Při poskytování těchto stránek nám pomáhají soubory cookie. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.
Další informace.
Ú v o d n í   s t r á n k a  |  Kontakty   

Žilky > červené žilky na obličeji

Červené žilky na obličeji

host - xxx.xxx.42.18 (?)
3.8.2017 13:01

Je na to speciální přístrojové ošetření, kamarádka si takhle nechávala odstraňovat žilky v Praze v Amaryllis centru. Akorát nevím jestli jí je odstraňovali laserem nebo byla na cpl ošetření.

Barča

Ukázat polohu příspěvku v diskuzi >
Připojit reakci

Nejnovější příspěvky v tomto vláknu:
Je na to speciální přístrojové ošetření, kam..., host, 3.8.2017
Ahoj Jano, prosim te ta nobilis tilia co je ..., host, 20.3.2016
Ja mam zkusenost se znackou nobilis tilia, r..., host, 4.1.2013
Dobrý den, jsem kosmetička a ty modré ž..., host, 28.2.2011
Dobrý den, trápí mě červené malé žilky.Mám je jen..., Simona Sochová, 5.1.2011

červené žilky na obličeji

host
29.11.2004 18:30, počet návštěv: 90682
Přejít na: tento příspěvek (zjistit adresu)
Nevíte někdo, prosím vás, jak se zbavit jemných červených žilek na tvářích a po stranách nosu, které prosvítají pod kůží. Děkuji
Připojit reakci   

jak na červené žilky

host
30.11.2004 8:47
Přejít na: předchozí příspěvek | tento příspěvek (zjistit adresu)
Kožní lékař může žilky odstranit několika způsoby. Jedním z nich je svaření pomocí jemné elektrické jehly, tento způsob už se dnes moc nepoužívá. Další možnosti jsou vyleptání cév miniaturními injekcemi nebo vypálení laserem. Obě tyto metody jsou natolik účinné, že se žilky po zákroku už neobjeví. Je ovšem třeba vědět, že se vedle odstraněných žilek mohou časem vytvořit žilky nové. Základním problémem je totiž slabost cév a tkáně. Proto je důležitá prevence. Obličej bychom měli chránit před ultrafialovými paprsky, vyhýbat se prudkým přechodům z vyhřáté místnosti do zimy a naopak a v kosmetice se vyhýbat všemu, co příliš podporuje prokrvení (pevně přisychající masky, napařovací lázně a horké koupele).

Připojit reakci

Červené žilky na obličeji

host - xxx.xxx.42.18 (?)
3.8.2017 13:01

Je na to speciální přístrojové ošetření, kamarádka si takhle nechávala odstraňovat žilky v Praze v Amaryllis centru. Akorát nevím jestli jí je odstraňovali laserem nebo byla na cpl ošetření.

Barča

Připojit reakci

cervene zilky

host - xxx.xxx.86.58 (?)
11.4.2006 10:40
Olej Dianta opravdu vřele doporučuji všem, kteří se chtějí popraskaných žilek zbavit nebo je alespoň zmírnit. Používala jsem jej nějakou dobu a žilky téměř vymizely, proto se chystám znovu si tento olejíček objednat a zbavit se jich navždy. Děkuji výborné kosmetice Karl Hádek. Věrná zákaznice
Připojit reakci

cervene zilky

host - xxx.xxx.113.124 (?)
24.4.2006 22:58
Regenerační olej Dianta jsem začala používat před pár dny.Mohla byste mi sem prosím napsat, za jak dlouhou dobu Vám začaly žilky mizet a kolikrát denně jste olej nanášela?Ředila jste ho vodou?Jak velké žilky jste předtím měla?

Moc děkuji za Vaši odpověď, Hanka
Připojit reakci

Cervene zilky

host - xxx.xxx.133.32 (?)
4.1.2013 0:28

Ja mam zkusenost se znackou nobilis tilia, regeneacni olej arteris. Jeho slozeni mi prijde jeste lepsi. Obsahuje squalene, coz je latka, ktera se prirozene tvori v pokozce. Postupem casu se jeho tvorba omezuje a plet starne. Rika se, ze ma antioxidacni vlastnosti a take stimuluje imunitni funkce pokozky. Rovnez jojobovy olej mi pomaha zklidnit mou precitlivelou pleť. Take obsazen. Tento regeneracni olej jsem objevila v dobe, kdy jsem jeste neznala tolik prirodni kosmetiky a uzivala jsem chemickou (La Roche possay). Veskery kosmeticky sortiment jsem vymenila, ale tento olej mi zustal. Nedam na nej dopustit. Hlavne v zime. Vzdy ho pouzivam na noc a rano se budim s krasne zklidnenou pokozkou. Mam rosaceu. 

Jinak mam velice spatne zkusenosti s laserem a doporucuji si velice peclive vybrat, kam na to osetreni pujdete. Byla jsem dvakrat v "nejlepsim" centru v Praze - Asklepionu - a lituji, a uz nikdy bych tam nevkrocila. Znam spoustu pribehu, kdy laser velice pomohl, ale je treba, aby vam tento zakrok provedl skutecny profesional. Ja si myslim, ze v Cechach se to moc neumi. Moje dalsi zkusenost byla rovnez velice spatna. Rozhodne jdete nekam na doporuceni.

Jana

Připojit reakci

Cervene zilky

host - xxx.xxx.162.70 (?)
20.3.2016 9:24

Ahoj Jano, prosim te ta nobilis tilia co je to za kosmetiku, take mam slabou rosaceu a doted jsem pouzivala Dr.hauschka ale ted se mi to zhorsilo a hledam neco opravdu jemneho prirodniho a co se tyce make-upu a liceni jake pouzivate?

Připojit reakci

cervene zilky

host - xxx.xxx.216.125 (?)
8.5.2007 11:51
Já taktéž používám olej i krém, které se dříve jmenovaly Dianta, ale nyní po vylepšení receptury panem Hadkem dostaly jméno ALTHEA. A jsem moc spokojená.
Připojit reakci

cervene zilky

host - xxx.xxx.31.242 (?)
13.6.2006 9:10
Dobry den, chtěla bych se zeptat kde sehnat nebo objednat přípravek DIANTA? Děkuji za odpověd Anna
Připojit reakci

cervene zilky

host - xxx.xxx.244.162 (?)
16.6.2006 16:07
Nemyslím si, že po zmiňovaném přípravku zmizí, je to záležitost dermatologická, a ta se nedá řešit kosmeticky, pouze zmírnit , kupte si opalovací krém na obličej alespoň "40", make up také s  ochranným faktorem  a pokud budou červené a pálit., zmirněte doborou hydratační maskou.
Připojit reakci

cervene zilky

host - xxx.xxx.101.48 (?)
6.5.2007 20:40
Také jsem toho názoru, že se tento projev nedůá odstranit, ale dá se zmírnit vznik nových. Jednoduchá rada: zbytečně pokožku neprokrvujte, nedávejte si horké koupele, vynechte stimulační masáže u kosmetičky (ta by to ovšem měla vědět), nevystavujte se přímému slunci, myslím že SPF 40 je více než vhodný, vynechte solárko, v zimě pleť chraňte velmi kvalitním krémem, zamezte prudkým teplotním přechodům, které ničí Vaši pleť mráz - vyhřátá chata, nechoďte do sauny, v zimě pozor na krémy s velkým obsahem vody - mohou nenávratně potrhat strukturu pleti. Prostě se chovejte ke své pleti jako k pleti miminka a v lepší případě si pořiďte zklidňující nebo anti couperosní přípravky. z
Připojit reakci

cervene zilky

host - xxx.xxx.149.61 (?)
7.5.2007 23:33
Na červené žilky a přecitlivělou podrážděnou plet doporučuji termální vodu z la roche posay je opravdu zklidnující, alespon jako prevenci jí oceníte.
Připojit reakci

cervene zilky

host - xxx.xxx.218.254 (?)
21.3.2008 19:39

A co když má dcera, které je nyní 9 let, popraskané žilky v obličeji od narození? Laseru se bojí. Prosím poraďte mi, děkuji.

Připojit reakci

Cervene zilky

host - xxx.xxx.40.175 (?)
19.3.2010 19:49

Mě je 15 a mám taky prasklou žilku na tváři =(...byla sem s tim někdy před 2 roky u kožního a ta mi to dála tou jehlou jenže říkala že to zmizí a ono to tam pořád je =(strašně se bojím že se to rozleze po celým obličeji =(..poslední dobou cejtim že se něco děje... malinko mě to bolí pomoc prosím!!!  =(

Připojit reakci

Cervene zilky

host - xxx.xxx.91.177 (?)
6.5.2010 19:29
Uz asi 5 let mam prasklou zilku pod okem... hodne me to trapilo, dokonce jsem byla 2krat na laseru, ale vubec to nepomohlo..ted jsem objevila krem Antižilka a po par dnech uzivani zilka mizi, neni uz tak cervena a vystoupla... vrele vsem doporucuji!!! cena je 300,-
Připojit reakci

Cervene zilky

host - xxx.xxx.186.98 (?)
7.5.2010 12:51

Ahoj. Kde si prosím koupila Antižilku, koukala jsem na internetu a tam mi to našlo jen v eshopu na Slovensku.  Díky

Připojit reakci

Cervene zilky

host - xxx.xxx.200.75 (?)
17.6.2010 20:05

ahoj, taky na to trpím, krémy nezabraly, ale moje kosmetička má nový přístroj a zmizla mi žilka po jednom zákroku, je to úplná novinka.

Připojit reakci

Cervene zilky

host - xxx.xxx.196.113 (?)
4.12.2010 14:42

Dobrý den, mohu se zeptat jaký přístroj vám pomohl s žilkami?Já mám pod očima pro změnu modré žilky a kdy se nenamaluji vypadám jako kdybych byla nemocná..věkem se mi to zhoršuje a to je mi teprve přes dvacet, někde jsem slyšela, že to značí problém s ledvinami..vždycky jsem si myslela, že už to nepůjde ničím odstranit, tak by mi to možná pomohlo.Děkuji

Připojit reakci

Cervene zilky

Simona Sochová (6) - xxx.xxx.63.236 (?)
5.1.2011 14:15
Dobrý den, trápí mě červené malé žilky.Mám je jen pod nosem a v okolí očí, kde je to zbarvení až do modra.kvůli tomu bez make-upu nevycházím :/ nemá někdo nějakou radu co s tím? Děkuji
Připojit reakci

Cervene zilky

host - xxx.xxx.200.75 (?)
28.2.2011 23:03

Dobrý den,

jsem kosmetička a ty modré žilky pod očima mám taky(nejdou odstranit),jen ty červené, ty modré jsou hlubší a většinou funkční-takže nejsou prasklé, jen prosvítají přes tenkou kůži.Červené jsou "popraskané",již je nepotřebujete a ty odstranit lze - lasery, IPL,...

Připojit reakci
Založit nové téma Nápověda
  Název diskusního téma   Počet příspěvků   Datum   Počet návštěv
červené žilky na obličeji203.8.201790683
Červenání - krycí makeup322.3.20129856
Laser jako zbraň210.6.20115440
Žíly - poraďte108.6.201119624
Enja Laser krém na žilky322.5.201011035
červené žilky54.2.201014799
Ro Althea313.6.200912975
Kulinářské fórum - recepty, rady, zkušenosti a zajímavosti českých kulinářů
Meruňková marmeláda z dýně16:43