že to vydrží na hlavě sotva týden.Sice je to metoda,která ty vlasy nepoškodí,ale už to nechci v ž ivotě vidět
Připojit reakci

prodlužování vlasů

host - xxx.xxx.71.160 (?)
27.3.2007 13:23

Vyzkoušela jsem hodně metod prodlužování vlasů (mikrorings, keratin a teď naposledy bond), se kterým jsem nejvíce spokojena.

Připojit reakci

prodlužování vlasů

host - xxx.xxx.204.44 (?)
23.5.2007 6:21

Zdravím, mám 5 týdnů metodu Micro Rings, vypadl mi jeden pramen a jsem s tím moc spokojená. Vlásky mám dlouhé, evropské a moc, moc pěkné. A nejlepší na tom byla ta cena. 70 Kč za 60 cm dlouhý evropský vlas a to i z prací.

Vřele doporučuji:)

Připojit reakci

prodlužování vlasů simplyhair.cz

host - xxx.xxx.23.10 (?)
28.5.2007 11:02
Taky bych vám ráda doporučila metodu, se kterou jsem spokojena. Je to greatlengths a dělali mi to v salonu simplyhair. Umějí prodlužovat vlasy i zhušťovat vlasy. Na jejich webu najdeš informace o technice prodlužování vlasů, mají tam i ukázky prodlužování vlasů, postup prodlužování vlasů a samozřejmě i ceník prodlužování vlasů. PT
Připojit reakci

prodlužování vlasů simplyhair.cz

host - xxx.xxx.178.251 (?)
28.5.2007 13:30

Můžete prosím někdo napsat kolik tak vyjde cenově prodloužení vlasů na celou hlavu? Nemám představu kolik se tak může těch pramínků potřebovat. Díky.

Připojit reakci

Vlasy na prodlužování

host - xxx.xxx.57.182 (?)
28.8.2007 11:49

Ahoj, sehnala jsem super vlasy na prodloužení, tak se s Vámi hned musím podělit. Evropské vlasy na metodu Rings a Bond Plus (délky od 30 do 50 cm), všechny srovnané už při stříhání, žádné konečky otočené proti kořínkům. Vlasy jsem si nechala připevnit v salonu a jsem moc spokojená, necuchají se o nic víc než moje vlastní.

Připojit reakci

simply hair

host - xxx.xxx.20.70 (?)
28.8.2007 12:29
ahoj, nechala jsem si prodlouzit vlasy v simply hair a bylo to opravdu prekrasne udelane. Ale cena!! 27000 - to je moc. mela jsem je rok - jednou posunute. Vlastni vlasy se mi neznicily.
Připojit reakci

Vlasy na prodlužování

host - xxx.xxx.223.29 (?)
2.9.2007 19:17
nechci v žádném případě prudit nebo nějak provokovat, ale vám všem opravdu nevadí, že máte na hlavě vlasy jiného člověka - něco, co k vám nepatří a co vlastně není vaše?
Vám to fakt neva, bavit se o vlasech jako o zboží?
Chápu, že někdo vlásky mít nemůže, tak je nechá prodloužit, ale dneska už to má každá druhá, je to byznys... ach jo.
Vůbec se mi to nelíbí... to nejste spokojené s tím, co máte?
Připojit reakci

Vlasy na prodlužování

host - xxx.xxx.145.176 (?)
16.9.2007 10:17
Chtěla bych se zeptat jestli nevadí když mám krátké vlasy, cca: 6 cm, a chci si je nechat prodloužit. Odrazí se to nějak na konečném výsledku?
Připojit reakci

Vlasy na prodlužování

host - xxx.xxx.59.151 (?)
28.1.2008 20:56

muzete me prosim dat kontak na tak levne vlasy,ukonceni bond plus diky ivet

Připojit reakci

Vlasy na prodlužování

host - xxx.xxx.17.145 (?)
27.3.2008 15:53

Dobrý den.

Chci se zeptat kde jste vlasy za 25kč sehnala?Jestli mohu poprosit o odpověď na můj email.Moc děkuji Naďa(prdelina@seznam.cz

Připojit reakci

Vlasy na prodlužování

host - xxx.xxx.161.23 (?)
21.10.2008 8:28

Dobrý den,

mám koupeno 30pramenů vlasů, ale mám problém sehnat někoho kdo mě to přidělá, bohužel moje kadeřnice to odmítla!! Nevíte o někom nebo je to problém? Děkihi Andrea

Připojit reakci

Vlasy na prodlužování

host - xxx.xxx.76.63 (?)
30.7.2013 8:55

Já jsem byla na prodloužení v salonu Zuzana Stavinohová, nemám známou kadeřnici, ketrá by mi to spíchla doma a nejsem si jistá, že bych se takhle i někomu svěřila.Na takový služby radši zajdu k profíkovi

Připojit reakci

Vlasy na prodlužování

Klarka (8) - xxx.xxx.116.16 (?)
8.5.2018 10:38
Holky byl nekdo na prodlouzeni vlasu z mikada na dlouhe? Jak vypada vysledek?
Připojit reakci

Prodlužování vlasů simplyhair.cz

host - xxx.xxx.174.200 (?)
31.12.2009 9:42

Pro celou hlavu (vždy se nechává horní část bez prodloužení pro zakrytí spojů a tak přirozeného vzhledu) potřebujete 100-150 pramenů. Optimální je 150pramenů, více už vlasy zbytečně zatěžuje. Cena za prodloužení záleží na tom, kde si vlasy necháváte dělat a hlavně materiál, který se při prodloužení použije. Nejkvalitnější jsou vlasy evropské, které vydrží nejdéle, dobrou zkušenost máme ale i s vlasy indickými (nejlepší výběr) a kazachžskými (o ty se musíte dobře starat, jinak se cuchají). K neodmyslitelné části péče o všechny prodloužené vlasy patří vhodné přípravky a hlavně kartáč na prodloužené vlasy, kterým česání nebolí, nenarušuje Vám spoje a hlavně vlasy pročeše tak, že se skoro až "proleští":) Můžete pak zkusit porovnat a dáte mi zapravdu:) Nejlevnější prodloužení seženete za 4tis Kč, dražší i za 40tis:)

Ahoj, Suzi

Připojit reakci

prodlužování vlasů

host - xxx.xxx.177.254 (?)
2.7.2008 12:08

Ahoj mam par otazek... tohle je cena za prave evropske vlasy? A kde? moc dik

Připojit reakci

prodlužování vlasů

host - xxx.xxx.70.153 (?)
31.12.2007 19:43

Ahoj, sice nevim, jestli zpravu najdes, ale ja mam vlasy stejnou technikou jako ty uz vic jak rok a jsem spokojena. Nejspis ti na to nedali ten spravny hreben, kterym se vlasy maji cesat. A pak, takto pridelane vlasy se nesmi umyvat hlavou dolu, jak jsi byla zvykla u svych, ale v sede ve vane pri koupani. Coz si myslim, ze kazda zvladne. Prodlouzene vlasy nosim jiz sedmy rok, a uz bych bez nich nesla.

Připojit reakci

prodlužování vlasů

host - xxx.xxx.209.128 (?)
25.2.2008 16:02

Prave sem nad touhle metodou premyslela. A bylo to jen za 3000kč a to se mi zdalo nejak levne ted po vasi zkusenosti to radsi delat nebudu...

Připojit reakci

prodlužování vlasů

host - xxx.xxx.99.51 (?)
17.5.2008 21:16

a mohla bych s ezeptat jakou metodou máš vlasy prodložené?take mam velmi jemne vlasy a bojím se že mi to nebude držet.

Připojit reakci

prodlužování vlasů

host - xxx.xxx.99.51 (?)
17.5.2008 21:21

ahojky, holky které máte sve vlas yopravdu jemne a nechali ste si je prodlouzit..jaka metoda je nejlepsi? Diky moc

Připojit reakci

prodlužování vlasů

host - xxx.xxx.95.22 (?)
24.7.2008 20:39

Zdravím,

ženské jestli Vám můžu poradit, rozhodně nedoporučuji salon Simply Hair v Ostravě. Aby mě tady někdo za to neudal, nebudu je z ničeho obviňovat, ale slyšela jsem, že když si tam člověk koupí vlasy, akorát ho oberou. Jednak než Vám je dají tak je ještě ztenčí a ceny jsou tam taky ne zrovna nízké. Měla jsem taky prodloužené vlasy. Mě samotnou okradli. účtovali mi za přidělání vlasů místo 10kč za pramen, 15kč. Člověk si řekne to nic není ale když je těch pramenů třeba 100-200? tak si to zpočítejte kolik si vydělala paní kadeřnice do kapsy! Navíc když jsem měla problém s vlasy, zakudlaly se mi. Řekli, že za to můžu já. Že jsem je strašně dlouho neposouvala. Což nebyla pravda. Posouvali mi v červnu jen půlku hlavy. Ten návrh a nápad posunout jen půlku hlavy byl od paní kadeřnice. Problém sjem měla v červenci a veliký. Reklamace? Žádná. Slečna tvrdila, že mi posouvala jinou půlku hlavy než byla zakudlaná. Přitom to nebyla pravda. Ale jak to dokázat že? Pak tam na mě ještě vlítla šéfka, že si nepřeje aby vznikaly nějaké pomluvy a takové řeči. Tudíž vůbec jim tam nejde o zákaznice a o jejich spokojenost ale o jejich prachy! Jen a jen o prachy.

Připojit reakci

prodlužování vlasů

host - xxx.xxx.223.29 (?)
24.7.2008 21:25

vůbec mě to nepřekvapuje, věřím ti. Je to zkrátka byznys

Připojit reakci

prodlužování vlasů

host - xxx.xxx.197.117 (?)
24.7.2008 21:45

stejně to na každým vypadá jak paruka

Připojit reakci

prodlužování vlasů

host - xxx.xxx.145.2 (?)
26.10.2008 18:55

Ahoj já nosím vlasy3roky začínala jsem na nekvalitních kvůli ceně, a i ty vypadají pěkně pokud je stále opečováváte ale to je nepohodlné takže už 2 roky nosím kvalitní sice drahší vlasy.co se týče v Simply v ostravě tak jsem slyšela také moc stížností a vlasy od nich vypadají srandovně-strašně tenoučké a navalí vám jich tam plno, mi se jednou stalo že mi nedžel dobře keratin a strašně rychle mi to povypadávalo ale moje kadeřnice mi udělala vlasy uplne nové zdarma, takové názory že to na každém vypadá jako paruka jsou předpotopní já znám slečny a paní na kterých to nejde vůbec poznat, a že nosíme cizí vlasy a jestli nám to nevadí?nevadí vlasy jsou chemicky čištěné, takže není důvod proč by to mělo vadit.tohle už dnes patří k dnešní době, a já tomu fandím, každá z nás má možnost vypadat lépe..hezký den

Připojit reakci

prodlužování vlasů

host - xxx.xxx.200.155 (?)
27.10.2008 22:43

Musím se připojit ke komentáři ohledně simply hair v Ostravě, taky jsem si tam dala prodloužit vlasy a výsledek byl takový, že jak mi je sundali tak jsem měla o polovinu méně svých než před tím, dali mi to na strašně tenké pramínky a jak byly ty prodloužené dlouhé tak se mi porvalÿ i ty moje, strašně neprofesionální jednání, je pravda, že si jen hrajou na nobl salon, ve sjutečnosti neumí udělat ani melír, pozor nedoporučuji!!!

Připojit reakci

prodlužování vlasů

host - xxx.xxx.91.60 (?)
28.10.2008 12:46

Já své vlasy mám docela krátké, ale raději si je nechám narůst (přírodní cestou), než abych si je prodloužila! Četla jsem na internetu mnoho negativních příspěvků a nejvíc mě zděsily ty, kde se psalo, že po sundání těch vlasů měla slečna a o polovinu méně těch svých, druhé zůstalo jen pár svých chlupů - takhle to popsala, že ty umělé vlasy zatěžují vaše přírodní a že vám ty přírodní vlasy "vytrhávají" a taky, že je moc drahé chodit co 3 měsíce na posouvání vlasů. Ale: koupila jsem si časopis, ve kterém Simona Krainová aj. české celebrity doporučují salón Simply Hair v Praze!... Asi hodně záleží na profesionálech, kteří vám ty vlasy přidělávají a kteří tomu opravdu rozumí!!! Jestli bych mohla alespoň trošku poradit, tak vy, co chcete mít prodloužené vlasy, investujte víc a zajeďte si raději do Prahy než do Ostravy! Na S. Krainové, E. Aichmajerové, H. Janků aj. celebritách ty vlasy nevypadají jako paruka - ba naopak - nejde vůbec poznat, že jsou umělé!!!

Připojit reakci

prodlužování vlasů

host - xxx.xxx.10.251 (?)
10.11.2008 15:10

já nevím, připadám si v 35 letech ještě mladý na permanentní paruku, takže prodloužení (zahuštění) fakt ne

kolegyně to má na hlavě a vypadá fakt děsně, no prostě paruka, ale někomu se to asi líbit může, takže proti gustu...

Připojit reakci

Prodlužování vlasů

host - xxx.xxx.114.71 (?)
24.9.2010 17:36

Nejlepší je keratin, ale zálezí na váze a délce pramínku vlasů.

Připojit reakci

Prodlužování vlasů

host - xxx.xxx.62.170 (?)
27.10.2009 9:47

pokud ti mohu poradit nejlepsi jsou protiskluzove ring prodluzovala jsem si touto metohou vlasy 3 roky a byla jsem naprosto spokojena pozdeji si je muzes prodluzovat i sama neni to ani slozita a ani draha zalezitost... ted jsem si nechala prodlouzit vlasy v italii silikonem a katastrofa je to podobna metoda jako keratin nejhorsi na tom je ze vlasy nemuzes sundat a znova nasadit bez vetsiho poskozeni vlasu je pravda ze vypadavaji min nez s ring ale vypadavaji s korinkama mych vlasy... jsem naprosto nejspokojena s touto metodou

Připojit reakci

Prodlužování vlasů

host - xxx.xxx.176.71 (?)
20.7.2009 11:55

s timto musim nesouhlasit mam rok prodlouzene vlasy keratinem a vlasy mam stale stejne jak me tak i prodluzovane, zalezi jak kvalitni vlasy si zakoupite a jak se po dobu noseni o ne starate.

Připojit reakci

Prodlužování vlasů

host - xxx.xxx.62.170 (?)
23.1.2010 18:44

kupovala jsem si velice kvalitni vlasy s certifikatem a kvalitni kosmetiku kazdy tyden jsem chodila na zabaly ke kadernici. nikdy jsem s vlasama nemela takove problemy jako mam ted katastrofa. Silikon a ani keratin uz nikdy vice. jedina "z me strany" setrna metoda prodlouzeni je ring.

Připojit reakci

Prodlužování vlasů

host - xxx.xxx.246.100 (?)
22.9.2009 13:44

Ahoj, bohužel mam také špatou zkušenost s prodlužováním vlasů, a to jsem se nechala objednat v jednom prestižním podniku v praze a dala za to ne malou částku, ale nevím, zda to bylo mojí strukturou vlasů, nebo kde nastala chyba, ael dopadla jsem jak  "téra okudlaná",mrzelo mě to, a z toho to důvodu bych doporučovala všem zájemkyním o opravdu dobré zvážení, zda do toho jít nebo ne.

Připojit reakci

Prodlužování vlasů

host - xxx.xxx.36.226 (?)
15.4.2011 10:43

Ahoj, trochu nesouhlasim, je jedna metoda - clip in ktera vlasy vazne nenici, nosim clip in uz dva roky a jsem nadmiru spokojena, vlasy si pripevnis pomoci sponek a sundas kdy chces, takze se nemaji kdy a jak nicit. A co se prirozenosti tyka tak staci vlasy pekne sestrihat a to je zauka prirozeneho vzhledu. Proste hned po prodlouzeni nebo po nasazeni clip in vlasu poprosit kadernici nebo zkusenou osobu aby ti je na hlave sestrihala a je to.:)

Připojit reakci

Prodlužování vlasů

host - xxx.xxx.60.3 (?)
15.4.2011 13:23

Podle mě teda i clip in vlasy ničí - zatěžují je a vytrhávají je. Určitě je ale neničí tak, jako klasické prodlužko, ale taky je trochu ničí. Mám doma clip in, ale nenosím je už. Vždycky mi nějaký ten vlas vypadl, vždycky.

Připojit reakci

prodlužování vlasů

danysska (36) - xxx.xxx.97.197 (?)
1.3.2009 19:33

Taky jsem chtěla mít dlouhé vlásky, ale cena prodloužení a to odrůstání mě odradilo - proto jsem si pořídila Clip Hair

Fakt výborné, jsem naprosto spokojená. Jenom se to nacvakne a večer zas sundá. Vlásky jsem si koupila až po zadek a nikdo nepozná rozdíl (samozřejmě jsem si musela doladit svou barvu vlasů). A hlavně to můžu nosit jen tehdy, když mám na dlouhé vlásky náladu.

Připojit reakci

prodlužování vlasů

host - xxx.xxx.91.60 (?)
1.3.2009 22:27

Dobrý večer! Já jsem si zase v prodejně paruk vyzkoušela příčes. A mohu Vám říct, že pokud trefíte správný odstín, nikdo nepozná, že máte příčes! Navíc takovéto příčesy vlasy nezničí, narozdíl od těch umělých těžkých vlasů, které - pokud je nesprávně přidělávají a posunují, mohou upadnout i s vlastními vlasy =) vznik lysin.  Děkuji za odpověď! Má rada pro všechny je ta, že pokud chcete mít dlouhé vlasy, investujte raději do příčesku, popř. paruky (kterou si vezmete pouze na danou akci). Nezničíte si tak vlastní vlasy!!!  

Připojit reakci

prodlužování vlasů

2.3.2009 12:54

Určitě souhlasím s tím, že lepší je nějaký příčesek - což jsou vlastně ty clip hair taky. Tohle nevím jestli byla reakce přímo na můj příspěvěk ("narozdíl od těch umělých těžkých vlasů, které - pokud je nesprávně přidělávají a posunují, mohou upadnout i s vlastními vlasy"), ale pokud ano, tak věřte tomu, že to tak není. Vlasy jsou přírodní, můžete se o ně starat jako o vlasy vlastní a dokonce i barvit. Při nošení se nijak neposouvají, zůstanou celou dobu nacvaknuté na jednom místě, protože na těch sponkách, které již samy o sobě drží velmi pevně, jsou ještě takové gumové pásky (něco jako princip samodržících punčoch). A nikdy se mi nestalo, že by mi třeba při sundávání vypadly nějaké mé vlasy. Někde na diskuzích jsem četla příspěvky, že slečnám to škubalo vlasy, ale bude to spíš možná špatným nasazením nebo něčím takovým  - já s tím špatnou zkušenost opravdu nemám.

A chtěla bych se zeptat... ten příčesek jde jen s nějakým culíkem? Rozpuštěné vlasy asi mít nemůžete... nebo si to aspoň nedovedu nějak technicky představit

Připojit reakci

prodlužování vlasů

host - xxx.xxx.220.46 (?)
2.3.2009 13:14
příčesy jsou i na rozpuštěné vlasy, je to taková zubatá čelenka, která se připevní ze zadu nad temeno pod vlasy, díky tomu, že je to zubaté tak to drží jak přibité, jen se musí sjednotit přírodní barva s tou příčeskovou, ale dobrá kadeřnice to zvládne, jinak i příčesky jsou jak z umělých, tak přírodních vlasů, ty přírodní se dají i barvit, ale moc se to nedoporučuje (hlavně odbarvení je nebezpečné)
Připojit reakci

prodlužování vlasů

2.3.2009 13:58

Hmm, to musím někdy zkusit, protože moc nevěřím, že by to mohlo vypadat přirozeně na rozpuštěných vlasech. Mám docela husté vlasy a i jedna sada clip hair na mě vypadala zprvu nepřirozeně, musela jsem si dokoupit další. Zvláště když je mám asi o 20 cm delší než svoje vlasy. Těch příčesků bych taky musela rozmístit víc po celé hlavě, aby to vypadalo dobře. A jestli to je nějaká zubatá čelenka, tak to bude stejně hodně podobné těm clipům.

Připojit reakci

prodlužování vlasů

2.3.2009 14:18
no ono to udělá vlasy po celém obvodu hlavy, jen to končí cca nad ušima
Připojit reakci

prodlužování vlasů

2.3.2009 14:21

Jasně, ale je to ve více řadách? Jako že by bylo v sadě víc jednotlivých příčesků?

Připojit reakci

prodlužování vlasů

2.3.2009 14:36
ne je to jen jedna řada, ty vlasy jsou na tu čelenku napletený, je to takový ani moc hustý ani moc řídký, pokud má ale někdo moc řídké své vlasy, bude to vypadat blbě
Připojit reakci

prodlužování vlasů

2.3.2009 14:39

A pokud má někdo husté vlasy tak ne? Jestli to potom nevypadá jako takové cancourky, když je ten příčesek delší.

Připojit reakci

prodlužování vlasů

2.3.2009 14:46
ne, je jich tam dost, musíte samozřejmě počítat s tím, že příčes není stejný jako prodloužení co se dělá v kadeřnictví, příčesem si můžete vlasy prodloužit max. o 20 cm, u delšího by to skutečně mohlo vést k praménkování, jenže k praménkování dochazí i u prodloužení vlasů v kadeřnictví, tedy když si někdo nechá udělat prodloužení o 50 cm, viz S. Krainová
Připojit reakci

prodlužování vlasů

2.3.2009 14:57

No právě... myslím že radši zůstanu u těch svých klipů. Své vlasy mám tak po lopatky a když si dám klipy, tak je mám po zadek a nejde to vůbec poznat. Je to opravdu velmi efektní. Žádné pramínkovaní, protože těch vlasů je opravdu hodně.

Připojit reakci

prodlužování vlasů

host - xxx.xxx.91.60 (?)
2.3.2009 20:10

Prosím vás, kde se clip hair prodává a kolik tak přibližně stojí + jaké délky? O tomhle jsem ještě neslyšela, o příčesech na copek ano. Mockrát děkuji za radu!

Připojit reakci

prodlužování vlasů

2.3.2009 20:19

Nějaké info můžete nalézt přeba na internetu, ale doporučuju je spíš koupit v zahraničí. U nás je to šíleně předražené. A pokud máte husté vlasy, je lepší koupit dvě sady. Já osobně mám teda tři, ale to jen díky chybě prodávajícího. První jsem si koupila jen jednu sadu, zjistila jsem, že je to málo, tak jsem si objednala druhou, ale připsala jsem jim tam, jestli mi to můžou poslat ještě ten den. Tam mi to poslali, jenže si to nějak mezi sebou asi zapomněli sdělit a poslali mi to ještě jednou. Už je to víc jak půl roku a ještě po mě nikdo nic nechtěl, tak je to dobrý

Připojit reakci

Prodlužování vlasů

host - xxx.xxx.147.2 (?)
1.4.2010 13:29

Aho, ráda bych připojila reakci na ty Clip In Hair Extensions... Já si je na doporučení kamarádky objednala samozrejmě v zahraničí, protože jak tu zaznělo, v ČR je všechno ještě v plenkách, a tudíž je to tu předražený. V zahranicí je to úplně normální, že si holky (jakoukoliv metodou) přidělávaj vlasy, když ty jejich jim nerostou... každopádně se podívejte na websites: www.headkandy.com (odtud jsem vlasky objednavala jak sobě, tak i svým dvoum kamarádkám - v různých odstínech od černé po blond pro sebe) a za dobrou cenu (kolem 2.500 Kč), nebo na youtube.com můžete najít spoustu videí, jak se tyhle Clip In pridelavaj... A ted moje osobní zkusenost: mám velmi jemné a řidsí blond vlasy, zniceny melírem. Ze zacatku mi ty "ClipIny" drzely celkem v pohode, ale musela sem hodne lakovat (napr. lybar je vhodny lak protoze hodne "lepi" a tupirovat a na to teprv "nasadit" tu sponku... aby to ale vypadalo prirozene, stravite hodne casu tou upravou a nandavanim. Me to trvalo i 40-60 min nez jsem byla "hotova" a mohla vyrazit ven, a to uz jsem to mela natrenovany... obcas jsou ty sponky taky videt, a z toho sem nemela dobrej pocit, porad sem to musela kontrolovat a bala sem se hnout hlavou, kdyz sem byla mezi lidma... dneska mam vlasy jeste vic slaboucky a uz vůbec mi ty Clipiny na vlasech nedrzej, a jsou videt. Myslim si, ze pro jemný a řidky vlasy to opravdu neni vhodny. Takze uvazuju o tom, ze prodam... vlasy jsou jinak kvalitni a moc pekny. Ted premyslim, že zkusim prodlouzeni metodou bond plus v Natur Hair, coz se mi zda jako nejlepsi metoda vůbec...

Připojit reakci

Prodlužování vlasů

host - xxx.xxx.76.63 (?)
21.5.2013 9:38

Ahojte holky mám dost jemné vlasy a nijak mi ani rychle nerostou, takže si je chci nechat prodloužit.Nevíte jaká metoda je nejlepší na můj typ vlasů?Jdou prodloužit i hodně jemné vlasy?

Připojit reakci

Prodlužování vlasů

host - xxx.xxx.76.63 (?)
26.5.2013 13:24

Já mám taky hodně jemné vlasy a úplně v pohodě, nechala jsem si je i zahustit :)

Připojit reakci

Prodlužování vlasů

host - xxx.xxx.76.63 (?)
31.5.2013 9:05

Na kolik tě to vyšlo, resp kolik pramenů?

Připojit reakci

prodlužování vlasů

host - xxx.xxx.91.60 (?)
2.3.2009 19:55

Tak o této "zubaté čelence" slyším poprvé! Byla jsem v Kasimě (prodejně paruk), ale nic takového jsem tam neviděla. Kromě klasických paruk tam jsou příčesy, které se připevňují na copek, a pak tam měli také i gumičky s napletenými vlasy, které ve vlasech také vypadají dobře!

Připojit reakci

prodlužování vlasů

host - xxx.xxx.91.60 (?)
2.3.2009 19:50

Ahojky, těmi "umělými těžými vlasy" jsem myslela ty, které se dnes často používají při prodlužování, zhušťování vlasů. Vlasy se tzv. "přišijí/přilepí", připevní zvláštními kroužky k vlastním vlasům. A vlastní vlasy pak rostou a ty umělé se musí chodit posouvat výš, a také si přidávají další prameny =) vlastní vlasy to někdy neudrží a upadnou, protože jsou hodně těžké. PS: A kde a za kolik se ty clip hair (vlasy) prodávají? Děkuji! Jen se tak ptám, neuvažuji o nich. Své vlasy mám po lopatky. Ale rozhodně se mi clip hair zdá mnohem lepší, než klasické prodlužování vlasů!

Připojit reakci

prodlužování vlasů

2.3.2009 20:26

Jak jsem psala o příspěvek výše - můžete se mrknout na internet, ale u nás to je prostě hodně drahé. Sehnala jsem to za zlomek ceny a jsem naprosto spokojená. V zahraničí je také mnohem větší výběr barev a délek. U nás se prodává myslím max délka 50 cm, já jsem si koupila 63 cm. I kratší vlasy se tam shánějí mnohem lépe - třeba jsem tam viděla prodávat jen jednotlivé pruhy vlasů (samozřejmě ty s klipy) hezky barevné, třeba jen na jakoby to podbarvení vlasů, co některé slečny nosí. Třeba do černých vlasů rudé prameny a podobně. Nemusí si tak ničit vlastní vlásky a nosit to jen když se jim to bude hodit - ne vždy k tomu ladí oblečení a tak. Taky ty vlásky nosím jen když mám náladu. Hlavně to fakt vypadá přirozeně a nikdo to nepozná Samozřejmě kromě lidí co mě znají a ví, že fakt mé vlasy po zadek nejsou

Připojit reakci

prodlužování vlasů

host - xxx.xxx.91.60 (?)
2.3.2009 21:13

Tato metoda se mi zdá mnohem šetrnější a lepší, než prodlužování vlasů v salonech a pak chodit na jejich posouvání. Prostě vlásky si připevním, jen když někam půjdu, např. do kina, pak je sundám a neponičím si vlastní vlasy! Je to velmi rozumné a šetrné!!! Já si ty vlasy sice nehodlám kupovat (mám vlasy po lopatky a vyhovují mi tak), ale zajímá mě tohle téma, jelikož o tomhle teda čtu poprvé! Ale zajímají mě ty barevné pramínky, třeba 3 - 4 tenké červené pramínky připnout do svých vlastních vlasů... Hmm...

Připojit reakci

prodlužování vlasů

2.3.2009 21:20

Jj, zrovna uvažuju, že bych si nějaké barevné koupila. Vypadá to moc dobře. A barvičky můžu měnit podle nálady.

Připojit reakci

prodlužování vlasů

2.3.2009 20:29

Ale na normální prodlužko bych fakt nešla no... Chtěla jsem dlouhé vlásky, uvažovala jsem o prodlužku, ale ty ceny jsou strašné a navíc se opravdu bojím zničení svých vlasů a odrůstání. Takže věřím tomu, že by mě za chvíli přestalo bavit s tím chodit ke kadeřnici.

Připojit reakci

prodlužování vlasů

host - xxx.xxx.91.60 (?)
2.3.2009 21:20

... a vyhazovat tak spooousty peněz za ničení svých vlastních vlasů.  Clip hair je podle mě nejen hodně šetrná metoda, ale také velmi pohodlná (vlásky si prostě před spaním nebo mytím hlavy sundáte, netlačí vás, jelikož na nich neležíte, netahají vás, nejsou těžké atd.), takže já jsem pro tuto metodu a radím všem, kdo chce mít dlouhé vlasy, do těchto vlasů navíc investujete jen jednou - při koupi a nemusíte se obávat posunování, vyhazování peněz za to, kupování si speciálních kartáčů + dalších drahých přípravků...  Hlavně často čtu, že holkám při mytí zůstávají prameny v rukách =) lysiny na hlavě. 

Připojit reakci

prodlužování vlasů

2.3.2009 21:31

Přesně. Na hlavě to máte za deset minut, sundané za tři. Žádný problém. Akorát když si tam dáte víc pramenů, tak to cítíte, když si třeba lehnete, opřete hlavu a tak... ale není to nic hrozného, prostě jen cítíte ty sponečky. Takže až si s vámi bude chtít váš chlap užít s novými vlásky - nedoporučuju misionáře A opravdu nepotřebujou žádnou spešl péči. Myju to normálním šamponem a kondicionérem, nechám volně přes noc uschnout. Občas to i vyžehlím nebo nakulmuju a je to v pohodě. A když vám to třeba za deset let vypelichá, tak si prostě koupíte nové.

Připojit reakci

prodlužování vlasů

host - xxx.xxx.54.15 (?)
3.3.2009 9:32

Jak vis, ze to netlaci? mas s tim zkusenost? nebo jsi se tu jen pro neco nadchla a uz to hned doporucujes bez vlastni zkusenosti?

Ja videla na tramvajzastavce holku, mela prave klipy, a vypadalo to otresne, slo to poznat, jak foukl vitr, slo videt, kde je mela pripnute, no ekl. Ty vlasy ji nesly k jejim, byly rovne, ona mela trochu vlnite, mrtve to viselo no a to pripojeni k hlave - koukali jsme na ni snad vsichni co jsme tam stali. A byly to prave cliphair. Krome toho znam lidi, co se jim v mistech, kam si pravidelne klipy pripinali, udelaly lysiny. Vlasy jim tam dost proridly. Takze ja bych byla opatrna s prehnanym vychvalovanim.

Připojit reakci

prodlužování vlasů

3.3.2009 12:10

Já to píšu z vlastní zkušenosti. Mám je asi třičtvrtě roku. Nikdo to na mě ještě nepoznal a vypadá to naprosto přirozeně. Vlasy mi to vůbec neškube a jsem naprosto spokojená, takže vychvalovat můžu

Připojit reakci

prodlužování vlasů

host - xxx.xxx.54.15 (?)
3.3.2009 12:29

Moje reakce nesmerovala na tebe, ale cislo 91.60 ktere to zda se nevyzkouselo a soudi jen podle toho, co slysi. Chapu ze nekomu to vyhovuje. Nekomu to vlasy neznici. Ale ja jsem videla otresny pripad a taky takove znam a fakt nechapu, jak tady muze nadsene o clipech psat nekdo, kdo je nikdy nevyzkousel. Ja jsem taky nezkousela trvalou, tak nebudu psat jak neni bezvadna nebo naopak jak nici vlasy. Kdyz jsem to nikdy nezkusila a znam to jen z toho, co si prectu, tak budu ticho a nebudu to nikomu doporucovat. Tudiz to neplati na tebe, ty zkusenost mas.

Připojit reakci

prodlužování vlasů

3.3.2009 18:14

Já vím, že to nepatřilo mě. Ale stejně mi to nedalo a napsala jsem.

Bavila jsem se o tom i na jiných fórech s holčinama, co to zkoušely a jen málokterá z nich s tím měla problém. Ten problém byl většinou způsoben špatným nasazením. Když si to člověk připne blbě, jen na malý pramínek vlasů, tak je jasné, že to tahá a může to třeba vyškubnout nějaké vlásky. Když se to zapne správně, tak není problém.

Připojit reakci

prodlužování vlasů

host - xxx.xxx.54.15 (?)
3.3.2009 18:47

Ja bych to nedoporucovala jemnym vlasum, jde to totiz videt, zvlaste kdyz jsou ty jemnuchy trochu delsi. Neco podobneho jsem taky videla a teda nic moc. Nebo neodhadnuty typ vlasu-rovny clip do vln nebo polovln. V hustych vlasech to muze vypadat dobre a taky je to asi nijak neohrozi. Ale ja prave znam lidi co to chteji setrne prodlouzit a prave ti maji jemnuchy a jde to na nich dost videt

Připojit reakci

prodlužování vlasů

3.3.2009 18:51
to je pravda, jenže lidi s jemnými vlasy by měli zapomenout na prodloužení vlasů jakýmkoliv způsobem
Připojit reakci

prodlužování vlasů

host - xxx.xxx.24.146 (?)
10.3.2009 18:37

Chci se podělit o své zkušenosti. Konečně jsem našla metodu která mi vyhovuje Hairdreams. Chodím do salonu chic v Jablonci nad Nisou a opravdu tam jsou vynikajíci kadeřnici, kteří se o vás postarají a zajímáte je. Bála jsem se prodloužit si vlasy, protože mám jemné vlasy, ujistili mě, že nemusím mít strach, ted už mám vlásky tři měsíce mám 100 pramená a 40 cm dlouhé. Před prodloužením i ted s prodlouženými vlasy chodím na výživy. A jsem opravdu spokojená a doporučuji. A mimochodem mají velice pěkný interiér a cítím se tam uvolněně, protože tam panuje vždy příjemná nálada. Ahoj Kamila

Připojit reakci

Prodlužování vlasů

host - xxx.xxx.96.251 (?)
15.4.2009 17:07
Musim taky priznat ze jsem s metodou hairdreams moc spokojena, mam uz je po pate, po sesti mesicich se sundavaji.Tenkrat jsem to chtela ze srandy vyzkouset a ted bych uz je nedala ani zaboha dolu.Mam jen 75 pramenu a 40 cm dlouhe, v zivote by nikdo nepoznal ze jsou prodlouzene.Odjakziva jsem mela dlouhe vlasy ale po tricitce se mi zacli strasne lamat a zustala mi stejna delka, proste ty prodlouzene vlasy jsou nadherne, neni nad krasne dlouhe vlasy:-)
Připojit reakci

Prodlužování vlasů

host - xxx.xxx.155.110 (?)
31.7.2009 13:43

Dobrý den, já jsem také byla minulý týden na prodloužení vlasů. Musím říct, že jsem fakt spokojená. Vlásky jsou nádherné, konečně mám po čem jsem tak dlouho toužila. Monika

Připojit reakci

Prodlužování vlasů

host - xxx.xxx.10.251 (?)
31.7.2009 13:58

A není v té paruce teď v létě horko?

Připojit reakci

prodlužování vlasů

host - xxx.xxx.91.60 (?)
3.3.2009 20:59

54.15: Já zkušenost s clip hair nemám, jen jsem napsala, že je to určitě lepší, než klasické "našívání" umělých vlasů na vlastní (prodlužování). Vlastní vlasy rostou, a ty umělé musíte chodit posunovat =) kopa vyhozených peněz, zničení vlastních vlasů, po sundání přijdete o hodně svých vlastních vlasů, v noci to určitě musí tlačit, asi se s tím ne lehce myje hlava, koupe se v tom, sportuje apod. (si myslím) atp. Jen jsem napsala, že "čelenka" clip hair se mi zdá lepší varianta a určitě bych vyzkoušela ji, než klasické drahé prodlužování. (Navíc do ní investujete jen jednou!) Toť vše!

Připojit reakci

Prodlužování vlasů

host - xxx.xxx.147.2 (?)
1.4.2010 13:38

Jo, tak práve z tohodle jsem mela hroznej strach, kdyz jsem je nosila já, ze si toho kazdej vsimne a budou na me lidi koukat blbe... viz můj predchozi prispevek k tematu "Clip In Hair Extensions". Zalezi na dobrem barevnem sladeni, dal, pokud mate blond vlasy, tak tam je videt proste skoro vsechno, kdyz mate tmavy, tak ty ClipIny nejsou videt vůbec... a pak taky zalezi na hustote vlastnich vlasů, protoze kdyz mate nahore chmyri, a od půlky hlavy pak dlouhy husty vlasy, tak to je proste videt a je to neprirozeny... Sponky v podstate netlacej, ale cejtite je. Taky ty vlasy jsou tezsi, obcas sem cejtila jak ta vaha vlasů tahla za ty moje vlastní... No jako, urcite to není metoda prodlouzení vlasů pro kazdyho.

Připojit reakci

Prodlužování vlasů

host - xxx.xxx.96.38 (?)
1.4.2010 15:01

Milé dámy, ono prodloužení vlasů (jakoukoli metodou) je pro jemné řídké vlasy nesmysl. Tenký, narušený vlas nemůže prostě tu tíhu dalších vlasů unést, každá skutečně dobrá kadeřnice vám řekne toto. Každá kadeřnice, která chce za každou cenu vydělat vám samozřejmě bude tvrdit opak...

Připojit reakci

Prodlužování vlasů

31.12.2009 9:33

Vysoké ceny mají jak kde, je pravda, že osobně bych za prodlužování nedala více jak 5tis, ale jsou i levnější varianty, které vypadají přirozeně a hezky. Když jsem se poprvé dostala k prodlužování (mám slabé vlasy, které mi nenarostou delší jak pod ramena), pamatuju si ten pocit ženskosti a zdravé sebevědomí "krásy", které mi to dodalo (podle mě to třeba metoda clip in a podobné příčesky nikdy nenahradí), vlasy vypadají přirozeně a není to poznat:) Vlasy Vám to zničit nemusí, pokud půjdete někam, kde je kvalitní servis a poradí Vám vhodnou variantu pro Vás, ne pro jejich peněženku:)

Odrůstání se dá řešit posouváním (např. 1x za 3měs.) Je spousta studií, kde mají posouvání levnější, někde zase dražší. Známá chodí na posouvání za 4tis. a věřte mi, výsledek je stejný, jako u nás za 1500Kč.

Mě osobně u nehtů to vždy pomohlo, je to jako káva s kamarádkou (pokud máte komunikativní nehtařku, která Vám "sedne") popovídáte si a úplně "vypnete", což ne vždy při dnešním způsobu života jde.

Ať už by jste se rozhodla jakkoliv, přeji Vám krásně bohatou a dlouhou hřívu:) už pro ten pocit:)

Ahoj, Suzi:)

Připojit reakci

prodlužování vlasů

host - xxx.xxx.167.138 (?)
10.3.2009 6:52

Ahoj Dano. Ano prodlužuje se to ultrazvukem, mám to prodloužené a je to úplně super :-)

Připojit reakci

Prodlužování vlasů

denisa (12) - xxx.xxx.72.124 (?)
23.6.2009 15:40

dobrý den, já mam vlasy už rok prodloužené mnetodou rings...

A jak tady někdo psal, že to na každém vypadá jako paruka, tak to není vůbec pravda, hodně lidí ani neví že ty vlasy mám prodloužené (vůbec to není poznat) -ANO ale záleží na kadeřnici a vašich vlasech!!!

Některé slečny to mají opravdu hrozné...  Já mám husté vlasy, sice blond a asi suché a ne moc zdravé... Chtěla jsem vždycky mít dllouhé, ale bohužel, když mi to nikdy neporoste...

Jsems esvými vlasy spokojená víc než dost, klidně tady mohu poslat fotku jak mé vlasy vypadají a určitě to není paruka ani nic podobného - amimochodem prameny mi VŮBEC ale VŮBEC nepadají... a Vám co hned vypadly??? tak to máte asi špatnou kadeřnici, protože jinak to nechápu...

Připojit reakci

Prodlužování vlasů

host - xxx.xxx.181.236 (?)
15.11.2009 22:58

Ahoj, nemáte náhodou někdo zkušenost s prodlužováním kudrnatých vlasů? Jde to vůbec? Díky

Připojit reakci

Prodlužování vlasů

31.12.2009 9:10

Dbrý den, kudrnaté vlasy se prodlužují stejně jako rovné, jen se připevňuje jiný druh materiálu.  Ale ano, jde to:)

Připojit reakci

Prodlužování vlasů

31.12.2009 9:20

Souhlasím! Micro rings, když se méně "utáhne" resp. připevní, tak může padat. Kamarádka si nechávala dělat m.rings a měla je dobře připevněné, nevypadnul jí ani jeden. Kolegyně si nechala zas dělat melírek a vypadaly jí postupně všechny. Nejlépe drží keratin, ale o tom zase kolují fámy (nepravdivé), že vlasy ničí. Já dělám keratin za studena, je šetrnější.

Nechápu, jak někdo může tvrdit, že to vypadá jako paruka:) to možná za použití syntetických vlasů (taky jsem měla s těmito materiály čest a můžu potvrdit - je to hrozné)

A trochu od věci, pokud můžu poradit všem, co o vlasech uvažují, aby neodkládali posouvání vlasů, protože jedna z věcí, která dokáže odradit jsou zacuchané 4cm dredy od hlavy:(to už je pak opravdu vidět, posouvání nebo sundavání je potom věc nepříjemná. Lepší je si najít levnější (ale spolehlivé studio a jít tam za 3 měsíce, než vyhodit 4tis. za posunutí v super salonu - rozčesávání dredu je pro Vaše vlasy dost zátěžová a nevýhodná věc:)

Pa všem dlouhovláskám, Suzi:)

Připojit reakci

Prodlužování vlasů

host - xxx.xxx.60.162 (?)
3.1.2010 0:29

Ahoj, doporučuji metodu Hairtalk. Měla jsem na vlasech snad všechny metody a tahle mi přijde zatím nejlepší a hlavně nejšetrnější. Chodim do hairartdesign a jsem fakt spokojená.

Připojit reakci

Prodlužování vlasů

host - xxx.xxx.62.56 (?)
8.7.2010 11:43
Mohu doporučit http://www.delsi-vlasy.cz, dobrá kvalita i cena!
Připojit reakci

Prodlužování vlasů

host - xxx.xxx.73.187 (?)
11.8.2010 21:30

cau holky,

ja mam taky vlasky clip in a jsem spokojena... mam odstin "jet black", protoze se barvim na cerno, a sedi to skvele..vsichni v praci koukali, jakto, ze mam najednou dlouhe vlasy :)) a ani je nenapadlo, ze to je clip-in!:))

holky mějte se, Vaše baculka

Připojit reakci

Prodlužování vlasů

host - xxx.xxx.176.53 (?)
29.9.2010 9:37

Ahojte,

nedávno jsem si koupila 100% lidské remy vlasy za dobrou cenu na metodu kereatin. Jenže problém je, že mi přišly jen vlasy, které jsou fantastické (Jet Black) jenže bez příslušenství.

Mohl by mi někdo napsat co všechno potřebuji k tomu abych si byla schopna vlasy doma připevnit sama? Na dhgate.cz, odkazují na inetrnet. Budou to asi tepelné kleště atd., máte s tím některá zkušenosti.

Předem díky za nějaky soupis věcí možná i s tím, kde se to dá levně pořídit.

Připojit reakci

Prodlužování vlasů

host - xxx.xxx.76.63 (?)
9.1.2013 20:01

Holky jaká je podle vás nejlepší metoda na prodloužení vlasů, jak se správně o ně starat a kde nakupujete potřeby na prodloužení? Děkuju vám za komenty

Připojit reakci

Prodlužování vlasů

Kattarina Grajcárová (1) - xxx.xxx.198.146 (?)
21.12.2010 14:56

Dobrý den dámy, chtěla bych moc poradit chtěla bych si objednat vlasy clip in objednala sem si je po 6 pásech a chtěla bych se zeptat jesli je to po pásech nebo jsou vlasy připojené na každé sponce zvlášt předem děkuji.

Připojit reakci

Prodlužování vlasů

host - xxx.xxx.237.69 (?)
24.5.2011 14:05

Ahojky,

s kamarádkou jsme se nechaly oblbnout a prodloužili si vlasy. Na začátku to bylo skvělé. Vypadalo to prostě rozkošně. Měla jsem metodu, že se to zadělávalo takovýma jakoby plýškama. Nejen, že jsem na to měla alergii a stále se drbala v hlavě, a dost často mi prameny padaly. Po měsíci, jak to odrůstalo, jsem si musela dávat pozor na česání. Začalo se mi to u hlavy zamotávat a jednoho krásného dne, jsem to prostě servala. Vlasy jsem neměla poškozený, ale kamarádka to nechala o 2 měsíce dýl a u hlavy se jí to zamotalo tak moc, že jsem ji štříhala chuchvalce vlasů. Jenže dlouhé vlasy mě stále lákaly, takže jsem se rozhlížela dál a dál.  Lepit na svoje se mi nechtěli a nic nebylo dobrý. Až jsem jednou na beuty veletrhu objevila vlasy, které byli na takovém skřipci a skvěle to drželo. Tyhle vlasy používají i hvězdy. Za chvilku je člověk dlouhovlasý a neničí to vlasy. Občas jsem s tím i spala. A když chcete, jste zpět krátkovlasý. Můžu jen a jen doporučit.  Pro ty, kteří si nechtějí zničit svoje vlasy a chtějí tu nejlepší a nejpříjemnější cestu.

Připojit reakci

Prodlužování vlasů

host - xxx.xxx.60.3 (?)
24.5.2011 19:41

Já občas používám vlasy clip-in. Přijde mi to ze všech těch metod nejšetrnější. Prodloužit vlasy bych si nikdy nenechala.

Připojit reakci

Prodlužování vlasů

host - xxx.xxx.76.63 (?)
22.5.2012 8:35

Clipy působí dost uměle a nikdy jsem nechytla ten správný odstín, takže jsem si nechala u winciho prodloužit vlasy a jsem spokojená.

Připojit reakci

Prodlužování vlasů

host - xxx.xxx.76.63 (?)
10.3.2013 21:04

V tom s tebou nemůžu absolutně souhlasit. Jo v případě že si koupíš někde na stánku, ale jinak seženeš už hodně kvalitní klipy v nejrůznějších odstínech.

Připojit reakci
Založit nové téma Nápověda
  Název diskusního téma   Počet příspěvků   Datum   Počet návštěv
prodlužování vlasů9213.5.2018127330
Clip hair913.5.201812709
Prodlužování řas96.4.201711886
Kulinářské fórum - recepty, rady, zkušenosti a zajímavosti českých kulinářů
Dehtování18.5.2018
Dehtování18.5.2018
Dehtování18.5.2018
Dehtování18.5.2018
Dehtování18.5.2018