Při poskytování těchto stránek nám pomáhají soubory cookie. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.
Další informace.
Ú v o d n í   s t r á n k a  |  Kontakty   

Zanesené póry > Ucpané póry

Ucpané póry

host - xxx.xxx.90.30 (?)
30.4.2018 22:27

Chodím pravidelně na čištění pleti do salonu Dolce Diva na ultrazvukovou špachtli, která mi vždy pleť vyčistí do hloubky a slečna kosmetička mi po ošetření dává různé speciální čistící masky. Od té doby se mi pleť výrazně zlepšila.

Ukázat polohu příspěvku v diskuzi >
Připojit reakci

Nejnovější příspěvky v tomto vláknu:
Taky doporučuji čištění pleti u odborníka, n..., host, 17.5.2018
Chodím pravidelně na čištění pleti do salonu..., host, 30.4.2018
Nejlepší je si zajít na dermatologii. Měla j..., host, 2.3.2012
Ahoj, moje rada je nespoléhat se na komerční ko..., host, 4.9.2011
exstractor maji v Sephore..., host, 18.7.2011

Ucpané póry

host
28.2.2005 13:01, počet návštěv: 153943
Přejít na: tento příspěvek (zjistit adresu)
Nemám klasické akné,ale ucpané póry.Je mi 27 let.Do svých 23 let jsem měla velmi suchou pleť.Používala jsem jen mastné krémy.Teď produkuje má pleť více mastnoty(hlavně při periodě),tak jsem vyzkoušela řadu Normaderm od Vichy(krém,gel,pleť.voda).Jsem velmi spokojená.Některé partie obličeje mám suché(hlavně po koupeli),tak používám Fluide Hydratant UV 6 od Louis Widmer-dodá pleti vlhkost,ale neucpává póry.V lékárně mi řekli,že kdybych dál používala mastné krémy,mohla bych si přivodit opravdové akné.
Chtěla jsem se touto cestou rozdělit o své zkušenosti a zeptat se na ty vaše.Děkuji.
Připojit reakci   

Ucpané póry

host - xxx.xxx.97.129 (?)
10.4.2006 10:26
Přejít na: předchozí příspěvek | tento příspěvek (zjistit adresu)
krásně vyčistí póry kosmetika kosmín a konkrétně bylinný emulgen na akné jen za 55Kč je dobrej fakt
Připojit reakci

Ucpané póry

host - xxx.xxx.158.187 (?)
11.5.2006 21:30

Gel Kosmín na akné je opravdu SUPER.Sama ho používam(je mi 30 a mám hormonální problémy) a protože mám 12ti leté dcery,které ho taky používají,mohu jen doporučit.

Připojit reakci

Ucpané póry

host - xxx.xxx.47.224 (?)
29.7.2009 10:33

Ten Kosmín používáš jen na ten beďar, nebo na celý obličej?

Připojit reakci

Zacpané pory

host - xxx.xxx.54.226 (?)
16.8.2006 18:49

Na zacpané pory mi pomáhá jediný domácí recep:

Stačí jen nastrouhat trochu jablíčka, umyj si obličej vlažnou vodou a pak ho ručníkem vysuš, nastrouhané jablko si nanes na obličej. Nech působit asi 10 minut, potom jablko pečlivě z obličeje spláchni a nanes na obličej obyčejnou zubní pastu (opět na ručníkem vysušenou pokožku). VYHNI SE OKOLÍ OČÍ! Pasta bude trochu pálet ale 10 minut to vydrž a pak zase spláchni.

Připojit reakci

Zacpané pory

host - xxx.xxx.1.106 (?)
19.9.2006 9:21
a kolik ta kosmetika Kosmín asi zhruba stojí??????
Připojit reakci

Zacpané pory

host - xxx.xxx.17.20 (?)
21.9.2006 10:31
Kosmin je cela rada, kterou vyrabi ceska firma Aromatica, maji pripravek na akne, na hemeroidy, proti migrene, nosni gel, gel po stipnuti hmyzem, prsni mast atd. Kazda z tech masticek nebo gelu stoji kolem 50 Kc, coz je myslim velmi dobra cena. Vse se da poridit v lekarne. Pokud to v tve lekarne mit nebudou, urcite ti to radi objednaji a budes to tam mit nachystane hned tyz den odpoledne, nebo druhy den.
Připojit reakci

Zacpané pory

host - xxx.xxx.21.215 (?)
28.9.2006 18:46
Tak jsem si ten Váš kouzelný Kosmín taky byla hned koupit,ale teda neřekla bych,že by se mi pleť nějak zlepšila nebo vyčistila:-((
Připojit reakci

Zacpané pory

host - xxx.xxx.101.24 (?)
28.9.2006 21:51
Me teda bohuzel take nepomohl, ale muzu rict, ze docela dobre hydratuje. Jen mam bohuzel pocit, ze at si natru oblicej sebelehcim a nemastnym kremem nebo gelem, tak ho mam stejne za hodinu mastny a cela se lesknu. Tak nevim, ma cenu si oblicej vubec necim patlat? Porad neco zakousim a k nicemu to nevede a kdyz se podivam jakou plet ma vetsina kluku (vim, ze ne vsichni), kteri na to kaslou a umyvaji si oblicej jen vodou, tak me napada, jestli se na specialni cistici gely a pletove vody  pro mastnou plet nemam vykaslat.
Připojit reakci

Zacpané pory

29.9.2006 11:23
Přesně,mám uplně stejný pocit!!Už jsem vyzkoušela snad uplně všechnu kosmetiku,od Vichy, Clinique přes Loreal,Garnier atd a nepomohlo mi vůbec nic ani trochu:-(((Ach jo,tak kdybyste někdo objevil něco co "zaručeně" pomáhá,tak prosím poraďte a  budu zkoušet asi dál:-((
Připojit reakci

Zacpané pory

host - xxx.xxx.190.65 (?)
13.4.2007 12:45

Tak pripojim svoje rady.za 1.denne vypit  2-3 litry vody...nejlepsi je koruni.

2.rano a vecer cisteni pleti.   3.na noc nepatlat na plet zadny krem.protoze to ucpava pory.plet se pres noc sama zbavuje necistot a proto krem  vadi.rano plet vycistite od necistot a nanesete denni krem.4.je dulezite plet umivat rano i vecer stridave teplou a studenou vodou.me osobne tohle vse od ucpanych poru pomaha.i kdyz ze zacatku nic moc ale casem se to vse projevilo.tak za ten mesic a pul

Připojit reakci

Zacpané pory

host - xxx.xxx.167.146 (?)
17.10.2009 14:47

měl by se používat i noční krém. Pleť se přes noc regeneruje a právě během spánku pleť přijímá účinné látky a není důležité vypít zrovna korunní, stačí čistá voda, ale ty 2-3 litry ano

Připojit reakci

Zacpané pory

host - xxx.xxx.92.50 (?)
26.9.2010 10:44

Vypít 3 litry vody? To je pak nutné s sebou nosit záchod. Už se upouští od přehnaného pitného režimu.

Připojit reakci

Zacpané pory

host - xxx.xxx.142.7 (?)
26.9.2010 17:42

ja mam Garnier Pure- long lasting. ten je na smisenou plet, ale ja mam spise mastnejsi, a je fakt super. Obcas sice vyzkousim neco jineho, ale pak se stejne vratim. Suprove hydratuje, zmatnuje a super taky pod make-up. 

Připojit reakci

Zacpané pory

host - xxx.xxx.32.65 (?)
4.9.2011 23:17

Ahoj, moje rada je nespoléhat se na komerční kosmetiku ale nechat si poradit od kosmetičky. Já jsem to udělala a jednak mi výrazně pomohlo pravidelné čištění pleti (po dvou letech jsem se téměř zbavila akné, už jen sem tam nějaký pupínek a ucpané póry). Plus moje kosmetička používá kosmetiku Dalton a od nich mi pomohl krém na regulaci mazotoku - je to geniální krém, zatím mi nic jiného nepomohlo a to jsem zkoušela všechno možné, Vichy, Biodermu, Avene, Kosmín, Clean and Clear, Garnier... všechny tyhle krémy mají tu chybu že buď ucpávají póry a nebo vysušují kůžy. Ani jedno není dobré. Ten krém na regulaci mazotoku má příjemnou texturu která vůbec nevysušuje a dokonale se vstřebá (tak za tři minuty nejsou na kůži ani stopy po krému) a skutečně jaksi upravuje tvorbu mazu tak, že po pár týdnech užívání mizí pupínky a zlepšují se i ty póry. Případně je k němu ještě koncentrát, který se nanáší na noc na obzvlášť postižená místa a ještě podpoří účinky. Krém stojí okolo 350,- Kč.

Připojit reakci

Zacpané pory

host - xxx.xxx.97.3 (?)
7.10.2006 9:27
Ahojky, já mám týž problém... Pomohlo mi, když jsem používala nějakou kosmetiku (nejčastěji Avon Pure Pore Fection, Nivea Visage nebo Oriflame Balanced). Používala jsem vždy celou řadu včetně odličovacích mlék a krémů a přes krém jsem použila ještě jeden, a to hydratační (také Nivea Aqua Sensation nebo Avon Moisture 24, protože ty fluidy na mastnou pleť ji časem vysuší a s mastnotou je to ještě horší). Jinak mám taky strašně moc nastnou pleť. A ještě rada na make-up: Novinka od Rimmel - jedná se o pěnový make-up Cool Matte (mám vyzkoušený i pěnový od Avonu a L´oreal Infailible). Je perfektní a vydržel mi na pleti bez mastného filmu nejdéle ze všech. Když se začne pleť zase mastit, tak ji otři kapesníčkem a lehce přepudruj. Nedávej na sebe více vrstev pudru, to je pak ještě horší. Pudr doporučuji práškový, ne tuhý. No a tak asi po měsíci jsem vyměnila celou kosletickou řadu za jinou (jen make-up zůstal) a po čase se k ní zase vrátila. Funguje to na mě.
Připojit reakci

Zacpané pory

host - xxx.xxx.51.102 (?)
28.12.2006 23:37

co doporucuji:pokud mas mastnou nebo smisenou plet,tak pred spanim si na vatovy tamponek nastrikej trocha cistici vody(nivea young),ne tonika nebo cokoli jinyho,pac cim vice alkoholu tim vice se vam zmasti plet,jsem kosmeticka a akne mam,tak to vim...a zkuste taky pouzivat sampon na vlasy,ktery neobsahuje zadny citrusy,pac ty masti vlasy i kdyz sou na mastne vlasy,vazne...takze naky sampon treba na vzdusny uces...co mohu doporucit je znacka nevimjak se to pise ale Kerastase...je vyborna na mastne vlasy a pak co doporucim,je obycejna vazelina,neparfemovana-nevstrebava se a hoji stroupky,ale jen v malem mnozstvi(pred spanim) a nestoji moc...pokud bys chtela poradit vice napis monna.16@seznam.cz a muzem otom pokecat.

Připojit reakci

Zacpané pory

host - xxx.xxx.41.6 (?)
23.4.2007 18:59
pomohly mi chemicke peelingy, je to drahe ale super a pak jeste mikroabraze a lymfomasaze, je to drahe ale pomohlo to. a jinak mel jsem to z koureni cim vic jsem hulil, tim jsem mel horsi stav pokozky.
Připojit reakci

Zacpané pory

host - xxx.xxx.35.165 (?)
2.6.2011 12:23

jediny krem, krerý mi plet fakt nemastí je od neostraty oil free lotion, je super, ale drahééé :-(

Připojit reakci

Zacpané pory

host - xxx.xxx.202.205 (?)
25.8.2008 13:21

zázraky se nedějí ihned... chce to trpělivost!!!

Připojit reakci

Zacpané pory

host - xxx.xxx.128.148 (?)
25.9.2010 22:50
Mně úplně nejvíc pomohlo vymačkat šťávu z jablka a nakapat do toho trochu citronu, potřít si tím vyčištěný obličej, asi hodinu to nechat působit a pak jen vodou smyt a namazat oblicej hydratacnim kremem. Kůže se krásně vyhladila, hrbolky ucpaných pórů skoro zmizely, pleť se celkově projasnila. Jsem z toho úplně paf :) doporučuju aspoň zkusit, je to skoro zadarmo (i když s dnešníma cenama citronů ;)) Zlatá příroda... Jen ještě nemám vyzkoušený, jak často je to potřeba opakovat. Zubní pasta mi přijde trošičku drastická :)
Připojit reakci

Zacpané pory

host - xxx.xxx.55.19 (?)
30.1.2007 15:49
tak to skousim:D a docela kotelne mi slzi oci z te pasty=)) ale doufam ze to bude mit efekt
Připojit reakci

Zacpané pory

Zuzula (17) - xxx.xxx.142.65 (?)
15.10.2010 21:17

Já mám odzkoušenou od jednoho známého po domácku udělanou mast s konopí a můžete to dat na jakoukoliv plet, na akné, pory i bolaky. Nenahraditelna věc.vřele doporučju a cena neni tak nijak zvlást hrozná za kelímek cca 100kc. a je určitě lepší než kupované konopné přípravky z lékarny apod.

Připojit reakci

Ucpané póry

host - xxx.xxx.214.157 (?)
6.10.2006 19:21
Zkuste hloubkové čištění přístrojem Catio Vital u kosmetičky. Je to příjemné a efekt je okamžitý. Mně to doporučila kamarádka jsem nadšená, žádné černé tečky, vyhladí vrásky a pleť vyživí do hloubky. Doporučuji
Připojit reakci

Ucpané póry

host - xxx.xxx.37.5 (?)
6.10.2006 22:57
Zajímalo by mě..jak nejlíp odstranit černé tečky(pory) na nose..?Jaký připravek je podle vás nejlepší?
Připojit reakci

Ucpané póry

host - xxx.xxx.214.157 (?)
7.10.2006 8:39
Co se přípravku týká, bohužel neporadím. Nejsem odborník. Z vlastní zkušenosti, ale můžu říct, že jsem já (a teď i dcera,která je v pubertě) vyzkoušely kdeco - lepicí proužky, drahé i levné preparáty, napařování bylinkami a čistící masky, taky babské recepty. S efektem buď žádným nebo jenom mírným. Myslím, že každému vyhovuje něco jiného, chce to zkoušet. Teď nám pleť vyčistí jednou za čas kosmetička hloubkově speciální francouzskou bylinnou kosmetikou a mašinkou Catio a černé tečky se vůbec nedělají (ale chodíme pravidelně, cca 1x za 3-5 týdnů jak nám to vyjde).Je to moc příjemné a člověk vůbec není oteklý nebo rudý, jen to trvá déle než běžná kosmetika.  Nevím kde všude Catio Vital používají, mě doporučila kamarádka, předtím jsem to vůbec neslyšela. Chodím v Praze do Anenské, ale nepamatuji si číslo domu (tel. na kosmetičku  je  721737633 nebo se zkuste podívat někde jinde).
Připojit reakci

Ucpané póry

host - xxx.xxx.16.195 (?)
20.9.2007 13:56
Na ucpané porý (černé tečky) na nose mě nejvíce pomáhá náplast na nos a bradu a na čelo od nivei, stojí okolo 150,- v Rossmannu.
Připojit reakci

Ucpané póry

7.10.2006 22:47
Chtěla bych se zeptat kolik to ošetření Catio Vital stojí?Díky za odpověď!!
Připojit reakci

Ucpané póry

host - xxx.xxx.233.195 (?)
23.9.2009 11:32

skusala som tiez naplasti na cistenie porov, z DM-ky, Balea, stoja 2,80 EUR alebo tak priblizne, su vynikajuce, nebudete verit ked to odlepite, kolko uhrov ste mali. je dobre predtym plet nahriat, alebo naparit, aby sa pory otvorili. je to super, vyskusajte... ked k tomu pridate 2x denne poriadne cistenie pleti a stahujucu pletovu vodu nebudete mat problem.

Připojit reakci

Ucpané póry

host - xxx.xxx.6.144 (?)
9.10.2006 15:34
Bohužel dost, ale jsem moc spokojená a už si nekupuji žádné speciální pleťové přípravky takže na tom zase trochu ušetřím a vyrovná se mi rozdíl mezi normální kosmetikou a Catio Vitalem. Myslím, že ceny se pohybují někde od 1000 do asi 2000. Já platím 1500 a je v tom zahrnutá celá procedura včetně čištění a masáží a masky, atd.. Naštěstí to stačí jednou za čtyři pět týdnů, tak to jde. :)
Připojit reakci

Ucpané póry

host - xxx.xxx.203.11 (?)
29.12.2006 16:00
Ahoj všem, pročítám Vaše příspěvky a někde mám pocit, že se míchají jabka s hruškama.
některé z Vás mají problém s tím, že měla suchoui ple´t a jakousi záhadou se jim ple´t začala mastit díky používání mastných kreémů, což mě připadá jako  totální kravina a ještě vyslovená v lékárně. Nepříjemné beďarky se na pleti vytvoří tak maximálně špatně zvoleným krémem, který zanítí póreček, ale, že by se krémem změnily struktura a povaha pleti??? Je třeba taky nezapomínat, na to, že pleti se chovají trošku jina na jaře a jinak v zimě a také věkem, což je způsobeno hormonálními změnami. proto se někomu ve 35 vyrazí akné, páč ho nikdy předtím neměl - vysazení nebo změna antikoncepce atd. atd....
K černým tečkám lze říci a doporučit pouze pravidelné čištění pl. vodou, případně kosmetickým ošetřením a pokud se Vám v pórech tvoří  maz, tak se bude tvožit než ple´t přestane věkem maz produkovat. Barva je dána tím, kde pracujete, kde se pohybujete, jaký pigment má Vaše pokožka, jste-li bledí nebo tmaví....
A hlavně jste určitě všechny hezké holky i se sem tam tečkou na nose:) k.ristyna@centrum.cz
Připojit reakci

Ucpané póry

host - xxx.xxx.92.36 (?)
30.1.2007 17:17

Takže čau všichni ... :) já chtěl jen říct že sem zkoušel si dát na xicht pomerančovou šťávu a to "masíčko" z pomeranče ....výsledek byl takovej že se mi odstranili takový ty hnusný červený tečky ale za to sem měl  děsně napnutou kůži ...........a ještě bych chtěl říct (nejni z mojí hlavy) ale že když si mačkáte póry nebo jaky koliv jiný pupínky tak vždycky jen přes papírový kapesník !!!!......ale potřeboval bych poradit co mám dělat aby se mi po čištění obličeje neuˇˇdáli z černejch teček začervenalý kolečka ....to mě totiž strašně točííí :) ........diky vám za rady

Připojit reakci

Ucpané póry

host - xxx.xxx.126.130 (?)
10.4.2007 12:51

Ahoj všem, kteří se zapojili do diskuze o ucpaných pórech.

Osobně mám velice dobré zkušenosti s přípravkem Mikrodermální sada od Mary Kay (již 4 roky dělám kosmetické poradenství a vizážistiku). Jedná se o sadu dvou přípravků - Intenzivní peeling a Zklidňující sérum. Tato sada pracuje na bázi krystalů oxidu hlinitého. Stejnou metodu používají také dermatologové a kosmetičky - jedná se o mikrodermální abrazi, ale toto ošetření je velmi drahé a kosmetička (dermatolog) musí být speciáně vyškoleni, aby pleť neponičili. Mary Kay toto vyvinula pro domácí použití. Sada stojí 1.800 Kč a při používání 1x - 2x týdně vám vydrží 6 - 8 měsíců. Mají to také jiné značky, např. Lancóme, ale velice drahé a použití je velice složité (několik přípravků).

A co ta sada vlastně dělá? Za prvé odstraňuje jak již odumřelé a uschlé buňky, tak také buňky, které odumřou a odloupnou se až druhý den - je to takový urychlovač. Mozek tak dostane impuls, že se s pletí něco děje a začne si tvořit zravé a svěží pleťové buňky. To umožní dalším přípravkům (krémům, pěstícím sérům apod.), aby se dostaly k těm zdravým buňkám, které je potřebují. Dále se zmenšují a čistí póry a při pravidelném používání prakticky zmizí černé tečky. Ale je skutečně nuté to používat pravidelně po 3 - 5 dnech (podle toho, jaký typ pleti máte). Již po prvním použití je pleť nádherně hladká na dotek a působí klidněji. Pokud je pleť citlivá, tak může pleť těsně po použití vypadat trochu červeně - je nutné hned po aplikaci peelingu použít Zklidňující sérum.

Ještě bych ráda poznámku k pleťové vodě - toniku, jak o ní byla řeč v jednom příspěvku. Tonikum jako takové slouží k dočištění pleti a jeho hlavní úlohou je dočistit a osvěžit pleť a stahnout póry. Tzn., že před použitím samozného tonika je nutné pleť vyčistit také čistící emulzí pro daný typ pleti. Na pleti se nám usazují nečistoty rozpustné jak ve vodě, tak v tuku, takže současný kosmetický průmysl zaměřuje svou výrobu na přípravky, které se používají v kombinaci s vodou. Takovéto čištění je velice účinné - opět zde hraje důležitou roli pravidelnost.

Přeji hezký den a doufám, že jsem vám poskytla zase nějaké informace navíc. Přeji úspěšný boj s černými tečky. 

Připojit reakci

Ucpané póry

host - xxx.xxx.23.34 (?)
6.2.2007 13:45

Ahoj, měla jsem dost velké problémy s akné, ale po nasazení diane 35 se mi pleť rapidně zlepšila. Co mi ale zůstalo je (je mi 25 let), že se mi pleť i vlasy neustále dost mastí. V t-zóně mám tedy zarudlou pleť, neustále lesklou a hodně ucpané póry. Používám kosmetiku Bioderma ale žádné zlepšení. Ještě se mi na pleti vyskytují suchá olupující se místa, takže používám peeling, ale stejně jsou ta suchá místa po nanesení make-upu vidět. Proto nemůžu používat pudr. Osobně si myslím, že na to ani žádná kosmetika není, prostě se musí přestat mastit pokožka, ale kdy to bude, to by mě fakt zajímalo...

Ale chtěla bych se zeptat. V létě jedu k moři a jelikož jsem bez make-upu trochu nejistá, neznáte někdo tónovaný krém na opalování, který by byl na akné nebo na smíšenou pokožku? Bioderma totiž vyrábí přímo opalovací na akné a mastnou pleť ale bez zabarvení a potom tónovaný ale se SPF 50 což je dost.

Předem díky za odpověď

Připojit reakci

Ucpané póry

host - xxx.xxx.210.251 (?)
9.4.2007 22:30
Coze?! Patnactset mesicne za ucpane pory?? To snad neni mozny. Ja jsem si koupila sadu v YVES ROCHER proti porum a kdyz to opravdu pouzivate pravidelne, tak se Vam nedelaji. Taky piju hodne koprivoveho caje, a to se plet celkove vycisti, to znamena i pory,tak hodne stesti!
Připojit reakci

Ucpané póry

host - xxx.xxx.6.158 (?)
2.3.2012 14:35

Nejlepší je si zajít na dermatologii. Měla jsem pořád velké zhnisané boláky, které se nehojili. Dostala jsem téměř na půl roku antb po malých dávkách,+krémy na akné. Stálo to pár korun. Dneska se mi pleť občas zmastí je při periodě. Jsem objednaná na ošetření laserem, který by měl stáhnout póry a jizvičky po akné. 

Připojit reakci

Ucpané póry

host - xxx.xxx.20.4 (?)
11.4.2007 18:00

Dobrý den,chtěla bych se zeptat jestli je možné dostat nějaké vzorečky?Nerada bych dala 1800Kč a vůbec mi to třeba nepomohlo,jako jsem už hodněkrát udělala..Nebo máte s těmito výrobky ještě někdo zkušenost??Pomohlo vám to opravdu na ty póry???Díky za odpověď!

Připojit reakci

Ucpané póry

Klára (1)
13.4.2007 14:37
Mam pro vas tip!
me pomohl a jsem spokojena.
trapilo me dos akne a ucpane pory (komedomy)zkousela jsem taky vse.ale pomohlo mi kdyz jsem zasla na kosmetiku-kompletni hloubkove vycisteni pleti.to bylo pro zacatek!a dale uz jsem jen o plet pecovala.
takze na akne mi pomohla tahle pletova maska-ohřejte pul šalku silneho caje Rooibos(červeného).pridejte 2 lzičky ovesne mouky.a pul lzicky jablecneho octa.nechte odstat.pote nanest na oblicej a 15 minut.nechat.potom smyjte vlaznou vodou nebo cajem Rooibos.je dobre tento caj denne pit protoze je v nem hodne mineralu procistuje telo,proste je to super caj.muzete si o nem precist nekde na netu mam o nem celou knizku.pomohl mi a mam jej doma neustale k dispozici.take je vhodna masaz obliceje k lepsimu prokrveni.trva 5 minut a pokud ji provadite denne ma velmi dobry efekt.az budu mit cas-napisu sem jeji postup.mimoto doporucuji pit caj Sayonara pro ocistu tela nebo Hanasaki pro spalovani tuku a ocistu tela.a nezapomente nejlepsi cistici prostredek je-vypit denne aspon 2-3 lity ciste vody nebo caje.vhodna je voda koruni
Připojit reakci
Připojit reakci

Ucpané póry

host - xxx.xxx.50.106 (?)
17.6.2007 13:24
Ahojky, také trpím mastnou pleti, pory a akne a gynekolozka mi doporucila antikoncepci diane 35, ale ta mi sama o sobe nepomohla, tak jsem k ni dostala jeste jedny hormonalni prasky (uz ale nevim jak se jmenovaly) a az tahle kombinace mela nejaky vysledek. Mela jsem velke problemy s akne na zadech a po tomhle mi vymizelo uplne. Akorat na obliceji se mi sem tam neco udela.Ale plet mam mastnou stale a ucpane pory taky, takze zkousim ruzne veci. Dobra je maska od Avonu Pure pore fection nebo z rady Clearskin. Zkousela jsem od Vichy Normaderm a do dvou dnu to bylo mnohem horsi, pak jsem to jeste parkrat zkusila a kdyz to bylo porad stejne, vzdycky horsi, prestala jsem to pouzivat a vyhodila jsem tak asi 500,- Myslim, ze i nektere levne pripravky mohou byt dobry, kolikrat lepsi nez ty drahy. Petra
Připojit reakci

Ucpané póry

host - xxx.xxx.165.33 (?)
17.6.2007 16:02

Příčiny
· hormonální nerovnováha
· bakteriální infekce
· stres
· potravinová alergie
· užívání některých léčiv ( steroidy, antidepresiva, některé léky proti epilepsii, orální antikoncepce )
· chronická zácpa a znečištění střev
· nadměrná spotřeba solených potravin, cukrů, tuků a živočišných potravin,
· nedostatek některých složek potravy a vitamínů
· průmyslové znečištění životního prostředí
· užívání nevhodných kosmetických přípravků a makeupů, nadměrné péče o pleť

1) Nedostatek spánku
2) Nedostatek kyslíku a čerstvého vzduchu
3) Nepravidelné a nedostatečné vyprazdňování
4) Špatný a nevyvážený jídelníček
5) Nedostatek tekutiny
6) Nedostatek pohybu
7) Nevhodné kosmetické přípravky
8) Nešetrné a nevhodné ošetřování
9) Napařování, nahřívání i přílišné slunění

Klasická léčba
· Benzoyl peroxid - antibakteriální látka
· Tretionin ( Retin A ) - komedolytická látka, která urychluje růst a odlučování epiteliálních buněk
· Exfoliativní látky - salicylová kyselina, síra, resorcin
U zánětlivých forem akné: lokální nebo celková antibiotika ( při celkovém podávání antibiotik možnost narušení přirozené střevní mikroflóry, vhodno doplnit vnitřním užíváním přípravku Lactobacilus acidophilus )
U těžších forem: kortikoidy ( představují riziko pro vznik kožní atrofie, rozšířených žilek či pigmentových změn) celkové podávání isotretioninu - Accutane (časté vedlejší komplikace, teratogen vyvolávající četné malformace plodu, nutné používání antikoncepce) hormonální antikoncepce (riziko zánětů žil, užitečné zvýšit příjem vitamínů)
Přírodní a doplňková léčba
· Mezinárodní vědecké studie ukazují jako největšího pomocníka v léčbě ALOE VERA šťávu z celého listu. Aby ALOE VERA šťáva z celého listu byla efektivní - musí mít minimálně 5000 mg aktivních přírodních polysacharidů aloe na litr.

Zásady celostní léčby:
1.Úprava životosprávy - dodržování zásad racionální výživy:
· omezit v jídelníčku tučná jídla, uzeniny, sladkosti, bílé pečivo, instantní výrobky, příliš slaná a kořeněná jídla, nápoje typu Coca-cola, Fanta a kupované džusy
· zařadit do jídelníčku ve zvýšené míře zeleninu, ovoce, celozrnné pečivo, bílé maso, luštěniny, bílé jogurty, celozrnné obiloviny a těstoviny
· Doporučené čerstvě lisované šťávy,červený a černý rybíz

2. Používání 100%přírodní kosmetiky
· Ajurvédská terapie akné:
a) ráno umýt pleť antiseptickým krémem Shazema
b) nanést krém s obsahem protizánělivého santalového dřeva Shasilk (v období puberty Oxygen cream)
c) odpoledne aplikovat krémy Shaclove s Shadermem na 20 minut jako masku
d) večer umýt pleť antiseptickým krémem Shazema
e) u těžkých forem akné či akné na zádech lze aplikovat přes noc pleťové tonikum proti akné Shaclear

3. Podpora činnosti jater

4. Podpora činnosti ledvin

5. Detoxikace organismu ( detoxikační přípravky, kopřivový čaj, klystýry)

6.Pravidelný příjem vitamínů ve formě kvalitních potravinových doplňků:
· kvalitní B komplex - nedostatek vitamínů B se projevuje zvýšenou činností mazových žlázek, B vitamíny též zmírňují stres
· beta-caroten a zinek - podporují regeneraci kůže
· řasy chlorella - přirozený zdroj potřebných vitamínů a minerálů
· trávicí enzymy - napomáhají travení, které je často u lidí s kožními chorobami narušeno
· Lactobacilus acidophilus - obnovuje přirozenou střevní mikroflóru, která je narušena např. užíváním antibiotik

7.Omezení stresu, relaxace

Specifická terapie:
Biostimulační laser - má protizánětlivý, protibolestivý a regenerační účinek na kůži, pomáhá hojit jizvy.

Homeopatická léčba:
· Sulfur - červené, zanícené, bolestivé formy akne, které se často zhoršují po umytí vodou (svědění)
· Hepar sulfur - bolestivé, zanícené komedony se silným hnisáním často prospěšný pro zimovřilé jedince, kteří mají rádi teplé nápoje
· Pulsatilla - lék vhodný pro pubertální formu akné, především pokud pacient trpí komplexy nebo plačtivostí symptomy jsou často u těchto lidí zhoršeny mastným jídlem či horkým počasím
· Silicea -hluboké akné, často způsobující jizvy v případech kdy se netvoří hnisavé hlavičky
· Nejúčinnější je však konstituční homeopatická léčba, kdy se neléčí pouze akne, ale celý člověk.

Připojit reakci

Ucpané póry

17.6.2007 16:03
Maté
-Obsah kofeinu je 6,5%, což je asi o 1,5% více než v kávě, nebo čaji.
-obsahuje řadu vitamínů A, C, E, B-komplex, betakaroten, antioxidanty, aminokyseliny, draslík, vápník, mangan, matein, křemík, fosfor, fosfát, síru, chlorofil, cholin, inositol, minerály, stopové prvky, bílkoviny, magnezium, železo, sodík, fluor a další, pro lidský organismus důležité látky.
-má výrazné povzbudivé účinky, ale není návykový jako káva, zdroj energie při duševní i fyzické vyčerpanosti, zdravá náhražka kávy, značně povzbuzuje a stimuluje činnost mozku
-posiluje imunitní systém
-pročišťuje od toxických látek
-regeneruje trávící systém
-normalizuje hladinu cukru v krvi
-utlumuje mírně pocit hladu
-reguluje funkci ledvin šetrným způsobem
-zlepšuje kvalitu vlasů
-navozuje pocit klidu a míru v lidské duši
-účinný proti alergiím a senné rýmě
-má pro lidský organismus omlazující efekt
-při dlouhodobém užívání zlepšuje poruchy spánku-normalizuje cykly spánku a bdění
-působí proti zadržování přebytečného množství tekutin v těle
-aktivuje látkovou výměnu
-regeneruje poškozenou střevní sliznici
-posiluje nervový systém
-doposud nejsou známy žádné kontraindikace
-je mírně močopudný a mírně projímavý

Zelený čaj
-Obsahují stokrát účinnější antioxidant než vitamin C a pětadvacetkrát silnější antioxidant než vitamin E. Zrychluje metabolismus, chrání proti rakovině, posiluje kosti a tlumí škodlivé účinky cigaretového kouře a slunečního záření.
Připojit reakci

Ucpané póry

17.6.2007 16:04

Omlouvám se že jsou tyto 2 příspěvky tak dlouhé:)

Petra H.

Připojit reakci

Ucpané póry

host - xxx.xxx.170.10 (?)
22.6.2007 11:22
Bezva čteníčko, je fajn se držet těchto zásad, ale má někdo radu na to jak řešit ucpané póry, když doma stavíte, jsou tam mraky cihelného prachu, všudy špína, prach, tak jemný prach, že Vám nasedá až do pórů. A není to jeden den, je už to druhý měsíc a navíc na tyto problémy docela trpín. Má rada na závěr stručného příspěvku: kupte si kvalitní čistící přípravek - kvalitní (vynechte tedy drogerky, avony, oriflamy,..), kvalitní masku nebo enzymatický peeling v krému, který se dobře aplikuje. Pak můžete mít hlavu třeba v míchačce a když se pleť hezky vyčistí každé ráno a večer, tak je těch ucpaných pórů minimum.
Připojit reakci

Ucpané póry

host - xxx.xxx.193.21 (?)
22.6.2007 19:39
Mam ucpané pory na tvari!
Připojit reakci

Ucpané póry

24.6.2007 14:44

Velice doporučuji masku Queen Helene na akné, je z čistého anglického jílu, už sem o ní psala v sekci - akné - masky. Mám ji vyzkoušenou a je to njlepší co jsme kdy vyzkoušela.

Připojit reakci

Ucpané póry

host - xxx.xxx.36.10 (?)
15.7.2007 3:37
Ahoj me na cerne tecky na nose pomohla AHAVA cistici bahenni maska na mastnou plet, dlouho jsem se tech potvurek snazila zbavit, mackani atd. tuhle masku jsem pouzila asi trikrat a ony mrsky malem lezly samy ven  parada.
Připojit reakci

Ucpané póry

host - xxx.xxx.126.49 (?)
7.2.2008 12:19
Já jsem pro změnu zkoušela prý bahenní masku od Avonu, ale ta mi akorát tak pěkně podráždila pleť, takže jsem s bahnem skončila.
Připojit reakci

Ucpané póry

host - xxx.xxx.83.253 (?)
23.2.2008 15:12

Ahoj a ktoru konkretne od AHAVA? Diky :)

Připojit reakci

Ucpané póry

host - xxx.xxx.180.1 (?)
23.2.2008 15:20

Jaký je rozdíl mezi anglickým a francouzským jílem?

Připojit reakci

Ucpané póry

host - xxx.xxx.107.54 (?)
7.2.2008 11:40
Ahojky všem! Nevíte někdo jak se jmenuje ta kosmetická pomůcka na ostranění, lépe řečeno vytlačení zanesených pórů a kde se dá sehnat? Chodila jsem ke kosmetičce a ta mi to místo vymačkávání ucpaných pórů rukama dělal takovým něčím jednoduchým, vypadáto jako klasický háček na háčkování, ale místo zobáčku má malou plošku s otvůrkem  a po přitisknutí na pór z něj krásně a bez bolesti či zčervenání vyjede ucpávka. Kosmetička šla za lepším do USA a já nevím, jak se to jmenuje. Dík Lenka
Připojit reakci

Ucpané póry

host - xxx.xxx.72.231 (?)
24.2.2008 17:27

To je očko na akné. Koupila jsem u firmy profimed.

Připojit reakci

Ucpané póry

host - xxx.xxx.120.230 (?)
9.4.2008 14:14

Zdravím, mohl by mi prosím někdo poradit? Od mala mám velmi suchou pleť, nejčastěji se mi loupe nos, ať je jaké-koliv počasí. Od dermatoložky používám excipial, je to hodně masné, ale kolikrát nevydrží ani 5hodin na obličeji a já se opět loupu.Nemáte náhodou zkušenost s nějakými přípravky, které by mi pomohly?

Poradí mi, někdo jak na úcpané póry na nose?Jestli gel, peeling,masku a také prosím paní, co psala, že si koupila háček na mačkání póru na profimed.cz, zda mi nemohla napsát v jaké katogorii.Bohužel to nemohu nikde najít.

Připojit reakci

Ucpané póry

host - xxx.xxx.232.155 (?)
10.4.2008 21:50

Zdravim, to ocko nebo hacek se jmenuje EXPRESOR a je k hlubokemu cisteni pleti, halvne v mene pristupnych mistech, kolem nosu nebo v usich (je bud jednostranny nebo oboustranny). Da se sehnat u vetsiny firem, ktere zasobuji kosmeticke salony, zdrav. potrebach nebo na internetu. Cena cca 300,- Mejte se a hodne stesti v boji proti cernym teckam.

Připojit reakci

Ucpané póry

host - xxx.xxx.249.92 (?)
17.4.2008 19:45

Zaruceny zpusob jak se starat o kuzi, zcela zdarma! Latky nutne ke spravne vyzive, mineralizaci. detoxikaci kuze lze najit kde jinde nez v prirozenem prostredi. Pokud si date tu praci a mate moznost se dostat k neznecistenemu prirodnimu pramenu (nejlepe vice a stridat), dejte si tu praci. Ja osobne mam pristup k par horskym pramenum kdyz si jedu zasportovat na kole a me problemy s akne, obcasnou suchou pokozkou na koncetinach (+ praskani), mastnotami (prevazne hlava) jsou u mne minulosti. Kosmeticke spolecnosti propagujou doslova "sracky", aby utrzili na novodobych zlozvicich v hygiene. Avsak vyvarujte se rekam a podobnym zdrojum jenz jsou v teto dobe znacne znecistene (muzete pocitat proplouvajici penu, ci mastne skvrny). Nejlepe horske potucky (nulova sance industrialniho znecisteni), ci pokud verite ze mate cistou vodu ve studni, take obsahuje pozadovane latky. Jako dukaz zkuste se nad tim zamyslet co voda obsahuje po prutoku nekolika kilometry prirody, kdy proteka skrz mineralni bohatsvi ve skalnich puklinach, ci nespocetnou skalu zivin pri prutoku lesem. Prakticky: Lide zijici u more. kde jsou nutne latky pritomny. Schvalne znate nejakeho takoveho cloveka ktery by mel akne, vyrazky a jine problemy? Problemy s kuzi se vyskytujou v mestskych oblastech a lide prikladaji vinu znecistenemu ovzdusi... neni to pravda je to spatna hygiena... hygiena z "vodovodu", kde voda obsahuje maximalne rez.

Připojit reakci

Ucpané póry

host - xxx.xxx.143.206 (?)
17.4.2008 21:33

Jenže kdo z nás má možnost vyrazit k horským pramenům... Většině z nás nezbývá nic jiného, než se spokojit s vodou z kohoutku nebo jednou za rok u moře :-(((

Připojit reakci

Ucpané póry

18.4.2008 22:23

Muzeme podekovat tem kteri vypousteji humusy do vody. Pro ne nejsnadsi a nejefektivnejsi zpusob. Ale neuvedomuji si ekologicky dopad nejen na floru, ale i na faunu. S nahrazujicimi prostredky nikdy nedosahnete spravneho vysledku. Jeden vam hydratuje pokozku a zaroven ucpava pory a demineralizuje. Dalsi dela treba uplny opak. Navic vetsina pripravku narusuje prirozenou elasticitu kuze, coz se sice neprojevi hned, ale vrasky se objevi i o celych 5-10 let drive. Avsak to nikomu nevadi, nikdo na to prece neprijde (neda se to prece spocitat, kdy a jak by se "mely" vrasky objevit, u kazdeho jedince to je vzdy jinak) a navic proc ne farmaceuticke spolecnosti maji vydelky i na vraskach prece. Vse navic zahrnuje intezivni testovani na zviratech, jejich utrpeni kdy na nich netestujou finalni produkt, nybrz chovani ruznych latek v ruznych kombinacich a jsou implicitne dany problemy. Nevim jak vy, ale ja si myslim ze clovek by se mel vratit k prirode... Jenomze to nebude za chvili mozne. Podepsali jsme si sami ortel. Bohuzel podepsali jsme ho i za ostatni, kteri na teto planete zijou v kooexistenci. (Irelevantni konstatovani k tematu, ale kam jinam to napsat ze. Treba to nekoho presvedci?). Takze hura do nove synteticke ery, za chvili budeme olezeni od hlavy k pate a budeme mazat kilogramy ruznych kremu. Protoze to je to kam se zeneme.

Připojit reakci

Ucpané póry

host - xxx.xxx.143.206 (?)
19.4.2008 9:16

Jako příspěvek o ekologii dobrý, ale do trochu jiné diskze, daný problém to bohužel neřeší...

Připojit reakci

Ucpané póry

20.4.2008 18:36

Naopak, je to uzce spojeno. Jine efektivni reseni totiz neexistuje :-D No nic ja problemy uz zadne nemam a doufal jsem ze jini lide tuto radu oceni. Pokud chcete hledat komercni alternativy je to vas "problem". Ale s klidem mohu rict ze zadna efektivni neexistuje. Peace

Připojit reakci

Ucpané póry

host - xxx.xxx.254.1 (?)
8.7.2008 6:44

ahoj, tak co ta maska od Freemana s ovsem a avokádem?fakt to pomáhá, je dobrá???

Připojit reakci

Ucpané póry

host - xxx.xxx.150.4 (?)
10.7.2008 9:55

ahoj všichni, je mi 25 a přijde mi, že se mi pleť pořád horší, vyzkoušela jsem snad už úplně vše, bahno, vichy, la rochay, avon, atd... Dále dhodně piju, zdravě jím, občas sportuji. Mám šíleně ucpané póry, hlavně kolem pusy a dole na tvářích z kterých se dělaj ošklivý boláčky. Mám už pleť plnou jizviček. Je to hrůza jsem z toho nešťastná. Každé ráno se budím automaticky hrůzou co se mi zase udělalo. Poraďte prosím opravdu nějakou zaručenou metodu. Hlavně mě neposílejte do žádnejch klinik ani ke kosmetičce. Byla jsem tam poprvé a naposled, ta mi tak zřídila pleť, že jsem měla chuť ji jít podpálit salón  . Díky moc za odpovědi

Připojit reakci

Ucpané póry

host - xxx.xxx.60.156 (?)
10.7.2008 11:25
Měla sem podobné problémy- velké boláky na bradě a na čele.., a sem si jistá, že nic jiného než kožař Ti fakt nepomůže. Mě teda dost pomohla kombinace čajů od Popova, kvasnice, lávová zem a kosmetika od Hauschky, ale pořád to nebylo ono. Teď používám Dalacin - ATB a differine, je to mnohem lepší a jen si říkám, proč sem nešla na kožní mnohem dřív, nemusela sem se takhle blbě měsíce trápit a nemusela sem mít jizvy.
Připojit reakci

Ucpané póry

host - xxx.xxx.15.167 (?)
25.10.2010 13:09

mám úplně ten samý problém na těch samých místech a taky nevim jak se toho zbavit..

Připojit reakci

Ucpané póry

host - xxx.xxx.159.233 (?)
25.10.2010 15:09

nepomohl někomu zelený jil?

Připojit reakci

Ucpané póry

2.6.2011 12:38

A jaké máte zkušenosti s tím očkem na čištění porů od Profimedu?

Připojit reakci

Ucpané póry

host - xxx.xxx.104.249 (?)
2.6.2011 15:23

Je to úplně k ničemu..

Připojit reakci

Ucpané póry

host - xxx.xxx.18.23 (?)
18.7.2011 19:44

exstractor maji v Sephore

Připojit reakci

Ucpané póry

host - xxx.xxx.36.52 (?)
12.5.2009 0:10

Podobny pripravek (mikrodermabrazi a zklidnujici serum) vyrabi i firma Oriflame (myslim ze 600-700kč). Sama mam problemy s pleti a tento peeling od cernych tecek trochu pomuze, ale za par dni je mam na nose znova... takze asi tak.

Připojit reakci

Ucpané póry

2.6.2011 12:35

Microdermabrazy má i Origlame za 600 stovek, tak s oxidem hl. a je fakt super, takže proč vyhazovat za Mary Kay...

Připojit reakci

Ucpané póry

host - xxx.xxx.4.122 (?)
7.8.2008 18:33

docela mi pomohl peeling sweet finish, sugar scrub od avonu. je to peeling s přírodním cukrem. i když moc od avonu nenakupuju tak s tímto jsem spokojená. používám ho 2x týdně na vyčištěnou pleť

Připojit reakci

Ucpané póry

host - xxx.xxx.81.39 (?)
10.7.2009 0:17

Používám čistící vodu Cleanance a hydratační krém od Avene.

Jinak si večer po sprchování preventivně póry vymačkám - tim nemyslim takový to klasický rozškrábání beďarů. Jen lehce, nenásilně, co jde samo. Po sprše je pleť měkká, póry otevřené, ruce 100% čisté, a provádím přes látkový kapesníček (papírový dře a zraňuje kůži). Poté lehce vydesinfikuji (eryfluidem - antibiotická vodička), namažu krémem a víc se nestarám, nemačkám, nezkoumám, nešahám.

Připojit reakci

Ucpané póry

host - xxx.xxx.96.41 (?)
6.8.2009 17:50

Kde jsi přišla na to, že papírové kapesníčky dřou kůži? To by mě zajímalo... řekla, bnych, že to budou dělat spíš ty látkové...

No ale co se týče toho vymačkávání... Nikdy jsem to s těmi kapesníčky nedělala, ale dneska jsem to poprvé zkusila a jde to o poznání lépe, než holýma prstama. Kůže tolik neklouže a zkratka to jde celkově líp... :)

Připojit reakci

Ucpané póry

host - xxx.xxx.70.225 (?)
23.9.2009 13:47

Zajímavé je že všechny kosmetické reklamy na peelingové přípravky prohlašují že je potřeba ho používat 2 krát týdně... správně se ale peeling má použivat jednou za 14 dní protože jinak se kůže nestačí správně obnovovat.

Připojit reakci

Ucpané póry

host - xxx.xxx.248.43 (?)
29.5.2010 19:46
Nejlepší je jíst zdravě... pleť se potom sama zpraví ale asi až tak za 3 měsíce... vůbec nejlepší je vyhýbat se sacharose, tučným výrobkům a pít hodně čisté vody... ale je zapotřebí mít silnou vůli... je to celkem mučení
Připojit reakci

Ucpané póry

host - xxx.xxx.159.124 (?)
29.5.2010 20:41
lepší je bejt ošklivá a jíst co chci, dnes už se dá ošklivost dobře zamaskovat... čím? o tom jsou přece celé tyhle stránky!
Připojit reakci

Ucpané póry

host - xxx.xxx.92.50 (?)
29.5.2010 20:49

To samo zabrání ucpávání pórů???

Připojit reakci

Ucpané póry

host - xxx.xxx.76.13 (?)
27.10.2010 15:06
no mě je 23 let a už od začátku puberty mám skoro na celém obličeji ucpané široké póry, nejvíce na nose a na čele (na těchto dvou místech se bez přepudrování lesknu i se sebelepším matujícím krémem). nepomohla žádná dieta ani žádná kosmetika. akorát minulý rok, když jsem byla těhotná, jsem měla pleť úplně krásnou, póry nebyly vidět, i vlasy se mi leskly, přitom jsem vážila o dvacet kg víc. myslela jsem si, že to bylo kosmetikou, kterou jsem tehdy požívala (ryor grep, weleda kosatec). jenomže tou to opravdu nebylo, protože když jsem později tu samou kosmetiku používala netěhotná, bylo to stále stejné jako s tou ostatní, prostě pleť to vůbec nijak neovlivnilo a ošklivé póry byly s koncem těhotenství samozřejmě všechny zpět...
Připojit reakci

Ucpané póry

host - xxx.xxx.90.30 (?)
30.4.2018 22:27

Chodím pravidelně na čištění pleti do salonu Dolce Diva na ultrazvukovou špachtli, která mi vždy pleť vyčistí do hloubky a slečna kosmetička mi po ošetření dává různé speciální čistící masky. Od té doby se mi pleť výrazně zlepšila.

Připojit reakci

Ucpané póry

host - xxx.xxx.49.61 (?)
17.5.2018 17:02

Taky doporučuji čištění pleti u odborníka, ne vždy mi to ale časově vychází, takže si dávám doma slupovací masky, ty také skvěle odstraňují černé a odumřelé buňky. Na trhu je už docela velký výběr, já však dávám přednost korejským maskám, ty mi příjdou nejkvalitnľjší. Na netu se dají sehnat i za 19 Kč, takže člověk opravdu ušetří. 

Připojit reakci
Založit nové téma Nápověda
  Název diskusního téma   Počet příspěvků   Datum   Počet návštěv
Ucpané póry7817.5.2018153944
Červené flíčky a tečky na bradě a kolem úst128.5.20153268
Černé tečky504.12.2014125156
Porucha rohovatění kůže aneb ucpané póry - co s tím?173.12.201438073
Maska na černé tečky a ucpané póry914.9.201441898
Domácí peeling kyselinou salicylovou a glykolovou415.3.201416124
"Mokvající" pór115.6.20135168
Rozšířené póry3428.4.201363960
Bílé tečky na obličeji2631.12.201261635